Et En
Ava võistluse menüü
Üldinfo Juhend Registreerunud Tulemused Kommentaarid

Registreerunud

Registreerunute nimekirja uuendatakse kord ööpäevas. Viimati uuendatud 25.01.2022 12:40.
Kokku: 128
M10 10-15 min sõit: 15
N10 10-15 min sõit: 3
M12 10-15 min sõit: 14
N12 10-15 min sõit: 6
M14 20-30 min sõit: 14
N14 20-30 min sõit: 6
M16 30-45 min sõit: 13
N16 30-45 min sõit: 3
MJ 60-75 min sõit: 5
NJ 60-70 min sõit: 3
ME 90-105 min sõit: 3
NE 70-80 min sõit: 7
MSport 75-90 min sõit: 4
MSen1 75-90 min sõit: 12
MSen2 75-90 min sõit: 16
MSen3 75-90 min sõit: 4
mees: 100
naine: 28
Nimi Võistkond/Organisatsioon Distants
Meelis Aasla
Skoda Laagri
MSen1 75-90 min sõit
Meelis Anipai
M14 20-30 min sõit
Gevert Aola
PÄRNU SPORDISELTS KALEV
M14 20-30 min sõit
Trevor Aola
PÄRNU SPORDISELTS KALEV
M10 10-15 min sõit
Mareks Balodis
MSport 75-90 min sõit
Mattias Buht
PÄRNU SPORDISELTS KALEV
M16 30-45 min sõit
Carl Peeter Dooner
Nõmme rattaklubi
M14 20-30 min sõit
Gerd Lauri Eerme
Porter Racing
M16 30-45 min sõit
Indrek Epner
ProShop Team
MSen2 75-90 min sõit
Risto Erik
Sportlove
MSen1 75-90 min sõit
Evelina Ermane-Marcenko
ZZK
NJ 60-70 min sõit
Rando Marten Evendi
CFC
ME 90-105 min sõit
Berit Grünberg
Porter Racing
N12 10-15 min sõit
Hardy Grünberg
Porter Racing
M10 10-15 min sõit
Henry Grünberg
Porter Racing
MJ 60-75 min sõit
Marco Haas
SAQ SC
MSen3 75-90 min sõit
Mairold Hanson
PÄRNU SPORDISELTS KALEV
M10 10-15 min sõit
Olle Härmat
Nõmme Rattaklubi
M10 10-15 min sõit
Vainlo Hendrik
CFC
M14 20-30 min sõit
Janno Idavain
MSen1 75-90 min sõit
Age Jaanimets
MTÜ Velo.clubbers.ee
NE 70-80 min sõit
Ander Janno
KF Suusaklubi
M12 10-15 min sõit
Brent Janno
KF Suusaklubi
MJ 60-75 min sõit
Kert Järva
Smart Sport Team
MTÜ Smart Sport
MJ 60-75 min sõit
Maria Jürisaar
Haanja Rattaklubi
N12 10-15 min sõit
Tauri Jürisaar
Haanja Rattaklubi
M16 30-45 min sõit
Mairit Kaarjärv
SK Rakke
N14 20-30 min sõit
Maris Kaarjärv
SK Rakke
NE 70-80 min sõit
Herlen Kajo
Kuusalu rattaklubi
M12 10-15 min sõit
Raiko Kaldoja
MSport 75-90 min sõit
Alari Kannel
MSen3 75-90 min sõit
Jakob Karu
CFC Spordiklubi
M12 10-15 min sõit
Ailar Kiristaja
MTÜ Velo.clubbers.ee
MSen2 75-90 min sõit
Eliise Kivistu
SK Rakke
N16 30-45 min sõit
Mariann Koik
Porter Racing
N14 20-30 min sõit
Madis Kollo
Proshop Team
MSen1 75-90 min sõit
Marten Konga
Porter Racing
M12 10-15 min sõit
Oskar Kontus
Smart Sport Team
MTÜ Smart Sport
MJ 60-75 min sõit
Magnus Krusemann
AT Sport
MSen2 75-90 min sõit
Martin Krusemann
M16 30-45 min sõit
Janek-Robin Kukk
Kalevi jalgrattakool
Ka
MJ 60-75 min sõit
Kätlin Kukk
Kalevi Jalgrattakool
NE 70-80 min sõit
Karolina Kull
Spordiklubi Rakke
N14 20-30 min sõit
Arseni Laidinen
Narva SK Energia
M14 20-30 min sõit
Mehis Leigri
Rakvere Siplased
MSen1 75-90 min sõit
Loore Lemloch
CFC
N12 10-15 min sõit
Oskar Lemloch
CFC
M10 10-15 min sõit
Linda Lensment
N12 10-15 min sõit
Martti Lepik
Peloton
M10 10-15 min sõit
Robert Lepik
Peloton
M14 20-30 min sõit
Rainis Liiva
M10 10-15 min sõit
Aali Lill
Rattabaas
MSen1 75-90 min sõit
Liisi Lohk
PÄRNU SPORDISELTS KALEV
N14 20-30 min sõit
Niklas Lond
CFC
M12 10-15 min sõit
Rain Lond
MSen2 75-90 min sõit
Markus Mäeuibo
Kalevi jalgrattakool
M16 30-45 min sõit
Martin Mäggi
Sportlove
MSen2 75-90 min sõit
Janek Maidla
CC Rota Mobilis
MSen2 75-90 min sõit
Rommi Maidla
Spordiklubi Airpark
M10 10-15 min sõit
Sten-Martin Maidre
CFC
M12 10-15 min sõit
Marten Malmre
Peloton
M16 30-45 min sõit
Margus Malva
ProCoating Kostivere Rattatiim
MSen2 75-90 min sõit
Johannes Mark
CFC
M10 10-15 min sõit
Oliver Mätik
KJK
M14 20-30 min sõit
Kertu Mitt
PÄRNU SPORDISELTS KALEV
N10 10-15 min sõit
Virgo Mitt
PÄRNU SPORDISELTS KALEV
M16 30-45 min sõit
Juri Molev
KJK
MSen2 75-90 min sõit
Marten Mööl
Nõmme Rattaklubi MTÜ
M14 20-30 min sõit
Mari-Liis Mõttus
Haanja Rattaklubi
NE 70-80 min sõit
Marta Mõttus
Haanja RK
N10 10-15 min sõit
Matthias Mõttus
Haanja Rattaklubi
M14 20-30 min sõit
Tarmo Mõttus
Haanja Rattaklubi
MSen2 75-90 min sõit
Tarmo Neemela
AMPS
MSen3 75-90 min sõit
Raul Richard Nirk
CFC
M14 20-30 min sõit
Rasmus Nõmm
Nõmme RK
M14 20-30 min sõit
Imre Ojavere
Cc Rota Mobilis
MSen1 75-90 min sõit
Hugo-Hendrik Orav
Porter Racing
M12 10-15 min sõit
Dominic Ormus
Nõmme RK
M10 10-15 min sõit
Elvis Ormus
Nõmme RK
M10 10-15 min sõit
Kristo Õruste
Porter Racing
M12 10-15 min sõit
Romet Pajur
Proshop Team
M16 30-45 min sõit
Aleksandr Patrenkin
Narva SK Energia
ME 90-105 min sõit
Artur Patrenkin
Narva SK Energia
M14 20-30 min sõit
Aimar Pedari
RR siplased
MSen2 75-90 min sõit
Rodžers Petaks
MSport 75-90 min sõit
Armin Pilv
Hauka veloklubi
ME 90-105 min sõit
Greta-Maria Pisarev
otepää rattaklubi
NJ 60-70 min sõit
Lauren Pohl
CFC
N14 20-30 min sõit
Marko Pohl
MSen1 75-90 min sõit
Annabrit Prants
KJK
N16 30-45 min sõit
Sille Puhu
HAWAII EXPRESS
NE 70-80 min sõit
Johann Mattias Puuorg
Porter Racing
M16 30-45 min sõit
Frida Mia Ragilo
KJK
N12 10-15 min sõit
Eleanor Rang
CFC
N10 10-15 min sõit
Gisele Rang
CFC
N12 10-15 min sõit
Maribel Rannala
CFC
N14 20-30 min sõit
Albert Johannes Rebas
CFC
M12 10-15 min sõit
Alar Reiska
Haanja RK
MSen3 75-90 min sõit
Egon Rembla
Sportlove
MSen2 75-90 min sõit
Janek Resev
MSen2 75-90 min sõit
Argo Rohtmets
Vooremaa Centrum/Rattabaas
MSen1 75-90 min sõit
Arvi Romandi
MSen2 75-90 min sõit
Georg Roose
PÄRNU SPORDISELTS KALEV
M12 10-15 min sõit
Richard Ründva
Nõmme Rattaklubi
M14 20-30 min sõit
Dmitri Rusovitš
MSen1 75-90 min sõit
Oliver Rüster
Peloton
M16 30-45 min sõit
Robi Saar
PÄRNU SPORDISELTS KALEV
M12 10-15 min sõit
Viljar Saare
MSen1 75-90 min sõit
Alar Sala
MSen1 75-90 min sõit
Madis Sildvee
RR siplased
MSen2 75-90 min sõit
Margus Sirvel
Rakvere Siplased
MSen2 75-90 min sõit
Merili Sirvel
Rakvere Siplased
NE 70-80 min sõit
Sergo Stüf
Aidu Spordiklubi
M10 10-15 min sõit
Steven Sumberg
Porter Racing
M10 10-15 min sõit
Sebastian Suppi
Nõmme Rattaklubi
M12 10-15 min sõit
Simon Suppi
Nõmme Rattaklubi
M10 10-15 min sõit
Karolin Surva
CFC
N16 30-45 min sõit
Lauri Tamm
M16 30-45 min sõit
Egert Tammeleht
Porter Racing
M12 10-15 min sõit
Riko Tammepuu
Nõmme Rattaklubi
M14 20-30 min sõit
Carolin Tammsoo
Porter Racing
NJ 60-70 min sõit
Siim Tõnismaa
PÄRNU SPORDISELTS KALEV
M12 10-15 min sõit
Roland Toome
Rakvere Siplased
MSen2 75-90 min sõit
Oliver Toovis
M10 10-15 min sõit
Martin Tsanev
Kalevi Jalgrattakool
M16 30-45 min sõit
Janelle Uibokand
NE 70-80 min sõit
Ivar Vaab
Rakvere Siplased
MSport 75-90 min sõit
Christopher Väinola
Kalevi Jalgrattakool
M16 30-45 min sõit

...