Et En

Stardinimekirjad

Vali distants:
Stardinimekiri seisuga 08.02.2023 15:56.

5 km ajavõtuta stardinimekiri

Nr. Nimi Sünniaasta Sugu VKL Elukoht Võistkond/Organisatsioon
2000 Kristiina Valter 1988 naine N Eesti, Lääne-Viru maakond
TK Spordiklubi
2001 Jaana Tiitum 1995 naine N Eesti, Lääne-Viru maakond
2002 Siiri Kohver 1990 naine N Eesti, Lääne-Viru maakond
2003 Maimu Torn-Kallion 1983 naine N Eesti, Rapla maakond
2004 Laidi Plotnik 1957 naine N65 Eesti, Lääne-Viru maakond
2005 Raili Johanson 1979 naine N40 Eesti, Lääne-Viru maakond
2006 Toomas Johanson 1976 mees M45 Eesti, Lääne-Viru maakond
2007 Reeli Johanson 2008 naine Tüdrukud TA Eesti, Lääne-Viru maakond
2008 Markus Johanson 2013 mees Poisid PA Eesti, Lääne-Viru maakond
2009 Külli Mahla 1964 naine N55 Eesti, Rapla maakond
Salutaguse Pärmitehas
2010 Tatiana Markova 1992 naine N Eesti, Ida-Viru maakond
2011 Ene Kangrumägi 1983 naine N Eesti, Rapla maakond
2012 Janika Karivere 1976 naine N45 Eesti, Rapla maakond
2013 Kadi Peedo 1982 naine N40 Eesti, Tartu maakond
2014 Olga Kortšagina 1989 naine N Eesti, Harju maakond
2015 Kaira Sild 2003 naine NJ Eesti, Järva maakond
2016 Mari-Liis Rego 1989 naine N Eesti, Lääne-Viru maakond
2017 Katriin Sirk 1976 naine N45 Eesti, Harju maakond
2018 Sofii Voomets 2006 naine Tüdrukud TA Eesti, Harju maakond
2019 Darja Voomets 1981 naine N40 Eesti, Harju maakond
2020 Betty Abel 2000 naine U 23 naised Eesti, Harju maakond
2021 Olga Novikova 1963 naine N55 Eesti, Tartu maakond
2022 Julia Lokteva 1991 naine N Eesti, Tartu maakond
2023 Ingrit Valvik 1978 naine N40 Eesti, Lääne-Viru maakond
Nordea Bank Abp Eesti filiaal
2024 Gerli Hansschmidt 1999 naine N Eesti, Tartu maakond
2025 Pia Vallik 1980 naine N40 Eesti, Harju maakond
2026 Herli Palli 1980 mees M40 Eesti, Harju maakond
2027 Andres Keba 1974 mees M45 Eesti, Harju maakond
2028 Nelli Gorkova 2002 naine U 23 naised Eesti, Ida-Viru maakond
MyFitness
2029 Krista Villemson 1971 naine N50 Eesti, Harju maakond
2030 Rene Maantee 1991 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
2031 Anu Leon 1986 naine N Eesti, Ida-Viru maakond
2032 Kertu Mikk 1998 naine N Eesti, Harju maakond
2033 Kristi Mikk 1973 naine N45 Eesti, Harju maakond
2034 Arno Mikk 1971 mees M50 Eesti, Harju maakond
2035 Riina Pärn 1951 naine N70 Eesti, Lääne-Viru maakond
2036 Helle Riisalu 1953 naine N65 Eesti, Lääne-Viru maakond
2037 Marek Kose 1969 mees M50 Eesti, Harju maakond
2038 Markus Kose 2005 mees Poisid PA Eesti, Harju maakond
2039 Priit Hermet 1977 mees M45 Eesti, Harju maakond
2040 Nora-Li Hermet 2013 naine Tüdrukud TA Eesti, Harju maakond
Lindon
2041 Emma Hermet 2014 naine Tüdrukud TA Eesti, Harju maakond
Lindon
2042 Merje Laine 1974 naine N45 Eesti, Lääne-Viru maakond
2043 Tõnu Karu 1975 mees M45 Eesti, Harju maakond
2044 Merle Välba 1987 naine N Eesti, Harju maakond
2045 Anne-Li Valvas 1982 naine N40 Eesti, Harju maakond
2046 Martin Tikk 1997 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
2047 Elisabeth Tihkan 2007 naine Tüdrukud TA Eesti, Harju maakond
Orca Swim club
Ela Ise Koolituse OÜ
2048 Jelena Levitskaja 1976 naine N45 Eesti, Harju maakond
2049 Oksana Kriis 1978 naine N40 Eesti, Harju maakond
2050 Maksim Svetlõšenko 1974 mees M45 Eesti, Ida-Viru maakond
2051 Ivi Kipper 1975 naine N45 Eesti, Viljandi maakond
2052 Liis Lehtse 1989 naine N Eesti, Tartu maakond
2053 Ksenija Romanova 2007 naine Tüdrukud TA Eesti, Ida-Virumaa
2054 Maili Õunaaed 1989 naine N Eesti, Ida-Viru maakond
2055 Tauri Veiser 1994 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
2056 Katariina Gusseva 2004 naine NJ Eesti, Ida-Viru maakond
2057 Matvei Gretškin 2004 mees MJ Eesti, Ida-Viru maakond
2058 Polina Sidorova 2007 naine Tüdrukud TA Eesti, Ida-Viru maakond
2059 Jelena Tipakova 1979 naine N40 Eesti, Ida-Viru maakond
2060 Jekaterina Burdeinaja 1979 naine N40 Eesti, Harju maakond
2061 Larisa Korolyak 1978 naine N40 Eesti, Ida-Viru maakond
2062 Olesja Švarkova 2000 naine U 23 naised Eesti, Ida-Viru maakond
2063 Olga Švarkova 1978 naine N40 Eesti, Ida-Viru maakond
2064 Ilona Nurk 1987 naine N Eesti, Harju maakond
Põhja- Eesti Regionaalhaigla
2065 Aleksandra Kaissina 1981 naine N40 Eesti, Ida-Viru maakond
VKG Elektrivõrgud
2066 Polina Tšetšjotkina 2010 naine Tüdrukud TA Eesti, Ida-Viru maakond
2067 Jekaterina Laumets 1970 naine N50 Eesti, Ida-Viru maakond
2068 Kristel Metsis 1978 naine N40 Eesti, Ida-Viru maakond
2069 Madli Sarv 1980 naine N40 Eesti, Ida-Viru maakond
2070 Gerlin Rande 1988 naine N Eesti, Ida-Viru maakond
2071 Gertrud Rande 2005 naine Tüdrukud TA Eesti, Ida-Viru maakond
2072 Vitali Dolgov-Mustonen 1972 mees M50 Eesti, Ida-Viru maakond
Enefit Power
2073 Jevgenia Aleksandrova 1993 naine N Eesti, Ida-Viru maakond
2074 Pille Väinma 1974 naine N45 Eesti, Lääne-Viru maakond
2075 Roman Vassiljev 2004 mees MJ Eesti, Ida-Viru maakond
2076 Milena Naidjonova 2000 naine U 23 naised Eesti, Ida-Viru maakond
2077 Merike Kukk 2002 naine U 23 naised Eesti, Ida-Viru maakond
2078 Aljona Generalova 2002 naine U 23 naised Eesti, Ida-Viru maakond
MTÜ Spordiselts
2079 Maria Smirnova 1986 naine N Eesti, Ida-Viru maakond
Iris
2080 Jelena Zabalkanskaja 1982 naine N40 Eesti, Ida-Viru maakond
OÜ MagicFit
2081 Sergei Zabalkanski 1982 mees M40 Eesti, Ida-Viru maakond
OÜ MagicFit
2082 Ilona Berezina 1981 naine N40 Eesti, Ida-Viru maakond
OÜ MagicFit
2083 Liisi Värv 1994 naine N Eesti, Ida-Viru maakond
OÜ MagicFit
2084 Julia Nišajeva 1980 naine N40 Eesti, Ida-Viru maakond
OÜ MagicFit
2085 Julia Kravetskaja 1994 naine N Eesti, Ida-Viru maakond
OÜ MagicFit
2086 Antonina Barlinova 1983 naine N Eesti, Ida-Viru maakond
OÜ MagicFit
2087 Polina Grigorieva 2009 naine Tüdrukud TA Eesti, Ida-Viru maakond
2088 Milena Grigorieva 2009 naine Tüdrukud TA Eesti, Ida-Viru maakond
2089 Emily Goldin 2009 naine Tüdrukud TA Eesti, Harju maakond
2090 Svitlana Kostohryzova 1991 naine N Eesti, Ida-Viru maakond
2091 Andres Kutsar 1985 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
2092 Kateriin Gross 1982 naine N40 Eesti, Harju maakond
2093 Anastassia Orlova 1981 naine N40 Eesti, Ida-Viru maakond
2094 Aleksandra Orlova 2011 naine Tüdrukud TA Eesti, Ida-Viru maakond
2095 Viktor Jevstignejev 1987 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
2096 Danila Jevstignejev 2012 mees Poisid PA Eesti, Ida-Viru maakond
2097 Maire Linder 1975 naine N45 Eesti, Pärnu maakond
2098 Sandra Saar 1994 naine N Eesti, Harju maakond
Anu jooksutrennid
2099 Aivar Astula 1972 mees M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
2100 Anna-Liza Jaska 2012 naine Tüdrukud TA Eesti, Tartu maakond
Tartu Suusaklubi
2101 Ahto Jaska 1965 mees M55 Eesti, Tartu maakond
Tartu Suusaklubi
Truvor Grupp
2102 Maire Mets 1988 naine N Eesti, Järva maakond
2103 Mari-Liiz Nikker 2000 naine U 23 naised Eesti, Järva maakond
2104 Andrei Nikitin 1963 mees M55 Eesti, Ida-Viru maakond
Fama Invest OÜ
2105 Elizaveta Ermolina 1998 naine N Eesti, Ida-Viru maakond
Astri-Narva AS
2106 Galina Polyakova 1984 naine N Eesti, Ida-Viru maakond
Fama Invest OÜ
2107 Inna Dudkina 1981 naine N40 Eesti, Ida-Viru maakond
Myfitness
2108 Mihkel Tšernjatkin 2013 mees Poisid PA Eesti, Ida-Viru maakond
2109 Jekaterina Ridanova 1987 naine N Eesti, Ida-Viru maakond
2110 Aleksandra Rodina 1982 naine N40 Eesti, Ida-Viru maakond
2111 Pjotr Aksjonov 1948 mees M70 Eesti, Ida-Viru maakond
firn
2112 Greete Toss 2004 naine NJ Eesti, Viljandi maakond
2113 Erika Bugrova 2005 naine Tüdrukud TA Eesti, Ida-Viru maakond
KJK Kalev Sillamäe
2114 Anastassia Golub 1985 naine N Eesti, Ida-Viru maakond
2115 Alesja Lillemets 1983 naine N Eesti, Ida-Viru maakond
2116 Arina Bugrova 2008 naine Tüdrukud TA Eesti, Ida-Viru maakond
KJK Kalev Sillamäe
2117 Alexander Lopatkin 1950 mees M70 Eesti, Ida-Viru maakond
2118 Andrey Roop 1958 mees M60 Eesti
Narva SK FIRN
2119 Vladimir Tšaikin 1948 mees M70 Eesti, Ida-Viru maakond
Narva SK FIRN
2120 Ekaterina Rubaylo 1977 naine N45 Eesti, Ida-Viru maakond
2121 Daniil Rubaylo 1998 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
2122 Natalia Fedoseeva 1974 naine N45 Eesti, Ida-Viru maakond
2123 Galina Lajeva 1953 naine N65 Eesti, Ida-Viru maakond
2124 Svetlana Käsperova 1965 naine N55 Eesti, Ida-Viru maakond
2125 Sofia Novenkova 2007 naine Tüdrukud TA Eesti, Ida-Viru maakond
2126 Jekaterina Azhens 1985 naine N Eesti, Ida-Viru maakond
Swedbank
2127 Darja Kirsanova 2004 naine NJ Eesti, Ida-Viru maakond
Narva Soldino Gümnaasium
2128 Vladimir Malinov 1937 mees M75 Eesti, Ida-Viru maakond
JK OPTIMIST Narva
2129 Kaire Luik 1980 naine N40 Eesti, Harju maakond
2130 Eve Teesalu 1971 naine N50 Eesti, Lääne maakond
2131 Arles Aavik 1980 mees M40 Eesti, Lääne maakond
2132 Anna Markova 1987 naine N Eesti, Ida-Viru maakond
2133 Tatjana Orav 1986 naine N Eesti, Ida-Viru maakond
Please select...
2134 Kristjan Kalamees 2007 mees Poisid PA Eesti, Ida-Viru maakond
2135 Mark Petrov 2011 mees Poisid PA Eesti, Ida-Viru maakond
2136 Tatjana Kalinina 1990 naine N Eesti, Ida-Viru maakond
2137 Oksana Potapova 1979 naine N40 Eesti, Ida-Viru maakond
2138 Natalja Maslennikova 1979 naine N40 Eesti, Ida-Viru maakond
2139 Sergei Maslennikov 1974 mees M45 Eesti, Ida-Viru maakond
2140 Aleksandr Maslennikov 2012 mees Poisid PA Eesti, Ida-Viru maakond
2141 Artur Smirnov 2012 mees Poisid PA Eesti, Harju maakond
2142 Leonora Zhgirova 1997 naine N Eesti, Ida-Viru maakond
2143 Tatjana Laid 1993 naine N Eesti, Ida-Viru maakond
2144 Igor Laid 1988 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
2145 Ilona Paavo 1968 naine N50 Eesti, Ida-Viru maakond
2146 Käti Paavo 1996 naine N Eesti, Ida-Viru maakond
2147 Alina Ivanova 1995 naine N Eesti, Ida-Viru maakond
2148 Marge Sulev 1973 naine N45 Eesti, Lääne-Viru maakond
2149 Lianna Bagašvili 1982 naine N40 Eesti, Ida-Viru maakond
2150 Irina Jakovleva 1973 naine N45 Eesti, Ida-Viru maakond
2151 Jarek Teetlok 2008 mees Poisid PA Eesti, Ida-Viru maakond
SK ALUTAGUSE KARU
2152 Polina Poltoruhho 2011 naine Tüdrukud TA Eesti, Ida-Viru maakond
Äkke
2153 Jana Patsanovskaja 2010 naine Tüdrukud TA Eesti, Ida-Viru maakond
2154 Ivan Patsanovski 1981 mees M40 Eesti, Ida-Viru maakond
Eesti Energia
Enefit Solutions
2155 Kristjan Arras 1989 mees M Eesti, Harju maakond
2156 Natalja Damaskina 1984 naine N Eesti, Ida-Viru maakond
2157 Jaroslava Kolossova 2009 naine Tüdrukud TA Eesti, Ida-Viru maakond
2158 Aleksei Khokhlov 2005 mees Poisid PA Eesti, Ida-Viru maakond
2159 Kristel-Liis Jõendi 1997 naine N Eesti, Võru maakond
2160 Kaili Terve 2005 naine Tüdrukud TA Eesti, Võru maakond
2161 Alvar Siimann 1969 mees M50 Eesti, Harju maakond
2162 Erkki Metsa 1975 mees M45 Eesti, Tartu maakond
2163 Reelika Metsa 1973 naine N45 Eesti, Tartu maakond
2164 Sergey Matochkin 1991 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
Fortaco Estonia
2165 Sirje Kauna 1977 naine N45 Eesti, Harju maakond
2166 Daniel Kauna 2009 mees Poisid PA Eesti, Harju maakond
2167 Artjom Šurõgin 2010 mees Poisid PA Eesti, Ida-Viru maakond
2168 Kristel Petrova 1975 naine N45 Eesti, Ida-Viru maakond
2169 Kaja Välk 1970 naine N50 Eesti, Ida-Viru maakond
2170 Kristiina Nõmmiste-Iljin 1987 naine N Eesti, Ida-Viru maakond
Toila Vallavalitsus
2171 Maarika Tarum 1967 naine N55 Eesti, Ida-Viru maakond
Toila Vallavalitsus
2172 Marina Sorgus 1967 naine N55 Eesti, Ida-Viru maakond
Toila Vallavalitsus
2173 Jana Kangur 1971 naine N50 Eesti, Ida-Viru maakond
Toila Vallavalitsus
2174 Krista Kool 1970 naine N50 Eesti, Ida-Viru maakond
Toila Vallavalitsus
2175 Katrin Hannov 1959 naine N60 Eesti, Ida-Viru maakond
Toila Vallavalitsus
2176 Diana Fedossenko 1977 naine N45 Eesti, Ida-Viru maakond
2177 Polina Egorova 2014 naine Tüdrukud TA Eesti, Ida-Viru maakond
2178 Vladislav Azhens 2013 mees Poisid PA Eesti, Ida-Viru maakond
Narva Soldino Gümnaasium
2179 Anna Kuldkepp 2002 naine U 23 naised Eesti, Ida-Viru maakond
2180 Irina Uue 1972 naine N50 Eesti, Harju maakond
2181 Aira Niinemets 1987 naine N Eesti, Harju maakond
Paikuse Motoklubi
2182 Maarika Paabstel 1964 naine N55 Eesti, Harju maakond
2183 Tatjana Maljavina 1982 naine N40 Eesti, Ida-Viru maakond
2184 Mati Pihlak 1971 mees M50 Eesti, Rapla maakond
2185 Aleksandr Jefimov 1968 mees M50 Eesti, Ida-Viru maakond
2186 Kadri Rattasepp 1972 naine N50 Eesti, Ida-Viru maakond
2187 Mari Hirvesaar 1987 naine N Eesti, Harju maakond
2188 Eliise Hirvesaar 2012 naine Tüdrukud TA Eesti, Harju maakond
2189 Maria Pobegailo 1990 naine N Eesti, Harju maakond
2190 Olga Škalikova 1972 naine N50 Eesti, Ida-Viru maakond
2191 Olga Pääro 1978 naine N40 Eesti, Ida-Viru maakond
2192 Gregor Joel Filippov 2010 mees Poisid PA Eesti, Ida-Viru maakond
2193 Raido Tamme 1987 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
2194 Ljubov Nikkar 1957 naine N65 Eesti, Ida-Viru maakond
2195 Irina Seletskaja 1961 naine N60 Eesti, Ida-Viru maakond
2196 Elena Ivanova 1969 naine N50 Eesti, Ida-Viru maakond
2197 Dmitri Djakov 1981 mees M40 Eesti, Ida-Viru maakond
Private person
2198 Karin Rosman 1977 naine N45 Eesti, Harju maakond
„Eesti Energia Spordiklubi“
Enefit Connect
2199 Jarmo Vader 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond
2200 Lili Marleen Vader 2005 naine Tüdrukud TA Eesti, Harju maakond
2201 Lauri Hirvesaar 1986 mees M Eesti, Harju maakond
2202 Ann-Leena Miller 1988 naine N Eesti, Ida-Viru maakond
2203 Andrei Šilin 1978 mees M40 Eesti, Ida-Viru maakond
Narva Spordikeskus
2204 Jelena Šilina 1982 naine N40 Eesti, Ida-Viru maakond
Narva Spordikeskus
2205 Anisia Šilina 2012 naine Tüdrukud TA Eesti, Ida-Viru maakond
Narva Spordikeskus
2206 Alisa Šilina 2010 naine Tüdrukud TA Eesti, Ida-Viru maakond
Narva Spordikeskus
2207 Igor Kuzmin 1982 mees M40 Eesti, Ida-Viru maakond
Narva Spordikeskus
2208 Irina Kuzmin 1979 naine N40 Eesti, Ida-Viru maakond
Narva Spordikeskus
2209 Vladislav Kuzmin 2009 mees Poisid PA Eesti, Ida-Viru maakond
Narva Spordikeskus
2210 Emili Allikmäe 2010 naine Tüdrukud TA Eesti, Ida-Viru maakond
Narva Spordikeskus
2211 Aleksei Buka 1985 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
Narva Spordikeskus
2212 Jana Pruel 1993 naine N Eesti, Ida-Viru maakond
2213 Mykhailo Hinik 1995 mees M Eesti, Harju maakond
2214 Rita Neido 1968 naine N50 Eesti, Järva maakond
2215 Anna Moltšanova-Klimanova 1984 naine N Eesti, Ida-Viru maakond
2216 Anastassia Olissova 2008 naine Tüdrukud TA Eesti, Ida-Viru maakond
PSK Narva
2217 Irina Tšužene 1969 naine N50 Eesti, Ida-Viru maakond
IVKHK
2218 Roman Kopõlov 1972 mees M50 Eesti, Ida-Viru maakond
Forbest autokool
2219 Jelena Kopõlova 1968 naine N50 Eesti, Ida-Viru maakond
Forbest autokool
2220 Liudmila Elesina 1987 naine N Eesti, Ida-Viru maakond
Narva Online OÜ
2221 Jelizaveta Ševtsova 2000 naine U 23 naised Eesti, Ida-Viru maakond
-
2222 Maie Jätsa 1962 naine N60 Eesti, Harju maakond
2223 Aare Jätsa 1964 mees M55 Eesti, Harju maakond
2224 Maire Arras 1965 naine N55 Eesti, Harju maakond
2225 Nadežda Iljina 1971 naine N50 Eesti, Ida-Viru maakond
2226 Ander Sile 1974 mees M45 Eesti, Ida-Viru maakond
2227 Marek Milk 1973 mees M45 Eesti, Ida-Viru maakond
2228 Olga Ilina 1966 naine N55 Eesti, Ida-Viru maakond
OU Progress
2229 Anastasia Veršinina 2006 naine Tüdrukud TA Eesti, Harju maakond
2230 Dmitri Veršinin 1997 mees M Eesti, Harju maakond
2231 Aleksei Vassiljev 1984 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
2232 Mirtel Puna 2004 naine NJ Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Iluuisutamisklubi
2233 Kertu Puna 2008 naine Tüdrukud TA Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Iluuisutamisklubi
2234 Elisabeth Kiisler 2007 naine Tüdrukud TA Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Iluuisutamisklubi
2235 Vilve Kirs 1961 naine N60 Eesti, Ida-Viru maakond
2236 Keiu Lindeburg 1995 naine N Eesti, Ida-Viru maakond
Eesti Energia Spordiklubi
2237 Diana Akimova 2015 naine Tüdrukud TA Eesti, Ida-Viru maakond
Team Sportland
Sportland Eesti AS
2238 Olga Akimova 1985 naine N Eesti, Ida-Viru maakond
Team Sportland
Sportland Eesti AS
2239 Marika Milk 1975 naine N45 Eesti, Ida-Viru maakond
Team Sportland
Sportland Eesti AS
2240 Jimmy Trumberg 2001 mees U 23 mehed Eesti, Pärnu maakond
Team Sportland
Sportland Eesti AS
2241 Valeria Rolitš 2009 naine Tüdrukud TA Eesti, Ida-Viru maakond
Team Sportland
Sportland Eesti AS
2242 Jana Rolitš 1976 naine N45 Eesti, Ida-Viru maakond
Team Sportland
Sportland Eesti AS
2243 Kristina Piho 1982 naine N40 Eesti, Harju maakond
2244 Rustam Hasjanov 1979 mees M40 Eesti, Ida-Viru maakond
2245 Liivi Laurent 1989 naine N Eesti, Ida-Viru maakond
2246 Olga Tikhonova 1973 naine N45 Eesti, Ida-Viru maakond
SK ETR
2247 Sofija Spiridonova 2004 naine NJ Eesti, Ida-Viru maakond
MyFitness Narva Fama
Narva Vanalinna Riigikool
2248 Ljudmila Spiridonova 1965 naine N55 Eesti, Ida-Viru maakond
MyFitness Narva Fama
Narva Linnavalitsuse Arhitektuuri- ja Linnaplaneer
2249 Marje Koppel 1976 naine N45 Eesti, Ida-Viru maakond
Mtü spordiselts
Selver
2250 Tatyana Zamatokhina 1957 naine N65 Eesti, Ida-Viru maakond
2251 Jefim Šabarov 1974 mees M45 Eesti, Ida-Viru maakond
2252 Elena Savelieva 1971 naine N50 Eesti, Ida-Viru maakond
2253 Irina Šabarova 1980 naine N40 Eesti, Ida-Viru maakond
2254 Anna Oršanskaja 1974 naine N45 Eesti, Ida-Viru maakond
2255 Natalja Zorina 1974 naine N45 Eesti, Ida-Viru maakond
2256 Julia Šabarova-Totskaja 1974 naine N45 Eesti, Ida-Viru maakond
2257 Jevgenia Parv 1979 naine N40 Eesti, Ida-Viru maakond
2258 Jelena Djatšuk 1969 naine N50 Eesti, Ida-Viru maakond
2259 Violetta Medvežnikova 1971 naine N50 Eesti, Ida-Viru maakond
Narva SK Energia
2260 Silver Flink 1986 mees M Eesti, Harju maakond
2261 Dmitriy Bliashko 1999 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
2262 Vitalii Kondratiev 1996 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
2263 Igor Larikov 1981 mees M40 Eesti, Ida-Viru maakond
2264 Natalja Gerstman 1986 naine N Eesti, Ida-Viru maakond
2265 Marek Roo 2011 mees Poisid PA Eesti, Harju maakond
2266 Darja Tokmantseva 1999 naine N Eesti, Ida-Viru maakond
2267 Viktoria Ossipovskaja 1999 naine N Eesti, Ida-Viru maakond
2268 Eneli Birnbaum 1975 naine N45 Eesti, Lääne-Viru maakond
Simuna Kool
2269 Anastassia Jakovleva 1978 naine N40 Eesti, Ida-Viru maakond
2270 Anton Iakovlev 1975 mees M45 Eesti, Ida-Viru maakond
2271 Tatjana Pavlova 1981 naine N40 Eesti, Ida-Viru maakond
2272 Vladislav Zõrjanov 2012 mees Poisid PA Eesti, Ida-Viru maakond
2273 Vasily Kapitonov 1986 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
2274 Mirjam Koppel 1986 naine N Eesti, Lääne-Viru maakond
Elke Rakvere AS
2275 Külliki Hanson 1975 naine N45 Eesti, Harju maakond
Elke Mustamäe AS
2276 Keio Järva 1993 mees M Eesti, Harju maakond
Elke Mustamäe AS
2277 Kerli Aasamets 1989 naine N Eesti, Harju maakond
Elke Mustakivi AS
2278 Eke Lennart Veski 2011 mees Poisid PA Eesti, Rapla maakond
2279 Marina Fedosenko 1979 naine N40 Eesti, Ida-Viru maakond
2280 Kaja Põldmaa 1966 naine N55 Eesti, Lääne-Viru maakond
Simuna Kool
2281 Marina Pavlova 1966 naine N55 Eesti, Ida-Viru maakond
2282 Artjom Fjodorov 1983 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
2283 Jana Kiili 1974 naine N45 Eesti, Lääne-Viru maakond
2284 Claudia Isabel Orumaa 2005 naine Tüdrukud TA Eesti, Järva maakond
Paide Riigigümnaasiumi
2285 Arne Kolk 1950 mees M70 Eesti, Ida-Viru maakond
Elering
2286 Lidia Urjadnikova 1995 naine N Eesti, Ida-Viru maakond
2287 Vitali Kaljužnõi 1988 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
2288 Denis Loškarjov 1993 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
2289 Alena Vasilevskaya 1999 naine N Eesti, Ida-Viru maakond
2290 Ly Niinelaid 1965 naine N55 Eesti, Lääne-Viru maakond
Simuna Kool
2291 Liudmila Nikolaeva 1987 naine N Eesti, Ida-Viru maakond
Tartu Ülikooli Narva kolledž
2292 Anna Smirnova 1982 naine N40 Soome, Naissaarentie 15 B 7
2293 Natalia Vecherskaya 1966 naine N55 Eesti, Ida-Viru maakond
2294 Darja Mihhejenkova 2004 naine NJ Eesti, Ida-Viru maakond
PSK
2295 Kristina Damelgart 1992 naine N Eesti, Ida-Viru maakond
2296 Olga Tchupova 1968 naine N50 Eesti, Ida-Viru maakond
2297 Maarja Jaani 1991 naine N Eesti, Lääne-Viru maakond
2298 Alina Panova 1990 naine N Eesti, Ida-Viru maakond
2299 Regina Kolu 1984 naine N Eesti, Ida-Viru maakond
2300 Igor Kolu 1983 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
2301 Ljudmila Solomko 1956 naine N65 Eesti, Ida-Viru maakond
pensioner
2302 Sergey Solomko 1954 mees M65 Eesti, Ida-Viru maakond
pensioner
2303 Fjodor Smirnov 2009 mees Poisid PA Eesti, Ida-Viru maakond
Ganza
2304 Aleksandra Drechina 2005 naine Tüdrukud TA Eesti, Ida-Viru maakond
2305 Emily Soldatova 2013 naine Tüdrukud TA Eesti, Harju maakond
2306 Artur Küla 1997 mees M Eesti, Harju maakond
2307 Merilyn Tüür 2002 naine U 23 naised Eesti, Lääne maakond
2308 Anna Stešova 1990 naine N Eesti, Ida-Viru maakond
2309 Maksim Sorokin 1990 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
2310 Viivika Liivaste 1977 naine N45 Eesti, Lääne-Viru maakond
2311 Siiri Kanarbik 1966 naine N55 Eesti, Lääne-Viru maakond
2312 Maarja Õunapuu 1978 naine N40 Eesti, Harju maakond
MTÜ Spordiselts
2313 Silja Raudsepp 1976 naine N45 Eesti, Lääne-Viru maakond
2314 Kris Riin Veri 2009 naine Tüdrukud TA Eesti, Valga maakond
2315 Virgo Veri 1972 mees M50 Eesti, Valga maakond
2316 Andrei Pavlov 1985 mees M Eesti, Harju maakond
2317 Darja Pavlova 1987 naine N Eesti, Harju maakond
2318 Maksim Pavlov 2014 mees Poisid PA Eesti, Harju maakond
2319 Girsika Lainemaa 1983 naine N Eesti, Lääne-Viru maakond
2320 Galina Solovjova 1962 naine N60 Eesti, Ida-Viru maakond
2321 Virve Toots 1957 naine N65 Eesti, Lääne-Viru maakond
2322 Rainer Suuder 2010 mees Poisid PA Eesti, Rapla maakond
2323 Inna Fjodorova 1983 naine N Eesti, Ida-Viru maakond
2324 Svetlana Rodionova 1962 naine N60 Eesti, Ida-Viru maakond
2325 Alexander Pushkin 1946 mees M75 Eesti, Ida-Viru maakond
2326 Küllike Õunapuu 1972 naine N50 Eesti, Lääne-Viru maakond
2327 Katre Kabel 2010 naine Tüdrukud TA Eesti, Lääne-Viru maakond
2328 Tatjana Klever 1960 naine N60 Eesti, Ida-Viru maakond
2329 Zinaida Balkanskaja 1956 naine N65 Eesti, Ida-Viru maakond
2330 Igor Minin 1964 mees M55 Eesti, Ida-Viru maakond
2331 Natalja Vassiljeva 1989 naine N Eesti, Harju maakond
2332 Viktor Ukolov 1994 mees M Eesti, Harju maakond
2333 Aleksandr Zimin 2008 mees Poisid PA Eesti, Ida-Viru maakond
Sk Energia
Ujumine
2334 Jelena Prõtkova 1986 naine N Eesti, Ida-Viru maakond
2335 Žanna Sõskova 1983 naine N Eesti, Ida-Viru maakond
2336 Natalja Razguljajeva 1975 naine N45 Eesti, Ida-Viru maakond
2337 Timofei Razguljajev 2009 mees Poisid PA Eesti, Ida-Viru maakond
2338 Indrek Vainos 1999 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
2339 Matvei Sotskov 2012 mees Poisid PA Eesti, Ida-Viru maakond
Äkke
2340 Rando Otti 2000 mees U 23 mehed Eesti, Ida-Viru maakond
2341 Serafim Larikov 2011 mees Poisid PA Eesti, Ida-Viru maakond
2342 Timofei Pavelkovitš 2012 mees Poisid PA Eesti, Ida-Viru maakond
2343 Mariel Karu 2002 naine U 23 naised Eesti, Harju maakond
2344 Hendri Põldis 2002 mees U 23 mehed Eesti, Harju maakond
2345 Irina Gruznova 1991 naine N Eesti, Ida-Viru maakond
2346 Vyacheslav Zuev 2004 mees MJ Eesti, Ida-Viru maakond
2347 Hasan Manžula 2005 mees Poisid PA Eesti, Ida-Viru maakond
2348 Anastasia Trelina 2005 naine Tüdrukud TA Eesti, Ida-Viru maakond
2349 Dmitri Klementiev 2010 mees Poisid PA Eesti, Ida-Viru maakond
2350 Anton Komarov 2008 mees Poisid PA Eesti, Ida-Viru maakond
2351 Emilis Petkus 2008 mees Poisid PA Eesti, Ida-Viru maakond
2352 Arseni Mihhailov 2009 mees Poisid PA Eesti, Ida-Viru maakond
2353 Aleksander Solodov 2008 mees Poisid PA Eesti, Ida-Viru maakond
2354 Anton Pratkunas 1984 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
2355 Anželika Pratkunas 1982 naine N40 Eesti, Ida-Viru maakond
2356 Sergei Bogdanov 1979 mees M40 Eesti, Ida-Viru maakond
2357 Oskar Sile 2008 mees Poisid PA Eesti, Ida-Viru maakond
2358 Leanika Järve 1977 naine N45 Eesti, Harju maakond
Leprofit OÜ

...