Et En
Ava võistluse menüü
Üldinfo Juhend Registreerunud Tulemused Kommentaarid

Toetajad

Columbia-Kivi
Hepsor
Rand & Tuulberg
Jetoil
Standard
Hearum

Registreerunud

Registreerunute nimekirja uuendatakse kord ööpäevas. Viimati uuendatud 27.06.2022 11:40.
Kokku: 180
MSen3-5: 19
MSport, MSen1-2: 33
N16: 11
M16: 29
MJ: 19
MSen6-8: 11
NE, NU, NJ, NSport, NSen1-8: 26
ME: 32
mees: 143
naine: 37
Kõik   |   MSen3-5   |   MSport, MSen1-2   |   N16   |   M16   |   MJ   |   MSen6-8   |   NE, NU, NJ, NSport, NSen1-8   |   ME   |   NJ   |   NU   |   NSport   |   NSen1   |   NSen2   |   NSen3   |   NSen4   |   NSen5   |   NSen6   |   NSen7   |   NSen8   |   MSen1   |   MSen2   |   MSen4   |   MSen5   |   MSen7   |   MSen8
Nimi Võistkond/Organisatsioon Distants
Gabriel Helmut Aduson
CFC SPORDIKLUBI
MJ
Hannes Ahman
Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
M16
Riho Alaru
Peloton
MSport, MSen1-2
Ann-Christine Allik
Hawaii Express
NE, NU, NJ, NSport, NSen1-8
Marii-Isabel Allikberg
KJK
MTÜ Kalevi Jalgrattakool
NE, NU, NJ, NSport, NSen1-8
Meelis Anipai
Lõuna-Eesti Rattaklubi
MTÜ Otepää Rattaklubi
M16
Silver Annion
Hawaii Express
MSport, MSen1-2
Henri Arjus
CFC SPORDIKLUBI
M16
Rait Ärm
Equipe Cycliste Continental Groupama-FDJ
ME
Aaron Aus
Peloton
MJ
Avely Austa
TARTU ÜLIKOOLI AKADEEMILINE SPORDIKLUBI
NE, NU, NJ, NSport, NSen1-8
Caspar Austa
TARTU ÜLIKOOLI AKADEEMILINE SPORDIKLUBI
MSport, MSen1-2
Viktoriia Baderyk
Lõuna Eesti Rattaklubi
N16
Mikk Bauer
Pärnu Kalevi Spordikool
Pärnu Spordiselts Kalev MTÜ
ME
Zlata Bronishevskaja
KJK
MTÜ Kalevi Jalgrattakool
N16
Tatjana Dobolina
Spordipartner
NE, NU, NJ, NSport, NSen1-8
Carl Peeter Dooner
CFC SPORDIKLUBI
M16
Elisabeth Ebras
KJK
MTÜ Kalevi Jalgrattakool
NE, NU, NJ, NSport, NSen1-8
Kristo Ebras
KJK
MSport, MSen1-2
Rando Marten Evendi
CFC spordiklubi
ME
Nikolai Fjodorov
MTÜ OMNIVA SPORDIKLUBI
MSen6-8
Viljar Haav
VH Team
MSport, MSen1-2
Leo Härm
PJK
MSen6-8
Joonas Jaht
Rein Taaramäe Rattaklubi
M16
Alo Jakin
Peloton
ME
Gert Jõeäär
CFC SPORDIKLUBI
ME
Tauri Jürisaar
Haanja Rattaklubi
MJ
Mairit Kaarjärv
SK Rakke
N16
Ruben Käärst
Kuusalu Rattaklubi
M16
Mihkel Kalja
Mihkel Kalja
MSport, MSen1-2
Hannah Kaljur
Smart Sport Team
NE, NU, NJ, NSport, NSen1-8
Georg Karlep
Rein Taaramäe Rattaklubi
MJ
Urmas Karlson
Amps
MSen3-5
Mart Kärner
Peloton
MSen3-5
Gleb Karpenko
Kalevi Jalgrattakool
ME
Virgo Karu
Hawaii Express
MSen3-5
Sten Kask
Bike Fanatics CC
MSport, MSen1-2
Väino Kaur
Freesport
MSen3-5
Janis Keiselis
MSen3-5
Eero Kiskonen
KALEVI JALGRATTAKOOL
MSen3-5
Siim Kiskonen
Espoir cycliste st-etienne loire
ME
Henrik Kivilo
Redbike
MSport, MSen1-2
Gert Kivistik
Peloton
ME
Eliise Kivistu
SK Rakke
NE, NU, NJ, NSport, NSen1-8
Gert Klaaser
Bike Fanatics cc
MSen3-5
Mariann Koik
Porter Racing
N16
Kardo Kõiv
Team Kodar
MSport, MSen1-2
Kevin Kardo Kõiv
Team Kodar
Team Kodar MTÜ
ME
Lukas Kolk
CFC spordiklubi
M16
Meelis Kompus
Velohunt ProTeam
MSport, MSen1-2
Kristian Kool
MSport, MSen1-2
Artjom Köster
Team Ampler-Tartu2024
ME
Magnus Krusemann
AT SPORDIKLUBI
MSport, MSen1-2
Kaupo Kruus
CFC Spordiklubi
MSen3-5
Mari Kruuser
Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
NE, NU, NJ, NSport, NSen1-8
Aivo Kukk
Proshop team
MSen6-8
Kristi Kuldkepp
Kristi Kuldkepp
PELOTON
NE, NU, NJ, NSport, NSen1-8
Ülo Kuljus
Haanja Rattaklubi
MSen6-8
Joonas Kurits
Team Ampler-Tartu2024
ME
Karl Kurits
Rein Taaramäe Rattaklubi
MJ
Enn Kuusk
Pühaloomaaed
MSen6-8
Carol Kuuskman
CFC SPORDIKLUBI
NE, NU, NJ, NSport, NSen1-8
Maikel Kuusma
Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
MSport, MSen1-2
Oskar Küüt
CFC SPORDIKLUBI
MJ
Kristjan Laanemaa
Viimsi Rattaklubi
MSport, MSen1-2
Erki Laanemäe
Team Ampler-Tartu2024
ME
Martin Laas
ME
Aivar Lagenõmm
Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi
MSen3-5
Arseni Laidinen
Narva Spordikool Energia
M16
Tea Lang
Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
NE, NU, NJ, NSport, NSen1-8
Karl Patrick Lauk
ME
Markus Leidt
Peloton
ME
Meelis Leidt
PELOTON
MSen3-5
Martti Lenzius
CFC SPORDIKLUBI
MJ
Laura Lepasalu
Simuna SK
NE, NU, NJ, NSport, NSen1-8
Robert Lepik
Peloton
M16
Tanel Lillesaar
MSport, MSen1-2
Ove Lillmaa
Apollo Grupp
MSport, MSen1-2
Jaanus Linkgreim
KALEVI JALGRATTAKOOL
Denaro Team OÜ
MSen3-5
Liisi Lohk
Pärnu Kalevi Spordikool
Pärnu Spordiselts Kalev MTÜ
N16
Robin Luht
Peloton
M16
Kai Luigend
Kelly Benefits Strategies/LSV
NE, NU, NJ, NSport, NSen1-8
Diana Lutchenko
Lõuna Eesti Rattaklubi
N16
Ervin Luur
Püha Loomaaed
MSen6-8
Joonas Maanurm
KJK
Worx OÜ
MSport, MSen1-2
Mik Madisson
Pärnu Kalevi Spordikool
Pärnu Spordiselts Kalev MTÜ
M16
Markus Mäeuibo
Kalevi Jalgrattakool
MTÜ Kalevi Jalgrattakool
MJ
Anatoli Männi
KJK
MSen6-8
Kert Martma
CFC SPORDIKLUBI
ME
Oliver Mätik
KJK
MTÜ Kalevi Jalgrattakool
M16
Jörgen Matt
Peloton
ME
Margus Merisalu
Tartu SK Velo
MSen6-8
Joosep Mesi
Peloton
ME
Ottomar Metslind
Rein Taaramäe Rattaklubi
ME
Madis Mihkels
Team Ampler-Tartu2024
ME
Mairon Milistver
Pärnu Kalevi Spordikool
Pärnu Spordiselts Kalev MTÜ
ME
Karl Mattias Milk
Rein Taaramäe Rattaklubi
MJ
Martti Milk
Rein Taaramäe Rattaklubi
M16
Virgo Mitt
Pärnu Kalevi Spordikool
Pärnu Spordiselts Kalev MTÜ
MJ
Mari-Liis Mõttus
Haanja Rattaklubi
NE, NU, NJ, NSport, NSen1-8
Matthias Mõttus
Haanja Rattaklubi
M16
Kaspar Neemesto
Velohunt ProTeam
MSport, MSen1-2
Alar Nigul
CFC Spordiklubi
MSen3-5
Natali Nora Nigul
CFC SPORDIKLUBI
N16
Evgeni Nikolaevski
Hawaii Express
MSport, MSen1-2
Oskar Nisu
Peloton
ME
Bryan Nuuma
CFC SPORDIKLUBI
M16
Imre Ojavere
CC Rota Mobilis
MSport, MSen1-2
Marten Olo
Rein Taaramäe Rattaklubi
MJ
Kristjan Oolo
Peloton
ME
Anti Oot
Velo
MSen6-8
Tõnu Ord
CC Superior
MSen3-5
Markus Pajur
Team Arkea Samsic
ME
Romet Pajur
Team Auto Eder
MJ
Ruth Pallo
AT Spordiklubi
NE, NU, NJ, NSport, NSen1-8
Artur Patrenkin
Narva Spordikool Energia
M16
Vladimir Pennert
Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi
MSen6-8
Riko-Sander Pensa
Rein Taaramäe Rattaklubi
MJ
Andris Pikkat
Tartu Ülikooli Akadeemiline spordiklubi
MSport, MSen1-2
Lauren Pohl
CFC SPORDIKLUBI
N16
Anastasiia Poluian
Lõuna Eesti Rattaklubi
N16
Ken Post
Peloton
ME
Urmas Pungar
Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
MSport, MSen1-2
Johann Mattias Puuorg
Porter Racing
MJ
Rünno Raadla
Paralepa Jalgrattaklubi
M16
Frank Aron Ragilo
MJ
Mihkel Räim
ME
Maribel Rannala
CFC SPORDIKLUBI
N16
Ron Rooni
CFC SPORDIKLUBI
M16
Andre Roos
Team Ampler-Tartu2024
ME
Oskar-Martin Ruder
TYASK
M16
Richard Ründva
Kalevi Jalgrattakool
MTÜ Kalevi Jalgrattakool
M16
Oliver Rüster
Peloton
MJ
Runo Ruubel
Püha Loomaaed
MSen3-5
Mauro Erik Saar
Kuusalu Rattaklubi
M16
Priit Salumäe
Hawaii Express
MSen3-5
Laura Lizette Sander
Pärnu Kalevi Spordikool
Pärnu Spordiselts Kalev MTÜ
NE, NU, NJ, NSport, NSen1-8
Georg Sarap
MSport, MSen1-2
Cristen-Evary Sarapuu-Sikka
Peloton
MTÜ Unista Ja Teosta
MSport, MSen1-2
Evar Saul
Kuusalu Rattaklubi
MJ
Mykola Savchenko
Lõuna Eesti Rattaklubi
MJ
Eduard Sidorenko
MTU NarvaRatturid
NRT
MSen3-5
Eike Sild
Trismile
NE, NU, NJ, NSport, NSen1-8
Rainer Sildvee
kinema.eu
MSport, MSen1-2
Elar Smirnov
Jk Paralepa
M16
Remo Somelar
Tüask
M16
Kristel Sandra Soonik
Viljandi Rattaklubi
NE, NU, NJ, NSport, NSen1-8
Jüri Suluste
SJK Viiking
MSen3-5
Karolin Surva
CFC SPORDIKLUBI
NE, NU, NJ, NSport, NSen1-8
Hanna Karoline Taaramäe
NE, NU, NJ, NSport, NSen1-8
Rein Taaramäe
Intermarché–Wanty–Gobert Matériaux
ME
Bruno Tamm
CC Rota Mobilis
MSport, MSen1-2
Kermo Tamm
Kalevi Jalgrattakool
MTÜ Kalevi Jalgrattakool
M16
Lauri Tamm
KJK
MTÜ Kalevi Jalgrattakool
MJ
Riko Tammepuu
CFC SPORDIKLUBI
M16
Laur Tammin
Porter Racing
M16
Kirill Tarassov
KJK
MTÜ Kalevi Jalgrattakool
ME
Ragnar Tarmu
Hawaii Express
MSport, MSen1-2
Elina Tasane
WCC TEAM
NE, NU, NJ, NSport, NSen1-8
Rinaldo Teder
Mtü Liivimaa Rattaklubi
MSport, MSen1-2
Birgit Tito
NE, NU, NJ, NSport, NSen1-8
Tõnu Tõnov
Bike Fanatics CC
MSport, MSen1-2
Saskia Tõugjas
NE, NU, NJ, NSport, NSen1-8
Maria Treier
CFC SPORDIKLUBI
N16
Peeter Tsanev
KJK
MTÜ Kalevi Jalgrattakool
M16
Aidi Gerde Tuisk
Eneicat RBH Global
NE, NU, NJ, NSport, NSen1-8
Silvia Türkson
Porter Racing
NE, NU, NJ, NSport, NSen1-8
Janelle Uibokand
Peloton
NE, NU, NJ, NSport, NSen1-8
Ats Uulimaa
Peloton
ME
Hindrik Uusen
Velopate
MSport, MSen1-2
Tarvi Uusen
MultiPro System
MSen3-5
Kristo Enn Vaga
Hawaii Express
MSport, MSen1-2
Norman Vahtra
Go Sport - Roubaix Lille Métropole
ME
Gregor Vain
Porter Racing
M16
Mart Vainre
Bike Fanatics CC
MSport, MSen1-2
Vahur Valvas
RTR
MSport, MSen1-2
Rait Veevo
Peloton
ME
Vladimir Vesselov
MSen6-8
Toomas Viigipuu
Tartu SK Velo
MSen3-5
Andreas Vilbaste
Kuusalu Rattaklubi
M16

...