Et En

Registreerunud

Registreerunute nimekirja uuendatakse kord ööpäevas. Viimati uuendatud 19.06.2021 12:17.
Kokku: 815
Põhisõit: 596
Poolmaraton: 155
Lastesõit - sündinud 2015 ja hiljem: 33
Lastesõit - N8/M8: 17
Lastesõit - N10/M10: 14
mees: 687
naine: 128
Nimi Võistkond/Organisatsioon Distants
Lisandra Aardma
Lastesõit - N8/M8
Katrin Aarma
Z RACING TEAM
Põhisõit
Lisette Aarma
Lastesõit - sündinud 2015 ja hiljem
Tarmo Aarma
Z RACING TEAM
Põhisõit
Jan Aas
Alutaguse Suusaklubi
Poolmaraton
Erko Aasma
Põhisõit
Jan Aasma
Põhisõit
Hanno Abras
Põhisõit
Katri-Kaisa Adamson
Baltic Agro
Poolmaraton
Mairold Agu
Põhisõit
Rauno Agu
Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi
Põhisõit
Margus Agur
Margus Agur
OÜ Tallinna Katus
Põhisõit
Allan Ahman
Poolmaraton
Hannes Ahman
TÜASK
Poolmaraton
Ülo Ahu
Alutaguse SUKL
Põhisõit
Erik Aibast
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM
Spordiklubi
Põhisõit
Markku Ainsalu
Velohunt ProTeam
Põhisõit
Katriin Alasoo
SAQ SC 2
Põhisõit
Tarmo Alasoo
SAQ SC 1
Põhisõit
Ülari Alaväli
Põhisõit
Kalev Albri
ONNINEN
Põhisõit
Lehar Almiste
Põhisõit
Rain Altosaar
Mees metsast
Põhisõit
Alar Alumaa
HANSAB MTB TEAM
Põhisõit
Riivo Ambos
Põhisõit
Juhan Änilane
Viljandi Rattaklubi
Poolmaraton
Meelis Anipai
Otepää Jalgrattaklubi
-
Põhisõit
Silver Annion
Hawaii Express
Põhisõit
Merike Annuk
ProRunner
Poolmaraton
Atter Annus
DB SCHENKER PRO 1
Põhisõit
Marina Annus
DB SCHENKER PRO 2
Põhisõit
Allain-Marco Anton
Alutaguse Suusaklubi
Põhisõit
Adeele Arnek
RR SIPLASED / VITAX
Põhisõit
Marko Aro
Rae Rattaklubi I
Põhisõit
Allar Aron
Kunda MTB
Eesti Keskkonnauuringute Keskus OÜ
Poolmaraton
Silver Aros
Silfer OÜ
Põhisõit
Marek Aru
Põhisõit
Anti Arumägi
VELOHUNT PROTEAM
Põhisõit
Hanno Aua
ONNINEN III
Põhisõit
Krister Aule
VIIMSI SPORT
Põhisõit
Tarmo Aupaju
Omniva spordilubi
Põhisõit
Jonathan Austa
Poolmaraton
Artjom Baidarov
Lastesõit - sündinud 2015 ja hiljem
Artjom Baidarov
Lastesõit - sündinud 2015 ja hiljem
Artjom Baidarov
Lastesõit - N8/M8
Adam Bazõlev
Adduco kolimisteenused
Lastesõit - sündinud 2015 ja hiljem
Anton Bazõlev
ADDUCO KOLIMISTEENUSED / AT SPORT
Põhisõit
Hugo Bazõlev
Adduco kolimisteenused
Lastesõit - N8/M8
Vladimir Beljajev
Tartu SK Velo
Põhisõit
Gunnar Bergvald
Põhisõit
Raiki Bulak
Põhisõit
Edzus Cabulis
Põhisõit
Dan Chagall
Põhisõit
Hans Markus Danilas
Fixus Otepää
Põhisõit
Meelis Danilas
Fixus Otepää
Põhisõit
Ralf Dobolin
Lastesõit - N8/M8
Tatjana Dobolina
SPORDIPARTNER RACING GIRLS
Põhisõit
Teet Dooner
SPORDIPARTNER-REHVID24
Põhisõit
Einar Dubrov
GTonic
Põhisõit
Dmitri Dugin
Põhisõit
Tõnu Eelma
RR Siplased / VIITNA KÕRTS
Põhisõit
Priit Eenraid
Põhisõit
Indrek Eensalu
Põhisõit
Ott Eensalu
REDBIKE TEAM IV
Põhisõit
Indrek Eeriksoo
101.KK
Põhisõit
Hanno Eerme
Põhisõit
Siim Eilo
SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND
Põhisõit
Mihkel Einblau
REDBIKE TEAM II
Põhisõit
Evert Einroos
CCRM 1
Põhisõit
Raino Einroos
CCRM 1
Põhisõit
Mauro Elbre
SPORDIKLUBI RAKKE
Poolmaraton
Kristjan Elken
BALTIC AGRO 3
Poolmaraton
Janno Ellermaa
Põhisõit
Toomas Elling
Rae Rattaklubi I
Põhisõit
Toomas Ellmann
TEAM ENERVIT ESTONIA
NutriMedical OÜ
Põhisõit
Armas Elo
GTonic
Põhisõit
Margus Elu
AT SPORT KIA
Põhisõit
Tarmo Ennok
CCRM 2
Põhisõit
Indrek Epner
Velohunt ProTeam
Põhisõit
Risto Erik
SPORTLOVE
Põhisõit
Toomas Erikson
REDBIKE TEAM I
Põhisõit
Ardu Ernits
Vänta aga
Põhisõit
Reno Eskor
Poolmaraton
Indrek Ester
SHOPROLLER KOSE AMK CT 1
Põhisõit
Janno Ester
Poolmaraton
Riho Ever
velo clubbers
Põhisõit
Nikolai Fjodorov
MTÜ OMNIVA SPORDIKLUBI
OMNIVA
Põhisõit
Vahur Fuks
Põhisõit
Urmas Gerndorf
Põhisõit
Siim Gontmacher
Rae Rattaklubi II
Põhisõit
Konstantin Gorbunov
Põhisõit
Oliver Gorbunov
Lastesõit - sündinud 2015 ja hiljem
Eliina Grünberg
Poolmaraton
Kati-Riin Grünberg
Poolmaraton
Risto Grünberg
Poolmaraton
Urmas Grüning
REDBIKE TEAM IV
Põhisõit
Maiken Haarde
Põhisõit
Marco Haas
SAQ SC 2
SAQ SC
MHFI OÜ
Põhisõit
Viljar Haav
Põhisõit
Andres Hajanen
BALTIC AGRO 1
Poolmaraton
Margo Haljand
Põhisõit
Kaarel Hallikas
Sportlove
Põhisõit
Hanno Hansov
Fixus
Põhisõit
Allan Harand
VELOHUNT PROTEAM
Põhisõit
Tarmo Härmaorg
Põhisõit
Karin Härmat
Tervisesport
Põhisõit
Pelle Härmat
Põhisõit
Rain Hein
Õhuvägi
Põhisõit
Raivo Heinrichsen
Poolmaraton
Tanel Heinrichsen
Põhisõit
Hardi Heinsar
2. jalaväebrigaad
Põhisõit
Sander Heinsoo
Põhisõit
Janar Helilaid
Põhisõit
Hellika Helü
Barrelstar OÜ
Poolmaraton
Hendriko Helü
Barrelstar OÜ
Poolmaraton
Kaspar Helü
Lastesõit - N10/M10
Kuldar Helü
Barrelstar OÜ
Poolmaraton
Rait Helü
Barrelstar OÜ
Poolmaraton
Kaido Hermat
SPORTLOVE 2
Põhisõit
Ahti Hinnov
Põhisõit
Karl-Oskar Hinnov
Poolmaraton
Kaur-Gustav Hinnov
Poolmaraton
Susanna Hinnov
Lastesõit - sündinud 2015 ja hiljem
Aleksandr Hlebnikov
VHM
Põhisõit
Alex Hussar
Poolmaraton
Sirje Igel
ONNINEN III
Poolmaraton
Filipp Ilves
Põhisõit
Vallo Isop
Põhisõit
Veiko Isop
Põhisõit
Indrek Issak
velloklubi
Põhisõit
Helena Ivanov
Poolmaraton
Priit Ivanov
HANSAB MTB TEAM
Põhisõit
Trevor Ivanov
Lastesõit - N10/M10
Viktor Ivanov
Poolmaraton
Mati Jaaku
Põhisõit
Age Jaanimets
velo clubbers
Põhisõit
Aljona Jagudina
AKKE
Poolmaraton
Eero Jakobson
REDBIKE TEAM II
Põhisõit
Õnne-Liina Jakobson
REDBIKE NAISED
MTÜ Spordiselts
Põhisõit
Margus Jamnes
Põhisõit
Ander Janno
RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST
Poolmaraton
Brent Janno
RR SIPLASED / LATER GR
Põhisõit
Jaak Janno
RR Siplased
Poolmaraton
Janar Janno
RR SIPLASED / LATER GR
Põhisõit
Aleskei Jaruškin
Äkke
Põhisõit
Marek Järve
Kvaliteetaiad OÜ
Põhisõit
Mihkel Järve
KULGUR TEAM 1
Põhisõit
Aaron Parker Järveoja
KOMO RAPLAMAA RATTAKLUBI POISID
KoMo
Poolmaraton
Priit Järvloo
ASTRO BALTICS
Astro Baltics OÜ
Põhisõit
Inna Järvsoo
Poolmaraton
Kristel Jaska
RixRatas
Põhisõit
Tanel Jermann
SPORTLOVE 2
Põhisõit
Gert Jõeäär
VELOPLUS
Põhisõit
Ralf Jõeäär
Lastesõit - sündinud 2015 ja hiljem
Kaja Jõemets
IVKH
Poolmaraton
Allan Jõgi
FREESPORT
Põhisõit
Egert Johanson
VELOPLUS
Põhisõit
Sergei Johanson
velo clubbers
Põhisõit
Kulvo Jõõger
Põhisõit
Jüri Joorits
HANSAB MTB TEAM
Põhisõit
Erol Jürgenson
SAQ SC 2
Põhisõit
Rainer Jürgenson
Põhisõit
Maria Jürisaar
Haanja Rattaklubi
Poolmaraton
Janis Jüriso
Z RACING TEAM
Põhisõit
Sten Martin Jürjenberg
Poolmaraton
Sergei Jurlov
Äkke
Põhisõit
Sami Juutinen
Põhisõit
Rainer Kaar
Põhisõit
Mairit Kaarjärv
SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND
Poolmaraton
Maris Kaarjärv
SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND
Põhisõit
Georg Kaasik
Põhisõit
Kaspar Kaasla
Pedaskonna SK
Põhisõit
Aare Kährik
Hobulaiu
Põhisõit
Indrek Kajakas
Z RACING TEAM
Põhisõit
Kristjan Kajakas
Z RACING TEAM
Põhisõit
Herlen Kajo
Kuusalu Rattaklubi
Spordiklubi
Poolmaraton
Kaspar Kajo
Lastesõit - sündinud 2015 ja hiljem
Urmas Kajo
Poolmaraton
Mihkel Kalamees
Põhisõit
Raiko Kaldoja
CCRM 1
Põhisõit
Margus Kalev
Poolmaraton
Kersti Kaljulaid
Spordiklubi IKS
Põhisõit
Aivo Kaljumäe
VIIMSI SPORT
Põhisõit
Teet Kallakmaa
Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi
Põhisõit
Lauri Kallari
Otepää Jalgrattaklubi
-
Põhisõit
Taimar Kallari
ASTRO BALTICS
Astro Baltics OÜ
Põhisõit
Karl Kallas
Põhisõit
Martin Kambla
Põhisõit
Daniel Kanarbik
Poolmaraton
Ando Kangur
Alutaguse Suusaklubi
Põhisõit
Alari Kannel
AT SPORT VIKING MOTORS
Põhisõit
Karli Kannenberg
Rae Rattaklubi
Põhisõit
Lisandra Kannimäe
Lastesõit - sündinud 2015 ja hiljem
Mihkel Kannimäe
TEAM ANTSLA
Põhisõit
Roland Kannimäe
Lastesõit - sündinud 2015 ja hiljem
Taavi Kannimäe
TEAM ANTSLA
Põhisõit
Viljar Kannimäe
TEAM ANTSLA
Põhisõit
Inari Kapp
Viljandi Rattaklubi
Lastesõit - N8/M8
Krista Karing
VELOHUNT PROTEAM
Põhisõit
Kert Karu
Alutaguse Suusaklubi
Poolmaraton
Markko Karu
Rekord CC / EST.1918
Põhisõit
Kaido Kaschan
velo clubbers
Põhisõit
Janno Kasemaa
AS SEB Pank
Põhisõit
Hendri Kask
REDBIKE TEAM III
Põhisõit
Holger Kask
Põhisõit
Indrek Kask
SPORDIPARTNER-REHVID24
Põhisõit
Toomas Kask
Põhisõit
Sten Kaskema
Põhisõit
Anti Kauk
CCRM 3
Põhisõit
Sten Kaun
REDBIKE TEAM IV
Põhisõit
Kermo Kaupmees
MTÜ JK TAMMEKA
Lastesõit - N8/M8
Väino Kaur
FREESPORT
Põhisõit
Jaanus Keerberg
AMBLA SK
Põhisõit
Karmo Keerd
REDBIKE TEAM II
Põhisõit
Loviise Keerd
Lastesõit - N8/M8
Martin Kelement
Õhuvägi
Põhisõit
Tiit Keppart
Poolmaraton
Aldor Kerner
SHOPROLLER KOSE AMK CT 1
Põhisõit
Anabel-Carmen Kerner
SHOPROLLER KOSE AMK CT 3
Poolmaraton
Andrus Kerner
SHOPROLLER KOSE AMK CT 2
Põhisõit
Jaanus Kertsman
SHOPROLLER KOSE AMK CT 1
Põhisõit
Kevin Kertsman
CFC
Poolmaraton
Urmet Kesküla
RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST
Põhisõit
Sirje Keskülla
BALTIC AGRO 3
Poolmaraton
Andres Kesvatera
Põhisõit
Hans Andre Kiigemägi
SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND
Põhisõit
Kaukko Kiisk
Põhisõit
Marto Kiisk
DB SCHENKER PRO 2
Põhisõit
Lauri Kiivit
KULGUR TEAM 1
Põhisõit
Keito Killing
Kalakuningad
Põhisõit
Marko Kilp
velloklubi
Põhisõit
Robert Kimmel
Põhisõit
Margo Kippasto
AT SPORT VIKING MOTORS
Põhisõit
Karoly Kirber
Korp! Sakala Bobiklubi
Põhisõit
Jelena Kirillova
Põhisõit
Ailar Kiristaja
velo clubbers
Põhisõit
Mia Kirn
Lastesõit - sündinud 2015 ja hiljem
Renat Kirsipuu
Kalev
Lastesõit - N10/M10
Karol Kisant
Põhisõit
Eero Kiskonen
ONNINEN
Põhisõit
Jaanus Kitse
Põhisõit
Taivo Kitsing
Telia Spordiklubi
Põhisõit
Eero Kivikas
Põhisõit
Henrik Kivilo
REDBIKE TEAM I
Põhisõit
Ivar Kivimäe
ONNINEN III
Põhisõit
Raul Kivimäe
KULGUR TEAM 1
Põhisõit
Veiko Kivipõld
Põhisõit
Margus Kivirüüt
Simuna SK
Põhisõit
Oskar Kivisiv
Põhisõit
Eliise Kivistu
SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND
Poolmaraton
Einar Klaos
KoMo
Põhisõit
Indrek Klaos
Z RACING TEAM
Põhisõit
Meelis Kleinson
KULGUR TEAM 2
Põhisõit
Sergei Kljujev
Broadcom
Põhisõit
Lauri Koger
OTEPÄÄ VANDAD
Põhisõit
Madis Kogermann
SAQ SC 1
Põhisõit
Meelis Kogermann
SAQ SC 1
Põhisõit
Kaire Koik
PORTER RACING NAISED
Põhisõit
Kristjan Koik
Põhisõit
Meelis Koik
Porter Racing
Põhisõit
Elis Kõivumägi
Reach-U
Põhisõit
Riho Kokk
Nelson
Poolmaraton
Kristiina Kõll-Grünberg
PORTER RACING NAISED
Põhisõit
Tiit Kollo
Filter As
Põhisõit
Anu Konga
PORTER RACING NAISED
Põhisõit
Marten Konga
Porter Racing
Poolmaraton
Kalmer Kongo
BALTIC AGRO 1
Põhisõit
Ats Konsap
Simuna SK
Põhisõit
Kaarel Koosapoeg
Põhisõit
Anžela Koppana
Poolmaraton
Mia Koppana
Lastesõit - sündinud 2015 ja hiljem
Mia Koppana
Lastesõit - sündinud 2015 ja hiljem
Raimo Koppel
AT SPORT VIKING MOTORS
Põhisõit
Heigo Kopso
SAQ SC 1
Põhisõit
Arti Kõrgesaar
Põhisõit
Marko Kotkas
CFC
Põhisõit
Pavel Kotkin
Põhisõit
Beate Kovgere
Põhisõit
Kristers Kovgers
Põhisõit
Raul Kozlov
Põhisõit
Helar Kriisa
RR SIPLASED / LATER GR
Põhisõit
Kaido Kriisa
CCRM 3
Põhisõit
Kirke Kriisa
RR SIPLASED / VITAX
Poolmaraton
Tiina Kriisa
RR SIPLASED / VITAX
Põhisõit
Kaspar Kristal
SHOPROLLER KOSE AMK CT 2
Põhisõit
Tõnis Kristal
SHOPROLLER KOSE AMK CT 1
Põhisõit
Daisy Kroon
PPA
Poolmaraton
Kaupo Krull
Põhisõit
Magnus Krusemann
KULGUR TEAM 1
Põhisõit
Kaarel Kruuser
Hawaii
Põhisõit
Mari Kruuser
SPORDIPARTNER RACING GIRLS
Põhisõit
German Kruusimägi
Lastesõit - sündinud 2015 ja hiljem
Gregor Kruusimägi
Lastesõit - N8/M8
Grethel Kruusimägi
Lastesõit - sündinud 2015 ja hiljem
Ahto Kruusmann
CCRM 2
Põhisõit
Janno Kruustük
SAQ SC 1
Põhisõit
Robertino Kuik
AT SPORT KIA
Põhisõit
Agnes Kukk
SPORDIPARTNER RACING GIRLS
Põhisõit
Erki Kukk
VIIMSI SPORT
Põhisõit
Erki Kukk
VIIMSI SPORT
Põhisõit
Timur Kukula
AKKE
Poolmaraton
Kajar Kuldsepp
SPORTLOVE
Põhisõit
Karolina Kull
SPORDIPARTNER RACING GIRLS
Poolmaraton
Kaspar Kull
DB SCHENKER PRO 2
Poolmaraton
Ketlin Kull
Lastesõit - N10/M10
Markus Kull
SPORDIKLUBI RAKKE
Poolmaraton
Marie Külvik
HAWAII EXPRESS
Põhisõit
Karl-Erik Kumm
CYCLON
Põhisõit
Käti Kummets
ADDUCO KOLIMISTEENUSED / AT SPORT
Põhisõit
Keitlyn Kuningas
Alutaguse Suusaklubi
Poolmaraton
Mirell Kuningas
Lastesõit - N10/M10
Rain Kuresoo
Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi
Põhisõit
Jaanika Kurgjärv
HAWAII EXPRESS
Põhisõit
Peeter Kurm
Põhisõit
Priit Kurve
Päästeamet
Põhisõit
Avo Kuslap
Põhisõit
Kristi Kuslap
Poolmaraton
Aleksei Kušnir
ABB
Põhisõit
Andre Kütt
ADDUCO KOLIMISTEENUSED / AT SPORT
Põhisõit
Arette Kuuseväli
RedBike
Põhisõit
Leho Kuusik
FREESPORT
Põhisõit
Keijo Kuusk
Põhisõit
Tanel Kuusk
SPORDIPARTNER-REHVID24
Põhisõit
Oskar Küüt
CFC
Põhisõit
Kevin Kuutma
TEAM ENERVIT ESTONIA
Põhisõit
Kristo Kuzahmetov
Poolmaraton
Jaak Lääne
Põhisõit
Rait Läänemets
Põhisõit
Mart Laaniste
Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi
Põhisõit
Elvis Leon Laanjõe
Kalevi Jalgrattakool
Põhisõit
Lauri Laanoja
Põhisõit
Risto Laanoja
Metsapeatus
Põhisõit
Lauri Laanson
Põhisõit
Anto Laarmaa
Põhisõit
Liisa Laarmaa
Poolmaraton
Kimmo Ladvas
Eesti BMW Klubi
Põhisõit
Laureen Lahne
Lastesõit - sündinud 2015 ja hiljem
Remi Lahne
Lastesõit - sündinud 2015 ja hiljem
Mirtel Laht
SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND
Poolmaraton
Olavi Laht
SPORDIKLUBI RAKKE
Poolmaraton
Leho Laidver
HAUKA VELOKLUBI
Põhisõit
Therese Laidver
Lastesõit - sündinud 2015 ja hiljem
Ivika Lainevee
Redbike Rattaklubi
Põhisõit
Joosep Laos
Põhisõit
Vladimir Lapšin
VO2 Specialized
Põhisõit
Viljar Lätt
RR Siplased / KARTUL SIMUNAST
Põhisõit
Janek Leer
CCRM 3
Põhisõit
Riina Leht
Poolmaraton
Aivo Lelle
Põhisõit
Oskar Lemloch
Poolmaraton
Linda Lensment
Kalevi Jalgrattakool
Poolmaraton
Tõnu Lensment
Kalevi Jalgrattakool
Põhisõit
Avo Leo
SHOPROLLER KOSE AMK CT 2
Põhisõit
Artjom Leonov
Narva Baza
Kaitseliit
Põhisõit
Hillar Lepik
SHOPROLLER KOSE AMK CT 3
Poolmaraton
Janek Lepik
TAIVOSTER / BOSCH
Põhisõit
Emeri Lepp
KULGUR TEAM 1
Põhisõit
Andri Leppik
Põhisõit
Roman Lesihhin
Akke
Põhisõit
Laura Lest
Baltic Agro
Poolmaraton
Lauri Lestal
Saunaguru OÜ
Poolmaraton
Kalle Liebert
Põhisõit
Alar Liin
Põhisõit
Lauri Liivet
Atea AS
Põhisõit
Feliks Lilenbach
SPORDIPARTNER-REHVID24
Põhisõit
Lee-Helen Lill
REDBIKE NAISED
Põhisõit
Heikki Lillemäe
REDBIKE TEAM III
Põhisõit
Maris Lillep
REDBIKE NAISED
Põhisõit
Andi Linn
Linna Tantsustuudio UÜ
Põhisõit
Aivar Lipp
AT SPORT VIKING MOTORS
Põhisõit
Jaanus Lipvars
Põhisõit
Gregory Johan Lizdenis
Alutaguse Suusaklubi
Poolmaraton
Lauri Lodjak
Põhisõit
Liisi Lohk
Pärnu Kalev Spordikool
Poolmaraton
Tauri Lõiv
BALTIC AGRO 2
Poolmaraton
Avo Lomp
BALTIC AGRO 2
Poolmaraton
Martin Loo
REDBIKE TEAM I
Põhisõit
Anti Looskari
REDBIKE TEAM III
Põhisõit
Olev Lõsov
Põhisõit
Andrei Lossev
Deck Marine Systems
Põhisõit
Konstantin Lossev
Lastesõit - sündinud 2015 ja hiljem
Mihhail Lossev
Lastesõit - sündinud 2015 ja hiljem
Tiit Lubi
Põhisõit
Leivo Luha
Alutaguse Suusaklubi
Põhisõit
Liivo Luidre
Põhisõit
Einar Luiga
Aima SK
Põhisõit
Karl Luik
BALTIC AGRO 2
Poolmaraton
Daniil Lupanov
Äkke
Poolmaraton
Ele Luuk
Poolmaraton
Andres Maarits
Põhisõit
Marek Maasikmets
SHOPROLLER KOSE AMK CT 1
Põhisõit
Peeter Madisson
SPORTLOVE 2
Põhisõit
Kaido Mäepea
DB SCHENKER PRO 1
Põhisõit
Riko Mäeuibo
Poolmaraton
Martin Mäggi
SPORTLOVE
Põhisõit
Marko Mägi
DB SCHENKER PRO 2
Poolmaraton
Priit Maidla
Põhisõit
Rene Mainsoo
VELOHUNT PROTEAM
Põhisõit
Margus Maiste
Hansa Grupp
Põhisõit
Aleksei Maksimenko
Põhisõit
Lauri Malsroos
Põhisõit
Mait Malsroos
Spordiselts
Põhisõit
Leila Malva
CCRM 2
Põhisõit
Margus Malva
CCRM 1
Põhisõit
Kaupo Mändla
Põhisõit
Janno Mangelsoo
Põhisõit
Kerli Mangelsoo
Poolmaraton
Mattias Männi
Põhisõit
Sander Männigo
BALTIC AGRO 2
Poolmaraton
Tatjana Mannima
Cosmos
Põhisõit
Mario Mardim
Viljandi Rattaklubi
MTÜ Viljandi Rattaklubi
Põhisõit
Talis Marja
HAUKA VELOKLUBI
Põhisõit
Kristi Märtin
Rae Rattaklubi II
Põhisõit
Helen Mast
Alutaguse suusaklubi
Poolmaraton
Margus Meidla
ONNINEN III
Põhisõit
Miko Merelaht
DS Smith Packaging Estonia AS
Põhisõit
Merike Meriküla
SPORDIPARTNER RACING GIRLS
Põhisõit
Meelis Mesi
Päästeamet
Põhisõit
Are Mets
Cosmos
Põhisõit
Marek Mets
Kakumäe Kullid
Põhisõit
Mirko Mets
Metsavennad
Lastesõit - sündinud 2015 ja hiljem
Rudolf Mets
RR Siplased
Põhisõit
Merilin Metsalu
HAWAII EXPRESS
Põhisõit
Veiko Mettis
TAIVOSTER / BOSCH
Põhisõit
Erkki Mikenberg
RR SIPLASED / VERX
Põhisõit
Karin Mikk
Põhisõit
Mait Mikk
Põhisõit
Mart Mikkelsaar
Cardiac Athletes
Põhisõit
Margus Mikson
Valio Eesti AS
Põhisõit
Marek Milk
Poolmaraton
Jan Minski
KULGUR TEAM 1
Põhisõit
Henri Mitt
SPORDIKLUBI RAKKE
Poolmaraton
Joosep Mitt
Pärnu Kalev
Lastesõit - N8/M8
Kertu Mitt
Pärnu kalev
Poolmaraton
Virgo Mitt
pärnu kalev
Põhisõit
Juri Molev
Kalevi Jalgrattakool
Põhisõit
Tarmo Mooste
VIIMSI SPORT
Põhisõit
Timofei Morgun
ABB
Põhisõit
Mari-Liis Mõttus
Haanja Rattaklubi
Põhisõit
Mihkel Muistla
BALTIC AGRO 1
Põhisõit
Margus Murdsalu
Põhisõit
Rain Murmann
KULGUR TEAM 2
Põhisõit
Marken Murumaa
Shoproller Kose AMK ct 3
Põhisõit
Helge Murutalu
Alutaguse Suusaklubi
Poolmaraton
Marek Musting
DB SCHENKER PRO 1
Põhisõit
Tiina Muts
Tervisesport
Põhisõit
Alar Nääme
AT SPORT KIA
Põhisõit
Rainer Nagel
KULGUR TEAM 2
Põhisõit
Martin Nassar
Viljandi Rattaklubi
MTÜ Viljandi Rattaklubi
Põhisõit
Tarmo Neemela
AT SPORT RAMUDDEN
Põhisõit
Kaspar Neemesto
TEAM ANTSLA
Põhisõit
Rainer Neidra
Rae Rattaklubi I
Põhisõit
Tõnis Neigla
Sportlove
Poolmaraton
Kristjan Nelis
Rae Rattaklubi II
Põhisõit
Ott Niggulis
Põhisõit
Margo Nigul
Põhisõit
Harles Nigulas
KULGUR TEAM 2
Põhisõit
Romet Niilus
HAUKA VELOKLUBI
Põhisõit
Taaro Niin
Põhisõit
Robin Nirgi
RR SIPLASED / VERX
Põhisõit
Siim Nirgi
RR SIPLASED / VERX
Põhisõit
Lasse Nõlvik
CCRM 3
Põhisõit
Aksel Nõmmela
VELOPLUS
Põhisõit
Jürgen Nool
BALTIC AGRO 1
Põhisõit
Ando Noormets
HANSAB MTB TEAM
Põhisõit
Mairis Õispuu
SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND
Põhisõit
Siim Ojaver
ASTRO BALTICS
Astro Baltics OÜ
Põhisõit
Imre Ojavere
CCRM 1
Põhisõit
Oliver Olt
Põhisõit
Antti Ööbik
Rae Rattaklubi I
Põhisõit
Katrin Oolmets
REDBIKE NAISED
Põhisõit
Marko Ööman
REDBIKE TEAM III
Põhisõit
Anti Oot
SK Velo
Poolmaraton
Hans Hendrik Orav
Porter Racing
Lastesõit - sündinud 2015 ja hiljem
Hugo Hendrik Orav
Porter Racing
Poolmaraton
Maario Orgla
Škoda Laagri
Põhisõit
Jarno Orujõe
RR SIPLASED / VERX
Põhisõit
Andrus Oruste
Põhisõit
Kristo Õruste
Porter Racing
Poolmaraton
Raul Ošur
Poolmaraton
Arlina Otsa
Lastesõit - sündinud 2015 ja hiljem
Arne Otsa
Põhisõit
Henry Otsa
Lastesõit - N10/M10
Rasmus Õun
Põhisõit
Silver Õunapuu
SAQ SC 2
Põhisõit
Grigori Ovtšarenko
Põhisõit
Peet Paal
Põhisõit
Olari Paas
Spordiklubi Rakke One Power
Errington Grupp OÜ
Põhisõit
Robin Padosepp
Lastesõit - sündinud 2015 ja hiljem
Siim Padosepp
ReCycling Team
Põhisõit
Heigo Paglant
Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi
Põhisõit
Andres Paju
Põhisõit
Teet Paju
SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND
Põhisõit
Thristan Paju
SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND
Põhisõit
Thristo Paju
SPORDIKLUBI RAKKE
Poolmaraton
Janek Pallase
Konstantin Pätsi Vabaõhukool
Põhisõit
Rait Pallo
AT SPORT RAMUDDEN
Põhisõit
Ergo Pank
ĢTonic
Põhisõit
Ants Parik
Poolmaraton
Aare Pärn
Põltsamaa Jalgrattaklubi
Põhisõit
Greg-Emil Pärn
Põltsamaa Jalgrattaklubi
Poolmaraton
Aivar Pärnamets
SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND
Põhisõit
Varno Pärnoja
FREESPORT
Põhisõit
Rasmus Pärsim
Haaslava MTB
Põhisõit
Aleksandr Patrenkin
Narva Spordikool Energia
Põhisõit
Roland Pauklin
Põhisõit
Kristjan Paumer
Põhisõit
Raiko Paumer
Lastesõit - sündinud 2015 ja hiljem
Aimar Pedari
RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS
Põhisõit
Marek Peet
Haljastuskeskus
Poolmaraton
Sofia Peets
Lastesõit - N10/M10
Susanna Peets
Lastesõit - N8/M8
Heiki Pensa
Valio Eesti AS
Põhisõit
Marko Peterson
Põhisõit
Dmitri Petrov
Poolmaraton
Janek Pihtjõe
VIIMSI SPORT
Poolmaraton
Juhan Piilberg
SPORTLOVE 2
Põhisõit
Kalle Piirioja
Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi
Põhisõit
Aivo Piirsalu
ONNINEN III
Põhisõit
Andris Pikkat
Põhisõit
Priit Pikker
SHOPROLLER KOSE AMK CT 3
Põhisõit
Andi Piliste
RYYSAK TEAM
ALD AUTOMOTIVE
Põhisõit
Andrus Pilt
SPORTLOVE
Põhisõit
Armin Pilv
TEAM ANTSLA
Põhisõit
Ivar Pilv
ONNINEN
Põhisõit
Meelis Pilv
REDBIKE TEAM I
Põhisõit
Jukko Pirn
Põhisõit
Marvin Pirnipuu
OTEPÄÄ VANDAD
Põhisõit
Tanel Põder
BALTIC AGRO 3
Poolmaraton
Lauren Pohl
CFC
Poolmaraton
Marko Pohl
AT SPORT RAMUDDEN
Põhisõit
Rauno Pohlak
VELOPLUS
Põhisõit
Mirko Põldma
RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS
Põhisõit
Alo Põldmaa
RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST
Põhisõit
Koit Põldmaa
RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST
Põhisõit
Martin Põldoja
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM
Spordiklubi
Põhisõit
Olaf Põldoja
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM
Spordiklubi
Põhisõit
Tauno Põldoja
vk Velron
Põhisõit
Vahur Pops
BIKE FANATICS CC
Põhisõit
Ken Post
Bioracer Estonia
Põhisõit
Aivar Prants
Põhisõit
Annabrit Prants
SPORDIPARTNER RACING GIRLS
Põhisõit
Radu Prekup
Poolmaraton
Hanno Priks
Korpus racing team
Põhisõit
Keijo Priks
korpus racing team
Põhisõit
Jaanus Prits
Kunda MTB
Poolmaraton
Jaanus Pruuli
HAUKA VELOKLUBI
Põhisõit
Karl Pruuli
TEAM ANTSLA
Põhisõit
Paul Pruuli
HAUKA VELOKLUBI
Põhisõit
Mari Puhang
Põhisõit
Marcus-Heinrich Puhke
Filter
Põhisõit
Peeter Puhke
AMBLA SK
Põhisõit
Rauno Puhke
AMBLA SK
Põhisõit
Sille Puhu
HAWAII EXPRESS
Põhisõit
Raivo Pulst
REDBIKE TEAM II
Põhisõit
Rainer Punga
Jõhvi Motoklubi
Põhisõit
Algo Puusepp
Hansab
Poolmaraton
Ants Puusta
BALTIC AGRO 3
Poolmaraton
Brigitta Puusta
BALTIC AGRO 3
Poolmaraton
Patrick Püvi
REDBIKE TEAM IV
Põhisõit
Risto Raaper
Põhisõit
Madis Rahu
Põhisõit
Naima Raiv-Altosaar
HAUKA VELOKLUBI
Põhisõit
Aigar Raja
FREESPORT
Põhisõit
Andres Rajamets
Ensto Ensek AS
Põhisõit
Reiko Rajasaar
Lastesõit - N8/M8
Risto Rajasaar
Lastesõit - N10/M10
Oliver Rand
Lastesõit - N10/M10
Jürgen Randma
Poolmaraton
Kristjan Randma
ASTRO BALTICS
Astro Baltics OÜ
Põhisõit
Jarmo Randmaa
Baltic Agro
Poolmaraton
Rando Randmaa
Poolmaraton
Madis Randpõld
KOMO RAPLAMAA RATTAKLUBI POISID
Põhisõit
Priit Randpõld
BIKE FANATICS CC
Põhisõit
Riho Räni
Põhisõit
Maribel Rannala
Poolmaraton
Kalle Rassadkin
IKS
Põhisõit
Kaili Rätsep
SK Velo
Poolmaraton
Raul Rätsep
Põhisõit
Kaido Rätsepp
Karateklubi Tengu MTÜ
Põhisõit
Meelis Rebane
AT SPORT RAMUDDEN
Põhisõit
Karel Gustav Rei
CFC
Poolmaraton
Tarmo Rei
CFC
Põhisõit
Kuldar Reiljan
velo clubbers
Põhisõit
Gea Reimann
REDBIKE NAISED
Põhisõit
Mart Reinson
SPORTLOVE
Põhisõit
Alar Reiska
Haanja RK
Põhisõit
Egon Rembla
SPORTLOVE
Põhisõit
Alari Remmelg
DB SCHENKER PRO 1
Põhisõit
Liis Remmelg
Hiiumaa jooksugrupp
Poolmaraton
Janek Resev
SPORDIPARTNER-REHVID24
Põhisõit
Sten Markus Ringi
Kalevi Jalgrattakool
Poolmaraton
Veiko Rist
Veiko
Põhisõit
Risto Ristisaar
Põhisõit
Kaspar Rohtla
REDBIKE TEAM II
Põhisõit
Rihard Rohtla
Valio Eesti AS
Põhisõit
Valdek Rohtma
TEAM ENERVIT ESTONIA
Võnnu Keskkool
Põhisõit
Argo Rohtmets
Põhisõit
Indrek Roio
DB SCHENKER PRO 1
Põhisõit
Arvi Romandi
Rae Rattaklubi I
Põhisõit
Olivia-Aleksandra Romanenko
Jõhvi PK/Jõhvi Spordikool
Lastesõit - N10/M10
Ruttar Ronimois
Põhisõit
Märt Rooden
Põhisõit
Roger Rooma
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM
Spordiklubi
Põhisõit
Kristjan Roosild
Wise
Põhisõit
Reiko Rosenthal
ASTRO BALTICS
Astro Baltics OÜ
Põhisõit
Oskar-Martin Ruder
Milky Way
Poolmaraton
Tarmo Ruder
Milky Way
Poolmaraton
Dmitri Rusovitš
Põhisõit
Sven Ruukholm
ReCycling Team
Põhisõit
Alo Rüütel
Põhisõit
Meelis Rüütli
Poolmaraton
Raido Saar
REDBIKE TEAM I
Põhisõit
Liivar Saaremäe
SHOPROLLER KOSE AMK CT 2
Põhisõit
Leho Saaremägi
REDBIKE TEAM III
Põhisõit
Janek Saareoks
DB SCHENKER PRO 1
Põhisõit
Peeter Saarep
Põhisõit
Henrik Saarna
Põhisõit
Silver Saarva
Surnud mereröövlid
Põhisõit
Liisa Säde
Poolmaraton
Priit Saksniit
ONNINEN II
Põhisõit
Alar Sala
Põhisõit
Arvo Sala
Põhisõit
Guido Salumäe
Tag Ehitus oü
Põhisõit
Madis Salumäe
MTÜ Spordiselts
Põhisõit
Seidy Salundi
BALTIC AGRO 3
Poolmaraton
Siim Samarin
Põhisõit
Siim-Tanel Sammelselg
Poolmaraton
Janno Sammul
SPORTLOVE 2
Põhisõit
Jüri Sankman
Põhisõit
Leili Särg
HAWAII EXPRESS
Särg AA
Poolmaraton
Raul Seegel
HANSAB MTB TEAM
Põhisõit
Rain Seepõld
#HeadInimesed
Põhisõit
Priit Sei
SeiCom aknatehas
Põhisõit
Karl Selder
Tammiku Põnn
Lastesõit - N8/M8
Kaur Selder
Tammiku Põnn
Lastesõit - sündinud 2015 ja hiljem
Taavi Selder
Velohunt ProTeam
Põhisõit
Ronny Selg
Kitman Thulema AS
Poolmaraton
Romet Semjonov
Lastesõit - N8/M8
Silver Semjonov
Viljandi Rattaklubi
Poolmaraton
Veiko Semjonov
Põhisõit
Eedi Sepp
Põhisõit
Marika Sepp
Viimsi Rattaklubi
Põhisõit
Tiiu Sepp
Poolmaraton
Tõnis Sepp
Viimsi Rattaklubi
Põhisõit
Jevgeni Šerstjuk
Mürsikud
Põhisõit
Viktor Shemarin
Äkke
Põhisõit
Olga Shnayder
Äkke
Poolmaraton
Marko Sigus
sk Kramp
Põhisõit
Martin Sigus
SK Kramp
Põhisõit
Alex Siim
TEAM ENERVIT ESTONIA
Põhisõit
Martin Siimer
ProRunner
Põhisõit
Nevo Sild
BALTIC AGRO 1
Poolmaraton
Aidi Sildaru
lebo racing
Poolmaraton
Andrus Sildaru
Poolmaraton
Henry Sildaru
lebo racing
Poolmaraton
Kalev Sildaru
lebo racing
Põhisõit
Kristo Sildaru
Põhisõit
Martin Sildre
Põhisõit
Madis Sildvee
RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS
Põhisõit
Maario Silm
RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS
Põhisõit
Sten Silm
Lastesõit - sündinud 2015 ja hiljem
Merli Sims
TAIVOSTER / BOSCH
Põhisõit
Karl Sander Simson
Lastesõit - sündinud 2015 ja hiljem
Margus Sirvel
Rakvere Rattaklubi Siplased
Põhisõit
Merili Sirvel
RR SIPLASED / VITAX
Põhisõit
Ivar Siska
REDBIKE TEAM IV
Põhisõit
Margus Soidla
RR SIPLASED / VERX
Põhisõit
Roman Sokolov
AKKE
Poolmaraton
Jekaterina Sokolova
AKKE
Poolmaraton
Maria Sokolova
AKKE
Poolmaraton
Maria Sokolova
Lastesõit - N10/M10
Andres Soojärv
KULGUR TEAM 2
Põhisõit
Silver Soom
SAQ SC 2
Põhisõit
Karen Soosalu
velo clubbers
Põhisõit
Indrek Sootla
Astro Baltics
Põhisõit
Dmitri Sõptšenko
REDBIKE TEAM I
Põhisõit
Greete Steinburg
SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND
Põhisõit
Aleksandr Stepušin
Põhisõit
Erkki Stüf
Põhisõit
Sergo Stüf
Lastesõit - N8/M8
Tiit Šumanov
RR SIPLASED / VERX
Põhisõit
Heikki Suokas
Põhisõit
Endel Susi
Voore mets
Poolmaraton
Tauno Suurkivi
Päästeamet
Põhisõit
Rein Taaramäe
Intermarche Wanty Gobert
Põhisõit
Raul Talumaa
CCRM 3
Põhisõit
Hendri Tambi
Lastesõit - sündinud 2015 ja hiljem
Hando Tamm
Kalakuningad
Põhisõit
Vaido Tamm
SHOPROLLER KOSE AMK CT 2
Põhisõit
Egert Tammeleht
Porter Racing
Poolmaraton
Jaak Tammemägi
Põhisõit
Riko Tammepuu
CFC
Poolmaraton
Anete Tammeveski
Poolmaraton
Marko Tammiksaar
Poolmaraton
Laur Tammin
Porter Racing
Poolmaraton
Raul Tammin
Tripassion
Põhisõit
Mihkel Tammsalu
REDBIKE TEAM III
Põhisõit
Tamur Täpsi
TAIVOSTER / BOSCH
Põhisõit
Peeter Tarvis
VELOPLUS
Põhisõit
Anette Teder
Tartu Ujumisklubi
Poolmaraton
Christine Teder
Tartu Ujumisklubi
Poolmaraton
Feeliks Teder
Tartu Ujumisklubi
Põhisõit
Hardi Teder
Põhisõit
Roobert Teder
Tartu Ujumisklubi
Poolmaraton
Sander Teder
Tartu Ujumisklubi
Poolmaraton
Hans Teearu
OTEPÄÄ VANDAD
Põhisõit
Karl Teearu
OTEPÄÄ VANDAD
Põhisõit
Paul Teearu
OTEPÄÄ VANDAD
Põhisõit
Tarmo Teeväli
Poolmaraton
Tavo Tenson
ONNINEN
Põhisõit
Raivo Terve
Omniva Spordiklubi
Põhisõit
Deivis Tihovski
Põhisõit
Taikki Tillemann
CCRM 2
Põhisõit
Peeter Tirman
Poolmaraton
Tanel Tobreluts
Otepää Jalgrattaklubi
-
Poolmaraton
Rainer Tokko
CCRM 2
Põhisõit
Tauri-Dag Tõnov
Põhisõit
Rita Toome
RR SIPLASED / VITAX
Põhisõit
Roland Toome
RR SIPLASED / LATER GR
Põhisõit
Kaido Toonekurg
Rae Rattaklubi II
Põhisõit
Tanel Toots
Rattaklubi Vanad Vändad
Põhisõit
Oliver Toovis
Lastesõit - N10/M10
Oliver Toovis
Alutaguse suusaklubi
Poolmaraton
Roben Gregory Trei
Viimsi Sport
Lastesõit - N8/M8
Vahur Trei
VIIMSI SPORT
Põhisõit
Braiden Treier
Baltic Agro
Lastesõit - sündinud 2015 ja hiljem
Reimo Treier
BALTIC AGRO 2
Poolmaraton
Janete Trestip
RR Siplased / VITAX
Põhisõit
Joel Truusa
Poolmaraton
Kermo Tsäro
ONNINEN II
Põhisõit
Vladimir Tsudajev
Narva Baza
Põhisõit
Danek Tšuškin
FREESPORT
Põhisõit
Roman Tsvetkov
Põhisõit
Ivo Tupits
RR SIPLASED / LATER GR
Põhisõit
Reigo Türk
Viljandi Rattaklubi
MTÜ Viljandi Rattaklubi
Põhisõit
Herki Tuttelberg
SHOPROLLER KOSE AMK CT 3
Põhisõit
Toomas Tuuna
Rakvere Rattaklubi Siplased
Põhisõit
Kaisi Udumäe
GTonic
Põhisõit
Janelle Uibokand
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM
Spordiklubi
Põhisõit
Timo Undla
ONNINEN II
Põhisõit
Fred Üprus
KULGUR TEAM 2
Põhisõit
Johannes Ütsik
Põhisõit
Andres Ütt
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM
Spordiklubi
Põhisõit
Kaarel Uude
Poolmaraton
Tanel Uudeberg
OTEPÄÄ VANDAD
Põhisõit
Aimur Uuk
RR SIPLASED / LATER GR
Põhisõit
Arno Uustal
Poolmaraton
Ivar Vaab
RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS
Põhisõit
Alar Vaarend
Liivimaa Rattaklubi
Põhisõit
Eero Vabamägi
Postimees
Põhisõit
Jaanus Vagel
Poolmaraton
Kristen Vagel
Poolmaraton
Markus Vähi
REDBIKE TEAM II
Põhisõit
Johanna Vahtla
Lastesõit - sündinud 2015 ja hiljem
Sven Vahtramäe
Põhisõit
Ermet Vain
Rae Rattaklubi I
Põhisõit
Gregor Vain
Porter Racing
Poolmaraton
Rainer Vaitmaa
Põhisõit
Pärtel Valge
Poolmaraton
Gerle Valgenberg
Poolmaraton
Raini Valgma
SAQ SC 1
Põhisõit
Taavi Valgmäe
RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST
Põhisõit
Gunnar Valgur
BALTIC AGRO 2
Põhisõit
Margus Väli
Põhisõit
Maikel Magnus Välja
Lastesõit - N10/M10
Maikel Magnus Välja
Aruküla SK
Poolmaraton
Martti Välk
Viljandi Rattaklubi
MTÜ Viljandi Rattaklubi
Põhisõit
Kenneth Vallik
Põhisõit
Maarika Vällik
Põhisõit
Kristjan Vallimäe
Põhisõit
Kai Valt
Poolmaraton
Vahur Valvas
ASTRO BALTICS
Astro Baltics OÜ
Põhisõit
Alo Vare
Põhisõit
Ahti Vares
ONNINEN II
Põhisõit
Joan Markus Varik
HANSAB MTB TEAM
Põhisõit
Meelis Varik
Redbike
Põhisõit
Dmitri Vavilov
Itelec Consult OÜ
Põhisõit
Lauri Veenpere
Põhisõit
Toomas Veidemann
10827930
Põhisõit
Siim Veiler
Põhisõit
Valdek Venno
Kose AMK
Põhisõit
Priit Veski
TAIVOSTER / BOSCH
Põhisõit
Heigo Veskiväli
RR SIPLASED / KARTUL SIMUNAST
Põhisõit
Toomas Viigipuu
Tartu SK Velo
Põhisõit
Ott Viirmann
Hansab
Põhisõit
Toomas Vilpart
Põhisõit
Veiko Vilu
RixRatas
Põhisõit
Erko Virgepuu
Swedbanki spordiklubi
Swedbank
Põhisõit
Andero Virkebau
Alutaguse Suusaklubi
Poolmaraton
Ardo Virkebau
Alutaguse Suusaklubi
Põhisõit
Marten Virkebau
Lastesõit - N10/M10
Mihkel Virkepuu
Põhisõit
Tarmo Visnapuu
VIIMSI SPORT
Põhisõit
Jürjo Voitka
Graanul Invest AS.
Põhisõit
Andrus Volk
SPORDIPARTNER-REHVID24
Põhisõit
Liina Volmerson
REDBIKE NAISED
Põhisõit
Toomas Võso
BALTIC AGRO 1
Põhisõit
Jaan Võsu
Põhisõit
Ivan Vsivtsev
Äkke
Poolmaraton
Ivan Vsivtsev
Äkke
Lastesõit - N8/M8
Vladimir Vsivtsev
Äkke
Põhisõit
Eliise Vuin
Lastesõit - N8/M8
Indrek Vuin
VELOPLUS
Põhisõit
Maarja Vuin
VELOPLUS 2
Põhisõit
Robert Vuin
Lastesõit - sündinud 2015 ja hiljem
Argen Vulla
Lastesõit - sündinud 2015 ja hiljem
Elar Vulla
Keskkonnaamet
Põhisõit
Mihkel Vunk
Põhisõit
Kristo Zacek
Põhisõit
Andrejs Zacests
Poolmaraton
Toomas Zaletajev
Põhisõit
Tomas Zdanavicius
Kitas Reikalas
Põhisõit
Sergei Želtov
Bodyvision.ee
Põhisõit
Juri Zobnitsev
JZ
Põhisõit

...