Et En
Ava võistluse menüü
Üldinfo Juhend Lastejooks Teatejooks Registreerunud Stardinimekirjad Tulemused Galerii Kommentaarid Ajalugu

Toetajad

Kultuurkapital
Sakala
Airok
Just Rest
Egg
OÜ Print Best
Viljandi linn
VMT Betoon
Leiger OÜ
Espak AS
ESRO AS
Myfitness
Eesti Linnajooksud
Viljandi Gümnaasium
Viljandi Muusikakool
Viljandi Spordikool
Sakala Suusaklubi
Viljandi Suusaklubi
UKU Keskus
Ugala Teater
sia Naukšeni
AT Sport OÜ
Stone House

Stardinimekirjad

Vali distants:
Stardinimekiri seisuga 13.05.2019 11:03.

12 km jooks stardinimekiri

Nr. Grupp Nimi Sünniaasta Sugu VKL Elukoht Võistkond/Organisatsioon
1 Eliitgrupp Nurme, Tiidrek 1985 mees M21 Eesti, Tartu maakond
2 Eliitgrupp Hartmanis, Reinis 1994 mees M21 Läti, Kurzeme
3 Eliitgrupp Nikolajev, Ilja 1981 mees M35 Eesti, Harju maakond
4 Eliitgrupp Kivistik, Kaur 1991 mees M21 Eesti, Tartu maakond SS Tartu Kalev
5 Eliitgrupp Mitt, Raido 1991 mees M21 Eesti, Harju maakond Eesti Olümpiakomitee
6 Eliitgrupp Hussar, Karel 1995 mees M21 Eesti, Harju maakond TÜASK
7 Eliitgrupp Alla, Raivo 1982 mees M35 Eesti, Harju maakond Finestmedia AS
8 Eliitgrupp Hvalõnski, Roman 1988 mees M21 Eesti, Harju maakond Eesti Kaitsevägi
9 Eliitgrupp Ratasepp, Rait 1983 mees M35 Eesti, Tartu maakond MTÜ ULTRA EST
10 Eliitgrupp Kais, Ülari 1988 mees M21 Eesti, Viljandi maakond SK Jooksupartner
11 Eliitgrupp Tammemäe, Joosep 1990 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
12 Eliitgrupp Heile, Ott-Jaanus 1996 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
13 Eliitgrupp Jeret, Timmo 1993 mees M21 Eesti, Pärnu maakond
14 Eliitgrupp Kais, Aaron 1998 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
15 Eliitgrupp Vilismäe, Martin 1989 mees M21 Eesti, Harju maakond
16 Eliitgrupp Lehtinen, Joonas 1988 mees M21 Soome, Uusimaa
17 Eliitgrupp Rammo, Matt 1988 mees M21 Eesti, Harju maakond
18 Eliitgrupp Siimer, Kristo 1999 mees M21 Eesti, Harju maakond
19 Eliitgrupp Pallo, Rait 1974 mees M45 Eesti, Valga maakond
20 Eliitgrupp Orm, Olari 1987 mees M21 Eesti, Tartu maakond
21 Eliitgrupp Rink, Meelis 1975 mees M40 Eesti, Viljandi maakond PPA
22 Eliitgrupp Tiiksaar, Aaro 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond BE Group
23 Eliitgrupp Osjamets, Madis 1981 mees M35 Eesti, Saare maakond
24 Eliitgrupp Vahtra, Eno 1990 mees M21 Eesti, Tartu maakond Põltsamaa ÜG
25 Eliitgrupp Nõmm, Raivo 1976 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
26 Eliitgrupp Nöps, Andres 1996 mees M21 Eesti, Tartu maakond
27 Eliitgrupp Hussar, Aimar 1981 mees M35 Eesti, Võru maakond
28 Eliitgrupp Pedak, Jaanus 1966 mees M50 Eesti, Hiiu maakond ei
29 Eliitgrupp Hanni, Margus 1997 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
30 Eliitgrupp Kala, Taavi 1986 mees M21 Eesti, Harju maakond
31 Eliitgrupp Kits, Keio 1989 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
32 Eliitgrupp Kilk, Ain 1967 mees M50 Eesti, Harju maakond
33 Eliitgrupp Soo, Allar 1991 mees M21 Eesti, Harju maakond
34 Eliitgrupp Männi, Allan 1984 mees M35 Eesti, Harju maakond Elujooks
35 Eliitgrupp Tõnström, Enari 1994 mees M21 Eesti, Pärnu maakond LSAB Vändra AS
36 Eliitgrupp Lagoda, Luna-Aleksandra 2004 naine N16 Eesti, Ida-Viru maakond TÜASK
37 Eliitgrupp Krimm, Raido 1982 mees M35 Eesti, Harju maakond
38 Eliitgrupp Hubel, Indrek 1986 mees M21 Eesti, Viljandi maakond Ilutulestiku Keskus Arnika
39 Eliitgrupp Zunda, Antis 1961 mees M55 Läti, Vidzeme
40 Eliitgrupp Varik, Mikk 1995 mees M21 Eesti, Viljandi maakond -
41 Eliitgrupp Sisask, Valmar 1985 mees M21 Eesti, Võru maakond Espak Tartu
42 Eliitgrupp Saar, Maidu 1978 mees M40 Eesti, Tartu maakond
43 Eliitgrupp Uussalu, Rainis 1986 mees M21 Eesti, Viljandi maakond Espak Viljandi AS
44 Eliitgrupp Lumberg, Alari 1982 mees M35 Eesti, Pärnu maakond Libace OÜ
45 Eliitgrupp Maasik, Laura 1993 naine N21 Eesti, Harju maakond Swedbank AS
46 Eliitgrupp Järvi, Esko 1985 mees M21 Eesti, Võru maakond
47 Eliitgrupp Paris, Olav 1979 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
48 Eliitgrupp Alvre, Joonas 1989 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
49 Eliitgrupp Adusoo, Martin 1986 mees M21 Eesti, Põlva maakond
50 Eliitgrupp Veilberg, Ago 1963 mees M55 Eesti, Lääne-Viru maakond Päästeamet
51 Eliitgrupp Teteris, Janis 1975 mees M40 Läti, Mezciems
52 Eliitgrupp Rebane, Aleksander 1978 mees M40 Eesti, Viljandi maakond VAK Staier
53 Eliitgrupp Märtson, Marek 1983 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
54 Eliitgrupp Tjuška, Viktor 1978 mees M40 Eesti, Viljandi maakond PPA
55 Eliitgrupp Vares, Kristjan 1980 mees M35 Eesti, Harju maakond
56 Eliitgrupp Rencis, Edgars 1982 mees M35 Läti, Riga
57 Eliitgrupp Ridamäe, Alar 1970 mees M45 Eesti, Harju maakond
58 Eliitgrupp Dubrovski, Jan 1984 mees M35 Eesti, Harju maakond Treeningpartner
59 Eliitgrupp Kalmus, Martin 1984 mees M35 Eesti, Tartu maakond PÜ KEVILI
60 Eliitgrupp Vaher, Risto 1998 mees M21 Eesti, Pärnu maakond
61 Eliitgrupp Tammemäe, Kaupo 1995 mees M21 Eesti, Viljandi maakond Viljandi Suusaklubi
62 Eliitgrupp Metsva, Mart 1989 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
63 Eliitgrupp Kallakas, Urmo 1984 mees M35 Eesti, Harju maakond
64 Eliitgrupp Maier, Mikko 1989 mees M21 Eesti, Tartu maakond
65 Eliitgrupp Vaher, Andrus 1983 mees M35 Eesti, Viljandi maakond Vaheri Ehitus
66 Eliitgrupp Reimets, Ramon 1985 mees M21 Eesti, Tartu maakond
67 Eliitgrupp Kingo, Priit 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond Swedbank AS
68 Eliitgrupp Karja, Kaupo 1984 mees M35 Eesti, Tartu maakond Karmet Grupp
69 Eliitgrupp Veilberg, Meelis 1961 mees M55 Eesti, Lääne-Viru maakond Päästeamet
70 Eliitgrupp Pihu, Rasmus 2000 mees M21 Eesti, Viljandi maakond Spordikool/sõudmine
71 Eliitgrupp Mäe, Karl 1994 mees M21 Eesti, Pärnu maakond
72 Eliitgrupp Karm, Kaimar 1974 mees M45 Eesti, Valga maakond
73 Eliitgrupp Aru, Gertis 1990 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
74 Eliitgrupp Perv, Joosep 2001 mees M18 Eesti, Võru maakond
75 Eliitgrupp Tikva, Indrek 1970 mees M45 Eesti, Harju maakond BCS Itera AS
76 Eliitgrupp Kuslap, Minna 1990 naine N21 Eesti, Tartu maakond
77 Eliitgrupp Luik, Leila 1985 naine N21 Eesti, Tartu maakond TÜASK
78 Eliitgrupp Randmäe, Kermo 1996 mees M21 Eesti, Viljandi maakond Viljandi sõudeklubi
79 Eliitgrupp Uha, Jüri 1997 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
80 Eliitgrupp Saar, Indrek 1979 mees M40 Eesti, Harju maakond
81 Eliitgrupp Kõuhkna, Aigar 1982 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
82 Eliitgrupp Pehk, Heimar 1982 mees M35 Eesti, Põlva maakond
83 Eliitgrupp Kuusk, Andrus 1987 mees M21 Eesti, Harju maakond
84 Eliitgrupp Kaaver, Andre 1983 mees M35 Eesti, Pärnu maakond Merlang OÜ
85 Eliitgrupp Rosen, Ulf 1969 mees M50 Rootsi, sweden
86 Eliitgrupp Maiste, Margus 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
87 Eliitgrupp Orasmaa, Mikk 1988 mees M21 Eesti, Tartu maakond
88 Eliitgrupp Rohelpuu, Enno 1969 mees M50 Eesti, Viljandi maakond
89 Eliitgrupp Priks, Morten 1990 mees M21 Soome, Pirkanmaa
90 Eliitgrupp Metsma, Marko 1981 mees M35 Eesti, Tartu maakond
91 Eliitgrupp Undrest, Andrus 1976 mees M40 Eesti, Tartu maakond
92 Eliitgrupp Saar, Heigo 1969 mees M50 Eesti, Harju maakond
93 Eliitgrupp Kiipsaar, Raido 1967 mees M50 Eesti, Harju maakond
94 Eliitgrupp Vanamets, Janek 1971 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
95 Eliitgrupp Rähn, Alar 1978 mees M40 Eesti, Tartu maakond
96 Eliitgrupp Songisepp, Kaspar 1980 mees M35 Eesti, Tartu maakond Tava Mets
97 Eliitgrupp Klasman, Kevin Mattias 2001 mees M18 Eesti, Viljandi maakond Spordikool/suusatamine
98 Eliitgrupp Võik, Juhani 1990 mees M21 Eesti, Tartu maakond
99 Eliitgrupp Vainer, Miiko 1985 mees M21 Eesti, Tartu maakond
100 Eliitgrupp Piirsalu, Meelis 1973 mees M45 Eesti, Harju maakond
101 I grupp Luik, Liina 1985 naine N21 Eesti, Tartu maakond TÜASK
102 I grupp Kübarsepp, Karmo 1990 mees M21 Eesti, Ida-Viru maakond Eesti Energia
103 I grupp Talves, Priit 1986 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
104 I grupp Puhke, Marcus-Heinrich 1991 mees M21 Eesti, Tartu maakond Loov Loodus
105 I grupp Männik, Kristjan 1984 mees M35 Eesti, Harju maakond As Helmes
106 I grupp Vitsut, Madis 1990 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
107 I grupp Pähn, Janar 1976 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
108 I grupp Guzas, Eivinas 1980 mees M35 Eesti, Harju maakond
109 I grupp Hussar, Kaidar 1971 mees M45 Eesti, Võru maakond
110 I grupp Pihlak, Lauri 1979 mees M40 Eesti, Harju maakond
111 I grupp Hanga, Karol 2000 mees M21 Eesti, Harju maakond
112 I grupp Pakri, Tom 1991 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
113 I grupp Tameri, Tarvi 1984 mees M35 Eesti, Harju maakond
114 I grupp Kaar, Alar 1979 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
115 I grupp Vilk, Hannes 1971 mees M45 Eesti, Jõgeva maakond OÜ Eesti Killustik
116 I grupp Lember, Jaagup 1995 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
117 I grupp Kasekamp, Andrus 1973 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
118 I grupp Luik, Lily 1985 naine N21 Eesti, Tartu maakond TÜASK
119 I grupp Enno, Kristjan 1973 mees M45 Eesti, Harju maakond COOP Pank
120 I grupp Malyshev, Evgenii 1964 mees M55 Venemaa, Pskovskaya obl.
121 I grupp Jaanson, Jüri 1965 mees M50 Eesti, Viljandi maakond Viljandi sõudeklubi
122 I grupp Metsmaa, Johannes 2003 mees M16 Eesti, Viljandi maakond
123 I grupp Kooser, Mart 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
124 I grupp Kempi, Antti 1979 mees M40 Eesti, Harju maakond
125 I grupp Kuuskla, Priit 1982 mees M35 Eesti, Lääne-Viru maakond
126 I grupp Bauman, Jaanus 1976 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
127 I grupp Haava, Henno 1973 mees M45 Eesti, Tartu maakond Saint Gobain Glass Estonia SE
128 I grupp Gurba, Stanislav 1986 mees M21 Eesti, Tartu maakond Axinom Eesti OÜ
129 I grupp Enn, Lauri 1980 mees M35 Eesti, Tartu maakond BPC
130 I grupp Tinast, Toivo 1992 mees M21 Eesti, Pärnu maakond AS STOKKER
131 I grupp Haljaste, Kardo 1983 mees M35 Eesti, Jõgeva maakond
132 I grupp Juur, Kristjan 1982 mees M35 Eesti, Tartu maakond
133 I grupp Kalda, Kristjan 1980 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
134 I grupp Vafin, Renat 1973 mees M45 Eesti, Harju maakond
135 I grupp Luik, Sulev 1976 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
136 I grupp Puusild, Kristjan 1980 mees M35 Eesti, Pärnu maakond Elujooks
137 I grupp Nassar, Taavi 1987 mees M21 Eesti, Võru maakond
138 I grupp Vaher, Anneli 1986 naine N21 Eesti, Harju maakond
139 I grupp Mõttus, Märten 1981 mees M35 Eesti, Harju maakond
140 I grupp Arm, Markus 2001 mees M18 Eesti, Harju maakond
141 I grupp Cakle, Laura 1986 naine N21 Läti, Ventspils
142 I grupp Viirmann, Ott 1987 mees M21 Eesti, Harju maakond
143 I grupp Leivits, Lauri 1996 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
144 I grupp Kirss, Mairo 1980 mees M35 Eesti, Harju maakond
145 I grupp Zahharov, Igor 1990 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
146 I grupp Johanson, Jaanus 1973 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
147 I grupp Väli, Jürgo 1985 mees M21 Eesti, Viljandi maakond Karmet Grupp
148 I grupp Kuznetsov, Madis 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
149 I grupp Algmaa, Leino 1990 mees M21 Eesti, Tartu maakond
150 I grupp Muld, Margus 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
151 I grupp Siimumäe, Margo 1965 mees M50 Eesti, Harju maakond
152 I grupp Järve, Alo 1976 mees M40 Eesti, Tartu maakond
153 I grupp Tomp, Ahti 1983 mees M35 Eesti, Harju maakond
154 I grupp Mäll, Märt 1986 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
155 I grupp Rull, Hendrik 1996 mees M21 Eesti, Tartu maakond
156 I grupp Viitmaa, Raul 2002 mees M18 Eesti, Viljandi maakond Spordikool/kergejõustik
157 I grupp Uustare, Ain 1978 mees M40 Eesti, Tartu maakond
158 I grupp Tilga, Kajar 1967 mees M50 Eesti, Valga maakond -
159 I grupp Reemi, Raigo 1976 mees M40 Eesti, Rapla maakond
160 I grupp Ulm, Lauri 1985 mees M21 Eesti, Harju maakond
161 I grupp Lepmets, Priit 1971 mees M45 Eesti, Harju maakond Mr
162 I grupp Veermäe, Martin 1972 mees M45 Eesti, Tartu maakond
163 I grupp Kala, Tiina 1987 naine N21 Eesti, Harju maakond
164 I grupp Jürjen, Lauri 1981 mees M35 Eesti, Harju maakond Vaskjala
165 I grupp Parve, Heikki 1962 mees M55 Eesti, Harju maakond
166 I grupp Ninn, Allar 1980 mees M35 Eesti, Harju maakond
167 I grupp Sune, Andres 1959 mees M60 Eesti, Lääne-Viru maakond
168 I grupp Nuga, Ahti 1984 mees M35 Eesti, Rapla maakond
169 I grupp Lehismets, Madis 1975 mees M40 Eesti, Lääne maakond
170 I grupp Kiisler, Aivar 1972 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
171 I grupp Zvorovski, Henn 1967 mees M50 Eesti, Harju maakond EANS
172 I grupp Rähn, Ahto 1980 mees M35 Eesti, Tartu maakond
173 I grupp Malmre, Mallor 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
174 I grupp Haljastamm, Erkki 1985 mees M21 Eesti, Harju maakond
175 I grupp Arak, Andero 1981 mees M35 Eesti, Harju maakond
176 I grupp Gromov, Viktor 1959 mees M60 Venemaa, Pskovskay
177 I grupp Siht, Jüri 1964 mees M55 Eesti, Viljandi maakond
178 I grupp Virgepuu, Erko 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond Swedbank AS
179 I grupp Anton, Marko 1989 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
180 I grupp Palu, Silver 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond Peetri Lasteaed-Põhikool
181 I grupp Kindel, Hanno 1968 mees M50 Eesti, Harju maakond OMD Estonia
182 I grupp Vinogradov, Georgi 2000 mees M21 Eesti, Harju maakond
183 I grupp Arus, Tiit 1971 mees M45 Eesti, Harju maakond 1971
184 I grupp Linke, Martin 1975 mees M40 Eesti, Pärnu maakond
185 I grupp Loit, Madis 1984 mees M35 Eesti, Harju maakond
186 I grupp Kivila, Märt 1982 mees M35 Eesti, Tartu maakond
187 I grupp Vassus, Indrek 1979 mees M40 Eesti, Harju maakond
188 I grupp Aasmäe, Meelis 1972 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
189 I grupp Jänes, Urmet 1973 mees M45 Eesti, Harju maakond
190 I grupp Pappel, Jaanus 1971 mees M45 Eesti, Harju maakond
191 I grupp Kuningas, Andres 1974 mees M45 Eesti, Harju maakond
192 I grupp Karolin, Indrek 1973 mees M45 Eesti, Põlva maakond
193 I grupp Vassus, Raul 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
194 I grupp Norman, Mart 1972 mees M45 Eesti, Harju maakond Elisa Eesti
195 I grupp Tintera, Jiri 1981 mees M35 Eesti, Tartu maakond
196 I grupp Alajaan, Alar 1979 mees M40 Eesti, Harju maakond Kaitsevägi
197 I grupp Paap, Rauno 1991 mees M21 Eesti, Pärnu maakond Jõe Puhketalu Indiaaniküla
198 I grupp Kivi, Mart 1983 mees M35 Eesti, Harju maakond
199 I grupp Helemäe, Ero 1974 mees M45 Eesti, Harju maakond
200 I grupp Kangur, Raul 1970 mees M45 Eesti, Saare maakond Saaremaa
201 I grupp Bester, Arno 1985 mees M21 Eesti, Pärnu maakond
202 I grupp Lillipuu, Vello 1969 mees M50 Eesti, Järva maakond
203 I grupp Hussar, Kristo 2002 mees M18 Eesti, Harju maakond
204 I grupp Leisalu, Tanel 1979 mees M40 Eesti, Ida-Viru maakond
205 I grupp Sulmeisters, Arnis 1970 mees M45 Läti, Cēsu novads
206 I grupp Kokamägi, Keijo 1988 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
207 I grupp Teder, Kaspar 1980 mees M35 Eesti, Harju maakond
208 I grupp Kuusk, Sander 1987 mees M21 Eesti, Viljandi maakond JK Tulevik
209 I grupp Nuga, Silver 1987 mees M21 Eesti, Rapla maakond
210 I grupp Sutt, Romet 1995 mees M21 Eesti, Harju maakond
211 I grupp Roose, Antti 1964 mees M55 Eesti, Tartu maakond
212 I grupp Kivi, Liina 1983 naine N35 Eesti, Harju maakond
213 I grupp Reichenbach, Braien 2001 mees M18 Eesti, Viljandi maakond
214 I grupp Nutov, Kevin 2002 mees M18 Eesti, Järva maakond
215 I grupp Müür, Jan 1998 mees N21 Eesti, Jõgeva maakond Põltsamaa ÜG
216 I grupp Koplus, Maario 1984 mees M35 Eesti, Pärnu maakond
217 I grupp Lõhmus, Alar 1963 mees M55 Eesti, Viljandi maakond Plaat Detail OÜ
218 I grupp Luht, Raivo 1960 mees M55 Eesti, Ida-Viru maakond 1960
219 I grupp Puhu, Sille 1984 naine N35 Eesti, Viljandi maakond
220 I grupp Rebane, Priit 1986 mees M21 Eesti, Tartu maakond Frank Ehitus
221 I grupp Tähepõld, Margus 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond
222 I grupp Priks, Keijo 1987 mees M21 Eesti, Valga maakond
223 I grupp Kukk, Kaidi Keir 1994 naine N21 Eesti, Pärnu maakond
224 I grupp Jürimaa, Robert 1991 mees M21 Eesti, Viljandi maakond Viljandi sõudeklubi
225 I grupp Erik, Risto 1981 mees M35 Eesti, Harju maakond
226 I grupp Koitne, Kaarel 1989 mees M21 Eesti, Harju maakond
227 I grupp Vaiksaar, Mait 1983 mees M35 Eesti, Tartu maakond
228 I grupp Subi, Rivo 1977 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
229 I grupp Sova, Ivar 1980 mees M35 Eesti, Tartu maakond
230 I grupp Raudsepp, Raivo 1964 mees M55 Eesti, Järva maakond
231 I grupp Türn, Marge 1976 naine N40 Eesti, Tartu maakond
232 I grupp Ruut, Jaanus 1981 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
233 I grupp Aas, Andres 1977 mees M40 Eesti, Viljandi maakond Flexoil
234 I grupp Mõttus, Eero 1974 mees M45 Eesti, Harju maakond Tehik
235 I grupp Kaur, Margus 1968 mees M50 Eesti, Tartu maakond
236 I grupp Jänes, Margus 1980 mees M35 Eesti, Viljandi maakond Kerised.ee
237 I grupp Mäe, Vahur 1980 mees M35 Eesti, Pärnu maakond Kahe Silla Klubi
238 I grupp Saaremäe, Sten 1991 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
239 I grupp Härm, Katre 1992 naine N21 Eesti, Harju maakond OÜ Rademar
240 I grupp Elismäe, Tõnu 1969 mees M50 Eesti, Harju maakond TelegruppAS
241 I grupp Uustalo, Hektor 1983 mees M35 Eesti, Harju maakond
242 I grupp Rosenberg, Tiit 1982 mees M35 Eesti, Viljandi maakond KL Põhjakompanii
243 I grupp Kelk, Mart 1984 mees M35 Eesti, Tartu maakond
244 I grupp Teppo, Peep 1984 mees M35 Eesti, Tartu maakond
245 I grupp Goba, Edgars 1974 mees M45 Läti, Riga
246 I grupp Kivari, Andrus 1976 mees M40 Eesti, Tartu maakond Saint Gobain Glass Estonia SE
247 I grupp Janke, Maido 1983 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
248 I grupp Hantson, Andreas 2004 mees M16 Eesti, Viljandi maakond Spordikool/kergejõustik
249 I grupp Hinn, Urmo 1994 mees M21 Eesti, Tartu maakond Kuningamäe spordiklubi
250 I grupp Raag, Kaupo 1980 mees M35 Eesti, Harju maakond Rahandusministeerium
251 I grupp Järve, Heilo 1972 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
252 I grupp Priks, Hanno 1963 mees M55 Eesti, Valga maakond
253 I grupp Sõõro, Lauri 1978 mees M40 Eesti, Tartu maakond
254 I grupp Vaakmann, Kalmer 1973 mees M45 Eesti, Jõgeva maakond Scanola Baltic
255 I grupp Juurik, Margus 1969 mees M50 Eesti, Viljandi maakond
256 I grupp Varik, Endre 1981 mees M35 Eesti, Jõgeva maakond
257 I grupp Ala, Taimar 1979 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond Keskkonnaagentuur
258 I grupp Kask, Ats 1985 mees M21 Eesti, Viljandi maakond JK Tulevik
259 I grupp Käärd, Janek 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond Puitkatused OÜ
260 I grupp Kasemets, Anette 1997 naine N21 Eesti, Põlva maakond
261 I grupp Oja, Kuno 1972 mees M45 Eesti, Valga maakond
262 I grupp Soosaar, Marti 1977 mees M40 Eesti, Tartu maakond SportID International OÜ
263 I grupp Roosmaa, Viljar 1985 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
264 I grupp Kaju, Aleksander 2002 mees M18 Eesti, Jõgeva maakond
265 I grupp Laja, Leho 1971 mees M45 Eesti, Harju maakond
266 I grupp Kuurmaa, Kaarel 1983 mees M35 Eesti, Harju maakond
267 I grupp Peetrimägi, Siim 1981 mees M35 Eesti, Harju maakond KIWA
268 I grupp Kookla, Eero 1972 mees M45 Eesti, Harju maakond
269 I grupp Mitt, Olev 1961 mees M55 Eesti, Rapla maakond
270 I grupp Mikson, Maikel 1985 mees M21 Eesti, Jõgeva maakond
271 I grupp Lopsik, Priit 1979 mees M40 Eesti, Harju maakond
272 I grupp Ote, Roger 1995 mees M21 Eesti, Viljandi maakond EST sITe
273 I grupp Ibis, Margus 1967 mees M50 Eesti, Viljandi maakond päästeamet
274 I grupp Lusikas, Kristjan 1985 mees M21 Eesti, Tartu maakond eratreening.ee
275 I grupp Osvet, Sander 1967 mees M50 Eesti, Ida-Viru maakond
276 I grupp Kavak, Raiko 1983 mees M35 Eesti, Tartu maakond
277 I grupp Tiislär, Kaido 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond Jakob Westholmi Gümnaasium
278 I grupp Sumberg, Janek 1975 mees M40 Eesti, Valga maakond
279 I grupp Mihailov, Kaspar 1986 mees M21 Eesti, Tartu maakond
280 I grupp Rauba, Tanel 1985 mees M21 Eesti, Viljandi maakond SA Viljandi Haigla
281 I grupp Miljukov, Esko 1979 mees M40 Eesti, Tartu maakond
282 I grupp Vidder, Geron 2005 mees M14 Eesti, Viljandi maakond
283 I grupp Schmidt, Mihkel 1983 mees M35 Eesti, Viljandi maakond Cleveron AS
284 I grupp Peterkopf, Indrek 1970 mees M45 Eesti, Tartu maakond RKIK
285 I grupp Pärtelpoeg, Ingmar 1973 mees M45 Eesti, Tartu maakond
286 I grupp Tafenau, Ilmar 1972 mees M45 Eesti, Viljandi maakond Pääste
287 I grupp Kurg, Raimo 1982 mees M35 Eesti, Tartu maakond
288 I grupp Saar, Imre 1990 mees M21 Eesti, Harju maakond
289 I grupp Jõgi, Martin 1986 mees M21 Eesti, Harju maakond
290 I grupp Ritval, Alar 1964 mees M55 Eesti, Viljandi maakond SA Viljandi Haigla
291 I grupp Krünberg, Klen 1990 mees M21 Eesti, Lääne-Viru maakond
292 I grupp Tammoja, Mario 1990 mees M21 Eesti, Viljandi maakond Tallinna Lennujaam
293 I grupp Kallas, Mati 1961 mees M55 Eesti, Viljandi maakond
294 I grupp Randmäe, Heiki 1969 mees M50 Eesti, Viljandi maakond Õerutajad
295 I grupp Meresmaa, Rando 1987 mees M21 Eesti, Pärnu maakond Kahe Silla Klubi
296 I grupp Selliov, Olle 1974 mees M45 Eesti, Harju maakond VAITER
297 I grupp Lehiste, Ülar 1970 mees M45 Eesti, Valga maakond
298 I grupp Übius, Indrek 1979 mees M40 Eesti, Harju maakond Swedbank AS
299 I grupp Roosileht, Jaanus 1967 mees M50 Eesti, Järva maakond
300 I grupp Nurk, Hugo Johannes 2001 mees M18 Eesti, Tartu maakond
301 II grupp Toplaan, Anti 1968 mees M50 Eesti, Saare maakond EELK Kuressaare
302 II grupp Vahtra, Janek 1973 mees M45 Eesti, Harju maakond
303 II grupp Koit, Silver 1971 mees M45 Eesti, Põlva maakond
304 II grupp Kiiranen, Kalle 1953 mees M65 Eesti, Tartu maakond Tartu Ülikool
305 II grupp Lepik, Raul 1980 mees M35 Eesti, Tartu maakond
306 II grupp Ilves, Elin 1965 naine N50 Eesti, Tartu maakond
307 II grupp Laagus, Tarmo 1975 mees M40 Eesti, Viljandi maakond Printbest
308 II grupp Saidla, Siim 1984 mees M35 Eesti, Harju maakond
309 II grupp Nurk, Talis 1982 mees M35 Eesti, Tartu maakond Talis Nurk Ehitus
310 II grupp Laidvee, Jaanus 1974 mees M45 Eesti, Harju maakond
311 II grupp Lääts, Märt 1961 mees M55 Eesti, Pärnu maakond
312 II grupp Heinsalu, Raul 1969 mees M50 Eesti, Harju maakond
313 II grupp Ronimois, Mihkel 1989 mees M21 Eesti, Tartu maakond Viljandi Rattaklubi
314 II grupp Mätas, Anto 1989 mees M21 Eesti, Harju maakond MTÜ Spordiselts
315 II grupp Veedla, Sven 1974 mees M45 Eesti, Pärnu maakond koopiatehas
316 II grupp Viispert, Ando 1976 mees M40 Eesti, Tartu maakond Reach-U
317 II grupp Koppel, Mati 1960 mees M55 Eesti, Tartu maakond Mr
318 II grupp Pugal, Bruno 2002 mees M18 Eesti, Viljandi maakond
319 II grupp Puust, Laurits 1990 mees M21 Eesti, Tartu maakond TÜ FI
320 II grupp Palmiste, Sander 1993 mees M21 Eesti, Harju maakond
321 II grupp Tints, Are 1987 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
322 II grupp Lõhmus, Andres 1978 mees M40 Eesti, Tartu maakond SMIT
323 II grupp Tomp, Märt 1961 mees M55 Eesti, Viljandi maakond VAK Staier
324 II grupp Tammesalu, Raul 1985 mees M21 Eesti, Harju maakond Outfunnel.com
325 II grupp Mikk, Silja 1968 naine N50 Eesti, Viljandi maakond
326 II grupp Lind, Kaspar 2003 mees M16 Eesti, Viljandi maakond Spordikool/suusatamine
327 II grupp Käärt, Viljar 1980 mees M35 Eesti, Harju maakond
328 II grupp Linnaste, Agris 1993 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
329 II grupp Hainsoo, Tauri 1987 mees M21 Eesti, Põlva maakond
330 II grupp Jaago, Joel 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
331 II grupp Suurmägi, Marko 1975 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
332 II grupp Tukk, Martin 2001 mees M18 Eesti, Viljandi maakond Spordikool/korvpall
333 II grupp Toom, Toomas 1960 mees M55 Eesti, Harju maakond
334 II grupp Oder, Rein 1972 mees M45 Eesti, Tartu maakond
335 II grupp kartau, marko 1983 mees M35 Eesti, Tartu maakond
336 II grupp Palmiste, Martin 2001 mees M18 Eesti, Viljandi maakond
337 II grupp Lätte, Oliver 1981 mees M35 Eesti, Harju maakond
338 II grupp Tellas, Härmo 1971 mees M45 Eesti, Harju maakond Pesmel
339 II grupp Piho, Veiko 1980 mees M35 Eesti, Viljandi maakond Elefix OÜ
340 II grupp Naruskberg, Joosep 1990 mees M21 Eesti, Järva maakond
341 II grupp Schmidt, Arnold 1955 mees M60 Eesti, Viljandi maakond
342 II grupp Vares, Timo 1980 mees M35 Eesti, Harju maakond
343 II grupp Saar, Laur 1966 mees M50 Eesti, Harju maakond
344 II grupp Jõgi, Tarmo 1982 mees M35 Eesti, Harju maakond
345 II grupp Rebane, Rait 1990 mees M21 Eesti, Harju maakond
346 II grupp Kallaste, Rain 1977 mees M40 Eesti, Rapla maakond
347 II grupp Tammsaar, Kristjan 1984 mees M35 Eesti, Tartu maakond Saint Gobain Glass Estonia SE
348 II grupp Turu, Kaljo 1963 mees M55 Eesti, Lääne-Viru maakond
349 II grupp Hindriks, Arvi 1965 mees M50 Eesti, Viljandi maakond Eesti Höövelliist OÜ
350 II grupp Valdmaa, Risto 1977 mees M40 Eesti, Viljandi maakond Valula sepad
351 II grupp Jürimaa, Mihkel 1988 mees M21 Eesti, Viljandi maakond Viljandi Sõudeklubi
352 II grupp Rästa, Roomet 2000 mees M21 Eesti, Valga maakond
353 II grupp Terro, Evelin 1981 naine N35 Eesti, Viljandi maakond
354 II grupp Koovit, Robin 2000 mees M21 Eesti, Viljandi maakond Spordikool/suusatamine
355 II grupp Ritval, Markus 2007 mees M14 Eesti, Viljandi maakond
356 II grupp Kongo, Herbert 1992 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
357 II grupp Pertelson, Aleksander 2003 mees M16 Eesti, Viljandi maakond
358 II grupp Gussev, Rain 1979 mees M40 Eesti, Harju maakond Päästeamet
359 II grupp Parygin, Dmitry 1974 mees M45 Venemaa, Pihkva Pskov Ski team
360 II grupp Söödor, Siim 1987 mees M21 Eesti, Viljandi maakond Toru-Jüri OÜ
361 II grupp Pedak, Marko 1995 mees M21 Eesti, Viljandi maakond Viljandi Sõudeklubi
362 II grupp Krull, Kristjan 1981 mees M35 Eesti, Harju maakond
363 II grupp Pulin, Margus 1976 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
364 II grupp Eensalu, Anders 1981 mees M35 Eesti, Harju maakond
365 II grupp Jänes, Marge 1984 naine N35 Eesti, Viljandi maakond
366 II grupp Viktorovitš, Martin 1987 mees M21 Eesti, Pärnu maakond PREAB
367 II grupp Laineveer, Indrek 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond
368 II grupp Purre, Egert 1989 mees M21 Eesti, Harju maakond Tripassion Triatloniklubi
369 II grupp Pärnapuu, Risto 1995 mees M21 Eesti, Tartu maakond
370 II grupp Tragon, Mart 1985 mees M21 Eesti, Jõgeva maakond
371 II grupp Toom, Joonas 2000 mees M21 Eesti, Viljandi maakond Spordikool/sõudmine
372 II grupp Lukka, Simon 1994 mees M21 Eesti, Viljandi maakond JK Tulevik
373 II grupp Vallik, Kenneth 1984 mees M35 Eesti, Harju maakond
374 II grupp Arge, Virgo 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond Jetoil AS
375 II grupp Saar, Jüri 1973 mees M45 Eesti, Tartu maakond Postimees Grupp
376 II grupp Must, Hannes 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond Nordecon AS
377 II grupp Krass, Reimo 1985 mees M21 Eesti, Järva maakond
378 II grupp Murulaid, Hannes 1979 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
379 II grupp Pikkof, Jaanis 1989 mees M21 Eesti, Rapla maakond
380 II grupp Dainis, Andris 1949 mees M70 Läti, Vidzeme
381 II grupp Mazurs, Ainārs 1968 mees M50 Läti, Vidzeme
382 II grupp Roosalk, Kaire 1973 naine N45 Eesti, Viljandi maakond
383 II grupp Nestor, Kaarel 1990 mees M21 Eesti, Harju maakond
384 II grupp Rist, Martin 1986 mees M21 Eesti, Viljandi maakond MrW oü
385 II grupp Morgenson, Jan 2000 mees M21 Eesti, Jõgeva maakond
386 II grupp Hudilainen, Eerik 2005 mees M14 Eesti, Ida-Viru maakond
387 II grupp Randma, Aare 1958 mees M60 Eesti, Harju maakond
388 II grupp Alusalu, Sandra 1987 naine N21 Eesti, Jõgeva maakond
389 II grupp Lahe, Marek 1980 mees M35 Eesti, Harju maakond
390 II grupp Trumm, Aron 1981 mees M35 Eesti, Tartu maakond Suusahullud
391 II grupp Jänes, Jaan 1986 mees M21 Eesti, Tartu maakond Mapri Ehitus OÜ
392 II grupp Seil, Eido 1974 mees M45 Eesti, Harju maakond Kardinad24
393 II grupp Ehala, Aivo 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
394 II grupp Vilgo, Riivo 1987 mees M21 Eesti, Harju maakond
395 II grupp Meister, Andreas 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
396 II grupp Tulp, Kristjan 1981 mees M35 Eesti, Harju maakond Tallinna Teede AS
397 II grupp Vitsut, Mihkel 1991 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
398 II grupp Ponder, Neeme 1958 mees M60 Eesti, Viljandi maakond
399 II grupp Kaljula, Ivo 1973 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
400 II grupp Allmägi, Aap 1993 mees M21 Eesti, Harju maakond
401 II grupp Riipus, Ingrid 1980 naine N35 Eesti, Jõgeva maakond Põltsamaa ÜG
402 II grupp Vellerind, Rain 1965 mees M50 Eesti, Harju maakond
403 II grupp Sammel, Arne 1955 mees M60 Eesti, Viljandi maakond
404 II grupp Nõmm, Marge 1969 naine N50 Eesti, Harju maakond
405 II grupp Tomp, Lauri 1985 mees M21 Eesti, Harju maakond
406 II grupp Kütt, Ago 1980 mees M35 Eesti, Tartu maakond
407 II grupp Rand, Kaarel 1983 mees M35 Eesti, Harju maakond
408 II grupp Kaju, Andres 1983 mees M35 Eesti, Harju maakond Silen
409 II grupp Kaldma, Toomas 1983 mees M35 Eesti, Harju maakond
410 II grupp Hollo, Janno 1970 mees M45 Eesti, Tartu maakond
411 II grupp Pugal, Karolina 2000 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
412 II grupp Kees, Marti 1978 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond HakaPlast
413 II grupp Caklis, Raitis 1984 mees M35 Läti, Ikšķile
414 II grupp Aigro, Aiko 1981 mees M35 Eesti, Harju maakond
415 II grupp Möll, Andrus 1960 mees M55 Eesti, Harju maakond
416 II grupp Sutt, Ranno 2002 mees M18 Eesti, Pärnu maakond
417 II grupp Rennit, Martin 1986 mees M21 Eesti, Viljandi maakond Trafox Eesti OÜ
418 II grupp Sillaots, Mart 1972 mees M45 Eesti, Harju maakond
419 II grupp Jürmann, Kevo 1981 mees M35 Eesti, Tartu maakond
420 II grupp Mets, Mikk 1988 mees M21 Eesti, Tartu maakond
421 II grupp Loorens, Renek 1981 mees M35 Eesti, Lääne maakond
422 II grupp Männik, Kert 1996 mees M21 Eesti, Viljandi maakond LHV
423 II grupp Keskel, Alvar 1981 mees M35 Eesti, Harju maakond Agilean Solutions
424 II grupp Heinsoo, Andrus 1967 mees M50 Eesti, Viljandi maakond
425 II grupp Hanga, Knut 1970 mees M45 Eesti, Harju maakond
426 II grupp Miina, Heino 1967 mees M50 Eesti, Tartu maakond
427 II grupp Silber, Taavi 1980 mees M35 Eesti, Tartu maakond
428 II grupp Lillemets, Marek 1979 mees M40 Eesti, Harju maakond
429 II grupp Lill, Meelis 1970 mees M45 Eesti, Valga maakond
430 II grupp Müürsepp, Toomas 1970 mees M45 Eesti, Järva maakond
431 II grupp Pähn, Allar 1987 mees M21 Eesti, Tartu maakond
432 II grupp Nurk, Margus 1969 mees M50 Eesti, Tartu maakond
433 II grupp Luts, Vahur 1962 mees M55 Eesti, Harju maakond
434 II grupp Rohtsalu, Jaak 1960 mees M55 Eesti, Lääne-Viru maakond Keskkonnaagentuur
435 II grupp Hallemaa, Rene 1987 mees M21 Eesti, Tartu maakond
436 II grupp Kukk, Meelis 1959 mees M60 Eesti, Pärnu maakond Pärnu LV
437 II grupp Koovit, Silver 1974 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
438 II grupp Tõnisson, Jüri 1993 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
439 II grupp Unga, Rain 1988 mees M21 Eesti, Harju maakond
440 II grupp Rencis, Ainars 1958 mees M60 Läti, Valmiera
441 II grupp Maidla, Margus 1973 mees M45 Eesti, Harju maakond
442 II grupp Kree, Inga 1985 naine N21 Eesti, Viljandi maakond Toom Tekstiil AS
443 II grupp Vaks, Toomas 1987 mees M21 Eesti, Harju maakond Domus Kinnisvara
444 II grupp Meiesaar, Marek 1992 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
445 II grupp Rekor, Martin 1983 mees M35 Eesti, Harju maakond
446 II grupp Juurik, Martin 1995 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
447 II grupp Ast, Edvin 1994 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
448 II grupp Joasoo, Jaanus 1985 mees M21 Eesti, Harju maakond
449 II grupp Aasaru, Juhan 1983 mees M35 Eesti, Tartu maakond Cloudware OÜ
450 II grupp Hekk, Kadri 1986 naine N21 Eesti, Harju maakond Swedbank AS
451 II grupp Schmeimann, Rauno 1991 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
452 II grupp Kasemaa, Janno 1979 mees M40 Eesti, Ida-Viru maakond AS SEB Pank
453 II grupp Mäekivi, Jaanus 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
454 II grupp Kurvits, Ain 1967 mees M50 Eesti, Harju maakond
455 II grupp Järv, Allan 1973 mees M45 Eesti, Tartu maakond
456 II grupp Kiipus, Hannes 1982 mees M35 Eesti, Ida-Viru maakond
457 II grupp Mikk, Marko 1990 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
458 II grupp Õismaa, Rauno 1989 mees M21 Eesti, Harju maakond
459 II grupp Kõllamets, Kaitis 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
460 II grupp Lambinen, Andrei 1985 mees M21 Eesti, Harju maakond
461 II grupp Künnapas, Lembit 1966 mees M50 Eesti, Pärnu maakond
462 II grupp Ausmees, Evelin 1978 naine N40 Eesti, Harju maakond Instar EBC
463 II grupp Reino, Indrek 1970 mees M45 Eesti, Harju maakond
464 II grupp Võsu, Steve 1985 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
465 II grupp Tomingas, Toivo 1961 mees M55 Eesti, Pärnu maakond UPM AS
466 II grupp Rohlin, Sven 1966 mees M50 Eesti, Harju maakond
467 II grupp Litvinov, Liis 1989 naine N21 Eesti, Tartu maakond
468 II grupp Anton, Arno 1958 mees M60 Eesti, Tartu maakond
469 II grupp Järvsoo, Janno 1974 mees M45 Eesti, Viljandi maakond Toom Tekstiil AS
470 II grupp Valjala, Veiko 1977 mees M40 Eesti, Tartu maakond V-Disain Oü
471 II grupp Univer, Neeme 1974 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
472 II grupp Ritso, Jaak 1988 mees M21 Eesti, Harju maakond Nortal
473 II grupp Usin, Mart 1979 mees M40 Eesti, Harju maakond
474 II grupp Kivipõld, Kaido 1978 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
475 II grupp Väliste, Veljo 1969 mees M50 Eesti, Järva maakond
476 II grupp Vinogradov, Vladimir 1966 mees M50 Eesti, Harju maakond
477 II grupp Tamberg, Adele 2005 naine N14 Eesti, Viljandi maakond
478 II grupp Vedler, Markus 1999 mees M21 Eesti, Harju maakond
479 II grupp Koppas, Avo 1989 mees M21 Eesti, Harju maakond
480 II grupp Tuul, Teesi 1999 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
481 II grupp Rehtla, Renno 1985 mees M21 Eesti, Tartu maakond Karmet Grupp
482 II grupp Kees, Märt 1984 mees M35 Eesti, Pärnu maakond
483 II grupp Possul, Kadri 1971 naine N45 Eesti, Harju maakond Eesti Rahvusraamatukogu
484 II grupp Saar, Rainis 1968 mees M50 Eesti, Pärnu maakond
485 II grupp Oranen, Peeter 1978 mees M40 Eesti, Jõgeva maakond
486 II grupp Niidumaa, Anni 1988 naine N21 Eesti, Tartu maakond Saint Gobain Glass Estonia SE
487 II grupp Jaago, Ain 1980 mees M35 Eesti, Harju maakond
488 II grupp Toss, Kaarel 1952 mees M65 Eesti, Viljandi maakond
489 II grupp Paide, Heigo 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond Eraisik
490 II grupp Otsa, Heigo 1984 mees M35 Eesti, Tartu maakond
491 II grupp Olev, Tanel 1992 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
492 II grupp Kõvatomas, Ilmar 1960 mees M55 Eesti, Viljandi maakond
493 II grupp Püvi, Mark 1982 mees M35 Eesti, Tartu maakond
494 II grupp Puusepp, Avo 1973 mees M45 Eesti, Pärnu maakond Pärnu politseijaoskond
495 II grupp Hunt, Külli 1984 naine N35 Eesti, Viljandi maakond
496 II grupp Sarapuu, Sven 1984 mees M35 Eesti, Harju maakond
497 II grupp Piirak, Siim 1990 mees M21 Eesti, Pärnu maakond
498 II grupp Saare, Alo 1988 mees M21 Eesti, Pärnu maakond
499 II grupp Laur, Severi 1978 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
500 II grupp Meronen, Gunnar 1977 mees M40 Soome, Uusimaa
501 III grupp Männasoo, Toomas 1974 mees M45 Eesti, Harju maakond SEB
502 III grupp Treimuth, Meelis 1969 mees M50 Eesti, Rapla maakond Sähkö Jeesi OY
503 III grupp Pilm, Kadri 1983 naine N35 Eesti, Valga maakond
504 III grupp Traks, Hanno 1971 mees M45 Eesti, Lääne-Viru maakond
505 III grupp Kindlam, Jaanika 1976 naine N40 Eesti, Harju maakond
506 III grupp Tamm, Taago 1981 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
507 III grupp Estorn, Lilian 1955 naine N60 Eesti, Viljandi maakond VAK Staier
508 III grupp Orasmaa, Toomas 1986 mees M21 Eesti, Harju maakond
509 III grupp Peltser, Anette 2003 naine N16 Eesti, Viljandi maakond Spordikool/suusatamine
510 III grupp Nauka, Ragnar 1987 mees M21 Eesti, Harju maakond
511 III grupp Salumäe, Gardo 1986 mees M21 Eesti, Viljandi maakond ampailon oü
512 III grupp Suurman, Herkki 1965 mees M50 Eesti, Harju maakond
513 III grupp Volke, Raul 1980 mees M35 Eesti, Harju maakond Tamrex
514 III grupp Kriks, Rein 1951 mees M65 Eesti, Lääne-Viru maakond
515 III grupp Tilga, Kaari 1994 naine N21 Eesti, Valga maakond -
516 III grupp Rebane, Hendrik 1996 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
517 III grupp Eelmaa, Martin 1993 mees M21 Eesti, Harju maakond Verston Ehitus
518 III grupp Müür, Maret 1984 naine N35 Eesti, Järva maakond
519 III grupp Anton, Tarmo 1985 mees M21 Eesti, Tartu maakond
520 III grupp Volke, Harry 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond Tamrex
521 III grupp Uusma, Andres 1967 mees M50 Eesti, Harju maakond
522 III grupp Veevo, Hendrik 1984 mees M35 Eesti, Harju maakond
523 III grupp Reili, Andreas Martin 1999 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
524 III grupp Karbe, Janek 1972 mees M45 Eesti, Harju maakond
525 III grupp Kornõšev, Mihhail 1987 mees M21 Eesti, Harju maakond Codeborne
526 III grupp Järva, Jaanus 1970 mees M45 Eesti, Tartu maakond Loov Loodus
527 III grupp Treial, Alo 1981 mees M35 Eesti, Pärnu maakond
528 III grupp Sepping, Heli 1987 naine N21 Eesti, Harju maakond
529 III grupp Väli, Allvar 1991 mees M21 Eesti, Harju maakond
530 III grupp Timmusk, Kristjan 1982 mees M35 Eesti, Tartu maakond Tartu Vangla
531 III grupp Kaljas, Frid 1972 mees M45 Eesti, Harju maakond
532 III grupp Liiv, Marko 1976 mees M40 Eesti, Võru maakond
533 III grupp Kallaste, Tarmo 1974 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
534 III grupp Tõnissoo, Jaan 1990 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
535 III grupp Valgur, Gunnar 1989 mees M21 Eesti, Viljandi maakond Baltic Agro Team
536 III grupp Toom, Tarmo 1984 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
537 III grupp Verbitskas, Mirtti 1981 naine N35 Eesti, Pärnu maakond
538 III grupp Roo, Rivo 1978 mees M40 Eesti, Tartu maakond
539 III grupp Ojasoon, Ave 1987 naine N21 Eesti, Harju maakond
540 III grupp Kitvel, Eve 1973 naine N45 Eesti, Harju maakond Eeesti Energia
541 III grupp Pääru, Priit 1969 mees M50 Eesti, Harju maakond
542 III grupp Kuusik, Ants 1949 mees M70 Eesti, Viljandi maakond VAK Staier
543 III grupp Reiles, Aurika 1987 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
544 III grupp Ott, Viljar 1969 mees M50 Eesti, Viljandi maakond
545 III grupp Hunt, Kevin 2002 mees M18 Eesti, Viljandi maakond Karmet Grupp
546 III grupp Üprus, Sten 1987 mees M21 Eesti, Tartu maakond
547 III grupp Vill, Üllar 1969 mees M50 Eesti, Pärnu maakond
548 III grupp Uha, Mari 1998 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
549 III grupp Eller, Rain 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond Swedbank AS
550 III grupp Kaarma, Henri 1974 mees M45 Eesti, Harju maakond Swedbank AS
551 III grupp Ivanov, Katriin 1988 naine N21 Eesti, Harju maakond
552 III grupp Kallas, Karl 1991 mees M21 Eesti, Tartu maakond
553 III grupp Maddison, Mario 1979 mees M40 Eesti, Pärnu maakond
554 III grupp Ševerev, Argo 1974 mees M45 Eesti, Harju maakond Natural Ehitus OÜ
555 III grupp Laid, Mart 1970 mees M45 Eesti, Harju maakond Intrac Eesti AS
556 III grupp Oras, Vello 1952 mees M65 Eesti, Tartu maakond
557 III grupp Tamm, Tanel 1981 mees M35 Eesti, Saare maakond KappaZeta OÜ
558 III grupp Mägi, Heiki 1982 mees M35 Eesti, Pärnu maakond
559 III grupp Mikaadu, Tauri 1987 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
560 III grupp Mägi, Virgo 1978 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
561 III grupp Caklis, Aivars 1953 mees M65 Läti, Ventspils
562 III grupp Paas, Meelis 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
563 III grupp Paltser, Madis 1988 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
564 III grupp Kuusik, Tiina 1960 naine N55 Eesti, Viljandi maakond
565 III grupp Roletsky, Heiki 1975 mees M40 Eesti, Tartu maakond AS Proekspert
566 III grupp Roomet, Hannes 1953 mees M65 Eesti, Rapla maakond
567 III grupp Zirnask, Villu 1966 mees M50 Eesti, Harju maakond
568 III grupp Koovit, Ruudi 2007 mees M14 Eesti, Viljandi maakond Spordikool/suusatamine
569 III grupp Siniorg, Meliko 1975 mees M40 Eesti, Tartu maakond Eesti Energia
570 III grupp Jürgenson, Indrek 1974 mees M45 Eesti, Tartu maakond
571 III grupp King, Mirek 1969 mees M50 Eesti, Saare maakond modules.ee
572 III grupp Lahno, Nikolas 2005 mees M14 Eesti, Ida-Viru maakond
573 III grupp Elmet, Liis 1992 naine N21 Eesti, Harju maakond KPMG Baltics OÜ
574 III grupp Ruut, Rauno 1971 mees M45 Eesti, Viljandi maakond Viljandi Sõudeklubi
575 III grupp Melts, Teedo 1972 mees M45 Eesti, Harju maakond
576 III grupp Vaabel, Mikk Mihkel 1995 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
577 III grupp Laev, Kalmer 1989 mees M21 Eesti, Harju maakond
578 III grupp Kaaver, Siiri 1964 naine N55 Eesti, Tartu maakond
579 III grupp Kumm, Tanel 1973 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
580 III grupp Šinkartšuk, Sander 2006 mees M14 Eesti, Viljandi maakond
581 III grupp Valting, Reemet 1982 mees M35 Eesti, Järva maakond
582 III grupp Vildersen, Tarmo 1984 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
583 III grupp Rästa, Vahur 1976 mees M40 Eesti, Valga maakond
584 III grupp Kikojan, Janno 1996 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
585 III grupp Karussaar, Kaido 1967 mees M50 Eesti, Harju maakond
586 III grupp Kurik, Kristjan 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
587 III grupp Kaljumäe, Martin 1983 mees M35 Eesti, Harju maakond
588 III grupp Luht, Risto 1985 mees M21 Soome, Uusimaa
589 III grupp Pohla, Marek 1980 mees M35 Eesti, Harju maakond Kaamos Group
590 III grupp Kuldkepp, Timo 1988 mees M21 Eesti, Pärnu maakond
591 III grupp Puustusmaa, Karl Sebastian 2006 mees M14 Eesti, Viljandi maakond
592 III grupp Saal, Karl-Ernst 1996 mees M21 Eesti, Tartu maakond Spordiklubi Altia
593 III grupp Vahtramäe, Sander 1989 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
594 III grupp Järve, Marina 1967 naine N50 Eesti, Harju maakond
595 III grupp Suits, Tiit 1984 mees M35 Eesti, Tartu maakond
596 III grupp Sooaru, Mait 1972 mees M45 Eesti, Harju maakond Fitek
597 III grupp Raba, Ahti 1986 mees M21 Eesti, Harju maakond LHV Pank
598 III grupp Kivistik, Handreas Karl 2001 mees M18 Eesti, Viljandi maakond Spordikool/sõudmine
599 III grupp Lellep, Tanel 2002 mees M18 Eesti, Viljandi maakond Spordikool/suusatamine
600 III grupp Ukkivi, Tõnis 1981 mees M35 Eesti, Harju maakond
601 III grupp Rence, Alina 1985 naine N21 Läti, Riga
602 III grupp Türn, Tõnis 1975 mees M40 Eesti, Tartu maakond
603 III grupp Rohtla, Rein 1974 mees M45 Eesti, Tartu maakond Eesti Post AS
604 III grupp Opermann, Valeri 1966 mees M50 Eesti, Viljandi maakond
605 III grupp Metus, Madis 1986 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
606 III grupp Egel, Alar 1976 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
607 III grupp Ivainen, Toivo 1964 mees M55 Eesti, Lääne-Viru maakond
608 III grupp Bester, Andres 1985 mees M21 Eesti, Pärnu maakond
609 III grupp Aarne, Martin 1991 mees M21 Eesti, Harju maakond AS Helmes
610 III grupp Stroom, Inno 1976 mees M40 Eesti, Jõgeva maakond
611 III grupp Loorens, Kaja 1982 naine N35 Eesti, Lääne maakond
612 III grupp Puhk, Rene 1985 mees M21 Eesti, Tartu maakond
613 III grupp Mäesepp, Aigar 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond Swedbank AS
614 III grupp Verrev, Silver 1980 mees M35 Eesti, Harju maakond Kaamos Kinnisvara AS
615 III grupp Peek, Seila 1996 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
616 III grupp Ojokas, Martin 1985 mees M21 Eesti, Tartu maakond
617 III grupp Minin, Martin 1984 mees M35 Eesti, Harju maakond Semetron
618 III grupp Päivil, Viljar 1963 mees M55 Eesti, Jõgeva maakond CS Maja
619 III grupp Laaneveer, Silver 1994 mees M21 Eesti, Harju maakond
620 III grupp Orav, Alari 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
621 III grupp Soovik, Jüri 1958 mees M60 Eesti, Viljandi maakond
622 III grupp Laasu, Arnold 1960 mees M55 Eesti, Pärnu maakond Seesam Insurance
623 III grupp Valkman, Andre 1985 mees M21 Eesti, Harju maakond
624 III grupp Aarna, Kaspar 1986 mees M21 Eesti, Harju maakond
625 III grupp Viet, Margus 1970 mees M45 Eesti, Rapla maakond
626 III grupp Prantsus, Viljo 1971 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
627 III grupp Viira, Andres 1967 mees M50 Eesti, Harju maakond
628 III grupp Atonen, Marek 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond Riigi Tugiteenuste keskus
629 III grupp Lindenberg, Ingrid 1966 naine N50 Eesti, Tartu maakond
630 III grupp Pihlak, Marek 1977 mees M40 Eesti, Tartu maakond Spordiklubi Altia
631 III grupp Kula, Kertu 1990 naine N21 Eesti, Harju maakond
632 III grupp Tuul, Renee 1969 mees M50 Eesti, Harju maakond
633 III grupp Tannik, Priit 1971 mees M45 Eesti, Tartu maakond Priit Tannik
634 III grupp Neering, Riivo 1973 mees M45 Eesti, Viljandi maakond Viljandi Rattaklubi
635 III grupp Paris, Mariliis 2004 naine N16 Eesti, Viljandi maakond Spordikool/kergejõustik
636 III grupp Urbus, Getlin 1982 naine N35 Eesti, Harju maakond
637 III grupp Ait, Ingrid 1978 naine N40 Eesti, Lääne-Viru maakond
638 III grupp Haavapuu, Triinu 1979 naine N40 Eesti, Viljandi maakond
639 III grupp Tamm, Karl 2003 mees M16 Eesti, Viljandi maakond
640 III grupp Kurvits, Klaus-Erik 2002 mees M18 Eesti, Tartu maakond Tartu Forseliuse Kool
641 III grupp Mägi, Vahur 1981 mees M35 Eesti, Harju maakond Web Expert OÜ
642 III grupp Vainola, Marek 2003 mees M16 Eesti, Viljandi maakond olustvere põhikool
643 III grupp Rillo, Janno 1979 mees M40 Eesti, Harju maakond Swedbank AS
644 III grupp Lehmann, Andreas 1969 mees M50 Eesti, Harju maakond
645 III grupp Lõpp, Mihkel 2002 mees M18 Eesti, Viljandi maakond Spordikool/käsipall
646 III grupp Mägi, Raido 2003 mees M16 Eesti, Viljandi maakond
647 III grupp Parik, Tiit 1975 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
648 III grupp Järvsoo, Sandor 2006 mees M14 Eesti, Viljandi maakond
649 III grupp Murumägi, Margit 2000 naine N21 Eesti, Viljandi maakond Spordikool/suusatamine
650 III grupp Koppel, Andres 1982 mees M35 Eesti, Ida-Viru maakond TalTech
651 III grupp Soo, Hannes 1974 mees M45 Eesti WILO
652 III grupp Kond, Kuido 1970 mees M45 Eesti, Lääne-Viru maakond
653 III grupp Varik, Liis 1991 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
654 III grupp Ojasalu, Marek 1984 mees M35 Eesti, Harju maakond Oskar
655 III grupp Lepmets, Marju 1977 naine N40 Eesti, Pärnu maakond
656 III grupp Vaher, Tuuli 1998 naine N21 Eesti, Jõgeva maakond
657 III grupp Siht, Morten 2004 mees M16 Eesti, Viljandi maakond
658 III grupp Vainu, Martin 1988 mees M21 Eesti, Pärnu maakond
659 III grupp Rahuoja, Riina 1972 naine N45 Eesti, Pärnu maakond
660 III grupp Jaani, Mart 1967 mees M50 Eesti, Tartu maakond Hilaris
661 III grupp Saamann, Gert 1968 mees M50 Eesti, Järva maakond
662 III grupp Pulk, Lennart 1973 mees M45 Eesti, Pärnu maakond
663 III grupp Järve, Liisi 1988 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
664 III grupp Kihuoja, Triin 1997 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
665 III grupp Kõrva, Enel 1979 naine N40 Eesti, Harju maakond AT Sport
666 III grupp Nilson, Koit 1961 mees M55 Eesti, Harju maakond
667 III grupp Kübar, Kauri 1985 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
668 III grupp Talimaa, Pärt 1987 mees M21 Eesti, Viljandi maakond Cleveron AS
669 III grupp Talts, Rene 2005 mees M14 Eesti, Viljandi maakond Spordikool/maadlus
670 III grupp Adams, Ergo 2001 mees M18 Eesti, Viljandi maakond
671 III grupp Orel, Randy 1968 mees M50 Eesti, Ida-Viru maakond Eesti Energia
672 III grupp Tomp, Maigi 1987 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
673 III grupp Kannel, Triinu 1976 naine N40 Eesti, Viljandi maakond
674 III grupp Schihalejev, Arvi 1964 mees M55 Eesti, Rapla maakond
675 III grupp Manytskyi, Volodymyr 1981 mees M35 Eesti, Harju maakond
676 III grupp Kivilaan, Asso 1995 mees M21 Eesti, Viljandi maakond Viljandi Sõudeklubi
677 III grupp Sellik, Raivo 1965 mees M50 Eesti, Harju maakond
678 III grupp Kümnik, Jaak 1959 mees M60 Eesti, Harju maakond
679 III grupp Ütsik, Johannes 1969 mees M50 Eesti, Harju maakond
680 III grupp Kivisild, Kairo-Kristjan 2001 mees M18 Eesti, Viljandi maakond
681 III grupp Saul, Raimo 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
682 III grupp Gold, Kristjan 1982 mees M35 Eesti, Harju maakond Juriidilise isiku nimi või asutuse nimetus
683 III grupp Kolk, Marko 1968 mees M50 Eesti, Saare maakond
684 III grupp Koppel, Tõnu 1966 mees M50 Eesti, Harju maakond AT Sport
685 III grupp Villum, Tarmo 1980 mees M35 Eesti, Harju maakond
686 III grupp Seppel, Taavi 1990 mees M21 Eesti, Tartu maakond Snowhound OÜ
687 III grupp Ründal, Andrus 1964 mees M55 Eesti, Rapla maakond Maa-amet
688 III grupp Puks, Maido 1983 mees M35 Eesti, Harju maakond
689 III grupp Merida, Taavi 1987 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
690 III grupp Rull, Kristiina 1972 naine N45 Eesti, Tartu maakond
691 III grupp Pajula, Andrus 1971 mees M45 Eesti, Harju maakond
692 III grupp Hillep, Einar 1970 mees M45 Eesti, Harju maakond Justiitsministeerium
693 III grupp Alliksaar, Janeli 2002 naine N18 Eesti, Viljandi maakond Spordikool/suusatamine
694 III grupp Kallak, Kaire 1971 naine N45 Eesti, Tartu maakond
695 III grupp Scheer, Silja 1977 naine N40 Eesti, Harju maakond
696 III grupp Väljak, Risto 1994 mees M21 Eesti, Harju maakond
697 III grupp Liesment, Madis 1991 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
698 III grupp Kisand, Evelin 1987 naine N21 Eesti, Tartu maakond
699 III grupp Born, Robert 1988 mees M21 Eesti, Pärnu maakond
700 III grupp Nisamedtinov, Ildar 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
701 III grupp Arus, Ardi 1982 mees M35 Eesti, Harju maakond Fit Mode
702 III grupp Villup, Riido 1981 mees M35 Eesti, Pärnu maakond
703 III grupp Hallik, Urmas 1978 mees M40 Eesti, Pärnu maakond Altia Eesti AS
704 III grupp Raudsepp, Annabel 2003 naine N16 Eesti, Viljandi maakond Spordikool/kergejõustik
705 III grupp Välba, Tarvo 1981 mees M35 Eesti, Harju maakond DHL Express Estonia AS
706 III grupp Kaska, Marko 1974 mees M45 Eesti, Harju maakond
707 III grupp Kurvits, Kait 1988 mees M21 Eesti, Harju maakond
708 III grupp Hantson, Anette 2002 naine N18 Eesti, Viljandi maakond Spordikool/kergejõustik
709 III grupp Heile, Jaanus 1971 mees M45 Eesti, Tartu maakond
710 III grupp Laanmets, Jüri 1956 mees M60 Eesti, Harju maakond
711 III grupp Änilane, Juhan 1951 mees M65 Eesti, Viljandi maakond Viljandi Rattaklubi
712 III grupp Allas, Ain 1987 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
713 III grupp Kaasik, Hanna-Brita 1999 naine N21 Eesti, Jõgeva maakond
714 III grupp Avel, Rauno 1990 mees M21 Eesti, Ida-Viru maakond
715 III grupp Vool, Ele 1975 naine N40 Eesti, Tartu maakond
716 III grupp Reinbach, Indrek 1976 mees M40 Eesti, Lääne maakond Merevägi
717 III grupp Meidla, Arvi 1956 mees M60 Eesti, Viljandi maakond
718 III grupp Meier, Tarmo 1981 mees M35 Eesti, Tartu maakond
719 III grupp Alesma, Karl-Joan 2001 mees M18 Eesti, Viljandi maakond
720 III grupp Tilk, Vello 1969 mees M50 Eesti, Viljandi maakond
721 III grupp Süsi, Viljar 1982 mees M35 Eesti, Harju maakond Snowhound OÜ
722 III grupp Koll, Tarmo 1969 mees M50 Eesti, Harju maakond
723 III grupp Pellenen, Evelin 1977 naine N40 Eesti, Tartu maakond
724 III grupp Moor, Mart 1990 mees M21 Eesti, Harju maakond
725 III grupp Pilm, Heiki 1981 mees M35 Eesti, Valga maakond
726 III grupp Heinaste, Romet-Handre 2000 mees M21 Eesti, Viljandi maakond Spordikool/vibu
727 III grupp Obolenski, Gunnar 1973 mees M45 Eesti, Harju maakond Selver
728 III grupp Ajaots, Heli 1972 naine N45 Eesti, Tartu maakond Enics Eesti As
729 III grupp Valter, Järvi 1956 naine N60 Eesti, Harju maakond
730 III grupp Nõmberg, Aarne 1962 mees M55 Eesti, Ida-Viru maakond
731 III grupp Rimmel, Kati 1984 naine N35 Eesti, Viljandi maakond
732 III grupp Pihu, Jaagup 1992 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
733 III grupp Kaigas, Einar 1976 mees M40 Eesti, Viljandi maakond SK Jooksupartner
734 III grupp Laanmets, Herki 1981 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
735 III grupp Atonen, Hans Erik 1996 mees M21 Eesti, Tartu maakond Tartu Ülikool
736 III grupp Karole, Iveta 1965 naine N50 Läti, Vidzeme
737 III grupp Kasela, Kalmer 1981 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
738 III grupp Ots, Aivar 1982 mees M35 Eesti, Harju maakond
739 III grupp Nilp, Liia 1979 naine N40 Eesti, Tartu maakond Saint Gobain Glass Estonia SE
740 III grupp Tamm, Rein 1969 mees M50 Eesti, Viljandi maakond Nordwood AS
741 III grupp Kurika, Peep 1983 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
742 III grupp Tõld, Villi 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
743 III grupp Tamberg, Erlend 1973 mees M45 Eesti, Harju maakond
744 III grupp Mäesaar, Kert 2004 mees M16 Eesti, Viljandi maakond Spordikool/sõudmine
745 III grupp Mägi, Piret 1987 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
746 III grupp Toompuu, Jaagup 1988 mees M21 Eesti, Harju maakond
747 III grupp Kiisler, Andres 1972 mees M45 Eesti, Harju maakond Tallinna Tehnikakõrgkool
748 III grupp Kaljas, Hanna-Marii 1997 naine N21 Eesti, Harju maakond
749 III grupp Pulin, Signe 1982 naine N35 Eesti, Viljandi maakond
750 III grupp Olde, Hendrik 1966 mees M50 Eesti, Harju maakond
751 III grupp Koitne, Gunnar 1953 mees M65 Eesti, Harju maakond
752 III grupp Jõesalu, Henrik 2001 mees M18 Eesti, Harju maakond
753 III grupp Siibak, Kristi 1977 naine N40 Eesti, Viljandi maakond 1977
754 III grupp Koolmeister, Ilmar 1979 mees M40 Eesti, Harju maakond
755 III grupp Ritso, Valter 1979 mees M40 Eesti, Harju maakond
756 III grupp Kasak, Kait 1986 mees M21 Eesti, Tartu maakond Snowhound OÜ
757 III grupp Lahe, Riina 1971 naine N45 Eesti, Harju maakond
758 III grupp Siibak, Merle 1981 naine N35 Eesti, Viljandi maakond
759 III grupp Nõu, Henari 1981 mees M35 Eesti, Tartu maakond
760 III grupp Hendrikson, Tarvo 1966 mees M50 Eesti, Viljandi maakond
761 III grupp Jürgens, Ragne 1983 naine N35 Eesti, Viljandi maakond
762 III grupp Tammekivi, Toivo 1991 mees M21 Eesti, Valga maakond
763 III grupp Rebane, Janno 1980 mees M35 Eesti, Pärnu maakond
764 III grupp Müür, Janar 1978 mees M40 Eesti, Järva maakond PPA
765 III grupp Kala, Martin 1992 mees M21 Eesti, Tartu maakond
766 III grupp Laul, Vallo 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond -
767 III grupp Killing, August 1986 mees M21 Eesti, Pärnu maakond Metsä Wood Eesti As
768 III grupp Jansen, Veiko 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
769 III grupp Sempelson, Tanel 1992 mees M21 Eesti, Järva maakond
770 III grupp Kübar, Karel 1994 mees M21 Eesti, Viljandi maakond SA Viljandi Haigla
771 III grupp Reima, Heigo 1981 mees M35 Eesti, Tartu maakond SA Viljandi Haigla
772 III grupp Sõmer, Martin 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
773 III grupp Sankovski, Eve 1972 naine N45 Eesti, Tartu maakond
774 III grupp Ulk, Alar 1952 mees M65 Eesti, Lääne-Viru maakond
775 III grupp Leiten, Kaido 1972 mees M45 Eesti, Viljandi maakond AMIKOR TR OÜ
776 III grupp Pent, Marko 1981 mees M35 Eesti, Tartu maakond
777 III grupp Leif, Helina 1991 naine N21 Eesti, Harju maakond 1991
778 III grupp Peet, Raul 1999 mees M21 Eesti, Viljandi maakond Spordikool/käsipall
779 III grupp Printsmann, Ardi 1968 mees M50 Eesti, Viljandi maakond
780 III grupp Andema, Andres 1972 mees M45 Eesti, Harju maakond
781 III grupp Oja, Markus Andre 2000 mees M21 Eesti, Viljandi maakond Spordikool/korvpall
782 III grupp Kruusmäe, Kaupo 2004 mees M16 Eesti, Viljandi maakond
783 III grupp Treu, Merilin 1994 naine N21 Eesti, Harju maakond
784 III grupp Jürine, Jörgen 1996 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
785 III grupp Karus, Mikk 2003 mees M16 Eesti, Viljandi maakond Spordikool/sõudmine
786 III grupp Krull, Anne 1970 naine N45 Eesti, Tartu maakond
787 III grupp Soosaar, Lauri 2000 mees M21 Eesti, Viljandi maakond Spordikool/vibu
788 III grupp Kuldkepp, Silver 1988 mees M21 Eesti, Lääne-Viru maakond
789 III grupp Roopärg, Marika 1967 naine N50 Soome, Uusimaa
790 III grupp Kajaste, Arnika 1985 naine N21 Eesti, Tartu maakond
791 III grupp Jakovlev, Andres 1987 mees M21 Eesti, Harju maakond Postimees Grupp
792 III grupp Laimets, Taaniel 1991 mees M21 Eesti, Harju maakond
793 III grupp Jalas, Indrek 1979 mees M40 Eesti, Harju maakond
794 III grupp Järvis, Madis 1997 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
795 III grupp Tallmeister, Are 1991 mees M21 Eesti, Viljandi maakond Elamuspank OÜ
796 III grupp Laante, Enn 1961 mees M55 Eesti, Viljandi maakond
797 III grupp Kõrvits, Taavi 1986 mees M21 Eesti, Pärnu maakond PREAB
798 III grupp Ohu, Andres 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
799 III grupp Pilve, Andor 1977 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
800 III grupp Tintse, Georg Marten 2002 mees M18 Eesti, Harju maakond AutoDIGI.ee
801 III grupp Piht, Danilo 1972 mees M45 Eesti, Harju maakond
802 III grupp Eensoo, Gunnar 1974 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
803 III grupp Kahu, Katrin 1998 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
804 III grupp Ošur, Diana 1971 naine N45 Eesti, Ida-Viru maakond
805 III grupp Teinburk, Marko 1987 mees M21 Eesti, Pärnu maakond Bravo Catering
806 III grupp Väre, Hans 1979 mees M40 Eesti, Viljandi maakond Postimees Grupp
807 III grupp Atonen, Kätlin 1975 naine N40 Eesti, Harju maakond
808 III grupp Jõekäär, Märt 1967 mees M50 Eesti, Viljandi maakond
809 III grupp Lillemets, Kalle 1966 mees M50 Eesti, Viljandi maakond Tervisliku elustiili klubi
810 III grupp Mardla, Riina 1973 naine N45 Eesti, Viljandi maakond
811 III grupp Org, Merike 1968 naine N50 Eesti, Viljandi maakond Espak Viljandi AS
812 III grupp Raudheiding, Ivo 1983 mees M35 Eesti, Tartu maakond
813 III grupp Randaru, Madis 1967 mees M50 Eesti, Viljandi maakond
814 III grupp Raudsepp, Jane 1992 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
815 III grupp Metsis, Andro 1973 mees M45 Eesti, Rapla maakond
816 III grupp Zvorovski, Heli 1967 naine N50 Eesti, Harju maakond Swedbank AS
817 III grupp Maisa, Kristo 2003 mees M16 Eesti, Viljandi maakond Spordikool/aerutamine
818 III grupp Pärg, Priit 1964 mees M55 Eesti, Harju maakond
819 III grupp Mäesaar, Kärolyn 1999 naine N21 Eesti, Viljandi maakond Viljandi sõudeklubi
820 III grupp Tintse, Karl Oskar 2000 mees M21 Eesti, Harju maakond AutoDIGI.ee
821 III grupp Muts, Meelis 1973 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
822 III grupp Vilberg, Toomas 1969 mees M50 Eesti, Viljandi maakond
823 III grupp Telling, Urmas 1963 mees M55 Eesti, Pärnu maakond
824 III grupp Sööt, Andres 1983 mees M35 Eesti, Harju maakond Alla tunni vana
825 III grupp Ruus, Rain 1970 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
826 III grupp Sõrmus, Tanel 1981 mees M35 Eesti, Tartu maakond
827 III grupp Uibo, Kristina 1974 naine N45 Eesti, Harju maakond
828 III grupp Rummel, Rait 1968 mees M50 Eesti, Jõgeva maakond Põltsamaa ÜG
829 III grupp Põldsepp, Rauno 1994 mees M21 Eesti, Valga maakond
830 III grupp Tammaru, Bruno 1974 mees M45 Eesti, Harju maakond
831 III grupp Pihlo, Kristjan 1992 mees M21 Eesti, Tartu maakond
832 III grupp Pool, Meelis 1988 mees M21 Eesti, Harju maakond
833 III grupp Nurk, Martin 1984 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
834 III grupp Kiidjärv, Ralf 1992 mees M21 Eesti, Tartu maakond Viljandi Rattaklubi
835 III grupp Mey, Tea 1974 naine N45 Eesti, Tartu maakond
836 III grupp Vildersen, Kaido 1992 mees M21 Eesti, Harju maakond
837 III grupp Valter, Epp 1991 naine N21 Eesti, Harju maakond
838 III grupp Vessenberg, Henry 1991 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
839 III grupp Teder, Mari 1996 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
840 III grupp Niinemaa, Kristjan 1973 mees M45 Eesti, Harju maakond Ridango
841 III grupp Ruus, Robin 2000 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
842 III grupp Treffner, Jaanus 1971 mees M45 Eesti, Harju maakond
843 III grupp Pihel, Aimi 1951 naine N65 Eesti, Harju maakond
844 III grupp Sarv, Maria 1983 naine N35 Eesti, Tartu maakond
845 III grupp Liberova, Olesja 1978 naine N40 Eesti, Viljandi maakond
846 III grupp Ardel, Andri 1992 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
847 III grupp Rüütel, Elo 1978 naine N40 Eesti, Harju maakond RTK
848 III grupp Žavoronkov, Andres 1976 mees M40 Eesti, Tartu maakond
849 III grupp Laimets, Toomas 1963 mees M55 Eesti, Harju maakond
850 III grupp Kadak, Indrek 1995 mees M21 Eesti, Tartu maakond
851 III grupp Neerot, Alo 1966 mees M50 Eesti, Harju maakond Noto
852 III grupp Keskküla, Arno 1994 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
853 III grupp Mumm, Kadri 1970 naine N45 Eesti, Harju maakond
854 III grupp Kohver, Eston 1971 mees M45 Eesti, Tartu maakond
855 III grupp Varik, Reelika 1997 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
856 III grupp Tammjärv, Sten 1987 mees M21 Eesti, Harju maakond
857 III grupp Sülla, Siim 1987 mees M21 Eesti, Harju maakond
858 III grupp Suits, Hanno 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
859 III grupp Roosimägi, Allan 1985 mees M21 Eesti, Ida-Viru maakond
860 III grupp Järv, Jaanus 1985 mees M21 Eesti, Pärnu maakond Pomarfin OÜ
861 III grupp Randaru, Sander 1995 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
862 III grupp Atonen, Meelis 1966 mees M50 Eesti, Harju maakond Tavid AS
863 III grupp Koks, Kaspar 1990 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
864 III grupp Saar, Silver 1989 mees M21 Eesti, Harju maakond Swedbank AS
865 III grupp Koovit, Helmut 1964 mees M55 Eesti, Viljandi maakond
866 III grupp Paavo, Henri 1987 mees M21 Eesti, Viljandi maakond JK Tulevik
867 III grupp Jesse, Riho 1967 mees M50 Eesti, Tartu maakond
868 III grupp Muttel, Rait 2001 mees M18 Eesti, Viljandi maakond
869 III grupp Praks, Teet 1989 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
870 III grupp Alaots, Maie 1965 naine N50 Eesti, Lääne-Viru maakond
871 III grupp Tuul, Taavi 1974 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
872 III grupp Ritere, Mudite 1964 naine N55 Läti, Ogres novads Ogres Slepotaju Klubs
873 III grupp Sankmann, Anni 2004 naine N16 Eesti, Viljandi maakond Spordikool/võrkpall
874 III grupp Kallas, Krister 1985 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
875 III grupp Põder, Silja 1974 naine N45 Eesti, Viljandi maakond
876 III grupp Venderström, Tanel 1978 mees M40 Eesti, Viljandi maakond Printbest
877 III grupp Ross, Marek 1991 mees M21 Eesti, Hiiu maakond Tallinna Linnatranspordi AS
878 III grupp Nöps, Antti 1969 mees M50 Eesti, Tartu maakond
879 III grupp Visnap, Tõnis 1970 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
880 III grupp Kahu, Sander 1992 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
881 III grupp Lauk, Kalmer 1988 mees M21 Eesti, Tartu maakond
882 III grupp Keerma, Jaan 1967 mees M50 Eesti, Järva maakond
883 III grupp Kotter, Avo 1963 mees M55 Eesti, Tartu maakond Scania Eesti
884 III grupp Soe, Marek 1994 mees M21 Eesti, Viljandi maakond Oskar
885 III grupp Siimu, Priit 1981 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
886 III grupp Raja, Eero 1995 mees M21 Eesti, Viljandi maakond Raja&Raja Oü
887 III grupp Jänes, Silver 1986 mees M21 Eesti, Lääne-Viru maakond
888 III grupp Eller, Eik 1956 mees M60 Eesti, Harju maakond AS Maves
889 III grupp Lips, Janar 2005 mees M14 Eesti, Viljandi maakond Spordikool/maadlus
890 III grupp Jõe, Anni 2003 naine N16 Eesti, Harju maakond
891 III grupp Õunap, Urmas 1968 mees M50 Eesti, Viljandi maakond
892 III grupp Telling, Juhan 1967 mees M50 Eesti, Lääne maakond
893 III grupp Braun, Martin 2002 mees M18 Eesti, Viljandi maakond Spordikool/käsipall
894 III grupp Bachmann, Rimo 2003 mees M16 Eesti, Viljandi maakond Spordikool/vibu
895 III grupp Anisovets, Viktooria 1988 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
896 III grupp Tamm, Kaimar 2002 mees M18 Eesti, Viljandi maakond Spordikool/maadlus
897 III grupp Kevad, Oliver 1980 mees M35 Eesti, Harju maakond
898 III grupp Õunap, Oliver 1971 mees M45 Eesti, Viljandi maakond Vilvo Auto
899 III grupp Rähn, Mihkel 1983 mees M35 Eesti, Tartu maakond
900 III grupp Kiivit, Reelika 1978 naine N40 Eesti, Tartu maakond
901 III grupp Oja, Viljar 1980 mees M35 Eesti, Põlva maakond
902 III grupp Sihver, Enn 1959 mees M60 Eesti, Viljandi maakond
903 III grupp Mägi, Marko 1976 mees M40 Eesti, Viljandi maakond TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia
904 III grupp Lõhmus, Keit 1981 mees M35 Eesti, Tartu maakond
905 III grupp Miil, Einar 1986 mees M21 Eesti, Harju maakond
906 III grupp Nõgols, Eiko 1972 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
907 III grupp Põder, Grete 1988 naine N21 Eesti, Viljandi maakond SA Viljandi Haigla
908 III grupp Ilves, Merike 1976 naine N40 Eesti, Pärnu maakond
909 III grupp Koot, Alar 1981 mees M35 Eesti, Harju maakond A-MEEDIA OÜ
910 III grupp Grundstoks, Gunars 1983 mees M35 Läti, Riga
911 III grupp Luks, Liselle 1994 naine N21 Eesti, Tartu maakond Loov Loodus
912 III grupp Hommik, Aivar 1966 mees M50 Eesti, Viljandi maakond
913 III grupp Meimre, Madis 1979 mees M40 Eesti, Harju maakond
914 III grupp Jõul, Jüri 1971 mees M45 Eesti, Tartu maakond
915 III grupp Adli, Marek 1974 mees M45 Eesti, Lääne-Viru maakond
916 III grupp Vahi, Kunnar 1972 mees M45 Eesti, Valga maakond
917 III grupp Vares, Ahti 1975 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
918 III grupp Laigna, Marko 1978 mees M40 Eesti, Pärnu maakond
919 III grupp Veenpere, Jana 1974 naine N45 Eesti, Harju maakond
920 III grupp Vaasna, Tiit 1959 mees M60 Eesti, Tartu maakond
921 III grupp Männik, Gaily 1977 naine N40 Eesti, Viljandi maakond
922 III grupp Teemo, Diana 1987 naine N21 Eesti, Viljandi maakond BalticHouse Production
923 III grupp Lopsik, Andrei 1955 mees M60 Eesti, Ida-Viru maakond Leonhard Weiss Energy AS
924 III grupp Sangla, Karin 1971 naine N45 Eesti, Tartu maakond
925 III grupp Tiitre, Remy 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond AS LHV Pank
926 III grupp Kliimann, Helin 1989 naine N21 Eesti, Harju maakond
927 III grupp Noormaa, Irmen 1990 naine N21 Eesti, Võru maakond
928 III grupp Truu, Tuule 2005 naine N14 Eesti, Viljandi maakond
929 III grupp Truu, Toomas 1971 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
930 III grupp Soolo, Riina 1975 naine N40 Eesti, Viljandi maakond
931 III grupp Kaaver, Jaano 1964 mees M55 Eesti, Tartu maakond
932 III grupp Oja, Aivar 1971 mees M45 Eesti, Ida-Viru maakond KL ALUTAGUSE MALEV
933 III grupp Püvi, Kaupo 1968 mees M50 Eesti, Harju maakond
934 III grupp Mets, Olav 1979 mees M40 Eesti, Harju maakond Alarmtec AS
935 III grupp Aasma, Ando 1983 mees M35 Eesti, Harju maakond
936 III grupp Prinzmann, Mari-Helen 1997 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
937 III grupp Muiste, Leo 2002 mees M18 Eesti, Viljandi maakond Spordikool/sõudmine
938 III grupp Käsper, Merili 2006 naine N14 Eesti, Viljandi maakond Spordikool/kergejõustik
939 III grupp Tugi, Taimo 1977 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
940 III grupp Palm, Janek 2001 mees M18 Eesti, Viljandi maakond
941 III grupp Puntso, Argo 1972 mees M45 Eesti, Rapla maakond
942 III grupp Rahusoo, Tarvo 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
943 III grupp Kask, Margus 1980 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
944 III grupp Vaasna, Maarja 1981 naine N35 Eesti, Jõgeva maakond
945 III grupp Lāce, Aija 1952 naine N65 Läti, Vidzeme
946 III grupp Vaasna, Märt 1961 mees M55 Eesti, Jõgeva maakond
947 III grupp Ehala, Anu 1988 naine N21 Eesti, Viljandi maakond Tartu Ülikooli Viljandi kultuuriakadeemia
948 III grupp Metsa, Erkki 1975 mees M40 Eesti, Tartu maakond
949 III grupp Tuulik, Teet 2001 mees M18 Eesti, Pärnu maakond Kahe Silla Klubi
950 III grupp Vister, Peeter 1961 mees M55 Eesti, Tartu maakond Elva
951 III grupp Põldoja, Heino-Valdu 1945 mees M70 Eesti, Jõgeva maakond
952 III grupp Lindma, Kermo 1994 mees M21 Eesti, Viljandi maakond Lindeman Tehnika OÜ
953 III grupp Oinus, Raimo 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond Scania Eesti AS
954 III grupp Ulejev, Karin 1969 naine N50 Eesti, Lääne maakond
955 III grupp Lepik, Kalev 1970 mees M45 Eesti, Jõgeva maakond Põltsamaa ÜG
956 III grupp Mats, Valeri 1974 mees M45 Eesti, Tartu maakond
957 III grupp Rehepapp, Thea 1986 naine N21 Eesti, Harju maakond
958 III grupp Vest, Are 1969 mees M50 Eesti, Järva maakond
959 III grupp Mägi, Madis 1986 mees M21 Eesti, Viljandi maakond Viljandi LV
960 III grupp Hunt, Meelis 1982 mees M35 Eesti, Viljandi maakond Karmet Grupp
961 III grupp Kivisild, Kati-Kristella 1998 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
962 III grupp Pihlak, Evelin 1977 naine N40 Eesti, Tartu maakond Spordiklubi Altia
963 III grupp Artla, Annika 1979 naine N40 Eesti, Viljandi maakond
964 III grupp Ojamäe, Kaidi 1983 naine N35 Eesti, Viljandi maakond
965 III grupp Andresson, Airet 1977 mees M40 Eesti, Tartu maakond G4S Eesti AS
966 III grupp Jürimäe, Aili 1969 naine N50 Eesti, Pärnu maakond
967 III grupp Kõivuste, Sander 1989 mees M21 Eesti, Tartu maakond Volvo Estonia OÜ
968 III grupp Lindmäe, Lauri 1983 mees M35 Eesti, Harju maakond
969 III grupp Pajula, Laura 1992 naine N21 Eesti, Harju maakond
970 III grupp Andrejanov, Janar 2001 mees M18 Eesti, Viljandi maakond Spordikool/korvpall
971 III grupp Turja, Kristel 1983 naine N35 Eesti, Harju maakond Turja Tour OÜ
972 III grupp Rauba, Arved 2002 mees M18 Eesti, Viljandi maakond Spordikool/sõudmine
973 III grupp Kaup, Ingmar 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
974 III grupp Viljamaa, Jaanus 1963 mees M55 Eesti, Harju maakond
975 III grupp Saar, Johannes 1965 mees M50 Eesti, Harju maakond
976 III grupp Jallai, Viktoria 1983 naine N35 Eesti, Harju maakond
977 III grupp Hõbemäe, Merlyn 1984 naine N35 Eesti, Viljandi maakond Sakala keskus
978 III grupp Kõivik, Klaarika 1986 naine N21 Eesti, Tartu maakond
979 III grupp Ojakäär, Toomas 1974 mees M45 Eesti, Tartu maakond Rajaääre OÜ
980 III grupp Pihl, Maie 1970 naine N45 Eesti, Järva maakond
981 III grupp Neerot, Virve 1965 naine N50 Eesti, Viljandi maakond
982 III grupp Tedremaa, Mihkel 1989 mees M21 Eesti, Harju maakond Superhands OÜ
983 III grupp Vainjärv, Hillar 1950 mees M65 Eesti, Harju maakond METEK
984 III grupp Talisainen, Eero 1974 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
985 III grupp Volt, Johannes 2000 mees M21 Eesti, Harju maakond
986 III grupp Purju, Keili 1987 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
987 III grupp Laan, Andrei 1965 mees M50 Eesti, Harju maakond
988 III grupp Anniste, Allan 1964 mees M55 Eesti, Järva maakond Järvamaa Haigla
989 III grupp Oidjärv, Tarmo 1972 mees M45 Eesti, Harju maakond
990 III grupp Vainola, Kaido 1987 mees M21 Eesti, Harju maakond Endover
991 III grupp Sülla, Sander 1993 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
992 III grupp Sepp, Henn 1948 mees M70 Eesti, Viljandi maakond
993 III grupp Mihkelson, Anti 1976 mees M40 Eesti, Tartu maakond Mapri Ehitus OÜ
994 III grupp Raag, Toomas 1983 mees M35 Eesti, Viljandi maakond Laduks
995 III grupp Lond, Meelis 1964 mees M55 Eesti, Viljandi maakond
996 III grupp Laiv, Rauno 1987 mees M21 Eesti, Tartu maakond
997 III grupp Annus, Kadi 2005 naine N14 Eesti, Harju maakond
998 III grupp Vidder, Renert 2006 mees M14 Eesti, Viljandi maakond
999 III grupp Leisalu, Ravel 2005 mees M14 Eesti, Ida-Viru maakond
1000 III grupp Kuusma, Piret 1968 naine N50 Eesti, Tartu maakond
1001 IV grupp Mölder, Heinar 1966 mees M50 Eesti, Jõgeva maakond
1002 IV grupp Liiv, Ülle 1972 naine N45 Eesti, Lääne-Viru maakond
1003 IV grupp Rösler, Maarjo 1998 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
1004 IV grupp Mättas, Jaan 1935 mees M80 Eesti, Viljandi maakond
1005 IV grupp Janter, Caspar 1996 mees M21 Eesti, Harju maakond PPA
1006 IV grupp Koni, Liidia 2003 naine N16 Eesti, Viljandi maakond Spordikool/kergejõustik
1007 IV grupp Põder, Eneli 1977 naine N40 Eesti, Viljandi maakond
1008 IV grupp Korasteljov, Mihhail 1971 mees M45 Eesti, Harju maakond Seb
1009 IV grupp Nool, Birgit 1972 naine N45 Eesti, Viljandi maakond
1010 IV grupp Mägi, Holger 1973 mees M45 Eesti, Harju maakond
1011 IV grupp Lode, Avo 1963 mees M55 Eesti, Põlva maakond
1012 IV grupp Karro, Karel 1984 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
1013 IV grupp Truuväärt, Albert 1959 mees M60 Eesti, Harju maakond AM–stuudio
1014 IV grupp Aasmäe, Erle 1984 naine N35 Eesti, Jõgeva maakond
1015 IV grupp Kane, Rein 1945 mees M70 Eesti, Harju maakond
1016 IV grupp Varik, Iti Marii 2002 naine N18 Eesti, Viljandi maakond -
1017 IV grupp Anderson, Sonja 2001 naine N18 Eesti, Viljandi maakond
1018 IV grupp Lond, Ulvi 1967 naine N50 Eesti, Tartu maakond
1019 IV grupp Press, Jüri 1974 mees M45 Eesti, Harju maakond
1020 IV grupp Poolakese, Rutt 1996 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
1021 IV grupp Reiles, Maarika 1967 naine N50 Eesti, Viljandi maakond
1022 IV grupp Alvre, Joosep 2000 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
1023 IV grupp Kalamees, Sander 2003 mees M16 Eesti, Viljandi maakond
1024 IV grupp Lustverk, Ivar 1968 mees M50 Eesti, Jõgeva maakond SKARABEUS
1025 IV grupp Piir, Taivo 1980 mees M35 Eesti, Tartu maakond
1026 IV grupp Kaaviste, Lauri 1972 mees M45 Eesti, Pärnu maakond Trimtex Baltic OÜ
1027 IV grupp Rahnu, Mattias 2004 mees M16 Eesti, Viljandi maakond
1028 IV grupp Sarv, Eneli 1986 naine N21 Eesti, Harju maakond
1029 IV grupp Von Schwanenflügel, Kersti 1980 naine N35 Eesti, Viljandi maakond
1030 IV grupp Luik, Kairi 1982 naine N35 Eesti, Viljandi maakond
1031 IV grupp Strikholm, Kätlin 1998 naine N21 Eesti, Pärnu maakond
1032 IV grupp Tomingas, Monika 1980 naine N35 Eesti, Harju maakond
1033 IV grupp Rahnu, Andrus 1972 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
1034 IV grupp Aasaru, Marit 1983 naine N35 Eesti, Tartu maakond
1035 IV grupp Almre, Grete 1995 naine N21 Eesti, Tartu maakond
1036 IV grupp Nõmm, Sirle 1971 naine N45 Eesti, Harju maakond
1037 IV grupp Indriko, Ivo 1984 mees M35 Eesti, Tartu maakond Saint Gobain Glass Estonia SE
1038 IV grupp Hajanen, Andres 1983 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
1039 IV grupp Kaljumäe, Üllar 1964 mees M55 Eesti, Tartu maakond
1040 IV grupp Kull, Gregor 2005 mees M14 Eesti, Harju maakond
1041 IV grupp Rohtla, Jarmo 1985 mees M21 Eesti, Tartu maakond
1042 IV grupp Torim, Heli 1971 naine N45 Eesti, Viljandi maakond
1043 IV grupp Paal, Peet 1953 mees M65 Eesti, Viljandi maakond
1044 IV grupp Piirsalu, Evelin 1974 naine N45 Eesti, Harju maakond SEI Tallinn
1045 IV grupp Margat, Tarmo 1979 mees M40 Eesti, Harju maakond KitmanThulema
1046 IV grupp Močs, Dzintars 1976 mees M40 Läti, Valmiera
1047 IV grupp Tajur, Triin 1991 naine N21 Eesti, Viljandi maakond SA Viljandi Haigla
1048 IV grupp Tiislär, Karl Ramses 2004 mees M16 Eesti, Harju maakond
1049 IV grupp Isakov, Viktor 1955 mees M60 Venemaa, Pihkva Pskov Ski team
1050 IV grupp Liebert, Kalle 1969 mees M50 Eesti, Viljandi maakond
1051 IV grupp Peterkopf, Katrin 1974 naine N45 Eesti, Tartu maakond
1052 IV grupp Balõnski, Joosep 2004 mees M16 Eesti, Harju maakond
1053 IV grupp Männi, Kaido 1969 mees M50 Eesti, Tartu maakond
1054 IV grupp Laas, Gert 1991 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
1055 IV grupp Piik, Kristin 1978 naine N40 Eesti, Harju maakond Riigi Tugiteenuste keskus
1056 IV grupp Männiste, Moonika 1977 naine N40 Eesti, Tartu maakond
1057 IV grupp Pallo, Kert 2005 mees M14 Eesti, Valga maakond
1058 IV grupp Orav, Heldur 1998 mees M21 Eesti, Jõgeva maakond
1059 IV grupp Toom, Kätlin 2007 naine N14 Eesti, Jõgeva maakond
1060 IV grupp Tiislär, Karl Rasmus 2004 mees M16 Eesti, Harju maakond
1061 IV grupp Mardim, Marco 1973 mees M45 Eesti, Harju maakond
1062 IV grupp Raudsepp, Greta 2002 naine N18 Eesti, Viljandi maakond Spordikool/võrkpall
1063 IV grupp Lillevere, Aivar 1962 mees M55 Eesti, Viljandi maakond JK Tulevik
1064 IV grupp Annuk, Hando 1981 mees M35 Eesti, Jõgeva maakond
1065 IV grupp Siimon, Andres 1972 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
1066 IV grupp Dimitrijev, Helene 2002 naine N18 Eesti, Viljandi maakond Spordikool/sõudmine
1067 IV grupp Söödor, Mikk 1988 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
1068 IV grupp Org, Maris 1987 naine N21 Eesti, Tartu maakond
1069 IV grupp Pihu, Kertu 2005 naine N14 Eesti, Viljandi maakond Spordikool/võrkpall
1070 IV grupp Almre, Marge 1970 naine N45 Eesti, Viljandi maakond Valmets OÜ
1071 IV grupp Metsva, Raul 1987 mees M21 Eesti, Harju maakond Proekspert
1072 IV grupp Orav, Evelin 1993 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
1073 IV grupp Varik, Ville Markus 2003 mees M16 Eesti, Tartu maakond
1074 IV grupp Hunt, Kert 1999 mees M21 Eesti, Viljandi maakond Karmet Grupp
1075 IV grupp Pill, Marko 1964 mees M55 Eesti, Harju maakond
1076 IV grupp Jamnes, Aare 1989 mees M21 Eesti, Harju maakond Sisekaitseakadeemia
1077 IV grupp Nõgel, Keio 1995 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
1078 IV grupp Luuka, Ülo 1961 mees M55 Eesti, Tartu maakond
1079 IV grupp Viksi, Hillar 1966 mees M50 Eesti, Tartu maakond FIE Hillar Viksi
1080 IV grupp Nõmme, Rein 1976 mees M40 Eesti, Tartu maakond
1081 IV grupp Hannus-Tähepõld, Sirli 1978 naine N40 Eesti, Harju maakond
1082 IV grupp Voogre, Piret 1964 naine N55 Eesti, Lääne-Viru maakond
1083 IV grupp Heinsoo, Karl Erik 1998 mees M21 Eesti, Viljandi maakond Sakala keskus
1084 IV grupp Koppel, Reine 1968 naine N50 Eesti, Jõgeva maakond
1085 IV grupp Priks, Aivo 1969 mees M50 Eesti, Viljandi maakond
1086 IV grupp Jänes, Rasmus 1982 mees M35 Eesti, Lääne-Viru maakond
1087 IV grupp Pajo, Felix 2004 mees M16 Eesti, Harju maakond
1088 IV grupp Mulla, Kaja 1966 naine N50 Eesti, Harju maakond
1089 IV grupp Naaris, Erkki 1978 mees M40 Eesti, Valga maakond Vabakala
1090 IV grupp Kivi, Kristel 1973 naine N45 Eesti, Tartu maakond
1091 IV grupp Mainsoo, Rene 1979 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
1092 IV grupp Aas, Jürgen 2005 mees M14 Eesti, Viljandi maakond Viljandi Kesklinnakool
1093 IV grupp Allaje, Aare 1971 mees M45 Eesti, Tartu maakond
1094 IV grupp Mänd, Madleen 1994 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
1095 IV grupp Vidder, Karin 1972 naine N45 Eesti, Viljandi maakond
1096 IV grupp Tammemäe, Eve 1965 naine N50 Eesti, Viljandi maakond Viljandi Suusaklubi
1097 IV grupp Liiv, Henri 1991 mees M21 Eesti, Harju maakond AS Helmes
1098 IV grupp Kikas, Ülo 1963 mees M55 Eesti, Viljandi maakond
1099 IV grupp Žukovits, Margus 2002 mees M18 Eesti, Jõgeva maakond
1100 IV grupp Janke, Sigrid 1972 naine N45 Eesti, Viljandi maakond
1101 IV grupp Adams, Erki 1986 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
1102 IV grupp Münter, Bruno 1956 mees M60 Eesti, Lääne-Viru maakond
1103 IV grupp Kongo, Kristi 1989 naine N21 Eesti, Tartu maakond
1104 IV grupp Joandi, Reti 1975 naine N40 Eesti, Viljandi maakond Viljandi Sõudeklubi
1105 IV grupp Koskinen, Tiina 1971 naine N45 Eesti, Rapla maakond
1106 IV grupp Denisov, Andrey 1972 mees M45 Venemaa, Pihkva Pskov Ski team
1107 IV grupp Heerik, Vladimir 1949 mees M70 Eesti, Tartu maakond
1108 IV grupp Kõiv, Martin 1988 mees M21 Eesti, Lääne maakond
1109 IV grupp Reimets, Avo 1948 mees M70 Eesti, Tartu maakond
1110 IV grupp Oja, Aiver 1987 mees M21 Eesti, Pärnu maakond PREAB
1111 IV grupp Vennik, Jaan 1948 mees M70 Eesti, Tartu maakond
1112 IV grupp Igandi, Ülar 1962 mees M55 Eesti, Viljandi maakond
1113 IV grupp Gornoi, Meelik 1980 mees M35 Eesti, Harju maakond LeapIN
1114 IV grupp Lõhmus, Kadi 2001 naine N18 Eesti, Viljandi maakond
1115 IV grupp Oja, Iti 1983 naine N35 Eesti, Pärnu maakond PREAB
1116 IV grupp Kask, Taivo 1982 mees M35 Eesti, Tartu maakond
1117 IV grupp Anvelt, Aili 1983 naine N35 Eesti, Harju maakond
1118 IV grupp Lindepuu, Kaire 1983 naine N35 Eesti, Viljandi maakond
1119 IV grupp Atonen, Nele 1983 naine N35 Eesti, Harju maakond
1120 IV grupp Luhaäär, Reet 1953 naine N65 Eesti, Harju maakond
1121 IV grupp Õmblus, Jaan 1971 mees M45 Eesti, Tartu maakond
1122 IV grupp Pelapson, Rain 1985 mees M21 Eesti, Lääne maakond
1123 IV grupp Ulk, Kätlin 1973 naine N45 Eesti, Viljandi maakond Käty tikand OÜ
1124 IV grupp Alekõrs, Taavi 1978 mees M40 Eesti, Valga maakond Juhataja
1125 IV grupp Liivarand, Aive 1978 naine N40 Eesti, Valga maakond
1126 IV grupp Pajo, Erika 2006 naine N14 Eesti, Harju maakond
1127 IV grupp Tölpus, Rain 1982 mees M35 Eesti, Viljandi maakond JK Tulevik
1128 IV grupp Oja, Mart 1982 mees M35 Eesti, Viljandi maakond Espak Viljandi AS
1129 IV grupp Rosental, Elar 1981 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
1130 IV grupp Pajur, Maris 1986 naine N21 Eesti, Järva maakond
1131 IV grupp Kallaspoolik, Marko 1967 mees M50 Eesti, Harju maakond
1132 IV grupp Pärtma, Enn 1955 mees M60 Eesti, Harju maakond 10090412
1133 IV grupp Põldmaa, Eero-Sten 2003 mees M16 Eesti, Viljandi maakond
1134 IV grupp Veeväli, Erki 2000 mees M21 Eesti, Jõgeva maakond
1135 IV grupp Schihalejev, Rein 1973 mees M45 Eesti, Tartu maakond
1136 IV grupp Külaots, Astrid 1977 naine N40 Eesti, Tartu maakond
1137 IV grupp Arm, Kristin 1972 naine N45 Eesti, Harju maakond
1138 IV grupp Järve, Märt 2004 mees M16 Eesti, Tartu maakond
1139 IV grupp Lehmann, Eda 1968 naine N50 Eesti, Harju maakond
1140 IV grupp Õnne, Sandra 1991 naine N21 Eesti, Tartu maakond
1141 IV grupp Pärnala, Tõnis 1990 mees M21 Eesti, Tartu maakond
1142 IV grupp Niroda, Andres 1989 mees M21 Eesti, Harju maakond
1143 IV grupp Telgmaa, Piret 1973 naine N45 Eesti, Tartu maakond
1144 IV grupp Prantsus, Birgit 1988 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
1145 IV grupp Oidjärv, Liia 1970 naine N45 Eesti, Pärnu maakond
1146 IV grupp Murumägi, Birgit 1997 naine N21 Eesti, Harju maakond
1147 IV grupp Printsmann, Liisa Marie 2002 naine N18 Eesti, Viljandi maakond
1148 IV grupp Lillemets, Keliis 2002 naine N18 Eesti, Viljandi maakond Tervisliku elustiili klubi
1149 IV grupp Meier, Maarika 1974 naine N45 Eesti, Viljandi maakond
1150 IV grupp Tuur, Helen 1977 naine N40 Eesti, Viljandi maakond
1151 IV grupp Vill, Anu 1972 naine N45 Eesti, Pärnu maakond
1152 IV grupp Bärengrub, Brit 1985 naine N21 Eesti, Harju maakond EAS
1153 IV grupp Kose, Evelin 1974 naine N45 Eesti, Harju maakond MTÜ Spordiselts
1154 IV grupp Aidla, Anneli 1978 naine N40 Eesti, Pärnu maakond
1155 IV grupp Ruusmaa, Hando 1977 mees M40 Eesti, Pärnu maakond Scania Eesti AS
1156 IV grupp Lõhmus, Eero 2004 mees M16 Eesti, Viljandi maakond
1157 IV grupp Nisamedtinov, Kairi 1977 naine N40 Eesti, Harju maakond
1158 IV grupp Kiilaspä, Karin 1992 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
1159 IV grupp Ashour, Omar 1993 mees M21 Eesti, Harju maakond
1160 IV grupp Tamm, Kardo 2006 mees M14 Eesti, Viljandi maakond Spordikool/maadlus
1161 IV grupp Varblane, Merit 1987 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
1162 IV grupp Sirk, Rauno 2004 mees M16 Eesti, Harju maakond
1163 IV grupp Palgi, Liisi 1988 naine N21 Soome, Helsinki
1164 IV grupp Leiaru, Maris 1986 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
1165 IV grupp Teemusk, Merle 1989 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
1166 IV grupp Hirv, Piret 1970 naine N45 Eesti, Viljandi maakond
1167 IV grupp Kask, Argo 1984 mees M35 Eesti, Viljandi maakond Sakala keskus
1168 IV grupp Viirmann, Kristel 1987 naine N21 Eesti, Harju maakond
1169 IV grupp Allilender, Grete 1993 naine N21 Eesti, Valga maakond
1170 IV grupp Tõnisalu, Liisi 1985 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
1171 IV grupp Hirv, Oliver 2003 mees M16 Eesti, Viljandi maakond
1172 IV grupp Kaares, Heldi 1970 naine N45 Eesti, Valga maakond
1173 IV grupp Siemann, Alar 1973 mees M45 Eesti, Järva maakond
1174 IV grupp Siimson, Sonja 2004 naine N16 Eesti, Viljandi maakond Spordikool/võrkpall
1175 IV grupp Pertelson, Tiina 1980 naine N35 Eesti, Viljandi maakond
1176 IV grupp Põder, Sirli 2002 naine N18 Eesti, Viljandi maakond Spordikool/kergejõustik
1177 IV grupp Väli, Kaisa-Liisa 2003 naine N16 Eesti, Viljandi maakond Spordikool/võrkpall
1178 IV grupp Pihlak, Kris 2002 mees M18 Eesti, Viljandi maakond Spordikool/suusatamine
1179 IV grupp Toompalu, Karol 1987 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
1180 IV grupp Kale, Merle 1975 naine N40 Eesti, Harju maakond
1181 IV grupp Põldmaa, Laura 1997 naine N21 Eesti, Tartu maakond
1182 IV grupp Välja, Aimar 1975 mees M40 Eesti, Pärnu maakond
1183 IV grupp Kiilaspea, Lea 1994 naine N21 Eesti, Harju maakond Transferwise
1184 IV grupp Tepper, Ave 1971 naine N45 Eesti, Viljandi maakond
1185 IV grupp Pärtel, Taimar 1981 mees M35 Eesti, Harju maakond
1186 IV grupp Vatsar, Liili 1980 naine N35 Eesti, Tartu maakond
1187 IV grupp Suurpere, Tanel 1985 mees M21 Eesti, Pärnu maakond MS Balti Trafo OÜ
1188 IV grupp Aavik, Aksel 2007 mees M14 Eesti, Viljandi maakond Spordikool/suusatamine
1189 IV grupp Sukk, Helena 1983 naine N35 Eesti, Harju maakond
1190 IV grupp Klaus, Kaire 1977 naine N40 Eesti, Võru maakond
1191 IV grupp Tamm, Maris 1984 naine N35 Eesti, Viljandi maakond
1192 IV grupp Tölp, Signe 1975 naine N40 Eesti, Tartu maakond
1193 IV grupp Karilaid, Ivo 1973 mees M45 Eesti, Viljandi maakond TPMM Advisory
1194 IV grupp Maidla, Reevo 1979 mees M40 Eesti, Viljandi maakond Viljandi kultuuriakademeia
1195 IV grupp Riso, Andrus 1965 mees M50 Eesti, Tartu maakond
1196 IV grupp Riso, Eva-Maria 1969 naine N50 Eesti, Tartu maakond
1197 IV grupp Aavik, Andro 1979 mees M40 Eesti, Harju maakond
1198 IV grupp Laanep, Elina 1986 naine N21 Eesti, Harju maakond Nordea
1199 IV grupp Kuusik, Kaili 1990 naine N21 Eesti, Harju maakond Elujooks
1200 IV grupp Mägi, Aili 1981 naine N35 Eesti, Viljandi maakond
1201 IV grupp Tintse, Alo 1974 mees M45 Eesti, Harju maakond AutoDIGI.ee
1202 IV grupp Truuts, Urmas 1965 mees M50 Eesti, Jõgeva maakond
1203 IV grupp Tamsalu, Kristo 1974 mees M45 Eesti, Lääne maakond
1204 IV grupp Pilt, Kaitho 1972 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
1205 IV grupp Alus, Christine 1991 naine N21 Eesti, Harju maakond
1206 IV grupp Rull, Alo 1970 mees M45 Eesti, Tartu maakond
1207 IV grupp Alajaan, Andres 1948 mees M70 Eesti, Harju maakond
1208 IV grupp Pullmann, Veiko 1995 mees M21 Eesti, Viljandi maakond Reaalprojekt
1209 IV grupp Kramer, Marie 2003 naine N16 Eesti, Viljandi maakond Spordikool/sõudmine
1210 IV grupp Rohtjärv, Berit 1991 naine N21 Eesti, Järva maakond
1211 IV grupp Vene, Kaarel 2002 mees M18 Eesti, Järva maakond
1212 IV grupp Paabstel, Juhan 1959 mees M60 Eesti, Harju maakond
1213 IV grupp Tekkel, Sven 1964 mees M55 Eesti, Harju maakond FIE
1214 IV grupp Ranne, Kristiina 1975 naine N40 Eesti, Harju maakond
1215 IV grupp Sagor, Helgi 1944 naine N70 Eesti, Tartu maakond
1216 IV grupp Reisberg, Reimo 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
1217 IV grupp Altmets, Valev 1967 mees M50 Eesti, Järva maakond
1218 IV grupp Lindman, Lauri 1990 mees M21 Eesti, Harju maakond
1219 IV grupp Tammemäe, Tõnu 1975 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
1220 IV grupp Oras, Rainer 2003 mees M16 Eesti, Viljandi maakond Spordikool/sõudmine
1221 IV grupp Meiesaar, Linda 1967 naine N50 Eesti, Viljandi maakond
1222 IV grupp Trallmann, Kaspar 1987 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
1223 IV grupp Hubel, Mari 1983 naine N35 Eesti, Viljandi maakond
1224 IV grupp Piilberg, Urmas 1971 mees M45 Eesti, Harju maakond
1225 IV grupp Arrak, Airi 1981 naine N35 Eesti, Harju maakond Postimees Grupp
1226 IV grupp Värv, Kristjan 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond
1227 IV grupp Ojasoo, Ederi 1981 naine N35 Eesti, Tartu maakond
1228 IV grupp Piir, Evelin 1980 naine N35 Eesti, Tartu maakond
1229 IV grupp Miilen, Kristel 1979 naine N40 Eesti, Viljandi maakond
1230 IV grupp Välba, Karl Erik 2006 mees M14 Eesti, Harju maakond
1231 IV grupp Juks, Joonas 2002 mees M18 Eesti, Viljandi maakond Spordikool/korvpall
1232 IV grupp Saaliste, Märten 2005 mees M14 Eesti, Rapla maakond
1233 IV grupp Kirpu, Peeter 1953 mees M65 Eesti, Järva maakond
1234 IV grupp Veske, Rome 2005 mees M14 Eesti, Viljandi maakond
1235 IV grupp Soitu, Kevin 2004 mees M16 Eesti, Viljandi maakond
1236 IV grupp Vaal, Deivy 1991 naine N21 Eesti, Viljandi maakond Oskar
1237 IV grupp Aleksandrov, Tristan 2006 mees M14 Eesti, Viljandi maakond Spordikool/maadlus
1238 IV grupp Parksepp, Marko 1982 mees M35 Eesti, Tartu maakond Saint Gobain Glass Estonia SE
1239 IV grupp Pärn, Urmas 1970 mees M45 Eesti, Jõgeva maakond
1240 IV grupp Meus, Marko 1976 mees M40 Eesti, Tartu maakond
1241 IV grupp Rao, Kristi 1974 naine N45 Eesti, Pärnu maakond
1242 IV grupp Kala, Vaido 1968 mees M50 Eesti, Rapla maakond
1243 IV grupp Kaarna, Triinu 1988 naine N21 Eesti, Valga maakond
1244 IV grupp Kask, Anna-Liina 2001 naine N18 Eesti, Viljandi maakond
1245 IV grupp Laanesoo, Ando 1970 mees M45 Eesti, Lääne maakond
1246 IV grupp Siimenson, Carolin 1988 naine N21 Eesti, Tartu maakond
1247 IV grupp Rekor, Helen 1984 naine N35 Eesti, Harju maakond
1248 IV grupp Salu, Pille 1969 naine N50 Eesti, Viljandi maakond
1249 IV grupp Akenpärg, Helen 1987 naine N21 Eesti, Viljandi maakond Keskkonnaamet
1250 IV grupp Ojalill, Maarja 1990 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
1251 IV grupp Vaikjärv, Kalju 1954 mees M65 Eesti, Harju maakond Vunder
1252 IV grupp Alliksoo, Heleri 1996 naine N21 Eesti, Pärnu maakond Kahe Silla Klubi
1253 IV grupp Metsatsirk, Merilin 1992 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
1254 IV grupp Viisut, Meelis 1992 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
1255 IV grupp Särg, Mart 1990 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
1256 IV grupp Masing, Enn 1968 mees M50 Eesti, Rapla maakond
1257 IV grupp Mägi, Marko 1972 mees M45 Eesti, Harju maakond
1258 IV grupp Siimon, Karolina 2002 naine N18 Eesti, Viljandi maakond Spordikool/võrkpall
1259 IV grupp Pill, Liisbet 2003 naine N16 Eesti, Viljandi maakond Spordikool/võrkpall
1260 IV grupp Kald, Tõnis 2003 mees M16 Eesti, Viljandi maakond
1261 IV grupp Vetemäe, Lagle 1985 naine N21 Eesti, Harju maakond
1262 IV grupp Tasane, Rocco 2005 mees M14 Eesti, Viljandi maakond
1263 IV grupp Õismets, Kaidy 1996 naine N21 Eesti, Pärnu maakond Kahe Silla Klubi
1264 IV grupp Piir, Ingrid 1972 naine N45 Eesti, Viljandi maakond
1265 IV grupp Erbe, Mart 1985 mees M21 Eesti, Harju maakond
1266 IV grupp Ilus, Andrus 1971 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
1267 IV grupp Aas, Toomas 1973 mees M45 Eesti, Tartu maakond
1268 IV grupp Rohtla, Janika 1989 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
1269 IV grupp Mutso, Merit 1990 naine N21 Eesti, Tartu maakond
1270 IV grupp Ruut, Kadi 1973 naine N45 Eesti, Pärnu maakond
1271 IV grupp Dosugov, Franko 2001 mees M18 Eesti, Viljandi maakond Karmet Grupp
1272 IV grupp Piirak, Aili 1983 naine N35 Eesti, Viljandi maakond
1273 IV grupp Tõnisson, Andres 1960 mees M55 Eesti, Harju maakond
1274 IV grupp Tinkus, Andres 1985 mees M21 Eesti, Pärnu maakond Kahe Silla Klubi
1275 IV grupp Andresson, Margus 1970 mees M45 Eesti, Harju maakond
1276 IV grupp Randaru, Tiina 1970 naine N45 Eesti, Viljandi maakond
1277 IV grupp Prinzmann, Andrus 1960 mees M55 Eesti, Viljandi maakond
1278 IV grupp Arumäe, Hannes 2003 mees M16 Eesti, Viljandi maakond Spordikool/sõudmine
1279 IV grupp Sirk, Meidi 1979 naine N40 Eesti, Harju maakond
1280 IV grupp Laiapea, Andres 1981 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
1281 IV grupp Vihman, Virve-Anneli 1973 naine N45 Eesti, Põlva maakond
1282 IV grupp Treial, Kristiina 1979 naine N40 Eesti, Pärnu maakond
1283 IV grupp Varblane, Marek 1975 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
1284 IV grupp Undla, Timo 1974 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
1285 IV grupp Tasane, Ilona 2001 naine N18 Eesti, Viljandi maakond Spordikool/kergejõustik
1286 IV grupp Kääpa, Viivi 1962 naine N55 Eesti, Lääne maakond
1287 IV grupp Kääpa, Valeri 1958 mees M60 Eesti, Lääne maakond
1288 IV grupp Pullerits, Tõnu 1982 mees M35 Eesti, Harju maakond MTÜ SPORDISELTS
1289 IV grupp Kiis, Eveli 1974 naine N45 Eesti, Tartu maakond
1290 IV grupp Männasoo, Lembit 1967 mees M50 Eesti, Viljandi maakond
1291 IV grupp Veel, Villu 1971 mees M45 Eesti, Saare maakond
1292 IV grupp Ježova, Anna-Triin 2002 naine N18 Eesti, Viljandi maakond Spordikool/suusatamine
1293 IV grupp Lassmann, Toomas 1967 mees M50 Eesti, Harju maakond
1294 IV grupp Leben, Margus 1962 mees M55 Eesti, Harju maakond
1295 IV grupp Kukk, Freddy 1991 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
1296 IV grupp Lemsalu, Tiit 1983 mees M35 Eesti, Tartu maakond
1297 IV grupp Roosileht, Õnne 1969 naine N50 Eesti, Järva maakond
1298 IV grupp Tõnts, Liina 1993 naine N21 Eesti, Harju maakond
1299 IV grupp Aab, Eik 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
1300 IV grupp Keernik, Joel 1979 mees M40 Eesti, Pärnu maakond PREAB
1301 IV grupp Veldemann, Agnes 1982 naine N35 Eesti, Viljandi maakond
1302 IV grupp Leskov, Riko 2003 mees M16 Eesti, Harju maakond
1303 IV grupp Lüdimois, Malle 1971 naine N45 Eesti, Viljandi maakond
1304 IV grupp Rääbis, Ain 1969 mees M50 Eesti, Tartu maakond
1305 IV grupp Vainola, Külli 1968 naine N50 Eesti, Tartu maakond
1306 IV grupp Jussmann, Ivo 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
1307 IV grupp Simmulmann, Lauri 1984 mees M35 Eesti, Harju maakond
1308 IV grupp Tungal, Kermo 1989 mees M21 Eesti, Viljandi maakond Pixmill
1309 IV grupp Lelle, Silvar 1969 mees M50 Eesti, Valga maakond
1310 IV grupp Rei, Riho 1970 mees M45 Eesti, Viljandi maakond Sisekaitseakadeemia
1311 IV grupp Pikkor, Gettely 1999 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
1312 IV grupp Peärnberg, Karl-Andres 1985 mees M21 Eesti, Saare maakond
1313 IV grupp Taimsaare, Rene 1970 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
1314 IV grupp Jüriado, Tiiu 1978 naine N40 Eesti, Tartu maakond
1315 IV grupp Kartau, Allan 1983 mees M35 Eesti, Pärnu maakond Allra Ehitus OÜ
1316