Et En
Ava võistluse menüü
Üldinfo Tulemused Juhend REGISTREERIMINE LIVE tulemused siit Stardinimekirjad Registreerunud Kommentaarid

Toyota

Toyota

Ujumisklubi Aktiiv

Ujumisklubi Aktiiv

Registreerunud

Registreerunute nimekirja uuendatakse kord ööpäevas. Viimati uuendatud 09.01.2023 13:04.
Kokku: 28
50 m vabalt: 11
50 m rinnuli: 1
100 m rinnuli: 1
50 m selili: 7
4x25m vabalt (segavõistkonnad): 8
mees: 21
naine: 7
Nimi Võistkond/Organisatsioon Distants
Milana Djatel
Ujumisklubi Aktiiv
50 m vabalt
Milana Djatel
Ujumisklubi Aktiiv
50 m selili
Elmar Ein
Virtus
Eesti Vaimsete Puuetega Inimeste Spordiliit
50 m vabalt
Elmar Ein
Virtus
Eesti Vaimsete Puuetega Inimeste Spordiliit
4x25m vabalt (segavõistkonnad)
Reimo Hiiemaa
Virtus
Eesti Vaimsete Puuetega Inimeste Spordiliit
50 m vabalt
Reimo Hiiemaa
Virtus
Eesti Vaimsete Puuetega Inimeste Spordiliit
50 m rinnuli
Reimo Hiiemaa
Virtus
Eesti Vaimsete Puuetega Inimeste Spordiliit
4x25m vabalt (segavõistkonnad)
Artur Jõgeva
Virtus
Eesti Vaimsete Puuetega Inimeste Spordiliit
50 m vabalt
Artur Jõgeva
Virtus
Eesti Vaimsete Puuetega Inimeste Spordiliit
4x25m vabalt (segavõistkonnad)
Nikita Lumi
Virtus
Eesti Vaimsete Puuetega Inimeste Spordiliit
50 m vabalt
Nikita Lumi
Virtus
Eesti Vaimsete Puuetega Inimeste Spordiliit
50 m selili
Nikita Lumi
Virtus
Eesti Vaimsete Puuetega Inimeste Spordiliit
4x25m vabalt (segavõistkonnad)
Säde Pärnoja
Virtus
Eesti Vaimsete Puuetega Inimeste Spordiliit
50 m vabalt
Säde Pärnoja
Virtus
Eesti Vaimsete Puuetega Inimeste Spordiliit
50 m selili
Säde Pärnoja
Virtus
Eesti Vaimsete Puuetega Inimeste Spordiliit
4x25m vabalt (segavõistkonnad)
Hendrik Põder
Virtus
Eesti Vaimsete Puuetega Inimeste Spordiliit
50 m vabalt
Hendrik Põder
Virtus
Eesti Vaimsete Puuetega Inimeste Spordiliit
50 m selili
Hendrik Põder
Virtus
Eesti Vaimsete Puuetega Inimeste Spordiliit
4x25m vabalt (segavõistkonnad)
Artur Talas
Virtus
Eesti Vaimsete Puuetega Inimeste Spordiliit
50 m vabalt
Artur Talas
Virtus
Eesti Vaimsete Puuetega Inimeste Spordiliit
100 m rinnuli
Artur Talas
Virtus
Eesti Vaimsete Puuetega Inimeste Spordiliit
4x25m vabalt (segavõistkonnad)
Evelina Tartõnskih
Virtus
Eesti Vaimsete Puuetega Inimeste Spordiliit
50 m vabalt
Evelina Tartõnskih
Virtus
Eesti Vaimsete Puuetega Inimeste Spordiliit
50 m selili
Matz Topkin
Kalevi Ujumiskool
50 m vabalt
Matz Topkin
Kalevi Ujumiskool
50 m selili
Teodor Vergeles
Virtus
Eesti Vaimsete Puuetega Inimeste Spordiliit
50 m vabalt
Teodor Vergeles
Virtus
Eesti Vaimsete Puuetega Inimeste Spordiliit
50 m selili
Teodor Vergeles
Virtus
Eesti Vaimsete Puuetega Inimeste Spordiliit
4x25m vabalt (segavõistkonnad)

...