Et En
Ava võistluse menüü
Üldinfo Juhend Registreerunud Stardinimekirjad Tulemused Kommentaarid

Toetajad

Arens AS

Registreerunud

Registreerunute nimekirja uuendatakse kord ööpäevas. Viimati uuendatud 15.08.2020 01:00.
Kokku: 112
M16: 19
N16: 5
MSport: 4
MSen1: 8
MSen2: 14
MSen3: 6
MSen4: 4
NSen: 4
NE: 6
NU: 2
NJ: 4
ME - MU: 9
MU: 6
MJ: 10
MSen5: 4
MSen6: 4
MSen7: 3
mees: 91
naine: 21
Kõik   |   M16   |   N16   |   MSen5   |   MSen6   |   MSen7   |   MSen8   |   MSport   |   MSen1   |   MSen2   |   MSen3   |   MSen4   |   NSen   |   NE   |   NU   |   NJ   |   ME - MU   |   MU   |   MJ
Nimi Võistkond/Organisatsioon Distants
Rait Ärm
Tartu2024/BCC
Klubi Cycling Tartu
MU
Aaron Aus
Rein Taaramäe Rattaklubi
M16
Mattias Buht
Pärnu Kalev SK
M16
Elisabeth Ebras
KJK
N16
Gerd Lauri Eerme
Porter Racing
M16
Raino Einroos
CC Rota Mobilis
MSen3
Tarmo Ennok
CC Rota Mobilis
MSen2
Indrek Epner
ProShop Team
MSen2
Ardu Ernits
11568235
MSen5
Rando Marten Evendi
CFC SPORDIKLUBI
MU
Nikolai Fjodorov
MTÜ OMNIVA SPORDIKLUBI
OMNIVA
MSen6
Henry Grünberg
Porter Racing
MJ
Leo Härm
PJK
MSen7
Anni Jalakas
Kalevi Jalgrattakool
NJ
Kert Järva
Smart Sport Team
MJ
Gert Jõeäär
CFC SPORDIKLUBI
ME - MU
Egert Johanson
KJK
MJ
Stefan Johanson
Viljandi Rattaklubi
M16
Ellen Jordas
Porvoon Akilles
N16
Tauri Jürisaar
Haanja Rattaklubi
M16
Maris Kaarjärv
Spordiklubi Rakke
NSen
Raiko Kaldoja
CC Rota Mobilis
MSport
Taimar Kallari
Astro Baltics OÜ
MSen3
Viljar Kannimäe
ProShop Team
ME - MU
Uno Kärdi
MSen7
Eero Kiskonen
Kalevi Jalgrattakool
MSen2
Siim Kiskonen
Kalevi Jalgrattakool
ME - MU
Eliise Kivistu
Spordiklubi Rakke
N16
Oskar Kontus
Smart Sport Team
MJ
Arthur Kooser
CFC SPORDIKLUBI
ME - MU
Magnus Krusemann
AT SPORDIKLUBI
MSen2
Martin Krusemann
KJK
M16
Kaupo Kuhlap
Cosmos
Cosmos Sport MTÜ
MSen3
Janek-Robin Kukk
KJK
MJ
Kätlin Kukk
KJK
NU
Jaanika Kurgjärv
HAWAII EXPRESS
NSen
Oskar Küüt
CFC SPORDIKLUBI
M16
Mehis Leigri
RR Siplased
RAKVERE RATTAKLUBI SIPLASED MTÜ
MSen1
Martti Lenzius
Vooremaa Centrum/Rattabaas
M16
Toomas Lepik
Astro Baltics OÜ
MSen2
Janika Lõiv
Hawaii Express
NE
Rain Lond
Vooremaa Centrum/Rattabaas
MSen2
Martin Loo
Trinx Factory Team
ME - MU
Joonas Maanurm
ProShop Team
MSen2
Markus Mäeuibo
Kalevi Jalgrattakool
M16
Margus Malva
MSen2
Anatoli Männi
kjk
MSen7
Maaris Meier
Miranda Factory Team
NE
Margus Merisalu
Tartu SK Velo
MSen6
Joosep Mesi
Pärnu Kalev SK
MU
Are Mets
Cosmos
Cosmos Sport MTÜ
MSen5
Merilin Metsalu
HAWAII EXPRESS
NSen
Virgo Mitt
Pärnu Kalev SK
Pärnu Spordiselts Kalev
M16
Juri Molev
Kalevi Jalgrattakool
MSen2
Mari-Liis Mõttus
Haanja Rattaklubi
NE
Tarmo Mõttus
Haanja Rattaklubi
MSen2
Tarmo Neemela
MSen3
Imre Ojavere
Cc Rota Mobilis
MSen1
Anti Oot
MSen6
Tõnu Ord
MSen3
Markus Pajur
Tartu2024/BCC
Klubi Cycling Tartu
MU
Romet Pajur
CFC SPORDIKLUBI
M16
Martin Parv
Raplamaa Rattaklubi KoMo
MSport
Aleksandr Patrenkin
Narva Spordikool Energia
MU
Aimar Pedari
RR Siplased
MSen4
Ken Post
Pärnu Kalev SK
MJ
Annabrit Prants
KJK
N16
Robin Pruul
Kalevi Jalgrattakool
MSport
Peeter Pruus
Torpado Südtirol Blacks
ME - MU
Sille Puhu
HAWAII EXPRESS
NSen
Johann Mattias Puuorg
Porter Racing
M16
Frank Aron Ragilo
KJK
M16
Kristjan Randma
VO2 OÜ
MSen1
Aksel Rantanen
Motion Finland / Trek Lundberg Racing Team
MJ
Meelis Rebane
MSen2
Kirke Reier
Viljandi Rattaklubi
NJ
Kusti Reier
Viljandi Rattaklubi
MJ
Janmar Reiljan
Vooremaa Centrum/Rattabaas
M16
Alar Reiska
Haanja RK
CRISTELLA VT OÜ
MSen4
Janek Resev
Järva-Jaani Ratta-ja Suusaklubi
MSen2
Argo Rohtmets
Vooremaa Centrum/Rattabaas
MSen1
Arvi Romandi
Rae rattaklubi
MSen2
Dmitri Rusovitš
MSen1
Andris Roland Saar
Vooremaa Centrum/Rattabaas
M16
Joosep Sankmann
Viljandi Rattaklubi
MU
Madis Sildvee
RR Siplased
MSen2
Maario Silm
Vooremaa Centrum/Rattabaas
MSen1
Merili Sirvel
Rakvere Rattaklubi Siplased
NU
Greete Steinburg
Spordiklubi Rakke
NE
Erkki Stüf
Vooremaa Centrum/Rattabaas
MSen1
Jüri Suluste
SJK Viiking
MSen4
Karolin Surva
CFC SPORDIKLUBI
N16
Erik Sviridenko
Kalevi Jalgrattakool
M16
Iiris Takel
Kalevi Jalgrattakool
NE
Lauri Tamm
KJK
M16
Carolin Tammsoo
Porter Racing
NJ
Kirill Tarassov
KJK
ME - MU
Peeter Tarvis
Raplamaa Rattaklubi KoMo
ME - MU
Peeter Tarvis
Raplamaa Rattaklubi KoMo
MSen5
Elina Tasane
Viljandi Rattaklubi
NJ
Hardi Teder
Haaslava MTB
MSen1
Johannes Tiirats
Viljandi Rattaklubi
MJ
Tauri Toom
Viljandi Rattaklubi
MJ
Roland Toome
Rakvere Rattaklubi Siplased
MSen3
Toomas Tuuna
Rakvere Rattaklubi Siplased
MSen6
Janelle Uibokand
Peloton
MTÜ Peloton
NE
Aimur Uuk
Rakvere Rattaklubi Siplased
MSen4
Ivar Vaab
MSport
Josten Vaidem
Fixus
ME - MU
Christopher Väinola
KJK
M16
Henri Valmsen
Viljandi Rattaklubi
M16
Toomas Viigipuu
Tartu SK Velo
MSen5

...