Et En
Ava võistluse menüü
Üldinfo Be Active Night Run Juhend Registreerunud Stardinimekirjad Tulemused Kommentaarid

Peatoetajad

EOK
EU_Erasmus

Toetajad

SportKõigile
terveeestiees
KulMin
COOP
Spordimuuseum

Stardinimekirjad

Stardinimekiri seisuga 22.01.2021 17:01.

Be Active Night Run stardinimekiri

Nr. Nimi Sünniaasta Sugu VKL Elukoht Võistkond/Organisatsioon
1 Arthur Andreas Aavik 2004 mees M Eesti, Harju maakond
SK Schnelli
2 Merilin Algma 1984 naine N Eesti, Harju maakond
3 Priit Annusver 1983 mees M Eesti, Harju maakond
K-Projekt AS
4 Maksim Antonov 1993 mees M Eesti, Harju maakond
5 Mari Arike 1983 naine N Eesti, Harju maakond
6 Elina Aslett 1975 naine N Eesti, Harju maakond
7 Feliks Astahhov 1985 mees M Eesti, Harju maakond
8 Ketlin Bachmann 1979 naine N Eesti, Harju maakond
Elisa Spordiklubi
9 Kai Bahharev 1988 naine N Eesti, Harju maakond
10 Kristiina Bank 1996 naine N Eesti, Harju maakond
11 Ludmilla Bannikova 1967 naine N Eesti, Harju maakond
12 German Bauer 1972 mees M Eesti, Harju maakond
13 Vadim Belobrovtsev 1978 mees M Eesti, Harju maakond
Tallinna Linnavalitsus
14 Kerttu Birk 1993 naine N Eesti, Harju maakond
15 Reet Ellermaa 1962 naine N Eesti, Harju maakond
16 Riho-Rene Ellermaa 1963 mees M Eesti, Harju maakond
17 Rait Ermann 1980 mees M Eesti, Harju maakond
Rademar
18 Siiri Freiberg 1967 naine N Eesti, Harju maakond
19 Natalja Gapon 1970 naine N Eesti, Harju maakond
Ericsson
20 Reet Hansen 1970 naine N Eesti, Harju maakond
21 Kaie Hein 1973 naine N Eesti, Harju maakond
22 Katrin Hämäläinen 1985 naine N Eesti, Harju maakond
23 Stella Iis 1989 naine N Eesti, Harju maakond
24 Monika Jeenas 1969 naine N Eesti, Harju maakond
25 Kristiine Jerv 1986 naine N Eesti, Harju maakond
Kiired ja Ilusad
Rademar
26 Janar Juhkov 1987 mees M Eesti, Harju maakond
Treeningpartner Sportland jooksutiim
27 Greete Jõgi 1992 naine N Eesti, Harju maakond
28 Liina Kaldma 1979 naine N Eesti, Harju maakond
Sinilinnud
29 Kadri Kaljaste 1977 naine N Eesti, Harju maakond
Spordinädal
30 Ester Kallas 1960 naine N Eesti, Harju maakond
31 Käthlin Kalmann 1984 naine N Eesti, Harju maakond
32 Anary Kalme 1975 naine N Eesti, Harju maakond
33 Monika Kelle 1977 naine N Eesti, Harju maakond
34 Michael Keumatio Lontsie 1992 mees M Eesti, Harju maakond
Ericsson
35 Lea Kiilaspää 1990 naine N Eesti, Harju maakond
36 Henri Kiiver 2010 mees M Eesti, Harju maakond
Spordinädal
37 Margus Kiiver 1975 mees M Eesti, Harju maakond
Spordinädal
38 Deivi Kiviste 1983 naine N Eesti, Harju maakond
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
39 Ilona Kokk 1967 naine N Eesti, Harju maakond
Tallinna Vormsi Lasteaed
40 Urmas Kokk 1961 mees M Eesti, Harju maakond
Tallinna Prantsuse Lütseum
41 Renee Kokmann 1989 mees M Eesti, Harju maakond
42 Imre Kollo 1974 mees M Eesti, Harju maakond
43 Merle Kollo 1975 naine N Eesti, Harju maakond
Seesam
44 Karolin Kondrat 1993 naine N Eesti, Harju maakond
#rademarunning
Rademar OÜ
45 Siret Koopuu 1970 naine N Eesti, Harju maakond
Krimelte
46 Kardo Koplus 1991 mees M Eesti, Harju maakond
47 Aleksandr Korotajev 1991 mees M Eesti, Harju maakond
48 Jaan Kostjukov 1987 mees M Eesti, Harju maakond
49 Andrei Kozlov 1992 mees M Eesti, Harju maakond
50 Gert Kotsar 1978 mees M Eesti, Harju maakond
51 Karmen Kruus 1986 naine N Eesti, Harju maakond
Kristiine LA
52 Kristel Kruustük 1989 naine N Eesti, Harju maakond
Spordinädal
53 Liisa Kruustük 1982 naine N Eesti, Harju maakond
EEK Mainor
54 Marko Kruustük 1982 mees M Eesti, Harju maakond
Spordinädal
55 Anna-Liisa Kubo 1984 naine N Eesti, Harju maakond
Spordinädal
56 Leon Kubo 2013 mees M Eesti, Harju maakond
Spordinädal
57 Loviise Kubo 2012 naine N Eesti, Harju maakond
Spordinädal
58 Kaivi Kukk 1979 naine N Eesti, Harju maakond
FB Jooksmine
59 Laura Kuldkepp 1980 naine N Eesti, Harju maakond
60 Annika Kurg 1998 naine N Eesti, Harju maakond
61 Andžei Kuznets 1969 mees M Eesti, Harju maakond
Ericsson
62 Moonika Küttim 1986 naine N Eesti, Harju maakond
Särasilmad
63 Kadri Land 1964 naine N Eesti, Harju maakond
Spordinädal
64 Tiit Land 1964 mees M Eesti, Harju maakond
Spordinädal
65 Triine-Marie Land 2002 naine N Eesti, Harju maakond
Spordinädal
66 Diana Laos 1989 naine N Eesti, Harju maakond
Särasilmad
67 Ilse Laur 1957 naine N Eesti, Harju maakond
68 Tiivi Lind 1978 naine N Eesti, Harju maakond
AS Eesti Gaas
69 Ivo Linder 1975 mees M Eesti, Harju maakond
Särasilmad
70 Maris Lindmäe 1983 naine N Eesti, Harju maakond
Spordinädal
71 Gerli Linkgreim 1979 naine N Eesti, Harju maakond
AS Eesti Gaas
72 Tiina Lipp 1974 naine N Eesti, Harju maakond
73 Sirje Lippe 1966 naine N Eesti, Harju maakond
MTÜ Tallinnmeeting
Eesti Kergejõustikuliit
74 Airi Lukina 1996 naine N Eesti, Harju maakond
75 Margit Lunt 1971 naine N Eesti, Harju maakond
76 Peeter Lusmägi 1978 mees M Eesti, Harju maakond
Spordinädal
77 Vahur Luts 1962 mees M Eesti, Harju maakond
Aadamad jooksus
78 Evelyn Luud 1976 naine N Eesti, Harju maakond
79 Merili Luuk 1992 naine N Eesti, Harju maakond
Spordinädal
80 Tarmo Margat 1979 mees M Eesti, Harju maakond
81 Silver Meier 1994 mees M Eesti, Harju maakond
Tele2 Eesti AS
82 Aurika Meimre 1969 naine N Eesti, Harju maakond
Lival
83 Veiko Meltsas 1974 mees M Eesti, Harju maakond
84 Liisa Merimaa 1994 naine N Eesti, Harju maakond
85 Kerstin Metsla 1991 naine N Eesti, Harju maakond
Spordinädal
86 Marje Metusala 1969 naine N Eesti, Harju maakond
Luminor
87 Mallvio Männik 1993 mees M Eesti, Harju maakond
88 Anne-Ly Nassar 1994 naine N Eesti, Harju maakond
89 Kristi Niitsoo 1986 naine N Eesti, Harju maakond
Decoland OÜ
90 Nele Normak 1982 naine N Eesti, Harju maakond
91 Georg Rasmus Nugis 2008 mees M Eesti, Harju maakond
92 Silvi Nugis 1981 naine N Eesti, Harju maakond
93 Talvi Nõlvak 1987 naine N Eesti, Harju maakond
A-Tolliagentuur OÜ
94 Kert Olle 1984 mees M Eesti, Harju maakond
Kiired ja ilusad
Rademar
95 Anne-Mari Orgla 1992 naine N Eesti, Harju maakond
Särasilmad
96 Anna-Liisa Orglaan 1983 naine N Eesti, Harju maakond
97 Kristiina Ott-Rätsepp 1978 naine N Eesti, Harju maakond
Harku Vallavalitsus
98 Daaniel Markus Pajupuu 2010 mees M Eesti, Harju maakond
Särasilmad
99 Maris Pajur 1986 naine N Eesti, Harju maakond
100 Angelika Park 1982 naine N Eesti, Harju maakond
101 Priidik Parmi 1980 mees M Eesti, Tartu maakond
Tesron Ehitus
102 Tuuli Pedras 1979 naine N Eesti, Harju maakond
103 Lada Peikre 1963 naine N Eesti, Harju maakond
104 Risto Pernits 2005 mees M Eesti, Harju maakond
Sparta
105 Kristina Pešehodko 1997 naine N Eesti, Harju maakond
106 Martin Pihooja 1993 mees M Eesti, Harju maakond
107 Kati Pino 1991 naine N Eesti, Harju maakond
Spordinädal
108 Heigo Puurand 1982 mees M Eesti, Harju maakond
109 Kaimo Põder 1982 mees M Eesti, Harju maakond
110 Mihkel Põldemaa 1992 mees M Eesti, Harju maakond
Spordinädal
111 Kadri Pärtel 1991 naine N Eesti, Harju maakond
112 Tiina Raja 1976 naine N Eesti, Harju maakond
113 Krister Randver 1987 mees M Eesti, Harju maakond
114 Krista Rattus 1978 naine N Eesti, Harju maakond
Krimelte Hundid
Krimelte OÜ
115 Steven Raudsepp 1984 mees M Eesti, Harju maakond
Särasilmad
116 Riina Rebane 1955 naine N Eesti, Harju maakond
Krimelte Hundid
Krimelte OÜ
117 Sergei Rjabõškin 1992 mees M Eesti, Harju maakond
Sparta
Lasnamäe Vene Gümnaasium
118 Mirje Roasto 1985 naine N Eesti, Harju maakond
Ericsson
119 Sven Rohlin 1966 mees M Eesti, Harju maakond
120 Saskia Rohtla 1992 naine N Eesti, Harju maakond
Spordinädal
121 Marius Roomere 2003 mees M Eesti, Harju maakond
SK Schnelli
122 Jaana Roopa 1985 naine N Eesti, Harju maakond
123 Annika Roosleht 1999 naine N Eesti, Harju maakond
Treeningpartner
124 Rauna Paula Runnel 1992 naine N Eesti, Harju maakond
125 Marianne Saar 1979 naine N Eesti, Harju maakond
126 Mauri Saarend 1971 mees M Eesti, Harju maakond
127 Sergei Samsonov 1986 mees M Eesti, Harju maakond
128 Hanna Seeder 1990 naine N Eesti, Harju maakond
Azets Insight OÜ
129 Helina Seemen 1993 naine N Eesti, Harju maakond
Spordinädal
130 Tomi Sepamägi 1985 mees M Eesti, Harju maakond
Tele2 Eesti AS
131 Häli Siimaste 1968 naine N Eesti, Harju maakond
EAS
Ettevôtluse Arendamise Sihtasutus
132 Maia Sinajeva 1988 naine N Eesti, Harju maakond
133 Simmo Sirel 1990 mees M Eesti, Harju maakond
Spordinädal
134 Anneli Soom 1976 naine N Eesti, Harju maakond
135 Teele Soopalu 1994 naine N Eesti, Harju maakond
136 Malle Soosaar 1988 naine N Eesti, Harju maakond
137 Kadi Sutter 1980 naine N Eesti, Rapla maakond
138 Allan Särg 1977 mees M Eesti, Harju maakond
139 Oksana Zadonski 1964 naine N Eesti, Harju maakond
140 Nonna Zingfeld 1940 naine N Eesti, Harju maakond
stamina
141 Erlend Tamberg 1973 mees M Eesti, Harju maakond
142 Piret Tamm 1966 naine N Eesti, Harju maakond
Pindi Kinnisvara OÜ
143 Marit Tarm 2011 naine N Eesti, Harju maakond
Sparta
144 Toomas Tarm 1968 mees M Eesti, Harju maakond
Sparta
145 Liina Tarmisto 1976 naine N Eesti, Harju maakond
146 Jürka-Andres Teesalu 1971 mees M Eesti, Harju maakond
147 Marje Teesalu 1976 naine N Eesti, Harju maakond
148 Richard Teppart 1991 mees M Eesti, Harju maakond
149 Arthur Oliver Thomson 1993 mees M Eesti, Harju maakond
Spordinädal
150 Mariin Tiik 1997 naine N Eesti, Harju maakond
Spordinädal
151 Marlon Tiik 2005 mees M Eesti, Harju maakond
Spordinädal
152 Marten Tiik 2008 mees M Eesti, Harju maakond
Spordinädal
153 Oliver Tiks 1979 mees M Eesti, Harju maakond
RIK
154 Mart Treial 1991 mees M Eesti, Harju maakond
Spordinädal
155 Imre Truu 1979 mees M Eesti, Harju maakond
156 Elizabeth Truve 1997 naine N Eesti, Harju maakond
157 Kristjan Tulp 1981 mees M Eesti, Harju maakond
Treeningpartner
158 Andres Uusma 1967 mees M Eesti, Harju maakond
MKM Jooksuklubi
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium
159 Arie Vaigurand 1979 naine N Eesti, Harju maakond
160 Rein Vaimel 1982 mees M Eesti, Harju maakond
Stamina
161 Taniel Vain 1987 mees M Eesti, Harju maakond
Harku Vallavalitsus
162 Erki Veeroos 1977 mees M Eesti, Harju maakond
Teerullid osa3
163 Valerii Verozub 1993 mees M Eesti, Harju maakond
Ericsson
164 Kristi Vettik 1977 naine N Eesti, Harju maakond
165 Tiina Viidik 1961 naine N Eesti, Harju maakond
Spordinädal
166 Alvaro-Mati Viilver 1996 mees M Eesti, Rapla maakond
167 Marek Vilgats 1979 mees M Eesti, Harju maakond
168 Oliver Vink 2009 mees M Eesti, Harju maakond
169 Kirsti Vinni 1996 naine N Eesti, Harju maakond

...