Et En
Ava võistluse menüü
Üldinfo Juhend Registreerunud Tulemused Kommentaarid

Registreerunud

Registreerunute nimekirja uuendatakse kord ööpäevas. Viimati uuendatud 27.11.2022 23:40.
Kokku: 83
M12 10-15 min sõit: 5
N12 10-15 min sõit: 6
M14 20-30 min sõit: 8
N14 20-30 min sõit: 4
M16 30-45 min sõit: 5
N16 30-45 min sõit: 3
MJ 60-75 min sõit: 6
ME 90-105 min sõit: 4
NE 70-80 min sõit: 3
MSport 75-90 min sõit: 4
MSen1 75-90 min sõit: 12
MSen2 75-90 min sõit: 9
MSen3 75-90 min sõit: 5
M10 10-15 min sõit: 7
N10 10-15 min sõit: 2
mees: 65
naine: 18
Nimi Võistkond/Organisatsioon Distants
Marii-Isabel Allikberg
KJK
N16 30-45 min sõit
Ricardo Almeida Lima
MSen2 75-90 min sõit
Gevert Aola
SK Pärnu Kalev
M12 10-15 min sõit
Carl Peeter Dooner
Nõmme rattaklubi
M12 10-15 min sõit
Kristo Ebras
MSen2 75-90 min sõit
Gerd Lauri Eerme
Porter Racing
M14 20-30 min sõit
Siim Ehasalu
MSen1 75-90 min sõit
Indrek Epner
Proshop team
MSen2 75-90 min sõit
Risto Erik
Sportlove
MSen1 75-90 min sõit
Rando Marten Evendi
MJ 60-75 min sõit
Aleksandr Grigorenko
NRK
M12 10-15 min sõit
Hardy Grünberg
Porter Racing
M10 10-15 min sõit
Evert Gutmann
M10 10-15 min sõit
Olle Härmat
Nõmme RK
M10 10-15 min sõit
Janno Idavain
Kostivere Spordiselts MTÜ
MSen1 75-90 min sõit
Adrian Irbe
M10 10-15 min sõit
Brent Janno
KF Suusaklubi
M16 30-45 min sõit
Kert Järva
Smart Sport Team
MJ 60-75 min sõit
Maria Jürisaar
Haanja Rattaklubi
N12 10-15 min sõit
Tauri Jürisaar
Haanja Rattaklubi
M16 30-45 min sõit
Mairit Kaarjärv
SK Rakke
N12 10-15 min sõit
Maris Kaarjärv
SK Rakke
NE 70-80 min sõit
Raiko Kaldoja
MSport 75-90 min sõit
Alari Kannel
MSen3 75-90 min sõit
Hendri Kask
Nõmme Rattaklubi
M16 30-45 min sõit
Eliise Kivistu
SK Rakke
N14 20-30 min sõit
Oskar Kontus
Smart Sport Team
MJ 60-75 min sõit
Magnus Krusemann
ME 90-105 min sõit
Erki Kukk
VO2-specialized
ME 90-105 min sõit
Karolina Kull
Rakke SK
N12 10-15 min sõit
Markus Kull
Rakke SK
M10 10-15 min sõit
Elvis Leon Laanjõe
Kalevi Jalgrattakool
MJ 60-75 min sõit
Arseni Laidinen
Narva SK Energia
M14 20-30 min sõit
Loore Lemloch
N12 10-15 min sõit
Oskar Lemloch
CFC
M10 10-15 min sõit
Linda Lensment
Kalevi Jalgrattakool
N10 10-15 min sõit
Markus Mäeuibo
M14 20-30 min sõit
Martin Mäggi
Sportlove
MSen2 75-90 min sõit
Bruno Mahfuz Renault
MSen1 75-90 min sõit
Margus Malva
MSen1 75-90 min sõit
Joosep Mesi
MJ 60-75 min sõit
Virgo Mitt
Pärnu Spordiselts Kalev
M14 20-30 min sõit
Jüri Molev
KJK
MSen2 75-90 min sõit
Marten Mööl
Nõmme RK
M14 20-30 min sõit
Marta Mõttus
N10 10-15 min sõit
Matthias Mõttus
M14 20-30 min sõit
Tarmo Mõttus
Haanja RK
MSen2 75-90 min sõit
Tarmo Neemela
Team Amps
MSen3 75-90 min sõit
Imre Ojavere
CC Rota Mobilis
MSen1 75-90 min sõit
Romet Pajur
CFC
M16 30-45 min sõit
Aleksandr Patrenkin
Narva SK Energia
MJ 60-75 min sõit
Artur Patrenkin
Narva SK Energia
M14 20-30 min sõit
Aimar Pedari
MSen3 75-90 min sõit
Armin Pilv
Haanja RK
ME 90-105 min sõit
Lauren Pohl
CFC
N12 10-15 min sõit
Marko Pohl
MSen1 75-90 min sõit
Mirko Põldma
RR Siplased
MSen1 75-90 min sõit
Annabrit Prants
N16 30-45 min sõit
Robin Pruul
KJK
ME 90-105 min sõit
Johann Mattias Puuorg
M16 30-45 min sõit
Maribel Rannala
N14 20-30 min sõit
Alar Reiska
Haanja RK
MSen3 75-90 min sõit
Janek Resev
MSen2 75-90 min sõit
Argo Rohtmets
MSen1 75-90 min sõit
Richard Ründva
NRK
M14 20-30 min sõit
Sander Rüngenen
MSport 75-90 min sõit
Dmitri Rusovits
MSen1 75-90 min sõit
Viljar Saare
AT Sport
MSen1 75-90 min sõit
Madis Sildvee
Siplase
MSen2 75-90 min sõit
Merili Sirvel
RR Siplased
NE 70-80 min sõit
Sebastian Suppi
M12 10-15 min sõit
Karolin Surva
N14 20-30 min sõit
Iiris Takel
KJK
NE 70-80 min sõit
Kalle Takel
MSport 75-90 min sõit
Egert Tammeleht
Porter Racing
M10 10-15 min sõit
Riko Tammepuu
Nõmme Rattaklubi
M12 10-15 min sõit
Carolin Tammsoo
N16 30-45 min sõit
Roland Toome
RR Siplased
MSen3 75-90 min sõit
Maria Treier
N14 20-30 min sõit
Ivar Vaab
Rattabaas
MSport 75-90 min sõit
Kirill Vasilyev
MSen1 75-90 min sõit
Vladimir Vsivtsev
Äkke SK
MSen2 75-90 min sõit
Jane Zeltova
NRK
N12 10-15 min sõit

...