Et En
Ava võistluse menüü

Toetajad

Vitamin Well

Registreerunud

Registreerunute nimekirja uuendatakse kord ööpäevas. Viimati uuendatud 11.08.2022 13:40.
Kokku: 67
100m jooks - PU16, TU16, M, N: 8
200m jooks - PU16, TU16: 1
400m jooks - M, N: 4
800m jooks - N: 1
Kaugushüpe - PU16, TU16, M, N: 5
Kõrgushüpe - M, N (kurdid): 3
Kettaheide - M, N (seisjad): 6
100m ratastoolisõit - PU16, TU16, M, N: 3
800m ratastoolisõit - M: 2
Kettaheide - M, N (istujad): 6
Kuulitõuge - PU16, TU16, M, N (istujad): 4
Kuulitõuge - PU16, TU16, M, N (seisjad): 13
Odavise - M, N (seisjad): 7
Odavise - M, N (istujad): 3
Kurikaheide - M, N (istujad): 1
mees: 47
naine: 20
Nimi Võistkond/Organisatsioon Distants
Elor Evard
SK Flüüger
Kuulitõuge - PU16, TU16, M, N (seisjad)
Kristjan Gerassimov
Pärnu KSS EERO
Eesti Kurtide Spordiliit
100m jooks - PU16, TU16, M, N
Kristjan Gerassimov
Pärnu KSS EERO
Eesti Kurtide Spordiliit
400m jooks - M, N
Kristjan Gerassimov
Pärnu KSS EERO
Eesti Kurtide Spordiliit
Kõrgushüpe - M, N (kurdid)
Kristjan Gerassimov
Pärnu KSS EERO
Eesti Kurtide Spordiliit
Kaugushüpe - PU16, TU16, M, N
Kristjan Gerassimov
Pärnu KSS EERO
Eesti Kurtide Spordiliit
Odavise - M, N (seisjad)
Inessa Halliste
Sk Fortis, Talkur
100m jooks - PU16, TU16, M, N
Inessa Halliste
Sk Fortis, Talkur
400m jooks - M, N
Inessa Halliste
Sk Fortis, Talkur
Kaugushüpe - PU16, TU16, M, N
Tiia Innos
SK Flüüger
800m jooks - N
Tiia Innos
SK Flüüger
Kaugushüpe - PU16, TU16, M, N
Tiia Innos
SK Flüüger
Kuulitõuge - PU16, TU16, M, N (seisjad)
Egert Jõesaar
Audentes
Kettaheide - M, N (seisjad)
Egert Jõesaar
Audentes
Kuulitõuge - PU16, TU16, M, N (seisjad)
Karel Jürisoo
100m ratastoolisõit - PU16, TU16, M, N
Karel Jürisoo
Kettaheide - M, N (istujad)
Karel Jürisoo
Kuulitõuge - PU16, TU16, M, N (istujad)
Karel Jürisoo
Odavise - M, N (istujad)
Kerli Kikkatalo
Elva Puuetega Inimeste Ühing
Kuulitõuge - PU16, TU16, M, N (seisjad)
Kerli Kikkatalo
Elva Puuetega Inimeste Ühing
Odavise - M, N (seisjad)
Margo Kikkatalo
Elva Puuetega Inimeste Ühing
Kuulitõuge - PU16, TU16, M, N (seisjad)
Margo Kikkatalo
Elva Puuetega Inimeste Ühing
Odavise - M, N (seisjad)
Oskar Kobin
SK Kivilind
100m jooks - PU16, TU16, M, N
Oskar Kobin
SK Kivilind
200m jooks - PU16, TU16
Jaano Kraav
Parasport
100m ratastoolisõit - PU16, TU16, M, N
Jaano Kraav
Parasport
800m ratastoolisõit - M
Jaano Kraav
Parasport
Kettaheide - M, N (istujad)
Jaano Kraav
Parasport
Odavise - M, N (istujad)
Maimu Leppik
-
Elva Puuetega Inimeste Ühing
Kettaheide - M, N (seisjad)
Maimu Leppik
-
Elva Puuetega Inimeste Ühing
Kuulitõuge - PU16, TU16, M, N (seisjad)
Maimu Leppik
-
Elva Puuetega Inimeste Ühing
Odavise - M, N (seisjad)
Jelena Lood
-
Elva Puuetega Inimeste Ühing
Kettaheide - M, N (seisjad)
Jelena Lood
-
Elva Puuetega Inimeste Ühing
Kuulitõuge - PU16, TU16, M, N (seisjad)
Jelena Lood
-
Elva Puuetega Inimeste Ühing
Odavise - M, N (seisjad)
Remy Märtson
Tartu Spordiselts Kalev
100m jooks - PU16, TU16, M, N
Remy Märtson
Tartu Spordiselts Kalev
Kettaheide - M, N (seisjad)
Remy Märtson
Tartu Spordiselts Kalev
Kuulitõuge - PU16, TU16, M, N (seisjad)
Illar Matt
ELVA PUUETEGA INIMESTE ÜHING
Kettaheide - M, N (istujad)
Illar Matt
ELVA PUUETEGA INIMESTE ÜHING
Kuulitõuge - PU16, TU16, M, N (istujad)
Illar Matt
ELVA PUUETEGA INIMESTE ÜHING
Odavise - M, N (istujad)
Mikkael Päären
Tartu KSS Kaar
Eesti Kurtide Spordiliit
100m jooks - PU16, TU16, M, N
Mikkael Päären
Tartu KSS Kaar
Eesti Kurtide Spordiliit
Kaugushüpe - PU16, TU16, M, N
Entoni Pašun
SK Kivilind
100m jooks - PU16, TU16, M, N
Entoni Pašun
SK Kivilind
400m jooks - M, N
Jevgeni Ponikarov
-
Elva Puuetega Inimeste Ühing
Kettaheide - M, N (istujad)
Jevgeni Ponikarov
-
Elva Puuetega Inimeste Ühing
Kuulitõuge - PU16, TU16, M, N (istujad)
Jevgeni Ponikarov
-
Elva Puuetega Inimeste Ühing
Kurikaheide - M, N (istujad)
Aino Remmelkkoor
ELVA PUUETEGA INIMESTE ÜHING
Kuulitõuge - PU16, TU16, M, N (seisjad)
Aino Remmelkkoor
ELVA PUUETEGA INIMESTE ÜHING
Odavise - M, N (seisjad)
Kristo Ringas
SK Flüüger
Kuulitõuge - PU16, TU16, M, N (seisjad)
Raigo Roots
Kaitseväe spordirühm
Kettaheide - M, N (istujad)
Cathy Saem
Talkur
100m jooks - PU16, TU16, M, N
Cathy Saem
Talkur
Kõrgushüpe - M, N (kurdid)
Cathy Saem
Talkur
Kettaheide - M, N (seisjad)
Cathy Saem
Talkur
Kuulitõuge - PU16, TU16, M, N (seisjad)
Simon Teiss
Pärnu KSS EERO
Eesti Kurtide Spordiliit
400m jooks - M, N
Simon Teiss
Pärnu KSS EERO
Eesti Kurtide Spordiliit
Kuulitõuge - PU16, TU16, M, N (seisjad)
Simon Teiss
Pärnu KSS EERO
Eesti Kurtide Spordiliit
Kettaheide - M, N (seisjad)
Simon Teiss
Pärnu KSS EERO
Eesti Kurtide Spordiliit
Odavise - M, N (seisjad)
Mattis Vaikjärv
SK Flüüger
100m jooks - PU16, TU16, M, N
Mattis Vaikjärv
SK Flüüger
Kaugushüpe - PU16, TU16, M, N
Mattis Vaikjärv
SK Flüüger
Kõrgushüpe - M, N (kurdid)
Mattis Vaikjärv
SK Flüüger
Kuulitõuge - PU16, TU16, M, N (seisjad)
Kaspar Vomm
100m ratastoolisõit - PU16, TU16, M, N
Kaspar Vomm
800m ratastoolisõit - M
Kaspar Vomm
Kettaheide - M, N (istujad)
Kaspar Vomm
Kuulitõuge - PU16, TU16, M, N (istujad)

...