Et En
Ava võistluse menüü
Üldinfo Juhend Registreerunud Stardinimekirjad Tulemused Galerii Kommentaarid (1) Ajalugu

Toetajad

Kultuurkapital
Jooksupartner
Sakala
Airok
Just Rest
Egg
OÜ Print Best
Viljandi linn
VMT Betoon
Vianor
Leiger OÜ
Espak AS
ESRO AS

Stardinimekirjad

Vali distants:
Stardinimekiri seisuga 13.05.2019 11:03.

88. Suurjooks ümber Viljandi järve stardinimekiri

Nr. Grupp Nimi Sünniaasta Sugu VKL Elukoht Võistkond/Organisatsioon
1 Eliit 1 - 100 Mukunga, Ibrahim Wachira 1989 mees M21 Kenya, Tartu maakond
2 Eliit 1 - 100 Nurme, Tiidrek 1985 mees M21 Eesti, Tartu maakond TÜASK
3 Eliit 1 - 100 Kivistik, Kaur 1991 mees M21 Eesti, Tartu maakond Tartu SS Kalev
4 Eliit 1 - 100 Kais, Ülari 1988 mees M21 Eesti, Viljandi maakond SK Jooksupartner
5 Eliit 1 - 100 Hussar, Karel 1995 mees M21 Eesti, Harju maakond SK Jooksupartner
6 Eliit 1 - 100 Hvalõnski, Roman 1988 mees M21 Eesti, Harju maakond
7 Eliit 1 - 100 Ratasepp, Rait 1983 mees M21 Eesti, Tartu maakond TriSmile
8 Eliit 1 - 100 Orm, Olari 1987 mees M21 Eesti, Tartu maakond SK ProRunner
9 Eliit 1 - 100 Reitsnik, Tarmo 1972 mees M45 Eesti, Harju maakond Treeningpartner
10 Eliit 1 - 100 Matisons, Aigars 1971 mees M45 Läti, Ventspils novads Matisons Runner's Club
11 Eliit 1 - 100 Košelev, Vjatšeslav 1968 mees M45 Eesti, Ida-Viru maakond
12 Eliit 1 - 100 Piip, Kaarel 1987 mees M21 Eesti, Tartu maakond SK ProRunner
13 Eliit 1 - 100 Vilismäe, Martin 1989 mees M21 Eesti, Tartu maakond
14 Eliit 1 - 100 Soo, Allar 1991 mees M21 Eesti, Jõgeva maakond
15 Eliit 1 - 100 Liplap, Veljo 1976 mees M40 Soome, Põhja-Savo
16 Eliit 1 - 100 Tammemäe, Joosep 1990 mees M21 Eesti, Viljandi maakond Viljandi suusaklubi
17 Eliit 1 - 100 Männi, Allan 1984 mees M21 Eesti, Harju maakond Elujooks
18 Eliit 1 - 100 Treufeld, Sergo 1983 mees M21 Eesti, Harju maakond Kuusalu Spordiklubi
19 Eliit 1 - 100 Õisnurm, Kalev 1970 mees M45 Eesti, Saare maakond
20 Eliit 1 - 100 Luik, Liina 1985 naine N21 Eesti, Tartu maakond TÜASK
21 Eliit 1 - 100 Kilk, Ain 1967 mees M50 Eesti, Harju maakond Eesti Worldloppeti Klubi
22 Eliit 1 - 100 Grinvalds, Guntis 1979 mees M35 Läti, Kurzeme
23 Eliit 1 - 100 Salla, Raimo 1987 mees M21 Eesti, Järva maakond Türi Jõud
24 Eliit 1 - 100 Hytönen, Juho-Veikko 1985 mees M21 Eesti, Harju maakond
25 Eliit 1 - 100 Veilberg, Meelis 1961 mees M55 Eesti, Lääne-Viru maakond
26 Eliit 1 - 100 Paris, Olav 1979 mees M35 Eesti, Viljandi maakond Nordwood
27 Eliit 1 - 100 Hussar, Aimar 1981 mees M35 Eesti, Võru maakond Kündja Spordiklubi
28 Eliit 1 - 100 Veilberg, Ago 1963 mees M50 Eesti, Lääne-Viru maakond Kjk VIKE
29 Eliit 1 - 100 Rink, Meelis 1975 mees M40 Eesti, Viljandi maakond SK Viljandi Jokker
30 Eliit 1 - 100 Jänes, Jaan 1986 mees M21 Eesti, Viljandi maakond VAK Staier
31 Eliit 1 - 100 Pallo, Rait 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
32 Eliit 1 - 100 Kalmus, Martin 1984 mees M21 Eesti, Tartu maakond
33 Eliit 1 - 100 Sepp, Leivo 1972 mees M45 Eesti, Harju maakond
34 Eliit 1 - 100 Andrejeva, Olga 1985 naine N21 Eesti, Rapla maakond sparta
35 Eliit 1 - 100 Maiste, Tarmo 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
36 Eliit 1 - 100 Teteris, Janis 1975 mees M40 Läti, Vidzeme
37 Eliit 1 - 100 Pedak, Jaanus 1966 mees M50 Eesti, Harju maakond
38 Eliit 1 - 100 Järvi, Esko 1985 mees M21 Eesti, Võru maakond
39 Eliit 1 - 100 Vares, Kristjan 1980 mees M35 Eesti, Harju maakond
40 Eliit 1 - 100 Zunda, Antis 1961 mees M55 Läti, Gulbene
41 Eliit 1 - 100 Nõmm, Raivo 1976 mees M40 Eesti, Viljandi maakond Sveba-Dahlen Spordiklubi
42 Eliit 1 - 100 Uussalu, Rainis 1986 mees M21 Eesti, Viljandi maakond Espak Viljandi
43 Eliit 1 - 100 Vahter, Kait 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond Treeningpartner
44 Eliit 1 - 100 Sisask, Valmar 1985 mees M21 Eesti, Võru maakond Espak Tartu
45 Eliit 1 - 100 Mumm, Indrek 1968 mees M45 Eesti, Harju maakond
46 Eliit 1 - 100 Rosen, Ulf 1969 mees M45 Eesti, Harju maakond
47 Eliit 1 - 100 Dubrovski, Jan 1984 mees M21 Eesti, Harju maakond Treeningpartner
48 Eliit 1 - 100 Zuburs, Dainis 1971 mees M45 Läti, Kurzeme
49 Eliit 1 - 100 Veide, Hannes 1976 mees M40 Eesti, Tartu maakond SAINT GOBAIN GLASS ESTONIA SE
50 Eliit 1 - 100 Hanni, Margus 1997 mees M21 Eesti, Viljandi maakond KJS Sakala
51 Eliit 1 - 100 Hanga, Karol 2000 mees M18 Eesti, Harju maakond
52 Eliit 1 - 100 Kala, Taavi 1986 mees M21 Eesti, Harju maakond SK Pleki Pande
53 Eliit 1 - 100 Gromov, Viktor 1959 mees M55 Venemaa, Pskovskay
54 Eliit 1 - 100 Pähn, Janar 1976 mees M40 Eesti, Viljandi maakond VAK Staier
55 Eliit 1 - 100 Lang, Tanel 1995 mees M21 Eesti, Viljandi maakond JK Tulevik
56 Eliit 1 - 100 Krimm, Raido 1982 mees M35 Eesti, Harju maakond Treeningpartner
57 Eliit 1 - 100 Maiste, Margus 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
58 Eliit 1 - 100 Vainer, Miiko 1985 mees M21 Eesti, Harju maakond SK Jooksupartner
59 Eliit 1 - 100 Vaher, Risto 1998 mees M21 Eesti, Pärnu maakond SK Jõulu
60 Eliit 1 - 100 Kilki, Ergo 1969 mees M45 Eesti, Lääne-Viru maakond
61 Eliit 1 - 100 Klesmann, Villu 1971 mees M45 Eesti, Harju maakond
62 Eliit 1 - 100 Siimer, Kristo 1999 mees M18 Eesti, Harju maakond Spordiklubi Biathlon
63 Eliit 1 - 100 Väljaots, Kain 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond Täppsportlased
64 Eliit 1 - 100 Tiiksaar, Aaro 1978 mees M35 Eesti, Harju maakond
65 Eliit 1 - 100 Hubel, Indrek 1986 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
66 Eliit 1 - 100 Kallakas, Urmo 1984 mees M21 Eesti, Harju maakond Sparta
67 Eliit 1 - 100 Koll, Jürgen 1998 mees M21 Eesti, Harju maakond SK Biathlon
68 Eliit 1 - 100 Aasmäe, Meelis 1972 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
69 Eliit 1 - 100 Norman, Mart 1972 mees M45 Eesti, Harju maakond Prorunner
70 Eliit 1 - 100 Enn, Lauri 1980 mees M35 Eesti, Tartu maakond
71 Eliit 1 - 100 Piirsalu, Meelis 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
72 Eliit 1 - 100 Nikolajev, Dmitri 1967 mees M50 Eesti, Ida-Viru maakond
73 Eliit 1 - 100 Gering, Margus 1990 mees M21 Eesti, Harju maakond SK PRORUNNER
74 Eliit 1 - 100 Karja, Kaupo 1984 mees M21 Eesti, Tartu maakond Karmet Grupp
75 Eliit 1 - 100 Tilga, Kajar 1967 mees M50 Eesti, Valga maakond
76 Eliit 1 - 100 Kuuskla, Priit 1982 mees M35 Eesti, Lääne-Viru maakond SK Aaspere
77 Eliit 1 - 100 Kingo, Gunnar 1980 mees M35 Eesti, Harju maakond Treeningpartner
78 Eliit 1 - 100 Metsva, Mart 1989 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
79 Eliit 1 - 100 Hussar, Kaidar 1971 mees M45 Eesti, Võru maakond Kündja Spordiklubi
80 Eliit 1 - 100 Kasekamp, Andrus 1973 mees M40 Eesti, Viljandi maakond CYCLON
81 Eliit 1 - 100 Lints, Eno 1992 mees M21 Eesti, Jõgeva maakond
82 Eliit 1 - 100 Kiipsaar, Raido 1967 mees M50 Eesti, Harju maakond
83 Eliit 1 - 100 Bauman, Jaanus 1976 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
84 Eliit 1 - 100 Mõttus, Eero 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond Täppsportlased
85 Eliit 1 - 100 Puusild, Kristjan 1980 mees M35 Eesti, Pärnu maakond Elujooks
86 Eliit 1 - 100 Rohtla, Urmas 1968 mees M45 Eesti, Viljandi maakond Airok
87 Eliit 1 - 100 Kivi, Mart 1983 mees M21 Eesti, Harju maakond SK Jooksupartner
88 Eliit 1 - 100 Kivirüüt, Margus 1979 mees M35 Eesti, Tartu maakond Simuna Spordiklubi
89 Eliit 1 - 100 Kaar, Alar 1979 mees M35 Eesti, Viljandi maakond VAK Staier
90 Eliit 1 - 100 Hussar, Kristo 2002 mees M16 Eesti, Võru maakond Kündja Spordiklubi
91 Eliit 1 - 100 Kooser, Mart 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
92 Eliit 1 - 100 Tiislär, Kaido 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
93 Eliit 1 - 100 Kivi, Liina 1983 naine N21 Eesti, Harju maakond SK Jooksupartner
94 Eliit 1 - 100 Treimuth, Meelis 1969 mees M45 Eesti, Rapla maakond Haanja RK
95 Eliit 1 - 100 Kingo, Priit 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
96 Eliit 1 - 100 Sune, Andres 1959 mees M55 Eesti, Lääne-Viru maakond
97 Eliit 1 - 100 Soo, Jürgen 1993 mees M21 Eesti, Harju maakond
98 Eliit 1 - 100 Songisepp, Kaspar 1980 mees M35 Eesti, Tartu maakond Tava Mets
99 Eliit 1 - 100 Utar, Urmas 1967 mees M50 Eesti, Tartu maakond
100 Eliit 1 - 100 Raag, Toomas 1983 mees M21 Eesti, Viljandi maakond Laduks
101 1.grupp 101 - 300 Saar, Heigo 1969 mees M45 Eesti, Harju maakond
102 1.grupp 101 - 300 Reimets, Ramon 1985 mees M21 Eesti, Tartu maakond
103 1.grupp 101 - 300 Tjuška, Viktor 1978 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
104 1.grupp 101 - 300 Viks, Sven 1966 mees M50 Eesti, Jõgeva maakond
105 1.grupp 101 - 300 Müür, Jan 1998 mees M21 Eesti, Jõgeva maakond
106 1.grupp 101 - 300 Kambek, Siim 1988 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
107 1.grupp 101 - 300 Valter, Marko 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
108 1.grupp 101 - 300 Miller, Mait 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
109 1.grupp 101 - 300 Keskküla, Karol 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
110 1.grupp 101 - 300 Rull, Hendrik 1996 mees M21 Eesti, Tartu maakond
111 1.grupp 101 - 300 Bõtškov, Mihhail 1986 mees M21 Eesti, Harju maakond InFocus Team
112 1.grupp 101 - 300 Juur, Kristjan 1982 mees M35 Eesti, Tartu maakond
113 1.grupp 101 - 300 Cakle, Laura 1986 naine N21 Läti, Ventspils MARATONA KLUBS
114 1.grupp 101 - 300 Vanamets, Janek 1971 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
115 1.grupp 101 - 300 Aru, Gertis 1990 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
116 1.grupp 101 - 300 Širokov, Juri 1987 mees M21 Eesti, Tartu maakond SAINT GOBAIN GLASS ESTONIA SE
117 1.grupp 101 - 300 Rähn, Alar 1978 mees M35 Eesti, Tartu maakond
118 1.grupp 101 - 300 Luik, Tarmo 1984 mees M21 Eesti, Harju maakond
119 1.grupp 101 - 300 Kaldma, Toomas 1983 mees M21 Eesti, Harju maakond Hermes
120 1.grupp 101 - 300 Saare, Tarmo 1964 mees M50 Eesti, Järva maakond
121 1.grupp 101 - 300 Pakri, Tom 1991 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
122 1.grupp 101 - 300 Kallak, Jaan 1981 mees M35 Eesti, Viljandi maakond Sakala SUKL
123 1.grupp 101 - 300 Joonas, Peep 1966 mees M50 Eesti, Võru maakond
124 1.grupp 101 - 300 Järve, Alo 1976 mees M40 Eesti, Tartu maakond
125 1.grupp 101 - 300 Haava, Henno 1973 mees M40 Eesti, Tartu maakond SAINT GOBAIN GLASS ESTONIA SE
126 1.grupp 101 - 300 Mõttus, Märten 1981 mees M35 Eesti, Harju maakond
127 1.grupp 101 - 300 Vilk, Hannes 1971 mees M45 Eesti, Jõgeva maakond
128 1.grupp 101 - 300 Viitmaa, Alar 1970 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
129 1.grupp 101 - 300 Schmidt, Arnold 1955 mees M60 Eesti, Pärnu maakond SK Saarde
130 1.grupp 101 - 300 Teppan, Vahur 1985 mees M21 Eesti, Tartu maakond SuusaAkadeemia
131 1.grupp 101 - 300 Stolfot, Ivo 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
132 1.grupp 101 - 300 Põldsaar, Paul 1976 mees M40 Eesti, Järva maakond Tulepuu
133 1.grupp 101 - 300 Mäe, Vahur 1980 mees M35 Eesti, Pärnu maakond Pärnu kahe silla klubi
134 1.grupp 101 - 300 Rohelpuu, Enno 1969 mees M45 Eesti, Viljandi maakond SK Võhma
135 1.grupp 101 - 300 Johanson, Jaanus 1973 mees M40 Eesti, Viljandi maakond Nordwood
136 1.grupp 101 - 300 Sutt, Romet 1995 mees M21 Eesti, Pärnu maakond Suusaklubi Jõulu
137 1.grupp 101 - 300 Rebane, Aleksander 1978 mees M35 Eesti, Viljandi maakond Würth
138 1.grupp 101 - 300 Priks, Keijo 1987 mees M21 Eesti, Valga maakond VAK Staier
139 1.grupp 101 - 300 Malyshev, Evgenii 1964 mees M50 Venemaa, Pskov area
140 1.grupp 101 - 300 Orav, Mark 1975 mees M40 Eesti, Viljandi maakond Airok
141 1.grupp 101 - 300 Kuznetsov, Madis 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
142 1.grupp 101 - 300 Lavrentjev, Ivan 1992 mees M21 Eesti, Harju maakond 21CC Triatloniklubi
143 1.grupp 101 - 300 Vaakmann, Kalmer 1973 mees M40 Eesti, Jõgeva maakond
144 1.grupp 101 - 300 Loit, Madis 1984 mees M21 Eesti, Harju maakond
145 1.grupp 101 - 300 Lundver, Mardo 1992 mees M21 Eesti, Harju maakond MTÜ Spordiselts
146 1.grupp 101 - 300 Kimask, Eduard 1972 mees M45 Eesti, Harju maakond SK Jooksupartner
147 1.grupp 101 - 300 Talves, Priit 1986 mees M21 Eesti, Viljandi maakond sparta
148 1.grupp 101 - 300 Tammer, Meelis 1974 mees M40 Eesti, Pärnu maakond
149 1.grupp 101 - 300 Reemi, Raigo 1976 mees M40 Eesti, Rapla maakond
150 1.grupp 101 - 300 Kaigas, Einar 1976 mees M40 Eesti, Viljandi maakond SK Jooksupartner
151 1.grupp 101 - 300 Lember, Jaagup 1995 mees M21 Eesti, Viljandi maakond Viljandi Rattaklubi
152 1.grupp 101 - 300 Karolin, Indrek 1973 mees M40 Eesti, Põlva maakond
153 1.grupp 101 - 300 Kübarsepp, Karmo 1990 mees M21 Eesti, Harju maakond
154 1.grupp 101 - 300 Lass, Risto 1973 mees M40 Eesti, Pärnu maakond SK Saarde
155 1.grupp 101 - 300 Subi, Rivo 1977 mees M40 Eesti, Viljandi maakond VAK Staier
156 1.grupp 101 - 300 Kurg, Raimo 1982 mees M35 Eesti, Tartu maakond
157 1.grupp 101 - 300 Kiisler, Aivar 1972 mees M45 Eesti, Viljandi maakond TSK Joosu
158 1.grupp 101 - 300 Lusikas, Kristjan 1985 mees M21 Eesti, Tartu maakond eratreening.ee
159 1.grupp 101 - 300 Reimann, Jan 1979 mees M35 Eesti, Harju maakond
160 1.grupp 101 - 300 Chirkov, Valery 1961 mees M55 Venemaa, Pskov
161 1.grupp 101 - 300 Liin, Urmas 1976 mees M40 Eesti, Tartu maakond
162 1.grupp 101 - 300 Rencis, Edgars 1982 mees M35 Läti, Valmiera / Rīga PaBaso.lv / VSK Noskrien
163 1.grupp 101 - 300 Guzas, Eivinas 1980 mees M35 Eesti, Harju maakond
164 1.grupp 101 - 300 Tamme, Risto 1978 mees M35 Eesti, Harju maakond Ektaco AS
165 1.grupp 101 - 300 Kask, Ats 1985 mees M21 Eesti, Viljandi maakond JK Tulevik
166 1.grupp 101 - 300 Ervald, Kevin 1998 mees M21 Eesti, Viljandi maakond Viljandi Spordikool
167 1.grupp 101 - 300 Mazurs, Ainars 1968 mees M45 Läti, Vidzeme 5A-Valka/LV
168 1.grupp 101 - 300 Tammemäe, Kaupo 1995 mees M21 Eesti, Viljandi maakond Viljandi suusaklubi
169 1.grupp 101 - 300 Sillat, Meelis 1984 mees M21 Eesti, Viljandi maakond MK Tulevik
170 1.grupp 101 - 300 Ninn, Allar 1980 mees M35 Eesti, Harju maakond
171 1.grupp 101 - 300 Saar, Imre 1990 mees M21 Eesti, Harju maakond
172 1.grupp 101 - 300 Saidla, Siim 1984 mees M21 Eesti, Harju maakond Treeningpartner
173 1.grupp 101 - 300 Vürmer, Silver 1980 mees M35 Eesti, Harju maakond sk prorunner
174 1.grupp 101 - 300 Aboltins, Ilgvars 1956 mees M60 Läti, Rujiena Maratona klubs
175 1.grupp 101 - 300 Gurba, Stanislav 1986 mees M21 Eesti, Tartu maakond eratreening.ee
176 1.grupp 101 - 300 Küünruss, Reemet 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
177 1.grupp 101 - 300 Seskens, Leons 1956 mees M60 Läti, Madona
178 1.grupp 101 - 300 Siht, Jüri 1964 mees M50 Eesti, Viljandi maakond
179 1.grupp 101 - 300 Mets, Ergo 1989 mees M21 Eesti, Ida-Viru maakond Merevägi
180 1.grupp 101 - 300 Virgepuu, Erko 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
181 1.grupp 101 - 300 Siimumäe, Margo 1965 mees M50 Eesti, Harju maakond
182 1.grupp 101 - 300 Märtson, Marek 1983 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
183 1.grupp 101 - 300 Murov, Vjatšeslav 1989 mees M21 Eesti, Harju maakond
184 1.grupp 101 - 300 Järve, Heilo 1972 mees M45 Eesti, Viljandi maakond SK Jooksupartner
185 1.grupp 101 - 300 Lood, Illar 1988 mees M21 Eesti, Tartu maakond SAINT GOBAIN GLASS ESTONIA SE
186 1.grupp 101 - 300 Puna, Björn 1975 mees M40 Eesti, Tartu maakond ProRunner
187 1.grupp 101 - 300 Kivisild, Marko 1989 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
188 1.grupp 101 - 300 Väli, Velar 1984 mees M21 Eesti, Viljandi maakond Karmet Grupp
189 1.grupp 101 - 300 Bester, Arno 1985 mees M21 Eesti, Pärnu maakond
190 1.grupp 101 - 300 Metsva, Raul 1987 mees M21 Eesti, Harju maakond VAK Staier
191 1.grupp 101 - 300 Alamets, Ülari 1967 mees M50 Eesti, Harju maakond
192 1.grupp 101 - 300 Tammoja, Mario 1990 mees M21 Eesti, Viljandi maakond Sportivad eestlased
193 1.grupp 101 - 300 Keernik, Gunnar 1973 mees M40 Eesti, Tartu maakond
194 1.grupp 101 - 300 Rähn, Ahto 1980 mees M35 Eesti, Tartu maakond
195 1.grupp 101 - 300 Mikson, Maikel 1985 mees M21 Eesti, Jõgeva maakond
196 1.grupp 101 - 300 Timmusk, Kristjan 1982 mees M35 Eesti, Tartu maakond
197 1.grupp 101 - 300 Veelain, Karli 1993 mees M21 Eesti, Harju maakond Suusahullud
198 1.grupp 101 - 300 Jamnes, Jan-Villem 1999 mees M18 Eesti, Viljandi maakond Viljandi Spordikool
199 1.grupp 101 - 300 Peterkopf, Indrek 1970 mees M45 Eesti, Tartu maakond
200 1.grupp 101 - 300 Kaljumäe, Karl 1990 mees M21 Eesti, Harju maakond SEB Spordiklubi
201 1.grupp 101 - 300 Reinbach, Indrek 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
202 1.grupp 101 - 300 Tinast, Toivo 1992 mees M21 Eesti, Pärnu maakond
203 1.grupp 101 - 300 Väli, Jürgo 1985 mees M21 Eesti, Viljandi maakond Karmet Grupp
204 1.grupp 101 - 300 Veermäe, Martin 1972 mees M45 Eesti, Tartu maakond
205 1.grupp 101 - 300 Kalvi, Margus 1969 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
206 1.grupp 101 - 300 Roosileht, Jaanus 1967 mees M50 Eesti, Järva maakond
207 1.grupp 101 - 300 Kalames, Vladislav 1997 mees M21 Eesti, Harju maakond
208 1.grupp 101 - 300 Kivila, Märt 1982 mees M35 Eesti, Tartu maakond
209 1.grupp 101 - 300 Anton, Marko 1989 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
210 1.grupp 101 - 300 Mardla, Tõnu 1978 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
211 1.grupp 101 - 300 Priks, Hanno 1963 mees M50 Eesti, Valga maakond VAK Staier
212 1.grupp 101 - 300 Jürmann, Kevo 1981 mees M35 Eesti, Tartu maakond
213 1.grupp 101 - 300 Parygin, Dmitry 1974 mees M40 Venemaa, Venemaa Pskov Ski Team/Skobar
214 1.grupp 101 - 300 Lillipuu, Vello 1969 mees M45 Eesti, Järva maakond
215 1.grupp 101 - 300 Pärtelpoeg, Ingmar 1973 mees M40 Eesti, Tartu maakond
216 1.grupp 101 - 300 Kempi, Antti 1979 mees M35 Eesti, Harju maakond
217 1.grupp 101 - 300 Aas, Andres 1977 mees M40 Eesti, Viljandi maakond IITEE.SK
218 1.grupp 101 - 300 Sulmeisters, Arnis 1970 mees M45 Läti, Latvia
219 1.grupp 101 - 300 Teearu, Neeme 1970 mees M45 Eesti, Pärnu maakond
220 1.grupp 101 - 300 Lukka, Simon 1994 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
221 1.grupp 101 - 300 Mäeorg, Erkki 1978 mees M35 Eesti, Tartu maakond
222 1.grupp 101 - 300 Vitsut, Mihkel 1991 mees M21 Eesti, Viljandi maakond Viljandi Aerutamisklubi
223 1.grupp 101 - 300 Seedre, Siim 1987 mees M21 Eesti, Tartu maakond Klubi Pentathlon
224 1.grupp 101 - 300 Tragon, Mart 1985 mees M21 Eesti, Jõgeva maakond
225 1.grupp 101 - 300 Rebane, Andreas 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
226 1.grupp 101 - 300 Rosenberg, Tiit 1982 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
227 1.grupp 101 - 300 Pääru, Mikk 1966 mees M50 Eesti, Harju maakond
228 1.grupp 101 - 300 Teearu, Simo 2001 mees M16 Eesti, Pärnu maakond
229 1.grupp 101 - 300 Sammel, Arne 1955 mees M60 Eesti, Viljandi maakond
230 1.grupp 101 - 300 Truu, Timo 1995 mees M21 Eesti, Võru maakond Vastseliina Spordiklubi
231 1.grupp 101 - 300 Käärd, Janek 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond Elujooks
232 1.grupp 101 - 300 Jänes, Margus 1980 mees M35 Eesti, Viljandi maakond Kerised.ee
233 1.grupp 101 - 300 Sarnik, Tavo 1986 mees M21 Eesti, Järva maakond Türi Jõud
234 1.grupp 101 - 300 Valdmaa, Lauri 1980 mees M35 Eesti, Harju maakond
235 1.grupp 101 - 300 Jänes, Urmet 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
236 1.grupp 101 - 300 Närripä, Allan 1985 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
237 1.grupp 101 - 300 Linnaste, Agris 1993 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
238 1.grupp 101 - 300 Mänd, Rait 1986 mees M21 Eesti, Harju maakond
239 1.grupp 101 - 300 Niinemaa, Kristjan 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
240 1.grupp 101 - 300 Roose, Antti 1964 mees M50 Eesti, Tartu maakond
241 1.grupp 101 - 300 Traks, Hanno 1971 mees M45 Eesti, Lääne-Viru maakond
242 1.grupp 101 - 300 Pihu, Rasmus 2000 mees M18 Eesti, Viljandi maakond Viljandi Spordikool
243 1.grupp 101 - 300 Haljastamm, Erkki 1985 mees M21 Eesti, Harju maakond
244 1.grupp 101 - 300 Luht, Raivo 1960 mees M55 Eesti, Ida-Viru maakond
245 1.grupp 101 - 300 Võsu, Steve 1985 mees M21 Eesti, Harju maakond
246 1.grupp 101 - 300 Kõvatomas, Taavi 1987 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
247 1.grupp 101 - 300 Lõhmus, Alar 1963 mees M50 Eesti, Viljandi maakond
248 1.grupp 101 - 300 Vaher, Anneli 1986 naine N21 Eesti, Harju maakond
249 1.grupp 101 - 300 Pappel, Jaanus 1971 mees M45 Eesti, Harju maakond
250 1.grupp 101 - 300 Karelson, Tõnu 1966 mees M50 Eesti, Viljandi maakond
251 1.grupp 101 - 300 Aasmäe, Kermo 1998 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
252 1.grupp 101 - 300 Pere, Rene 1963 mees M50 Eesti, Harju maakond
253 1.grupp 101 - 300 Tomp, Märt 1961 mees M55 Eesti, Viljandi maakond VAK Staier
254 1.grupp 101 - 300 Kongo, Herbert 1992 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
255 1.grupp 101 - 300 Hantson, Andreas 2004 mees M14 Eesti, Viljandi maakond Viljandi Spordikool
256 1.grupp 101 - 300 Hainsoo, Tauri 1987 mees M21 Eesti, Põlva maakond
257 1.grupp 101 - 300 Laasu, Arnold 1960 mees M55 Eesti, Pärnu maakond SK Saarde
258 1.grupp 101 - 300 Joonas, Jürgen 2003 mees M14 Eesti, Võru maakond
259 1.grupp 101 - 300 Olev, Tanel 1992 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
260 1.grupp 101 - 300 Vassus, Raul 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
261 1.grupp 101 - 300 Viispert, Ando 1976 mees M40 Eesti, Tartu maakond
262 1.grupp 101 - 300 Arak, Andero 1981 mees M35 Eesti, Harju maakond
263 1.grupp 101 - 300 Pisa, Leho 1990 mees M21 Eesti, Hiiu maakond
264 1.grupp 101 - 300 Caklis, Raitis 1984 mees M21 Läti, Latvia
265 1.grupp 101 - 300 Kalda, Kristjan 1980 mees M35 Eesti, Viljandi maakond Merimetsa matkaklubi
266 1.grupp 101 - 300 Koppel, Mati 1960 mees M55 Eesti, Tartu maakond
267 1.grupp 101 - 300 Mihailov, Kaspar 1986 mees M21 Eesti, Tartu maakond SK Jooksupartner
268 1.grupp 101 - 300 Mägi, Heiki 1982 mees M35 Eesti, Pärnu maakond
269 1.grupp 101 - 300 Tähepõld, Margus 1978 mees M35 Eesti, Harju maakond MKM Jooksuklubi
270 1.grupp 101 - 300 Rõigas, Paavo 1969 mees M45 Eesti, Tartu maakond
271 1.grupp 101 - 300 Sooaru, Mait 1972 mees M45 Eesti, Harju maakond Fitek
272 1.grupp 101 - 300 Puust, Laurits 1990 mees M21 Eesti, Harju maakond Pärnu kahe silla klubi
273 1.grupp 101 - 300 Kuusk, Sander 1987 mees M21 Eesti, Viljandi maakond GAZPROM
274 1.grupp 101 - 300 Pehk, Heimar 1982 mees M35 Eesti, Põlva maakond Ida-Saksa Spordisõbrad
275 1.grupp 101 - 300 Hollo, Janno 1970 mees M45 Eesti, Tartu maakond TJK JOOSU
276 1.grupp 101 - 300 Tikva, Daniel Michael 1998 mees M21 Eesti, Harju maakond Albe Team
277 1.grupp 101 - 300 Järva, Jaanus 1970 mees M45 Eesti, Tartu maakond
278 1.grupp 101 - 300 Kuningas, Andres 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
279 1.grupp 101 - 300 Randaru, Sander 1995 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
280 1.grupp 101 - 300 Alusalu, Sandra 1987 naine N21 Eesti, Jõgeva maakond
281 1.grupp 101 - 300 Koovit, Robin 2000 mees M18 Eesti, Viljandi maakond Viljandi Spordikool
282 1.grupp 101 - 300 Raudsepp, Raivo 1964 mees M50 Eesti, Järva maakond
283 1.grupp 101 - 300 Keernik, Toomas 1970 mees M45 Eesti, Viljandi maakond Parem Käsi
284 1.grupp 101 - 300 Tukk, Maik 1979 mees M35 Eesti, Tartu maakond SK ProRunner
285 1.grupp 101 - 300 Pihlak, Lauri 1979 mees M35 Eesti, Harju maakond Sparta
286 1.grupp 101 - 300 Mätas, Anto 1989 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
287 1.grupp 101 - 300 Toom, Toomas 1960 mees M55 Eesti, Harju maakond SK Stamina
288 1.grupp 101 - 300 Joa, Villu 1973 mees M40 Eesti, Valga maakond
289 1.grupp 101 - 300 Standzenieks, Marcis 1972 mees M45 Läti, Maratona klubs
290 1.grupp 101 - 300 Trees, Mihkel 2000 mees M18 Eesti, Harju maakond Sparta spordiklubi
291 1.grupp 101 - 300 Zirnask, Mario 1988 mees M21 Eesti, Tartu maakond
292 1.grupp 101 - 300 Pedak, Marko 1995 mees M21 Eesti, Viljandi maakond Viljandi sõudeklubi
293 1.grupp 101 - 300 Kaur, Margus 1968 mees M45 Eesti, Tartu maakond
294 1.grupp 101 - 300 Riives, Martin 2000 mees M18 Eesti, Tartu maakond
295 1.grupp 101 - 300 Lilleoru, Merle 1977 naine N40 Eesti, Harju maakond
296 1.grupp 101 - 300 Nurk, Talis 1982 mees M35 Eesti, Tartu maakond
297 1.grupp 101 - 300 Saaremäe, Sten 1991 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
298 1.grupp 101 - 300 Tammik, Taavi 1993 mees M21 Eesti, Pärnu maakond Suusaklubi Jõulu
299 1.grupp 101 - 300 Metsma, Marko 1981 mees M35 Eesti, Jõgeva maakond
300 1.grupp 101 - 300 Atonen, Marek 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond VAK Staier
301 2.grupp 301 - 500 Miina, Heino 1967 mees M50 Eesti, Tartu maakond
302 2.grupp 301 - 500 Anton, Tair 1974 mees M40 Eesti, Pärnu maakond A2K Spordiklubi
303 2.grupp 301 - 500 Oengo, Oskar Friedrich 1994 mees M21 Eesti, Harju maakond
304 2.grupp 301 - 500 Raag, Kaupo 1980 mees M35 Eesti, Harju maakond velo clubbers
305 2.grupp 301 - 500 Koop, Kalle 1967 mees M50 Eesti, Pärnu maakond SK Saarde
306 2.grupp 301 - 500 Muld, Margus 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond Simuna Spordiklubi
307 2.grupp 301 - 500 Viktorovitš, Martin 1987 mees M21 Eesti, Pärnu maakond PREAB
308 2.grupp 301 - 500 Vildersen, Tarmo 1984 mees M21 Eesti, Viljandi maakond TSK Joosu
309 2.grupp 301 - 500 Vassus, Indrek 1979 mees M35 Eesti, Harju maakond
310 2.grupp 301 - 500 Tulp, Kristjan 1981 mees M35 Eesti, Harju maakond Treeningpartner
311 2.grupp 301 - 500 Tikva, Indrek 1970 mees M45 Eesti, Harju maakond Albe Team
312 2.grupp 301 - 500 Lepmets, Priit 1971 mees M45 Eesti, Harju maakond
313 2.grupp 301 - 500 Rundu, Marko 1977 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
314 2.grupp 301 - 500 Tõnisson, Jüri 1993 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
315 2.grupp 301 - 500 Ritval, Alar 1964 mees M50 Eesti, Viljandi maakond
316 2.grupp 301 - 500 Arge, Virgo 1978 mees M35 Eesti, Harju maakond
317 2.grupp 301 - 500 Kärema, Ago 1969 mees M45 Eesti, Harju maakond
318 2.grupp 301 - 500 Juurik, Margus 1969 mees M45 Eesti, Viljandi maakond TSK Joosu
319 2.grupp 301 - 500 Teder, Kaspar 1980 mees M35 Eesti, Harju maakond
320 2.grupp 301 - 500 Libe, Taavi 1988 mees M21 Eesti, Harju maakond
321 2.grupp 301 - 500 Maasikrand, Mart 1971 mees M45 Eesti, Harju maakond EUT
322 2.grupp 301 - 500 Rutins, Edgars 1976 mees M40 Läti, Ogre MARATONA KLUBS
323 2.grupp 301 - 500 Aasmäe, Rebeca Lotta 2000 naine N18 Eesti, Viljandi maakond Viljandi Spordikool
324 2.grupp 301 - 500 Jääger, Jakob 2001 mees M16 Eesti, Pärnu maakond
325 2.grupp 301 - 500 Vähi, Ilmar 1977 mees M40 Eesti, Tartu maakond
326 2.grupp 301 - 500 Nõgel, Keio 1995 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
327 2.grupp 301 - 500 Arm, Markus 2001 mees M16 Eesti, Harju maakond TSK Joosu
328 2.grupp 301 - 500 Jürisaar, Meelis 1971 mees M45 Eesti, Harju maakond
329 2.grupp 301 - 500 Lehesmets, Kristjan 1988 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
330 2.grupp 301 - 500 Sapogov, Denis 2003 mees M14 Venemaa, Venemaa Pskov Ski Team
331 2.grupp 301 - 500 Vedler, Martin 1989 mees M21 Eesti, Harju maakond
332 2.grupp 301 - 500 Pääru, Priit 1969 mees M45 Eesti, Harju maakond
333 2.grupp 301 - 500 Ruut, Jaanus 1981 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
334 2.grupp 301 - 500 Meiesaar, Marek 1992 mees M21 Eesti, Viljandi maakond Viljandi sõudeklubi
335 2.grupp 301 - 500 Matson, Kaire 1980 naine N35 Eesti, Harju maakond ELUJOOKS
336 2.grupp 301 - 500 Eller, Rain 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
337 2.grupp 301 - 500 Nurk, Margus 1969 mees M45 Eesti, Tartu maakond
338 2.grupp 301 - 500 Sarikas, Lauri 1990 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
339 2.grupp 301 - 500 Vellerind, Rain 1965 mees M50 Eesti, Harju maakond
340 2.grupp 301 - 500 Türkson, Arne 1968 mees M45 Eesti, Tartu maakond Suusahullud
341 2.grupp 301 - 500 Selliov, Olle 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
342 2.grupp 301 - 500 Ibis, Margus 1967 mees M50 Eesti, Viljandi maakond
343 2.grupp 301 - 500 Kurik, Hendrik 1985 mees M21 Eesti, Lääne-Viru maakond
344 2.grupp 301 - 500 Kaju, Andres 1983 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
345 2.grupp 301 - 500 Muru, Merike 1966 naine N50 Eesti, Harju maakond
346 2.grupp 301 - 500 Kork, Taavi 1981 mees M35 Eesti, Harju maakond Rõngu Lumemehed
348 2.grupp 301 - 500 Riimaa, Mati 1965 mees M50 Eesti, Harju maakond Koondise Kormoranid
349 2.grupp 301 - 500 Kangro, Danel 1987 mees M21 Eesti, Võru maakond SK ProRunner
350 2.grupp 301 - 500 Küttis, Radek 1972 mees M45 Eesti, Rapla maakond SK Jooksupartner
351 2.grupp 301 - 500 Mikkor, Rauno 1980 mees M35 Eesti, Pärnu maakond PREAB
352 2.grupp 301 - 500 Alajaan, Alar 1979 mees M35 Eesti, Harju maakond
353 2.grupp 301 - 500 Dainis, Andris 1949 mees M65 Läti, Vidzeme 5A-Valka/LV
354 2.grupp 301 - 500 Mitt, Olev 1961 mees M55 Eesti, Rapla maakond
355 2.grupp 301 - 500 Atonen, Liis Grete 2001 naine N16 Eesti, Harju maakond Audentese SK
356 2.grupp 301 - 500 Laugal, Emil 1978 mees M35 Eesti, Harju maakond 21CC Triatloniklubi
357 2.grupp 301 - 500 Maling, Erki 1992 mees M21 Eesti, Viljandi maakond SEB Spordiklubi
358 2.grupp 301 - 500 Leesmäe, Jüri 1946 mees M70 Saksamaa, Pärnu maakond OK West
359 2.grupp 301 - 500 Briunin, Iurii 1986 mees M21 Venemaa, Pskov region Skobar
360 2.grupp 301 - 500 Kuslap, Minna 1990 naine N21 Eesti, Jõgeva maakond SK Jooksupartner
361 2.grupp 301 - 500 Cernadjevs, Juris 1963 mees M50 Läti, kurzeme
362 2.grupp 301 - 500 Rauba, Tanel 1985 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
363 2.grupp 301 - 500 Russak, Joonas 1986 mees M21 Eesti, Viljandi maakond Leonhard Weiss Energy
364 2.grupp 301 - 500 Vaiksaar, Mait 1983 mees M21 Eesti, Tartu maakond
365 2.grupp 301 - 500 Klettenberg, Andres 1983 mees M21 Eesti, Harju maakond High5 Estonia
366 2.grupp 301 - 500 Kivisild, Marko 1980 mees M35 Eesti, Harju maakond
367 2.grupp 301 - 500 Jaago, Joel 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
368 2.grupp 301 - 500 Laja, Leho 1971 mees M45 Eesti, Harju maakond SK Jooksupartner
369 2.grupp 301 - 500 Kaljuvee, Kristo 1981 mees M35 Eesti, Harju maakond
370 2.grupp 301 - 500 Lahe, Marek 1980 mees M35 Eesti, Harju maakond
371 2.grupp 301 - 500 Roosve, Gundo 1981 mees M35 Eesti, Tartu maakond Pekikõhu Reissing Tiim
372 2.grupp 301 - 500 Meidla, Arvi 1956 mees M60 Eesti, Viljandi maakond
373 2.grupp 301 - 500 Kokk, Meelis 1961 mees M55 Eesti, Pärnu maakond
374 2.grupp 301 - 500 Vilper, Andres 1972 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
375 2.grupp 301 - 500 Tukk, Martin 2001 mees M16 Eesti, Viljandi maakond Viljandi Spordikool
376 2.grupp 301 - 500 Varsamaa, Merilin 1990 naine N21 Eesti, Viljandi maakond Myfitness
377 2.grupp 301 - 500 Ukkivi, Tõnis 1981 mees M35 Eesti, Harju maakond Kodukandi spott
378 2.grupp 301 - 500 Saar, Raigo 1983 mees M21 Eesti, Saare maakond
379 2.grupp 301 - 500 Saar, Jüri 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond SK ProRunner
380 2.grupp 301 - 500 Välk, Meelis 1989 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
381 2.grupp 301 - 500 Vunk, Kalev 1969 mees M45 Eesti, Tartu maakond Oskar
382 2.grupp 301 - 500 Lepik, Raul 1980 mees M35 Eesti, Valga maakond MiSiMe MTÜ
383 2.grupp 301 - 500 Jürimaa, Mihkel 1988 mees M21 Eesti, Harju maakond
384 2.grupp 301 - 500 Puusaar, Arvi 1968 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
385 2.grupp 301 - 500 Suursaar, Ülo 1962 mees M55 Eesti, Harju maakond
386 2.grupp 301 - 500 Mikk, Silja 1968 naine N45 Eesti, Viljandi maakond
387 2.grupp 301 - 500 Raud, Margus 1969 mees M45 Eesti, Tartu maakond
388 2.grupp 301 - 500 Sellik, Raivo 1965 mees M50 Eesti, Harju maakond
389 2.grupp 301 - 500 Laur, Severi 1978 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
390 2.grupp 301 - 500 Laht, Tarmo 1965 mees M50 Eesti, Tartu maakond
391 2.grupp 301 - 500 Randmäe, Heiki 1969 mees M45 Eesti, Viljandi maakond Õerutajad
392 2.grupp 301 - 500 Kallas, Mati 1961 mees M55 Eesti, Viljandi maakond TSK Joosu
393 2.grupp 301 - 500 Tikerpalu, Mihkel 1987 mees M21 Eesti, Harju maakond
394 2.grupp 301 - 500 Jürimaa, Robert 1991 mees M21 Eesti, Viljandi maakond Viljandi sõudeklubi
395 2.grupp 301 - 500 Pikkor, Oliver 2000 mees M18 Eesti, Viljandi maakond
396 2.grupp 301 - 500 Miländer, Mikk 1989 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
397 2.grupp 301 - 500 Peetrimägi, Siim 1981 mees M35 Eesti, Harju maakond Kaevukad
398 2.grupp 301 - 500 Luht, Risto 1985 mees M21 Soome, Uusimaa
399 2.grupp 301 - 500 Kukk, Raido 1976 mees M40 Eesti, Saare maakond
400 2.grupp 301 - 500 Paan, Ingemar 1978 mees M35 Eesti, Harju maakond
401 2.grupp 301 - 500 Rajando, Emma Roberta 2004 naine N14 Eesti, Harju maakond
402 2.grupp 301 - 500 Saluste, Carry 1990 mees M21 Eesti, Harju maakond
403 2.grupp 301 - 500 Russak, Ülo-Jürgen 2001 mees M16 Eesti, Harju maakond
404 2.grupp 301 - 500 Roosaar, Vahur 1973 mees M40 Eesti, Pärnu maakond
405 2.grupp 301 - 500 Loskutov, Pavel 1969 mees M45 Eesti, Valga maakond
406 2.grupp 301 - 500 Rajando, Kristjan 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
407 2.grupp 301 - 500 Uustalo, Hektor 1983 mees M21 Eesti, Harju maakond
408 2.grupp 301 - 500 Loigo, Sander 1995 mees M21 Eesti, Viljandi maakond JK Tulevik
409 2.grupp 301 - 500 Oranen, Peeter 1978 mees M35 Eesti, Jõgeva maakond Prorunner
410 2.grupp 301 - 500 Metshein, Raul 1966 mees M50 Eesti, Harju maakond
411 2.grupp 301 - 500 Jänes, Marge 1984 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
412 2.grupp 301 - 500 Rand, Kaarel 1983 mees M21 Eesti, Harju maakond Salma Reegi Nimeline BridŚZ
413 2.grupp 301 - 500 Lehmann, Andreas 1969 mees M45 Eesti, Harju maakond IHDG!
414 2.grupp 301 - 500 Krull, Kristjan 1981 mees M35 Eesti, Harju maakond Fujitsu Estonia AS
415 2.grupp 301 - 500 Hommik, Aare 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
416 2.grupp 301 - 500 Haavel, Kevin 1990 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
417 2.grupp 301 - 500 Toomik, Taavi 1992 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
418 2.grupp 301 - 500 Piho, Veiko 1980 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
419 2.grupp 301 - 500 Anton, Arno 1958 mees M55 Eesti, Tartu maakond
420 2.grupp 301 - 500 Plaks, Vambo 1985 mees M21 Eesti, Harju maakond Vambo Plaks
421 2.grupp 301 - 500 Oja, Kuno 1972 mees M45 Eesti, Valga maakond
422 2.grupp 301 - 500 Luts, Vahur 1962 mees M55 Eesti, Harju maakond
423 2.grupp 301 - 500 Allas, Mait 1999 mees M18 Eesti, Viljandi maakond Viljandi Spordikool
424 2.grupp 301 - 500 Ote, Roger 1995 mees M21 Eesti, Viljandi maakond EST sITe
425 2.grupp 301 - 500 Müürsepp, Toomas 1970 mees M45 Eesti, Järva maakond
426 2.grupp 301 - 500 Lill, Meelis 1970 mees M45 Eesti, Valga maakond
427 2.grupp 301 - 500 Kõuhkna, Aigar 1982 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
428 2.grupp 301 - 500 Võhumõõk, Indrek 1976 mees M40 Eesti, Viljandi maakond indrek võhumõõk
429 2.grupp 301 - 500 Ponder, Neeme 1958 mees M55 Eesti, Viljandi maakond
430 2.grupp 301 - 500 Pani, Madis 1998 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
431 2.grupp 301 - 500 Vahtra, Ago 1990 mees M21 Eesti, Jõgeva maakond
432 2.grupp 301 - 500 Soonik, Toomas 1968 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
433 2.grupp 301 - 500 Teearu, Hans 1991 mees M21 Eesti, Valga maakond
434 2.grupp 301 - 500 Reichenbach, Braien 2001 mees M16 Eesti, Viljandi maakond
435 2.grupp 301 - 500 Tomingas, Toivo 1961 mees M55 Eesti, Pärnu maakond A2K Spordiklubi
436 2.grupp 301 - 500 Jürisaar, Merilin 2000 naine N18 Eesti, Harju maakond
437 2.grupp 301 - 500 Vitsur, Kaspar 1990 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
438 2.grupp 301 - 500 Kaur, Jaanus 1963 mees M50 Eesti, Harju maakond
439 2.grupp 301 - 500 Metsmaa, Johannes 2003 mees M14 Eesti, Viljandi maakond
440 2.grupp 301 - 500 Bester, Andres 1985 mees M21 Eesti, Pärnu maakond
441 2.grupp 301 - 500 Vinogradov, Vladimir 1966 mees M50 Eesti, Harju maakond
442 2.grupp 301 - 500 Kuusik, Ants 1949 mees M65 Eesti, Viljandi maakond VAK Staier
443 2.grupp 301 - 500 Elismäe, Tõnu 1969 mees M45 Eesti, Harju maakond
444 2.grupp 301 - 500 Rohtsalu, Jaak 1960 mees M55 Eesti, Lääne-Viru maakond SK Metsasõbrad
445 2.grupp 301 - 500 Pulin, Margus 1976 mees M40 Eesti, Viljandi maakond Oskar
446 2.grupp 301 - 500 Tukk, Patrick 1994 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
447 2.grupp 301 - 500 Soovik, Jüri 1958 mees M55 Eesti, Viljandi maakond
448 2.grupp 301 - 500 Veber, Veiko 1990 mees M21 Eesti, Tartu maakond
449 2.grupp 301 - 500 Sarapuu, Sven 1984 mees M21 Eesti, Harju maakond
450 2.grupp 301 - 500 Eensalu, Anders 1981 mees M35 Eesti, Harju maakond SK Pleki Pande
451 2.grupp 301 - 500 Tellas, Härmo 1971 mees M45 Eesti, Harju maakond Pesmel
452 2.grupp 301 - 500 Estorn, Lilian 1955 naine N60 Eesti, Viljandi maakond VAK Staier
453 2.grupp 301 - 500 Kartau, Marko 1983 mees M21 Eesti, Tartu maakond
454 2.grupp 301 - 500 Tammsaar, Kristjan 1984 mees M21 Eesti, Tartu maakond SAINT GOBAIN GLASS ESTONIA SE
455 2.grupp 301 - 500 Moor, Hannes 1997 mees M21 Eesti, Võru maakond
456 2.grupp 301 - 500 Aaslaid, Kaido 1967 mees M50 Eesti, Pärnu maakond Anu Jooksutrennid
457 2.grupp 301 - 500 Kokamägi, Keijo 1988 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
458 2.grupp 301 - 500 Palu, Silver 1978 mees M35 Eesti, Harju maakond
459 2.grupp 301 - 500 Suurman, Herkki 1965 mees M50 Eesti, Harju maakond
460 2.grupp 301 - 500 Maasing, Kaupo 1981 mees M35 Eesti, Harju maakond
461 2.grupp 301 - 500 Kallak, Kaire 1971 naine N45 Eesti, Tartu maakond Suusahullud
462 2.grupp 301 - 500 Roosalk, Kaire 1973 naine N40 Eesti, Viljandi maakond
463 2.grupp 301 - 500 Kiiranen, Kalle 1953 mees M60 Eesti, Tartu maakond Tartu Suusaklubi
464 2.grupp 301 - 500 Kurvits, Ain 1967 mees M50 Eesti, Harju maakond Sparta
465 2.grupp 301 - 500 Siibak, Raimo 1982 mees M35 Eesti, Harju maakond
466 2.grupp 301 - 500 Bergmann, Guido 1964 mees M50 Eesti, Tartu maakond SK ProRunner
467 2.grupp 301 - 500 Petrov, Aleksandr 1950 mees M65 Venemaa, Pskovskay
468 2.grupp 301 - 500 Israel, Tanel 1980 mees M35 Eesti, Harju maakond
469 2.grupp 301 - 500 Atonen, Hans Erik 1996 mees M21 Eesti, Harju maakond TÜ ASK
470 2.grupp 301 - 500 Riisa, Rendi 1983 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
471 2.grupp 301 - 500 Lillemets, Marek 1979 mees M35 Eesti, Harju maakond
472 2.grupp 301 - 500 Univer, Jakob 1999 mees M18 Eesti, Viljandi maakond VAK Staier
473 2.grupp 301 - 500 Terro, Evelin 1981 naine N35 Eesti, Viljandi maakond
474 2.grupp 301 - 500 Kütt, Marek 1998 mees M21 Eesti, Viljandi maakond Spordiakadeemia
475 2.grupp 301 - 500 Kukk, Meelis 1959 mees M55 Eesti, Pärnu maakond SUKL Jõulu
476 2.grupp 301 - 500 Veidenberg, Günther 1981 mees M35 Eesti, Harju maakond
477 2.grupp 301 - 500 Heinsoo, Andrus 1967 mees M50 Eesti, Viljandi maakond Spordiklubi Cyclon
478 2.grupp 301 - 500 Hiob, Priit 1976 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
479 2.grupp 301 - 500 Mamedova, Saina 2000 naine N18 Eesti, Ida-Viru maakond
480 2.grupp 301 - 500 Turu, Kaljo 1963 mees M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
481 2.grupp 301 - 500 Caklis, Aivars 1953 mees M60 Läti, Ventspils
482 2.grupp 301 - 500 Jõekäär, Märt 1967 mees M50 Eesti, Viljandi maakond
483 2.grupp 301 - 500 Uusma, Andres 1967 mees M50 Eesti, Harju maakond MKM jooksuklubi
484 2.grupp 301 - 500 Kivipõld, Kaido 1978 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
485 2.grupp 301 - 500 Ratas, Janek 1984 mees M21 Eesti, Harju maakond
486 2.grupp 301 - 500 Ratnik, Einar 1987 mees M21 Eesti, Harju maakond Türi Jõud
487 2.grupp 301 - 500 Rekor, Martin 1983 mees M21 Eesti, Harju maakond
488 2.grupp 301 - 500 Joasoo, Jaanus 1985 mees M21 Eesti, Harju maakond TallinnStrong
489 2.grupp 301 - 500 Lemsalu, Katrin 1978 naine N35 Eesti, Tartu maakond
490 2.grupp 301 - 500 Valdmaa, Raido 1983 mees M21 Eesti, Harju maakond
491 2.grupp 301 - 500 Karilaid, Ivo 1973 mees M40 Eesti, Viljandi maakond TPMM Advisory
492 2.grupp 301 - 500 Janke, Maido 1983 mees M21 Eesti, Viljandi maakond vendario.eu
493 2.grupp 301 - 500 Kirsipuu, Avo 1967 mees M50 Eesti, Harju maakond Spordiklubi Kirss
494 2.grupp 301 - 500 Reili, Andreas Martin 1999 mees M18 Eesti, Viljandi maakond Vendario.eu
495 2.grupp 301 - 500 Jaadla, Indrek 1985 mees M21 Eesti, Pärnu maakond
496 2.grupp 301 - 500 Männik, Kert 1996 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
497 2.grupp 301 - 500 Lätte, Oliver 1981 mees M35 Eesti, Harju maakond 21cc Triatloniklubi
498 2.grupp 301 - 500 Schmidt, Mihkel 1983 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
499 2.grupp 301 - 500 Silber, Taavi 1980 mees M35 Eesti, Tartu maakond Silberid
500 2.grupp 301 - 500 Karelson, Raido 1994 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
501 3.grupp 501 - 1000 Kaljula, Ivo 1973 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
502 3.grupp 501 - 1000 Praks, Teet 1989 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
503 3.grupp 501 - 1000 Laiv, Silver 1968 mees M45 Eesti, Harju maakond
504 3.grupp 501 - 1000 Saar, Laur 1966 mees M50 Eesti, Harju maakond
505 3.grupp 501 - 1000 Kelk, Mart 1984 mees M21 Eesti, Tartu maakond
506 3.grupp 501 - 1000 Goba, Edgars 1974 mees M40 Läti, Riga
507 3.grupp 501 - 1000 Kavak, Raiko 1983 mees M21 Eesti, Tartu maakond
508 3.grupp 501 - 1000 Maiste, Kaimo 1980 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
509 3.grupp 501 - 1000 Sepp, Veiko 1972 mees M45 Eesti, Tartu maakond
510 3.grupp 501 - 1000 Jürgenson, Indrek 1974 mees M40 Eesti, Tartu maakond Omniva SK
511 3.grupp 501 - 1000 Kähr, Kristen 1989 mees M21 Eesti, Viljandi maakond JK Tulevik
512 3.grupp 501 - 1000 Kuslap, Kadi 1983 naine N21 Eesti, Harju maakond
513 3.grupp 501 - 1000 Denisov, Andrey 1972 mees M45 Venemaa, Venemaa Pskov Ski Team/Skobar
514 3.grupp 501 - 1000 Volke, Harry 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond Tamrex
515 3.grupp 501 - 1000 Väin, Rein 1978 mees M35 Eesti, Harju maakond
516 3.grupp 501 - 1000 Markvart, Riho 1994 mees M21 Eesti, Viljandi maakond Viljandi suusaklubi
517 3.grupp 501 - 1000 Kukk, Illar 1962 mees M55 Eesti, Harju maakond
518 3.grupp 501 - 1000 Lehismets, Madis 1975 mees M40 Eesti, Lääne maakond
519 3.grupp 501 - 1000 Vedler, Markus 1999 mees M18 Eesti, Harju maakond
520 3.grupp 501 - 1000 Agu, Aivo 1976 mees M40 Eesti, Tartu maakond
521 3.grupp 501 - 1000 Koovit, Silver 1974 mees M40 Eesti, Viljandi maakond Sakala Suusaklubi
522 3.grupp 501 - 1000 Tammann, Raini 1979 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
523 3.grupp 501 - 1000 Moor, Maris 1973 naine N40 Eesti, Võru maakond
524 3.grupp 501 - 1000 Kookla, Eero 1972 mees M45 Eesti, Harju maakond SK Jooksupartner
525 3.grupp 501 - 1000 Kallaste, Rain 1977 mees M40 Eesti, Rapla maakond
526 3.grupp 501 - 1000 Teppo, Peep 1984 mees M21 Eesti, Tartu maakond
527 3.grupp 501 - 1000 Feldmanis, Aigars 1966 mees M50 Läti, Valkas novads
528 3.grupp 501 - 1000 Vällik, Kristjan 1966 mees M50 Eesti, Jõgeva maakond
529 3.grupp 501 - 1000 Kriks, Rein 1951 mees M65 Eesti, Lääne-Viru maakond
530 3.grupp 501 - 1000 Sildnik, Renee 1979 mees M35 Eesti, Valga maakond
531 3.grupp 501 - 1000 Rästa, Roomet 2000 mees M18 Eesti, Valga maakond
532 3.grupp 501 - 1000 Kiisler, Andres 1972 mees M45 Eesti, Harju maakond TSK Joosu
533 3.grupp 501 - 1000 Nääb, Erik 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
534 3.grupp 501 - 1000 Ast, Edvin 1994 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
535 3.grupp 501 - 1000 Saviste, Meelik 1974 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
536 3.grupp 501 - 1000 Vill, Üllar 1969 mees M45 Eesti, Pärnu maakond A2K Spordiklubi
537 3.grupp 501 - 1000 Redi, Karin 1993 naine N21 Eesti, Tartu maakond SK ProRunner
538 3.grupp 501 - 1000 Lemberg, Raivo 1976 mees M40 Eesti, Valga maakond
539 3.grupp 501 - 1000 Joost, Robin 2003 mees M14 Eesti, Viljandi maakond
540 3.grupp 501 - 1000 Viikmaa, Indrek 1971 mees M45 Eesti, Pärnu maakond
541 3.grupp 501 - 1000 Rein, Siim 1986 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
542 3.grupp 501 - 1000 Volens, Maret 1971 naine N45 Eesti, Harju maakond Treeningpartner
543 3.grupp 501 - 1000 Rillo, Janno 1979 mees M35 Eesti, Harju maakond
544 3.grupp 501 - 1000 Otsa, Heigo 1984 mees M21 Eesti, Tartu maakond
545 3.grupp 501 - 1000 Kuusik, Tiina 1960 naine N55 Eesti, Viljandi maakond
546 3.grupp 501 - 1000 Paris, Mariliis 2004 naine N14 Eesti, Viljandi maakond Viljandi Spordikool
547 3.grupp 501 - 1000 Mikuckis, Peteris 2001 mees M16 Läti, Ventspils nov.
548 3.grupp 501 - 1000 Tiitre, Remy 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
549 3.grupp 501 - 1000 Rästas, Ergo 1974 mees M40 Eesti, Tartu maakond suusahullud
550 3.grupp 501 - 1000 Mõndresku, Janek 1974 mees M40 Eesti, Viljandi maakond Sveba-Dahlen Spordiklubi
551 3.grupp 501 - 1000 Erik, Risto 1981 mees M35 Eesti, Harju maakond Sportlove
552 3.grupp 501 - 1000 Leppänen, Teet 1982 mees M35 Eesti, Harju maakond
553 3.grupp 501 - 1000 Pärnamets, Taivo 1996 mees M21 Eesti, Jõgeva maakond
554 3.grupp 501 - 1000 Praks, Renee 1975 mees M40 Eesti, Valga maakond
555 3.grupp 501 - 1000 Univer, Neeme 1974 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
556 3.grupp 501 - 1000 Mikuckis, Janis 1998 mees M21 Läti, Ventspils nov.
557 3.grupp 501 - 1000 Grinbergs, Dailis 1994 mees M21 Läti, Ventspils nov.
558 3.grupp 501 - 1000 Tõruvere, Kaarel 1984 mees M21 Eesti, Tartu maakond SAINT GOBAIN GLASS ESTONIA SE
559 3.grupp 501 - 1000 Niidumaa, Anni 1988 naine N21 Eesti, Tartu maakond SAINT GOBAIN GLASS ESTONIA SE
560 3.grupp 501 - 1000 Laid, Mart 1970 mees M45 Eesti, Ida-Viru maakond Intrac Eesti AS
561 3.grupp 501 - 1000 Trummal, Tõnis 1989 mees M21 Eesti, Harju maakond
562 3.grupp 501 - 1000 Uustare, Ain 1978 mees M35 Eesti, Tartu maakond
563 3.grupp 501 - 1000 Mäesepp, Aigar 1978 mees M35 Eesti, Harju maakond
564 3.grupp 501 - 1000 Ütsik, Johannes 1969 mees M45 Eesti, Harju maakond
565 3.grupp 501 - 1000 Grinbergs, Roberts 2002 mees M16 Läti, Ventspils nov.
566 3.grupp 501 - 1000 Hekk, Kadri 1986 naine N21 Eesti, Harju maakond
567 3.grupp 501 - 1000 Teppan, Martin 2000 mees M18 Eesti, Lääne maakond
568 3.grupp 501 - 1000 Saal, Karl-Ernst 1996 mees M21 Eesti, Tartu maakond spordiklubi Altia
569 3.grupp 501 - 1000 Must, Hannes 1977 mees M40 Eesti, Viljandi maakond Nordecon AS
570 3.grupp 501 - 1000 Kuris, Toomas 1970 mees M45 Eesti, Saare maakond
571 3.grupp 501 - 1000 Laanmets, Jüri 1956 mees M60 Eesti, Harju maakond
572 3.grupp 501 - 1000 Toom, Joonas 2000 mees M18 Eesti, Viljandi maakond Viljandi Spordikool
573 3.grupp 501 - 1000 Kass, Madis 1990 mees M21 Eesti, Tartu maakond
574 3.grupp 501 - 1000 Nurmik, Andrus 1965 mees M50 Eesti, Jõgeva maakond
575 3.grupp 501 - 1000 Viira, Andres 1967 mees M50 Eesti, Harju maakond
576 3.grupp 501 - 1000 Raudsepp, Rauno 1992 mees M21 Eesti, Valga maakond Sipelgad
577 3.grupp 501 - 1000 Helemäe, Ero 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
578 3.grupp 501 - 1000 Frolov, German 1986 mees M21 Venemaa, Venemaa Pskov Ski Team
579 3.grupp 501 - 1000 Mürk, Merlin 1987 naine N21 Eesti, Võru maakond SK ProRunner
580 3.grupp 501 - 1000 Vinogradov, Georgi 2000 mees M18 Eesti, Harju maakond
581 3.grupp 501 - 1000 Rist, Martin 1986 mees M21 Eesti, Tartu maakond MTÜ Vana-Võidu Vibuklubi/Viljandi SK
582 3.grupp 501 - 1000 Rebane, Rait 1990 mees M21 Eesti, Harju maakond
583 3.grupp 501 - 1000 Rehtla, Renno 1985 mees M21 Eesti, Tartu maakond SK ProRunner
584 3.grupp 501 - 1000 Ilves, Elin 1965 naine N50 Eesti, Tartu maakond
585 3.grupp 501 - 1000 Änilane, Juhan 1951 mees M65 Eesti, Viljandi maakond
586 3.grupp 501 - 1000 Junker, Ainar-Sten 1999 mees M18 Eesti, Lääne maakond Läänemaa Kergejõustikuklubi
587 3.grupp 501 - 1000 Randmäe, Jarmo 2002 mees M16 Eesti, Viljandi maakond JK Tulevik
588 3.grupp 501 - 1000 Miil, Väino 1976 mees M40 Eesti, Tartu maakond Dance Forever
589 3.grupp 501 - 1000 Ehala, Aivo 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
590 3.grupp 501 - 1000 Vares, Timo 1980 mees M35 Eesti, Harju maakond
591 3.grupp 501 - 1000 Alliksaar, Janeli 2002 naine N16 Eesti, Viljandi maakond Viljandi Spordikool
592 3.grupp 501 - 1000 Gurjev, Hurmo 1986 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
593 3.grupp 501 - 1000 Kadak, Mikk 1989 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
594 3.grupp 501 - 1000 Kihuoja, Triin 1997 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
595 3.grupp 501 - 1000 Kadak, Indrek 1995 mees M21 Eesti, Valga maakond
596 3.grupp 501 - 1000 Varik, Katrin 1979 naine N35 Eesti, Harju maakond Sparta
597 3.grupp 501 - 1000 Järve, Marina 1967 naine N50 Eesti, Harju maakond
598 3.grupp 501 - 1000 Lopsik, Priit 1979 mees M35 Eesti, Harju maakond
599 3.grupp 501 - 1000 Pukk, Mairo 1973 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
600 3.grupp 501 - 1000 Kaaver, Siiri 1964 naine N50 Eesti, Tartu maakond
601 3.grupp 501 - 1000 Hindriks, Arvi 1965 mees M50 Eesti, Viljandi maakond OÜ Eesti Höövelliist
602 3.grupp 501 - 1000 Konrad, Ando 1991 mees M21 Eesti, Harju maakond
603 3.grupp 501 - 1000 Uuetoa, Margus 1968 mees M45 Eesti, Harju maakond
604 3.grupp 501 - 1000 Eller, Eik 1956 mees M60 Eesti, Harju maakond
605 3.grupp 501 - 1000 Aigro, Ene 1960 naine N55 Eesti, Valga maakond
606 3.grupp 501 - 1000 Loog, Alvar 1975 mees M40 Eesti, Viljandi maakond Hokiklubi Viljandi
607 3.grupp 501 - 1000 Tuul, Teevi 1997 naine N21 Eesti, Viljandi maakond Põhjakotkas Viljandi
608 3.grupp 501 - 1000 Eensoo, Gunnar 1974 mees M40 Eesti, Viljandi maakond CYCLON
609 3.grupp 501 - 1000 Veelain, Ermo 1962 mees M55 Eesti, Harju maakond
610 3.grupp 501 - 1000 Kümnik, Jaak 1959 mees M55 Eesti, Harju maakond
611 3.grupp 501 - 1000 Viitmaa, Raul 2002 mees M16 Eesti, Viljandi maakond VAK Staier
612 3.grupp 501 - 1000 Leskov, Siiri 1978 naine N35 Eesti, Harju maakond
613 3.grupp 501 - 1000 Vehlmann, Monika 1980 naine N35 Eesti, Harju maakond
614 3.grupp 501 - 1000 Kirn, Levo 1982 mees M35 Eesti, Tartu maakond
615 3.grupp 501 - 1000 Toss, Kaarel 1952 mees M65 Eesti, Viljandi maakond
616 3.grupp 501 - 1000 Orav, Sten 1994 mees M21 Eesti, Viljandi maakond MK Tulevik
617 3.grupp 501 - 1000 Kivilaan, Asso 1995 mees M21 Eesti, Viljandi maakond Viljandi sõudeklubi
618 3.grupp 501 - 1000 Laineveer, Indrek 1978 mees M35 Eesti, Harju maakond MKM jooksuklubi
619 3.grupp 501 - 1000 Rencis, Ainars 1958 mees M55 Läti, Valmiera PaBaso.lv
620 3.grupp 501 - 1000 Einberg, Raimo 1981 mees M35 Eesti, Harju maakond
621 3.grupp 501 - 1000 Siemann, Georg Martin 1998 mees M21 Eesti, Järva maakond Türitri
622 3.grupp 501 - 1000 Lauk, Vambola 1971 mees M45 Eesti, Tartu maakond
623 3.grupp 501 - 1000 Käosaar, Urmo 1979 mees M35 Eesti, Harju maakond J&U Speedway Racing Team
624 3.grupp 501 - 1000 Atonen, Meelis 1966 mees M50 Eesti, Harju maakond VAK Staier
625 3.grupp 501 - 1000 Ründal, Andrus 1964 mees M50 Eesti, Rapla maakond
626 3.grupp 501 - 1000 Soomets, Liisa 1997 naine N21 Eesti, Tartu maakond
627 3.grupp 501 - 1000 Kamberg, Artur 1994 mees M21 Eesti, Harju maakond meremõisa sk
628 3.grupp 501 - 1000 Riipus, Ingrid 1980 naine N35 Eesti, Jõgeva maakond
629 3.grupp 501 - 1000 Kamberg, Kristofer Erik 1997 mees M21 Eesti, Harju maakond meremõisa sk
630 3.grupp 501 - 1000 Rõuk, Mairo 1993 mees M21 Eesti, Harju maakond
631 3.grupp 501 - 1000 Ellervee, Toomas 1962 mees M55 Eesti, Tartu maakond
632 3.grupp 501 - 1000 Lepmets, Markus 2001 mees M16 Eesti, Harju maakond
633 3.grupp 501 - 1000 Tubala, Janno 1981 mees M35 Eesti, Pärnu maakond PREAB
634 3.grupp 501 - 1000 Orr, Martti 1992 mees M21 Eesti, Jõgeva maakond
635 3.grupp 501 - 1000 Pärnakivi, Loona 1991 naine N21 Eesti, Harju maakond
636 3.grupp 501 - 1000 Lepmets, Marju 1977 naine N40 Eesti, Viljandi maakond
637 3.grupp 501 - 1000 Kaljas, Frid 1972 mees M45 Eesti, Harju maakond
638 3.grupp 501 - 1000 Muri, Mihkel 2000 mees M18 Eesti, Viljandi maakond Viljandi Spordikool
639 3.grupp 501 - 1000 Jõgi, Tarmo 1982 mees M35 Eesti, Harju maakond Merimetsa Matkaklubi
640 3.grupp 501 - 1000 Välba, Tarvo 1981 mees M35 Eesti, Harju maakond
641 3.grupp 501 - 1000 Tops, Jaanus 1974 mees M40 Eesti, Valga maakond
642 3.grupp 501 - 1000 Kikojan, Janno 1996 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
643 3.grupp 501 - 1000 Roosimägi, Allan 1985 mees M21 Eesti, Ida-Viru maakond
644 3.grupp 501 - 1000 Becker, Erik 1998 mees M21 Eesti, Viljandi maakond Viljandi Spordikool
645 3.grupp 501 - 1000 Lenk, Anneli 1972 naine N45 Eesti, Viljandi maakond
646 3.grupp 501 - 1000 Haavapuu, Triinu 1979 naine N35 Eesti, Viljandi maakond
647 3.grupp 501 - 1000 Särev, Ain 1965 mees M50 Eesti, Viljandi maakond
648 3.grupp 501 - 1000 Veevo, Viljar 1968 mees M45 Eesti, Harju maakond
649 3.grupp 501 - 1000 Kaaver, Siim 1994 mees M21 Eesti, Tartu maakond
650 3.grupp 501 - 1000 Tafenau, Rauno 1998 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
651 3.grupp 501 - 1000 Salumäe, Toomas 1964 mees M50 Eesti, Viljandi maakond
652 3.grupp 501 - 1000 Toom, Greete-Liisa 2001 naine N16 Eesti, Viljandi maakond Viljandi Spordikool
653 3.grupp 501 - 1000 Markson, Uno 1957 mees M60 Eesti, Rapla maakond
654 3.grupp 501 - 1000 Tõnismäe, Siim 1986 mees M21 Eesti, Pärnu maakond MTÜ Elujooks
655 3.grupp 501 - 1000 Ronk, Toomas 1971 mees M45 Eesti, Viljandi maakond Kolmeks
656 3.grupp 501 - 1000 Kasemaa, Janno 1979 mees M35 Eesti, Ida-Viru maakond AS SEB Pank
657 3.grupp 501 - 1000 Toss, Karel 1994 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
658 3.grupp 501 - 1000 Vahtramäe, Sander 1989 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
659 3.grupp 501 - 1000 Haljaste, Kardo 1983 mees M21 Eesti, Jõgeva maakond
660 3.grupp 501 - 1000 Pähnapuu, Genri 1999 mees M18 Eesti, Viljandi maakond
661 3.grupp 501 - 1000 Anton, Tarmo 1985 mees M21 Eesti, Viljandi maakond OK Lehola
662 3.grupp 501 - 1000 Mütt, Meelis 1990 mees M21 Eesti, Harju maakond Viking Security
663 3.grupp 501 - 1000 Hantson, Anette 2002 naine N16 Eesti, Viljandi maakond Viljandi Spordikool
664 3.grupp 501 - 1000 Treu, Merilin 1994 naine N21 Eesti, Harju maakond
665 3.grupp 501 - 1000 Tuul, Taavi 1974 mees M40 Eesti, Viljandi maakond Sveba-Dahlen Spordiklubi
666 3.grupp 501 - 1000 Scheer, Silja 1977 naine N40 Eesti, Harju maakond
667 3.grupp 501 - 1000 Allas, Ain 1987 mees M21 Eesti, Viljandi maakond PunuTeam
668 3.grupp 501 - 1000 Peek, Seila 1996 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
669 3.grupp 501 - 1000 Käärt, Viljar 1980 mees M35 Eesti, Harju maakond
670 3.grupp 501 - 1000 Algmaa, Leino 1990 mees M21 Eesti, Tartu maakond
671 3.grupp 501 - 1000 Rence, Alina 1985 naine N21 Läti, Riga PaBaso.lv / VSK Noskrien
672 3.grupp 501 - 1000 Pugal, Karolina 2000 naine N18 Eesti, Viljandi maakond Põhjakotkas
673 3.grupp 501 - 1000 Hallik, Urmas 1978 mees M35 Eesti, Pärnu maakond
674 3.grupp 501 - 1000 Mandel, Angela 2000 naine N18 Eesti, Ida-Viru maakond
675 3.grupp 501 - 1000 Vaabel, Mikk Mihkel 1995 mees M21 Eesti, Viljandi maakond Viljandi Rattaklubi
676 3.grupp 501 - 1000 Juurik, Martin 1995 mees M21 Eesti, Viljandi maakond TSK Joosu
677 3.grupp 501 - 1000 Ausmees, Evelin 1978 naine N35 Eesti, Harju maakond Swedbank Spordiklubi MTÜ
678 3.grupp 501 - 1000 Printsmann, Ardi 1968 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
679 3.grupp 501 - 1000 Peterson, Kristjan 1986 mees M21 Eesti, Harju maakond
680 3.grupp 501 - 1000 Karussaar, Kaido 1967 mees M50 Eesti, Harju maakond
681 3.grupp 501 - 1000 Pugal, Bruno 2002 mees M16 Eesti, Viljandi maakond pähjakotkas
682 3.grupp 501 - 1000 Kaur, Kaspar 1987 mees M21 Eesti, Harju maakond
683 3.grupp 501 - 1000 Kond, Kuido 1970 mees M45 Eesti, Lääne-Viru maakond
684 3.grupp 501 - 1000 Nõgols, Eiko 1972 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
685 3.grupp 501 - 1000 Tamm, Tambet 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond Tamrex
686 3.grupp 501 - 1000 Tell, Taavi 1971 mees M45 Eesti, Harju maakond Areal Team
687 3.grupp 501 - 1000 Veevo, Hendrik 1984 mees M21 Eesti, Harju maakond
688 3.grupp 501 - 1000 Moor, Hanna 1999 naine N18 Eesti, Võru maakond
689 3.grupp 501 - 1000 Toom, Tarmo 1984 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
690 3.grupp 501 - 1000 Ajaots, Heli 1972 naine N45 Eesti, Tartu maakond
691 3.grupp 501 - 1000 Võsu, Ruve 1985 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
692 3.grupp 501 - 1000 Suits, Tiit 1984 mees M21 Eesti, Tartu maakond
693 3.grupp 501 - 1000 Paas, Aivar 1968 mees M45 Eesti, Viljandi maakond Viljandi Rattaklubi
694 3.grupp 501 - 1000 Eensalu, Agris 1979 mees M35 Eesti, Harju maakond SK Pleki Pande
695 3.grupp 501 - 1000 Heerik, Vladimir 1949 mees M65 Eesti, Tartu maakond
696 3.grupp 501 - 1000 Rannama, Eero 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
697 3.grupp 501 - 1000 Reino, Indrek 1970 mees M45 Eesti, Harju maakond
698 3.grupp 501 - 1000 Pihlak, Marek 1977 mees M40 Eesti, Tartu maakond spordiklubi Altia
699 3.grupp 501 - 1000 Uibo, Ken 1993 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
700 3.grupp 501 - 1000 Kask, Taivo 1982 mees M35 Eesti, Tartu maakond
701 3.grupp 501 - 1000 Knope, Agris 1953 mees M60 Läti, Vidzeme 5A-Valka/LV
702 3.grupp 501 - 1000 Pilnik, Terje 1973 naine N40 Eesti, Tartu maakond SK Jooksupartner
703 3.grupp 501 - 1000 Hallimäe, Rain 1957 mees M60 Eesti, Harju maakond
704 3.grupp 501 - 1000 Kuusma, Mario 1988 mees M21 Eesti, Tartu maakond SAINT GOBAIN GLASS ESTONIA SE
705 3.grupp 501 - 1000 Ansper, Aren 1990 mees M21 Eesti, Harju maakond Hunt
706 3.grupp 501 - 1000 Kartau, Margus 1984 mees M21 Eesti, Tartu maakond
707 3.grupp 501 - 1000 Pilm, Kadri 1983 naine N21 Eesti, Valga maakond
708 3.grupp 501 - 1000 Hallemaa, Rene 1987 mees M21 Eesti, Tartu maakond
709 3.grupp 501 - 1000 Nõmm, Karl-Romet 1998 mees M21 Eesti, Viljandi maakond JK Tulevik
710 3.grupp 501 - 1000 Toomla, Billy 1983 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
711 3.grupp 501 - 1000 Liberova, Olesja 1978 naine N35 Eesti, Viljandi maakond
712 3.grupp 501 - 1000 Tafenau, Ilmar 1972 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
713 3.grupp 501 - 1000 Kozer, Janne 1978 naine N35 Eesti, Saare maakond JK AameraaS
714 3.grupp 501 - 1000 Laigna, Marko 1978 mees M35 Eesti, Pärnu maakond
715 3.grupp 501 - 1000 Kindlam, Jaanika 1976 naine N40 Eesti, Harju maakond Telia SK
716 3.grupp 501 - 1000 Kaskpeit, Indrek 1981 mees M35 Eesti, Harju maakond
717 3.grupp 501 - 1000 Rajando, Madis 1989 mees M21 Eesti, Harju maakond
718 3.grupp 501 - 1000 Tinkus, Andres 1985 mees M21 Eesti, Harju maakond Pärnu kahe silla klubi
719 3.grupp 501 - 1000 Mikk, Marko 1990 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
720 3.grupp 501 - 1000 Ruus, Rain 1970 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
721 3.grupp 501 - 1000 Ründal, Timmu 1990 mees M21 Eesti, Tartu maakond
722 3.grupp 501 - 1000 Nestor, Mihkel 1986 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
723 3.grupp 501 - 1000 Aigro, Aiko 1981 mees M35 Eesti, Harju maakond
724 3.grupp 501 - 1000 Adamka, Ivo 1981 mees M35 Eesti, Tartu maakond
725 3.grupp 501 - 1000 Tropp, Raimo 1982 mees M35 Eesti, Harju maakond Merimetsa Matkaklubi
726 3.grupp 501 - 1000 Veski, Hannes 1966 mees M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
727 3.grupp 501 - 1000 Oras, Vello 1952 mees M65 Eesti, Tartu maakond
728 3.grupp 501 - 1000 Pent, Marko 1981 mees M35 Eesti, Tartu maakond
729 3.grupp 501 - 1000 Tuul, Renee 1969 mees M45 Eesti, Harju maakond
730 3.grupp 501 - 1000 Kuhi, Rauno 1991 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
731 3.grupp 501 - 1000 Sipelgas, Siret 1989 naine N21 Eesti, Harju maakond Liviko
732 3.grupp 501 - 1000 Pärg, Priit 1964 mees M50 Eesti, Harju maakond
733 3.grupp 501 - 1000 Viltmann, Kadre 1984 naine N21 Eesti, Viljandi maakond Kolmeks
734 3.grupp 501 - 1000 Kullik, Karmo 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
735 3.grupp 501 - 1000 Tuul, Teesi 1999 naine N18 Eesti, Viljandi maakond Põhjakotkas Viljandi
736 3.grupp 501 - 1000 Lillemets, Kalle 1966 mees M50 Eesti, Viljandi maakond Tervisliku elustiili klubi
737 3.grupp 501 - 1000 Nõmm, Marge 1969 naine N45 Eesti, Harju maakond Täppsportlased
738 3.grupp 501 - 1000 Lind, Kaspar 2003 mees M14 Eesti, Viljandi maakond
739 3.grupp 501 - 1000 Mones, Marita 1987 naine N21 Eesti, Viljandi maakond Mones & Tuur
740 3.grupp 501 - 1000 Meitus, Raivo 1966 mees M50 Eesti, Jõgeva maakond SK ProRunner
741 3.grupp 501 - 1000 Kumm, Tanel 1973 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
742 3.grupp 501 - 1000 Sapogov, Vladislav 1966 mees M50 Venemaa, Venemaa Pskov Ski Team
743 3.grupp 501 - 1000 Saare, Alo 1988 mees M21 Eesti, Lääne maakond
744 3.grupp 501 - 1000 Pinsel, Tõnn 1988 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
745 3.grupp 501 - 1000 Keskel, Alvar 1981 mees M35 Eesti, Harju maakond
746 3.grupp 501 - 1000 Mändla, Mare 1966 naine N50 Eesti, Lääne-Viru maakond SK Jooksupartner
747 3.grupp 501 - 1000 Vaks, Toomas 1987 mees M21 Eesti, Harju maakond Domus Kinnisvara Vahendus OÜ
748 3.grupp 501 - 1000 Koitne, Gunnar 1953 mees M60 Eesti, Harju maakond
749 3.grupp 501 - 1000 Lillemets, Keliis 2002 naine N16 Eesti, Viljandi maakond Viljandi Spordikool
750 3.grupp 501 - 1000 Mainsoo, Rene 1979 mees M35 Eesti, Viljandi maakond IITEE SK
751 3.grupp 501 - 1000 Puhk, Romet 1969 mees M45 Eesti, Tartu maakond
752 3.grupp 501 - 1000 Aaviste, Aaron Oliver 1995 mees M21 Eesti, Harju maakond
753 3.grupp 501 - 1000 Arus, Ardi 1982 mees M35 Eesti, Harju maakond Zelluloosi Spordiklubi
754 3.grupp 501 - 1000 Kuusik, Kaili 1990 naine N21 Eesti, Harju maakond
755 3.grupp 501 - 1000 Alvre, Joosep 2000 mees M18 Eesti, Viljandi maakond Viljandi Spordikool
756 3.grupp 501 - 1000 Sillaots, Mart 1972 mees M45 Eesti, Harju maakond
757 3.grupp 501 - 1000 Jussmann, Ivo 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
758 3.grupp 501 - 1000 Rummel, Rait 1968 mees M45 Eesti, Jõgeva maakond
759 3.grupp 501 - 1000 Mändla, Raul 1972 mees M45 Eesti, Harju maakond Täppsportlased
760 3.grupp 501 - 1000 Toom, Lauri 1967 mees M50 Eesti, Harju maakond
761 3.grupp 501 - 1000 Grundstoks, Gunars 1983 mees M21 Läti, Riga
762 3.grupp 501 - 1000 Rähn, Mihkel 1983 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
763 3.grupp 501 - 1000 Moor, Mart 1990 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
764 3.grupp 501 - 1000 Ränd, Indrek 1971 mees M45 Eesti, Harju maakond Areal Team
765 3.grupp 501 - 1000 Truu, Toomas 1971 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
766 3.grupp 501 - 1000 Ojasoon, Ave 1987 naine N21 Eesti, Harju maakond
767 3.grupp 501 - 1000 Hanga, Knut 1970 mees M45 Eesti, Harju maakond
768 3.grupp 501 - 1000 Jesse, Artur 1991 mees M21 Eesti, Tartu maakond
769 3.grupp 501 - 1000 Tarm, Veiko 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
770 3.grupp 501 - 1000 Ritere, Mudite 1964 naine N50 Läti, Ogres novads
771 3.grupp 501 - 1000 Elismäe, Ann 1991 naine N21 Eesti, Harju maakond
772 3.grupp 501 - 1000 Hirv, Oliver 2003 mees M14 Eesti, Viljandi maakond
773 3.grupp 501 - 1000 Kadajane, Erik 1978 mees M35 Eesti, Harju maakond
774 3.grupp 501 - 1000 Jürisson, Merilin 1997 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
775 3.grupp 501 - 1000 Meet, Janek 1974 mees M40 Eesti, Saare maakond JK AameraaS
776 3.grupp 501 - 1000 Hommik, Aivar 1966 mees M50 Eesti, Viljandi maakond
777 3.grupp 501 - 1000 Kallakas, Madis 1984 mees M21 Soome, Uusimaa
778 3.grupp 501 - 1000 Puks, Krista 1989 naine N21 Eesti, Pärnu maakond Anu jooksutrennid
779 3.grupp 501 - 1000 Randaru, Madis 1967 mees M50 Eesti, Viljandi maakond
780 3.grupp 501 - 1000 Marttila, Mait 1983 mees M21 Eesti, Harju maakond SK ProRunner
781 3.grupp 501 - 1000 Piirak, Siim 1990 mees M21 Eesti, Pärnu maakond
782 3.grupp 501 - 1000 Palmiste, Martin 2001 mees M16 Eesti, Viljandi maakond
783 3.grupp 501 - 1000 Piire, Aare 1970 mees M45 Eesti, Harju maakond
784 3.grupp 501 - 1000 Egel, Alar 1976 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
785 3.grupp 501 - 1000 Kuurmaa, Kaarel 1983 mees M21 Eesti, Harju maakond
786 3.grupp 501 - 1000 Närep, Piret 1989 naine N21 Eesti, Harju maakond
787 3.grupp 501 - 1000 Tammemäe, Tõnu 1975 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
788 3.grupp 501 - 1000 Koppel, Kerdo 1993 mees M21 Eesti, Harju maakond Tallink
789 3.grupp 501 - 1000 Andresson, Margus 1970 mees M45 Eesti, Harju maakond
790 3.grupp 501 - 1000 Peltser, Anette 2003 naine N14 Eesti, Viljandi maakond Viljandi Spordikool
791 3.grupp 501 - 1000 Ruut, Rauno 1971 mees M45 Eesti, Viljandi maakond Airok
792 3.grupp 501 - 1000 Ulejev, Karin 1969 naine N45 Eesti, Lääne maakond Risti Spordiklubi
793 3.grupp 501 - 1000 Zirnask, Villu 1966 mees M50 Eesti, Harju maakond
794 3.grupp 501 - 1000 Sepp, Risto 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
795 3.grupp 501 - 1000 Suits, Hanno 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
796 3.grupp 501 - 1000 Söödor, Siim 1987 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
797 3.grupp 501 - 1000 Rebane, Janno 1980 mees M35 Eesti, Pärnu maakond
798 3.grupp 501 - 1000 Ruusmaa, Hando 1977 mees M40 Eesti, Pärnu maakond
799 3.grupp 501 - 1000 Pupsis, Arturs 1981 mees M35 Läti, Ventspils nov.
800 3.grupp 501 - 1000 Plovits, Kaido 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
801 3.grupp 501 - 1000 Tammemäe, Eve 1965 naine N50 Eesti, Viljandi maakond Viljandi suusaklubi
802 3.grupp 501 - 1000 Engel, Margo 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond SK ProRunner
803 3.grupp 501 - 1000 Mäesalu, Hans 1988 mees M21 Eesti, Tartu maakond
804 3.grupp 501 - 1000 Roosi, Kalle 1978 mees M35 Eesti, Viljandi maakond Sveba-Dahlen Spordiklubi
805 3.grupp 501 - 1000 Ojasalu, Marek 1984 mees M21 Eesti, Harju maakond Oskar
806 3.grupp 501 - 1000 Pure, Nils 1969 mees M45 Eesti, Tartu maakond
807 3.grupp 501 - 1000 Anniste, Allan 1964 mees M50 Eesti, Järva maakond
808 3.grupp 501 - 1000 Born, Robert 1988 mees M21 Eesti, Pärnu maakond
809 3.grupp 501 - 1000 Raudheiding, Ivo 1983 mees M21 Eesti, Tartu maakond
810 3.grupp 501 - 1000 Tatrik, Katre 1988 naine N21 Eesti, Järva maakond Karmet Grupp
811 3.grupp 501 - 1000 Taevere, Kalle 1982 mees M35 Eesti, Tartu maakond
812 3.grupp 501 - 1000 Nõgols, Andry 1996 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
813 3.grupp 501 - 1000 Kasak, Kait 1986 mees M21 Eesti, Tartu maakond Snowhound
814 3.grupp 501 - 1000 Laul, Vallo 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond Koondise Kormoranid
815 3.grupp 501 - 1000 Jaakson, Oliver 1981 mees M35 Eesti, Harju maakond Saku Läte
816 3.grupp 501 - 1000 Meister, Andreas 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
817 3.grupp 501 - 1000 Õunap, Urmas 1968 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
818 3.grupp 501 - 1000 Tõld, Villi 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
819 3.grupp 501 - 1000 Vool, Ele 1975 naine N40 Eesti, Tartu maakond
820 3.grupp 501 - 1000 Laimets, Toomas 1963 mees M50 Eesti, Harju maakond
821 3.grupp 501 - 1000 Reinumägi, Madis 1983 mees M21 Eesti, Harju maakond
822 3.grupp 501 - 1000 Nool, Birgit 1972 naine N45 Eesti, Viljandi maakond
823 3.grupp 501 - 1000 Pullmann, Veiko 1995 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
824 3.grupp 501 - 1000 Reiles, Aurika 1987 naine N21 Eesti, Viljandi maakond Sveba-Dahlen Spordiklubi
825 3.grupp 501 - 1000 Muni, Oliver 1990 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
826 3.grupp 501 - 1000 Sau, Tauno 1986 mees M21 Eesti, Rapla maakond
827 3.grupp 501 - 1000 Reimaa, Andrus 1972 mees M45 Eesti, Viljandi maakond IITEE SK
828 3.grupp 501 - 1000 Laev, Kalmer 1989 mees M21 Eesti, Harju maakond
829 3.grupp 501 - 1000 Roosileht, Kristiina 1993 naine N21 Eesti, Järva maakond
830 3.grupp 501 - 1000 Mere, Helen 1984 naine N21 Eesti, Harju maakond
831 3.grupp 501 - 1000 Saar, Rainis 1968 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
832 3.grupp 501 - 1000 Keerma, Jaan 1967 mees M50 Eesti, Järva maakond
833 3.grupp 501 - 1000 Laiapea, Andres 1981 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
834 3.grupp 501 - 1000 Uibo, Kristina 1974 naine N40 Eesti, Harju maakond
835 3.grupp 501 - 1000 Tammaru, Bruno 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
836 3.grupp 501 - 1000 Sedov, Vladimir 1955 mees M60 Venemaa, Pskov area
837 3.grupp 501 - 1000 Neering, Riivo 1973 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
838 3.grupp 501 - 1000 Hirv, Piret 1970 naine N45 Eesti, Viljandi maakond VAK Staier
839 3.grupp 501 - 1000 Roosimägi, Margo 1980 mees M35 Eesti, Harju maakond
840 3.grupp 501 - 1000 Lillepuu, Rait 1992 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
841 3.grupp 501 - 1000 Sööt, Andres 1983 mees M21 Eesti, Viljandi maakond Alla 1:01 jooksja
842 3.grupp 501 - 1000 Ulk, Alar 1952 mees M65 Eesti, Lääne-Viru maakond
843 3.grupp 501 - 1000 Koll, Tarmo 1969 mees M45 Eesti, Harju maakond
844 3.grupp 501 - 1000 Leevit, Alari 1977 mees M40 Eesti, Viljandi maakond Nordwood
845 3.grupp 501 - 1000 Varik, Endre 1981 mees M35 Eesti, Jõgeva maakond
846 3.grupp 501 - 1000 Vainumaa, Kaili 1970 naine N45 Eesti, Harju maakond Liviko
847 3.grupp 501 - 1000 Reimets, Avo 1948 mees M65 Eesti, Tartu maakond
848 3.grupp 501 - 1000 Sammalpärg, Heitti 1990 naine N21 Eesti, Harju maakond FB Jooksmine
849 3.grupp 501 - 1000 Möll, Andrus 1960 mees M55 Eesti, Harju maakond
850 3.grupp 501 - 1000 Hudilainen, Eerik 2005 mees M14 Eesti, Harju maakond
851 3.grupp 501 - 1000 Sults, Triin 1976 naine N40 Eesti, Viljandi maakond
852 3.grupp 501 - 1000 Kajaste, Arnika 1985 naine N21 Eesti, Tartu maakond
853 3.grupp 501 - 1000 Ritso, Valter 1979 mees M35 Eesti, Harju maakond
854 3.grupp 501 - 1000 Bakhoff, Klaid 1990 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
855 3.grupp 501 - 1000 Rennit, Leho 1960 mees M55 Eesti, Harju maakond Albe Team
856 3.grupp 501 - 1000 Gross, Neeme 1972 mees M45 Eesti, Järva maakond
857 3.grupp 501 - 1000 Kütt, Mati 1975 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
858 3.grupp 501 - 1000 Sõõro, Lauri 1978 mees M35 Eesti, Tartu maakond
859 3.grupp 501 - 1000 Kallaste, Jüri 1999 mees M18 Eesti, Viljandi maakond Viljandi Spordikool
860 3.grupp 501 - 1000 Naarits, Eelika 1992 naine N21 Eesti, Viljandi maakond Viljandi sõudeklubi
861 3.grupp 501 - 1000 Zverev, Šerelin 1996 naine N21 Eesti, Viljandi maakond VAK Staier
862 3.grupp 501 - 1000 Talimaa, Pärt 1987 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
863 3.grupp 501 - 1000 Rink, Margus 1972 mees M45 Eesti, Harju maakond
864 3.grupp 501 - 1000 Lode, Avo 1963 mees M50 Eesti, Põlva maakond
865 3.grupp 501 - 1000 Kalle, Rein 1975 mees M40 Eesti, Põlva maakond
866 3.grupp 501 - 1000 Ernits, Ingrit 1965 naine N50 Eesti, Jõgeva maakond SK ProRunner
867 3.grupp 501 - 1000 Kullas, Aivar 1964 mees M50 Eesti, Tartu maakond VAK Staier
868 3.grupp 501 - 1000 Puks, Maido 1983 mees M21 Eesti, Harju maakond
869 3.grupp 501 - 1000 Rull, Kristiina 1972 naine N45 Eesti, Tartu maakond
870 3.grupp 501 - 1000 Karus, Mikk 2003 mees M14 Eesti, Viljandi maakond Viljandi Spordikool
871 3.grupp 501 - 1000 Luik, Vahur 1986 mees M21 Eesti, Pärnu maakond A2K Spordiklubi
872 3.grupp 501 - 1000 Lahe, Riina 1971 naine N45 Eesti, Harju maakond
873 3.grupp 501 - 1000 Muttel, Rait 2001 mees M16 Eesti, Viljandi maakond
874 3.grupp 501 - 1000 Heinsalu, Raul 1969 mees M45 Eesti, Harju maakond
875 3.grupp 501 - 1000 Kolk, Marko 1968 mees M45 Eesti, Saare maakond Sarma
876 3.grupp 501 - 1000 Orasmaa, Toomas 1986 mees M21 Eesti, Harju maakond
877 3.grupp 501 - 1000 Sarapuu, Marek 1987 mees M21 Eesti, Võru maakond
878 3.grupp 501 - 1000 Vister, Peeter 1961 mees M55 Eesti, Tartu maakond
879 3.grupp 501 - 1000 Mets, Olav 1979 mees M35 Eesti, Harju maakond
880 3.grupp 501 - 1000 Viitmann, Jaak 1982 mees M35 Eesti, Järva maakond
881 3.grupp 501 - 1000 Hendrikson, Tarvo 1966 mees M50 Eesti, Viljandi maakond
882 3.grupp 501 - 1000 Univer, Indrek 1983 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
883 3.grupp 501 - 1000 Tamm, Rein 1969 mees M45 Eesti, Viljandi maakond Nordwood
884 3.grupp 501 - 1000 Kivari, Andrus 1976 mees M40 Eesti, Tartu maakond SAINT GOBAIN GLASS ESTONIA SE
885 3.grupp 501 - 1000 Mey, Tea 1974 naine N40 Eesti, Tartu maakond ProRunner
886 3.grupp 501 - 1000 Hendrikson, Reigo 1990 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
887 3.grupp 501 - 1000 Tannik, Priit 1971 mees M45 Eesti, Tartu maakond
888 3.grupp 501 - 1000 Vetemäe, Kristel 1979 naine N35 Belgia, Brussel Hoofdstedelijk Gewest
889 3.grupp 501 - 1000 Jeeger, Elar 1987 mees M21 Eesti, Valga maakond
890 3.grupp 501 - 1000 Sutt, Ranno 2002 mees M16 Eesti, Pärnu maakond Suusaklubi Jõulu
891 3.grupp 501 - 1000 Kodres, Iriina 1978 naine N35 Eesti, Viljandi maakond
892 3.grupp 501 - 1000 Jürisson, Aimar 1967 mees M50 Eesti, Viljandi maakond
893 3.grupp 501 - 1000 Sihver, Enn 1959 mees M55 Eesti, Viljandi maakond
894 3.grupp 501 - 1000 Kallaste, Tarmo 1974 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
895 3.grupp 501 - 1000 Žavoronkov, Andres 1976 mees M40 Eesti, Tartu maakond
896 3.grupp 501 - 1000 Nurk, Martin 1984 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
897 3.grupp 501 - 1000 Eismann, Germo 1997 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
898 3.grupp 501 - 1000 Prantsus, Viljo 1971 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
899 3.grupp 501 - 1000 Balõnski, Joosep 2004 mees M14 Eesti, Harju maakond
900 3.grupp 501 - 1000 Jõeste, Tarvo 1970 mees M45 Eesti, Harju maakond
901 3.grupp 501 - 1000 Tänav, Marko 1990 mees M21 Eesti, Harju maakond Domus Kinnisvara Vahendus OÜ
902 3.grupp 501 - 1000 Põldoja, Heino-Valdu 1945 mees M70 Eesti, Jõgeva maakond
903 3.grupp 501 - 1000 Rösler, Maarjo 1998 mees M21 Eesti, Viljandi maakond Viljandi Spordikool
904 3.grupp 501 - 1000 Hermiste, Silver 1999 mees M18 Eesti, Viljandi maakond
905 3.grupp 501 - 1000 Ansmitt, Aare 1965 mees M50 Eesti, Viljandi maakond Viljandi Rattaklubi
906 3.grupp 501 - 1000 Laante, Enn 1961 mees M55 Eesti, Viljandi maakond
907 3.grupp 501 - 1000 Roopärg, Marika 1967 naine N50 Eesti, Harju maakond Täppsportlased
908 3.grupp 501 - 1000 Hunt, Külli 1984 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
909 3.grupp 501 - 1000 Verrev, Silver 1980 mees M35 Eesti, Harju maakond
910 3.grupp 501 - 1000 Männasoo, Lembit 1967 mees M50 Eesti, Viljandi maakond
911 3.grupp 501 - 1000 Roose, Austin 2001 mees M16 Eesti, Tartu maakond
912 3.grupp 501 - 1000 Kask, Avo 1964 mees M50 Eesti, Pärnu maakond
913 3.grupp 501 - 1000 Värno, Madis 1983 mees M21 Eesti, Tartu maakond
914 3.grupp 501 - 1000 Lätt, Evelin 1982 naine N35 Eesti, Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
915 3.grupp 501 - 1000 Kurika, Peep 1983 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
916 3.grupp 501 - 1000 Jõeäär, Priit 1983 mees M21 Eesti, Pärnu maakond
917 3.grupp 501 - 1000 Oinus, Raimo 1978 mees M35 Eesti, Harju maakond
918 3.grupp 501 - 1000 Näksi, Martti 1987 mees M21 Eesti, Tartu maakond
919 3.grupp 501 - 1000 Sangla, Karin 1971 naine N45 Eesti, Tartu maakond
920 3.grupp 501 - 1000 Järv, Marek 1979 mees M35 Eesti, Harju maakond
921 3.grupp 501 - 1000 Bärengrub, Brit 1985 naine N21 Eesti, Harju maakond
922 3.grupp 501 - 1000 Väliste, Veljo 1969 mees M45 Eesti, Järva maakond
923 3.grupp 501 - 1000 Lepik, Hillar 1954 mees M60 Eesti, Harju maakond
924 3.grupp 501 - 1000 Zahharov, Igor 1990 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
925 3.grupp 501 - 1000 Aaring, Kerttu 1988 naine N21 Eesti, Harju maakond
926 3.grupp 501 - 1000 Sepp, Kädi-Liis 1978 naine N35 Eesti, Harju maakond
927 3.grupp 501 - 1000 Viira, Toomas 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
928 3.grupp 501 - 1000 Sarapuu, Arvo 1963 mees M50 Eesti, Võru maakond
929 3.grupp 501 - 1000 Kütt, Kadri 1987 naine N21 Eesti, Harju maakond
930 3.grupp 501 - 1000 Michelis, Markus 2002 mees M16 Eesti, Viljandi maakond
931 3.grupp 501 - 1000 Leiten, Kaido 1972 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
932 3.grupp 501 - 1000 Raud, Kristo 1987 mees M21 Eesti, Tartu maakond
933 3.grupp 501 - 1000 Vessenberg, Henry 1991 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
934 3.grupp 501 - 1000 Vallik, Kenneth 1984 mees M21 Eesti, Harju maakond
935 3.grupp 501 - 1000 Rästa, Vahur 1976 mees M40 Eesti, Valga maakond
936 3.grupp 501 - 1000 Altrov, Marten 1991 mees M21 Eesti, Harju maakond
937 3.grupp 501 - 1000 Gornoi, Meelik 1980 mees M35 Eesti, Harju maakond Testlio
938 3.grupp 501 - 1000 Kald, Riho 1987 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
939 3.grupp 501 - 1000 Pihel, Aimi 1951 naine N65 Eesti, Harju maakond Maksu-ja Tolliamet
940 3.grupp 501 - 1000 Lindenberg, Ingrid 1966 naine N50 Eesti, Tartu maakond
941 3.grupp 501 - 1000 Järvis, Madis 1997 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
942 3.grupp 501 - 1000 Krünberg, Klen 1990 mees M21 Eesti, Lääne-Viru maakond
943 3.grupp 501 - 1000 Mättas, Jaan 1935 mees M80 Eesti, Viljandi maakond
944 3.grupp 501 - 1000 Reima, Heigo 1981 mees M35 Eesti, Tartu maakond
945 3.grupp 501 - 1000 Kivisild, Kati-Kristella 1998 naine N21 Eesti, Viljandi maakond Viljandi Spordikool
946 3.grupp 501 - 1000 Keernik, Joel 1979 mees M35 Eesti, Pärnu maakond PREAB
947 3.grupp 501 - 1000 Suuroja, Janek 1975 mees M40 Eesti, Tartu maakond TÜASK Fitnessklubi
948 3.grupp 501 - 1000 Toming, Karina 1998 naine N21 Eesti, Jõgeva maakond
949 3.grupp 501 - 1000 Lahe, Allan 1967 mees M50 Eesti, Harju maakond
950 3.grupp 501 - 1000 Tooding, Meelis 1973 mees M40 Eesti, Ida-Viru maakond
951 3.grupp 501 - 1000 Seppel, Taavi 1990 mees M21 Eesti, Tartu maakond Snowhound
952 3.grupp 501 - 1000 Ründal, Tommi 1991 mees M21 Eesti, Rapla maakond
953 3.grupp 501 - 1000 Kallas, Krister 1985 mees M21 Eesti, Viljandi maakond TSK Joosu
954 3.grupp 501 - 1000 Seskena, Signe 1989 naine N21 Läti, Madona
955 3.grupp 501 - 1000 Martinson, Ditmar 1986 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
956 3.grupp 501 - 1000 Õunap, Oliver 1971 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
957 3.grupp 501 - 1000 Org, Merike 1968 naine N45 Eesti, Viljandi maakond ESPAK VILJANDI AS
958 3.grupp 501 - 1000 Raud, Sigrid 1990 naine N21 Eesti, Tartu maakond
959 3.grupp 501 - 1000 Müür, Maret 1984 naine N21 Eesti, Järva maakond
960 3.grupp 501 - 1000 Mardla, Riina 1973 naine N40 Eesti, Viljandi maakond Kolmeks
961 3.grupp 501 - 1000 Purju, Aimar 1997 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
962 3.grupp 501 - 1000 Vidder, Geron 2005 mees M14 Eesti, Viljandi maakond
963 3.grupp 501 - 1000 Rohtla, Jarmo 1985 mees M21 Eesti, Tartu maakond
964 3.grupp 501 - 1000 Gluhhovtšenko, Maksim 1978 mees M35 Eesti, Harju maakond
965 3.grupp 501 - 1000 Gornischeff, Sandra 1987 naine N21 Eesti, Harju maakond
966 3.grupp 501 - 1000 Priks, Aivo 1969 mees M45 Eesti, Viljandi maakond VAK Staier
967 3.grupp 501 - 1000 Artla, Annika 1979 naine N35 Eesti, Viljandi maakond
968 3.grupp 501 - 1000 Mosolainen, Juri 1988 mees M21 Eesti, Tartu maakond Fujitsu Estonia AS
969 3.grupp 501 - 1000 Ariva, Joonas 1997 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
970 3.grupp 501 - 1000 Valter, Järvi 1956 naine N60 Eesti, Harju maakond
971 3.grupp 501 - 1000 Valter, Epp 1991 naine N21 Eesti, Harju maakond Kaevukad
972 3.grupp 501 - 1000 Viet, Margus 1970 mees M45 Eesti, Rapla maakond
973 3.grupp 501 - 1000 Lopsik, Andrei 1955 mees M60 Eesti, Ida-Viru maakond
974 3.grupp 501 - 1000 Siibak, Merle 1981 naine N35 Eesti, Viljandi maakond
975 3.grupp 501 - 1000 Meet, Lotta 2002 naine N16 Eesti, Saare maakond JK AameraaS
976 3.grupp 501 - 1000 Veimer, Annika 1970 naine N45 Eesti, Harju maakond
977 3.grupp 501 - 1000 Arm, Kristin 1972 naine N45 Eesti, Harju maakond TSK Joosu
978 3.grupp 501 - 1000 Tamm, Andres 1972 mees M45 Eesti, Harju maakond
979 3.grupp 501 - 1000 Lõhmus, Keit 1981 mees M35 Eesti, Tartu maakond
980 3.grupp 501 - 1000 Kongo, Artur 1993 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
981 3.grupp 501 - 1000 Pulin, Signe 1982 naine N35 Eesti, Viljandi maakond Oskar
982 3.grupp 501 - 1000 Vaasna, Tiit 1959 mees M55 Eesti, Tartu maakond
983 3.grupp 501 - 1000 Võsu, Jaan 1969 mees M45 Eesti, Tartu maakond
984 3.grupp 501 - 1000 Napritson, Tauno 1988 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
985 3.grupp 501 - 1000 Altosaar, Piret 1987 naine N21 Eesti, Harju maakond
986 3.grupp 501 - 1000 Kose, Evelin 1974 naine N40 Eesti, Ida-Viru maakond
987 3.grupp 501 - 1000 Sepp, Henn 1948 mees M65 Eesti, Viljandi maakond TSK Joosu
988 3.grupp 501 - 1000 Malm, Margo 1970 mees M45 Eesti, Valga maakond
989 3.grupp 501 - 1000 Vaasna, Märt 1961 mees M55 Eesti, Jõgeva maakond
990 3.grupp 501 - 1000 Mätas, Jason 1993 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
991 3.grupp 501 - 1000 Koppel, Reine 1968 naine N45 Eesti, Jõgeva maakond
992 3.grupp 501 - 1000 Vilberg, Toomas 1969 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
993 3.grupp 501 - 1000 Kivi, Kristel 1973 naine N40 Eesti, Tartu maakond
994 3.grupp 501 - 1000 Kapp, Riho 1947 mees M70 Eesti, Järva maakond Ambla SK
995 3.grupp 501 - 1000 Puskar, Madis 1983 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
996 3.grupp 501 - 1000 Lace, Aija 1952 naine N65 Läti, Vidzeme 5A-Valka/LV
997 3.grupp 501 - 1000 Mattiisen, Tiina 1965 naine N50 Eesti, Pärnu maakond
998 3.grupp 501 - 1000 Rannala, Urmas 1967 mees M50 Eesti, Viljandi maakond
999 3.grupp 501 - 1000 Põder, Sirli 2002 naine N16 Eesti, Viljandi maakond
1000 3.grupp 501 - 1000 Meimre, Madis 1979 mees M35 Eesti, Harju maakond
1001 4.grupp 1001 - 1500 Tomp, Maigi 1987 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
1002 4.grupp 1001 - 1500 Neerot, Virve 1965 naine N50 Eesti, Viljandi maakond Viljandi Sõudeklubi
1003 4.grupp 1001 - 1500 Rootsi, Andres 1968 mees M45 Eesti, Tartu maakond
1004 4.grupp 1001 - 1500 Oras, Raivo 1971 mees M45 Eesti, Viljandi maakond Eesti Energia
1005 4.grupp 1001 - 1500 Kitt, Henrik Johan 2005 mees M14 Eesti, Harju maakond treeningpartner Diadora noortetiim
1006 4.grupp 1001 - 1500 Kaur, Erki 1970 mees M45 Eesti, Tartu maakond
1007 4.grupp 1001 - 1500 Enno, Piia 1981 naine N35 Eesti, Harju maakond
1008 4.grupp 1001 - 1500 Ibis, Tõnu 1990 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
1009 4.grupp 1001 - 1500 Murumägi, Birgit 1997 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
1010 4.grupp 1001 - 1500 Tilga, Kaari 1994 naine N21 Eesti, Valga maakond
1011 4.grupp 1001 - 1500 Antsov, Meelis 1979 mees M35 Eesti, Harju maakond
1012 4.grupp 1001 - 1500 Tints, Are 1987 mees M21 Eesti, Viljandi maakond Elamuspank
1013 4.grupp 1001 - 1500 Lenk, Ivo 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
1014 4.grupp 1001 - 1500 Soomets, Imbi 1970 naine N45 Eesti, Tartu maakond
1015 4.grupp 1001 - 1500 Uibo, Rainis 1955 mees M60 Eesti, Valga maakond
1016 4.grupp 1001 - 1500 Kärema, Kert-Kaspar 2000 mees M18 Eesti, Harju maakond
1017 4.grupp 1001 - 1500 Pitk, Indrek 1969 mees M45 Eesti, Tartu maakond SAINT GOBAIN GLASS ESTONIA SE
1018 4.grupp 1001 - 1500 Siimer, Kreete 1999 naine N18 Eesti, Harju maakond
1019 4.grupp 1001 - 1500 Viir, Helen 1989 naine N21 Eesti, Harju maakond
1020 4.grupp 1001 - 1500 Pajur, Martin 1986 mees M21 Eesti, Harju maakond
1021 4.grupp 1001 - 1500 Noormaa, Irmen 1990 naine N21 Eesti, Võru maakond
1022 4.grupp 1001 - 1500 Ers, Alger 1975 mees M40 Eesti, Hiiu maakond
1023 4.grupp 1001 - 1500 Raja, Eero 1995 mees M21 Eesti, Viljandi maakond Raja&Raja Oü
1024 4.grupp 1001 - 1500 Vainjärv, Hillar 1950 mees M65 Eesti, Harju maakond
1025 4.grupp 1001 - 1500 Olt, Andrus 1986 mees M21 Eesti, Harju maakond Fujitsu
1026 4.grupp 1001 - 1500 Viin, Imre 1976 mees M40 Eesti, Pärnu maakond Kolm Paksu
1027 4.grupp 1001 - 1500 Laanmets, Herki 1981 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
1028 4.grupp 1001 - 1500 Pelapson, Rain 1985 mees M21 Eesti, Lääne maakond
1029 4.grupp 1001 - 1500 Zirnask, Gunnar 1956 mees M60 Eesti, Tartu maakond
1030 4.grupp 1001 - 1500 Gröön, Janar 1981 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
1031 4.grupp 1001 - 1500 Suur, Arvi 1970 mees M45 Eesti, Pärnu maakond
1032 4.grupp 1001 - 1500 Randla, Erik 1984 mees M21 Eesti, Tartu maakond Erand OÜ
1033 4.grupp 1001 - 1500 Ilves, Merike 1976 naine N40 Eesti, Tartu maakond
1034 4.grupp 1001 - 1500 Luhaäär, Allan 1985 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
1035 4.grupp 1001 - 1500 Nõmm, Sirle 1971 naine N45 Eesti, Harju maakond
1036 4.grupp 1001 - 1500 Jürisson, Mariann 1992 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
1037 4.grupp 1001 - 1500 Laus, Märt 1986 mees M21 Eesti, Tartu maakond
1038 4.grupp 1001 - 1500 Aas, Toomas 1973 mees M40 Eesti, Tartu maakond
1039 4.grupp 1001 - 1500 Genrihov, Diana 1968 naine N45 Eesti, Valga maakond
1040 4.grupp 1001 - 1500 Kaares, Heldi 1970 naine N45 Eesti, Valga maakond
1041 4.grupp 1001 - 1500 Sagor, Helgi 1944 naine N70 Eesti, Tartu maakond
1042 4.grupp 1001 - 1500 Simso, Jaanek 1976 mees M40 Eesti, Viljandi maakond Sveba-Dahlen Spordiklubi
1043 4.grupp 1001 - 1500 Mikson, Vaigo 1992 mees M21 Eesti, Järva maakond
1044 4.grupp 1001 - 1500 Helm, Ilmar 1982 mees M35 Eesti, Tartu maakond
1045 4.grupp 1001 - 1500 Sool, Erki 1979 mees M35 Eesti, Võru maakond
1046 4.grupp 1001 - 1500 Vildersen, Kaido 1992 mees M21 Eesti, Harju maakond
1047 4.grupp 1001 - 1500 Aas, Jürgen 2005 mees M14 Eesti, Viljandi maakond
1048 4.grupp 1001 - 1500 Kõllamets, Kaitis 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
1049 4.grupp 1001 - 1500 Habe, Tarmo 1991 mees M21 Eesti, Harju maakond Hunt
1050 4.grupp 1001 - 1500 Joa, Vilik 1965 mees M50 Eesti, Harju maakond
1051 4.grupp 1001 - 1500 Lanna, Alar 1979 mees M35 Eesti, Harju maakond
1052 4.grupp 1001 - 1500 Luik, Kairi 1982 naine N35 Eesti, Viljandi maakond
1053 4.grupp 1001 - 1500 Printsmann, Martin 1998 mees M21 Eesti, Viljandi maakond Viljandi Spordikool
1054 4.grupp 1001 - 1500 Reinsalu, Kristina 1973 naine N40 Eesti, Tartu maakond
1055 4.grupp 1001 - 1500 Hüva, Kärt 2003 naine N14 Eesti, Viljandi maakond Viljandi Spordikool
1056 4.grupp 1001 - 1500 Anderson, Sonja 2001 naine N16 Eesti, Viljandi maakond tk fellin
1057 4.grupp 1001 - 1500 Vennik, Timo 1981 mees M35 Eesti, Tartu maakond
1058 4.grupp 1001 - 1500 Adulas, Anti 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
1059 4.grupp 1001 - 1500 Jürgens, Marju 1974 naine N40 Eesti, Tartu maakond
1060 4.grupp 1001 - 1500 Peterkopf, Katrin 1974 naine N40 Eesti, Tartu maakond
1061 4.grupp 1001 - 1500 Pilve, Andor 1977 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
1062 4.grupp 1001 - 1500 Siemann, Alar 1973 mees M40 Eesti, Järva maakond Türitri
1063 4.grupp 1001 - 1500 Laudaka, Zita 1981 naine N35 Läti, Keguma novads
1064 4.grupp 1001 - 1500 Läns, Indrek 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
1065 4.grupp 1001 - 1500 Kivisild, Kairo-Kristjan 2001 mees M16 Eesti, Viljandi maakond Viljandi Spordikool
1066 4.grupp 1001 - 1500 Sarv, Maria 1983 naine N21 Eesti, Tartu maakond TÜASK Fitnessklubi
1067 4.grupp 1001 - 1500 Kolk, Valmer 1966 mees M50 Eesti, Tartu maakond
1068 4.grupp 1001 - 1500 Mäll, Märt 1986 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
1069 4.grupp 1001 - 1500 Luuka, Ülo 1961 mees M55 Eesti, Tartu maakond
1070 4.grupp 1001 - 1500 Printsmann, Liisa Marie 2002 naine N16 Eesti, Viljandi maakond Viljandi Spordikool
1071 4.grupp 1001 - 1500 Lond, Ulvi 1967 naine N50 Eesti, Tartu maakond
1072 4.grupp 1001 - 1500 Tuur, Helen 1977 naine N40 Eesti, Viljandi maakond
1073 4.grupp 1001 - 1500 Kirt, Mario 1981 mees M35 Eesti, Valga maakond Maanteeamet
1074 4.grupp 1001 - 1500 Kalvi, Janek 1974 mees M40 Eesti, Viljandi maakond Liviko
1075 4.grupp 1001 - 1500 Hüva, Triin 1998 naine N21 Eesti, Viljandi maakond Viljandi Spordikool
1076 4.grupp 1001 - 1500 Ohu, Andres 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
1077 4.grupp 1001 - 1500 Soha, Triin 1981 naine N35 Eesti, Harju maakond
1078 4.grupp 1001 - 1500 Karro, Karel 1984 mees M21 Eesti, Viljandi maakond Sveba-Dahlen Spordiklubi
1079 4.grupp 1001 - 1500 Tugi, Taimo 1977 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
1080 4.grupp 1001 - 1500 Hinn, Urmo 1994 mees M21 Eesti, Tartu maakond Kuningamäe spordiklubi
1081 4.grupp 1001 - 1500 Rebane, Tiit 1978 mees M35 Eesti, Harju maakond
1082 4.grupp 1001 - 1500 Parksepp, Marko 1982 mees M35 Eesti, Tartu maakond SAINT GOBAIN GLASS ESTONIA SE
1083 4.grupp 1001 - 1500 Toompalu, Karol 1987 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
1084 4.grupp 1001 - 1500 Ross, Marek 1991 mees M21 Eesti, Harju maakond
1085 4.grupp 1001 - 1500 Vahemets, Vahur 1969 mees M45 Eesti, Pärnu maakond
1086 4.grupp 1001 - 1500 Saar, Siim 1957 mees M60 Eesti, Harju maakond
1087 4.grupp 1001 - 1500 Mänd, Madleen 1994 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
1088 4.grupp 1001 - 1500 Aasaru, Marit 1983 naine N21 Eesti, Tartu maakond
1089 4.grupp 1001 - 1500 Kitt, Moonika 1977 naine N40 Eesti, Harju maakond Treeningpartner
1090 4.grupp 1001 - 1500 Rikkinen, Tarmo 1972 mees M45 Eesti, Harju maakond VAHANEN
1091 4.grupp 1001 - 1500 Martin, Mari-Liis 2001 naine N16 Eesti, Viljandi maakond
1092 4.grupp 1001 - 1500 Lind, Oskar 2001 mees M16 Eesti, Viljandi maakond
1093 4.grupp 1001 - 1500 Tamm, Kenert 1999 mees M18 Eesti, Viljandi maakond Viljandi Spordikool
1094 4.grupp 1001 - 1500 Voronova, Anna 1988 naine N21 Venemaa, Russia
1095 4.grupp 1001 - 1500 Koitne, Kaarel 1989 mees M21 Eesti, Tartu maakond
1096 4.grupp 1001 - 1500 Romanenko, Sirle 1978 naine N35 Eesti, Harju maakond
1097 4.grupp 1001 - 1500 Altmets, Valev 1967 mees M50 Eesti, Järva maakond
1098 4.grupp 1001 - 1500 Jürimäe, Aili 1969 naine N45 Eesti, Pärnu maakond
1099 4.grupp 1001 - 1500 Maasik, Jaanus 1969 mees M45 Eesti, Tartu maakond
1100 4.grupp 1001 - 1500 Prinzmann, Andrus 1960 mees M55 Eesti, Viljandi maakond
1101 4.grupp 1001 - 1500 Paide, Heigo 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond prprorunner
1102 4.grupp 1001 - 1500 Kallaste, Koit 1975 mees M40 Eesti, Tartu maakond
1103 4.grupp 1001 - 1500 Ilisson, Kelli 1995 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
1104 4.grupp 1001 - 1500 Igandi, Ülar 1962 mees M55 Eesti, Viljandi maakond
1105 4.grupp 1001 - 1500 Kallas, Priit 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
1106 4.grupp 1001 - 1500 Säälik, Tiina 1967 naine N50 Eesti, Jõgeva maakond SK ProRunner
1107 4.grupp 1001 - 1500 Tasane, Ilona 2001 naine N16 Eesti, Viljandi maakond Viljandi Spordikool
1108 4.grupp 1001 - 1500 Tekkel, Sven 1964 mees M50 Eesti, Harju maakond
1109 4.grupp 1001 - 1500 Unt, Liane 1977 naine N40 Eesti, Tartu maakond
1110 4.grupp 1001 - 1500 Balõnski, Janek 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
1111 4.grupp 1001 - 1500 Babans, Inesis 1961 mees M55 Läti, Ogres novads Ogres Slepotaju Klubs
1112 4.grupp 1001 - 1500 Animägi, Ants 1963 mees M50 Eesti, Tartu maakond
1113 4.grupp 1001 - 1500 Kaljumäe, Üllar 1964 mees M50 Eesti, Tartu maakond
1114 4.grupp 1001 - 1500 Kahu, Katrin 1998 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
1115 4.grupp 1001 - 1500 Vest, Are 1969 mees M45 Eesti, Järva maakond
1116 4.grupp 1001 - 1500 Viksi, Hillar 1966 mees M50 Eesti, Tartu maakond
1117 4.grupp 1001 - 1500 Tõõtsu, Martin 1983 mees M21 Eesti, Järva maakond
1118 4.grupp 1001 - 1500 Oidjärv, Tarmo 1972 mees M45 Eesti, Harju maakond
1119 4.grupp 1001 - 1500 Vill, Anu 1972 naine N45 Eesti, Pärnu maakond
1120 4.grupp 1001 - 1500 Raudsepp, Jane 1992 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
1121 4.grupp 1001 - 1500 Jaska, Ahto 1965 mees M50 Eesti, Tartu maakond
1122 4.grupp 1001 - 1500 Koni, Liidia 2003 naine N14 Eesti, Viljandi maakond Viljandi Spordikool
1123 4.grupp 1001 - 1500 Raud, Üllar 1980 mees M35 Eesti, Võru maakond
1124 4.grupp 1001 - 1500 Andresson, Airet 1977 mees M40 Eesti, Tartu maakond G4S
1125 4.grupp 1001 - 1500 Soolo, Riina 1975 naine N40 Eesti, Viljandi maakond
1126 4.grupp 1001 - 1500 Mardla, Evelin 2003 naine N14 Eesti, Viljandi maakond
1127 4.grupp 1001 - 1500 Almre, Grete 1995 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
1128 4.grupp 1001 - 1500 Kane, Rein 1945 mees M70 Eesti, Harju maakond
1129 4.grupp 1001 - 1500 Kivila, Rita 1974 naine N40 Eesti, Tartu maakond
1130 4.grupp 1001 - 1500 Janke, Sigrid 1972 naine N45 Eesti, Viljandi maakond Vendario.eu
1131 4.grupp 1001 - 1500 Kaljumäe, Henri 1987 mees M21 Eesti, Harju maakond Noored tulevikulootused
1132 4.grupp 1001 - 1500 Järvis, Mikk 1998 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
1133 4.grupp 1001 - 1500 Vunk, Saskia 1998 naine N21 Eesti, Tartu maakond Oskar
1134 4.grupp 1001 - 1500 Alajaan, Andres 1948 mees M65 Eesti, Harju maakond
1135 4.grupp 1001 - 1500 Kärema, Annely 1971 naine N45 Eesti, Harju maakond
1136 4.grupp 1001 - 1500 Eks, Elev 1976 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
1137 4.grupp 1001 - 1500 Laanep, Alar 1985 mees M21 Eesti, Harju maakond
1138 4.grupp 1001 - 1500 Varblane, Marek 1975 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
1139 4.grupp 1001 - 1500 Vähi, Tõnu 1956 mees M60 Eesti, Harju maakond
1140 4.grupp 1001 - 1500 Kink, Margit 1988 naine N21 Eesti, Viljandi maakond Viljandi kultuuriakadeemia
1141 4.grupp 1001 - 1500 Kõrvits, Taavi 1986 mees M21 Eesti, Pärnu maakond PREAB
1142 4.grupp 1001 - 1500 Lond, Andres 1991 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
1143 4.grupp 1001 - 1500 Malva, Merike 1976 naine N40 Eesti, Harju maakond
1144 4.grupp 1001 - 1500 Murnikov, Viktor 1961 mees M55 Venemaa, Venemaa Pskov Ski Team
1145 4.grupp 1001 - 1500 Varik, Iti Marii 2002 naine N16 Eesti, Viljandi maakond Perekond Varik
1146 4.grupp 1001 - 1500 Prinzmann, Mari-Helen 1997 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
1147 4.grupp 1001 - 1500 Veski, Karel 1977 mees M40 Eesti, Pärnu maakond Liviko
1148 4.grupp 1001 - 1500 Kontkar, Kaidu 1973 mees M40 Eesti, Tartu maakond
1149 4.grupp 1001 - 1500 Pilv, Vilve 1966 naine N50 Eesti, Harju maakond
1150 4.grupp 1001 - 1500 Risthein, Kirsti 1972 naine N45 Eesti, Harju maakond
1151 4.grupp 1001 - 1500 Liir, Rainis 1982 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
1152 4.grupp 1001 - 1500 Leskov, Riko 2003 mees M14 Eesti, Harju maakond
1153 4.grupp 1001 - 1500 Kamberg, Natalia 1973 naine N40 Eesti, Harju maakond meremõisa sk
1154 4.grupp 1001 - 1500 Tolli, Taivo 1981 mees M35 Eesti, Lääne maakond X-Sport Team
1155 4.grupp 1001 - 1500 Oja, Mart 1982 mees M35 Eesti, Viljandi maakond Espak Viljandi AS
1156 4.grupp 1001 - 1500 Rosental, Elar 1981 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
1157 4.grupp 1001 - 1500 Rämmal, Heleri 1989 naine N21 Eesti, Tartu maakond
1158 4.grupp 1001 - 1500 Pindma, Vahur 1965 mees M50 Eesti, Harju maakond JK HERMES
1159 4.grupp 1001 - 1500 Siniorg, Meliko 1975 mees M40 Eesti, Tartu maakond
1160 4.grupp 1001 - 1500 Tõnissoo, Maria Liisa 1992 naine N21 Eesti, Harju maakond
1161 4.grupp 1001 - 1500 Erbe, Mart 1985 mees M21 Eesti, Harju maakond
1162 4.grupp 1001 - 1500 Veske, Reigo 2001 mees M16 Eesti, Viljandi maakond
1163 4.grupp 1001 - 1500 Männik, Gaily 1977 naine N40 Eesti, Viljandi maakond Joosu TSK
1164 4.grupp 1001 - 1500 Vennik, Jaan 1948 mees M65 Eesti, Tartu maakond
1165 4.grupp 1001 - 1500 Rimmel, Kati 1984 naine N21 Eesti, Viljandi maakond Kolmeks
1166 4.grupp 1001 - 1500 Simmulmann, Lauri 1984 mees M21 Eesti, Jõgeva maakond
1167 4.grupp 1001 - 1500 Leemet, Marko 1978 mees M35 Eesti, Harju maakond
1168 4.grupp 1001 - 1500 Oha, Lehar 1982 mees M35 Eesti, Viljandi maakond FSW Vabamaadlus
1169 4.grupp 1001 - 1500 Heinmäe, Marko 1978 mees M35 Eesti, Viljandi maakond Viljandi Vee-ja Motospordiklubi
1170 4.grupp 1001 - 1500 Ait, Ingrid 1978 naine N35 Eesti, Lääne-Viru maakond
1171 4.grupp 1001 - 1500 Teder, Inga 1970 naine N45 Eesti, Viljandi maakond
1172 4.grupp 1001 - 1500 Lillemets, Kelina 1998 naine N21 Eesti, Viljandi maakond Viljandi Spordikool
1173 4.grupp 1001 - 1500 Saaliste, Märten 2005 mees M14 Eesti, Rapla maakond Valgu PK
1174 4.grupp 1001 - 1500 Peetsalu, Aleksander 2004 mees M14 Eesti, Rapla maakond Valgu PK
1175 4.grupp 1001 - 1500 Õmblus, Jaan 1971 mees M45 Eesti, Tartu maakond
1176 4.grupp 1001 - 1500 Almre, Marge 1970 naine N45 Eesti, Viljandi maakond
1177 4.grupp 1001 - 1500 Treffner, Jaanus 1971 mees M45 Eesti, Harju maakond
1178 4.grupp 1001 - 1500 Hannus-Tähepõld, Sirli 1978 naine N35 Eesti, Harju maakond
1179 4.grupp 1001 - 1500 Undla, Timo 1974 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
1180 4.grupp 1001 - 1500 Üprus, Sten 1987 mees M21 Eesti, Tartu maakond
1181 4.grupp 1001 - 1500 Luus, Arvo 1938 mees M75 Eesti, Harju maakond
1182 4.grupp 1001 - 1500 Jaeski, Grete 2000 naine N18 Eesti, Viljandi maakond Viljandi Spordikool
1183 4.grupp 1001 - 1500 Naaris, Erkki 1978 mees M35 Eesti, Valga maakond
1184 4.grupp 1001 - 1500 Purju, Keili 1987 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
1185 4.grupp 1001 - 1500 Ostrak, Agur 1959 mees M55 Eesti, Tartu maakond
1186 4.grupp 1001 - 1500 Krivenkova, Natalia 1976 naine N40 Venemaa, Pskov region Skobar
1187 4.grupp 1001 - 1500 Kohver, Eston 1971 mees M45 Eesti, Tartu maakond
1188 4.grupp 1001 - 1500 Heikkilä, Evelyn 1974 naine N40 Eesti, Harju maakond
1189 4.grupp 1001 - 1500 Roosileht, Greeta 1995 naine N21 Eesti, Järva maakond
1190 4.grupp 1001 - 1500 Viira, Kaspar 1988 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
1191 4.grupp 1001 - 1500 Metsa, Erkki 1975 mees M40 Eesti, Tartu maakond
1192 4.grupp 1001 - 1500 Paulus, Alari 1981 mees M35 Eesti, Harju maakond
1193 4.grupp 1001 - 1500 Süsi, Viljar 1982 mees M35 Eesti, Harju maakond Snowhound
1194 4.grupp 1001 - 1500 Tollimägi, Tõnis 1988 mees M21 Eesti, Tartu maakond SAINT GOBAIN GLASS ESTONIA SE
1195 4.grupp 1001 - 1500 Punga, Rainer 1986 mees M21 Eesti, Tartu maakond Rahvatantsuselts Päkkpöörd
1196 4.grupp 1001 - 1500 Kuusma, Piret 1968 naine N45 Eesti, Tartu maakond
1197 4.grupp 1001 - 1500 Alus, Christine 1991 naine N21 Eesti, Harju maakond Hermes
1198 4.grupp 1001 - 1500 Laanmets, Grete 1993 naine N21 Eesti, Tartu maakond Domus Kinnisvara Vahendus OÜ
1199 4.grupp 1001 - 1500 Allmann, Andrus 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond Hunt
1200 4.grupp 1001 - 1500 Arro, Janno 1985 mees M21 Eesti, Tartu maakond
1201 4.grupp 1001 - 1500 Siimon, Andres 1972 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
1202 4.grupp 1001 - 1500 Mudrov, Alexey 1960 mees M55 Venemaa, Venemaa Pskov Ski Team/Skobar
1203 4.grupp 1001 - 1500 Lellep, Tanel 2002 mees M16 Eesti, Viljandi maakond Viljandi Spordikool
1204 4.grupp 1001 - 1500 Rao, Kristi 1974 naine N40 Eesti, Pärnu maakond
1205 4.grupp 1001 - 1500 Gromov, Artem 1997 mees M21 Venemaa, Pskovskay
1206 4.grupp 1001 - 1500 Lindmäe, Lauri 1983 mees M21 Eesti, Harju maakond
1207 4.grupp 1001 - 1500 Tamm, Erki 1972 mees M45 Eesti, Tartu maakond Tursaklubi
1208 4.grupp 1001 - 1500 Järvsoo, Tene 1988 naine N21 Eesti, Harju maakond Türi Jõud
1209 4.grupp 1001 - 1500 Vilman, Triin 1981 naine N35 Eesti, Harju maakond
1210 4.grupp 1001 - 1500 Vooremäe, Gunnar 1963 mees M50 Eesti, Järva maakond
1211 4.grupp 1001 - 1500 Atonen, Kätlin 1975 naine N40 Eesti, Harju maakond VAK Staier
1212 4.grupp 1001 - 1500 Vainola, Kaido 1987 mees M21 Eesti, Harju maakond
1213 4.grupp 1001 - 1500 Kaljumäe, Martin 1983 mees M21 Eesti, Harju maakond
1214 4.grupp 1001 - 1500 Soosaar, Lauri 2000 mees M18 Eesti, Viljandi maakond Viljandi Spordikool
1215 4.grupp 1001 - 1500 Pajur, Maris 1986 naine N21 Eesti, Harju maakond
1216 4.grupp 1001 - 1500 Uha, Mari 1998 naine N21 Eesti, Viljandi maakond Viljandi Spordikool
1217 4.grupp 1001 - 1500 Palgi, Liisi 1988 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
1218 4.grupp 1001 - 1500 Torim, Heli 1971 naine N45 Eesti, Viljandi maakond
1219 4.grupp 1001 - 1500 Pullerits, Kristiina 1988 naine N21 Eesti, Harju maakond
1220 4.grupp 1001 - 1500 Keskrand, Kalle 1979 mees M35 Eesti, Harju maakond
1221 4.grupp 1001 - 1500 Prantsus, Birgit 1988 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
1222 4.grupp 1001 - 1500 Riives, Aire 1971 naine N45 Eesti, Tartu maakond
1223 4.grupp 1001 - 1500 Pullerits, Tõnu 1982 mees M35 Eesti, Harju maakond MTÜ Spordiselts
1224 4.grupp 1001 - 1500 Kipper, Kulno 1998 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
1225 4.grupp 1001 - 1500 Jesse, Karin 1965 naine N50 Eesti, Tartu maakond
1226 4.grupp 1001 - 1500 Reinu, Robert 1987 mees M21 Eesti, Rapla maakond
1227 4.grupp 1001 - 1500 Rohtla, Janika 1989 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
1228 4.grupp 1001 - 1500 Ant, Urmas 1974 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
1229 4.grupp 1001 - 1500 Lindepuu, Kaire 1983 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
1230 4.grupp 1001 - 1500 Tamm, Tanel 1981 mees M35 Eesti, Saare maakond
1231 4.grupp 1001 - 1500 Remmelgas, Leiger 1963 mees M50 Eesti, Viljandi maakond sportivad eestlased
1232 4.grupp 1001 - 1500 Parisvä, Heiki Engels 1976 mees M40 Eesti, Rapla maakond
1233 4.grupp 1001 - 1500 Jääger, Marek 1976 mees M40 Eesti, Pärnu maakond
1234 4.grupp 1001 - 1500 Alekõrs, Taavi 1978 mees M35 Eesti, Valga maakond
1235 4.grupp 1001 - 1500 Heinrand, Juho 1940 mees M75 Eesti, Harju maakond
1236 4.grupp 1001 - 1500 Pihlak, Evelin 1977 naine N40 Eesti, Tartu maakond spordiklubi Altia
1237 4.grupp 1001 - 1500 Vedler, Sulev 1970 mees M45 Eesti, Harju maakond
1238 4.grupp 1001 - 1500 Roosve, Sander 2003 mees M14 Eesti, Harju maakond Nõmme Spordiklubi
1239 4.grupp 1001 - 1500 Mägi, Piret 1987 naine N21 Eesti, Harju maakond
1240 4.grupp 1001 - 1500 Reisman, Robert 1988 mees M21 Eesti, Järva maakond Stora Enso Eesti AS
1241 4.grupp 1001 - 1500 Haan, Elis 1985 naine N21 Eesti, Viljandi maakond Oskar
1242 4.grupp 1001 - 1500 Jansons, Einars 1986 mees M21 Läti, Ventspils nov.
1243 4.grupp 1001 - 1500 Reisberg, Reimo 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond Koondise Kormoranid
1244 4.grupp 1001 - 1500 Helve, Piret 1984 naine N21 Eesti, Viljandi maakond Sveba-Dahlen Spordiklubi
1245 4.grupp 1001 - 1500 Laanesoo, Ando 1970 mees M45 Eesti, Lääne maakond
1246 4.grupp 1001 - 1500 Kern, Raul 1976 mees M40 Eesti, Tartu maakond
1247 4.grupp 1001 - 1500 Oja, Iti 1983 naine N21 Eesti, Pärnu maakond PREAB
1248 4.grupp 1001 - 1500 Ojamets, Salme 1959 naine N55 Eesti, Viljandi maakond
1249 4.grupp 1001 - 1500 Allilender, Grete 1993 naine N21 Eesti, Valga maakond
1250 4.grupp 1001 - 1500 Alp, Gerly 1990 naine N21 Eesti, Harju maakond Fujitsu Estonia AS
1251 4.grupp 1001 - 1500 Välja, Aimar 1975 mees M40 Eesti, Pärnu maakond
1252 4.grupp 1001 - 1500 Roosve, Tõnu 1971 mees M45 Eesti, Harju maakond Eesti Energia Spordiklubi
1253 4.grupp 1001 - 1500 Raja, Mari 1999 naine N18 Eesti, Viljandi maakond Raja&Raja Oü
1254 4.grupp 1001 - 1500 Kolla, Paul 1958 mees M55 Eesti, Viljandi maakond TSK Joosu
1255 4.grupp 1001 - 1500 Trees, Margus 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
1256 4.grupp 1001 - 1500 Truu, Tuule 2005 naine N14 Eesti, Viljandi maakond
1257 4.grupp 1001 - 1500 Grinbergs, Davis 1999 mees M18 Läti, Ventspils nov.
1258 4.grupp 1001 - 1500 Kadarpik, Kairi 1988 naine N21 Eesti, Harju maakond
1259 4.grupp 1001 - 1500 Viitak, Helle 1973 naine N40 Eesti, Jõgeva maakond
1260 4.grupp 1001 - 1500 Tõnisson, Andres 1960 mees M55 Eesti, Harju maakond
1261 4.grupp 1001 - 1500 Tõnurist, Tambet 1947 mees M70 Eesti, Viljandi maakond
1262 4.grupp 1001 - 1500 Tishler, Mari-Liis 1992 naine N21 Eesti, Harju maakond
1263 4.grupp 1001 - 1500 Indriko, Ivo 1984 mees M21 Eesti, Tartu maakond SAINT GOBAIN GLASS ESTONIA SE
1264 4.grupp 1001 - 1500 Leben, Margus 1962 mees M55 Eesti, Harju maakond
1265 4.grupp 1001 - 1500 Kallas, Hedvig 1988 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
1266 4.grupp 1001 - 1500 Tooming, Andreas 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
1267 4.grupp 1001 - 1500 Uusna, Alari 1969 mees M45 Eesti, Pärnu maakond
1268 4.grupp 1001 - 1500 Purga, Diana 1985 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
1269 4.grupp 1001 - 1500 Nursi, Imre 1974 mees M40 Eesti, Tartu maakond
1270 4.grupp 1001 - 1500 Käosaar, Mari 1986 naine N21 Eesti, Harju maakond FB Jooksmine
1271 4.grupp 1001 - 1500 Vaal, Deivy 1991 naine N21 Eesti, Viljandi maakond Oskar
1272 4.grupp 1001 - 1500 Männi, Kaido 1969 mees M45 Eesti, Tartu maakond
1273 4.grupp 1001 - 1500 Piik, Kristin 1978 naine N35 Eesti, Tartu maakond
1274 4.grupp 1001 - 1500 Üprus, Erik-Voldemar 1942 mees M75 Eesti, Harju maakond
1275 4.grupp 1001 - 1500 Suurhallik, Cevin 2003 mees M14 Eesti, Viljandi maakond
1276 4.grupp 1001 - 1500 Tiislär, Karl Ramses 2004 mees M14 Eesti, Harju maakond
1277 4.grupp 1001 - 1500 Kiiman, Kauri 1987 mees M21 Eesti, Viljandi maakond TARISTON AS
1278 4.grupp 1001 - 1500 Lehesmets, Taivo 1957 mees M60 Eesti, Viljandi maakond
1279 4.grupp 1001 - 1500 Lemsalu, Tiit 1983 mees M21 Eesti, Tartu maakond
1280 4.grupp 1001 - 1500 Mägi, Madis 1986 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
1281 4.grupp 1001 - 1500 Merilo, Mati 1942 mees M75 Eesti, Tartu maakond
1282 4.grupp 1001 - 1500 Nöps, Antti 1969 mees M45 Eesti, Tartu maakond
1283 4.grupp 1001 - 1500 Puusild, Rene 2004 mees M14 Eesti, Viljandi maakond
1284 4.grupp 1001 - 1500 Siemann, Pipi-Liis 1975 naine N40 Eesti, Järva maakond Türitri
1285 4.grupp 1001 - 1500 Pukk, Georg 1998 mees M21 Eesti, Harju maakond
1286 4.grupp 1001 - 1500 Leiaru, Maris 1986 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
1287 4.grupp 1001 - 1500 Sammel, Merili 1997 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
1288 4.grupp 1001 - 1500 Järve, Guldar 1966 mees M50 Eesti, Viljandi maakond
1289 4.grupp 1001 - 1500 Miilen, Kristel 1979 naine N35 Eesti, Viljandi maakond
1290 4.grupp 1001 - 1500 Siimon, Marek 1974 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
1291 4.grupp 1001 - 1500 Veenpere, Jana 1974 naine N40 Eesti, Harju maakond
1292 4.grupp 1001 - 1500 Toiger, Eve 1976 naine N40 Eesti, Harju maakond spordisõprade klubi
1293 4.grupp 1001 - 1500 Varula, Romi 2000 naine N18 Eesti, Viljandi maakond
1294 4.grupp 1001 - 1500 Susi, Lii 1978 naine N35 Eesti, Viljandi maakond
1295 4.grupp 1001 - 1500 Maidla, Reevo 1979 mees M35 Eesti, Viljandi maakond Viljandi kultuuriakadeemia
1296 4.grupp 1001 - 1500 Piir, Ingrid 1972 naine N45 Eesti, Viljandi maakond Viljandi Rattaklubi
1297 4.grupp 1001 - 1500 Hõbejärv, Priit 1981 mees M35 Eesti, Tartu maakond
1298 4.grupp 1001 - 1500 Jaago, Kristiina 1983 naine N21 Eesti, Harju maakond
1299 4.grupp 1001 - 1500 Kask, Anna-Liina 2001 naine N16 Eesti, Viljandi maakond
1300 4.grupp 1001 - 1500 Short, Michael 1970 mees M45 Belgia, Brussel Hoofdstedelijk Gewest
1301 4.grupp 1001 - 1500 Sulg, Katrin 1978 naine N35 Eesti, Harju maakond
1302 4.grupp 1001 - 1500 Värv, Kristjan 1978 mees M35 Eesti, Harju maakond Eesti Skicircus
1303 4.grupp 1001 - 1500 Tamm, Kaimar 2002 mees M16 Eesti, Viljandi maakond Viljandi Spordikool
1304 4.grupp 1001 - 1500 Pruttšenko, Maria 1987 naine N21 Eesti, Harju maakond
1305 4.grupp 1001 - 1500 Rebane, Urmas 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond SK Jooksupartner
1306 4.grupp 1001 - 1500 Valge, Kerli 1987 naine N21 Eesti, Harju maakond SK Jooksupartner
1307 4.grupp 1001 - 1500 Lepmets, Margus 1983 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
1308 4.grupp 1001 - 1500 Hommik, Alari 1998 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
1309 4.grupp 1001 - 1500 Kivistik, Hanna Kristin 1999 naine N18 Eesti, Viljandi maakond Viljandi Spordikool
1310