Et En

Stardinimekirjad

Vali distants:
Stardinimekiri seisuga 29.02.2024 23:56.

V ÖÖmaraton 21 km stardinimekiri

Nr. Nimi Sünniaasta Sugu VKL Elukoht Võistkond/Organisatsioon
1 Lauri Antalainen 1980 mees M Eesti, Harju maakond
SK Trail Tallinn
Digiwise
2 Alar Liin 1978 mees M Eesti, Tartu maakond
3 Daniel Vasser 1983 mees M Eesti, Harju maakond
4 Andres Kungla 1986 mees M Eesti, Harju maakond
Tallinna Kammerorkester
5 Andre Ilves 1990 mees M Eesti, Harju maakond
6 Mihkel Adler 1990 mees M Eesti, Harju maakond
7 Tiit Sepp 1985 mees M Eesti, Tartu maakond
8 Dmitri Reinmets 1989 mees M Eesti, Harju maakond
Alutaguse Suusaklubi
9 Siiri Mere 1984 naine N Eesti, Harju maakond
10 Joosep Ahun 1989 mees M Eesti, Harju maakond
Tallinna Kammerorkester
11 Morten Mõttus 2011 mees M Eesti, Harju maakond
CFC Spordiklubi
12 Tanel Uudeberg 1983 mees M Eesti, Valga maakond
Viru Maraton
13 Tarmo Kärdi 1971 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
Viru Maraton
14 Merike Mumme 1975 naine N Eesti, Harju maakond
Viru Maraton
15 Paul Jaakson 1990 mees M Eesti, Harju maakond
16 Lauri Malsroos 1986 mees M Eesti, Harju maakond
Team Kaitsevägi
Kaitsevägi
17 Karl-Andres Peärnberg 1985 mees M Eesti, Saare maakond
18 Jaanus Metsar 1990 mees M Eesti, Tartu maakond
19 Andres Madissoo 1972 mees M Eesti, Harju maakond
20 Marek Tomingas 1979 mees M Eesti, Harju maakond
Bornit Baltic
21 Marin Tomingas 1980 naine N Eesti, Harju maakond
Bornit Baltic OÜ
22 Indrek Saar 1983 mees M Eesti, Harju maakond
23 Rando Allilender 1984 mees M Eesti, Tartu maakond
Valga Puu
24 Kristjan-Mark Taaler 1993 mees M Eesti, Harju maakond
25 Tiit Kollo 1964 mees M Eesti, Harju maakond
EWK
FILTER
26 Urve Roosimägi 1969 naine N Eesti, Ida-Viru maakond
27 Taavi Veelmaa 1990 mees M Eesti, Tartu maakond
Spordiklubi Rakke
28 Kaspar Krauvärk 2000 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
Connecto Eesti
29 Mairit Kaarjärv 2007 naine N Eesti, Lääne-Viru maakond
Ebavere Suusaklubi
30 Maris Kaarjärv 1976 naine N Soome, Lääne-Virumaa
Ebavere Suusaklubi
31 Ilmar Aun 1974 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
32 Merle Lichtfeldt 1974 naine N Eesti, Lääne-Viru maakond
33 Jonne Rooma 1997 naine N Eesti, Ida-Viru maakond
Alutaguse suusaklubi
34 Helge Murutalu 1970 naine N Eesti, Ida-Viru maakond
Alutaguse suusaklubi
35 Jan Aas 1974 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
Alutaguse suusaklubi
36 Toomas Teesaar 1975 mees M Eesti, Harju maakond
Sparta
37 Meelis Haava 1982 mees M Eesti, Viljandi maakond
38 Kätlin Haava 1983 naine N Eesti, Viljandi maakond
39 Marko Viimsalu 1972 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
40 Hendrik Viimsalu 2001 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
41 Piret Niglas 1968 naine N Eesti, Ida-Viru maakond
SK Järve
42 Kerli Mägi 1994 naine N Eesti, Saare maakond
Bergwise OÜ
43 Kaspar Räitsak 1989 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
Alutaguse sk
44 Jaanus Purga 1968 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
SK VÄGA AEGLASED
45 Timo Juursalu 1988 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
Alutaguse Suusaklubi
46 Kristjan Luiga 1974 mees M Eesti, Harju maakond
47 Aune Valk 1972 naine N Eesti, Tartu maakond
48 Erko Virgepuu 1976 mees M Eesti, Harju maakond
Swedbank Spordiklubi
Swedbank
49 Elar Ula 1980 mees M Eesti, Põlva maakond
50 Romet Ula 2007 mees M Eesti, Põlva maakond
51 Peeter Välkmann 1974 mees M Eesti, Harju maakond
52 Peter Repkin 1971 mees M Eesti, Tartu maakond
53 Margus Leetberg 1986 mees M Eesti, Tartu maakond
54 Jaan Koolmeister 1992 mees M Eesti, Harju maakond
Pühalepa Suusaklubi
55 Erik Kirikmäe 1979 mees M Eesti, Harju maakond
56 Alar Madilainen 1986 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
Madika Võimla
57 Uku Lepikov 2009 mees M Eesti, Tartu maakond
Tartu Suusaklubi
58 Taavi Grossthal 1979 mees M Eesti, Tartu maakond
59 Urmo Põder 1984 mees M Eesti, Harju maakond
RAMM Ehituse OÜ
60 Mihkel Aasrand 1991 mees M Eesti, Harju maakond
RAMM Ehituse OÜ
61 Tauno Põldoja 1968 mees M Eesti, Harju maakond
vk Velron
62 Marti Lepik 1979 mees M Eesti, Järva maakond
Ambla SK
Millimeeter OÜ
63 Viktor Kassatkin 1971 mees M Eesti, Harju maakond
64 Hendrick Rang 1988 mees M Eesti, Harju maakond
RK
65 Maria Veessaar 1977 naine N Eesti, Harju maakond
Team VMG
66 Ott Kallas 1968 mees M Eesti, Harju maakond
vk Velron
67 Martin Kiil 1989 mees M Eesti, Harju maakond
nZEB uurimisrühm
68 Alar Arna 1978 mees M Eesti, Põlva maakond
Turbojugend Ihamaru
69 Karl-Villem Võsa 1993 mees M Eesti, Harju maakond
nZEB uurimisrühm
70 Aigar Kallas 1973 mees M Eesti, Harju maakond
71 Sirle Olesk 1972 naine N Eesti, Lääne maakond
Suusahullud
72 Toomas Männasoo 1974 mees M Eesti, Harju maakond
SEB Spordiklubi
73 Rauno Pügi 1992 mees M Eesti, Tartu maakond
74 Linda Saare 1993 naine N Eesti, Tartu maakond
75 Margit Võlma 1969 naine N Eesti, Harju maakond
76 Kuno Peek 1981 mees M Eesti, Harju maakond
Suusahoolikud
77 Marek Kotsulim 1980 mees M Eesti, Harju maakond
78 Priit Kotkas 1979 mees M Eesti, Harju maakond
Suusahoolikud
79 Erik Bauman 1980 mees M Eesti, Harju maakond
Suusahoolikud
80 Arno Proode 1961 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
VKG
81 Aivo Kaljumäe 1972 mees M Eesti, Harju maakond
Suusahoolikud
AT Sport
82 Made Vares 1970 naine N Eesti, Tartu maakond
Suusahullud
83 Tiit Rosenberg 1982 mees M Eesti, Viljandi maakond
84 Argo Kärsten 1980 mees M Eesti, Harju maakond
85 Are Uurimäe 1972 mees M Eesti, Harju maakond
Suusahoolikud
86 Annika Altoja 1997 naine N Eesti, Ida-Viru maakond
87 Madis Madal 1983 mees M Eesti, Harju maakond
88 Enno Eilo 1965 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
Spordiklubi Rakke
89 Madis Susi 1993 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
Metok
90 Merit Nõmmiste 2009 naine N Eesti, Lääne-Viru maakond
Ebavere Suusaklubi
91 Kersti Kaljulaid 1969 naine N Eesti, Harju maakond
Spordiklubi IKS
92 Helvis Trääder 1981 mees M Eesti, Harju maakond
93 Kristian Pints 1995 mees M Eesti, Harju maakond
94 Monika Norak 1970 naine N Eesti, Harju maakond
95 Kaidi Külaots 1992 naine N Eesti, Lääne-Viru maakond
96 Maili Kahu 1972 naine N Eesti, Viljandi maakond
97 Krista Zinkovski 1987 naine N Eesti, Viljandi maakond
98 Vahur Kahu 1970 mees M Eesti, Viljandi maakond
Medoora OÜ
99 Tea Suurkivi 1980 naine N Eesti, Harju maakond
SEB Spordiklubi
100 Egon Niittee 1977 mees M Eesti, Valga maakond
Tõrva Jahimeeste Selts
101 Margo Kuusk 1975 mees M Eesti, Harju maakond
102 Piret Laurimäe 1983 naine N Eesti, Lääne-Viru maakond
103 Karl-Viktor Vaarma 2010 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
Ebavere suusaklubi
104 Karoliina-Viktoria Vaarma 2012 naine N Eesti, Lääne-Viru maakond
Ebavere suusaklubi
105 Margit Vaarma 1982 naine N Eesti, Lääne-Viru maakond
Team Kaitsevägi
106 Priit Pilden 1985 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
Päästeamet
107 Martin Suuroja 1971 mees M Eesti, Harju maakond
Viitna Suusaklubi
108 Helle-Mai Liblikmann 2011 naine N Eesti, Lääne-Viru maakond
Ebavere Suusaklubi
109 Karin Nappus 1995 naine N Eesti, Harju maakond
110 Raido Rekand 1987 mees M Eesti, Tartu maakond
111 Meelis Laurimaa 1983 mees M Eesti, Harju maakond
112 Virko Tugevus 1981 mees M Eesti, Harju maakond
Mtü Spordiselts
113 Janar Pops 1980 mees M Eesti, Harju maakond
Janar Pops
Vaasa parmud suuskadel
114 Kaimo Jürnas 1980 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
Team Kaitsevägi
115 Arne Rehi 1969 mees M Eesti, Tartu maakond
116 Maila Rehi 1972 naine N Eesti, Tartu maakond
117 Riho Räni 1976 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
118 Reivo Kandi 1988 mees M Eesti, Harju maakond
Klertile OÜ
119 Krister Aule 1977 mees M Eesti, Harju maakond
VIIMSI SPORT
120 Jaanus Altoja 1971 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
121 Bert Mägi 1998 mees M Eesti, Harju maakond
Pakri Workboats
122 Maris Seersant 1998 naine N Eesti, Harju maakond
123 Vello Kima 1987 mees M Eesti, Harju maakond
124 Siim Aksel Amer 1999 mees M Eesti, Harju maakond
Sunly
125 Uku-Kaarel Vorm 1994 mees M Eesti, Harju maakond
Sunly
126 Alar Toomik 1985 mees M Eesti, Harju maakond
Sunly
127 Robin Luts 1996 mees M Eesti, Harju maakond
Sunly
128 Madis Müller 1977 mees M Eesti, Harju maakond
Tripassion Triatloniklubi
Sunly
129 Merlin Langebraun 1982 naine N Eesti, Harju maakond
Sparta
130 Mariann Sulg 1987 naine N Eesti, Pärnu maakond
Sunly
131 Sven Sild 1982 mees M Eesti, Lääne maakond
132 Meelis Võsu 1985 mees M Eesti, Harju maakond
133 Riho Kokk 1956 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
Nelson
134 Väino Ellamik 1971 mees M Eesti, Tartu maakond
Suusahullud
135 Robert Peets 1984 mees M Eesti, Harju maakond
136 Tanel Rooba 1995 mees M Eesti, Pärnu maakond
Energex Energy Experts OÜ
137 Anette Kivimägi 2010 naine N Eesti, Ida-Viru maakond
Alutaguse Suusaklubi/Jõhvi Spordikool
138 Mirta Rajas 2009 naine N Eesti, Ida-Viru maakond
Alutaguse Suusaklubi/Jõhvi Spordikool
139 Liina Karakatš 1982 naine N Eesti, Tartu maakond
METSAS HIILIJAD
Käbliku_ELAMUSED OÜ
140 Janar Karakatš 1981 mees M Eesti, Tartu maakond
SK Pulstunud Joodik
Käbliku Pruulikoda OÜ
141 Kristjan Kuill 1978 mees M Eesti, Harju maakond
142 Kairi Schmidt-Raag 1990 naine N Eesti, Valga maakond
143 Marlen-Veronika Valgma 1976 naine N Eesti, Harju maakond
SAQ SC
144 Raini Valgma 1975 mees M Eesti, Harju maakond
SAQ SC
145 Kuido Rooba 1961 mees M Eesti, Pärnu maakond
Mispo
OÜ Vesaro
146 Siim Josing 1988 mees M Eesti, Harju maakond
147 Janar Valge 1994 mees M Eesti, Järva maakond
148 Taivo Tolli 1981 mees M Eesti, Harju maakond
Team Tolli
149 Jaanus Müürsep 1984 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
150 Maria Müürsep 2011 naine N Eesti, Lääne-Viru maakond
RK Ebavere Suusaklubi
151 Artem Kukin 1984 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
152 Maria Maie Mölder 1986 naine N Eesti, Lääne-Viru maakond
OTMJ Company OÜ
153 Sergei Artjomov 1982 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
Febest Team
154 Ele Luuk 1985 naine N Eesti, Ida-Viru maakond
155 Kalle Ribelus 1967 mees M Eesti, Harju maakond
156 Kalle-Priit Pruuden 1972 mees M Eesti, Harju maakond
157 Randy Orel 1968 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
Eesti Energia Spordiklubi
Elektrilevi OÜ
158 Erko-Andreas Roosik 1991 mees M Eesti, Harju maakond
159 Taivo Kitsing 1979 mees M Eesti, Harju maakond
Telia Spordiklubi
VELOPLUS | SUUSAHOOLIKUD
160 Veiko Osik 1982 mees M Eesti, Tartu maakond
Suusahullud
161 Arles Pertman 1980 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
666 Indrek Kõverik 1978 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
TURBOJUGEND/FRANZIA

...