Et En
Ava võistluse menüü
Üldinfo Juhend Registreerunud Stardinimekirjad Tulemused Kommentaarid

Registreerunud

Registreerunute nimekirja uuendatakse kord ööpäevas. Viimati uuendatud 17.08.2022 13:40.
Kokku: 69
M10 10-15 min sõit: 6
N10 10-15 min sõit: 2
M12 10-15 min sõit: 8
N12 10-15 min sõit: 3
M14 20-30 min sõit: 8
N14 20-30 min sõit: 4
M16 30-45 min sõit: 6
MJ 60-75 min sõit: 4
NJ 60-70 min sõit: 1
ME 90-105 min sõit: 5
NE 70-80 min sõit: 5
MSport 75-90 min sõit: 2
MSen1 75-90 min sõit: 6
MSen2 75-90 min sõit: 7
MSen3 75-90 min sõit: 2
mees: 54
naine: 15
Nimi Võistkond/Organisatsioon Distants
Lev Astašov
Narva SK Energia
M12 10-15 min sõit
Carl Peeter Dooner
CFC Spordiklubi
M14 20-30 min sõit
Ainar Elberg
CFC Spordiklubi
MSport 75-90 min sõit
Indrek Epner
ProShop Team
MSen2 75-90 min sõit
Risto Erik
Sportlove
MSen1 75-90 min sõit
Rando Marten Evendi
CFC
ME 90-105 min sõit
Cristian Filippov
M14 20-30 min sõit
Hardy Grünberg
Porter Racing
M10 10-15 min sõit
Henry Grünberg
Porter Racing
MJ 60-75 min sõit
Olle Härmat
CFC Rattakool
M10 10-15 min sõit
Ralf Hürden
CFC Spordiklubi
M12 10-15 min sõit
Ander Janno
RR Siplased
M12 10-15 min sõit
Brent Janno
RR Siplased
MJ 60-75 min sõit
Kert Järva
Smart Sport Team
MJ 60-75 min sõit
Maria Jürisaar
Haanja Rattaklubi
N12 10-15 min sõit
Tauri Jürisaar
Haanja Rattaklubi
M16 30-45 min sõit
Mairit Kaarjärv
SK Rakke
N14 20-30 min sõit
Maris Kaarjärv
SK Rakke
NE 70-80 min sõit
Herlen Kajo
Kuusalu rattaklubi
M12 10-15 min sõit
Mariann Koik
Porter Racing
N14 20-30 min sõit
Oskar Kontus
Smart Sport Team
MJ 60-75 min sõit
Erki Kukk
VO2
ME 90-105 min sõit
Karolina Kull
SK Rakke
N14 20-30 min sõit
Oskar Küüt
M16 30-45 min sõit
Arseni Laidinen
Narva SK Energia
M14 20-30 min sõit
Mehis Leigri
Rakvere Rattaklubi Siplased
MSen1 75-90 min sõit
Loore Lemloch
CFC
N12 10-15 min sõit
Oskar Lemloch
CFC
M10 10-15 min sõit
Linda Lensment
Kalevi Jalgrattakool
N12 10-15 min sõit
Aleksey Leonov
M16 30-45 min sõit
Martin Loo
ME 90-105 min sõit
Martin Mäggi
Sportlove
MSen2 75-90 min sõit
Margus Malva
ProCoating Kostivere Rattatiim
MSen2 75-90 min sõit
Joosep Mesi
Pärnu Kalev
ME 90-105 min sõit
Kertu Mitt
Pärnu Kalev
N10 10-15 min sõit
Virgo Mitt
Pärnu Kalev
M16 30-45 min sõit
Mari-Liis Mõttus
Haanja Rattaklubi
NE 70-80 min sõit
Marta Mõttus
Haanja Rattaklubi
N10 10-15 min sõit
Matthias Mõttus
Haanja Rattaklubi
M14 20-30 min sõit
Tarmo Mõttus
Haanja Rattaklubi
MSen2 75-90 min sõit
Tarmo Neemela
Team Amps
MSen3 75-90 min sõit
Imre Ojavere
CC Rota Mobilis
MSen1 75-90 min sõit
Hugo-Hendrik Orav
Porter Racing
M12 10-15 min sõit
Kristjan Õruste
Porter Racing
M10 10-15 min sõit
Kristo Õruste
Porter Racing
M12 10-15 min sõit
Raigo Paas
Saku SC
MSen2 75-90 min sõit
Romet Pajur
CFC Spordiklubi
M16 30-45 min sõit
Aleksandr Patrenkin
Narva SK Energia
ME 90-105 min sõit
Artur Patrenkin
Narva SK Energia
M14 20-30 min sõit
Sille Puhu
Hawaii Express
NE 70-80 min sõit
Johann Mattias Puuorg
Porter Racing
M16 30-45 min sõit
Maribel Rannala
CFC
N14 20-30 min sõit
Alar Reiska
Haanja RK
MSen3 75-90 min sõit
Egon Rembla
Sportlove
MSen2 75-90 min sõit
Argo Rohtmets
Rattabaas
MSen1 75-90 min sõit
Arvi Romandi
Rae Rattaklubi
MSen2 75-90 min sõit
Richard Ründva
Nõmme Rattaklubi
M14 20-30 min sõit
Dmitri Rusovitš
MSen1 75-90 min sõit
Viljar Saare
MSen1 75-90 min sõit
Merili Sirvel
Rakvere Rattaklubi Siplased
NE 70-80 min sõit
Sebastian Suppi
Nõmme rattaklubi
M12 10-15 min sõit
Simon Suppi
Nõmme rattaklubi
M10 10-15 min sõit
Iiris Takel
Kalevi Jalgrattakool
NE 70-80 min sõit
Egert Tammeleht
Porter Racing
M12 10-15 min sõit
Riko Tammepuu
CFC Spordiklubi
M14 20-30 min sõit
Carolin Tammsoo
Porter Racing
NJ 60-70 min sõit
Ivar Vaab
Rattabaas
MSport 75-90 min sõit
Gregor Vain
Porter Racing
M14 20-30 min sõit
Maikel Magnus Välja
Aruküla sk
M10 10-15 min sõit

...