Et En

Stardinimekirjad

Vali distants:
Stardinimekiri seisuga 16.08.2022 09:42.

SPORTLAND 5 km stardinimekiri

Stardi aeg Nr. Nimi Sünniaasta Sugu VKL Elukoht Võistkond/Organisatsioon
20:06:00 1601 Alar Aasaleht 1961 mees M55 Eesti, Harju maakond
PERH
20:06:00 1602 Liina-Maria Lõhmus 1991 naine N Eesti, Harju maakond
20:06:00 1603 Sigrid Salme 1985 naine N Eesti, Harju maakond
20:06:00 1604 Rain Rauk 1981 mees M Eesti, Harju maakond
Triathlon Estonia
20:06:00 1605 Toomas Kreek 1985 mees M Eesti, Lääne maakond
20:06:00 1606 Stella Mäitse 1963 naine N55 Eesti, Ida-Viru maakond
20:06:00 1607 Geidi-Gwendolen Kalev 1994 naine N Eesti, Jõgeva maakond
Salvest AS
20:06:00 1608 Zanna Silla 1977 naine N40 Eesti, Harju maakond
20:06:00 1609 Heldi Kulp 1990 naine N Eesti, Harju maakond
Maksu- ja Tolliamet
20:06:00 1610 Marita Haho 1996 naine N Eesti, Harju maakond
20:06:00 1611 Kersti Sihver 1967 naine N50 Eesti, Harju maakond
20:06:00 1612 Piret Mõttus 1967 naine N50 Eesti, Harju maakond
20:06:00 1613 Egle Silla 2002 naine NJ Eesti, Harju maakond
20:06:00 1614 Sten Erik Kirsileht 2013 mees Poisid PA Eesti, Harju maakond
20:06:00 1615 Vanessa Poolgas 2001 naine NJ Eesti, Harju maakond
20:06:00 1616 Meeri Kabur 1989 naine N Eesti, Harju maakond
Postimees Grupp AS
20:06:00 1617 Siim Rudissaar 1981 mees M Eesti, Harju maakond
Maksu- ja Tolliamet
20:06:00 1618 Peeter Laas 1996 mees M Eesti, Harju maakond
Ramudden OÜ
20:06:00 1619 Riina Pärn 1951 naine N65 Eesti, Lääne-Viru maakond
20:06:00 1620 Sofia Martina Aleksandra Piir 2008 naine Tüdrukud TA Eesti, Harju maakond
20:06:00 1621 Sirje Boom 1948 naine N70 Eesti, Lääne-Viru maakond
20:06:00 1622 Jaan Vähter 1984 mees M Eesti, Harju maakond
20:06:00 1623 Kristiin Kirspuu 2001 naine NJ Eesti, Harju maakond
20:06:00 1624 Kristiine Kanarbik 1977 naine N40 Eesti, Harju maakond
SPORTISELTS
20:06:00 1625 Marian Pilli 2009 naine Tüdrukud TA Eesti, Lääne-Viru maakond
20:06:00 1626 Aali Lilleorg 1970 naine N50 Eesti, Harju maakond
20:06:00 1627 Ly Hõbe 1977 naine N40 Eesti, Harju maakond
EEK Mainor
20:06:00 1628 Taago Tulf 1982 mees M Eesti, Harju maakond
Triatloniklubi 21CC
Soemaja OÜ
20:06:00 1629 Karmen Liiv 2008 naine Tüdrukud TA Eesti, Harju maakond
Liivide SK
Merivälja kool
20:06:00 1630 Gregor Aibast 2010 mees Poisid PA Eesti, Harju maakond
Nike
20:06:00 1631 Karina Jaunmuktane 1990 naine N Eesti, Harju maakond
Täppspotlased
20:06:00 1632 Lauri Kukk 2009 mees Poisid PA Eesti, Harju maakond
20:06:00 1633 Anna Soboleva 1978 naine N40 Eesti, Harju maakond
20:06:00 1634 Anneli Piirsalu 1968 naine N50 Eesti, Järva maakond
20:06:00 1635 Anu Ärm 1970 naine N50 Eesti, Järva maakond
20:06:00 1636 Anette Põder 2006 naine Tüdrukud TA Eesti, Harju maakond
20:06:00 1637 Liisi Koppel 2006 naine Tüdrukud TA Eesti, Hiiu maakond
20:06:00 1638 Marjaana Väravas 1984 naine N Eesti, Harju maakond
20:06:00 1639 Piia Rehelem 1990 naine N Eesti, Lääne-Viru maakond
20:06:00 1640 Lii Matteus 1963 naine N55 Soome, Uusimaa
20:06:00 1641 Aurika Meimre 1969 naine N50 Eesti, Harju maakond
Tallinn LV
20:06:00 1642 Denis Bokhan 1979 mees M40 Eesti, Harju maakond
20:06:00 1643 Malvi Lõhmus 1973 naine N45 Eesti, Harju maakond
20:06:00 1644 Keit Kalk 1997 naine N Eesti, Harju maakond
Maksu- ja Tolliamet
20:06:00 1645 Kalmer Tiismaa 1975 mees M45 Eesti, Harju maakond
20:06:00 1646 Arnika Võhmar 2008 naine Tüdrukud TA Eesti, Harju maakond
20:06:00 1647 Ekaterina Rusyaeva 1986 naine N Eesti, Harju maakond
20:06:00 1648 Merilin Mõttus 1991 naine N Eesti, Harju maakond
20:06:00 1649 Echezona Osigwe 1986 mees M Eesti, Harju maakond
Chelsea FC
20:06:00 1650 Eke Tooming 2004 mees Poisid PA Eesti, Harju maakond
Sparta
20:06:00 1651 Pärt Paalaroos 2008 mees Poisid PA Eesti, Harju maakond
20:06:00 1652 Angela Parv 1984 naine N Eesti, Harju maakond
20:06:00 1653 Renata Püss 1979 naine N40 Eesti, Pärnu maakond
Express Post AS
20:06:00 1654 Evelin Ruuse 1982 naine N Eesti, Harju maakond
Maksu- ja Tolliamet
20:06:00 1655 Geidi Mitt 1991 naine N Eesti, Harju maakond
20:06:00 1656 Tiina Kell 1977 naine N40 Eesti, Harju maakond
20:06:00 1657 Heli Põldoja 1961 naine N55 Eesti, Harju maakond
20:06:00 1658 Linda Lepassalu 1994 naine N Eesti, Harju maakond
Sportland Team
Sportland Eesti AS
20:06:00 1659 Kaisa Kirsileht 2004 naine Tüdrukud TA Eesti, Harju maakond
20:06:00 1660 Tiina Metsla 1973 naine N45 Eesti, Harju maakond
20:06:00 1661 Natalja Trofimova 1980 naine N40 Eesti, Lääne-Viru maakond
20:06:00 1662 Anna Artemjeva 2012 naine Tüdrukud TA Eesti, Ida-Viru maakond
20:06:00 1663 Katriin Sirk 1976 naine N40 Eesti, Harju maakond
20:06:00 1664 Ina Bokhan 1983 naine N Eesti, Harju maakond
20:06:00 1665 Vadim Belobrovtsev 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond
Tallinn LV
20:06:00 1666 Liisa Maalder 1984 naine N Eesti, Harju maakond
Tuule Lasteaed
20:06:00 1667 Helena Urva 2002 naine NJ Eesti, Harju maakond
20:06:00 1668 Kristi Jänesmägi 1991 naine N Eesti, Tartu maakond
Salvest AS
20:06:00 1669 Ivo Molebnov 1980 mees M40 Eesti, Harju maakond
20:06:00 1670 Merike Raudmann 1967 naine N50 Eesti, Harju maakond
20:06:00 1671 Karl Hendrik Nõmper 2006 mees Poisid PA Eesti, Harju maakond
Tallinna Reaalkool
20:06:00 1672 Margit Kaur 1989 naine N Eesti, Pärnu maakond
Karateklubi Corpore
20:06:00 1673 Marie Kalda 2007 naine Tüdrukud TA Eesti, Harju maakond
20:06:00 1674 Maria Metsla 2005 naine Tüdrukud TA Eesti, Harju maakond
20:06:00 1675 Anna Simona Lecercle 2008 naine Tüdrukud TA Eesti, Harju maakond
20:06:00 1676 Hannah Joy Vivian Kennedy 1989 naine N Eesti, Harju maakond
20:06:00 1677 Kärol Lisett Lääts 2006 naine Tüdrukud TA Eesti, Harju maakond
20:06:00 1678 Aljona Medvedjeva 1986 naine N Eesti, Harju maakond
20:06:00 1679 Helle Riisalu 1953 naine N65 Eesti, Lääne-Viru maakond
20:06:00 1680 Mari Annus 1975 naine N45 Eesti, Harju maakond
20:06:00 1681 Leane Jefimova 1992 naine N Eesti, Harju maakond
20:06:00 1682 Birgit Kaljuste 1987 naine N Eesti, Harju maakond
20:06:00 1683 Andres Kalvik 1982 mees M Eesti, Harju maakond
Keskerakond
20:06:00 1684 Piibe Paalaroos 2011 naine Tüdrukud TA Eesti, Harju maakond
20:06:00 1685 Oskar Malv 2011 mees Poisid PA Eesti, Rapla maakond
20:06:00 1686 Hendrik Seera 2007 mees Poisid PA Eesti, Lääne-Viru maakond
20:06:00 1687 Kersti Rahlin 1972 naine N45 Eesti, Harju maakond
Maksu- ja Tolliamet
20:06:00 1688 Ella Miina Koger 2001 naine NJ Eesti, Harju maakond
20:06:00 1689 Eike Kreek 1989 naine N Eesti, Lääne maakond
20:06:00 1690 Esta Pello 1960 naine N60 Eesti, Harju maakond
20:06:00 1691 Elle Engel 1949 naine N70 Eesti, Harju maakond
20:06:00 1692 Kai-Liis Kukk 1995 naine N Eesti, Harju maakond
20:06:00 1693 Kaido Parv 1981 mees M Eesti, Harju maakond
20:06:00 1694 Kitty Saar 1984 naine N Eesti, Harju maakond
MTÜ Spordiselts
20:06:00 1695 Marie-Sophia Parktal 2007 naine Tüdrukud TA Eesti, Harju maakond
20:06:00 1696 Karlo Kookmaa 1991 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
20:06:00 1697 Hellika Helü 1987 naine N Eesti, Viljandi maakond
20:06:00 1698 Xenia Rudakova 1989 naine N Eesti, Harju maakond
Maksu- ja Tolliamet
20:06:00 1699 Rauno Õismaa 1989 mees M Eesti, Harju maakond
20:06:00 1700 Heli Ruus 1956 naine N60 Eesti, Jõgeva maakond
20:06:00 1701 Maili Õunaaed 1989 naine N Eesti, Ida-Viru maakond
20:06:00 1702 Merit Mõtus 2006 naine Tüdrukud TA Eesti, Lääne-Viru maakond
20:06:00 1703 Anneli Siimann 1975 naine N45 Eesti, Harju maakond
Saku Läte Spordiklubi
Saku Läte OÜ
20:06:00 1704 Niina Agen 1988 naine N Eesti, Harju maakond
20:06:00 1705 Kessu Kesler 1983 naine N Eesti, Lääne-Viru maakond
20:06:00 1706 Rebeka Nõlvak 2008 naine Tüdrukud TA Eesti, Harju maakond
20:06:00 1707 Mai Loit 1988 naine N Eesti, Harju maakond
20:06:00 1708 Harriet Helena Habicht 2005 naine Tüdrukud TA Eesti, Harju maakond
Tallinn SS Kalev
20:06:00 1709 Sergei Štšemeljov 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
20:06:00 1710 Lili Boom 1970 naine N50 Eesti, Lääne-Viru maakond
20:06:00 1711 Aleksis Ilmojarov 2004 mees Poisid PA Eesti, Harju maakond
20:06:00 1712 Kristofer Anuprienko 2008 mees Poisid PA Eesti, Ida-Viru maakond
20:06:00 1713 Maria Arnover 1986 naine N Eesti, Harju maakond
20:06:00 1714 Marika Kookla 1995 naine N Eesti, Harju maakond
Eesti Haigekassa
20:06:00 1715 Valentin Kurka 1996 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
MTÜ Vinni Valla Noored
20:06:00 1716 Vladimir Svet 1992 mees M Eesti, Harju maakond
Lasnamäe LOV
20:06:00 1717 Kerttu Sepp 1988 naine N Eesti, Harju maakond
Bondora
20:06:00 1718 Markus Kell 2008 mees Poisid PA Eesti, Harju maakond
20:06:00 1719 Merilin Roosipuu 1987 naine N Eesti, Harju maakond
Maksu- ja Tolliamet
20:06:00 1720 Maria Kazlovskaya 1989 naine N Eesti, Harju maakond
Lasnamäe LOV
20:06:00 1721 Helen Tubli 1987 naine N Eesti, Harju maakond
Saku Läte Spordiklubi
Saku Läte OÜ
20:06:00 1722 Külli Mahla 1964 naine N55 Eesti, Rapla maakond
20:06:00 1723 Ain Grünmann 1969 mees M50 Eesti, Järva maakond
20:06:00 1724 Helerin Võso 1993 naine N Eesti, Tartu maakond
Ramudden OÜ
20:06:00 1725 Andres Uusma 1967 mees M50 Eesti, Harju maakond
MKM Jooksuklubi
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium
20:06:00 1726 Martin Koitmäe 1997 mees M Eesti, Viljandi maakond
20:06:00 1727 Angela Veerpalu 1991 naine N Eesti, Harju maakond
20:06:00 1728 Marilin Küttner 1983 naine N Eesti, Harju maakond
20:06:00 1729 Rauno Krimm 1988 mees M Eesti, Harju maakond
20:06:00 1730 Marta Mia Marmor 2008 naine Tüdrukud TA Eesti, Harju maakond
20:06:00 1731 Ketlin Suvi 1998 naine U 23 naised Eesti, Tartu maakond
20:06:00 1732 Hedi Peetermann 1994 naine N Eesti, Harju maakond
20:06:00 1733 Tauri Arge 1992 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
20:06:00 1734 Richard Vahkal 1993 mees M Eesti, Harju maakond
20:06:00 1735 Inger-Heleen Nõmper 1995 naine N Eesti, Harju maakond
20:06:00 1736 Siim Saare 2001 mees MJ Eesti, Lääne-Viru maakond
20:06:00 1737 Kairi Pihlak 1981 naine N Eesti, Lääne-Viru maakond
MTÜ Spordiselts
20:06:00 1738 Ülle Helü 1967 naine N50 Eesti, Viljandi maakond
20:06:00 1739 Liisi Nigul 1990 naine N Eesti, Harju maakond
20:06:00 1740 Sarvesh Shrivastava 1988 mees M Eesti, Harju maakond
20:06:00 1741 Remy Rätsep 2003 mees Poisid PA Eesti, Harju maakond
20:06:00 1742 Helery Neeme 2011 naine Tüdrukud TA Eesti, Lääne-Viru maakond
20:06:00 1743 Kregor Kalvik 2010 mees Poisid PA Eesti, Harju maakond
FC Flora
Järveküla Kool
20:06:00 1744 Kristina Taukul 1995 naine N Eesti, Harju maakond
20:06:00 1745 Laura Sarv 1983 naine N Eesti, Harju maakond
20:06:00 1746 Viktoria Ispravnikova 1989 naine N Eesti, Harju maakond
E100
20:06:00 1747 Kreete Karits 2005 naine Tüdrukud TA Eesti, Lääne-Viru maakond
20:06:00 1748 Joosep Volkmann 1986 mees M Eesti, Harju maakond
Mainor Ülemiste AS
20:06:00 1749 Daimar Liiv 1966 mees M50 Eesti, Harju maakond
Liivide SK
Tallinna Halduskohus
20:06:00 1750 Ingrid Kokmann 1992 naine N Eesti, Tartu maakond
20:06:00 1751 Janek Trik 1978 mees M40 Eesti, Rapla maakond
SK ProRunner
20:06:00 1752 Ilja Jermolajev 1988 mees M Eesti, Harju maakond
20:06:00 1753 Margit Kopti 1988 naine N Eesti, Lääne-Viru maakond
20:06:00 1754 Külli Majori 1967 naine N50 Eesti, Järva maakond
20:06:00 1755 Monika Bötker 1994 naine N Eesti, Viljandi maakond
20:06:00 1756 Helerin Seera 2009 naine Tüdrukud TA Eesti, Lääne-Viru maakond
20:06:00 1757 Zinaida Kruusalu 1973 naine N45 Eesti, Harju maakond
20:06:00 1758 Ege Kibuspuu 1979 naine N40 Eesti, Harju maakond
20:06:00 1759 Guido Pärnits 1965 mees M55 Eesti, Harju maakond
Ülemiste
20:06:00 1760 Kairi Arge 1977 naine N40 Eesti, Harju maakond
20:06:00 1761 Tiiu Müürsepp 1955 naine N65 Eesti, Tartu maakond
20:06:00 1762 Meril Kiskonen 2003 naine Tüdrukud TA Eesti, Harju maakond
20:06:00 1763 Boris Suurorg 1944 mees M75 Eesti, Harju maakond
20:06:00 1764 Darja Kostenko 1993 naine N Eesti, Harju maakond
Maksu- ja Tolliamet
20:06:00 1765 Marget Stamm 1967 naine N50 Eesti, Lääne-Viru maakond
20:06:00 1766 Mihkel Malv 2008 mees Poisid PA Eesti, Rapla maakond
20:06:00 1767 Viktoria Panova 1982 naine N Eesti, Harju maakond
Lasnamäe LOV
20:06:00 1768 Julia Schmidt 1987 naine N Eesti, Harju maakond
20:06:00 1769 Kristjan Kaunissaare 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond
MKM jooksuklubi
20:06:00 1770 Kristel Petrova 1975 naine N45 Eesti, Ida-Viru maakond
20:06:00 1771 Ene Nool 1966 naine N50 Eesti, Lääne-Viru maakond
20:06:00 1772 Tatjana Ignašova 1974 naine N45 Eesti, Harju maakond
20:06:00 1773 Sten Pärnits 1991 mees M Eesti, Harju maakond
ülemiste
20:06:00 1774 Carolin Sepp 2000 naine U 23 naised Eesti, Harju maakond
20:06:00 1775 Keido Tarkin 1989 mees M Eesti, Saare maakond
20:06:00 1776 Meribel Rannala 2008 naine Tüdrukud TA Eesti, Harju maakond
20:06:00 1777 Grete Lisette Muuga 2003 naine Tüdrukud TA Eesti, Harju maakond
Tallinna 32.keskkool
20:06:00 1778 Tanel Ärm 1994 mees M Eesti, Harju maakond
20:06:00 1779 Kreete Pello 1984 naine N Eesti, Harju maakond
20:06:00 1780 Andres Anderson 1971 mees M45 Eesti, Harju maakond
20:06:00 1781 Hanna-Liina Palu 2004 naine Tüdrukud TA Eesti, Harju maakond
20:06:00 1782 Ott Tooming 2011 mees Poisid PA Afganistan, Harju maakond
Tallinna Reaalkool
20:06:00 1783 Aime Nikopensius 1962 naine N55 Eesti, Pärnu maakond
Paikuse Motoklubi
20:06:00 1784 Anete Pärnits 2008 naine Tüdrukud TA Eesti, Harju maakond
ülemiste
20:06:00 1785 Riina Kaur 1961 naine N55 Eesti, Harju maakond
20:06:00 1786 Mirtel Nõmm 2007 naine Tüdrukud TA Eesti, Harju maakond
20:06:00 1787 Kaido Ojaperv 1974 mees M45 Eesti, Harju maakond
20:06:00 1788 Lea-Maarja Lõhmus 1952 naine N65 Eesti, Harju maakond
20:06:00 1789 Kaire Maranik 1977 naine N40 Eesti, Tartu maakond
20:06:00 1790 Jon-Paul Barr 1975 mees M45 Eesti, Harju maakond
20:06:00 1791 Gert Kello 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
20:06:00 1792 Gennadi Ignašov 1970 mees M50 Eesti, Harju maakond
20:06:00 1793 Ülle Veerpalu 1964 naine N55 Eesti, Harju maakond
20:06:00 1794 Raiko Lauri 1988 mees M Eesti, Harju maakond
Ramudden OÜ
20:06:00 1795 Kedy Tsvetkov 1984 naine N Eesti, Viljandi maakond
20:06:00 1796 Jako Metsson 1989 mees M Eesti, Harju maakond
20:06:00 1797 Egle Särg 1991 naine N Eesti, Harju maakond
20:06:00 1798 Aira Niinemets 1987 naine N Eesti, Harju maakond
Paikuse Motoklubi
20:06:00 1799 Annaleen Ojaperv 2010 naine Tüdrukud TA Eesti, Harju maakond
Fox Artistic
20:06:00 1800 Teele Palmre 1978 naine N40 Eesti, Harju maakond
20:06:00 1801 Anna Helene Rauk 2012 naine Tüdrukud TA Eesti, Harju maakond
Triathlon Estonia
20:06:00 1802 Sofia Kruusalu 1999 naine U 23 naised Eesti, Harju maakond
20:06:00 1803 Natalie Sophie Raassalu 2005 naine Tüdrukud TA Eesti, Harju maakond
SK Fortis
20:06:00 1804 Külli Nõmm 1971 naine N45 Eesti, Harju maakond
20:06:00 1805 Natalja Miljan 1977 naine N40 Eesti, Harju maakond
Maksu- ja Tolliamet
20:06:00 1806 Marian Raag 1980 naine N40 Eesti, Harju maakond
20:06:00 1807 Meril Klaos 1996 naine N Eesti, Harju maakond
Maksu- ja Tolliamet
20:06:00 1808 Kaur Miilberg 1983 mees M Eesti, Harju maakond
20:06:00 1809 Triin Tiitus 1980 naine N40 Eesti, Pärnu maakond
20:06:00 1810 Helina Ärtis 1997 naine N Eesti, Harju maakond
20:06:00 1811 Kätlin Treima 1985 naine N Eesti, Harju maakond
20:06:00 1812 Birgit Rooväli 2003 naine Tüdrukud TA Eesti, Rapla maakond
20:06:00 1813 Külliki Klaar 1976 naine N40 Eesti, Tartu maakond
20:06:00 1814 Anne Pals 1952 naine N65 Eesti, Harju maakond
20:06:00 1815 Ursel Velve 1978 naine N40 Eesti, Harju maakond
Triatloniklubi 21CC
Mainor Ülemiste AS
20:06:00 1816 Monika Uustalu 1992 naine N Eesti, Harju maakond
Talukivi Äri OÜ
20:06:00 1817 Kati Hälvin 1988 naine N Eesti, Harju maakond
20:06:00 1818 Rain Taimre 1986 mees M Eesti, Harju maakond
Initiative
20:06:00 1819 Ethel Urbalu 1984 naine N Eesti, Harju maakond
20:06:00 1820 Oleksii Kovalchuk 1975 mees M45 Eesti, Harju maakond
20:06:00 1821 Brit Tiik 2009 naine Tüdrukud TA Eesti, Harju maakond
20:06:00 1822 Maarika Paabstel 1964 naine N55 Eesti, Harju maakond
20:06:00 1823 Alla Jevglevski 1975 naine N45 Eesti, Harju maakond
I Love Supersport Tallinn
PharmaEstica
20:06:00 1824 Kaspar Karu 1997 mees M Eesti, Harju maakond
20:06:00 1825 Urmo Merila 1980 mees M40 Eesti, Harju maakond
20:06:00 1826 Velli Tammearu 1964 naine N55 Eesti, Pärnu maakond
20:06:00 1827 Inna Zossimova-Nahkur 1984 naine N Eesti, Harju maakond
20:06:00 1828 Andrei Dõba 1982 mees M Eesti, Harju maakond
20:06:00 1829 Alvi Loo 1987 mees M Eesti, Harju maakond
20:06:00 1830 Triinu Hälvin 2011 naine Tüdrukud TA Eesti, Harju maakond
20:06:00 1831 Peeter Siitan 1983 mees M Eesti, Harju maakond
Saku Õlletehase SK
20:06:00 1832 Regon Kuldkepp 2008 mees Poisid PA Eesti, Harju maakond
RunForEst
20:06:00 1833 Laura Kuldkepp 1980 naine N40 Eesti, Harju maakond
RunForEst
20:06:00 1834 Olan Eerik Uhabakin 2007 mees Poisid PA Eesti, Harju maakond
20:06:00 1835 Sten Marten Uhabakin 2013 mees Poisid PA Eesti, Harju maakond
20:06:00 1836 Maksim Uhabakin 1983 mees M Eesti, Harju maakond
20:06:00 1837 Sten-Marten Merila 2010 mees Poisid PA Eesti, Harju maakond
20:06:00 1838 Ingrid Kuusik 1986 naine N Eesti, Harju maakond
TERVISEKASSA
20:06:00 1839 Emma Rammul 2007 naine Tüdrukud TA Eesti, Harju maakond
SK Los Toros
20:06:00 1840 Maria Kariamova 2010 naine Tüdrukud TA Eesti, Harju maakond
20:06:00 1841 Bret-Gregor Maidre 1999 mees U 23 mehed Eesti, Rapla maakond
20:06:00 1842 Andres Eisler 1980 mees M40 Eesti, Harju maakond
20:06:00 1843 Elle Eisler 1981 naine N Eesti, Harju maakond
20:06:00 1844 Kairi Kellamov 1981 naine N Eesti, Harju maakond
20:06:00 1845 Vahur Kellamov 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond

...