Et En
Ava võistluse menüü
Üldinfo Juhend Registreerunud Stardinimekirjad Tulemused Galerii Kommentaarid Ajalugu

Toetajad

Viljandi
Nordea
Eesti Keskkonnateenused
Kultuurkapital
Hansaliinid
Jooksupartner
Viljandi Kutseõppekeskus
Rakvere Lihatööstus
Limonaad
Nike
Salomon
Esro
A Le Cog
Cep
Bed Factory
Sakala
Just rest
Storm
Airok
on24
Zeropoint
Egg
My Fitness
Autoekspert
Autoekspert
AlphaGIS OÜ
Sakala Ilustuudio
Tere AS
OÜ Print Best

Stardinimekirjad

Vali distants:
Stardinimekiri seisuga 13.05.2019 11:03.

87. Suurjooks ümber Viljandi järve stardinimekiri

Nr. Grupp Nimi Sünniaasta Sugu VKL Elukoht Võistkond/Organisatsioon
1 Eliit 1-100 Tšerepannikov, Sergei 1983 mees M21 Eesti, Harju maakond TREENINGPARTNER/ADIDAS
2 Eliit 1-100 Hartmanis, Reinis 1994 mees M21 Läti, Kurzeme
3 Eliit 1-100 Jürs, Sander 1985 mees M21 Eesti, Harju maakond Sparta
4 Eliit 1-100 Allase, Olavi 1993 mees M21 Eesti, Järva maakond
5 Eliit 1-100 Kais, Ülari 1988 mees M21 Eesti, Viljandi maakond SK Jooksupartner
6 Eliit 1-100 Reinart, Hardo 1991 mees M21 Eesti, Järva maakond
7 Eliit 1-100 Ratasepp, Rait 1983 mees M21 Eesti, Tartu maakond MTÜ TriSmile
8 Eliit 1-100 Matisons, Aigars 1971 mees M45 Läti, Ventspils novads MARATONA KLUBS
9 Eliit 1-100 Mäe, Karl 1994 mees M21 Eesti, Pärnu maakond
10 Eliit 1-100 Kits, Keio 1989 mees M21 Eesti, Viljandi maakond Airok Team
11 Eliit 1-100 Andresson, Mart 1985 mees M21 Eesti, Tartu maakond Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
12 Eliit 1-100 Orm, Olari 1987 mees M21 Eesti, Tartu maakond ProRunner
13 Eliit 1-100 Reinart, Rauno 1992 mees M21 Eesti, Järva maakond ProRunner
14 Eliit 1-100 Miljand, Karl-Rauno 1990 mees M21 Eesti, Harju maakond Triatloni
15 Eliit 1-100 Tammemäe, Joosep 1990 mees M21 Eesti, Viljandi maakond Viljandi suusaklubi
16 Eliit 1-100 Piip, Kaarel 1987 mees M21 Eesti, Tartu maakond SK ProRunner
17 Eliit 1-100 Õisnurm, Kalev 1970 mees M45 Eesti, Saare maakond
18 Eliit 1-100 Vulla, Elar 1982 mees M21 Eesti, Lääne-Viru maakond
19 Eliit 1-100 Salla, Raimo 1987 mees M21 Eesti, Järva maakond Türi Jõud
20 Eliit 1-100 Maiste, Tarmo 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond TSK Joosu
21 Eliit 1-100 Hvalõnski, Roman 1988 mees M21 Eesti, Harju maakond Staabi-ja sidepataljon
22 Eliit 1-100 Hussar, Karel 1995 mees M21 Eesti, Harju maakond SK Jooksupartner
23 Eliit 1-100 Hytönen, Juho-Veikko 1985 mees M21 Eesti, Harju maakond Team Kestavyysurheilu.fi
24 Eliit 1-100 Soo, Allar 1991 mees M21 Eesti, Jõgeva maakond
25 Eliit 1-100 Paris, Olav 1979 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
26 Eliit 1-100 Rammo, Matt 1988 mees M21 Eesti, Harju maakond Treeningpartner
27 Eliit 1-100 Grinvalds, Guntis 1979 mees M35 Läti, Latvia MARATONA KLUBS/Latvia
28 Eliit 1-100 Veilberg, Ago 1963 mees M50 Eesti, Lääne-Viru maakond Kjk Vike
29 Eliit 1-100 Kilk, Ain 1967 mees M45 Eesti, Harju maakond
30 Eliit 1-100 Nõmm, Raivo 1976 mees M40 Eesti, Viljandi maakond Sveba-Dahlen Spordiklubi
31 Eliit 1-100 Veilberg, Meelis 1961 mees M55 Eesti, Lääne-Viru maakond Vike
32 Eliit 1-100 Heile, Ott-Jaanus 1996 mees M21 Eesti, Viljandi maakond Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
33 Eliit 1-100 Hussar, Aimar 1981 mees M35 Eesti, Võru maakond Kündja Spordiklubi
34 Eliit 1-100 Reitsnik, Tarmo 1972 mees M40 Eesti, Harju maakond
35 Eliit 1-100 Rink, Meelis 1975 mees M40 Eesti, Viljandi maakond SK Viljandi Jokker
36 Eliit 1-100 Pallo, Rait 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond Swedbank SK
37 Eliit 1-100 Anton, Arvi 1992 mees M21 Eesti, Tartu maakond Viljandi suusaklubi
38 Eliit 1-100 Lessing, Roland 1978 mees M35 Eesti, Tartu maakond
39 Eliit 1-100 Terehhov, German 1972 mees M40 Eesti, Ida-Viru maakond
40 Eliit 1-100 Vaher, Andrus 1983 mees M21 Eesti, Viljandi maakond VAK Staier
41 Eliit 1-100 Zunda, Antis 1961 mees M55 Läti, Gulbene
42 Eliit 1-100 Vilismäe, Martin 1989 mees M21 Eesti, Harju maakond
43 Eliit 1-100 Zuburs, Dainis 1971 mees M45 Läti, Kurzeme
44 Eliit 1-100 Sepp, Leivo 1972 mees M40 Eesti, Harju maakond Ekstreem.ee
45 Eliit 1-100 Vahkal, Kaido 1975 mees M40 Eesti, Tartu maakond SK ProRunner
46 Eliit 1-100 Jänes, Jaan 1986 mees M21 Eesti, Viljandi maakond Karmet Grupp
47 Eliit 1-100 Dubrovski, Jan 1984 mees M21 Eesti, Harju maakond Treeningpartner
48 Eliit 1-100 Pedak, Jaanus 1966 mees M50 Eesti, Harju maakond
49 Eliit 1-100 Ridamäe, Alar 1970 mees M45 Eesti, Harju maakond
50 Eliit 1-100 Mumm, Indrek 1968 mees M45 Eesti, Harju maakond Sparta
51 Eliit 1-100 Kivirüüt, Margus 1979 mees M35 Eesti, Tartu maakond Simuna SK
52 Eliit 1-100 Klesmann, Villu 1971 mees M45 Eesti, Harju maakond Merevägi
53 Eliit 1-100 Bauman, Jaanus 1976 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
54 Eliit 1-100 Aasmäe, Meelis 1972 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
55 Eliit 1-100 Veide, Hannes 1976 mees M40 Eesti, Tartu maakond Saint Gobain Glass
56 Eliit 1-100 Eller, Villu 1992 mees M21 Eesti, Harju maakond Treeningpartner
57 Eliit 1-100 Rosen, Ulf 1969 mees M45 Eesti, Harju maakond 21 CC
58 Eliit 1-100 Enn, Lauri 1980 mees M35 Eesti, Tartu maakond Sparta spordiselts
59 Eliit 1-100 Vares, Kristjan 1980 mees M35 Eesti, Harju maakond VAK STAIER
60 Eliit 1-100 Järvi, Esko 1985 mees M21 Eesti, Võru maakond
61 Eliit 1-100 Priks, Keijo 1987 mees M21 Eesti, Valga maakond VAK STAIER
62 Eliit 1-100 Pakri, Tom 1991 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
63 Eliit 1-100 Liplap, Veljo 1976 mees M40 Eesti, Pärnu maakond
64 Eliit 1-100 Sune, Andres 1959 mees M55 Eesti, Lääne-Viru maakond
65 Eliit 1-100 Treimuth, Meelis 1969 mees M45 Eesti, Rapla maakond Haanja RK
66 Eliit 1-100 Väljaots, Kevin 1993 mees M21 Eesti, Harju maakond Täppsportlased
67 Eliit 1-100 Vainer, Miiko 1985 mees M21 Eesti, Harju maakond
68 Eliit 1-100 Aru, Gertis 1990 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
69 Eliit 1-100 Maiste, Margus 1977 mees M35 Eesti, Harju maakond TSK Joosu
70 Eliit 1-100 Sutt, Romet 1995 mees M21 Eesti, Pärnu maakond Jõulu
71 Eliit 1-100 Vaher, Risto 1998 mees M18 Eesti, Pärnu maakond
72 Eliit 1-100 Piirsalu, Meelis 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
73 Eliit 1-100 Krimm, Raido 1982 mees M21 Eesti, Harju maakond Treeningpartner
74 Eliit 1-100 Tilga, Kajar 1967 mees M45 Eesti, Valga maakond
75 Eliit 1-100 Tintera, Jirí 1981 mees M35 Eesti, Tartu maakond
76 Eliit 1-100 Kasekamp, Andrus 1973 mees M40 Eesti, Viljandi maakond CYCLON
77 Eliit 1-100 Metsva, Mart 1989 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
78 Eliit 1-100 Kooser, Mart 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
79 Eliit 1-100 Pähn, Janar 1976 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
80 Eliit 1-100 Barinov, Kaarel 1985 mees M21 Eesti, Hiiu maakond sparta
81 Eliit 1-100 Torim, Enno 1970 mees M45 Eesti, Viljandi maakond VAK Staier
82 Eliit 1-100 Gromov, Viktor 1959 mees M55 Venemaa, Pskovskay Pskov ski team
83 Eliit 1-100 Edo, Kris Gregor 1999 mees M18 Eesti, Viljandi maakond VAK Staier
84 Eliit 1-100 Lang, Tanel 1995 mees M21 Eesti, Viljandi maakond Viljandi Tulevik JK
85 Eliit 1-100 Teor, Roger 1997 mees M21 Eesti, Viljandi JK Tulevik
86 Eliit 1-100 Chirkov, Valery 1961 mees M55 Venemaa, Pskov
87 Eliit 1-100 Kalmus, Martin 1984 mees M21 Eesti, Tartu maakond Karmet Grupp
88 Eliit 1-100 Tiislär, Kaido 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond jakob westholmi gümnaasium
89 Eliit 1-100 Pärnat, Üllar 1990 mees M21 Eesti, Pärnu maakond Täppsportlased
90 Eliit 1-100 Valter, Marko 1977 mees M35 Eesti, Harju maakond
91 Eliit 1-100 Kiipsaar, Raido 1967 mees M45 Eesti, Harju maakond
92 Eliit 1-100 Väljaots, Kain 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond Täppsportlased
93 Eliit 1-100 Kingo, Gunnar 1980 mees M35 Eesti, Harju maakond
94 Eliit 1-100 Lints, Eno 1992 mees M21 Eesti, Jõgeva maakond
95 Eliit 1-100 Tammemäe, Kaupo 1995 mees M21 Eesti, Viljandi maakond Viljandi suusaklubi
96 Eliit 1-100 Siht, Jüri 1964 mees M50 Eesti, Viljandi maakond VAK-Staier
97 Eliit 1-100 Kuuskla, Priit 1982 mees M21 Eesti, Lääne-Viru maakond SK Aaspere
98 Eliit 1-100 Kala, Taavi 1986 mees M21 Eesti, Harju maakond SK Pleki Pande
99 Eliit 1-100 Kallak, Jaan 1981 mees M35 Eesti, Viljandi Sakala Suusaklubi
100 Eliit 1-100 Kimask, Eduard 1972 mees M40 Eesti, Harju maakond
101 1. grupp 101-300 Loskutov, Pavel 1969 mees M45 Eesti, Valga
102 1. grupp 101-300 Kaiv, Taavi 1989 mees M21 Eesti, Järva maakond Türi Jõud
103 1. grupp 101-300 Mäe, Vahur 1980 mees M35 Eesti, Pärnu
104 1. grupp 101-300 Kaar, Alar 1979 mees M35 Eesti, Viljandi maakond Vak Staier
105 1. grupp 101-300 Lerme, Ritvars 1975 mees M40 Läti, Latvia
106 1. grupp 101-300 Tiiksaar, Aaro 1978 mees M35 Eesti, Harju maakond
107 1. grupp 101-300 Abner, Andre 1970 mees M45 Eesti, Viljandi Print Best
108 1. grupp 101-300 Mardla, Tõnu 1978 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
109 1. grupp 101-300 Reimets, Ramon 1985 mees M21 Eesti, Tartu maakond
110 1. grupp 101-300 Kutsar, Georg Caius 1997 mees M21 Eesti, Tartu maakond Tartu Suusaklubi
111 1. grupp 101-300 Kuusik, Maie 1972 naine N40 Eesti, Harju maakond
112 1. grupp 101-300 Allik, Tambet 1955 mees M60 Eesti, Saare maakond
113 1. grupp 101-300 Bõtškov, Mihhail 1986 mees M21 Eesti, Harju maakond InFocus Team
114 1. grupp 101-300 Undrest, Andrus 1976 mees M40 Eesti, Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
115 1. grupp 101-300 Saluveer, Joona 1978 mees M35 Eesti, Harju maakond Omniva SK
116 1. grupp 101-300 Hanga, Karol 2000 mees M16 Eesti, Harju maakond
117 1. grupp 101-300 Hummal, Erkki 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond Sparta
118 1. grupp 101-300 Talves, Priit 1986 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
119 1. grupp 101-300 Vitsut, Mihkel 1991 mees M21 Eesti, Viljandi maakond Karmet Grupp
120 1. grupp 101-300 Nikolajev, Dmitri 1967 mees M45 Eesti, Ida-Viru maakond
121 1. grupp 101-300 Sellik, Siim 1992 mees M21 Eesti, Tartu maakond
122 1. grupp 101-300 Haava, Henno 1973 mees M40 Eesti, Tartu maakond
123 1. grupp 101-300 Randmäe, Kermo 1996 mees M21 Eesti, Viljandi maakond Viljandi sõudeklubi
124 1. grupp 101-300 Karja, Kaupo 1984 mees M21 Eesti, Tartu maakond Karmet Grupp
125 1. grupp 101-300 Guzas, Eivinas 1980 mees M35 Eesti, Harju maakond
126 1. grupp 101-300 Juur, Kristjan 1982 mees M21 Eesti, Tartu maakond
127 1. grupp 101-300 Vanamets, Janek 1971 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
128 1. grupp 101-300 Kivisild, Marko 1989 mees M21 Eesti, Viljandi maakond Viljandi Taipoksi Klubi
129 1. grupp 101-300 Kongo, Herbert 1992 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
130 1. grupp 101-300 Kingo, Priit 1977 mees M35 Eesti, Harju maakond Swedbank SK
131 1. grupp 101-300 Luts, Marek 1970 mees M45 Eesti, Valga maakond Täppsportlased
132 1. grupp 101-300 Kask, Ats 1985 mees M21 Eesti, Viljandi JK Tulevik
133 1. grupp 101-300 Soots, Viivi-Anne 1971 naine N45 Eesti, Harju maakond Treeningpartner/Diadora
134 1. grupp 101-300 Mazurs, Ainars 1968 mees M45 Läti, Vidzeme 5A-Valka/LV
135 1. grupp 101-300 Järve, Alo 1976 mees M40 Eesti, Tartu maakond
136 1. grupp 101-300 Andrejeva, Olga 1985 naine N21 Eesti, Rapla maakond Sparta
137 1. grupp 101-300 Kiisler, Aivar 1972 mees M40 Eesti, Viljandi maakond TSK Joosu
138 1. grupp 101-300 Reemi, Raigo 1976 mees M40 Eesti, Rapla maakond
139 1. grupp 101-300 Männik, Kristjan 1984 mees M21 Eesti, Harju maakond Helmes AS
140 1. grupp 101-300 Rõigas, Paavo 1969 mees M45 Eesti, Tartu maakond
141 1. grupp 101-300 Norman, Mart 1972 mees M40 Eesti, Harju maakond SK ProRunner
142 1. grupp 101-300 Pilli, Moonika 1982 naine N21 Eesti, Lääne-Viru maakond SK Jooksupartner
143 1. grupp 101-300 Leisalu, Tanel 1979 mees M35 Eesti, Ida-Viru maakond
144 1. grupp 101-300 Aboltins, Ilgvars 1956 mees M60 Läti, Rujena
145 1. grupp 101-300 Aave, Marius 1986 mees M21 Eesti, Tartu maakond Sk Prorunner
146 1. grupp 101-300 Miller, Mait 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
147 1. grupp 101-300 Saar, Heigo 1969 mees M45 Eesti, Harju maakond
148 1. grupp 101-300 Johanson, Jaanus 1973 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
149 1. grupp 101-300 Orav, Mark 1975 mees M40 Eesti, Viljandi maakond Airok Team
150 1. grupp 101-300 Rähn, Ahto 1980 mees M35 Eesti, Tartu maakond
151 1. grupp 101-300 Rähn, Alar 1978 mees M35 Eesti, Tartu maakond
152 1. grupp 101-300 Lukka, Simon 1994 mees M21 Eesti, Viljandi maakond JK Viljandi Tulevik
153 1. grupp 101-300 Põlluste, Risto 1995 mees M21 Eesti, Lääne-Viru maakond Kjk Vike
154 1. grupp 101-300 Kivi, Mart 1983 mees M21 Eesti, Harju maakond SK Jooksupartner
155 1. grupp 101-300 Tiitus, Siim 1989 mees M21 Eesti, Viljandi maakond Elamuspank
156 1. grupp 101-300 Luht, Raivo 1960 mees M55 Soome, Uusimaa
157 1. grupp 101-300 Aas, Andres 1977 mees M35 Eesti, Viljandi maakond IITEE SK
158 1. grupp 101-300 Merivälja, Margus 1978 mees M35 Eesti, Harju maakond SK Jooksupartner
159 1. grupp 101-300 Atonen, Marek 1977 mees M35 Eesti, Harju maakond VAK Staier
160 1. grupp 101-300 Kübarsepp, Karmo 1990 mees M21 Eesti, Ida-Viru maakond
161 1. grupp 101-300 Raag, Kaupo 1980 mees M35 Eesti, Harju maakond
162 1. grupp 101-300 Lass, Risto 1973 mees M40 Eesti, Pärnu maakond SK Saarde
163 1. grupp 101-300 Caklis, Raitis 1984 mees M21 Läti, Latvia
164 1. grupp 101-300 Märtson, Marek 1983 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
165 1. grupp 101-300 Viktorovitš, Martin 1987 mees M21 Eesti, Pärnu maakond PREAB
166 1. grupp 101-300 Väli, Jürgo 1985 mees M21 Eesti, Viljandi maakond Karmet Grupp
167 1. grupp 101-300 Rohtla, Urmas 1968 mees M45 Eesti, Tartu maakond Airok Team
168 1. grupp 101-300 Tamm, Maris 1984 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
169 1. grupp 101-300 Alamets, Ülari 1967 mees M45 Eesti, Harju maakond
170 1. grupp 101-300 Karolin, Indrek 1973 mees M40 Eesti, Põlva maakond
171 1. grupp 101-300 Tjuška, Viktor 1978 mees M35 Eesti, Viljandi maakond PPA
172 1. grupp 101-300 Hussar, Kaidar 1971 mees M45 Eesti, Võru maakond Kündja Spordiklubi
173 1. grupp 101-300 Kuznetsov, Madis 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
174 1. grupp 101-300 Kuningas, Andres 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
175 1. grupp 101-300 Standzenieks, Marcis 1972 mees M40 Läti, Kurzeme
176 1. grupp 101-300 Uussalu, Rainis 1986 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
177 1. grupp 101-300 Türkson, Arne 1968 mees M45 Eesti, Tartu maakond
178 1. grupp 101-300 Tammer, Meelis 1974 mees M40 Eesti, Pärnu maakond
179 1. grupp 101-300 Treufeld, Sergo 1983 mees M21 Eesti, Harju maakond Kuusalu SK
180 1. grupp 101-300 Kivi, Liina 1983 naine N21 Eesti, Harju maakond SK Jooksupartner
181 1. grupp 101-300 Veelain, Karli 1993 mees M21 Eesti, Harju maakond
182 1. grupp 101-300 Reinbach, Indrek 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond Merevägi
183 1. grupp 101-300 Palmiste, Sander 1993 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
184 1. grupp 101-300 Vaakmann, Kalmer 1973 mees M40 Eesti, Jõgeva maakond
185 1. grupp 101-300 Loit, Madis 1984 mees M21 Eesti, Harju maakond
186 1. grupp 101-300 Liin, Urmas 1976 mees M40 Eesti, Tartu maakond
187 1. grupp 101-300 Rohelpuu, Enno 1969 mees M45 Eesti, Viljandi maakond SK Võhma
188 1. grupp 101-300 Lillipuu, Vello 1969 mees M45 Eesti, Järva maakond
189 1. grupp 101-300 Küttis, Radek 1972 mees M40 Eesti, Rapla maakond SK Jooksupartner
190 1. grupp 101-300 Sammel, Arne 1955 mees M60 Eesti, Viljandi
191 1. grupp 101-300 Rauba, Tanel 1985 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
192 1. grupp 101-300 Kin, Edvin 2000 mees M16 Eesti, Harju maakond Eesti Raudtee Spordiklubi
193 1. grupp 101-300 Arak, Andero 1981 mees M35 Eesti, Harju maakond
194 1. grupp 101-300 Joonas, Peep 1966 mees M50 Eesti, Võru maakond
195 1. grupp 101-300 Põldsaar, Paul 1976 mees M40 Eesti, Järva maakond Suusagrupp
196 1. grupp 101-300 Cakle, Laura 1986 naine N21 Läti, Ventspils novads MARATONA KLUBS
197 1. grupp 101-300 Priks, Hanno 1963 mees M50 Eesti, Valga maakond VAK Staier
198 1. grupp 101-300 Tikva, Indrek 1970 mees M45 Eesti, Harju maakond Albe Team
199 1. grupp 101-300 Olev, Tanel 1992 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
200 1. grupp 101-300 Keernik, Gunnar 1973 mees M40 Eesti, Tartu maakond
201 1. grupp 101-300 Lavrentjev, Ivan 1992 mees M21 Eesti, Harju maakond 21CC Triatloniklubi
202 1. grupp 101-300 Vahter, Kait 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond Treeningpartner
203 1. grupp 101-300 Roots, Kristjan 1998 mees M18 Eesti, Jõgevamaa
204 1. grupp 101-300 Sisask, Valmar 1985 mees M21 Eesti, Võru maakond
205 1. grupp 101-300 Timmusk, Kristjan 1982 mees M21 Eesti, Tartu maakond
206 1. grupp 101-300 Peterkopf, Indrek 1970 mees M45 Eesti, Tartu maakond
207 1. grupp 101-300 Ehrstein, Reimo 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond EBS MBA
208 1. grupp 101-300 Pappel, Jaanus 1971 mees M45 Eesti, Harju maakond
209 1. grupp 101-300 Mägi, Heiki 1982 mees M21 Eesti, Pärnu maakond
210 1. grupp 101-300 Traks, Hanno 1971 mees M45 Eesti, Lääne-Viru maakond
211 1. grupp 101-300 Luht, Risto 1985 mees M21 Soome, Uusimaa
212 1. grupp 101-300 Schmidt, Arnold 1955 mees M60 Eesti, Viljandi maakond
213 1. grupp 101-300 Kallakas, Urmo 1984 mees M21 Eesti, Harju maakond Sparta
214 1. grupp 101-300 Teearu, Neeme 1970 mees M45 Eesti, Pärnu maakond SK SAARDE
215 1. grupp 101-300 Koll, Jürgen 1998 mees M18 Eesti, Harju maakond
216 1. grupp 101-300 Ärm, Urmas 1966 mees M50 Eesti, Järva maakond
217 1. grupp 101-300 Saar, Imre 1990 mees M21 Eesti, Harju maakond
218 1. grupp 101-300 Sulmeisters, Arnis 1970 mees M45 Läti, Cesu novads
219 1. grupp 101-300 Panov, Roman 1976 mees M40 Eesti, Ida-Viru maakond
220 1. grupp 101-300 Saare, Tarmo 1964 mees M50 Eesti, Järva maakond
221 1. grupp 101-300 Kaur, Margus 1968 mees M45 Eesti, Tartu maakond
222 1. grupp 101-300 Oranen, Peeter 1978 mees M35 Eesti, Jõgeva maakond Prorunner
223 1. grupp 101-300 Parygin, Dmitry 1974 mees M40 Venemaa, Venemaa Pskov Ski Team
224 1. grupp 101-300 Niineväli, Andres 1969 mees M45 Eesti, Harju maakond
225 1. grupp 101-300 Lember, Jaagup 1995 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
226 1. grupp 101-300 Avel, Rauno 1990 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
227 1. grupp 101-300 Seskens, Leons 1956 mees M60 Läti, Vidzeme
228 1. grupp 101-300 Laur, Severi 1978 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
229 1. grupp 101-300 Pääru, Priit 1969 mees M45 Eesti, Harju maakond
230 1. grupp 101-300 Einberg, Gery 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond GECC LP
231 1. grupp 101-300 Laimets, Jaanus 1978 mees M35 Eesti, Pärnu maakond
232 1. grupp 101-300 Tragon, Mart 1985 mees M21 Eesti, Jõgevamaa
233 1. grupp 101-300 Tammoja, Andrus 1964 mees M50 Eesti, Viljandi maakond Sportivad eestlased
234 1. grupp 101-300 Lilleoru, Merle 1977 naine N35 Eesti, Harju maakond
235 1. grupp 101-300 Viitmaa, Alar 1970 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
236 1. grupp 101-300 Jürisaar, Merilin 2000 naine N16 Eesti, Harju maakond
237 1. grupp 101-300 Jürisaar, Meelis 1971 mees M45 Eesti, Harju maakond
238 1. grupp 101-300 Ollep, Janek 1970 mees M45 Eesti, Pärnu maakond
239 1. grupp 101-300 Hubel, Indrek 1986 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
240 1. grupp 101-300 Seppar, Elvis 1978 mees M35 Eesti, Harju maakond
241 1. grupp 101-300 Kaljumäe, Karl 1990 mees M21 Eesti, Harju maakond KPMG
242 1. grupp 101-300 Kaju, Andres 1983 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
243 1. grupp 101-300 Rundu, Marko 1977 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
244 1. grupp 101-300 Köster, Raul 1971 mees M45 Eesti, Harju maakond Myfitness Viru
245 1. grupp 101-300 Vürmer, Silver 1980 mees M35 Eesti, Harju maakond Prorunner
246 1. grupp 101-300 Jaaksoo, Rain 1983 mees M21 Eesti, Tartu maakond
247 1. grupp 101-300 Tähepõld, Margus 1978 mees M35 Eesti, Harju maakond MKM Jooksuklubi
248 1. grupp 101-300 Karm, Kaimar 1974 mees M40 Eesti, Valga maakond
249 1. grupp 101-300 Moor, Hannes 1997 mees M21 Eesti, Võru maakond
250 1. grupp 101-300 Keskküla, Karol 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond Viru Tull
251 1. grupp 101-300 Virgepuu, Erko 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond Swedbank SK
252 1. grupp 101-300 Karro, Mario 1979 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
253 1. grupp 101-300 Kiiranen, Kalle 1953 mees M60 Eesti, Tartu maakond Tartu Suusaklubi
254 1. grupp 101-300 Varsamaa, Merilin 1990 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
255 1. grupp 101-300 Järv, Eerik 1972 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
256 1. grupp 101-300 Vilk, Hannes 1971 mees M45 Eesti, Jõgeva maakond
257 1. grupp 101-300 Vildersen, Tarmo 1984 mees M21 Eesti, Viljandi maakond TSK Joosu
258 1. grupp 101-300 Jaama, Sander 1987 mees M21 Eesti, Harju maakond
259 1. grupp 101-300 Viks, Sven 1966 mees M50 Eesti, Jõgeva maakond
260 1. grupp 101-300 Bester, Arno 1985 mees M21 Eesti, Pärnu maakond
261 1. grupp 101-300 Kuusik, Ants 1949 mees M65 Eesti, Viljandi VAK Staier
262 1. grupp 101-300 Linke, Martin 1975 mees M40 Eesti, Pärnu maakond
263 1. grupp 101-300 Pärtelpoeg, Ingmar 1973 mees M40 Eesti, Tartu maakond
264 1. grupp 101-300 Lehiste, Ülar 1970 mees M45 Eesti, Valga maakond
265 1. grupp 101-300 Russak, Joosep 1995 mees M21 Eesti, Tartu maakond
266 1. grupp 101-300 Rencis, Edgars 1982 mees M21 Läti, Riga, Valmiera PaBaso.lv
267 1. grupp 101-300 Kuuskmäe, Raul 1968 mees M45 Eesti, Harju maakond
268 1. grupp 101-300 Sarnik, Tavo 1986 mees M21 Eesti, Järva maakond Türi Jõud
269 1. grupp 101-300 Aarna, Kaspar 1986 mees M21 Eesti, Harju maakond
270 1. grupp 101-300 Võsu, Steve 1985 mees M21 Eesti, Harju maakond
271 1. grupp 101-300 Sooaru, Mait 1972 mees M40 Eesti, Harju maakond
272 1. grupp 101-300 Laasu, Arnold 1960 mees M55 Eesti, Pärnu maakond
273 1. grupp 101-300 Laagus, Tarmo 1975 mees M40 Eesti, Viljandi Print Best
274 1. grupp 101-300 Arras, Aigar 1968 mees M45 Eesti, Tartu maakond
275 1. grupp 101-300 Jänes, Margus 1980 mees M35 Eesti, Viljandi maakond Kerised.ee
276 1. grupp 101-300 Maasikrand, Mart 1971 mees M45 Eesti, Harju maakond
277 1. grupp 101-300 Kuusk, Sander 1987 mees M21 Eesti, Viljandi maakond GAZPROM
278 1. grupp 101-300 Rull, Hendrik 1996 mees M21 Eesti, Tartu maakond
279 1. grupp 101-300 Roose, Antti 1964 mees M50 Eesti, Tartu maakond OK Põlva Kobras
280 1. grupp 101-300 Lõiv, Martin 1998 mees M18 Eesti, Viljandi maakond
281 1. grupp 101-300 Saidla, Siim 1984 mees M21 Eesti, Harju maakond SK Jooksupartner
282 1. grupp 101-300 Jürmann, Kevo 1981 mees M35 Eesti, Tartu maakond
283 1. grupp 101-300 Roosileht, Jaanus 1967 mees M45 Eesti, Järva maakond
284 1. grupp 101-300 Feldmanis, Aigars 1966 mees M50 Läti, Valkas novads
285 1. grupp 101-300 Tukk, Maik 1979 mees M35 Eesti, Tartu maakond SK Prorunner
286 1. grupp 101-300 Ojaots, Aigar 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
287 1. grupp 101-300 Viispert, Ando 1976 mees M40 Eesti, Tartu maakond Ants Piibu bridžiklubi
288 1. grupp 101-300 Vellerind, Rain 1965 mees M50 Eesti, Harju maakond
289 1. grupp 101-300 Kookla, Eero 1972 mees M40 Eesti, Harju maakond SK Jooksupartner
290 1. grupp 101-300 Mets, Ergo 1989 mees M21 Eesti, Harju maakond Merevägi
291 1. grupp 101-300 Jänes, Urmet 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
292 1. grupp 101-300 Hanni, Margus 1997 mees M21 Eesti, Viljandi maakond Karksi-Nuia Spordikool
293 1. grupp 101-300 Zirnask, Robert 1985 mees M21 Eesti, Tartu maakond
294 1. grupp 101-300 Varik, Mikk 1995 mees M21 Eesti, Viljandi maakond Viljandi HC
295 1. grupp 101-300 Pere, Rene 1963 mees M50 Eesti, Harju maakond
296 1. grupp 101-300 Toomik, Taavi 1992 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
297 1. grupp 101-300 Hantson, Andreas 2004 mees M Eesti, Viljandi maakond Viljandi Spordikool
298 1. grupp 101-300 Juurik, Margus 1969 mees M45 Eesti, Viljandi maakond TSK Joosu
299 1. grupp 101-300 Soomets, Elmo 1987 mees M21 Eesti, Tartu maakond
300 1. grupp 101-300 Stolfot, Ivo 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
301 2. grupp 301-500 Kesas, Aigar 1983 mees M21 Eesti, Tartu maakond Karmet Grupp
302 2. grupp 301-500 Janke, Maido 1983 mees M21 Eesti, Viljandi maakond IITEE Spordiklubi
303 2. grupp 301-500 Nöps, Antti 1969 mees M45 Eesti, Tartu maakond
304 2. grupp 301-500 Ehasalu, Erkki 1980 mees M35 Eesti, Tartu maakond SK Prorunner
305 2. grupp 301-500 Tõnisson, Jüri 1993 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
306 2. grupp 301-500 Joasoo, Jaanus 1985 mees M21 Eesti, Harju maakond
307 2. grupp 301-500 Mustasaar, Rene 1983 mees M21 Eesti, Harju maakond Helmes AS
308 2. grupp 301-500 Kärema, Kennet 1997 mees M21 Eesti, Harju maakond
309 2. grupp 301-500 Mirka, Magnus 1984 mees M21 Eesti, Viljandi maakond Sveba-Dahlen Spordiklubi
310 2. grupp 301-500 Randaru, Sander 1995 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
311 2. grupp 301-500 Mäesepp, Aigar 1978 mees M35 Eesti, Harju maakond Swedbank SK
312 2. grupp 301-500 Ruut, Jaanus 1981 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
313 2. grupp 301-500 Kirss, Mairo 1980 mees M35 Eesti, Harju maakond
314 2. grupp 301-500 Hermsalu, Ando 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond Treeningpartner
315 2. grupp 301-500 Markvart, Riho 1994 mees M21 Eesti, Viljandi maakond Viljandi suusaklubi
316 2. grupp 301-500 Toom, Joonas 2000 mees M16 Eesti, Viljandi maakond Viljandi Spordikool
317 2. grupp 301-500 Kambek, Siim 1988 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
318 2. grupp 301-500 Vitsur, Kaspar 1990 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
319 2. grupp 301-500 Rist, Martin 1986 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
320 2. grupp 301-500 Kurik, Kristjan 1977 mees M35 Eesti, Harju maakond
321 2. grupp 301-500 Zvorovski, Henn 1967 mees M45 Eesti, Harju maakond Lennuliiklusteeninduse AS
322 2. grupp 301-500 Ilves, Elin 1965 naine N50 Eesti, Tartu maakond
323 2. grupp 301-500 Haljastamm, Erkki 1985 mees M21 Eesti, Harju maakond
324 2. grupp 301-500 Vellerind, Raid 1995 mees M21 Eesti, Harju maakond
325 2. grupp 301-500 Metsma, Marko 1981 mees M35 Eesti, Tartu maakond
326 2. grupp 301-500 Väli, Velar 1984 mees M21 Eesti, Viljandi maakond Karmet Grupp
327 2. grupp 301-500 Eismann, Erki 1997 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
328 2. grupp 301-500 Kaigas, Einar 1976 mees M40 Eesti, Viljandi maakond SK Jooksupartner
329 2. grupp 301-500 Joce, Ludmila 1964 naine N50 Läti, Latvia
330 2. grupp 301-500 Lopsik, Priit 1979 mees M35 Eesti, Harju maakond Swedbank SK
331 2. grupp 301-500 Peetrimägi, Siim 1981 mees M35 Eesti, Harju maakond Kaevukad
332 2. grupp 301-500 Hainsoo, Tauri 1987 mees M21 Eesti, Põlva maakond
333 2. grupp 301-500 Luik, Tarmo 1984 mees M21 Eesti, Harju maakond
334 2. grupp 301-500 Eller, Eik 1956 mees M60 Eesti, Harju maakond
335 2. grupp 301-500 Tinast, Toivo 1992 mees M21 Eesti, Pärnu maakond
336 2. grupp 301-500 Dainis, Andris 1949 mees M65 Läti, Vidzeme 5A-Valka/LV
337 2. grupp 301-500 Mikuckis, Janis 1998 mees M18 Läti, Ventspils nov.
338 2. grupp 301-500 Hajanen, Andres 1983 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
339 2. grupp 301-500 Saar, Tanner 1996 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
340 2. grupp 301-500 Holsting, Tarmo 1991 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
341 2. grupp 301-500 Ponder, Neeme 1958 mees M55 Eesti, Viljandi maakond
342 2. grupp 301-500 Vosman, Rain 1982 mees M21 Eesti, Tartu maakond
343 2. grupp 301-500 Tulp, Kristjan 1981 mees M35 Eesti, Harju maakond Treeningpartner
344 2. grupp 301-500 Ellervee, Toomas 1962 mees M50 Eesti, Tartu maakond OK ILVES
345 2. grupp 301-500 Kaljumäe, Aivo 1972 mees M40 Eesti, Harju maakond
346 2. grupp 301-500 Vares, Timo 1980 mees M35 Eesti, Harju maakond Staier
347 2. grupp 301-500 Puna, Björn 1975 mees M40 Eesti, Tartu maakond ProRunner
348 2. grupp 301-500 Muru, Merike 1966 naine N50 Eesti, Harju maakond
349 2. grupp 301-500 Toom, Toomas 1960 mees M55 Eesti, Harju maakond Stamina SK
350 2. grupp 301-500 Anton, Arno 1958 mees M55 Eesti, Tartu
351 2. grupp 301-500 Gurba, Stanislav 1986 mees M21 Eesti, Tartu maakond eratreening.ee
352 2. grupp 301-500 Kikojan, Janno 1996 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
353 2. grupp 301-500 Nääb, Erik 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
354 2. grupp 301-500 Keernik, Toomas 1970 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
355 2. grupp 301-500 Särev, Ain 1965 mees M50 Eesti, Viljandi maakond
356 2. grupp 301-500 Põldveer, Sander 1994 mees M21 Eesti, Harju maakond
357 2. grupp 301-500 Lerme, Henrijs 2000 mees M16 Läti, Latvia
358 2. grupp 301-500 Kivila, Märt 1982 mees M21 Eesti, Tartu maakond
359 2. grupp 301-500 Vassus, Indrek 1979 mees M35 Eesti, Harju maakond
360 2. grupp 301-500 Kokk, Meelis 1961 mees M55 Eesti, Pärnu maakond
361 2. grupp 301-500 Toss, Karel 1994 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
362 2. grupp 301-500 Rosenberg, Tiit 1982 mees M21 Eesti, Harju maakond KL Tallinna Malev
363 2. grupp 301-500 Pähnapuu, Genri 1999 mees M18 Eesti, Viljandi maakond
364 2. grupp 301-500 Klettenberg, Andres 1983 mees M21 Eesti, Harju maakond High5 Estonia
365 2. grupp 301-500 Matson, Kaire 1980 naine N35 Eesti, Harju maakond ELUJOOKS
366 2. grupp 301-500 Miil, Väino 1976 mees M40 Eesti, Tartu maakond Team Honey Power
367 2. grupp 301-500 Praks, Renee 1975 mees M40 Eesti, Valga maakond
368 2. grupp 301-500 Nurk, Margus 1969 mees M45 Eesti, Tartu maakond
369 2. grupp 301-500 Vinogradov, Vladimir 1966 mees M50 Eesti, Harju maakond
370 2. grupp 301-500 Mihailov, Kaspar 1986 mees M21 Eesti, Tartu maakond
371 2. grupp 301-500 Kallas, Mati 1961 mees M55 Eesti, Viljandi maakond TSK Joosu
372 2. grupp 301-500 Mikson, Maikel 1985 mees M21 Eesti, Jõgevamaa
373 2. grupp 301-500 Maar, Silver 1999 mees M18 Eesti, Viljandi maakond Karmet Grupp
374 2. grupp 301-500 Vaalma, Morten 1991 mees M21 Eesti, Tartu maakond
375 2. grupp 301-500 Tõruvere, Kaarel 1984 mees M21 Eesti, Tartu maakond
376 2. grupp 301-500 Järv, Allan 1973 mees M40 Eesti, Tartu maakond
377 2. grupp 301-500 Kurg, Raimo 1982 mees M21 Eesti, Tartu maakond
378 2. grupp 301-500 Maiste, Kaimo 1980 mees M35 Eesti, Viljandi maakond TSK Joosu
379 2. grupp 301-500 Lood, Illar 1988 mees M21 Eesti, Tartu maakond
380 2. grupp 301-500 Naur, Hannes 1970 mees M45 Eesti, Tartu maakond
381 2. grupp 301-500 Koppel, Mati 1960 mees M55 Eesti, Jõgeva maakond SK ProRunner
382 2. grupp 301-500 Petrov, Aleksandr 1950 mees M65 Venemaa, Venemaa Pskov Ski Team
383 2. grupp 301-500 Cernadjevs, Juris 1963 mees M50 Läti, Ventspils novads
384 2. grupp 301-500 Alajaan, Alar 1979 mees M35 Eesti, Harju maakond Staabi-ja sidepataljon
385 2. grupp 301-500 Pulk, Lennart 1973 mees M40 Eesti, Pärnu maakond Treeningpartner
386 2. grupp 301-500 Atonen, Liis Grete 2001 naine N16 Eesti, Harju maakond
387 2. grupp 301-500 Luts, Vahur 1962 mees M50 Eesti, Harju maakond
388 2. grupp 301-500 Oja, Kuno 1972 mees M40 Eesti, Valga maakond
389 2. grupp 301-500 Keär, Andres 1963 mees M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
390 2. grupp 301-500 Nurk, Aare 1967 mees M45 Eesti, Valga maakond
391 2. grupp 301-500 Grinbergs, Dailis 1994 mees M21 Läti, Ventspils nov.
392 2. grupp 301-500 Sillaots, Mart 1972 mees M40 Eesti, Harju maakond
393 2. grupp 301-500 Arge, Virgo 1978 mees M35 Eesti, Harju maakond
394 2. grupp 301-500 Karilaid, Ivo 1973 mees M40 Eesti, Viljandi maakond TPMM Advisory
395 2. grupp 301-500 Tellas, Härmo 1971 mees M45 Eesti, Harju maakond Pesmel
396 2. grupp 301-500 Kaldma, Toomas 1983 mees M21 Eesti, Harju maakond Jooksuklubi Hermes
397 2. grupp 301-500 Peterson, Kristjan 1986 mees M21 Eesti, Harju maakond Staabi ja Sid
398 2. grupp 301-500 Kass, Madis 1990 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
399 2. grupp 301-500 Randlepp, Rain 1989 mees M21 Eesti, Harju maakond Kaitseliidu Allohvitseride Kogu
400 2. grupp 301-500 Parts, Margus 1978 mees M35 Eesti, Harju maakond Kiili Spordiklubi
401 2. grupp 301-500 Nõmm, Karl-Romet 1998 mees M18 Eesti, Viljandi JK Tulevik
402 2. grupp 301-500 Kadak, Indrek 1995 mees M21 Eesti, Valga maakond
403 2. grupp 301-500 Henn, Kaarel 1988 mees M21 Eesti, Viljandi JK Tulevik
404 2. grupp 301-500 Lenk, Anneli 1972 naine N40 Eesti, Viljandi maakond
405 2. grupp 301-500 Org, Indrek 1974 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
406 2. grupp 301-500 Veermäe, Martin 1972 mees M40 Eesti, Tartu maakond
407 2. grupp 301-500 Roman, Raido 1987 mees M21 Eesti, Viljandi JK Tulevik
408 2. grupp 301-500 Lill, Meelis 1970 mees M45 Eesti, Valga maakond
409 2. grupp 301-500 Eller, Rain 1977 mees M35 Eesti, Harju maakond Swedbank SK
410 2. grupp 301-500 Käärd, Janek 1977 mees M35 Eesti, Harju maakond Elujooks MTÜ
411 2. grupp 301-500 Suursaar, Ülo 1962 mees M50 Eesti, Harju maakond
412 2. grupp 301-500 Puusild, Kristjan 1980 mees M35 Eesti, Pärnu maakond Elujooks
413 2. grupp 301-500 Ibis, Margus 1967 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
414 2. grupp 301-500 Teder, Kaspar 1980 mees M35 Eesti, Harju maakond
415 2. grupp 301-500 Siimumäe, Margo 1965 mees M50 Eesti, Harju maakond
416 2. grupp 301-500 Raag, Toomas 1983 mees M21 Eesti, Viljandi maakond Laduks
417 2. grupp 301-500 Mikkor, Rauno 1980 mees M35 Eesti, Pärnu PREAB
418 2. grupp 301-500 Pihl, Priit 1982 mees M21 Eesti, Viljandi maakond Airok Team
419 2. grupp 301-500 Pedak, Marko 1995 mees M21 Eesti, Viljandi maakond Viljandi sõudeklubi
420 2. grupp 301-500 Luhakooder, Rasmus 1988 mees M21 Eesti, Viljandi JK Tulevik
421 2. grupp 301-500 Kähr, Kristen 1989 mees M21 Eesti, Viljandi JK Tulevik
422 2. grupp 301-500 Suurmägi, Marko 1975 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
423 2. grupp 301-500 Loigo, Sander 1995 mees M21 Eesti, Viljandi JK Tulevik
424 2. grupp 301-500 Viikoja, Rainis 1976 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
425 2. grupp 301-500 Kaur, Jaanus 1963 mees M50 Eesti, Harju maakond
426 2. grupp 301-500 Saar, Laur 1966 mees M50 Eesti, Harju maakond
427 2. grupp 301-500 Rencis, Ainars 1958 mees M55 Läti, Valmiera PaBaso.lv
428 2. grupp 301-500 Puhk, Romet 1969 mees M45 Eesti, Tartu maakond
429 2. grupp 301-500 Niinemaa, Kristjan 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
430 2. grupp 301-500 Libe, Taavi 1988 mees M21 Eesti, Harju maakond
431 2. grupp 301-500 Alusalu, Sandra 1987 naine N21 Eesti, Jõgevamaa
432 2. grupp 301-500 Printsmann, Ardi 1968 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
433 2. grupp 301-500 Rand, Kaarel 1983 mees M21 Eesti, Harju maakond Salme Reegi nimeline bridŚZ
434 2. grupp 301-500 Mikk, Silja 1968 naine N45 Eesti, Viljandi maakond
435 2. grupp 301-500 Ukkivi, Tõnis 1981 mees M35 Eesti, Harju maakond
436 2. grupp 301-500 Ahonen, Ott 1981 mees M35 Eesti, Viljandi maakond Airok Team
437 2. grupp 301-500 Univer, Neeme 1974 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
438 2. grupp 301-500 Truu, Toomas 1971 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
439 2. grupp 301-500 Metsaorg, Maria 1993 naine N21 Eesti, Harju maakond Maria jooksuklubi
440 2. grupp 301-500 Lõhmus, Alar 1963 mees M50 Eesti, Viljandi maakond
441 2. grupp 301-500 Järve, Heilo 1972 mees M40 Eesti, Viljandi maakond Jooksupartner
442 2. grupp 301-500 Soonik, Toomas 1968 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
443 2. grupp 301-500 Kalda, Kristjan 1980 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
444 2. grupp 301-500 Puust, Laurits 1990 mees M21 Eesti, Harju
445 2. grupp 301-500 Prosin, Märt 1977 mees M35 Eesti, Harju maakond
446 2. grupp 301-500 Pääru, Mikk 1966 mees M50 Eesti, Harju maakond
447 2. grupp 301-500 Maleva, Marco 1967 mees M45 Eesti, Tartu maakond
448 2. grupp 301-500 Hytönen, Mikael 1996 mees M21 Eesti, Viljandi maakond Viljandi Spordikool
449 2. grupp 301-500 Seil, Eido 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
450 2. grupp 301-500 Piire, Aare 1970 mees M45 Eesti, Harju maakond
451 2. grupp 301-500 Lepik, Raul 1980 mees M35 Eesti, Valga maakond
452 2. grupp 301-500 Tammemäe, Tõnu 1975 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
453 2. grupp 301-500 Pikkor, Heiko 1969 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
454 2. grupp 301-500 Tammist, Koit 1969 mees M45 Eesti, Harju maakond
455 2. grupp 301-500 Zirnask, Villu 1966 mees M50 Eesti, Harju maakond
456 2. grupp 301-500 Estorn, Lilian 1955 naine N60 Eesti, Viljandi VAK Staier
457 2. grupp 301-500 Vaher, Anneli 1986 naine N21 Eesti, Harju maakond
458 2. grupp 301-500 Pupsis, Arturs 1981 mees M35 Läti, Ventspils nov.
459 2. grupp 301-500 Heinsoo, Andrus 1967 mees M45 Eesti, Viljandi maakond Spordiklubi Cyclon
460 2. grupp 301-500 Sellik, Raivo 1965 mees M50 Eesti, Harju maakond
461 2. grupp 301-500 Vassus, Raul 1977 mees M35 Eesti, Harju maakond
462 2. grupp 301-500 Elismäe, Tõnu 1969 mees M45 Eesti, Harju maakond
463 2. grupp 301-500 Kadajane, Erik 1978 mees M35 Eesti, Harju maakond
464 2. grupp 301-500 Vedler, Martin 1989 mees M21 Eesti, Harju maakond
465 2. grupp 301-500 Tuul, Teevi 1997 naine N21 Eesti, Viljandi maakond SE Põhjakotkas Viljandi
466 2. grupp 301-500 Soo, Jürgen 1993 mees M21 Eesti, Harju maakond
467 2. grupp 301-500 Nõgols, Andry 1996 mees M21 Eesti, Viljandi maakond Viljandi suusaklubi
468 2. grupp 301-500 Grundstoks, Gunars 1983 mees M21 Läti, Riga
469 2. grupp 301-500 Lubi, Vallo-Peedu 1964 mees M50 Eesti, Pärnu maakond Raita Environment Baltic OÜ
470 2. grupp 301-500 Leiger, Roomet 1977 mees M35 Eesti, Harju maakond
471 2. grupp 301-500 Tõld, Villi 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
472 2. grupp 301-500 Järve, Marina 1967 naine N45 Eesti, Harju maakond
473 2. grupp 301-500 Viira, Andres 1967 mees M45 Eesti, Harju maakond
474 2. grupp 301-500 Maasing, Sander 1988 mees M21 Eesti, Jõgeva maakond
475 2. grupp 301-500 Joa, Villu 1973 mees M40 Eesti, Valga maakond
476 2. grupp 301-500 Krull, Kristjan 1981 mees M35 Eesti, Harju maakond Fujitsu Estonia AS
477 2. grupp 301-500 Vaks, Toomas 1987 mees M21 Eesti, Harju maakond Domus Kinnisvara Vahendus OÜ
478 2. grupp 301-500 Kalda, Kalev 1989 mees M21 Eesti, Võru maakond Sparta
479 2. grupp 301-500 Soo, Hannes 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
480 2. grupp 301-500 Sedov, Vladimir 1955 mees M60 Venemaa, Pskovskaya oblast
481 2. grupp 301-500 Kiisler, Andres 1972 mees M40 Eesti, Harju maakond TSK Joosu
482 2. grupp 301-500 Plaks, Vambo 1985 mees M21 Eesti, Viljandi maakond Karmet Grupp
483 2. grupp 301-500 Ojaots, Laura 1978 naine N35 Eesti, Harju maakond
484 2. grupp 301-500 Teppo, Peep 1984 mees M21 Eesti, Tartu maakond
485 2. grupp 301-500 Kasemets, Anette 1997 naine N21 Eesti, Põlva maakond
486 2. grupp 301-500 Siimer, Kristo 1999 mees M18 Eesti, Harju maakond Nõmme Spordiklubi Biathlon
487 2. grupp 301-500 Miina, Heino 1967 mees M45 Eesti, Tartu maakond
488 2. grupp 301-500 Toss, Kaarel 1952 mees M60 Eesti, Viljandi maakond
489 2. grupp 301-500 Veidenberg, Günther 1981 mees M35 Eesti, Harju maakond
490 2. grupp 301-500 Heinsalu, Raul 1969 mees M45 Eesti, Harju maakond
491 2. grupp 301-500 Roosimägi, Allan 1985 mees M21 Eesti, Ida-Viru maakond RSK Jõhvikas
492 2. grupp 301-500 Rennit, Leho 1960 mees M55 Eesti, Harju maakond Albe Team
493 2. grupp 301-500 Telling, Juhan 1967 mees M45 Eesti, Harju maakond JK HERMES
494 2. grupp 301-500 Lehmann, Andreas 1969 mees M45 Eesti, Harju maakond
495 2. grupp 301-500 Nemeth, Roland 1978 mees M35 Eesti, Harju maakond
496 2. grupp 301-500 Savisto, Mikk 1988 mees M21 Eesti, Harju maakond Merevägi
497 2. grupp 301-500 Raudsepp, Raivo 1964 mees M50 Eesti, Järva maakond
498 2. grupp 301-500 Nestor, Mihkel 1986 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
499 2. grupp 301-500 Russak, Joonas 1986 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
500 2. grupp 301-500 Saviste, Meelik 1974 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
501 3. grupp 501-1000 Moks, Indrek 1983 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
502 3. grupp 501-1000 Leesmäe, Jüri 1946 mees M70 Saksamaa, Pärnu maakond
503 3. grupp 501-1000 Maasing, Kaupo 1981 mees M35 Eesti, Harju maakond Swedbank SK
504 3. grupp 501-1000 Tammoja, Mario 1990 mees M21 Eesti, Viljandi maakond Sportivad eestlased
505 3. grupp 501-1000 Ritso, Jaak 1988 mees M21 Eesti, Harju maakond
506 3. grupp 501-1000 Kobrusepa, Ats 1989 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
507 3. grupp 501-1000 Meiesaar, Marek 1992 mees M21 Eesti, Viljandi maakond Viljandi Sõudeklubi
508 3. grupp 501-1000 Tutt, Marko 1987 mees M21 Eesti, Harju maakond Treeningpartner
509 3. grupp 501-1000 Nõmm, Marge 1969 naine N45 Eesti, Harju maakond Täppsportlased
510 3. grupp 501-1000 Kõuhkna, Aigar 1982 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
511 3. grupp 501-1000 Kolk, Marko 1968 mees M45 Eesti, Saare maakond Sarma
512 3. grupp 501-1000 Aasmäe, Rebeca Lotta 2000 naine N16 Eesti, Viljandi maakond Viljandi Spordikool
513 3. grupp 501-1000 Jänes, Marge 1984 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
514 3. grupp 501-1000 Koovit, Silver 1974 mees M40 Eesti, Viljandi Sakala Suusaklubi
515 3. grupp 501-1000 Part, Holger 1990 mees M21 Eesti, Harju maakond
516 3. grupp 501-1000 Terro, Evelin 1981 naine N35 Eesti, Viljandi maakond
517 3. grupp 501-1000 Sarapuu, Sven 1984 mees M21 Eesti, Harju maakond High5
518 3. grupp 501-1000 Juurik, Martin 1995 mees M21 Eesti, Viljandi maakond TSK Joosu
519 3. grupp 501-1000 Hendrikson, Reigo 1990 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
520 3. grupp 501-1000 Kuusik, Kristjan 1983 mees M21 Eesti, Harju maakond
521 3. grupp 501-1000 Uusma, Andres 1967 mees M45 Eesti, Harju maakond MKM jooksuklubi
522 3. grupp 501-1000 Hadojev, Mamikon 1990 mees M21 Eesti, Harju maakond
523 3. grupp 501-1000 Putnik, Kristel 1990 naine N21 Eesti, Viljandi maakond Karmet Grupp
524 3. grupp 501-1000 Metsva, Raul 1987 mees M21 Eesti, Harju maakond VAK Staier
525 3. grupp 501-1000 Lillevere, Aivar 1962 mees M50 Eesti, Viljandi JK Tulevik
526 3. grupp 501-1000 Lillevere, Monika 1973 naine N40 Eesti, Viljandi JK Tulevik
527 3. grupp 501-1000 Sapogov, Denis 2003 mees M14 Venemaa, Venemaa Pskov Ski Team
528 3. grupp 501-1000 Sinirand, Melvin 1972 mees M40 Eesti, Harju maakond
529 3. grupp 501-1000 Prantsus, Viljo 1971 mees M45 Eesti, Viljandi maakond SK Võhma
530 3. grupp 501-1000 Ivanov, Valentin 1989 mees M21 Eesti, Harju maakond
531 3. grupp 501-1000 Becker, Erik 1998 mees M18 Eesti, Viljandi maakond Viljandi Spordikool
532 3. grupp 501-1000 Metshein, Raul 1966 mees M50 Eesti, Harju maakond
533 3. grupp 501-1000 Kubo, Kitty 1972 naine N40 Eesti, Harju maakond Maria jooksuklubi
534 3. grupp 501-1000 Vedler, Markus 1999 mees M18 Eesti, Harju maakond
535 3. grupp 501-1000 Kallaste, Carl Robert 2002 mees M14 Eesti, Harju maakond
536 3. grupp 501-1000 Jõeleht, Jaago 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond Swedbank SK
537 3. grupp 501-1000 Pikkor, Oliver 2000 mees M16 Eesti, Viljandi maakond
538 3. grupp 501-1000 Anton, Marko 1989 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
539 3. grupp 501-1000 Oinus, Raimo 1978 mees M35 Eesti, Harju maakond
540 3. grupp 501-1000 Võhumõõk, Indrek 1976 mees M40 Eesti, Viljandi maakond Baltic Hunter SC
541 3. grupp 501-1000 Muts, Meelis 1973 mees M40 Eesti, Viljandimaa
542 3. grupp 501-1000 Mägi, Aimur 1981 mees M35 Eesti, Harju maakond
543 3. grupp 501-1000 Kuznetsov, Peeter 1975 mees M40 Eesti, Tartu maakond
544 3. grupp 501-1000 Aru, Caspar 2002 mees M14 Eesti, Viljandi maakond
545 3. grupp 501-1000 Suvi, Silva 1989 naine N21 Eesti, Ida-Viru maakond
546 3. grupp 501-1000 Siibak, Raimo 1982 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
547 3. grupp 501-1000 Ote, Roger 1995 mees M21 Eesti, Viljandi maakond interLAN
548 3. grupp 501-1000 Suurman, Herkki 1965 mees M50 Eesti, Harju maakond
549 3. grupp 501-1000 Valdmaa, Raido 1983 mees M21 Eesti, Harju maakond
550 3. grupp 501-1000 Eensalu, Agris 1979 mees M35 Eesti, Harju maakond SK Pleki Pande
551 3. grupp 501-1000 Eensalu, Anders 1981 mees M35 Eesti, Harju maakond SK Pleki Pande
552 3. grupp 501-1000 Allas, Mait 1999 mees M18 Eesti, Viljandi maakond
553 3. grupp 501-1000 Selliov, Olle 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
554 3. grupp 501-1000 Lind, Kaspar 2003 mees M14 Eesti, Viljandi maakond
555 3. grupp 501-1000 Kikas, Kalmer 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
556 3. grupp 501-1000 Jürimaa, Mihkel 1988 mees M21 Eesti, Harju maakond
557 3. grupp 501-1000 Joost, Robin 2003 mees M14 Eesti, Viljandi maakond
558 3. grupp 501-1000 Tamme, Risto 1978 mees M35 Eesti, Harju maakond
559 3. grupp 501-1000 Pullmann, Veiko 1995 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
560 3. grupp 501-1000 Arm, Markus 2001 mees M16 Eesti, Harju maakond TSK Joosu
561 3. grupp 501-1000 Soovik, Jüri 1958 mees M55 Eesti, Viljandi maakond
562 3. grupp 501-1000 Männik, Kert 1996 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
563 3. grupp 501-1000 Kuusik, Tiina 1960 naine N55 Eesti, Viljandi maakond
564 3. grupp 501-1000 Gornoi, Meelik 1980 mees M35 Eesti, Harju maakond Testlio OÜ
565 3. grupp 501-1000 Laanmets, Jüri 1956 mees M60 Eesti, Harju maakond
566 3. grupp 501-1000 Hommik, Aare 1977 mees M35 Eesti, Harju maakond
567 3. grupp 501-1000 Saal, Karl-Ernst 1996 mees M21 Eesti, Tartu maakond Spordiklubi Altia
568 3. grupp 501-1000 Tukk, Patrick 1994 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
569 3. grupp 501-1000 Zirnask, Mario 1988 mees M21 Eesti, Tartu maakond
570 3. grupp 501-1000 Pajupuu, Andreas 1991 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
571 3. grupp 501-1000 Brjunin, Juri 1986 mees M21 Venemaa, Venemaa Pskov Ski Team
572 3. grupp 501-1000 Vasiljev, Dmitri 1984 mees M21 Venemaa, Venemaa Pskov Ski Team
573 3. grupp 501-1000 Lemsalu, Katrin 1978 naine N35 Eesti, Tartu maakond
574 3. grupp 501-1000 Laht, Tarmo 1965 mees M50 Eesti, Tartu maakond
575 3. grupp 501-1000 Veski, Hannes 1966 mees M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
576 3. grupp 501-1000 Pukk, Mairo 1973 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
577 3. grupp 501-1000 Varik, Liis 1991 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
578 3. grupp 501-1000 Atonen, Hans Erik 1996 mees M21 Eesti, Harju maakond
579 3. grupp 501-1000 Peterson, Triin 1971 naine N45 Eesti, Harju maakond Sparta
580 3. grupp 501-1000 Ründal, Andrus 1964 mees M50 Eesti, Rapla maakond
581 3. grupp 501-1000 Kaaver, Siiri 1964 naine N50 Eesti, Tartu maakond
582 3. grupp 501-1000 Jürgenson, Indrek 1974 mees M40 Eesti, Tartu maakond Omniva SK
583 3. grupp 501-1000 Frolov, German 1986 mees M21 Venemaa, Venemaa Pskov Ski Team
584 3. grupp 501-1000 Kriks, Rein 1951 mees M65 Eesti, Lääne-Viru maakond
585 3. grupp 501-1000 Kaljula, Ivo 1973 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
586 3. grupp 501-1000 Moor, Maris 1973 naine N40 Eesti, Võru maakond
587 3. grupp 501-1000 Reili, Andreas Martin 1999 mees M18 Eesti, Viljandi maakond IITEE Spordiklubi
588 3. grupp 501-1000 Toomsalu, Ott 1993 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
589 3. grupp 501-1000 Veelain, Ermo 1962 mees M50 Eesti, Harju maakond
590 3. grupp 501-1000 Laja, Leho 1971 mees M45 Eesti, Harju maakond SK Jooksupartner
591 3. grupp 501-1000 Raba, Rannar 1979 mees M35 Eesti, Viljandimaa
592 3. grupp 501-1000 Aasmäe, Kermo 1998 mees M18 Eesti, Viljandi maakond
593 3. grupp 501-1000 Hallemaa, Rene 1987 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
594 3. grupp 501-1000 Ervald, Kevin 1998 mees M18 Eesti, Viljandi maakond Viljandi Spordikool
595 3. grupp 501-1000 Laansoo, Virgo 1977 mees M35 Eesti, Harju maakond Domus Kinnisvara Vahendus OÜ
596 3. grupp 501-1000 Riives, Martin 2000 mees M16 Eesti, Tartu maakond
597 3. grupp 501-1000 Veevo, Viljar 1968 mees M45 Eesti, Harju maakond
598 3. grupp 501-1000 Kompus, Kristo 1994 mees M21 Eesti, Tartu maakond
599 3. grupp 501-1000 Saar, Jüri 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
600 3. grupp 501-1000 Uin, Andre 1988 mees M21 Eesti, Tartu maakond Spordiklubi Altia
601 3. grupp 501-1000 Vunk, Kalev 1969 mees M45 Eesti, Tartu maakond Oskar
602 3. grupp 501-1000 Kivipõld, Kaido 1978 mees M35 Eesti, Viljandi maakond Sportivad eestlased
603 3. grupp 501-1000 Volens, Maret 1971 naine N45 Eesti, Harju maakond Treeningpartner
604 3. grupp 501-1000 Tomp, Lauri 1985 mees M21 Eesti, Harju maakond Sparta
605 3. grupp 501-1000 Roosalk, Kaire 1973 naine N40 Eesti, Viljandi maakond
606 3. grupp 501-1000 Atonen, Meelis 1966 mees M50 Eesti, Harju maakond VAK Staier
607 3. grupp 501-1000 Univer, Jakob 1999 mees M18 Eesti, Viljandi maakond VAK Staier
608 3. grupp 501-1000 Seskena, Signe 1989 naine N21 Läti, Vidzeme
609 3. grupp 501-1000 Rein, Siim 1986 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
610 3. grupp 501-1000 Verrev, Silver 1980 mees M35 Eesti, Harju maakond
611 3. grupp 501-1000 Allas, Ain 1987 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
612 3. grupp 501-1000 Lusikas, Kristjan 1985 mees M21 Eesti, Tartu maakond eratreening.ee
613 3. grupp 501-1000 Ojasoon, Ave 1987 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
614 3. grupp 501-1000 Ründal, Tommi 1991 mees M21 Eesti, Rapla maakond
615 3. grupp 501-1000 Meidla, Arvi 1956 mees M60 Eesti, Viljandi maakond
616 3. grupp 501-1000 Riisa, Rendi 1983 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
617 3. grupp 501-1000 Laiv, Silver 1968 mees M45 Eesti, Harju maakond
618 3. grupp 501-1000 Elmik, Art 1979 mees M35 Eesti, Harju maakond
619 3. grupp 501-1000 Pihlak, Marek 1977 mees M35 Eesti, Tartu maakond Spordiklubi Altia
620 3. grupp 501-1000 Kallas, Krister 1985 mees M21 Eesti, Viljandi maakond TSK Joosu
621 3. grupp 501-1000 Hantson, Ailo 1977 mees M35 Eesti, Viljandi maakond Vak Staier
622 3. grupp 501-1000 Loog, Alvar 1975 mees M40 Eesti, Viljandi maakond Hokiklubi Viljandi
623 3. grupp 501-1000 Viikmaa, Indrek 1971 mees M45 Eesti, Pärnu maakond OK West
624 3. grupp 501-1000 Tikerpalu, Mihkel 1987 mees M21 Eesti, Harju maakond
625 3. grupp 501-1000 Hekk, Kadri 1986 naine N21 Eesti, Harju maakond Swedbank SK
626 3. grupp 501-1000 Maas, Erje 1975 naine N40 Eesti, Harju maakond
627 3. grupp 501-1000 Kask, Taivo 1982 mees M21 Eesti, Tartu maakond
628 3. grupp 501-1000 Luptov, Lauri 2000 mees M16 Eesti, Viljandi maakond VAK Staier
629 3. grupp 501-1000 Riis, Kaspar 1981 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
630 3. grupp 501-1000 Denisov, Andrey 1972 mees M40 Venemaa, Venemaa Pskov Ski Team
631 3. grupp 501-1000 Väli, Anželika 1988 naine N21 Eesti, Viljandi maakond Karmet Grupp
632 3. grupp 501-1000 Kallakas, Madis 1984 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
633 3. grupp 501-1000 Miländer, Mikk 1989 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
634 3. grupp 501-1000 Viikoja, Rasmus 1998 mees M18 Eesti, Viljandi maakond
635 3. grupp 501-1000 Jõekäär, Märt 1967 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
636 3. grupp 501-1000 Liberova, Olesja 1978 naine N35 Eesti, Viljandi maakond
637 3. grupp 501-1000 Kumm, Tanel 1973 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
638 3. grupp 501-1000 Uuetoa, Margus 1968 mees M45 Eesti, Harju maakond
639 3. grupp 501-1000 Rebane, Rait 1990 mees M21 Eesti, Harju maakond EE spordiklubi
640 3. grupp 501-1000 Anderson, Sonja 2001 naine N16 Eesti, Viljandi maakond
641 3. grupp 501-1000 Tungal, Kermo 1989 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
642 3. grupp 501-1000 Ränd, Indrek 1971 mees M45 Eesti, Harju maakond Areal Team
643 3. grupp 501-1000 Hallimäe, Rain 1957 mees M55 Eesti, Harju maakond
644 3. grupp 501-1000 Rõžov, Vladimir 1968 mees M45 Eesti, Tartu maakond
645 3. grupp 501-1000 Avens, Janis 1969 mees M45 Läti, Keguma novads MARATONA KLUBS
646 3. grupp 501-1000 Ojasalu, Marek 1984 mees M21 Eesti, Harju maakond Oskar
647 3. grupp 501-1000 Murulaid, Hannes 1979 mees M35 Eesti, Viljandi Print Best
648 3. grupp 501-1000 Freudenthal, Maris 1980 naine N35 Eesti, Harju maakond
649 3. grupp 501-1000 Laul, Uku 1978 mees M35 Eesti, Tartu maakond 2. jalaväebrigaad
650 3. grupp 501-1000 Õlge, Jaanus 1970 mees M45 Eesti, Järva maakond
651 3. grupp 501-1000 Jürgens, Janar 1975 mees M40 Eesti, Pärnu maakond
652 3. grupp 501-1000 Aaslaid, Kaido 1967 mees M45 Eesti, Pärnu maakond
653 3. grupp 501-1000 Tulp, Andrus 1976 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
654 3. grupp 501-1000 Maripuu, Ranno 1983 mees M21 Eesti, Harju maakond
655 3. grupp 501-1000 Oengo, Oskar Friedrich 1994 mees M21 Eesti, Harju maakond
656 3. grupp 501-1000 Kalvi, Janek 1974 mees M40 Eesti, Viljandi maakond Liviko
657 3. grupp 501-1000 Ütsik, Johannes 1969 mees M45 Eesti, Harju maakond JYTS GROUP OÜ
658 3. grupp 501-1000 Koskela, Janika 1977 naine N35 Soome, Askola
659 3. grupp 501-1000 Riipus, Ingrid 1980 naine N35 Eesti, Jõgeva maakond
660 3. grupp 501-1000 Aigro, Ene 1960 naine N55 Eesti, Valga
661 3. grupp 501-1000 Sempelson, Aili 1970 naine N45 Eesti, Harju maakond Staabi-ja sidepataljon
662 3. grupp 501-1000 Kauko, Leena 1970 naine N45 Soome, Uusimaa
663 3. grupp 501-1000 Tropp, Raimo 1982 mees M21 Eesti, Harju maakond Merimetsa matkaklubi
664 3. grupp 501-1000 Talimaa, Pärt 1987 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
665 3. grupp 501-1000 Järve, Einar 1967 mees M45 Eesti, Harju maakond
666 3. grupp 501-1000 Rence, Alina 1985 naine N21 Läti, Riga PaBaso.lv
667 3. grupp 501-1000 Noot, Ants 1969 mees M45 Eesti, Harju maakond
668 3. grupp 501-1000 Otsa, Heigo 1984 mees M21 Eesti, Tartu maakond
669 3. grupp 501-1000 Kivisild, Marko 1980 mees M35 Eesti, Harju maakond
670 3. grupp 501-1000 Mõndresku, Janek 1974 mees M40 Eesti, Viljandi maakond Sveba-Dahlen Spordiklubi
671 3. grupp 501-1000 Mizer, Tuuli 1973 naine N40 Eesti, Harju maakond Eesti Raudtee Spordiklubi
672 3. grupp 501-1000 Sidron, Tarmo 1979 mees M35 Eesti, Pärnu maakond
673 3. grupp 501-1000 Ronk, Toomas 1971 mees M45 Eesti, Viljandi maakond Kolmeks
674 3. grupp 501-1000 Kaljuraid, Raul 1972 mees M40 Eesti, Harju maakond
675 3. grupp 501-1000 Siil, Riho 1985 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
676 3. grupp 501-1000 Silber, Taavi 1980 mees M35 Eesti, Tartu maakond
677 3. grupp 501-1000 Pärg, Priit 1964 mees M50 Eesti, Harju maakond
678 3. grupp 501-1000 Parts, Rauno 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond FB Jooksmine
679 3. grupp 501-1000 Atonen, Mario 1995 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
680 3. grupp 501-1000 Lõhmus, Keit 1981 mees M35 Eesti, Tartu maakond
681 3. grupp 501-1000 Siibak, Kristi 1977 naine N35 Eesti, Viljandi maakond
682 3. grupp 501-1000 Piirak, Siim 1990 mees M21 Eesti, Pärnu maakond
683 3. grupp 501-1000 Ninn, Allar 1980 mees M35 Eesti, Harju maakond
684 3. grupp 501-1000 Sülla, Siim 1987 mees M21 Eesti, Harju maakond
685 3. grupp 501-1000 Schmidt, Mihkel 1983 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
686 3. grupp 501-1000 Ajaots, Heli 1972 naine N40 Eesti, Tartu maakond
687 3. grupp 501-1000 Rillo, Janno 1979 mees M35 Eesti, Harju maakond Swedbank SK
688 3. grupp 501-1000 Ritval, Alar 1964 mees M50 Eesti, Viljandi maakond
689 3. grupp 501-1000 Õunap, Urmas 1968 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
690 3. grupp 501-1000 Muri, Mihkel 2000 mees M16 Eesti, Viljandi maakond Viljandi Spordikool
691 3. grupp 501-1000 Mölder, Joosep 1990 mees M21 Eesti, Tartu maakond
692 3. grupp 501-1000 Heerik, Vladimir 1949 mees M65 Eesti, Tartu
693 3. grupp 501-1000 Reinhold, Raini 1965 mees M50 Eesti, Pärnu maakond
694 3. grupp 501-1000 Bester, Andres 1985 mees M21 Eesti, Pärnu maakond
695 3. grupp 501-1000 Arutyunyan, David 1985 mees M21 Eesti, Tartu maakond BIM
696 3. grupp 501-1000 Tafenau, Rauno 1998 mees M18 Eesti, Viljandi maakond Põhjakotkas
697 3. grupp 501-1000 Toomla, Billy 1983 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
698 3. grupp 501-1000 Kakko, Ard-Kristian 1972 mees M40 Eesti, Harju maakond
699 3. grupp 501-1000 Vill, Üllar 1969 mees M45 Eesti, Pärnu maakond
700 3. grupp 501-1000 Agu, Aivo 1976 mees M40 Eesti, Tartu maakond A2A OÜ
701 3. grupp 501-1000 Toom, Greete-Liisa 2001 naine N16 Eesti, Viljandi maakond Viljandi Spordikool
702 3. grupp 501-1000 Kasemaa, Janno 1979 mees M35 Eesti, Ida-Viru maakond
703 3. grupp 501-1000 Änilane, Juhan 1951 mees M65 Eesti, Viljandi maakond
704 3. grupp 501-1000 Kuusma, Mario 1988 mees M21 Eesti, Tartu maakond
705 3. grupp 501-1000 Sarikas, Lauri 1990 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
706 3. grupp 501-1000 Vahtramäe, Sander 1989 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
707 3. grupp 501-1000 Rebane, Aleksander 1978 mees M35 Eesti, Viljandi maakond VAK Staier
708 3. grupp 501-1000 Tambet, Kärt 1999 naine N18 Eesti, Viljandi maakond Viljandi Spordikool
709 3. grupp 501-1000 Koovit, Robin 2000 mees M16 Eesti, Viljandi maakond Viljandi Spordikool
710 3. grupp 501-1000 Kukke, Heikki 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond Kaera Antsud 2
711 3. grupp 501-1000 Jaadla, Indrek 1985 mees M21 Eesti, Pärnu maakond
712 3. grupp 501-1000 Kallak, Kaire 1971 naine N45 Eesti, Tartu maakond Suusahullud
713 3. grupp 501-1000 Saare, Alo 1988 mees M21 Eesti, Lääne maakond
714 3. grupp 501-1000 Tatrik, Katre 1988 naine N21 Eesti, Tartu maakond Karmet Grupp
715 3. grupp 501-1000 Volke, Harry 1977 mees M35 Eesti, Harju maakond TAMREX
716 3. grupp 501-1000 Leemet, Marko 1978 mees M35 Eesti, Harju maakond
717 3. grupp 501-1000 Põldoja, Argo 1982 mees M21 Eesti, Harju maakond
718 3. grupp 501-1000 Salumäe, Toomas 1964 mees M50 Eesti, Viljandi maakond
719 3. grupp 501-1000 Laigna, Marko 1978 mees M35 Eesti, Pärnu maakond
720 3. grupp 501-1000 Oras, Vello 1952 mees M60 Eesti, Tartu maakond
721 3. grupp 501-1000 Ehala, Aivo 1977 mees M35 Eesti, Harju maakond
722 3. grupp 501-1000 Jaeski, Grete 2000 naine N16 Eesti, Viljandi maakond Viljandi Spordikool
723 3. grupp 501-1000 Mändla, Raul 1972 mees M40 Eesti, Harju maakond Täppsportlased
724 3. grupp 501-1000 Kümnik, Jaak 1959 mees M55 Eesti, Harju maakond Sparta
725 3. grupp 501-1000 Born, Robert 1988 mees M21 Eesti, Pärnu maakond
726 3. grupp 501-1000 Muttel, Rita 1982 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
727 3. grupp 501-1000 Kin, Nikolai 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond Eesti Raudtee Spordiklubi
728 3. grupp 501-1000 Karotam, Mario 1984 mees M21 Eesti, Pärnu maakond Karmet Grupp
729 3. grupp 501-1000 Ibis, Tõnu 1990 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
730 3. grupp 501-1000 Kaljas, Frid 1972 mees M40 Eesti, Harju maakond ABEC Rulluisuklubi
731 3. grupp 501-1000 Jääger, Jakob 2001 mees M16 Eesti, Pärnu maakond
732 3. grupp 501-1000 Ištšenko, Sergei 1960 mees M55 Eesti, Harju maakond
733 3. grupp 501-1000 Laagus, Laura 2000 naine N16 Eesti, Viljandi Print Best
734 3. grupp 501-1000 Toodu, Rein 1963 mees M50 Eesti, Pärnu maakond
735 3. grupp 501-1000 Karussaar, Kaido 1967 mees M45 Eesti, Harju maakond
736 3. grupp 501-1000 Neering, Riivo 1973 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
737 3. grupp 501-1000 Jakobson, Sten 1989 mees M21 Eesti, Harju maakond
738 3. grupp 501-1000 Paris, Mariliis 2004 naine N Eesti, Viljandi maakond Viljandi Spordikool
739 3. grupp 501-1000 Kozer, Janne 1978 naine N35 Eesti, Saare maakond JK AameraaS
740 3. grupp 501-1000 Sildnik, Renee 1979 mees M35 Eesti, Valga maakond
741 3. grupp 501-1000 Ojanen, Maija 1990 naine N21 Soome, Finland
742 3. grupp 501-1000 Rehand, Juhan 1991 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
743 3. grupp 501-1000 Tubala, Janno 1981 mees M35 Eesti, Pärnu PREAB
744 3. grupp 501-1000 Raabe, Riho 1992 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
745 3. grupp 501-1000 Paan, Ingemar 1978 mees M35 Eesti, Harju maakond
746 3. grupp 501-1000 Veldemann, Janno 1982 mees M21 Eesti, Tartu maakond Tartu Rulluisuklubi
747 3. grupp 501-1000 Pitk, Indrek 1969 mees M45 Eesti, Tartu maakond
748 3. grupp 501-1000 Mättas, Jaan 1935 mees M80 Eesti, Viljandi
749 3. grupp 501-1000 Uibo, Ken 1993 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
750 3. grupp 501-1000 Vesiallik, Sten 1979 mees M35 Eesti, Harju maakond WÜRTH
751 3. grupp 501-1000 Jürisson, Merilin 1997 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
752 3. grupp 501-1000 Ulejev, Karin 1969 naine N45 Eesti, Lääne maakond Risti Spordiklubi
753 3. grupp 501-1000 Caklis, Aivars 1953 mees M60 Läti, Ventspils
754 3. grupp 501-1000 Jansons, Einars 1986 mees M21 Läti, Ventspils nov.
755 3. grupp 501-1000 Ruus, Rain 1970 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
756 3. grupp 501-1000 Simso, Jaanek 1976 mees M40 Eesti, Viljandi maakond Sveba-Dahlen Spordiklubi
757 3. grupp 501-1000 Lükk, Villu 1980 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
758 3. grupp 501-1000 Russak, Ülo-Jürgen 2001 mees M16 Eesti, Harju maakond
759 3. grupp 501-1000 Piirsalu, Rein 1946 mees M70 Eesti, Harju maakond
760 3. grupp 501-1000 Vihul, Ülar 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
761 3. grupp 501-1000 Rähn, Mihkel 1983 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
762 3. grupp 501-1000 Siimon, Andres 1972 mees M40 Eesti, Viljandi maakond Anweb OÜ
763 3. grupp 501-1000 Lace, Aija 1952 naine N60 Läti, Vidzeme 5A-Valka/LV
764 3. grupp 501-1000 Laatsarus, Janari 1987 mees M21 Eesti, Pärnu maakond
765 3. grupp 501-1000 Mändla, Mare 1966 naine N50 Eesti, Lääne-Viru maakond
766 3. grupp 501-1000 Randmäe, Jarmo 2002 mees M14 Eesti, Viljandi maakond JK Viljandi Tulevik
767 3. grupp 501-1000 Rohtsalu, Jaak 1960 mees M55 Eesti, Lääne-Viru maakond
768 3. grupp 501-1000 Järve, Liisi 1988 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
769 3. grupp 501-1000 Kangro, Danel 1987 mees M21 Eesti, Võru maakond
770 3. grupp 501-1000 Puks, Maido 1983 mees M21 Eesti, Harju maakond
771 3. grupp 501-1000 Saarepera, Jaanus 1977 mees M35 Eesti, Harju maakond Ars Projekt
772 3. grupp 501-1000 Lükk, Lembitu 1992 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
773 3. grupp 501-1000 Valter, Järvi 1956 naine N60 Eesti, Harju maakond
774 3. grupp 501-1000 Printsmann, Gunnar 1992 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
775 3. grupp 501-1000 Rämmann, Andrus 1960 mees M55 Eesti, Harju maakond
776 3. grupp 501-1000 Naarits, Eelika 1992 naine N21 Eesti, Viljandi maakond Viljandi sõudeklubi
777 3. grupp 501-1000 Kontkar, Kaidu 1973 mees M40 Eesti, Tartu maakond
778 3. grupp 501-1000 Aasa, Indrek 1984 mees M21 Eesti, Harju maakond
779 3. grupp 501-1000 Kaljuvee, Kristo 1981 mees M35 Eesti, Harju maakond
780 3. grupp 501-1000 Kaasla, Alan 1970 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
781 3. grupp 501-1000 Knope, Agris 1953 mees M60 Läti, Vidzeme 5A-Valka/LV
782 3. grupp 501-1000 Taidur, Kristjan 1972 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
783 3. grupp 501-1000 Lillemets, Kalle 1966 mees M50 Eesti, Viljandi maakond
784 3. grupp 501-1000 Lode, Avo 1963 mees M50 Eesti, Põlva maakond
785 3. grupp 501-1000 Niidumaa, Anni 1988 naine N21 Eesti, Tartu maakond
786 3. grupp 501-1000 Mätas, Anto 1989 mees M21 Eesti, Harju maakond
787 3. grupp 501-1000 Väin, Rein 1978 mees M35 Eesti, Harju maakond
788 3. grupp 501-1000 Lillemets, Keliis 2002 naine N14 Eesti, Viljandi maakond
789 3. grupp 501-1000 Kokk, Kenno 1993 mees M21 Eesti, Rapla maakond Liviko
790 3. grupp 501-1000 Vahe, Gerly 1977 naine N35 Eesti, Harju maakond
791 3. grupp 501-1000 Hiob, Priit 1976 mees M40 Eesti, Viljandi maakond Jooksupartner
792 3. grupp 501-1000 Alekõrs, Taavi 1978 mees M35 Eesti, Valga maakond
793 3. grupp 501-1000 Palmiste, Martin 2001 mees M16 Eesti, Viljandi maakond
794 3. grupp 501-1000 Lindepuu, Janne 1980 naine N35 Eesti, Viljandi maakond
795 3. grupp 501-1000 Lahe, Marek 1980 mees M35 Eesti, Harju maakond
796 3. grupp 501-1000 Laid, Mart 1970 mees M45 Eesti, Harju maakond
797 3. grupp 501-1000 Ilves, Indrek 1979 mees M35 Holland, Holland Viljandi sõudeklubi
798 3. grupp 501-1000 Mütt, Meelis 1990 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
799 3. grupp 501-1000 Ott, Marje 1959 naine N55 Eesti, Harju maakond
800 3. grupp 501-1000 Käosaar, Urmo 1979 mees M35 Eesti, Harju maakond J&U Speedway Racing Team
801 3. grupp 501-1000 Tark, Kaarel 1987 mees M21 Eesti, Tartu maakond
802 3. grupp 501-1000 Markson, Uno 1957 mees M55 Eesti, Rapla maakond
803 3. grupp 501-1000 Järveküla, Rasmus 1997 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
804 3. grupp 501-1000 Lepiste, Sander 1974 mees M40 Eesti, Järva maakond
805 3. grupp 501-1000 Rauk, Kertu 1988 naine N21 Eesti, Tartu maakond
806 3. grupp 501-1000 Sepp, Veiko 1972 mees M40 Eesti, Tartu maakond
807 3. grupp 501-1000 Hendrikson, Tarvo 1966 mees M50 Eesti, Viljandi maakond
808 3. grupp 501-1000 Lundver, Mardo 1992 mees M21 Eesti, Harju maakond
809 3. grupp 501-1000 Mey, Tea 1974 naine N40 Eesti, Tartu maakond
810 3. grupp 501-1000 Kändma, Riko 1985 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
811 3. grupp 501-1000 Pindma, Vahur 1965 mees M50 Eesti, Harju maakond JK Hermes
812 3. grupp 501-1000 Lepmets, Marju 1977 naine N35 Eesti, Viljandi maakond
813 3. grupp 501-1000 Heinsoo, Karl Erik 1998 mees M18 Eesti, Viljandi maakond Viljandi Suusaklubi
814 3. grupp 501-1000 Vetemäe, Kristel 1979 naine N35 Belgia, Brussel Hoofdstedelijk Gewest
815 3. grupp 501-1000 Pugal, Bruno 2002 mees M14 Eesti, Viljandi maakond
816 3. grupp 501-1000 Roopärg, Marika 1967 naine N45 Eesti, Harju maakond Täppsportlased
817 3. grupp 501-1000 Kade, Erki 1983 mees M21 Eesti, Tartu maakond
818 3. grupp 501-1000 Pent, Marko 1981 mees M35 Eesti, Tartu maakond
819 3. grupp 501-1000 Kuusk, Kaarel 1985 mees M21 Eesti, Harju maakond Eesti Energia Spordiklubi
820 3. grupp 501-1000 Pärtel, Taimar 1981 mees M35 Eesti, Harju maakond BC Connection
821 3. grupp 501-1000 Änilane, Jane 1988 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
822 3. grupp 501-1000 Ojavee, Katrina 1996 naine N21 Eesti, Tartu maakond Tartu Suusaklubi
823 3. grupp 501-1000 Tikva, Daniel Michael 1998 mees M18 Eesti, Harju maakond Albe Team
824 3. grupp 501-1000 Tilga, Kaari 1994 naine N21 Eesti, Valga maakond
825 3. grupp 501-1000 Klaaser, Gert 1968 mees M45 Eesti, Harju maakond
826 3. grupp 501-1000 Ennika, Kuldar 1997 mees M21 Eesti, Viljandi maakond Viljandi Spordikool
827 3. grupp 501-1000 Viskov, Ruve 1976 mees M40 Eesti, Viljandi Print Best
828 3. grupp 501-1000 Jesse, Riho 1967 mees M45 Eesti, Tartu maakond
829 3. grupp 501-1000 Raja, Eero 1995 mees M21 Eesti, Viljandi maakond Raja&Raja Oü
830 3. grupp 501-1000 Mõtsar, Janek 1973 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
831 3. grupp 501-1000 Milvek, Merle 1978 naine N35 Eesti, Viljandi maakond
832 3. grupp 501-1000 Mikk, Marko 1990 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
833 3. grupp 501-1000 Lepik, Hillar 1954 mees M60 Eesti, Harju maakond
834 3. grupp 501-1000 Mändmets, Rait 1998 mees M18 Eesti, Viljandi maakond
835 3. grupp 501-1000 Vahtra, Janek 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
836 3. grupp 501-1000 Jürisson, Mariann 1992 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
837 3. grupp 501-1000 Väre, Hans 1979 mees M35 Eesti, Viljandimaa
838 3. grupp 501-1000 Andresson, Margus 1970 mees M45 Eesti, Harju maakond
839 3. grupp 501-1000 Männik, Merle 1972 naine N40 Eesti, Harju maakond Täppsportlased
840 3. grupp 501-1000 Veevo, Hendrik 1984 mees M21 Eesti, Harju maakond
841 3. grupp 501-1000 Zverev, Šerelin 1996 naine N21 Eesti, Viljandi maakond VAK Staier
842 3. grupp 501-1000 Pajuste, Helis 1997 naine N21 Eesti, Harju maakond HP-Sport team
843 3. grupp 501-1000 Mõtsar, Johanna 2001 naine N16 Eesti, Viljandi maakond Viljandi Spordikool
844 3. grupp 501-1000 Raba, Ahti 1986 mees M21 Eesti, Harju maakond Danske Spordiklubi
845 3. grupp 501-1000 Toomingas, Ave 1974 naine N40 Eesti, Harju maakond FB jooksmine
846 3. grupp 501-1000 Kübar, Kauri 1985 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
847 3. grupp 501-1000 Kurvits, Ain 1967 mees M45 Eesti, Harju maakond Sparta
848 3. grupp 501-1000 Nõgols, Eiko 1972 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
849 3. grupp 501-1000 Pugal, Karolina 2000 naine N16 Eesti, Viljandi maakond
850 3. grupp 501-1000 Karu, Kaido 1983 mees M21 Eesti, Viljandi maakond IITEE Spordiklubi
851 3. grupp 501-1000 Linnaste, Agris 1993 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
852 3. grupp 501-1000 Arm, Urmet 1978 mees M35 Eesti, Harju maakond
853 3. grupp 501-1000 Priks, Aivo 1969 mees M45 Eesti, Viljandi maakond VAK Staier
854 3. grupp 501-1000 Ast, Edvin 1994 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
855 3. grupp 501-1000 Vaasna, Tiit 1959 mees M55 Eesti, Tartu maakond
856 3. grupp 501-1000 Vorontsov, Aleksei 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
857 3. grupp 501-1000 Tammsaar, Kristjan 1984 mees M21 Eesti, Tartu maakond
858 3. grupp 501-1000 Rappu, Kirsi 1988 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
859 3. grupp 501-1000 Raudheiding, Ivo 1983 mees M21 Eesti, Tartu maakond
860 3. grupp 501-1000 Härm, Kersti 1986 naine N21 Eesti, Harju maakond
861 3. grupp 501-1000 Müürsepp, Toomas 1970 mees M45 Eesti, Järva maakond
862 3. grupp 501-1000 Kindlam, Jaanika 1976 naine N40 Eesti, Harju maakond
863 3. grupp 501-1000 Tenno, Katrena 1988 naine N21 Eesti, Harju maakond
864 3. grupp 501-1000 Illisson, Kristjan 1983 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
865 3. grupp 501-1000 Jõgi, Agur 1971 mees M45 Eesti, Harju maakond
866 3. grupp 501-1000 Krünberg, Klen 1990 mees M21 Eesti, Lääne-Viru maakond
867 3. grupp 501-1000 Mainsoo, Rene 1979 mees M35 Eesti, Viljandi maakond Aatrium Sisustuskaubamaja
868 3. grupp 501-1000 Vainumaa, Kaili 1970 naine N45 Eesti, Harju maakond
869 3. grupp 501-1000 Hain, Toomas 1968 mees M45 Eesti, Valga maakond
870 3. grupp 501-1000 Pilve, Andor 1977 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
871 3. grupp 501-1000 Kask, Helen 1980 naine N35 Eesti, Harju maakond
872 3. grupp 501-1000 Jaeski, Eve 1974 naine N40 Eesti, Tartu maakond
873 3. grupp 501-1000 Puusaar, Arvi 1968 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
874 3. grupp 501-1000 Ilisson, Kelli 1995 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
875 3. grupp 501-1000 Ilus, Andrus 1971 mees M45 Eesti, Viljandi maakond WestlineTeam
876 3. grupp 501-1000 Hindriks, Arvi 1965 mees M50 Eesti, Viljandi maakond OÜ Eesti Höövelliist
877 3. grupp 501-1000 Pulin, Margus 1976 mees M40 Eesti, Viljandi maakond Oskar
878 3. grupp 501-1000 Pajuste, Heiki 1970 mees M45 Eesti, Harju maakond HP-Sport team
879 3. grupp 501-1000 Rink, Margus 1972 mees M40 Eesti, Harju maakond
880 3. grupp 501-1000 Tiitre, Remy 1977 mees M35 Eesti, Harju maakond
881 3. grupp 501-1000 Keernik, Joel 1979 mees M35 Eesti, Pärnu PREAB
882 3. grupp 501-1000 Pinsel, Tõnn 1988 mees M21 Eesti, Viljandi maakond Sveba-Dahlen Spordiklubi
883 3. grupp 501-1000 Leskov, Siiri 1978 naine N35 Eesti, Harju maakond
884 3. grupp 501-1000 Keerma, Jaan 1967 mees M45 Eesti, Järva maakond
885 3. grupp 501-1000 Üprus, Sten 1987 mees M21 Eesti, Tartu maakond 42koma
886 3. grupp 501-1000 Vessenberg, Henry 1991 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
887 3. grupp 501-1000 Koitne, Gunnar 1953 mees M60 Eesti, Harju maakond
888 3. grupp 501-1000 Käärt, Viljar 1980 mees M35 Eesti, Harju maakond
889 3. grupp 501-1000 Kärmo, Allar 1988 mees M21 Eesti, Valga maakond Karmet Grupp
890 3. grupp 501-1000 Eismann, Germo 1997 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
891 3. grupp 501-1000 Mocs, Dzintars 1976 mees M40 Läti, Valmiera
892 3. grupp 501-1000 Soop, Anneli 1991 naine N21 Eesti, Tartu maakond
893 3. grupp 501-1000 Alliksaar, Janeli 2002 naine N14 Eesti, Viljandi maakond Viljandi Spordikool
894 3. grupp 501-1000 Pullerits, Tõnu 1982 mees M21 Eesti, Harju maakond MTÜ Spordiselts
895 3. grupp 501-1000 Muld, Margus 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
896 3. grupp 501-1000 Jaago, Joel 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
897 3. grupp 501-1000 Tamm, Kenert 1999 mees M18 Eesti, Viljandi maakond Viljandi Spordikool
898 3. grupp 501-1000 Sergejeva, Laidi 1989 naine N21 Eesti, Harju maakond
899 3. grupp 501-1000 Laul, Raines 1981 mees M35 Eesti, Tartu maakond
900 3. grupp 501-1000 Männa, Kristjan 1971 mees M45 Eesti, Järva maakond Türi Ujumisklubi
901 3. grupp 501-1000 Laante, Enn 1961 mees M55 Eesti, Viljandi maakond
902 3. grupp 501-1000 Tammann, Raini 1979 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
903 3. grupp 501-1000 Sults, Triin 1976 naine N40 Eesti, Viljandi maakond
904 3. grupp 501-1000 Kruusma, Johannes 1997 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
905 3. grupp 501-1000 Varik, Katrin 1979 naine N35 Eesti, Harju maakond
906 3. grupp 501-1000 Savastver, Alar 1970 mees M45 Eesti, Harju maakond Stamina Sk
907 3. grupp 501-1000 Kond, Kuido 1970 mees M45 Eesti, Lääne-Viru maakond
908 3. grupp 501-1000 Haavapuu, Triinu 1979 naine N35 Eesti, Viljandi maakond
909 3. grupp 501-1000 Vilberg, Toomas 1969 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
910 3. grupp 501-1000 Vaabel, Mikk Mihkel 1995 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
911 3. grupp 501-1000 Magnus, Marek 1985 mees M21 Eesti, Viljandimaa
912 3. grupp 501-1000 Tamm, Kaimar 2002 mees M14 Eesti, Viljandi maakond Viljandi Spordikool
913 3. grupp 501-1000 Parve, Inga 1986 naine N21 Eesti, Harju maakond Swedbank SK
914 3. grupp 501-1000 Almre, Grete 1995 naine N21 Eesti, Viljandi maakond Viljandi Suusaklubi
915 3. grupp 501-1000 Tammemäe, Eve 1965 naine N50 Eesti, Viljandi maakond Viljandi suusaklubi
916 3. grupp 501-1000 Obolenski, Gunnar 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond Selver AS
917 3. grupp 501-1000 Tukk, Martin 2001 mees M16 Eesti, Viljandi maakond Viljandi Spordikool
918 3. grupp 501-1000 Vister, Peeter 1961 mees M55 Eesti, Tartu maakond
919 3. grupp 501-1000 Sonntak, Margareth 2000 naine N16 Eesti, Pärnu maakond Pärnu Kalevi Tenniseklubi
920 3. grupp 501-1000 Kurvits, Kaido 1970 mees M45 Eesti, Harju maakond
921 3. grupp 501-1000 Kallaste, Rain 1977 mees M35 Eesti, Rapla maakond
922 3. grupp 501-1000 Sööt, Andres 1983 mees M21 Eesti, Harju maakond Alla tunni vana
923 3. grupp 501-1000 Elismäe, Ann 1991 naine N21 Eesti, Harju maakond
924 3. grupp 501-1000 Aigro, Aiko 1981 mees M35 Eesti, Harju maakond
925 3. grupp 501-1000 Must, Hannes 1977 mees M35 Eesti, Viljandi maakond Nordecon
926 3. grupp 501-1000 Puks, Krista 1989 naine N21 Eesti, Pärnu maakond Sportland Eesti AS
927 3. grupp 501-1000 Järvis, Madis 1997 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
928 3. grupp 501-1000 Reimaa, Andrus 1972 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
929 3. grupp 501-1000 Liiva, Elis 1988 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
930 3. grupp 501-1000 Org, Merike 1968 naine N45 Eesti, Viljandi maakond espak viljandi as
931 3. grupp 501-1000 Enno, Piia 1981 naine N35 Eesti, Harju maakond
932 3. grupp 501-1000 Suits, Hanno 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
933 3. grupp 501-1000 Ruusmaa, Hando 1977 mees M35 Eesti, Pärnu maakond
934 3. grupp 501-1000 Sangla, Karin 1971 naine N45 Eesti, Tartu maakond
935 3. grupp 501-1000 Randaru, Madis 1967 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
936 3. grupp 501-1000 Paulus, Silja 1988 naine N21 Eesti, Harju maakond
937 3. grupp 501-1000 Luik, Kairi 1982 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
938 3. grupp 501-1000 Lemsalu, Tiit 1983 mees M21 Eesti, Tartu maakond Upsijad
939 3. grupp 501-1000 Laev, Kalmer 1989 mees M21 Eesti, Harju maakond
940 3. grupp 501-1000 Rästa, Roomet 2000 mees M16 Eesti, Valga maakond
941 3. grupp 501-1000 Kuusik, Kaili 1990 naine N21 Eesti, Harju maakond
942 3. grupp 501-1000 Vehlmann, Monika 1980 naine N35 Eesti, Harju maakond JK HERMES
943 3. grupp 501-1000 Nõgel, Keio 1995 mees M21 Eesti, Viljandi maakond CYCLON
944 3. grupp 501-1000 Oha, Lehar 1982 mees M21 Eesti, Viljandi maakond FSW Vabamaadlus
945 3. grupp 501-1000 Nurmik, Andrus 1965 mees M50 Eesti, Jõgeva maakond
946 3. grupp 501-1000 Kadak, Mikk 1989 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
947 3. grupp 501-1000 Möldre, Veiko 1975 mees M40 Eesti, Pärnu maakond
948 3. grupp 501-1000 Vallikivi, Toomas 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond Aatrium Sisustuskaubamaja AS
949 3. grupp 501-1000 Mäeorg, Erkki 1978 mees M35 Eesti, Tartu maakond
950 3. grupp 501-1000 Peterson, Urmet 1980 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
951 3. grupp 501-1000 Muni, Oliver 1990 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
952 3. grupp 501-1000 Metsavas, Tarvo 1987 mees M21 Eesti, Harju maakond Swedbank SK
953 3. grupp 501-1000 Kõiv, Margus 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
954 3. grupp 501-1000 Raudsepp, Rauno 1992 mees M21 Eesti, Valga maakond
955 3. grupp 501-1000 Kahu, Katrin 1998 naine N18 Eesti, Viljandi maakond
956 3. grupp 501-1000 Ermel, Indrek 1977 mees M35 Eesti, Tartu maakond
957 3. grupp 501-1000 Tamme, Virge 1988 naine N21 Eesti, Tartu maakond
958 3. grupp 501-1000 Moor, Mart 1990 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
959 3. grupp 501-1000 Sampetova, Jana 1981 naine N35 Eesti, Harju maakond SK Jooksupartner
960 3. grupp 501-1000 Šuvalov, Anatoli 1948 mees M65 Eesti, Harju maakond
961 3. grupp 501-1000 Jamnes, Jan-Villem 1999 mees M18 Eesti, Viljandi maakond Viljandi Spordikool
962 3. grupp 501-1000 Piho, Veiko 1980 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
963 3. grupp 501-1000 Tuul, Teesi 1999 naine N18 Eesti, Viljandi maakond SE Põhjakotkas Viljandi
964 3. grupp 501-1000 Ariva, Joonas 1997 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
965 3. grupp 501-1000 Pihlak, Evelin 1977 naine N35 Eesti, Tartu maakond Spordiklubi Altia
966 3. grupp 501-1000 Säks, Erki 1983 mees M21 Eesti, Valga maakond Tõrva Jooksusõbrad
967 3. grupp 501-1000 Aaring, Kerttu 1988 naine N21 Eesti, Harju maakond
968 3. grupp 501-1000 Kaskpeit, Indrek 1981 mees M35 Eesti, Harju maakond
969 3. grupp 501-1000 Mere, Helen 1984 naine N21 Eesti, Harju maakond
970 3. grupp 501-1000 Kaur, Kaspar 1987 mees M21 Eesti, Harju maakond Swedbank SK
971 3. grupp 501-1000 Bogdanov, Tiina 1976 naine N40 Eesti, Viljandi maakond
972 3. grupp 501-1000 Kask, Avo 1964 mees M50 Eesti, Pärnu maakond
973 3. grupp 501-1000 Napp, Peeter 1976 mees M40 Eesti, Tartu maakond
974 3. grupp 501-1000 Loost, Joosep 1983 mees M21 Eesti, Harju maakond
975 3. grupp 501-1000 Valjala, Veiko 1977 mees M35 Eesti, Tartu maakond
976 3. grupp 501-1000 Naggel, Rainer 1967 mees M45 Eesti, Tartu maakond
977 3. grupp 501-1000 Püvi, Laura 1988 naine N21 Eesti, Harju maakond Treeningpartner
978 3. grupp 501-1000 Ostrak, Agur 1959 mees M55 Eesti, Valga maakond
979 3. grupp 501-1000 Nool, Birgit 1972 naine N40 Eesti, Viljandi maakond
980 3. grupp 501-1000 Teeorg, Urmas 1962 mees M50 Eesti, Harju maakond
981 3. grupp 501-1000 Pajuväli, Richard 1991 mees M21 Eesti, Pärnu maakond
982 3. grupp 501-1000 Soomets, Liisa 1997 naine N21 Eesti, Tartu maakond
983 3. grupp 501-1000 Bärengrub, Brit 1985 naine N21 Eesti, Viljandi maakond Liviko
984 3. grupp 501-1000 Naaris, Neeme 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
985 3. grupp 501-1000 Rebane, Urmas 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond SK Jooksupartner
986 3. grupp 501-1000 Valge, Kerli 1987 naine N21 Eesti, Harju maakond SK Jooksupartner
987 3. grupp 501-1000 Annus, Kender 2001 mees M16 Eesti, Viljandi maakond Viljandi Spordikool
988 3. grupp 501-1000 Ritere, Mudite 1964 naine N50 Läti, Ogres novads
989 3. grupp 501-1000 Rebane, Janno 1980 mees M35 Eesti, Pärnu maakond
990 3. grupp 501-1000 Vinnal, Romet 2000 mees M16 Eesti, Viljandi maakond Viljandi Spordikool
991 3. grupp 501-1000 Žuravski, Sergei 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
992 3. grupp 501-1000 Eensoo, Gunnar 1974 mees M40 Eesti, Viljandi maakond CYCLON
993 3. grupp 501-1000 Kralla, Enna 1961 naine N55 Eesti, Viljandi maakond
994 3. grupp 501-1000 Tuul, Taavi 1974 mees M40 Eesti, Viljandi maakond Sveba-Dahlen Spordiklubi
995 3. grupp 501-1000 Kalmus, Janar 1982 mees M21 Eesti, Harju maakond trenn.ee
996 3. grupp 501-1000 Vest, Marko 1994 mees M21 Eesti, Järva maakond
997 3. grupp 501-1000 Hirv, Piret 1970 naine N45 Eesti, Viljandi maakond VAK Staier
998 3. grupp 501-1000 Aalmann, Aivar 1967 mees M45 Eesti, Tartu maakond A.Le Coq
999 3. grupp 501-1000 Pure, Nils 1969 mees M45 Eesti, Tartu A.Le Coq
1000 3. grupp 501-1000 Pihel, Aimi 1951 naine N65 Eesti, Harju maakond
1001 4. grupp 1001-1500 Hõbemäe, Priit 1973 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
1002 4. grupp 1001-1500 Puskar, Jan 1991 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
1003 4. grupp 1001-1500 Koll, Tarmo 1969 mees M45 Eesti, Harju maakond
1004 4. grupp 1001-1500 Mattiisen, Tiina 1965 naine N50 Eesti, Pärnu maakond
1005 4. grupp 1001-1500 Artla, Annika 1979 naine N35 Eesti, Viljandi maakond
1006 4. grupp 1001-1500 Sepp, Henn 1948 mees M65 Eesti, Viljandi maakond TSK Joosu
1007 4. grupp 1001-1500 Luuri, Enno 1967 mees M45 Eesti, Ida-Viru maakond
1008 4. grupp 1001-1500 Jakobi, Ranne 1967 mees M45 Eesti, Harju maakond SK Jooksupartner
1009 4. grupp 1001-1500 Kokamägi, Keijo 1988 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
1010 4. grupp 1001-1500 Rannama, Eero 1977 mees M35 Eesti, Harju maakond
1011 4. grupp 1001-1500 Siibak, Merle 1981 naine N35 Eesti, Viljandi maakond Sparta
1012 4. grupp 1001-1500 Hudilainen, Eerik 2005 mees M Eesti, Harju maakond
1013 4. grupp 1001-1500 Lehtla, Kenneth 1993 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
1014 4. grupp 1001-1500 Hunt, Kert 1999 mees M18 Eesti, Viljandi maakond Karmet Grupp
1015 4. grupp 1001-1500 Gross, Neeme 1972 mees M40 Eesti, Järva maakond
1016 4. grupp 1001-1500 Kaasik, Kristjan-Mark 2000 mees M16 Eesti, Viljandi maakond Viljandi Spordikool
1017 4. grupp 1001-1500 Pelapson, Rain 1985 mees M21 Eesti, Lääne maakond
1018 4. grupp 1001-1500 Kallikorm, Martti 1981 mees M35 Soome, kirkkonummi
1019 4. grupp 1001-1500 Pang, Jane 1991 naine N21 Eesti, Võru maakond
1020 4. grupp 1001-1500 Heile, Jaanus 1971 mees M45 Eesti, Viljandi maakond Sakala Suusaklubi
1021 4. grupp 1001-1500 Apsalon, Aivar 1980 mees M35 Eesti, Pärnu PREAB
1022 4. grupp 1001-1500 Zirnask, Gunnar 1956 mees M60 Eesti, Tartu maakond
1023 4. grupp 1001-1500 Riiner, Marleen 2002 naine N14 Eesti, Viljandi maakond
1025 4. grupp 1001-1500 Karro, Kaur 1990 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
1026 4. grupp 1001-1500 Kavak, Raiko 1983 mees M21 Eesti, Tartu maakond
1027 4. grupp 1001-1500 Naaris, Erkki 1978 mees M35 Eesti, Valga maakond
1028 4. grupp 1001-1500 Jasnov, Georgi 1997 mees M21 Eesti, Viljandi maakond Viljandi Spordikool
1029 4. grupp 1001-1500 Raud, Margus 1969 mees M45 Eesti, Tartu maakond
1030 4. grupp 1001-1500 Balõnski, Joosep 2004 mees M Eesti, Harju maakond TSK Joosu
1031 4. grupp 1001-1500 Purju, Aimar 1997 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
1032 4. grupp 1001-1500 Arm, Kristin 1972 naine N40 Eesti, Harju maakond TSK Joosu
1033 4. grupp 1001-1500 Helve, Piret 1984 naine N21 Eesti, Viljandi maakond Sveba-Dahlen Spordiklubi
1034 4. grupp 1001-1500 Dosugov, Franko 2001 mees M16 Eesti, Viljandi maakond Karmet Grupp
1035 4. grupp 1001-1500 Jaanson, Jüri 1965 mees M50 Eesti, Pärnu maakond
1036 4. grupp 1001-1500 Aas, Toomas 1973 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
1037 4. grupp 1001-1500 Piir, Priit 1991 mees M21 Eesti, Tartu maakond
1038 4. grupp 1001-1500 Lahe, Allan 1967 mees M45 Eesti, Harju maakond Swedbank SK
1039 4. grupp 1001-1500 Soolo, Riina 1975 naine N40 Eesti, Viljandi maakond Kõpu Spordiklubi
1040 4. grupp 1001-1500 Väliste, Veljo 1969 mees M45 Eesti, Järva maakond
1041 4. grupp 1001-1500 Tinkus, Andres 1985 mees M21 Eesti, Harju
1042 4. grupp 1001-1500 Volt, Ivo 1968 mees M45 Eesti, Harju maakond
1043 4. grupp 1001-1500 Lehmann, Eda 1968 naine N45 Eesti, Harju maakond
1044 4. grupp 1001-1500 Jaago, Jaak 1962 mees M50 Eesti, Viljandi maakond
1045 4. grupp 1001-1500 Koorep, Sigrid 1988 naine N21 Eesti, Viljandimaa
1046 4. grupp 1001-1500 Vähi, Tõnu 1956 mees M60 Eesti, Harju maakond
1047 4. grupp 1001-1500 Leif, Maive 1968 naine N45 Eesti, Järva maakond
1048 4. grupp 1001-1500 Saamann, Gert 1968 mees M45 Eesti, Järva maakond
1049 4. grupp 1001-1500 Soonik, Sander 1993 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
1050 4. grupp 1001-1500 Sibrits, Ketrin 1984 naine N21 Eesti, Ida-Viru maakond
1051 4. grupp 1001-1500 Jääger, Marek 1976 mees M40 Eesti, Pärnu maakond
1052 4. grupp 1001-1500 Lopsik, Andrei 1955 mees M60 Eesti, Ida-Viru maakond
1053 4. grupp 1001-1500 Siemann, Alar 1973 mees M40 Eesti, Järva maakond
1054 4. grupp 1001-1500 Kivari, Andrus 1976 mees M40 Eesti, Tartu maakond
1055 4. grupp 1001-1500 Koot, Alar 1981 mees M35 Eesti, Harju maakond
1056 4. grupp 1001-1500 Sool, Erki 1979 mees M35 Eesti, Võru maakond
1057 4. grupp 1001-1500 Kihuoja, Triin 1997 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
1058 4. grupp 1001-1500 Viir, Helen 1989 naine N21 Eesti, Harju maakond
1059 4. grupp 1001-1500 Pajur, Martin 1986 mees M21 Eesti, Harju maakond
1060 4. grupp 1001-1500 Ruut, Rauno 1971 mees M45 Eesti, Viljandi maakond Airok Team
1061 4. grupp 1001-1500 Mardla, Riina 1973 naine N40 Eesti, Viljandi maakond Kolmeks
1062 4. grupp 1001-1500 Kansi, Krister 1999 mees M18 Eesti, Viljandi maakond JK Viljandi Tulevik
1063 4. grupp 1001-1500 Viltmann, Kadre 1984 naine N21 Eesti, Viljandi maakond Kolmeks
1064 4. grupp 1001-1500 Ross, Marek 1991 mees M21 Eesti, Harju maakond
1065 4. grupp 1001-1500 Purga, Indrek 1978 mees M35 Eesti, Tartu maakond
1066 4. grupp 1001-1500 Rohtla, Jarmo 1985 mees M21 Eesti, Tartu maakond
1067 4. grupp 1001-1500 Kütt, Lennart 1993 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
1068 4. grupp 1001-1500 Kipper, Tanel 1992 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
1069 4. grupp 1001-1500 Vällik, Kristjan 1966 mees M50 Eesti, Tartu maakond
1070 4. grupp 1001-1500 Tammaru, Bruno 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
1071 4. grupp 1001-1500 Uibo, Kristina 1974 naine N40 Eesti, Harju maakond
1072 4. grupp 1001-1500 Pehk, Kaarel 1982 mees M21 Eesti, Tartu maakond
1073 4. grupp 1001-1500 Hüva, Triin 1998 naine N18 Eesti, Viljandi maakond Viljandi Spordikool
1074 4. grupp 1001-1500 Tomp, Maigi 1987 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
1075 4. grupp 1001-1500 Rikkinen, Tarmo 1972 mees M40 Eesti, Harju maakond VAHANEN
1076 4. grupp 1001-1500 Mürk, Merlin 1987 naine N21 Eesti, Võru maakond
1077 4. grupp 1001-1500 Konrad, Ando 1991 mees M21 Eesti, Harju maakond
1078 4. grupp 1001-1500 Printsmann, Liisa Marie 2002 naine N14 Eesti, Viljandi maakond
1079 4. grupp 1001-1500 Soolo, Maarja 1988 naine N21 Eesti, Harju maakond EBS MBA
1080 4. grupp 1001-1500 Toompalu, Karol 1987 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
1081 4. grupp 1001-1500 Noormaa, Irmen 1990 naine N21 Eesti, Võru maakond
1082 4. grupp 1001-1500 Jeeger, Elar 1987 mees M21 Eesti, Valga maakond
1083 4. grupp 1001-1500 Viira, Toomas 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
1084 4. grupp 1001-1500 Mäe, Tõnu 1966 mees M50 Eesti, Pärnu maakond
1085 4. grupp 1001-1500 Tamm, Erki 1972 mees M40 Eesti, Tartu maakond Tursaklubi
1086 4. grupp 1001-1500 Lauk, Vambola 1971 mees M45 Eesti, Tartu maakond
1087 4. grupp 1001-1500 Uibo, Signe 1971 naine N45 Eesti, Harju maakond FB Jooksmine
1088 4. grupp 1001-1500 Mäekivi, Veiko 1983 mees M21 Eesti, Harju maakond Swedbank SK
1089 4. grupp 1001-1500 Kukk, Rebeka 1992 naine N21 Eesti, Harju maakond
1090 4. grupp 1001-1500 Sõõro, Lauri 1978 mees M35 Eesti, Tartu maakond
1091 4. grupp 1001-1500 Peebu, Anneli 1971 naine N45 Eesti, Ida-Viru maakond
1092 4. grupp 1001-1500 Kütt, Mati 1975 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
1093 4. grupp 1001-1500 Kapp, Riho 1947 mees M65 Eesti, Järva maakond AMBLA SK
1094 4. grupp 1001-1500 Getman, Ljudmilla 1956 naine N60 Eesti, Harju maakond
1095 4. grupp 1001-1500 Priimats, Allar 1993 mees M21 Eesti, Viljandi maakond Oskar
1096 4. grupp 1001-1500 Palm, Maieke 1979 naine N35 Eesti, Viljandi maakond
1097 4. grupp 1001-1500 Vallik, Kenneth 1984 mees M21 Eesti, Harju maakond
1098 4. grupp 1001-1500 Almre, Marge 1970 naine N45 Eesti, Viljandi maakond Viljandi Suusaklubi
1099 4. grupp 1001-1500 Jõeste, Tarvo 1970 mees M45 Eesti, Harju maakond
1100 4. grupp 1001-1500 Hunt, Külli 1984 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
1101 4. grupp 1001-1500 Sihver, Enn 1959 mees M55 Eesti, Viljandi maakond
1102 4. grupp 1001-1500 Alamäe, Janar 1987 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
1103 4. grupp 1001-1500 Saar, Siim 1957 mees M55 Eesti, Harju maakond
1104 4. grupp 1001-1500 Lillepuu, Rait 1992 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
1105 4. grupp 1001-1500 Rannala, Urmas 1967 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
1106 4. grupp 1001-1500 Mäemets, Margus 1980 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
1107 4. grupp 1001-1500 Michelis, Markus 2002 mees M14 Eesti, Viljandi maakond
1108 4. grupp 1001-1500 Järve, Guldar 1966 mees M50 Eesti, Viljandi maakond
1109 4. grupp 1001-1500 Tõnisson, Neeme 1971 mees M45 Eesti, Tartu maakond
1110 4. grupp 1001-1500 Ots, Hedvig 1995 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
1111 4. grupp 1001-1500 Lai, Margus 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
1112 4. grupp 1001-1500 Tooding, Meelis 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
1113 4. grupp 1001-1500 Hüva, Kärt 2003 naine N14 Eesti, Viljandi maakond Viljandi Spordikool
1114 4. grupp 1001-1500 Gornischeff, Sandra 1987 naine N21 Eesti, Harju maakond
1115 4. grupp 1001-1500 Meier, Raivo 1946 mees M70 Eesti, Harju maakond JK Hermes
1116 4. grupp 1001-1500 Ilves, Merike 1976 naine N40 Eesti, Tartu maakond
1117 4. grupp 1001-1500 Mõtsar, Kristiina 1976 naine N40 Eesti, Viljandi maakond
1118 4. grupp 1001-1500 Kattai, Reelika 1977 naine N35 Eesti, Harju maakond
1119 4. grupp 1001-1500 Reinmann, Heiki 1978 mees M35 Eesti, Harju maakond
1120 4. grupp 1001-1500 Järv, Marek 1979 mees M35 Eesti, Harju maakond Merevägi
1121 4. grupp 1001-1500 Viira, Kaspar 1988 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
1122 4. grupp 1001-1500 Saar, Rainis 1968 mees M45 Eesti, Harju maakond
1123 4. grupp 1001-1500 Lelov, Marko 1973 mees M40 Eesti, Pärnu
1124 4. grupp 1001-1500 Lelov, Kaari 1978 naine N35 Eesti, Pärnu maakond
1125 4. grupp 1001-1500 Reimets, Avo 1948 mees M65 Eesti, Tartu
1126 4. grupp 1001-1500 Andresson, Airet 1977 mees M35 Eesti, Tartu maakond G4S
1127 4. grupp 1001-1500 Roosi, Kalle 1978 mees M35 Eesti, Viljandi maakond Sveba-Dahlen Spordiklubi
1128 4. grupp 1001-1500 Tomson, Gert 1981 mees M35 Eesti, Harju maakond Telia Spordiklubi
1129 4. grupp 1001-1500 Siimon, Marek 1974 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
1130 4. grupp 1001-1500 Kipper, Viigi 1988 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
1131 4. grupp 1001-1500 Lepmets, Margus 1983 mees M21 Eesti, Viljandi maakond IITEE
1132 4. grupp 1001-1500 Aermann, Aavo 1989 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
1133 4. grupp 1001-1500 Moor, Hanna 1999 naine N18 Eesti, Võru maakond
1134 4. grupp 1001-1500 Sagor, Helgi 1944 naine N70 Eesti, Tartu maakond
1135 4. grupp 1001-1500 Hunt, Kevin 2002 mees M14 Eesti, Viljandi maakond Karmet Grupp
1136 4. grupp 1001-1500 Kaur, Erki 1970 mees M45 Eesti, Tartu maakond
1137 4. grupp 1001-1500 Mets, Mari 1991 naine N21 Eesti, Harju maakond
1138 4. grupp 1001-1500 Rahnu, Andrus 1972 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
1139 4. grupp 1001-1500 Greivule, Ingrida 1969 naine N45 Läti, Latvia
1140 4. grupp 1001-1500 Nõmm, Sirle 1971 naine N45 Eesti, Harju maakond
1141 4. grupp 1001-1500 Reivelt, Kaido 1970 mees M45 Eesti, Tartu maakond
1142 4. grupp 1001-1500 Kajaste, Arnika 1985 naine N21 Eesti, Tartu maakond Safran/Sense
1143 4. grupp 1001-1500 Sulu, Raul 1989 mees M21 Eesti, Harju maakond
1144 4. grupp 1001-1500 Kaljumäe, Üllar 1964 mees M50 Eesti, Tartu maakond
1145 4. grupp 1001-1500 Oja, Mart 1982 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
1146 4. grupp 1001-1500 Rosental, Elar 1981 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
1147 4. grupp 1001-1500 Kose, Evelin 1974 naine N40 Eesti, Harju maakond
1148 4. grupp 1001-1500 Raja, Vello 1988 mees M21 Eesti, Viljandi maakond Raja&Raja oü
1149 4. grupp 1001-1500 Laanmets, Herki 1981 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
1150 4. grupp 1001-1500 Martinson, Ditmar 1986 mees M21 Eesti, Viljandimaa
1151 4. grupp 1001-1500 Lätte, Oliver 1981 mees M35 Eesti, Harju maakond
1152 4. grupp 1001-1500 Born, Bruno 1967 mees M45 Eesti, Pärnu maakond
1153 4. grupp 1001-1500 Reima, Heigo 1981 mees M35 Eesti, Tartu maakond
1154 4. grupp 1001-1500 Joonas, Jürgen 2003 mees M14 Eesti, Võru maakond
1155 4. grupp 1001-1500 Mänd, Madleen 1994 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
1156 4. grupp 1001-1500 Sepp, Kädi-Liis 1978 naine N35 Eesti, Harju maakond
1157 4. grupp 1001-1500 Animägi, Ants 1963 mees M50 Eesti, Tartu maakond
1158 4. grupp 1001-1500 Sepp, Risto 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
1159 4. grupp 1001-1500 Rästas, Ergo 1974 mees M40 Eesti, Tartu maakond suusahullud
1160 4. grupp 1001-1500 Kivisild, Piia 1976 naine N40 Eesti, Viljandi maakond Viljandi Kutseõppekeskus
1161 4. grupp 1001-1500 Liiv, Ülle 1972 naine N40 Eesti, Lääne-Viru maakond
1162 4. grupp 1001-1500 Luuka, Ülo 1961 mees M55 Eesti, Tartu maakond Staier
1163 4. grupp 1001-1500 Säälik, Tiina 1967 naine N45 Eesti, Jõgeva maakond SK ProRunner
1164 4. grupp 1001-1500 Bakhoff, Klaid 1990 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
1165 4. grupp 1001-1500 Mikk, Heino 1949 mees M65 Eesti, Viljandi maakond
1166 4. grupp 1001-1500 Kipper, Thomas 1998 mees M18 Eesti, Viljandi maakond
1167 4. grupp 1001-1500 Jaska, Ahto 1965 mees M50 Eesti, Tartu maakond
1168 4. grupp 1001-1500 Oja, Aiver 1987 mees M21 Eesti, Pärnu PREAB
1169 4. grupp 1001-1500 Valli, Mati 1966 mees M50 Eesti, Viljandi maakond Viljandi Kutseõppekeskus
1170 4. grupp 1001-1500 Rösler, Maarjo 1998 mees M18 Eesti, Viljandi maakond Viljandi Spordikool
1171 4. grupp 1001-1500 Läänesaar, Andres 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
1172 4. grupp 1001-1500 Einberg, Raimo 1981 mees M35 Eesti, Harju maakond
1173 4. grupp 1001-1500 Alaots, Maie 1965 naine N50 Eesti, Lääne-Viru maakond
1174 4. grupp 1001-1500 Laumets, Henri 1988 mees M21 Eesti, Tartu maakond
1175 4. grupp 1001-1500 Jürisson, Cether 1997 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
1176 4. grupp 1001-1500 Varblane, Marek 1975 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
1177 4. grupp 1001-1500 Lanna, Alar 1979 mees M35 Eesti, Harju maakond
1178 4. grupp 1001-1500 Laanesoo, Ando 1970 mees M45 Eesti, Lääne maakond
1179 4. grupp 1001-1500 Lenk, Ivo 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
1180 4. grupp 1001-1500 Jürgens, Marju 1974 naine N40 Eesti, Tartu maakond
1181 4. grupp 1001-1500 Peterkopf, Katrin 1974 naine N40 Eesti, Tartu maakond
1182 4. grupp 1001-1500 Pärtma, Enn 1955 mees M60 Eesti, Harju maakond
1183 4. grupp 1001-1500 Lippo, Mihkel 1996 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
1184 4. grupp 1001-1500 Prinzmann, Mari-Helen 1997 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
1185 4. grupp 1001-1500 Vares, Made 1970 naine N45 Eesti, Tartu maakond Suusahullud
1186 4. grupp 1001-1500 Rull, Kristiina 1972 naine N40 Eesti, Tartu maakond
1187 4. grupp 1001-1500 Jaago, Aivar 1957 mees M55 Eesti, Rapla maakond
1188 4. grupp 1001-1500 Grinbergs, Roberts 2002 mees M14 Läti, Ventspils nov.
1189 4. grupp 1001-1500 Mikuckis, Peteris 2001 mees M16 Läti, Ventspils nov.
1190 4. grupp 1001-1500 Preimann, Lauri 1963 mees M50 Eesti, Rapla maakond
1191 4. grupp 1001-1500 Lerme, Gunita 1973 naine N40 Läti, Lati
1192 4. grupp 1001-1500 Lepp, Andres 1974 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
1193 4. grupp 1001-1500 Anisovets, Viktooria 1988 naine N21 Eesti, Viljandi maakond IITEE Spordiklubi
1194 4. grupp 1001-1500 Veski, Karel 1977 mees M35 Eesti, Pärnu maakond Liviko
1195 4. grupp 1001-1500 Veimer, Annika 1970 naine N45 Eesti, Harju maakond FB Jooksmine
1196 4. grupp 1001-1500 Reiles, Aurika 1987 naine N21 Eesti, Viljandi maakond Sveba-Dahlen Spordiklubi
1197 4. grupp 1001-1500 Neerot, Virve 1965 naine N50 Eesti, Viljandi maakond Viljandi Sõudeklubi
1198 4. grupp 1001-1500 Murumägi, Birgit 1997 naine N21 Eesti, Viljandi maakond Viljandi Spordikool
1199 4. grupp 1001-1500 Undla, Timo 1974 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
1200 4. grupp 1001-1500 Teemusk, Merle 1989 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
1201 4. grupp 1001-1500 Veiberg, Marek 1967 mees M45 Eesti, Harju maakond
1202 4. grupp 1001-1500 Luus, Arvo 1938 mees M75 Eesti, Harju maakond JK HERMES
1203 4. grupp 1001-1500 Heinrand, Juho 1940 mees M75 Eesti, Harju
1204 4. grupp 1001-1500 Tuur, Helen 1977 naine N35 Eesti, Viljandi maakond
1205 4. grupp 1001-1500 Kullik, Karmo 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond Swedbank SK
1206 4. grupp 1001-1500 Põder, Sirli 2002 naine N14 Eesti, Viljandi maakond
1207 4. grupp 1001-1500 Vest, Are 1969 mees M45 Eesti, Järva maakond
1208 4. grupp 1001-1500 Holtsmann, Martin 2001 mees M16 Eesti, Viljandimaa
1209 4. grupp 1001-1500 Pihtje, Mikko 1989 mees M21 Eesti, Valga maakond
1210 4. grupp 1001-1500 Üprus, Erik-Voldemar 1942 mees M70 Eesti, Harju maakond
1211 4. grupp 1001-1500 Sipelgas, Siret 1989 naine N21 Eesti, Harju maakond LIVIKO spordiklubi
1212 4. grupp 1001-1500 Tamm, Rein 1969 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
1213 4. grupp 1001-1500 Suur, Arvi 1970 mees M45 Eesti, Pärnu maakond
1214 4. grupp 1001-1500 Teder, Inga 1970 naine N45 Eesti, Viljandi maakond
1215 4. grupp 1001-1500 Rootsi, Andres 1968 mees M45 Eesti, Tartu maakond
1216 4. grupp 1001-1500 Hommik, Aivar 1966 mees M50 Eesti, Viljandi maakond
1217 4. grupp 1001-1500 Koitne, Kaarel 1989 mees M21 Eesti, Harju maakond
1218 4. grupp 1001-1500 Kuldsaar, Marko 1978 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
1219 4. grupp 1001-1500 Müür, Merlin 1979 naine N35 Eesti, Valga maakond
1220 4. grupp 1001-1500 Rutins, Edgars 1976 mees M40 Läti, OGRE MARATONA KLUBS
1221 4. grupp 1001-1500 Altmets, Valev 1967 mees M45 Eesti, Järva maakond
1222 4. grupp 1001-1500 Rõuk, Mairo 1993 mees M21 Eesti, Harju
1223 4. grupp 1001-1500 Ormisson, Veikko 1980 mees M35 Eesti, Harju
1224 4. grupp 1001-1500 Morel, Merilin 1993 naine N21 Eesti, Harju
1225 4. grupp 1001-1500 Andres, Marek 1979 mees M35 Eesti, Harju
1226 4. grupp 1001-1500 Akkermann, Kristjan 1980 mees M35 Eesti, Harju maakond
1227 4. grupp 1001-1500 Remmelgas, Leiger 1963 mees M50 Eesti, Viljandi maakond sportivad eestlased
1228 4. grupp 1001-1500 Kiiman, Kauri 1987 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
1229 4. grupp 1001-1500 Maasik, Jaanus 1969 mees M45 Eesti, Tartu maakond
1230 4. grupp 1001-1500 Jesse, Karin 1965 naine N50 Eesti, Tartu maakond
1231 4. grupp 1001-1500 Simmulmann, Lauri 1984 mees M21 Eesti, Harju maakond
1232 4. grupp 1001-1500 Lillemets, Marek 1979 mees M35 Eesti, Harju maakond
1233 4. grupp 1001-1500 Vedler, Sulev 1970 mees M45 Eesti, Harju maakond
1234 4. grupp 1001-1500 Karv, Martin 2000 mees M16 Eesti, Viljandi maakond Viljandi Spordikool
1235 4. grupp 1001-1500 Rougejainen, Erkki 1984 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
1236 4. grupp 1001-1500 Ausmees, Evelin 1978 naine N35 Eesti, Harju maakond Swedbanki Spordiklubi
1237 4. grupp 1001-1500 Babans, Inesis 1961 mees M55 Läti, Ogres novads
1238 4. grupp 1001-1500 Kallaste, Koit 1975 mees M40 Eesti, Tartu maakond
1239 4. grupp 1001-1500 Treimann, Marko 1983 mees M21 Eesti, Harju maakond Swedbank SK
1240 4. grupp 1001-1500 Grinbergs, Davis 1999 mees M18 Läti, Ventspils nov.
1241 4. grupp 1001-1500 Kuris, Toomas 1970 mees M45 Eesti, Saare maakond
1242 4. grupp 1001-1500 Rahn, Gert 1978 mees M35 Eesti, Harju maakond Kaitsevägi
1243 4. grupp 1001-1500 Varula, Romi 2000 naine N16 Eesti, Viljandi maakond
1244 4. grupp 1001-1500 Pullerits, Kristiina 1988 naine N21 Eesti, Harju maakond
1245 4. grupp 1001-1500 Printsmann, Martin 1998 mees M18 Eesti, Viljandi maakond
1246 4. grupp 1001-1500 Siimer, Kreete 1999 naine N18 Eesti, Harju maakond Nõmme Spordiklubi
1247 4. grupp 1001-1500 Meet, Janek 1974 mees M40 Eesti, Saare maakond JK AameraaS
1248 4. grupp 1001-1500 Viitmaa, Raul 2002 mees M14 Eesti, Viljandi maakond VAK Staier
1249 4. grupp 1001-1500 Rebane, Tiit 1978 mees M35 Eesti, Harju maakond
1250 4. grupp 1001-1500 Kaasik, Kairit 1969 naine N45 Eesti, Harju maakond
1251 4. grupp 1001-1500 Alonen, Elisabeth 2000 naine N16 Eesti, Viljandi maakond TK Fellin
1252 4. grupp 1001-1500 Janke, Sigrid 1972 naine N40 Eesti, Viljandi maakond IITEE Spordiklubi
1253 4. grupp 1001-1500 Lainemäe, Andres 1968 mees M45 Eesti, Jõgeva maakond
1254 4. grupp 1001-1500 Viks, Siiri 1992 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
1255 4. grupp 1001-1500 Möll, Andrus 1960 mees M55 Eesti, Harju maakond
1256 4. grupp 1001-1500 Korasteljov, Mihhail 1971 mees M45 Eesti, Harju maakond
1257 4. grupp 1001-1500 Prantsus, Birgit 1988 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
1258 4. grupp 1001-1500 Sabolotni, Pille 1968 naine N45 Eesti, Harju maakond
1259 4. grupp 1001-1500 Lindmäe, Lauri 1983 mees M21 Eesti, Harju maakond
1260 4. grupp 1001-1500 Karus, Mikk 2003 mees M14 Eesti, Viljandi maakond Viljandi Spordikool
1261 4. grupp 1001-1500 Trummal, Tõnis 1989 mees M21 Eesti, Harju maakond
1262 4. grupp 1001-1500 Kivistik, Anti 1965 mees M50 Eesti, Viljandi maakond Viljandi Kutseõppekeskus
1263 4. grupp 1001-1500 Tugi, Taimo 1977 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
1264 4. grupp 1001-1500 Männik, Gaily 1977 naine N35 Eesti, Viljandi maakond TSK Joosu
1265 4. grupp 1001-1500 Tago, Toivo 1958 mees M55 Eesti, Viljandi maakond
1266 4. grupp 1001-1500 Peek, Seila 1996 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
1267 4. grupp 1001-1500 Tomp, Marelle 1997 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
1268 4. grupp 1001-1500 Veske, Reigo 2001 mees M16 Eesti, Viljandi maakond
1269 4. grupp 1001-1500 Kivisild, Kairo-Kristjan 2001 mees M16 Eesti, Viljandi maakond Viljandi Spordikool
1270 4. grupp 1001-1500 Välk, Meelis 1989 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
1271 4. grupp 1001-1500 Purga, Diana 1985 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
1272 4. grupp 1001-1500 Viilup, Heini 1953 mees M60 Eesti, Harju maakond
1273 4. grupp 1001-1500 Pilt, Kaitho 1972 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
1274 4. grupp 1001-1500 Sula, Arvo 1978 mees M35 Eesti, Viljandi maakond Oskar
1275 4. grupp 1001-1500 Soomets, Kaisa 1993 naine N21 Eesti, Tartu maakond
1276 4. grupp 1001-1500 Rämmal, Heleri 1989 naine N21 Eesti, Tartu maakond Eebria Ehitus OÜ
1277 4. grupp 1001-1500 Soomets, Imbi 1970 naine N45 Eesti, Tartu maakond
1278 4. grupp 1001-1500 Prinzmann, Andrus 1960 mees M55 Eesti, Viljandi maakond
1279 4. grupp 1001-1500 Jamnes, Aare 1989 mees M21 Eesti, Harju maakond
1280 4. grupp 1001-1500 Ers, Alger 1975 mees M40 Eesti, Hiiu maakond
1281 4. grupp 1001-1500 Leilop, Kristina 2000 naine N16 Eesti, Viljandi maakond Tartu Hiie kool
1282 4. grupp 1001-1500 Alus, Christine 1991 naine N21 Eesti, Harju maakond Jooksuklubi Hermes
1283 4. grupp 1001-1500 Rooneem, Raul 1979 mees M35 Eesti, Tartu maakond
1284 4. grupp 1001-1500 Kalda, Mihkel 1991 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
1285 4. grupp 1001-1500 Viira, Maret 1967 naine N45 Eesti, Harju maakond
1286 4. grupp 1001-1500 Põldsepp, Rauno 1994 mees M21 Eesti, Valga maakond VAK Staier
1287 4. grupp 1001-1500 Karu, Marje 1973 naine N40 Eesti, Harju maakond
1288 4. grupp 1001-1500 Kane, Rein 1945 mees M70 Eesti, Harju maakond
1289 4. grupp 1001-1500 Kaasik, Signe 1972 naine N40 Eesti, Tartu maakond
1290 4. grupp 1001-1500 Kurisman, Taivo 1971 mees M45 Eesti, Lääne maakond
1291 4. grupp 1001-1500 Aedmaa, Ants 1979 mees M35 Eesti, Tartu maakond
1292 4. grupp 1001-1500 Männik, Mesike 1993 naine N21 Eesti, Tartu maakond TSK Joosu
1293 4. grupp 1001-1500 Männasoo, Lembit 1967 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
1294 4. grupp 1001-1500 Roosileht, Greeta 1995 naine N21 Eesti, Järva maakond
1295 4. grupp 1001-1500 Leedu, Ly 1972 naine N40 Eesti, Harju maakond
1296 4. grupp 1001-1500 Roosileht, Kristiina 1993 naine N21 Eesti, Järva maakond
1297 4. grupp 1001-1500 Näksi, Martti 1987 mees M21 Eesti, Tartu maakond
1298 4. grupp 1001-1500 Vallner, Katre 1975 naine