Et En
Ava võistluse menüü
Üldinfo Juhend Registreerunud Tulemused Kommentaarid

Registreerunud

Registreerunute nimekirja uuendatakse kord ööpäevas. Viimati uuendatud 28.05.2022 23:40.
Kokku: 167
Sport: 2
Seenior 1: 20
Seenior 2: 27
M16: 40
N16: 7
Seenior 3: 10
Seenior 4: 3
Seenior 5: 5
MJ: 24
NE/NU: 11
NJ: 5
ME/MU: 13
mees: 144
naine: 23
Kõik   |   M16   |   N16   |   MJ   |   NJ   |   ME/MU   |   NE/NU   |   Sport   |   Seenior 1   |   Seenior 2   |   Seenior 3   |   Seenior 4   |   Seenior 5
Nimi Võistkond/Organisatsioon Distants
Markus Adams
Otepää Rattaklubi
MJ
Markku Ainsalu
Seenior 1
Janno Aksin
Hawaii Express
Seenior 1
Martin Anier
M16
Rait Ärm
Porter Racing
MJ
Raul Arula
Tartu Velo
Seenior 5
Jaanus Audova
Seenior 5
Caspar Austa
ME/MU
Vladimir Beljajev
Tartu SK Velo
Seenior 3
Tatjana Dobolina
Spordipartner
NE/NU
Elisabeth Ebras
Kalevi Jalgrattakool
N16
Kristo Ebras
KJK
Seenior 2
Indrek Eelmets
Spordipartner
Seenior 2
Avo Eljas
Seenior 2
Indrek Epner
Seenior 2
Rando Marten Evendi
Porter Racing
MJ
Nikolai Fjodorov
Seenior 5
Ron-Thorren Floren
CFC Spordiklubi
M16
Ron Gristsenko
M16
Henry Grünberg
Porter Racing
M16
Priit Grünberg
Porter Racing
Seenior 2
Oliver Harris Hütt
Vooremaa Centrum/Rattabaas
Vooremaaa Centrum/Rattabaas
MJ
Oskar Hendrik Hütt
Vooremaa Centrum/Rattabaas
M16
Arti Ilves
Peloton
80327494
M16
Liis Jääger
Kalevi Jalgrattakool
NE/NU
Grete Jaeski
TÜASK
NJ
Alo Jakin
Saint-Michel Auber 93
ME/MU
Kert Järva
Smart Sport Team
M16
Priit Järvloo
Seenior 1
Egert Johanson
Kalevi Jalgrattakool
M16
Kristjan Johanson
Viljandi Rattaklubi
ME/MU
Robert Johanson
M16
Antti Jussi Juntunen
Finnfalz Rushracing
ME/MU
Aivar Juus
Kayaba
Seenior 2
Maris Kaarjärv
SK Rakke
NE/NU
Raiko Kaldoja
CC Rota Mobilis
Sport
Jaak Karjane
Spordipartner
Seenior 1
Martin Karki
TÜASK
Martin Karki
M16
Gleb Karpenko
Kalevi Jalgrattakool
MJ
Jaanus Kertsman
Kayaba
Seenior 2
Kaarel Kiho
TÜ ASK
M16
Toomas Kirsipuu
Seenior 3
Siim Kiskonen
Kalevi Jalgrattakool
ME/MU
Gert Klaaser
Spordipartner
Seenior 3
Gerd Kodanik
KAYABA SPRORDIKLUBI
Seenior 1
Kevin Kardo Kõiv
CFC Spordiklubi
M16
Gregor Kokk
CFC SPORDIKLUBI
M16
Rihard Koll
Vooremaa Centrum/Rattabaas
MJ
Oskar Kontus
Smart Sport Team
M16
Arthur Kooser
CFC
ME/MU
Tarmo Kopli
Hawaii Express
Seenior 2
Alekss Krasts
MJ
Magnus Krusemann
Seenior 2
Kevin Kubilius
Pärnu Spordiselts Kalev
MJ
Kaupo Kuhalp
Cosmos
Seenior 3
Janek-Robin Kukk
Kalevi Jalgrattakool
M16
Kätlin Kukk
Kalevi Jalgrattakool
NJ
Margus Kukk
Hauka spordiklubi
Seenior 2
Andre Kull
CC Rota Mobilis
Seenior 2
Artur Kupp
CFC Spordiklubi
M16
Jaanika Kurgjärv
Rein Taaramäe rattaklubi
NE/NU
Joonas Kurits
RTR
M16
Aleksei Kushnir
Seenior 1
Karmo Kutser
MJ
Tanel Kuusk
Kayaba
Seenior 2
Carol Kuuskman
CFC
NJ
Märt Küüt
Kayaba
Seenior 2
Erki Laanemäe
Viljandi Rattaklubi
MJ
Elvis Leon Laanjõe
Kalevi Jalgrattakool
MJ
Martin Laas
Team Illuminate
ME/MU
Mae Lang
NE/NU
Tea Lang
TÜ ASK
NE/NU
Vladimir Lapshin
Seenior 1
Rasmus Leppik
Viljandi Rattaklubi
M16
Tanel Lillesaar
Viimsi Sport
Seenior 1
Jaanus Linkgreim
KALEVI JALGRATTAKOOL
Seenior 2
Sulev Lipp
Specialized VO2
Seenior 2
Anton Litvintsev
Cfc spordiklubi
MJ
Martin Loo
Hawaii Express
ME/MU
Risto Loorits
Vooremaa Centrum/Rattabaas
M16
Stefan Lootus
Kuusalu Rattaklubi
MJ
Joonas Maanurm
Saksa Automaatika ProShop Team
Seenior 2
Oskar Maidre
CFC Spordiklubi
ME/MU
Anatoli Männi
Kjk
Seenior 5
Joosep Mesi
Pärnu Spordiselts Kalev
MJ
Ottomar Metslind
RTR
MJ
Viktor Mihhailov
Seenior 3
Madis Mihkels
TÜASK
M16
Paul Mikk
Viljandi Rattaklubi
M16
Margus Mikson
Seenior 2
Juri Molev
Kalevi Jalgrattakool
Seenior 2
Mari-Liis Mõttus
Haanja Rattaklubi
NE/NU
Marko Martti Mõttus
Viljandi Rattaklubi
M16
Tarmo Mõttus
Haanja Rattaklubi
Seenior 2
Mihkel Naagel
SJK Viiking
Seenior 1
Henry Närap
TÜASK
M16
Alar Nigul
CFC Spordiklubi
Seenior 3
Mathilde Manuela Nigul
CFC SPordiklubi
NJ
Robin Nirgi
Kalevi Jalgrattakool
MJ
Rauno Notton
Cfc
M16
Anti Oot
Amps-Extreme Sport
Seenior 5
Joosep-Mattias Õun
CFC
M16
Markus Pajur
Kalevi Jalgrattakool
MJ
Helari Pallas
Spordipartner
Seenior 1
Aleksandr Patrenkin
SK Energia
MJ
Oskar Pau
Rein Taaramäe Rattaklubi
M16
Aimar Pedari
Seenior 3
Reijo Peenema
Vooremaa Centrum/Rattabaas
Seenior 1
Lauri Peil
Rein Taaramäe rattaklubi/CX Eesti
Seenior 2
Robin Pruul
Kalevi Jalgrattakool
MJ
Sven Puusepp
Spordipartner
Seenior 2
Kaupo Raag
velo clubbers
Seenior 1
Frank-Aron Ragilo
Kalevi Jalgrattakool
M16
Eliis Rehemaa
Otepää Rattaklubi
N16
Kirke Reier
Viljandi Rattaklubi
N16
Kusti Reier
Viljandi Rattaklubi
M16
Erik Reisenbuk
Kalevi Jalgrattakool
ME/MU
Alar Reiska
Haanja RK
Seenior 4
Janek Resev
Seenior 2
Janek Resev
Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi
Seenior 2
Margus Rool
Viimsi Rattaklubi
Seenior 2
Andre Roos
TÜASK
M16
Kert Roose
Otepää Rattaklubi
M16
Reiko Rosenthal
Seenior 1
Raiko Saar
Vooremaa Centrum/Rattabaas
M16
Randar Saar
Vooremaa Centrum/Rattabaas
ME/MU
Cristen-Evary Sarapuu-Sikka
MTÜ Peloton
MJ
Merilyn Sarikas
Viljandi Rattaklubi
N16
Kristo Sepp
Saksa Automaatika Poroshop Team
Seenior 1
Rainer Sildvee
Seenior 1
Maario Silm
Seenior 1
Anet Sirvel
Kalevi Jalgrattakool
N16
Merili Sirvel
Kalevi Jalgrattakool
NE/NU
Kristel Sandra Soonik
Viljandi Rattaklubi
NJ
Dmitri Sõptšenko
Seenior 1
Greete Steinburg
NE/NU
Harri Sügis
Spordipartner
Seenior 3
Jüri Suluste
SJK Viiking
Seenior 4
Iiris Takel
Kalevi Jalgrattakool
NE/NU
Kaspar Tamm
Hawaii Express
Sport
Lauri Tamm
Kalevi Jalgrattakool
M16
Tony Tamm
Viljandi Rattaklubi
M16
Igor Tarassov
Nõmme rattaklubi
Seenior 3
Matvei Tarassov
Nõmme rattaklubi
M16
Peeter Tarvis
Raplamaa Rattaklubi KoMo
ME/MU
Elina Tasane
Viljandi Rattaklubi
N16
Mārcis Teriņš
VALMIERAS VELO VIENIBA
M16
Johannes Tiirats
Viljandi Rattaklubi
M16
Tõnu Tõnov
Spordipartner
Seenior 2
Tauri Toom
Viljandi Rattaklubi
M16
Kaido Toonekurg
Rae Rattaklubi
Seenior 1
Janno Tosmin
TÜASK
M16
Henri Treimuth
Viljandi Rattaklubi
MJ
Aidi Gerde Tuisk
CFC Spordiklubi
N16
Priit Tuisk
Hawaii Express
Seenior 1
Margus Tukia
Spordipartner
Seenior 2
Janelle Uibokand
Peloton
NE/NU
Aimur Uuk
Rakvere Rattaklubi Siplased
Seenior 4
Ats Uulimaa
Jalgrattaklubi VIKO
MJ
Marek Valdner
PRO
Seenior 2
Vahur Valvas
Rein Taaramäe rattaklubi
ME/MU
Marko Varik
Seenior 1
Karl Mihkel Vent
TÜSK
MJ
Lauri Verliin
M16
Reio Vill
Otepää Rattaklubi
M16
Andrus Volk
Seenior 3
Toomas Vool
Viljandi Rattaklubi
MJ

...