Et En
Ava võistluse menüü
Üldinfo Juhend Registreerunud Stardinimekirjad Tulemused Kommentaarid

Peasponsor

Husqvarna

Registreerunud

Registreerunute nimekirja uuendatakse kord ööpäevas. Viimati uuendatud 13.08.2020 16:00.
Kokku: 49
M14 20-30min sõit: 5
M16 60-75min sõit: 4
MJ 60-75min sõit: 5
MSport 75-90min sõit: 3
ME 90-105min sõit: 7
NE 70-80min sõit: 2
N14 20-30min sõit: 3
MSen1 75-90min sõit: 11
MSen2 75-90min sõit: 7
MSen3 75-90min sõit: 2
mees: 44
naine: 5
Nimi Võistkond/Organisatsioon Distants
Meelis Aasla
Škoda Laagri
MSen1 75-90min sõit
Mikhail Druzhinin
Velopiter
MSen1 75-90min sõit
Elisabeth Ebras
KJK
N14 20-30min sõit
Tarmo Ennok
MSen2 75-90min sõit
Indrek Epner
Saksa Automaatika ProShop Team
MSen2 75-90min sõit
Rando Marten Evendi
Porter Racing
MJ 60-75min sõit
Jere Hara
Norco Spiuk Team
ME 90-105min sõit
Hanna Heinsaar
N14 20-30min sõit
Alar Jaanson
Haaslava MTB
MSen1 75-90min sõit
Egert Johanson
M16 60-75min sõit
Robert Johanson
M16 60-75min sõit
Raiko Kaldoja
MSport 75-90min sõit
Kaido Kriisa
CC Rota Mobilis
MSen2 75-90min sõit
Mick Kenneth Krõm
MJ 60-75min sõit
Magnus Krusemann
ME 90-105min sõit
Martin Krusemann
M14 20-30min sõit
Erki Kukk
VO2
ME 90-105min sõit
Vadim Kunesh
MJ 60-75min sõit
Elvis Leon Laanjõe
MJ 60-75min sõit
Arseni Laidinen
SK Energia
M14 20-30min sõit
Rain Lond
MTB Täby
MSen2 75-90min sõit
Margus Malva
MSen1 75-90min sõit
Maaris Meier
NE 70-80min sõit
Virgo Mitt
Pärnu Kalev
M14 20-30min sõit
Juri Molev
Kjk
MSen2 75-90min sõit
Mari-Liis Mõttus
Haanja Rattaklubi
NE 70-80min sõit
Tarmo Mõttus
Haanja Rattaklubi
MSen2 75-90min sõit
Tarmo Neemela
Team Amps
MSen3 75-90min sõit
Kaur Ojala
ME 90-105min sõit
Imre Ojavere
MSen1 75-90min sõit
Markus Pajur
Kalevi Jalgrattakool
ME 90-105min sõit
Romet Pajur
M14 20-30min sõit
Petr Parfenov
MSen1 75-90min sõit
Aleksandr Patrenkin
Narva SK Energia
MJ 60-75min sõit
Armin Pilv
ME 90-105min sõit
Johann Mattias Puuorg
Porter Racing
M14 20-30min sõit
Alar Reiska
HRK
MSen3 75-90min sõit
Dmitri Rusovitš
MSen1 75-90min sõit
Viljar Saare
AT Sport Team
MSen1 75-90min sõit
Laur Samlik
Hawaii Express
ME 90-105min sõit
Erik Sever
MSport 75-90min sõit
Dmitri Sõptšenko
MSen1 75-90min sõit
Karolin Surva
N14 20-30min sõit
Ivar Vaab
MSport 75-90min sõit
Markus Välja
Nõmme Rattaklubi
M16 60-75min sõit
Kirill Vasilev
MSen1 75-90min sõit
Veiko Viira
Nõmme Rattaklubi
MSen2 75-90min sõit
Jorgen Vimberg
Narva SK Energia
M16 60-75min sõit
Vladimir Všivtsev
MSen1 75-90min sõit

...