Et En
Ava võistluse menüü
Üldinfo Registreerunud Stardinimekirjad Tulemused Kommentaarid

Nimisponsor

Soudal Eesti

Toetajad

Eesti Kultuurkapital
Hasartmängumaksu Nõukogu

Registreerunud

Registreerunute nimekirja uuendatakse kord ööpäevas. Viimati uuendatud 20.04.2021 01:01.
Kokku: 182
I start - M/N8, M/N10: 17
II start - M/N12: 33
III start - M/N14: 30
IV start - M/N16: 21
VI start - OPEN Elite mehed: 34
VII start - NAISED + SEENIORID: 47
mees: 151
naine: 31
Nimi Võistkond/Organisatsioon Distants
Hannes Ahman
Tartu SK Velo
I start - M/N8, M/N10
Markku Ainsalu
VI start - OPEN Elite mehed
Janno Aksin
Hawaii Express
VII start - NAISED + SEENIORID
Riho Alaru
Peloton
VII start - NAISED + SEENIORID
Kaur-Aron Alaväli
Tartu SK Velo
II start - M/N12
Leho Allekand
Kalevi jalgrattakool
VII start - NAISED + SEENIORID
Martin Anier
III start - M/N14
Gevert Aola
SK Pärnu Kalev
II start - M/N12
Gevert Aola
Pärnu Kalev
II start - M/N12
Trevor Aola
sk pärnu kalev
I start - M/N8, M/N10
Marlon Aonurm
Pärnu Kalev
I start - M/N8, M/N10
Rait Ärm
Porter Racing
VI start - OPEN Elite mehed
Janek Arme
Vabajooks HRX
VI start - OPEN Elite mehed
Andrus Asavi
A
VII start - NAISED + SEENIORID
Caspar Austa
TÜ ASK
VI start - OPEN Elite mehed
Tatjana Dobolina
Klubi Spordipartner
VII start - NAISED + SEENIORID
Elisabeth Ebras
KJK
III start - M/N14
Kristian Ebras
I start - M/N8, M/N10
Kristo Ebras
VII start - NAISED + SEENIORID
Ann Helen Eelmets
II start - M/N12
Indrek Eelmets
SPORDIPARTNER
VII start - NAISED + SEENIORID
Mihkel Eelmets
I start - M/N8, M/N10
Avo Eljas
VII start - NAISED + SEENIORID
Indrek Epner
SaksaAutomaatikaProteam
VII start - NAISED + SEENIORID
Rando Marten Evendi
Porter Racing
IV start - M/N16
Maksim Fazõlov
Spordipartner
VII start - NAISED + SEENIORID
Trevor Gorban
Pärnu Kalev
III start - M/N14
Henry Grünberg
SK Porter Racing
III start - M/N14
Nico-Sverre Hännikäinen
Pärnu Kalev
I start - M/N8, M/N10
Tom Hints
Jalgrattaklubi VIKO
II start - M/N12
Harro Hoog
VII start - NAISED + SEENIORID
Tim Ingo
Rein Taaramäe Rattaklubi
III start - M/N14
Liis Jääger
KJK
VII start - NAISED + SEENIORID
Joonas Jaht
Rein Taaramäe Rattaklubi
II start - M/N12
Valdur Jaht
VI start - OPEN Elite mehed
Maria Jänese
Jooksupartner
VII start - NAISED + SEENIORID
Kert Järva
Smart Sport Team
IV start - M/N16
Egert Johanson
KJK
III start - M/N14
Stefan Johanson
Viljandi RK
III start - M/N14
Mihkel Jüri
Tartu SK Velo
VI start - OPEN Elite mehed
Ken Kaljas
VII start - NAISED + SEENIORID
Hannah Kaljur
SmartSport
II start - M/N12
Kevin Kangur
RTR
III start - M/N14
Jaak Karjane
Spordipartner
VII start - NAISED + SEENIORID
Martin Karki
TÜ ASK
III start - M/N14
Georg Karlep
Rein Taaramäe Rattaklubi
III start - M/N14
Gleb Karpenko
KJK
IV start - M/N16
Kaupo Kattai
VI start - OPEN Elite mehed
Jaanus Kertsman
Spordipartner
VII start - NAISED + SEENIORID
Kaarel Kiho
TÜ ASK
III start - M/N14
Gert Kivistik
Jalgrattaklubi VIKO
VI start - OPEN Elite mehed
Eliise Kivistu
Rakke spordiklubi
II start - M/N12
Karl Kiviväli
TÜ ASK
I start - M/N8, M/N10
Oskar Kontus
Smart Sport Team
IV start - M/N16
Arthur Kooser
CFC
VI start - OPEN Elite mehed
Tarmo Kopli
Hawaii Express
VII start - NAISED + SEENIORID
Oskar Kõrgesaar
TÜ ASK
III start - M/N14
Magnus Krusemann
VII start - NAISED + SEENIORID
Martin Krusemann
KJK
III start - M/N14
Kert Kubilius
Pärnu Kalev
II start - M/N12
Kaupo Kuhlap
Cosmos Sport
VII start - NAISED + SEENIORID
Janek-Robin Kukk
KJK
III start - M/N14
Kätlin Kukk
KJK
IV start - M/N16
Viljar Kuljus
Rein Taaramäe Rattaklubi
VI start - OPEN Elite mehed
Andro Kurg
Jalgrattaklubi VIKO
I start - M/N8, M/N10
Martin Kurg
Jalgrattaklubi VIKO
II start - M/N12
Rain-Robin Kurg
Pärnu Kalev
II start - M/N12
Carol Kuuskman
CFC Spordiklubi
IV start - M/N16
Erki Laanemäe
Viljandi RK
IV start - M/N16
Elvis Leon Laanjõe
KJK
IV start - M/N16
Mae Lang
TÜ ASK
VII start - NAISED + SEENIORID
Tea Lang
TÜ ASK
VII start - NAISED + SEENIORID
Linda Lensment
KJK
I start - M/N8, M/N10
Patrick Lepik
Jalgrattaklubi VIKO
II start - M/N12
Maario Libek
TÜ ASK
III start - M/N14
Jaanus Linkgreim
KJK
VII start - NAISED + SEENIORID
Jaanus Linkgreim
KJK
VII start - NAISED + SEENIORID
Liisi Lohk
Pärnu Kalev
II start - M/N12
Illar Lood
TÜ ASK
VI start - OPEN Elite mehed
Joonas Maanurm
VI start - OPEN Elite mehed
Jakob Maaten
Tartu SK Velo
I start - M/N8, M/N10
Mik Madisson
Jalgrattaklubi VIKO
II start - M/N12
Jarek Mäestu
VII start - NAISED + SEENIORID
Oskar Maidre
CFC Spordiklubi
VI start - OPEN Elite mehed
Marten Malmre
Peloton
II start - M/N12
Margus Merisalu
Tartu SK Velo
VII start - NAISED + SEENIORID
Joosep Mesi
Pärnu Kalev
IV start - M/N16
Madis Mihkels
TÜ ASK
III start - M/N14
Paul Mikk
Viljandi RK
IV start - M/N16
Emily Milistver
Pärnu Kalev
I start - M/N8, M/N10
Mairon Milistver
Pärnu Kalev
IV start - M/N16
Meelis Milistver
VII start - NAISED + SEENIORID
Artjom Mirzojev
CFC Spordiklubi
IV start - M/N16
Harrot Mitt
Cosmos Sport
I start - M/N8, M/N10
Virgo Mitt
Pärnu Kalev
II start - M/N12
Juri Molev
VI start - OPEN Elite mehed
Mari-Liis Mõttus
Haanja Rattaklubi
VII start - NAISED + SEENIORID
Marko Mõttus
Viljandi RK
IV start - M/N16
Marta Mõttus
Haanja Rattaklubi
I start - M/N8, M/N10
Matthias Mõttus
Haanja Rattaklubi
II start - M/N12
Tarmo Mõttus
Haanja Rattaklubi
VII start - NAISED + SEENIORID
Hans-Patrick Müür
Pärnu Kalev
VI start - OPEN Elite mehed
Henry Närap
TÜ ASK
III start - M/N14
Mathilde Manuela Nigul
CFC Spordiklubi
VII start - NAISED + SEENIORID
Natali Nora Nigul
CFC Spordiklubi
II start - M/N12
Robin Nirgi
KJK
VI start - OPEN Elite mehed
Karel Georg Nõmm
CFC Spordiklubi
VI start - OPEN Elite mehed
Cristofer Noormets
Pärnu Kalev
I start - M/N8, M/N10
Rauno Notton
CFC Spordiklubi
III start - M/N14
Joosep Mattias Õun
CFC Spordiklubi
III start - M/N14
Markus Pajur
VI start - OPEN Elite mehed
Bert Palts
CFC Spordiklubi
VI start - OPEN Elite mehed
Peeter Parmask
Tartu SK Velo
VII start - NAISED + SEENIORID
Oskar Pau
III start - M/N14
Lauri Peil
Rein Taaramäe rattaklubi/CX Eesti
VI start - OPEN Elite mehed
Robin Pihelgas
Pärnu Kalev
IV start - M/N16
Reigo Pikkor
Pärnu Kalevi Spordikool
I start - M/N8, M/N10
Kuldar Põder
Peloton
VI start - OPEN Elite mehed
Claid Põrk
Pärnu Kalev
IV start - M/N16
Kristo Prangel
CFC Spordiklubi
VI start - OPEN Elite mehed
Annabrit Prants
KJK
III start - M/N14
Karl Brent Premet
Pärnu Kalev
VI start - OPEN Elite mehed
Robin Pruul
KJK
VI start - OPEN Elite mehed
Steven Puhm
Rein Taaramäe Rattaklubi
VI start - OPEN Elite mehed
Rainer Pungar
VII start - NAISED + SEENIORID
Aigar Raja
freesport
VII start - NAISED + SEENIORID
Alex Raud
Pärnu Kalev
II start - M/N12
Mirjam Raun
RTR
II start - M/N12
Kirke Reier
Viljandi RK
III start - M/N14
Kusti Reier
Viljandi RK
III start - M/N14
Karel Reintop
KOMO
II start - M/N12
Alar Reiska
VII start - NAISED + SEENIORID
Janek Resev
VII start - NAISED + SEENIORID
Remi Rikolas
CFC Spordiklubi
III start - M/N14
Reiko Rosenthal
Rein Taaramäe Rattaklubi
VI start - OPEN Elite mehed
Karl Rudissar
Pärnu Kalev
II start - M/N12
Jan Rullingo
Jalgrattaklubi VIKO
III start - M/N14
Rainer Rullingo
Jalgrattaklubi VIKO
I start - M/N8, M/N10
Richard Ründva
Nõmme Rattaklubi
II start - M/N12
Oliver Rüster
Peloton
II start - M/N12
Marek Säälik
CFC
VII start - NAISED + SEENIORID
Stefano Salvatori
flowride
VII start - NAISED + SEENIORID
Joosep Sankmann
Viljandi RK
VI start - OPEN Elite mehed
Merilyn Sarikas
Viljandi RK
III start - M/N14
Rainer Sildvee
VII start - NAISED + SEENIORID
Stig Tristan Sillat
TÜ ASK
II start - M/N12
Maario Silm
Vabajooks HRX
VII start - NAISED + SEENIORID
Anet Sirvel
KJK
IV start - M/N16
Merili Sirvel
KJK
VII start - NAISED + SEENIORID
Romet Sõgel
CFC
II start - M/N12
Simo Sohkanen
Team EVOC Finland
VI start - OPEN Elite mehed
Märt Sõmersalu
II start - M/N12
Kristel Soonik
Viljandi RK
IV start - M/N16
Harri Sügis
Spordipartner
VII start - NAISED + SEENIORID
Jüri Suluste
SJK Viiking
VII start - NAISED + SEENIORID
Karolin Surva
SMARTSPORT
II start - M/N12
Sander Suurna
Rein Taaramäe Rattaklubi/TT Eesti
VI start - OPEN Elite mehed
Reimo Taaramäe
Rein Taaramäe Rattaklubi
VI start - OPEN Elite mehed
Kermo Tamm
KJK
II start - M/N12
Revon Tammur
TÜ ASK
III start - M/N14
Ragnar Tarmu
hwx
VII start - NAISED + SEENIORID
Elina Tasane
Viljandi RK
III start - M/N14
Kristjan Terro
TÜ ASK
II start - M/N12
Johannes Tiirats
Viljandi RK
III start - M/N14
Karl Alex Tõnismäe
Pärnu Kalev
I start - M/N8, M/N10
Tauri Toom
Viljandi RK
III start - M/N14
Janno Tosmin
TÜ ASK
IV start - M/N16
Maria Treier
CFC Spordiklubi
II start - M/N12
Henri Treimuth
Viljandi RK
IV start - M/N16
Aidi Gerde Tuisk
CFC Spordiklubi
IV start - M/N16
Priit Tuisk
SK Keremeister
VII start - NAISED + SEENIORID
Annika Tuul
VII start - NAISED + SEENIORID
Aimur Uuk
VII start - NAISED + SEENIORID
Ats Uulimaa
Jalgrattaklubi VIKO
VI start - OPEN Elite mehed
Josten Vaidem
Viljandi RK
VI start - OPEN Elite mehed
Henri Valmsen
Viljandi RK
II start - M/N12
Vahur Valvas
Rein Taaramäe Rattaklubi
VI start - OPEN Elite mehed
Marko Varik
rekord
VII start - NAISED + SEENIORID
Karl Mihkel Vent
TÜ ASK
VI start - OPEN Elite mehed
Andrus Volk
VII start - NAISED + SEENIORID
Hanna Paula Volt
Pärnu Kalev
II start - M/N12
Toomas Vool
Viljandi RK
IV start - M/N16

...