Et En
Ava võistluse menüü
Üldinfo Juhend Registreerunud Stardinimekirjad Tulemused Kommentaarid

Peasponsor

Husqvarna

Registreerunud

Registreerunute nimekirja uuendatakse kord ööpäevas. Viimati uuendatud 02.07.2020 17:02:29.
Kokku: 140
M10 10-15 min sõit: 17
N10 10-15 min sõit: 4
M12 10-15 min sõit: 14
N12 10-15 min sõit: 4
M14 20-30min sõit: 16
N14 20-30min sõit: 6
M16 30-45min sõit: 16
N16 30-45min sõit: 4
MJ 60-75min sõit: 8
NJ 60-70min sõit: 1
ME 75-90min sõit: 9
NE 70-80min sõit: 7
MSport 75-90min sõit: 1
MSen1 75-90min sõit: 12
MSen2 75-90min sõit: 16
MSen3 75-90min sõit: 5
mees: 114
naine: 26
Nimi Võistkond/Organisatsioon Distants
Allikberg, Marii-Isabel
Kalevi Jalgrattakool N16 30-45min sõit
Ankravs, Gustavs
Valmieras Velo Vieniba MJ 60-75min sõit
Aola, Gevert
Pärnu Kalev Spordikool M14 20-30min sõit
Aola, Trevor
Pärnu Kalev Spordikool M10 10-15 min sõit
Ärm, Rait
Tartu2024/BalticChainCycling.com ME 75-90min sõit
Asthashov, Lev
SK Narva Energia M12 10-15 min sõit
Blumbergs, Oskars
KS sporta klubs MJ 60-75min sõit
Blumbergs, Ronalds
KS sporta klubs MJ 60-75min sõit
Dooner, Carl Peeter
M14 20-30min sõit
Ebras, Elisabeth
Kalevi Jalgrattakool N16 30-45min sõit
Eerme, Gerd Lauri
M16 30-45min sõit
Epner, Indrek
PraShop Team MSen2 75-90min sõit
Erik, Risto
Sportlove MSen1 75-90min sõit
Evendi, Rando Marten
ME 75-90min sõit
Gedrovics, Edvards
velapeda M12 10-15 min sõit
Grünberg, Hardy
M10 10-15 min sõit
Grünberg, Harry
Porter Racing MSen2 75-90min sõit
Grünberg, Henry
MJ 60-75min sõit
Haas, Marco
SAQ SC MSen3 75-90min sõit
Härginen, Dani
2C Team MSen1 75-90min sõit
Härmat, Olle
CFC M10 10-15 min sõit
Hürden, Ralf
CFC M12 10-15 min sõit
Irbe, Adrian
M10 10-15 min sõit
Jakobsoo, Kaspar
Nõmme Rattaklubi M14 20-30min sõit
Janno, Ander
RR Siplased M12 10-15 min sõit
Janno, Brent
RR Siplased MJ 60-75min sõit
Järv, Uku
CFC M10 10-15 min sõit
Järva, Kert
MJ 60-75min sõit
Jõeäär, Gert
CFC SPORDIKLUBI ME 75-90min sõit
Jürisaar, Maria
Haanja Rattaklubi N12 10-15 min sõit
Jürisaar, Tauri
Haanja Rattaklubi M16 30-45min sõit
Kaarjärv, Mairit
SK Rakke N14 20-30min sõit
Kaarjärv, Maris
SK Rakke NE 70-80min sõit
Kajo, Herlen
Kuusalu rattaklubi M12 10-15 min sõit
Kaldoja, Raiko
CCRM ME 75-90min sõit
Kertsman, Kevin
M10 10-15 min sõit
Kirst, Kaspar
M14 20-30min sõit
Kiskonen, Eero
MSen2 75-90min sõit
Kobin, Alvin
MSen1 75-90min sõit
Koik, Mariann
N14 20-30min sõit
Konga, Maiken
N10 10-15 min sõit
Konga, Marten
M12 10-15 min sõit
Kontus, Oskar
MJ 60-75min sõit
Krusemann, Magnus
ME 75-90min sõit
Krusemann, Martin
Kalevi Jalgrattakool M16 30-45min sõit
Kukk, Kätlin
NE 70-80min sõit
Kull, Karolina
Rakke SK N14 20-30min sõit
Küüt, Oskar
CFC Spordiklubi M16 30-45min sõit
Laidinen, Arseni
Narva SK Energia M14 20-30min sõit
Lapšin, Vladimir
MSen1 75-90min sõit
Leigri, Mehis
Rakvere Rattaklubi Siplased MSen1 75-90min sõit
Lemloch, Loore
CFC N12 10-15 min sõit
Lemloch, Oskar
CFC M10 10-15 min sõit
Lensment, Linda
Kalevi Jalgrattakool N12 10-15 min sõit
Leonov, Aleksey
Rein Taaramäe Rattaklubi M16 30-45min sõit
Lepik, Martti
Peloton M10 10-15 min sõit
Lepik, Robert
Peloton M14 20-30min sõit
Lill, Aali
Vooremaa Centrum/Rattabaas MSen1 75-90min sõit
Lipp, Aivar
MSen2 75-90min sõit
Lohk, Liisi
Pärnu Kalev Spordikool N14 20-30min sõit
Lond, Rain
Vooremaa Centrum/Rattabaas MSen2 75-90min sõit
Looring, Rainis
Pärnu Kalev Spordikool M10 10-15 min sõit
Maanurm, Joonas
ProShop Team MSen2 75-90min sõit
Mäeuibo, Markus
Kalevi Jalgrattakool M16 30-45min sõit
Mäggi, Martin
Sportlove MSen2 75-90min sõit
Maidla, Janek
CC Rota Mobilis MSen2 75-90min sõit
Malmre, Marten
Peloton M16 30-45min sõit
Malva, Margus
ProCoating Kostivere Rattatiim MSen2 75-90min sõit
Mätik, Oliver
Kalevi Jalgrattakool M14 20-30min sõit
Mitt, Kertu
Pärnu Kalev Spordikool N10 10-15 min sõit
Mitt, Virgo
Pärnu Kalev Spordikool M16 30-45min sõit
Molev, Juri
Kalevi Jalgrattakool MSen2 75-90min sõit
Mõttus, Mari-Liis
Haanja Rattaklubi NE 70-80min sõit
Mõttus, Marta
Haanja Rattaklubi N10 10-15 min sõit
Mõttus, Matthias
Haanja Rattaklubi M14 20-30min sõit
Mõttus, Tarmo
Haanja Rattaklubi MSen2 75-90min sõit
Neemela, Tarmo
Team Amps MSen3 75-90min sõit
Nirk, Raul Richard
M14 20-30min sõit
Nummurs, Arturs
HAWAII EXPRESS SCOTT M16 30-45min sõit
Ojavere, Imre
CC Rota Mobilis MSen1 75-90min sõit
Orav, Hugo Hendrik
M12 10-15 min sõit
Ormus, Dominic
NRK M10 10-15 min sõit
Ormus, Elvis
NRK M10 10-15 min sõit
Õruste, Kristjan
M10 10-15 min sõit
Õruste, Kristo
M12 10-15 min sõit
Paas, Raigo
SaQ SC MSen2 75-90min sõit
Pajur, Markus
Tartu2024/BalticChainCycling.com ME 75-90min sõit
Pajur, Romet
ProShop Team M16 30-45min sõit
Patrenkin, Aleksandr
Narva SK Energia ME 75-90min sõit
Patrenkin, Artur
Narva SK Energia M14 20-30min sõit
Pedari, Aimar
MSen3 75-90min sõit
Piziks, Kristofers Rudolfs
Valmieras Velo Vienība M16 30-45min sõit
Pohl, Lauren
N14 20-30min sõit
Pohl, Marko
MSen1 75-90min sõit
Prants, Annabrit
Kalevi Jalgrattakool N16 30-45min sõit
Pruus, Peeter
Torpado Südtirol ME 75-90min sõit
Puhu, Sille
Hawaii Express NE 70-80min sõit
Puuorg, Johann Mattias
M16 30-45min sõit
Rang, Eleanor
CFC N10 10-15 min sõit
Rang, Gisele
CFC N12 10-15 min sõit
Rannala, Maribel
CFC N14 20-30min sõit
Rebas, Albert Johannes
CFC M12 10-15 min sõit
Rei, Karel Gustav
M12 10-15 min sõit
Reinsalu, Rivo
Inhouse Partners OÜ MSen1 75-90min sõit
Reiska, Alar
CRISTELLA VT OÜ MSen3 75-90min sõit
Rembla, Egon
Sportlove MSen2 75-90min sõit
Rohtmets, Argo
Rattabaas MSen1 75-90min sõit
Romandi, Arvi
Rae Rattaklubi MSen2 75-90min sõit
Ründva, Richard
Nõmme Rattakllubi M14 20-30min sõit
Rusovitš, Dmitri
MSen1 75-90min sõit
Rüster, Oliver
Peloton M16 30-45min sõit
Saar, Robi
Pärnu Kalev Spordikool M12 10-15 min sõit
Saveljev, Kaspar Kaido
Spordiklubi CFC M10 10-15 min sõit
Sildvee, Madis
RR siplased MSen2 75-90min sõit
Silm, Maario
Vooremaa Centrum/Rattabaas MSen1 75-90min sõit
Sirvel, Merili
Rakvere Rattaklubi Siplased NE 70-80min sõit
Solnask, Oskar
M12 10-15 min sõit
Steinburg, Greete
Spordiklubi Rakke NE 70-80min sõit
Stüf, Sergo
M10 10-15 min sõit
Sumberg, Steven
M10 10-15 min sõit
Suppi, Sebastian
Nõmme Rattaklubi M12 10-15 min sõit
Suppi, Simon
Nõmme Rattaklubi M10 10-15 min sõit
Surva, Karolin
N16 30-45min sõit
Takel, Iiris
Kjk NE 70-80min sõit
Tammeleht, Egert
M12 10-15 min sõit
Tammepuu, Riko
Nõmme Rattaklubi M14 20-30min sõit
Tammsoo, Carolin
Porter Racing NJ 60-70min sõit
Terins, Marcis Andrejs
Valmieras Velo vieniba MJ 60-75min sõit
Toome, Roland
Rakvere Rattaklubi Siplased MSen3 75-90min sõit
Toovis, Oliver
M10 10-15 min sõit
Tsanev, Martin
Kalevi Jalgratrakool M16 30-45min sõit
Tsanev, Peeter
Kalevi Jalgrattakool M14 20-30min sõit
Vaab, Ivar
Vooremaa Centrum/Rattabaas MSport 75-90min sõit
Vaidem, Josten
Fixus ME 75-90min sõit
Vain, Gregor
M14 20-30min sõit
Vainlo, Hendrik
CFC Spordiklubi M14 20-30min sõit
Vanags, Janis
Valmieras Velo Vieniba MSen2 75-90min sõit
Vanags, Ralfs Eduards
Valmieras Velo Vienība M16 30-45min sõit
Veeleid, Rando
CFC Spordiklubi M14 20-30min sõit
Zviedris, Rainers
Valmieras Velo Vienība M16 30-45min sõit

...