Et En
Ava võistluse menüü
Üldinfo Juhend Registreerunud Stardinimekirjad Tulemused Galerii Kommentaarid

Peasponsor

Husqvarna

Registreerunud

Registreerunute nimekirja uuendatakse kord ööpäevas. Viimati uuendatud 23.09.2020 19:00.
Kokku: 75
M14 30min sõit: 7
N16 30-45min sõit: 2
M16 30-45min sõit: 11
MJ 60-75min sõit: 8
MSport 75-90min sõit: 3
ME 90-105min sõit: 6
NE 70-80min sõit: 7
N14 30min sõit: 3
MSen1 75-90min sõit: 13
Msen2 75-90min sõit: 11
MSen3 75-90min sõit: 4
mees: 63
naine: 12
Nimi Võistkond/Organisatsioon Distants
Ricardo Almeida Lima
Hawaii Expressi
Msen2 75-90min sõit
Rait Ärm
Porter Racing
MJ 60-75min sõit
Janek Arme
MSen1 75-90min sõit
Elisabeth Ebras
N14 30min sõit
Kristo Ebras
Kalevi Rattakool
Msen2 75-90min sõit
Siim Ehasalu
MSen1 75-90min sõit
Indrek Epner
Msen2 75-90min sõit
Rando Marten Evendi
Porter Racing
MJ 60-75min sõit
Henry Grünberg
Porter Racing
M16 30-45min sõit
Arti Ilves
M16 30-45min sõit
Alar Jaanson
Haaslava MTB
MSen1 75-90min sõit
Kert Järva
M16 30-45min sõit
Egert Johanson
M16 30-45min sõit
Robert Johanson
CFC
M16 30-45min sõit
Maris Kaarjärv
Spordiklubi Rakke
NE 70-80min sõit
Raiko Kaldoja
CC Rota Mobilis
MSport 75-90min sõit
Alari Kannel
MSen3 75-90min sõit
Kren Kask
MJ 60-75min sõit
Oskar Kontus
M16 30-45min sõit
Mick Kenneth Krõm
MJ 60-75min sõit
Magnus Krusemann
ME 90-105min sõit
Martin Krusemann
M14 30min sõit
Karel Kruuser
Hawaii Express
MSen1 75-90min sõit
Kevin Kubilius
MJ 60-75min sõit
Jaanika Kurgjärv
NE 70-80min sõit
Elvis Leon Laanjõe
MJ 60-75min sõit
Jako Leidorp
Sportlove
Msen2 75-90min sõit
Mehis Leigri
RR Siklased
MSen1 75-90min sõit
Martti Lenzius
Vooremaa Centrum/Rattabaas
M14 30min sõit
Aali Lill
Viimsi Sport
MSen1 75-90min sõit
Markus Mäeuibo
Haanja Rattaklubi
M14 30min sõit
Martin Mäggi
Msen2 75-90min sõit
Margus Malva
MSen1 75-90min sõit
Anatoli Männi
Kalevi Rattakool
MSen3 75-90min sõit
Margus Mikson
Sportland
Msen2 75-90min sõit
Virgo Mitt
M14 30min sõit
Juri Molev
Kjk
Msen2 75-90min sõit
Mari-Liis Mõttus
Haanja Rattaklubi
NE 70-80min sõit
Tarmo Mõttus
Haanja Rattaklubi
Msen2 75-90min sõit
Rauno Notton
M16 30-45min sõit
Kaur Ojala
Nõmme Jalgrattaklubi
ME 90-105min sõit
Imre Ojavere
MSen1 75-90min sõit
Romet Pajur
M14 30min sõit
Martin Parv
Raplamaa Rattaklubi
MSport 75-90min sõit
Aleksandr Patrenkin
MJ 60-75min sõit
Armin Pilv
Haanja RK
ME 90-105min sõit
Mirko Põldma
Siplased
MSen1 75-90min sõit
Claid Põrk
M16 30-45min sõit
Ken Post
M16 30-45min sõit
Annabrit Prants
KJK
N14 30min sõit
Robin Pruul
Kalevi Rattakool
MJ 60-75min sõit
Sille Puhu
NE 70-80min sõit
Johann Mattias Puuorg
Porter Racing
M14 30min sõit
Kristjan Randma
VO2
ME 90-105min sõit
Alar Reiska
Haanja Rattaklubi
MSen3 75-90min sõit
Egon Rembla
Sportlove
Msen2 75-90min sõit
Janek Resev
Msen2 75-90min sõit
Viljar Saare
AT Sport Team
MSen1 75-90min sõit
Ailen Saksing
NE 70-80min sõit
Maik Salla
M16 30-45min sõit
Mailis Salla
N16 30-45min sõit
Laur Samlik
Hawaii
ME 90-105min sõit
Ivo Sild
Haaslava MTB
Msen2 75-90min sõit
Maario Silm
MSen1 75-90min sõit
Merili Sirvel
Kalevi Jalgrattakool
NE 70-80min sõit
Dmitri Sõptšenko
MSen1 75-90min sõit
Karolin Surva
N14 30min sõit
Lauri Tamm
Kalevi Jalgrattakool
M14 30min sõit
Peeter Tarvis
ME 90-105min sõit
Silvia Türkson
Porter Racing
N16 30-45min sõit
Janelle Uibokand
Peloton
NE 70-80min sõit
Ivar Vaab
Rattabaas
MSport 75-90min sõit
Markus Välja
Nõmme Rattaklubi
M16 30-45min sõit
Aivar Veri
MSen3 75-90min sõit
Vladimir Vsivtsev
Äkke Spordiklubi
MSen1 75-90min sõit

...