Et En
Ava võistluse menüü
Üldinfo Juhend Registreerunud Stardinimekirjad Tulemused Kommentaarid

Peasponsor

Hawaii Express

Sponsorid

MS Balti Trafo
YIT
Allik-Trans
Kekkilä
Vändra alev
Vändra vald
Nõmme Puhkebaas
Vändra Tare
Mokter
Pärnumaa spordiliit
Vändra Tarbijate Ühistu
Valley

Stardinimekirjad

Vali distants:
Stardinimekiri seisuga 22.10.2021 18:01.

Põhisõit stardinimekiri

Nr. Grupp Nimi Sünniaasta Sugu VKL Elukoht Võistkond/Organisatsioon
1 I Sigvard Kukk 1972 mees MSen2 Eesti, Harju
SPORDIPARTNER
3 I Andrus Asavi 1977 mees M Eesti, Harju maakond
SPORDIPARTNER
4 I Gunnar Bergvald 1974 mees MSen2 Eesti, Harju maakond
SPORDIPARTNER
5 I Maksim Fazõlov 1980 mees M Eesti, Harju maakond
SPORDIPARTNER
7 I Helari Pallas 1979 mees M Eesti, Harju maakond
SPORDIPARTNER
11 I Vahur Valvas 1981 mees M Eesti, Tartu
REIN TAARAMÄE RATTAKLUBI 1
12 I Reijo Puhm 1990 mees M Eesti, Tartu
REIN TAARAMÄE RATTAKLUBI 1
13 I Norman Vahtra 1996 mees MJ Eesti, Tartu
REIN TAARAMÄE RATTAKLUBI 1
14 I Oskari Kargu 1976 mees M Eesti, Tartu
REIN TAARAMÄE RATTAKLUBI 1
15 I Mihkel Kalja 1996 mees MJ Eesti, Tartu
REIN TAARAMÄE RATTAKLUBI 1
16 I Roger Jurman 1997 mees MJ Eesti, Tartu
REIN TAARAMÄE RATTAKLUBI 1
17 I Marko Kurits 1980 mees M Eesti, Tartu
REIN TAARAMÄE RATTAKLUBI 1
18 I Maido Maasepp 1997 mees MJ Eesti, Tartu
REIN TAARAMÄE RATTAKLUBI 1
19 I Sten-Erik Ottender 1996 mees MJ Eesti, Rapla
REIN TAARAMÄE RATTAKLUBI 1
22 I Kaupo Kattai 1973 mees MSen2 Eesti, Tartu
REIN TAARAMÄE RATTAKLUBI 2
23 I Mark Penjam 1997 mees MJ Eesti, Tartu
REIN TAARAMÄE RATTAKLUBI 2
24 I Gregor Põldvere 1996 mees MJ Eesti, Tartu
REIN TAARAMÄE RATTAKLUBI 2
26 I Tristan Rumjantsev 1998 mees M16 Eesti, Tartu
REIN TAARAMÄE RATTAKLUBI 2
27 I Risto Sepa 1999 mees M16 Eesti, Tartu
REIN TAARAMÄE RATTAKLUBI 2
31 I Oviar-Gregor Annus 1998 mees M16 Eesti, Pärnu
PÄRNU KALEV
32 I Martin Luusepp 1998 mees M16 Eesti, Pärnu
PÄRNU KALEV
33 I Karl-Brent Premet 1999 mees M16 Eesti, Pärnu
PÄRNU KALEV
34 I Siim Saavik 1995 mees M Eesti, Pärnu
PÄRNU KALEV
35 I Sander Timusk 1999 mees M16 Eesti, Pärnu
PÄRNU KALEV
36 I Brayn Tölp 1998 mees M16 Eesti, Pärnu
PÄRNU KALEV
37 I Carl Tõnismann 1997 mees MJ Eesti, Pärnu
PÄRNU KALEV
38 I Jaagup Vaar 1998 mees M16 Eesti, Pärnu
PÄRNU KALEV
39 I Joan Markus Varik 1998 mees M16 Eesti, Pärnu
PÄRNU KALEV
41 I Alar Aia 1964 mees MSen3 Eesti, Pärnu maakond
PÜHA LOOMAAED
PühaLoomaaed
42 I Kardo Aia 1989 mees M Eesti, Pärnu maakond
PÜHA LOOMAAED
43 I Avo Eljas 1971 mees MSen2 Eesti, Pärnu maakond
PÜHA LOOMAAED
44 I Allan Jõgi 1981 mees M Eesti, Pärnu maakond
PÜHA LOOMAAED
45 I Toivo Kuldmäe 1963 mees MSen3 Eesti, Pärnu maakond
PÜHA LOOMAAED
46 I Margo Post 1977 mees M Eesti, Pärnu maakond
PÜHA LOOMAAED
51 I Gert Kivistik 1995 mees M Eesti, Pärnumaa
JALGRATTAKLUBI VIKO
52 I Karl-Arnold Vendelin 1996 mees MJ Eesti, Pärnumaa
JALGRATTAKLUBI VIKO
53 I Mart-Anton Vendelin 1997 mees MJ Eesti, Pärnumaa
JALGRATTAKLUBI VIKO
54 I Janar Juss 1996 mees MJ Eesti, Pärnumaa
JALGRATTAKLUBI VIKO
59 I Rando Tomingas 1997 mees MJ Eesti, Pärnumaa
JALGRATTAKLUBI VIKO
61 I Steven Kalf 1995 mees M Eesti, Saare
SJK VIIKING
62 I Karl Patrick Lauk 1997 mees MJ Eesti, Saare
SJK VIIKING
63 I Jörgen Matt 1992 mees M Eesti, Saare
SJK VIIKING
64 I Reimo Nook 1971 mees MSen2 Eesti, Saare
SJK VIIKING
68 I Jaanus Sarv 1970 mees MSen2 Eesti, Viljandi
SJK VIIKING
78 I Raido Saar 1988 mees M Eesti, Harjumaa
ARCTIC SPORT CLUB
81 I Greg Hallop 1995 mees M Eesti, Viljandi
VILJANDI RATTAKLUBI
82 I Kristjan Johanson 1997 mees MJ Eesti, Viljandi
VILJANDI RATTAKLUBI
83 I Georg Peeter Paldra 1996 mees MJ Eesti, Viljandi
VILJANDI RATTAKLUBI
84 I Joosep Sankmann 1999 mees M16 Eesti, Viljandi
VILJANDI RATTAKLUBI
85 I Jaanus Tasane 1996 mees MJ Eesti, Viljandi
VILJANDI RATTAKLUBI
86 I Reio Toom 1997 mees MJ Eesti, Viljandi
VILJANDI RATTAKLUBI
101 I Siim-Erik Alamaa 1992 mees M Eesti, Harju maakond
KALEVI JALGRATTAKOOL 1
102 I Siim Jalakas 1992 mees M Eesti, Järva maakond
KALEVI JALGRATTAKOOL 1
103 I Oliver Keller 1996 mees MJ Eesti, Harju maakond
KALEVI JALGRATTAKOOL 1
104 I Siim Kiskonen 1997 mees MJ Eesti, Harju maakond
KALEVI JALGRATTAKOOL 1
kalevi
105 I Jaanus Linkgreim 1971 mees MSen2 Eesti, Harju maakond
KALEVI JALGRATTAKOOL 1
108 I Kristo Enn Vaga 1997 mees MJ Eesti, Harju maakond
KALEVI JALGRATTAKOOL 1
109 I Ekke-Kaur Vosman 1996 mees MJ Eesti, Harju maakond
KALEVI JALGRATTAKOOL 1
Kalevi Jalgrattakool
117 I Tõnis Saar 1995 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
KALEVI JALGRATTAKOOL 2
119 I Kristjan Vilipõld 1991 mees M Eesti, Harju maakond
KALEVI JALGRATTAKOOL 2
123 I Kristjan Kelk 1993 mees M Eesti, Harju maakond
CFC 1
CFC
124 I Jaan Kirsipuu 1969 mees MSen2 Eesti, Harju maakond
CFC 1
126 I Aksel Nõmmela 1994 mees M Eesti, Tallinn
CFC 1
127 I Sander Randver 1994 mees M Eesti, Harju
CFC 1
129 I Siim Suvi 1995 mees M Eesti, Harju maakond
CFC 1
131 I Triin Gede 1992 naine N Eesti, Tallinn
CFC 2
132 I Kelly Kalm 1997 naine NJ Eesti, Harju
CFC 2
134 I Oskar Maidre 1999 mees M16 Eesti, Tallinn
CFC 2
135 I Erik Mukk 1998 mees M16 Eesti, Tallinn
CFC 2
136 I Ebe Siimson 1997 naine NJ Eesti, Tallinn
CFC 2
137 I Ele Siimson 1997 naine NJ Eesti, Tallinn
CFC 2
139 I Aaron Otto Stalde 1998 mees M16 Eesti, Tallinn
CFC 2
142 I Toomas Kirsipuu 1964 mees MSen3 Eesti, Tartu maakond
CFC 3
151 I Arthur Kooser 1997 mees MJ Eesti, Harju maakond
CFC 4
CFC
152 I Alari-Fredi Liik 1998 mees M16 Eesti, Tallinn
CFC 4
161 I Janar Jermakov 1986 mees M Eesti, Pärnu maakond
PELOTONSPORT.EE
164 I Meelis Leidt 1969 mees MSen2 Eesti, Tartu maakond
PELOTONSPORT.EE
166 I Kuldar Põder 1978 mees M Eesti, Tartu maakond
PELOTONSPORT.EE
167 I Peip Reedi 1968 mees MSen2 Eesti, Tartu maakond
PELOTONSPORT.EE
Peloton
169 I Marko Vilipson 1961 mees MSen3 Eesti, Tartu maakond
PELOTONSPORT.EE
Peloton
171 I Kalev Ints 1974 mees MSen2 Eesti, Tartu maakond
PELOTON SCOTT
172 I Mihkel Jüri 1988 mees M Eesti, Tartu maakond
PELOTON SCOTT
173 I Allar Karu 1987 mees M Eesti, Harju maakond
PELOTON SCOTT
174 I Kaspar Kokk 1982 mees M Eesti, Tartu maakond
PELOTON SCOTT
175 I Kristjan Oolo 1986 mees M Eesti, Tartu maakond
PELOTON SCOTT
176 I Mihkel Ronimois 1989 mees M Eesti, Tartu maakond
PELOTON SCOTT
177 I Silver Schultz 1988 mees M Eesti, Harju maakond
PELOTON SCOTT
178 I Mikk Vaaks 1988 mees M Eesti, Viljandi maakond
PELOTON SCOTT
179 I Raul Volmer 1996 mees MJ Eesti, Tartu maakond
PELOTON SCOTT
181 I Liisa Ehrberg 1988 naine N Eesti, Viljandi maakond
PELOTON LASTEFOND NAISKOND
185 I Sille Puhu 1984 naine N Eesti, Viljandi maakond
PELOTON LASTEFOND NAISKOND
186 I Janelle Uibokand 1992 naine N Eesti, Tartu maakond
PELOTON LASTEFOND NAISKOND
203 I Raimo Lätte 1997 mees MJ Eesti, Tartu maakond
TARTU ÜLIKOOLI AKADEEMILINE SPORDIKLUBI MEESKOND 1
209 I Kaarel Redi 1995 mees M Eesti, Tartu maakond
TARTU ÜLIKOOLI AKADEEMILINE SPORDIKLUBI MEESKOND 1
211 I Marek Maranik 1974 mees MSen2 Eesti, Valga maakond
TARTU ÜLIKOOLI AKADEEMILINE SPORDIKLUBI MEESKOND 2
213 I Paul Parts 1999 mees M16 Eesti, Tartu maakond
TARTU ÜLIKOOLI AKADEEMILINE SPORDIKLUBI MEESKOND 2
Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
219 I Karl-Mattias Võso 1998 mees M16 Eesti, Tartu maakond
TARTU ÜLIKOOLI AKADEEMILINE SPORDIKLUBI MEESKOND 2
TÜASK
225 I Sirje Lepik 1995 naine N Eesti, Tartu maakond
TARTU ÜLIKOOLI AKADEEMILINE SPORDIKLUBI NAISKOND 1
244 I Rudolf Mets 1997 mees MJ Eesti, Lääne-Viru maakond
NÕMME RATTAKLUBI
252 I Raoul Johanson 1962 mees MSen3 Eesti, Pärnu maakond
TARTU SK VELO
254 I Margus Merisalu 1955 mees MSen4 Eesti, Tartu maakond
TARTU SK VELO
255 I Peeter Parmask 1961 mees MSen3 Eesti, Tartu maakond
TARTU SK VELO
256 I Toomas Viigipuu 1959 mees MSen4 Eesti, Tartu maakond
TARTU SK VELO
261 I Anti Arak 1973 mees MSen2 Eesti, Valga maakond
A&T SPORT TEAM
262 I Peeter Dedov 1981 mees M Eesti, Tartu maakond
A&T SPORT TEAM
A&T Spordiklubi
269 I Margus Ruse 1973 mees MSen2 Eesti, Harju maakond
A&T SPORT TEAM
A&T SPORDIKLUBI
273 I Carl Heinrich Pruun 1992 mees M Eesti, Jõgeva maakond
Janek Tombaku Rattaklubi
274 I Tiit Toome 1973 mees MSen2 Eesti, Rapla maakond
277 I Marek Sander 1976 mees M Eesti, Pärnu maakond
Eesti Posti Spordiklubi
278 I Aivar Lagenõmm 1972 mees MSen2 Eesti, Järva maakond
Eesti Posti Spordiklubi
280 I Nikolai Fjodorov 1955 mees MSen4 Eesti, Tartu maakond
Eesti Posti Spordiklubi
281 I Rainer Sildvee 1981 mees M Eesti, Pärnu maakond
Eesti Posti Spordiklubi
284 I Normunds Rubenis 1964 mees MSen3 Läti, Madona
285 I Aldar Reinberk 1980 mees M Eesti, Harju maakond
290 I Martins Sars 1987 mees M Läti, Vidzeme
NN Sporta klubs
291 I Evalds Pavlovs 1989 mees M Läti, Vidzeme
NN Sporta klubs
292 I Markku Ainsalu 1979 mees M Eesti, Tartu maakond
Thule Opel ProTeam
293 I Anton Bazõlev 1985 mees M Eesti, Harju maakond
Adduco
294 I Merilin Metsalu 1987 naine N Eesti, Harju maakond
Adduco
295 I Hardi Heinsar 1972 mees MSen2 Eesti, Valga maakond
Valga Rattaklubi
296 I Jevgeni Kolessov 1987 mees M Eesti, Harju maakond
InFocus
297 I Indrek Sauväli 1974 mees MSen2 Eesti, Pärnu maakond
SK KALJU RATTATIIM
Sindi Spordiklubi KALJU
298 I Väino Kaur 1967 mees MSen2 Eesti, Pärnu maakond
SK KALJU RATTATIIM
Sindi Spordiklubi KALJU
299 I Tarvo Kumel 1969 mees MSen2 Eesti, Pärnu maakond
303 I Aivo Kukk 1956 mees MSen4 Eesti, Harju maakond
VIKS CC
305 I Priit Ruberg 1987 mees M Eesti, Pärnu maakond
Binaarkodar
306 I Kristjan Rohtla 1987 mees M Eesti, Harju maakond
Binaarkodar
307 I Villu Veel 1971 mees MSen2 Eesti, Saare maakond
Saaremaa Jalgrattaklubi Viiking
310 I Jaan Leppik 1972 mees MSen2 Eesti, Harju maakond
Spordipartner
311 I Eero Kiskonen 1971 mees MSen2 Eesti, Harju maakond
317 I Rajko Rattur 1981 mees M Eesti, Tartu maakond
Haanja Rattaklubi
318 I Kristjan Tammaa 1997 mees MJ Eesti, Harju maakond
319 I Alar Kupp 1995 mees M Eesti, Harju maakond
Kuusalu rattaklubi
321 I Gert Klaaser 1968 mees MSen2 Eesti, Harju maakond
323 I Viljar Haav 1975 mees M Eesti, Harju maakond
324 I Ervin Luur 1957 mees MSen4 Eesti, Pärnu maakond
Püha Loomaaed
331 I German Yanush 1969 mees MSen2 Venemaa, Saint-Petersburg
MountainPeaks.ru
333 I Indrek Kelk 1969 mees MSen2 Eesti, Tartu maakond
Valgete Teede RR
335 I Viljar Kuljus 1984 mees M Eesti, Võru maakond
Haanja Rattaklubi
339 I Meelis Milistver 1975 mees M Eesti, Pärnu maakond
343 I Priit Vare 1975 mees M Eesti, Harju maakond
347 I Jannar Juss 1997 mees MJ Eesti, Pärnumaa
Viko
355 I Karlo Aia 1990 mees M Eesti, Pärnu maakond
Pärnu Kalev SK
Pärnu Kalev Spordikool
362 I Marko Varik 1984 mees M Eesti, Harju maakond
CC REKORD
367 I Steven Puhm 1986 mees M Eesti, Tartu maakond
384 I Teet Järvsalu 1981 mees M Eesti, Harju maakond
386 I Jaan Raivet 1978 mees M Eesti, Harju maakond
CC Rekord
394 I Meelis Levkoi 1985 mees M Eesti, Harju maakond
396 I Raivo Sala 1970 mees MSen2 Eesti, Pärnu maakond
421 I Jaanus Aus 1974 mees MSen2 Eesti, Pärnu maakond
A2K Spordiklubi
422 I Rain Lond 1978 mees M Eesti, Harju maakond
423 I Maris Kalejs 1973 mees MSen2 Läti, Tukums
435 I Erik Plado 1988 mees M Eesti, Pärnu maakond
438 I Rivo Schultz 1986 mees M Eesti, Pärnu maakond
439 I Ülo Kuljus 1956 mees MSen4 Eesti, Võru maakond
Haanja Rattaklubi
440 I Ernst Siniorg 1984 mees M Eesti, Pärnu maakond
463 I Karl-Mattias Koppel 1998 mees M16 Eesti, Tallinn
CFC 2
465 I Siim Silland 1979 mees M Eesti, Harju maakond
RedBike
466 I Martin Kaschan 1994 mees M Eesti, Järva maakond
Türi Rattaklubi
467 I Kalev Peil 1995 mees M Eesti, Järva maakond
Türi Rattaklubi
468 I Anton Sildnik 1988 mees M Eesti, Põlva maakond
469 I Karel Otto 1987 mees M Eesti, Tartu maakond
470 I Kevo Jürmann 1981 mees M Eesti, Tartu maakond
471 I Freddy Poklonski 1972 mees MSen2 Eesti, Pärnu maakond
472 I Peeter Pung 1996 mees MJ Eesti, Tartu maakond
Vooremaa Centrum/Rattabaas
473 I Lauri Veenpere 1980 mees M Eesti, Pärnu maakond
474 I Priit Kingo 1977 mees M Eesti, Harju maakond
475 I Sven Liivamägi 1997 mees MJ Eesti, Võru maakond
Haanja Rattaklubi
476 I Janek Järva 1972 mees MSen2 Eesti, Harju maakond
477 I Heikki Niemi 1949 mees MSen4 Eesti, FIN
478 I Andres Kollo 1988 mees M Eesti, Vändra
CFC
479 I Martin Remmelg 1989 mees M Eesti, Vändra
Hiidlase Spordiklubi Askus
480 I Martin Laas 1993 mees M Eesti, Tartu
RTR
481 I Josten Vaidem 1994 mees M Eesti, Viljandi
Viljandi Rattaklubi
482 I Alo Jakin 1986 mees M Eesti, Tallinn
BIGMAT-AUBER93
483 I Rustam Adajatullin 1973 mees MSen2 Eesti, Harju maakond
486 I Igors Dobrovolskis 1982 mees M Läti, Tukums
487 I Taikki Taaler 1982 mees M Eesti, Võru maakond
489 I Kurmo Neemela 1970 mees MSen2 Eesti, Tartu maakond
490 I Vladislav Sikanov 1973 mees MSen2 Venemaa, Pskov
491 I Margus Tõkke 1971 mees MSen2 Eesti, Pärnu maakond
492 I Kristian Neemela 1993 mees M Eesti, Jõgeva maakond
Peloton
493 I Hannes Aron 1970 mees MSen2 Eesti, Pärnu maakond
494 I Anrijs Pumpiss 1970 mees MSen2 Läti, Tukums
496 I Aivar Lehtmaa 1963 mees MSen3 Eesti, Tartu maakond
Dünamo
497 I Veiko Artel 1971 mees MSen2 Eesti, Harju maakond
498 I Indrek Mägi 1977 mees M Eesti, Viljandi maakond
499 I Harry Veskemaa 1986 mees M Eesti, Pärnu maakond
500 I Jaan Krela 1967 mees MSen2 Eesti, Tartu maakond
501 I Tambet Toomela 1982 mees M Eesti, Harju maakond
502 I Lauri Pärnamets 1985 mees M Eesti, Tartu maakond
503 I Margus Kangur 1976 mees M Eesti, Tartu maakond
506 I Peeter Tarvis 1993 mees M Eesti, Rapla maakond
507 I Johannes Jõgi 1989 mees M Eesti, Harju maakond
CFC
508 I Rauno Verbitskas 1988 mees M Eesti, Harju maakond
509 I Meelis Lemsalu 1977 mees M Eesti, Tartu maakond
510 I Jaanika Kurgjärv 1988 naine N Eesti, Tartu
RTR
511 I Martin Laan 1986 mees M Eesti, Tallinn
512 I Antti Sizko 1982 mees M Eesti, FIN
513 I Mari-Liis Mõttus 1997 naine NJ Eesti, Võru
Haanja Rattaklubi
514 I Sander Nool 1996 mees MJ Eesti, Võru
Haanja Rattaklubi
515 I Georg Kõivumägi 1997 mees MJ Eesti, Võru
Haanja Rattaklubi

...