Et En
Ava võistluse menüü
Üldinfo Juhend Registreerunud Stardinimekirjad Tulemused Kommentaarid

Toetajad

Tandem Kaubandus
Haapsalu linn

Registreerunud

Registreerunute nimekirja uuendatakse kord ööpäevas. Viimati uuendatud 08.12.2021 23:00.
Kokku: 153
N16: 12
M16: 35
NJ: 7
MJ: 16
NU: 5
MU: 19
NE: 4
ME: 4
NSen1: 3
MSen1: 9
NSen2: 2
MSen2: 14
MSen3: 8
NSen4: 1
MSen4: 4
MSen5: 5
MSen6: 2
MSen7: 1
MSport: 2
mees: 119
naine: 34
Kõik   |   N16   |   M16   |   NJ   |   MJ   |   NU   |   MU   |   NE   |   ME   |   NSen1   |   MSen1   |   NSen2   |   MSen2   |   NSen3   |   MSen3   |   NSen4   |   MSen4   |   MSen5   |   MSen6   |   MSen7   |   MSen8   |   NSport   |   MSport
Nimi Võistkond/Organisatsioon Distants
Gabriel Helmut Aduson
CFC SPORDIKLUBI
MJ
Markku Ainsalu
Velohunt ProTeam
MSen2
Marii-Isabel Allikberg
KJK
MTÜ Kalevi Jalgrattakool
NJ
Martin Anier
Rein Taaramäe rattaklubi
MU
Meelis Anipai
Otepää jalgrattaklubi
M16
Gevert Aola
Pärnu Kalev Spordikool
Pärnu Spordiselts Kalev
M16
Henri Arjus
CFC SPORDIKLUBI
M16
Rait Ärm
Équipe Cycliste Continental Groupama-FDJ
MU
Janek Arme
Põltsamaa jalgrattaklubi
MSen1
Aaron Aus
Peloton
MJ
Mikk Bauer
Pärnu Kalev Spordikool
Pärnu Spordiselts Kalev
MU
Zlata Bronishevskaja
KJK
MTÜ Kalevi Jalgrattakool
N16
Tatjana Dobolina
Spordipartner
NSen1
Carl Peeter Dooner
CFC SPORDIKLUBI
M16
Elisabeth Ebras
KJK
MTÜ Kalevi Jalgrattakool
NJ
Kristo Ebras
KJK
MSen2
Armas Elo
GTonic
MSen3
Evelina Ermane-Marcenko
ZZK
NU
Rando Marten Evendi
CFC SPORDIKLUBI
MU
Karpenko Gleb
Ampler Development Team
MU
Henry Grünberg
Porter Racing
MU
Arti Ilves
Ampler Development Team
MU
Liis Jääger
Rein Taaramäe rattaklubi
NE
Joonas Jaht
Rein Taaramäe rattaklubi
M16
Aaron Parker Järveoja
Raplamaa Rattaklubi KOMO
MTÜ Raplamaa Rattaklubi
M16
Egert Johanson
KJK
MTÜ Kalevi Jalgrattakool
MU
Raoul Johanson
Tartu SK Velo
MSen5
Stefan Johanson
Viljandi Rattaklubi
MJ
Tauri Jürisaar
Haanja Rattaklubi
MJ
Sass Jürisoo
Spordipartner
MSport
Mairit Kaarjärv
Spordiklubi Rakke
N16
Maris Kaarjärv
Spordiklubi Rakke
NSen2
Ruben Käärst
Kuusalu Rattaklubi
Rattaklubi
M16
Raiko Kaldoja
CC Rota Mobilis
MSport
Taavi Kannimäe
Hauka veloklubi
MSen1
Martin Karki
TÜASK
MU
Marek Karm
CFC
MSen1
Sten Kask
Bike Fanatics CC
MSen1
Eero Kiskonen
KALEVI JALGRATTAKOOL
Eerpipe oü
MSen3
Henrik Kivilo
Redbike
MSen1
Gert Kivistik
PELOTON
ME
Eliise Kivistu
Spordiklubi Rakke
NJ
Gert Klaaser
Bike Fanatics cc
MSen3
Aku Koivistoinen
CCH
MU
Katariina Kollandsrud
KJK
Kalevi Jalgrattakool
N16
Arthur Kooser
CFC SPORDIKLUBI
ME
Magnus Krusemann
MSen2
Martin Krusemann
KJK
MTÜ Kalevi Jalgrattakool
MJ
Kaupo Kuhlap
Cosmos
Cosmos Sport MTÜ
MSen4
Antti Kuitto
Orbea Factory Team Finland
ME
Agnes Kukk
Spordipartner
NSen2
Kristi Kuldkepp
PELOTON
NSen1
Ülo Kuljus
Haanja Rattaklubi
MSen6
Andre Kull
CC Rota Mobilis
MSen2
Karolina Kull
Spordiklubi Rakke
N16
Karl Kurits
Rein Taaramäe rattaklubi
MJ
Aleksei Kušnir
MSen2
Tanel Kuusk
Spordipartner
MSen2
Carol Kuuskman
CFC SPORDIKLUBI
NU
Oskar Küüt
CFC SPORDIKLUBI
MJ
Mae Lang
Andy Schleck - CP NVST - Immo Losch
NE
Tea Lang
TÜ ASK
NSen4
Rannar Laup
Raplamaa Rattaklubi KOMO
MTÜ Raplamaa Rattaklubi
M16
Martti Lenzius
CFC
MJ
Jaanus Linkgreim
KALEVI JALGRATTAKOOL
MSen3
Liisi Lohk
Pärnu Kalev Spordikool
Pärnu Spordiselts Kalev
N16
Mik Madisson
viko
Jalgrattaklubi viko
M16
Markus Mäeuibo
Kalevi Jalgrattakool
MTÜ Kalevi Jalgrattakool
MJ
Riko Mäeuibo
KJK
Kalevi Jalgrattakool
M16
Kiilaspea Marcus
Viljandi Rattaklubi
M16
Oliver Mätik
KJK
MTÜ Kalevi Jalgrattakool
M16
Margus Merisalu
Tartu SK Velo
MSen6
Joosep Mesi
Peloton
MU
Ketrin Mesila
KJK
Kalevi Jalgrattakool
N16
Madis Mihkels
Tüask
MU
Margus Mikson
Valio Eesti AS
MSen2
Mairon Milistver
Pärnu Kalev SK
Pärnu Spordiselts Kalev
MU
Meelis Milistver
Vennad-Dahl
MSen2
Virgo Mitt
Pärnu Kalev SK
Pärnu Spordiselts Kalev
MJ
Robin Möll
Peloton
MU
Matthias Mõttus
Haanja Rattaklubi
M16
Henry Närap
TÜASK
MU
Tarmo Neemela
MSen3
Kaspar Neemesto
Velohunt ProTeam
MSen1
Alar Nigul
CFC Spordiklubi
MSen4
Natali Nora Nigul
CFC SPORDIKLUBI
N16
Igor Nikiforov
Spordipartner
nikiforov
MSen5
Oliver Oolup
Saaremaa Jalgrattaklubi Viiking
MJ
Anti Oot
TARTU SK VELO
MSen7
Thristan Paju
Spordiklubi Rakke
M16
Helari Pallas
Bike Fanatics CC
MSen2
Ergo Pank
ĢTonic
MSen3
Oskar Pau
Rein Taaramäe rattaklubi
MU
Aimar Pedari
RR Siplased
Kitzinger-Progress
MSen4
Lauren Pohl
CFC SPORDIKLUBI
N16
Marko Pohl
MSen1
Ken Post
Peloton
MU
Annabrit Prants
KJK
MTÜ Kalevi Jalgrattakool
NJ
Paul Pruuli
Hauka veloklubi
MTÜ Hauka veloklubi
M16
Sille Puhu
HAWAII EXPRESS
NSen1
Rünno Raadla
Jalgrattaklubi Paralepa
M16
Kaupo Raag
velo clubbers
MSen2
Frank Aron Ragilo
MJ
Priit Randpõld
Bike Fanatics CC
MSen3
Maribel Rannala
CFC SPORDIKLUBI
N16
Mirjam Raun
TÜASK
N16
Karel Reintop
Raplamaa Rattaklubi KOMO
MTÜ Raplamaa Rattaklubi
M16
Janek Resev
Spordipartner
MSen2
Sten Markus Ringi
Kalevi Jalgrattakool
M16
Arvi Romandi
Rae Rattaklubi
MSen2
Ron Rooni
CFC SPORDIKLUBI
M16
Andre Roos
Ampler Development Team
MU
Richard Ründva
Kalevi Jalgrattakool
MTÜ Kalevi Jalgrattakool
M16
Oliver Rüster
Peloton
MJ
Runo Ruubel
Püha Loomaaed
MSen5
Kaido Saar
Raplamaa Rattaklubi KOMO
MTÜ Raplamaa Rattaklubi
M16
Mauro Erik Saar
Kuusalu Rattaklubi
Rattaklubi
M16
Kajsa Salmela
Trek Women Finland / Korson Kaiku
NE
Laura Lizette Sander
Pärnu Kalev SK
Pärnu Spordiselts Kalev
NJ
Evar Saul
Kuusalu Rattaklubi
MJ
Jüri Savitski
Spordipartner
MSen4
Rainer Sildvee
kinema.eu
MSen2
Maario Silm
RR Siplased
MSen1
Merili Sirvel
Rakvere Rattaklubi Siplased
NE
Remo Somelar
Tyask
M16
Kristel Sandra Soonik
Viljandi Rattaklubi
NU
Rico Soots
KJK
MTÜ Kalevi Jalgrattakool
M16
Rocco Soots
KJK
Kalevi Jalgrattakool
M16
Karolin Surva
CFC SPORDIKLUBI
NJ
Kermo Tamm
Kalevi Jalgrattakool
MTÜ Kalevi Jalgrattakool
M16
Lauri Tamm
KJK
MTÜ Kalevi Jalgrattakool
MJ
Uku Tamm
TYASK
M16
Riko Tammepuu
CFC SPORDIKLUBI
M16
Kirill Tarassov
KJK
MTÜ Kalevi Jalgrattakool
ME
Elina Tasane
Viljandi Rattaklubi
NU
Mia Carla Tegelmann
KJK
MTÜ Kalevi Jalgrattakool
NJ
Valtteri Terhelä
Korson Kaiku
M16
Tõnu Tõnov
Bike Fanatics CC
MSen2
Maria Treier
CFC SPORDIKLUBI
N16
Peeter Tsanev
KJK
MTÜ Kalevi Jalgrattakool
M16
Rikojan Tugedam
VELO
Spordiklubi Velo
MJ
Silvia Türkson
Porter Racing
NU
Viivi Turpeinen
Korson Kaiku
N16
Aimur Uuk
Rakvere Rattaklubi Siplased
MSen5
Ats Uulimaa
PELOTON
MU
Ivar Vaab
Vooremaa Centrum/Rattabaas
MSen1
Joonas Vaikmäe
VELO
Spordiklubi Velo
M16
Gregor Vain
Porter Racing
M16
Marek Valdner
Velohunt ProTeam
MSen3
Pärtel Valge
VELO
Spordiklubi Velo
M16
Tom Vallimägi
KJK
Kalevi Jalgrattakool
M16
Oleg Vassiljev
Kalevi Jalgrattakool
MSen5
Andreas Vilbaste
Kuusalu Rattaklubi
M16

...