Et En
Ava võistluse menüü
Üldinfo Registreerunud Stardinimekirjad Tulemused Kommentaarid

Nimisponsor

Soudal Eesti

Toetajad

Eesti Kultuurkapital
Hasartmängumaksu Nõukogu

Registreerunud

Registreerunute nimekirja uuendatakse kord ööpäevas. Viimati uuendatud 18.09.2021 07:05.
Kokku: 218
I start - M/N8, M/N10: 27
II start - M/N12: 28
III start - M/N14: 42
IV start - M/N16: 30
V start - VABA RATTAKLASS: 9
VI start - OPEN Elite mehed: 40
VII start - NAISED + SEENIORID: 42
mees: 180
naine: 38
Nimi Võistkond/Organisatsioon Distants
Hannes Ahman
Tartu SK Velo
I start - M/N8, M/N10
Janno Aksin
Hawaii Express
VII start - NAISED + SEENIORID
Riho Alaru
Peloton
VII start - NAISED + SEENIORID
Kaur-Aron Alaväli
Tartu SK Velo
II start - M/N12
Ülari Alaväli
V start - VABA RATTAKLASS
Leho Allekand
KJK
VII start - NAISED + SEENIORID
Martin Anier
III start - M/N14
Gevert Aola
SK Pärnu Kalev
II start - M/N12
Rait Ärm
Porter Racing
VI start - OPEN Elite mehed
Andrus Asavi
Spordipartner
VII start - NAISED + SEENIORID
Aaron Aus
RTR
III start - M/N14
Caspar Austa
TÜ ASK
VI start - OPEN Elite mehed
Hans Markus Danilas
Otepää Rattaklubi
III start - M/N14
Tatjana Dobolina
Klubi Spordipartner
VII start - NAISED + SEENIORID
Kaido Dreimann
pühaloomaaed
V start - VABA RATTAKLASS
Elisabeth Ebras
KJK
III start - M/N14
Kristian Ebras
I start - M/N8, M/N10
Kristo Ebras
VII start - NAISED + SEENIORID
Indrek Eelmets
Spordipartner
VI start - OPEN Elite mehed
Mihkel Eelmets
Spordipartner
I start - M/N8, M/N10
Avo Eljas
VII start - NAISED + SEENIORID
Alexandrina Ermurachi
Petrogradets
III start - M/N14
Maksim Fazõlov
Spordipartner
VII start - NAISED + SEENIORID
Darina Gromova
Petrogradets
III start - M/N14
Henry Grünberg
Porter Racing
III start - M/N14
Robert Sebastian Heinson
Otepää Rattaklubi
I start - M/N8, M/N10
Theodor Helmoja
Otepää Rattaklubi
I start - M/N8, M/N10
Ingrid Hiiemäe
Elva Suusaklubi
I start - M/N8, M/N10
Tom Hints
Jalgrattaklubi VIKO
II start - M/N12
Harro Hoog
VII start - NAISED + SEENIORID
Oliver Harris Hütt
Vooremaa Centrum/Rattabaas
IV start - M/N16
Oskar Hendrik Hütt
Vooremaa Centrum/Rattabaas
V start - VABA RATTAKLASS
Arti Ilves
Peloton
IV start - M/N16
Liis Jääger
KJK
VII start - NAISED + SEENIORID
Grete Jaeski
TÜ ASK
V start - VABA RATTAKLASS
Joonas Jaht
Rein Taaramäe Rattaklubi
II start - M/N12
Valdur Jaht
VI start - OPEN Elite mehed
Maria Jänese
Jooksupartner
VII start - NAISED + SEENIORID
Kert Järva
Smart Sport Team
IV start - M/N16
Aaron Parker Järveoja
KOMO
I start - M/N8, M/N10
Marten Jõeäär
CFC Spordiklubi
VI start - OPEN Elite mehed
Egert Johanson
KJK
III start - M/N14
Stefan Johanson
Viljandi RK
III start - M/N14
Jasper Jõlla
Otepää Rattaklubi
I start - M/N8, M/N10
Mihkel Jüri
Tartu SK Velo
VI start - OPEN Elite mehed
Maria Jürisaar
I start - M/N8, M/N10
Tauri Jürisaar
III start - M/N14
Ken Kaljas
VII start - NAISED + SEENIORID
Kevin Kangur
Rein Taaramäe Rattaklubi
III start - M/N14
Martin Karki
tyask
III start - M/N14
Georg Karlep
Rein Taaramäe Rattaklubi
III start - M/N14
Gleb Karpenko
KJK
IV start - M/N16
Kristen Kibe
Viljandi RK
II start - M/N12
Kaarel Kiho
TÜ ASK
III start - M/N14
Siim Kiskonen
KJK
VI start - OPEN Elite mehed
Gert Kivistik
Jalgrattaklubi VIKO
VI start - OPEN Elite mehed
Eliise Kivistu
II start - M/N12
Karl Kiviväli
TÜ ASK
I start - M/N8, M/N10
Gerd Kodanik
VII start - NAISED + SEENIORID
Rihard Koll
Vooremaa Centrum/Rattabaas
VI start - OPEN Elite mehed
Oskar Kontus
Smart Sport Team
IV start - M/N16
Arthur Kooser
CFC
VI start - OPEN Elite mehed
Tarmo Kopli
Hawaii Express
VII start - NAISED + SEENIORID
Margo Kõrgesaar
Velomaniakid
V start - VABA RATTAKLASS
Oskar Kõrgesaar
TÜ ASK
III start - M/N14
Kalle Kreitsberg
I start - M/N8, M/N10
Randel Kreitsberg
V start - VABA RATTAKLASS
Martin Kruseman
KJK
III start - M/N14
Magnus Krusemann
VII start - NAISED + SEENIORID
Kaupo Kuhlap
Cosmos Sport
VII start - NAISED + SEENIORID
Antti Kuitto
Team EVOC Finland
VI start - OPEN Elite mehed
Janek Kukk
KJK
III start - M/N14
Kätlin Kukk
KJK
IV start - M/N16
Ülo Kuljus
FNT Spordiklubi
VII start - NAISED + SEENIORID
Viljar Kuljus
Rein Taaramäe Rattaklubi
VI start - OPEN Elite mehed
Kaarel Künnapuu
Otepää Rattaklubi
I start - M/N8, M/N10
Andro Kurg
Jalgrattaklubi VIKO
I start - M/N8, M/N10
Martin Kurg
Jalgrattaklubi VIKO
II start - M/N12
Jaanika Kurgjärv
VII start - NAISED + SEENIORID
Joonas Kurits
RTR
IV start - M/N16
Karl Kurits
RTR
III start - M/N14
Erki Laanemäe
Viljandi RK
IV start - M/N16
Elvis Leon Laanjõe
KJK
IV start - M/N16
Tea Lang
TÜ ASK
VII start - NAISED + SEENIORID
Mirko Johannes Laul
I start - M/N8, M/N10
Markus Leidt
Peloton
IV start - M/N16
Martti Lenzius
Vooremaa Centrum/Rattabaas
II start - M/N12
Maario Libek
TÜ ASK
III start - M/N14
Sven Liivamägi
Rein Taaramäe rattaklubi
VI start - OPEN Elite mehed
Jaanus Linkgreim
KJK
VII start - NAISED + SEENIORID
Anton Litvintsev
CFC Spordiklubi
IV start - M/N16
Illar Lood
tyask
VI start - OPEN Elite mehed
Jakob Maaten
Tartu SK Velo
I start - M/N8, M/N10
Mik Madisson
Jalgrattaklubi VIKO
II start - M/N12
Oskar Maidre
CFC Spordiklubi
VI start - OPEN Elite mehed
Tatiana Malkova
II start - M/N12
Marten Malmre
Peloton
II start - M/N12
Margus Merisalu
Tartu SK Velo
VII start - NAISED + SEENIORID
Joosep Mesi
Pärnu Kalev
IV start - M/N16
Ottomar Metslind
Rein Taaramäe Rattaklubi
VI start - OPEN Elite mehed
Madis Mihkels
TÜ ASK
III start - M/N14
Paul Mikk
Viljandi RK
IV start - M/N16
Mairon Milistver
Pärnu Kalev
IV start - M/N16
Meelis Milistver
VII start - NAISED + SEENIORID
Artjom Mirzojev
CFC Spordiklubi
IV start - M/N16
Virgo Mitt
Pärnu Kalev
II start - M/N12
Juri Molev
VI start - OPEN Elite mehed
Anne Mõttus
Viljandi RK
III start - M/N14
Mari-Liis Mõttus
Haanja Rattaklubi
VII start - NAISED + SEENIORID
Marko Mõttus
Viljandi RK
IV start - M/N16
Marta Mõttus
Haanja Rattaklubi
I start - M/N8, M/N10
Matthias Mõttus
Haanja Rattaklubi
II start - M/N12
Tarmo Mõttus
Haanja Rattaklubi
VII start - NAISED + SEENIORID
Hans- Patrick Müür
Pärnu Kalev
VI start - OPEN Elite mehed
Henry Närap
TÜ ASK
III start - M/N14
Mathilde Manuela Nigul
CFC Spordiklubi
VII start - NAISED + SEENIORID
Natali Nora Nigul
CFC Spordiklubi
II start - M/N12
Joosep Mattias Õun
CFC
III start - M/N14
Helari Pallas
Spordipartner
VII start - NAISED + SEENIORID
Peeter Parmask
Tartu SK Velo
VII start - NAISED + SEENIORID
Oskar Pau
III start - M/N14
Lauri Peil
Rein Taaramäe rattaklubi/CX Eesti
VI start - OPEN Elite mehed
Riko-Sander Pensa
RTR
II start - M/N12
Robin Pihelgas
Pärnu Kalev
IV start - M/N16
Kuldar Põder
Peloton
VI start - OPEN Elite mehed
Lauren Pohl
CFC Spordiklubi
II start - M/N12
Polina Poluhina
Petrogradets
III start - M/N14
Claid Põrk
Pärnu Kalev
IV start - M/N16
Ken Post
Pärnu Kalev
III start - M/N14
Kristo Prangel
CFC Spordiklubi
VI start - OPEN Elite mehed
Annabrit Prants
KJK
III start - M/N14
Karl Brent Premet
Pärnu Kalev
VI start - OPEN Elite mehed
Robin Pruul
KJK
VI start - OPEN Elite mehed
Steven Puhm
Rein Taaramäe Rattaklubi
VI start - OPEN Elite mehed
Peeter Pung
Vooremaa Centrum/Rattabaas
VI start - OPEN Elite mehed
Piret Pung
Vooremaa Centrum/Rattabaas
IV start - M/N16
Rainer Pungar
VII start - NAISED + SEENIORID
Carl Markus Punkar
TÜ ASK
III start - M/N14
Jürgen Puškin
Vooremaa Centrum/Rattabaas
II start - M/N12
Frank Ragilo
KJK
III start - M/N14
Ralf Leon Rahu
KOMO
I start - M/N8, M/N10
Hardi Raiend
VABAJOOKS
V start - VABA RATTAKLASS
Kristjan Randma
VO2 Specialized Cc
VI start - OPEN Elite mehed
Kirke Reier
Viljandi RK
III start - M/N14
Kusti Reier
Viljandi RK
III start - M/N14
Janmar Reiljan
Vooremaa Centrum/Rattabaas
V start - VABA RATTAKLASS
Neeme Reiman
Viljandi RK
II start - M/N12
Alar Reiska
VII start - NAISED + SEENIORID
Janek Resev
VII start - NAISED + SEENIORID
Andre Roos
TÜ ASK
IV start - M/N16
Georg Roose
Otepää Rattaklubi
I start - M/N8, M/N10
Christian Root
Viljandi RK
II start - M/N12
Richard Root
Viljandi RK
III start - M/N14
Reiko Rosenthal
Rein Taaramäe Rattaklubi
VI start - OPEN Elite mehed
Jan Rullingo
Jalgrattaklubi VIKO
III start - M/N14
Rainer Rullingo
Jalgrattaklubi VIKO
I start - M/N8, M/N10
Richard Ründva
Nõmme Rattaklubi
II start - M/N12
Oliver Rüster
Peloton
II start - M/N12
Marek Säälik
CFC
VII start - NAISED + SEENIORID
Andris Roland Saar
Vooremaa Centrum/Rattabaas
III start - M/N14
Markus Saar
Otepää Rattaklubi
I start - M/N8, M/N10
Raiko Saar
Vooremaa Centrum/Rattabaas
IV start - M/N16
Randar Saar
Vooremaa Centrum/Rattabaas
VI start - OPEN Elite mehed
Maik Salla
Pärnu Kalev
IV start - M/N16
Mailis Salla
Pärnu Kalev
IV start - M/N16
Laura Lizette Sander
Pärnu Kalev
III start - M/N14
Joosep Sankmann
Viljandi RK
VI start - OPEN Elite mehed
Johannes Sarapuu
VI start - OPEN Elite mehed
Cristen-Evary Sarapuu-Sikka
Peloton
IV start - M/N16
Merilyn Sarikas
Viljandi RK
III start - M/N14
Tomi Siilbeck
Otepää Rattaklubi
I start - M/N8, M/N10
Rainer Sildvee
VII start - NAISED + SEENIORID
Stig Tristan Sillat
TÜ ASK
II start - M/N12
Maario Silm
Vabajooks HRX
VI start - OPEN Elite mehed
Anet Sirvel
KJK
IV start - M/N16
Merili Sirvel
KJK
VII start - NAISED + SEENIORID
Simo Sohkanen
Team EVOC Finland
VI start - OPEN Elite mehed
Kristel Soonik
Viljandi RK
IV start - M/N16
Dmitri Sõptšenko
Spordipartner
VII start - NAISED + SEENIORID
Harri Sügis
Spordipartner
VII start - NAISED + SEENIORID
Karolin Surva
SMARTSPORT
II start - M/N12
Sander Suurna
Rein Taaramäe Rattaklubi/TT Eesti
VI start - OPEN Elite mehed
Reimo Taaramäe
Rein Taaramäe Rattaklubi
VI start - OPEN Elite mehed
Iiris Takel
VII start - NAISED + SEENIORID
Kalle Takel
V start - VABA RATTAKLASS
Andro Tamkõrv
CFC
II start - M/N12
Kermo Tamm
KJK
II start - M/N12
Lauri Tamm
KJK
III start - M/N14
Tony Tamm
Viljandi RK
III start - M/N14
Ragnar Tarmu
VII start - NAISED + SEENIORID
Elina Tasane
Viljandi RK
III start - M/N14
Jaanus Tasane
Viljandi RK
VI start - OPEN Elite mehed
Kristjan Terro
TÜ ASK
II start - M/N12
Johannes Tiirats
Viljandi RK
III start - M/N14
Tõnu Tõnov
VII start - NAISED + SEENIORID
Tauri Toom
Viljandi RK
III start - M/N14
Janno Tosmin
TÜ ASK
IV start - M/N16
Maria Treier
CFC Spordiklubi
II start - M/N12
Henri Treimuth
Viljandi RK
IV start - M/N16
Aidi Gerde Tuisk
CFC Spordiklubi
IV start - M/N16
Priit Tuisk
SK Keremeister
VII start - NAISED + SEENIORID
Margus Tukia
Spordipartner
VII start - NAISED + SEENIORID
Elmar Unn
Otepää Rattaklubi
I start - M/N8, M/N10
Aimur Uuk
VII start - NAISED + SEENIORID
Ats Uulimaa
Jalgrattaklubi VIKO
VI start - OPEN Elite mehed
Josten Vaidem
Viljandi RK
VI start - OPEN Elite mehed
Pärtel Valge
Tartu SK Velo
I start - M/N8, M/N10
Henri Valmsen
Viljandi RK
II start - M/N12
Vahur Valvas
Rein Taaramäe Rattaklubi
VI start - OPEN Elite mehed
Jesper Varep
SK Velo
I start - M/N8, M/N10
Joonatan Varep
SK Velo
I start - M/N8, M/N10
Karl Mihkel Vent
TÜ ASK
VI start - OPEN Elite mehed
Richard Vlassov
I start - M/N8, M/N10
Jarmo Voitra
TÜ ASK
III start - M/N14
Andrus Volk
VII start - NAISED + SEENIORID
Raul Volmer
Peloton
VI start - OPEN Elite mehed
Toomas Vool
Viljandi RK
IV start - M/N16
Rolan Zaitsev
TÜ ASK
I start - M/N8, M/N10

...