Et En
Ava võistluse menüü
Üldinfo Juhend Registreerunud Stardinimekirjad Tulemused Galerii Kommentaarid

Peasponsor

Husqvarna

Registreerunud

Registreerunute nimekirja uuendatakse kord ööpäevas. Viimati uuendatud 17.11.2019 22:00:40.
Kokku: 75
M14 30min sõit: 7
N16 30-45min sõit: 2
M16 30-45min sõit: 11
MJ 60-75min sõit: 8
MSport 75-90min sõit: 3
ME 90-105min sõit: 6
NE 70-80min sõit: 7
N14 30min sõit: 3
MSen1 75-90min sõit: 13
Msen2 75-90min sõit: 11
MSen3 75-90min sõit: 4
mees: 63
naine: 12
Nimi Võistkond/Organisatsioon Distants
Almeida Lima, Ricardo
Hawaii Expressi Msen2 75-90min sõit
Ärm, Rait
Porter Racing MJ 60-75min sõit
Arme, Janek
MSen1 75-90min sõit
Ebras, Elisabeth
N14 30min sõit
Ebras, Kristo
Kalevi Rattakool Msen2 75-90min sõit
Ehasalu, Siim
MSen1 75-90min sõit
Epner, Indrek
Msen2 75-90min sõit
Evendi, Rando Marten
Porter Racing MJ 60-75min sõit
Grünberg, Henry
Porter Racing M16 30-45min sõit
Ilves, Arti
M16 30-45min sõit
Jaanson, Alar
Haaslava MTB MSen1 75-90min sõit
Järva, Kert
M16 30-45min sõit
Johanson, Egert
M16 30-45min sõit
Johanson, Robert
CFC M16 30-45min sõit
Kaarjärv, Maris
Spordiklubi Rakke NE 70-80min sõit
Kaldoja, Raiko
CC Rota Mobilis MSport 75-90min sõit
Kannel, Alari
MSen3 75-90min sõit
Kask, Kren
MJ 60-75min sõit
Kontus, Oskar
M16 30-45min sõit
Krõm, Mick Kenneth
MJ 60-75min sõit
Krusemann, Magnus
ME 90-105min sõit
Krusemann, Martin
M14 30min sõit
Kruuser, Karel
Hawaii Express MSen1 75-90min sõit
Kubilius, Kevin
MJ 60-75min sõit
Kurgjärv, Jaanika
NE 70-80min sõit
Laanjõe, Elvis Leon
MJ 60-75min sõit
Leidorp, Jako
Sportlove Msen2 75-90min sõit
Leigri, Mehis
RR Siklased MSen1 75-90min sõit
Lenzius, Martti
Vooremaa Centrum/Rattabaas M14 30min sõit
Lill, Aali
Viimsi Sport MSen1 75-90min sõit
Mäeuibo, Markus
Haanja Rattaklubi M14 30min sõit
Mäggi, Martin
Msen2 75-90min sõit
Malva, Margus
MSen1 75-90min sõit
Männi, Anatoli
Kalevi Rattakool MSen3 75-90min sõit
Mikson, Margus
Sportland Msen2 75-90min sõit
Mitt, Virgo
M14 30min sõit
Molev, Juri
Kjk Msen2 75-90min sõit
Mõttus, Mari-Liis
Haanja Rattaklubi NE 70-80min sõit
Mõttus, Tarmo
Haanja Rattaklubi Msen2 75-90min sõit
Notton, Rauno
M16 30-45min sõit
Ojala, Kaur
Nõmme Jalgrattaklubi ME 90-105min sõit
Ojavere, Imre
MSen1 75-90min sõit
Pajur, Romet
M14 30min sõit
Parv, Martin
Raplamaa Rattaklubi MSport 75-90min sõit
Patrenkin, Aleksandr
MJ 60-75min sõit
Pilv, Armin
Haanja RK ME 90-105min sõit
Põldma, Mirko
Siplased MSen1 75-90min sõit
Põrk, Claid
M16 30-45min sõit
Post, Ken
M16 30-45min sõit
Prants, Annabrit
KJK N14 30min sõit
Pruul, Robin
Kalevi Rattakool MJ 60-75min sõit
Puhu, Sille
NE 70-80min sõit
Puuorg, Johann Mattias
Porter Racing M14 30min sõit
Randma, Kristjan
VO2 ME 90-105min sõit
Reiska, Alar
Haanja Rattaklubi MSen3 75-90min sõit
Rembla, Egon
Sportlove Msen2 75-90min sõit
Resev, Janek
Msen2 75-90min sõit
Saare, Viljar
AT Sport Team MSen1 75-90min sõit
Saksing, Ailen
NE 70-80min sõit
Salla, Maik
M16 30-45min sõit
Salla, Mailis
N16 30-45min sõit
Samlik, Laur
Hawaii ME 90-105min sõit
Sild, Ivo
Haaslava MTB Msen2 75-90min sõit
Silm, Maario
MSen1 75-90min sõit
Sirvel, Merili
Kalevi Jalgrattakool NE 70-80min sõit
Sõptšenko, Dmitri
MSen1 75-90min sõit
Surva, Karolin
N14 30min sõit
Tamm, Lauri
Kalevi Jalgrattakool M14 30min sõit
Tarvis, Peeter
ME 90-105min sõit
Türkson, Silvia
Porter Racing N16 30-45min sõit
Uibokand, Janelle
Peloton NE 70-80min sõit
Vaab, Ivar
Rattabaas MSport 75-90min sõit
Välja, Markus
Nõmme Rattaklubi M16 30-45min sõit
Veri, Aivar
MSen3 75-90min sõit
Vsivtsev, Vladimir
Äkke Spordiklubi MSen1 75-90min sõit

...