Et En
Ava võistluse menüü
Üldinfo Juhend Registreerunud Stardinimekirjad Tulemused Galerii Kommentaarid Ajalugu

Toetajad

Viljandi
Nordea
Eesti Keskkonnateenused
Kultuurkapital
Hansaliinid
Jooksupartner
Viljandi Kutseõppekeskus
Rakvere Lihatööstus
Limonaad
Nike
Salomon
Esro
A Le Cog
Cep
Bed Factory
Sakala
Just rest
Storm
Airok
on24
Zeropoint
Egg
My Fitness
Autoekspert
Autoekspert
AlphaGIS OÜ
Sakala Ilustuudio
Tere AS
OÜ Print Best

Stardinimekirjad

Vali distants:
Stardinimekiri seisuga 08.08.2020 14:01.

87. Suurjooks ümber Viljandi järve stardinimekiri

Nr. Grupp Nimi Sünniaasta Sugu VKL Elukoht Võistkond/Organisatsioon
1 Eliit 1-100 Sergei Tšerepannikov 1983 mees M21 Eesti, Harju maakond
TREENINGPARTNER/ADIDAS
2 Eliit 1-100 Reinis Hartmanis 1994 mees M21 Läti, Kurzeme
3 Eliit 1-100 Sander Jürs 1985 mees M21 Eesti, Harju maakond
Sparta
4 Eliit 1-100 Olavi Allase 1993 mees M21 Eesti, Järva maakond
5 Eliit 1-100 Ülari Kais 1988 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
SK Jooksupartner
6 Eliit 1-100 Hardo Reinart 1991 mees M21 Eesti, Järva maakond
7 Eliit 1-100 Rait Ratasepp 1983 mees M21 Eesti, Tartu maakond
MTÜ TriSmile
8 Eliit 1-100 Aigars Matisons 1971 mees M45 Läti, Ventspils novads
MARATONA KLUBS
9 Eliit 1-100 Karl Mäe 1994 mees M21 Eesti, Pärnu maakond
10 Eliit 1-100 Keio Kits 1989 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
Airok Team
11 Eliit 1-100 Mart Andresson 1985 mees M21 Eesti, Tartu maakond
Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
12 Eliit 1-100 Olari Orm 1987 mees M21 Eesti, Tartu maakond
ProRunner
13 Eliit 1-100 Rauno Reinart 1992 mees M21 Eesti, Järva maakond
ProRunner
14 Eliit 1-100 Karl-Rauno Miljand 1990 mees M21 Eesti, Harju maakond
Triatloni
15 Eliit 1-100 Joosep Tammemäe 1990 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi suusaklubi
16 Eliit 1-100 Kaarel Piip 1987 mees M21 Eesti, Tartu maakond
SK ProRunner
17 Eliit 1-100 Kalev Õisnurm 1970 mees M45 Eesti, Saare maakond
18 Eliit 1-100 Elar Vulla 1982 mees M21 Eesti, Lääne-Viru maakond
19 Eliit 1-100 Raimo Salla 1987 mees M21 Eesti, Järva maakond
Türi Jõud
20 Eliit 1-100 Tarmo Maiste 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
TSK Joosu
21 Eliit 1-100 Roman Hvalõnski 1988 mees M21 Eesti, Harju maakond
Staabi-ja sidepataljon
22 Eliit 1-100 Karel Hussar 1995 mees M21 Eesti, Harju maakond
SK Jooksupartner
23 Eliit 1-100 Juho-Veikko Hytönen 1985 mees M21 Eesti, Harju maakond
Team Kestavyysurheilu.fi
24 Eliit 1-100 Allar Soo 1991 mees M21 Eesti, Jõgeva maakond
25 Eliit 1-100 Olav Paris 1979 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
26 Eliit 1-100 Matt Rammo 1988 mees M21 Eesti, Harju maakond
Treeningpartner
27 Eliit 1-100 Guntis Grinvalds 1979 mees M35 Läti, Latvia
MARATONA KLUBS/Latvia
28 Eliit 1-100 Ago Veilberg 1963 mees M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
Kjk Vike
29 Eliit 1-100 Ain Kilk 1967 mees M45 Eesti, Harju maakond
30 Eliit 1-100 Raivo Nõmm 1976 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
Sveba-Dahlen Spordiklubi
31 Eliit 1-100 Meelis Veilberg 1961 mees M55 Eesti, Lääne-Viru maakond
Vike
32 Eliit 1-100 Ott-Jaanus Heile 1996 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
33 Eliit 1-100 Aimar Hussar 1981 mees M35 Eesti, Võru maakond
Kündja Spordiklubi
34 Eliit 1-100 Tarmo Reitsnik 1972 mees M40 Eesti, Harju maakond
35 Eliit 1-100 Meelis Rink 1975 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
SK Viljandi Jokker
36 Eliit 1-100 Rait Pallo 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
Swedbank SK
37 Eliit 1-100 Arvi Anton 1992 mees M21 Eesti, Tartu maakond
Viljandi suusaklubi
Seiklushunt
38 Eliit 1-100 Roland Lessing 1978 mees M35 Eesti, Tartu maakond
39 Eliit 1-100 German Terehhov 1972 mees M40 Eesti, Ida-Viru maakond
40 Eliit 1-100 Andrus Vaher 1983 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
VAK Staier
41 Eliit 1-100 Antis Zunda 1961 mees M55 Läti, Gulbene
42 Eliit 1-100 Martin Vilismäe 1989 mees M21 Eesti, Harju maakond
43 Eliit 1-100 Dainis Zuburs 1971 mees M45 Läti, Kurzeme
44 Eliit 1-100 Leivo Sepp 1972 mees M40 Eesti, Harju maakond
Ekstreem.ee
45 Eliit 1-100 Kaido Vahkal 1975 mees M40 Eesti, Tartu maakond
SK ProRunner
46 Eliit 1-100 Jaan Jänes 1986 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
Karmet Grupp
47 Eliit 1-100 Jan Dubrovski 1984 mees M21 Eesti, Harju maakond
Treeningpartner
48 Eliit 1-100 Jaanus Pedak 1966 mees M50 Eesti, Harju maakond
49 Eliit 1-100 Alar Ridamäe 1970 mees M45 Eesti, Harju maakond
50 Eliit 1-100 Indrek Mumm 1968 mees M45 Eesti, Harju maakond
Sparta
51 Eliit 1-100 Margus Kivirüüt 1979 mees M35 Eesti, Tartu maakond
Simuna SK
52 Eliit 1-100 Villu Klesmann 1971 mees M45 Eesti, Harju maakond
Merevägi
53 Eliit 1-100 Jaanus Bauman 1976 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
54 Eliit 1-100 Meelis Aasmäe 1972 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
55 Eliit 1-100 Hannes Veide 1976 mees M40 Eesti, Tartu maakond
Saint Gobain Glass
56 Eliit 1-100 Villu Eller 1992 mees M21 Eesti, Harju maakond
Treeningpartner
57 Eliit 1-100 Ulf Rosen 1969 mees M45 Eesti, Harju maakond
21 CC
58 Eliit 1-100 Lauri Enn 1980 mees M35 Eesti, Tartu maakond
Sparta spordiselts
59 Eliit 1-100 Kristjan Vares 1980 mees M35 Eesti, Harju maakond
VAK STAIER
60 Eliit 1-100 Esko Järvi 1985 mees M21 Eesti, Võru maakond
61 Eliit 1-100 Keijo Priks 1987 mees M21 Eesti, Valga maakond
VAK STAIER
62 Eliit 1-100 Tom Pakri 1991 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
63 Eliit 1-100 Veljo Liplap 1976 mees M40 Eesti, Pärnu maakond
64 Eliit 1-100 Andres Sune 1959 mees M55 Eesti, Lääne-Viru maakond
65 Eliit 1-100 Meelis Treimuth 1969 mees M45 Eesti, Rapla maakond
Haanja RK
66 Eliit 1-100 Kevin Väljaots 1993 mees M21 Eesti, Harju maakond
Täppsportlased
67 Eliit 1-100 Miiko Vainer 1985 mees M21 Eesti, Harju maakond
68 Eliit 1-100 Gertis Aru 1990 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
69 Eliit 1-100 Margus Maiste 1977 mees M35 Eesti, Harju maakond
TSK Joosu
70 Eliit 1-100 Romet Sutt 1995 mees M21 Eesti, Pärnu maakond
Jõulu
71 Eliit 1-100 Risto Vaher 1998 mees M18 Eesti, Pärnu maakond
72 Eliit 1-100 Meelis Piirsalu 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
73 Eliit 1-100 Raido Krimm 1982 mees M21 Eesti, Harju maakond
Treeningpartner
74 Eliit 1-100 Kajar Tilga 1967 mees M45 Eesti, Valga maakond
75 Eliit 1-100 Jirí Tintera 1981 mees M35 Eesti, Tartu maakond
76 Eliit 1-100 Andrus Kasekamp 1973 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
CYCLON
77 Eliit 1-100 Mart Metsva 1989 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
78 Eliit 1-100 Mart Kooser 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
79 Eliit 1-100 Janar Pähn 1976 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
80 Eliit 1-100 Kaarel Barinov 1985 mees M21 Eesti, Hiiu maakond
sparta
81 Eliit 1-100 Enno Torim 1970 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
VAK Staier
82 Eliit 1-100 Viktor Gromov 1959 mees M55 Venemaa, Pskovskay
Pskov ski team
83 Eliit 1-100 Kris Gregor Edo 1999 mees M18 Eesti, Viljandi maakond
VAK Staier
84 Eliit 1-100 Tanel Lang 1995 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Tulevik JK
85 Eliit 1-100 Roger Teor 1997 mees M21 Eesti, Viljandi
JK Tulevik
86 Eliit 1-100 Valery Chirkov 1961 mees M55 Venemaa, Pskov
87 Eliit 1-100 Martin Kalmus 1984 mees M21 Eesti, Tartu maakond
Karmet Grupp
88 Eliit 1-100 Kaido Tiislär 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
jakob westholmi gümnaasium
89 Eliit 1-100 Üllar Pärnat 1990 mees M21 Eesti, Pärnu maakond
Täppsportlased
90 Eliit 1-100 Marko Valter 1977 mees M35 Eesti, Harju maakond
91 Eliit 1-100 Raido Kiipsaar 1967 mees M45 Eesti, Harju maakond
92 Eliit 1-100 Kain Väljaots 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
Täppsportlased
93 Eliit 1-100 Gunnar Kingo 1980 mees M35 Eesti, Harju maakond
94 Eliit 1-100 Eno Lints 1992 mees M21 Eesti, Jõgeva maakond
95 Eliit 1-100 Kaupo Tammemäe 1995 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi suusaklubi
96 Eliit 1-100 Jüri Siht 1964 mees M50 Eesti, Viljandi maakond
VAK-Staier
97 Eliit 1-100 Priit Kuuskla 1982 mees M21 Eesti, Lääne-Viru maakond
SK Aaspere
98 Eliit 1-100 Taavi Kala 1986 mees M21 Eesti, Harju maakond
SK Pleki Pande
99 Eliit 1-100 Jaan Kallak 1981 mees M35 Eesti, Viljandi
Sakala Suusaklubi
100 Eliit 1-100 Eduard Kimask 1972 mees M40 Eesti, Harju maakond
101 1. grupp 101-300 Pavel Loskutov 1969 mees M45 Eesti, Valga
102 1. grupp 101-300 Taavi Kaiv 1989 mees M21 Eesti, Järva maakond
Türi Jõud
Nordecon Betoon
103 1. grupp 101-300 Vahur Mäe 1980 mees M35 Eesti, Pärnu
104 1. grupp 101-300 Alar Kaar 1979 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
Vak Staier
105 1. grupp 101-300 Ritvars Lerme 1975 mees M40 Läti, Latvia
106 1. grupp 101-300 Aaro Tiiksaar 1978 mees M35 Eesti, Harju maakond
107 1. grupp 101-300 Andre Abner 1970 mees M45 Eesti, Viljandi
Print Best
108 1. grupp 101-300 Tõnu Mardla 1978 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
109 1. grupp 101-300 Ramon Reimets 1985 mees M21 Eesti, Tartu maakond
110 1. grupp 101-300 Georg Caius Kutsar 1997 mees M21 Eesti, Tartu maakond
Tartu Suusaklubi
111 1. grupp 101-300 Maie Kuusik 1972 naine N40 Eesti, Harju maakond
112 1. grupp 101-300 Tambet Allik 1955 mees M60 Eesti, Saare maakond
113 1. grupp 101-300 Mihhail Bõtškov 1986 mees M21 Eesti, Harju maakond
InFocus Team
114 1. grupp 101-300 Andrus Undrest 1976 mees M40 Eesti, Tartu maakond
Tartu Rulluisuklubi
115 1. grupp 101-300 Joona Saluveer 1978 mees M35 Eesti, Harju maakond
Omniva SK
116 1. grupp 101-300 Karol Hanga 2000 mees M16 Eesti, Harju maakond
117 1. grupp 101-300 Erkki Hummal 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
Sparta
118 1. grupp 101-300 Priit Talves 1986 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
119 1. grupp 101-300 Mihkel Vitsut 1991 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
Karmet Grupp
120 1. grupp 101-300 Dmitri Nikolajev 1967 mees M45 Eesti, Ida-Viru maakond
121 1. grupp 101-300 Siim Sellik 1992 mees M21 Eesti, Tartu maakond
122 1. grupp 101-300 Henno Haava 1973 mees M40 Eesti, Tartu maakond
123 1. grupp 101-300 Kermo Randmäe 1996 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi sõudeklubi
124 1. grupp 101-300 Kaupo Karja 1984 mees M21 Eesti, Tartu maakond
Karmet Grupp
125 1. grupp 101-300 Eivinas Guzas 1980 mees M35 Eesti, Harju maakond
126 1. grupp 101-300 Kristjan Juur 1982 mees M21 Eesti, Tartu maakond
127 1. grupp 101-300 Janek Vanamets 1971 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
128 1. grupp 101-300 Marko Kivisild 1989 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Taipoksi Klubi
129 1. grupp 101-300 Herbert Kongo 1992 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
130 1. grupp 101-300 Priit Kingo 1977 mees M35 Eesti, Harju maakond
Swedbank SK
131 1. grupp 101-300 Marek Luts 1970 mees M45 Eesti, Valga maakond
Täppsportlased
132 1. grupp 101-300 Ats Kask 1985 mees M21 Eesti, Viljandi
JK Tulevik
133 1. grupp 101-300 Viivi-Anne Soots 1971 naine N45 Eesti, Harju maakond
Treeningpartner/Diadora
134 1. grupp 101-300 Ainars Mazurs 1968 mees M45 Läti, Vidzeme
5A-Valka/LV
135 1. grupp 101-300 Alo Järve 1976 mees M40 Eesti, Tartu maakond
136 1. grupp 101-300 Olga Andrejeva 1985 naine N21 Eesti, Rapla maakond
Sparta
137 1. grupp 101-300 Aivar Kiisler 1972 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
TSK Joosu
138 1. grupp 101-300 Raigo Reemi 1976 mees M40 Eesti, Rapla maakond
139 1. grupp 101-300 Kristjan Männik 1984 mees M21 Eesti, Harju maakond
Helmes AS
140 1. grupp 101-300 Paavo Rõigas 1969 mees M45 Eesti, Tartu maakond
141 1. grupp 101-300 Mart Norman 1972 mees M40 Eesti, Harju maakond
SK ProRunner
ProRunner
142 1. grupp 101-300 Moonika Pilli 1982 naine N21 Eesti, Lääne-Viru maakond
SK Jooksupartner
143 1. grupp 101-300 Tanel Leisalu 1979 mees M35 Eesti, Ida-Viru maakond
144 1. grupp 101-300 Ilgvars Aboltins 1956 mees M60 Läti, Rujena
145 1. grupp 101-300 Marius Aave 1986 mees M21 Eesti, Tartu maakond
Sk Prorunner
146 1. grupp 101-300 Mait Miller 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
147 1. grupp 101-300 Heigo Saar 1969 mees M45 Eesti, Harju maakond
148 1. grupp 101-300 Jaanus Johanson 1973 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
149 1. grupp 101-300 Mark Orav 1975 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
Airok Team
150 1. grupp 101-300 Ahto Rähn 1980 mees M35 Eesti, Tartu maakond
151 1. grupp 101-300 Alar Rähn 1978 mees M35 Eesti, Tartu maakond
152 1. grupp 101-300 Simon Lukka 1994 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
JK Viljandi Tulevik
153 1. grupp 101-300 Risto Põlluste 1995 mees M21 Eesti, Lääne-Viru maakond
Kjk Vike
154 1. grupp 101-300 Mart Kivi 1983 mees M21 Eesti, Harju maakond
SK Jooksupartner
155 1. grupp 101-300 Siim Tiitus 1989 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
Elamuspank
156 1. grupp 101-300 Raivo Luht 1960 mees M55 Soome, Uusimaa
157 1. grupp 101-300 Andres Aas 1977 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
IITEE SK
158 1. grupp 101-300 Margus Merivälja 1978 mees M35 Eesti, Harju maakond
SK Jooksupartner
159 1. grupp 101-300 Marek Atonen 1977 mees M35 Eesti, Harju maakond
VAK Staier
160 1. grupp 101-300 Karmo Kübarsepp 1990 mees M21 Eesti, Ida-Viru maakond
161 1. grupp 101-300 Kaupo Raag 1980 mees M35 Eesti, Harju maakond
162 1. grupp 101-300 Risto Lass 1973 mees M40 Eesti, Pärnu maakond
SK Saarde
163 1. grupp 101-300 Raitis Caklis 1984 mees M21 Läti, Latvia
164 1. grupp 101-300 Marek Märtson 1983 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
165 1. grupp 101-300 Martin Viktorovitš 1987 mees M21 Eesti, Pärnu maakond
PREAB
166 1. grupp 101-300 Jürgo Väli 1985 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
Karmet Grupp
167 1. grupp 101-300 Urmas Rohtla 1968 mees M45 Eesti, Tartu maakond
Airok Team
168 1. grupp 101-300 Maris Tamm 1984 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
169 1. grupp 101-300 Ülari Alamets 1967 mees M45 Eesti, Harju maakond
170 1. grupp 101-300 Indrek Karolin 1973 mees M40 Eesti, Põlva maakond
171 1. grupp 101-300 Viktor Tjuška 1978 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
PPA
172 1. grupp 101-300 Kaidar Hussar 1971 mees M45 Eesti, Võru maakond
Kündja Spordiklubi
173 1. grupp 101-300 Madis Kuznetsov 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
174 1. grupp 101-300 Andres Kuningas 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
175 1. grupp 101-300 Marcis Standzenieks 1972 mees M40 Läti, Kurzeme
176 1. grupp 101-300 Rainis Uussalu 1986 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
177 1. grupp 101-300 Arne Türkson 1968 mees M45 Eesti, Tartu maakond
178 1. grupp 101-300 Meelis Tammer 1974 mees M40 Eesti, Pärnu maakond
179 1. grupp 101-300 Sergo Treufeld 1983 mees M21 Eesti, Harju maakond
Kuusalu SK
180 1. grupp 101-300 Liina Kivi 1983 naine N21 Eesti, Harju maakond
SK Jooksupartner
181 1. grupp 101-300 Karli Veelain 1993 mees M21 Eesti, Harju maakond
182 1. grupp 101-300 Indrek Reinbach 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
Merevägi
183 1. grupp 101-300 Sander Palmiste 1993 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
184 1. grupp 101-300 Kalmer Vaakmann 1973 mees M40 Eesti, Jõgeva maakond
185 1. grupp 101-300 Madis Loit 1984 mees M21 Eesti, Harju maakond
186 1. grupp 101-300 Urmas Liin 1976 mees M40 Eesti, Tartu maakond
187 1. grupp 101-300 Enno Rohelpuu 1969 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
SK Võhma
188 1. grupp 101-300 Vello Lillipuu 1969 mees M45 Eesti, Järva maakond
189 1. grupp 101-300 Radek Küttis 1972 mees M40 Eesti, Rapla maakond
SK Jooksupartner
190 1. grupp 101-300 Arne Sammel 1955 mees M60 Eesti, Viljandi
191 1. grupp 101-300 Tanel Rauba 1985 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
192 1. grupp 101-300 Edvin Kin 2000 mees M16 Eesti, Harju maakond
Eesti Raudtee Spordiklubi
193 1. grupp 101-300 Andero Arak 1981 mees M35 Eesti, Harju maakond
194 1. grupp 101-300 Peep Joonas 1966 mees M50 Eesti, Võru maakond
195 1. grupp 101-300 Paul Põldsaar 1976 mees M40 Eesti, Järva maakond
Suusagrupp
196 1. grupp 101-300 Laura Cakle 1986 naine N21 Läti, Ventspils novads
MARATONA KLUBS
197 1. grupp 101-300 Hanno Priks 1963 mees M50 Eesti, Valga maakond
VAK Staier
198 1. grupp 101-300 Indrek Tikva 1970 mees M45 Eesti, Harju maakond
Albe Team
199 1. grupp 101-300 Tanel Olev 1992 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
200 1. grupp 101-300 Gunnar Keernik 1973 mees M40 Eesti, Tartu maakond
201 1. grupp 101-300 Ivan Lavrentjev 1992 mees M21 Eesti, Harju maakond
21CC Triatloniklubi
202 1. grupp 101-300 Kait Vahter 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
Treeningpartner
203 1. grupp 101-300 Kristjan Roots 1998 mees M18 Eesti, Jõgevamaa
204 1. grupp 101-300 Valmar Sisask 1985 mees M21 Eesti, Võru maakond
205 1. grupp 101-300 Kristjan Timmusk 1982 mees M21 Eesti, Tartu maakond
206 1. grupp 101-300 Indrek Peterkopf 1970 mees M45 Eesti, Tartu maakond
207 1. grupp 101-300 Reimo Ehrstein 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
EBS MBA
208 1. grupp 101-300 Jaanus Pappel 1971 mees M45 Eesti, Harju maakond
209 1. grupp 101-300 Heiki Mägi 1982 mees M21 Eesti, Pärnu maakond
210 1. grupp 101-300 Hanno Traks 1971 mees M45 Eesti, Lääne-Viru maakond
211 1. grupp 101-300 Risto Luht 1985 mees M21 Soome, Uusimaa
212 1. grupp 101-300 Arnold Schmidt 1955 mees M60 Eesti, Viljandi maakond
213 1. grupp 101-300 Urmo Kallakas 1984 mees M21 Eesti, Harju maakond
Sparta
214 1. grupp 101-300 Neeme Teearu 1970 mees M45 Eesti, Pärnu maakond
SK SAARDE
215 1. grupp 101-300 Jürgen Koll 1998 mees M18 Eesti, Harju maakond
216 1. grupp 101-300 Urmas Ärm 1966 mees M50 Eesti, Järva maakond
217 1. grupp 101-300 Imre Saar 1990 mees M21 Eesti, Harju maakond
218 1. grupp 101-300 Arnis Sulmeisters 1970 mees M45 Läti, Cesu novads
219 1. grupp 101-300 Roman Panov 1976 mees M40 Eesti, Ida-Viru maakond
220 1. grupp 101-300 Tarmo Saare 1964 mees M50 Eesti, Järva maakond
221 1. grupp 101-300 Margus Kaur 1968 mees M45 Eesti, Tartu maakond
222 1. grupp 101-300 Peeter Oranen 1978 mees M35 Eesti, Jõgeva maakond
Prorunner
223 1. grupp 101-300 Dmitry Parygin 1974 mees M40 Venemaa, Venemaa
Pskov Ski Team
224 1. grupp 101-300 Andres Niineväli 1969 mees M45 Eesti, Harju maakond
225 1. grupp 101-300 Jaagup Lember 1995 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
226 1. grupp 101-300 Rauno Avel 1990 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
227 1. grupp 101-300 Leons Seskens 1956 mees M60 Läti, Vidzeme
228 1. grupp 101-300 Severi Laur 1978 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
229 1. grupp 101-300 Priit Pääru 1969 mees M45 Eesti, Harju maakond
230 1. grupp 101-300 Gery Einberg 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
GECC LP
231 1. grupp 101-300 Jaanus Laimets 1978 mees M35 Eesti, Pärnu maakond
232 1. grupp 101-300 Mart Tragon 1985 mees M21 Eesti, Jõgevamaa
233 1. grupp 101-300 Andrus Tammoja 1964 mees M50 Eesti, Viljandi maakond
Sportivad eestlased
234 1. grupp 101-300 Merle Lilleoru 1977 naine N35 Eesti, Harju maakond
235 1. grupp 101-300 Alar Viitmaa 1970 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
236 1. grupp 101-300 Merilin Jürisaar 2000 naine N16 Eesti, Harju maakond
237 1. grupp 101-300 Meelis Jürisaar 1971 mees M45 Eesti, Harju maakond
238 1. grupp 101-300 Janek Ollep 1970 mees M45 Eesti, Pärnu maakond
239 1. grupp 101-300 Indrek Hubel 1986 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
240 1. grupp 101-300 Elvis Seppar 1978 mees M35 Eesti, Harju maakond
241 1. grupp 101-300 Karl Kaljumäe 1990 mees M21 Eesti, Harju maakond
KPMG
242 1. grupp 101-300 Andres Kaju 1983 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
243 1. grupp 101-300 Marko Rundu 1977 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
244 1. grupp 101-300 Raul Köster 1971 mees M45 Eesti, Harju maakond
Myfitness Viru
245 1. grupp 101-300 Silver Vürmer 1980 mees M35 Eesti, Harju maakond
Prorunner
246 1. grupp 101-300 Rain Jaaksoo 1983 mees M21 Eesti, Tartu maakond
247 1. grupp 101-300 Margus Tähepõld 1978 mees M35 Eesti, Harju maakond
MKM Jooksuklubi
248 1. grupp 101-300 Kaimar Karm 1974 mees M40 Eesti, Valga maakond
249 1. grupp 101-300 Hannes Moor 1997 mees M21 Eesti, Võru maakond
250 1. grupp 101-300 Karol Keskküla 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
Viru Tull
251 1. grupp 101-300 Erko Virgepuu 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
Swedbank SK
252 1. grupp 101-300 Mario Karro 1979 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
253 1. grupp 101-300 Kalle Kiiranen 1953 mees M60 Eesti, Tartu maakond
Tartu Suusaklubi
254 1. grupp 101-300 Merilin Varsamaa 1990 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
255 1. grupp 101-300 Eerik Järv 1972 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
256 1. grupp 101-300 Hannes Vilk 1971 mees M45 Eesti, Jõgeva maakond
257 1. grupp 101-300 Tarmo Vildersen 1984 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
TSK Joosu
258 1. grupp 101-300 Sander Jaama 1987 mees M21 Eesti, Harju maakond
259 1. grupp 101-300 Sven Viks 1966 mees M50 Eesti, Jõgeva maakond
260 1. grupp 101-300 Arno Bester 1985 mees M21 Eesti, Pärnu maakond
261 1. grupp 101-300 Ants Kuusik 1949 mees M65 Eesti, Viljandi
VAK Staier
262 1. grupp 101-300 Martin Linke 1975 mees M40 Eesti, Pärnu maakond
263 1. grupp 101-300 Ingmar Pärtelpoeg 1973 mees M40 Eesti, Tartu maakond
264 1. grupp 101-300 Ülar Lehiste 1970 mees M45 Eesti, Valga maakond
265 1. grupp 101-300 Joosep Russak 1995 mees M21 Eesti, Tartu maakond
266 1. grupp 101-300 Edgars Rencis 1982 mees M21 Läti, Riga, Valmiera
PaBaso.lv
267 1. grupp 101-300 Raul Kuuskmäe 1968 mees M45 Eesti, Harju maakond
268 1. grupp 101-300 Tavo Sarnik 1986 mees M21 Eesti, Järva maakond
Türi Jõud
269 1. grupp 101-300 Kaspar Aarna 1986 mees M21 Eesti, Harju maakond
270 1. grupp 101-300 Steve Võsu 1985 mees M21 Eesti, Harju maakond
271 1. grupp 101-300 Mait Sooaru 1972 mees M40 Eesti, Harju maakond
272 1. grupp 101-300 Arnold Laasu 1960 mees M55 Eesti, Pärnu maakond
273 1. grupp 101-300 Tarmo Laagus 1975 mees M40 Eesti, Viljandi
Print Best
274 1. grupp 101-300 Aigar Arras 1968 mees M45 Eesti, Tartu maakond
275 1. grupp 101-300 Margus Jänes 1980 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
Kerised.ee
276 1. grupp 101-300 Mart Maasikrand 1971 mees M45 Eesti, Harju maakond
277 1. grupp 101-300 Sander Kuusk 1987 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
GAZPROM
278 1. grupp 101-300 Hendrik Rull 1996 mees M21 Eesti, Tartu maakond
279 1. grupp 101-300 Antti Roose 1964 mees M50 Eesti, Tartu maakond
OK Põlva Kobras
280 1. grupp 101-300 Martin Lõiv 1998 mees M18 Eesti, Viljandi maakond
281 1. grupp 101-300 Siim Saidla 1984 mees M21 Eesti, Harju maakond
SK Jooksupartner
282 1. grupp 101-300 Kevo Jürmann 1981 mees M35 Eesti, Tartu maakond
283 1. grupp 101-300 Jaanus Roosileht 1967 mees M45 Eesti, Järva maakond
284 1. grupp 101-300 Aigars Feldmanis 1966 mees M50 Läti, Valkas novads
285 1. grupp 101-300 Maik Tukk 1979 mees M35 Eesti, Tartu maakond
SK Prorunner
286 1. grupp 101-300 Aigar Ojaots 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
287 1. grupp 101-300 Ando Viispert 1976 mees M40 Eesti, Tartu maakond
Ants Piibu bridžiklubi
288 1. grupp 101-300 Rain Vellerind 1965 mees M50 Eesti, Harju maakond
289 1. grupp 101-300 Eero Kookla 1972 mees M40 Eesti, Harju maakond
SK Jooksupartner
290 1. grupp 101-300 Ergo Mets 1989 mees M21 Eesti, Harju maakond
Merevägi
291 1. grupp 101-300 Urmet Jänes 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
292 1. grupp 101-300 Margus Hanni 1997 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
Karksi-Nuia Spordikool
293 1. grupp 101-300 Robert Zirnask 1985 mees M21 Eesti, Tartu maakond
294 1. grupp 101-300 Mikk Varik 1995 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi HC
295 1. grupp 101-300 Rene Pere 1963 mees M50 Eesti, Harju maakond
296 1. grupp 101-300 Taavi Toomik 1992 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
297 1. grupp 101-300 Andreas Hantson 2004 mees M Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Spordikool
298 1. grupp 101-300 Margus Juurik 1969 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
TSK Joosu
299 1. grupp 101-300 Elmo Soomets 1987 mees M21 Eesti, Tartu maakond
300 1. grupp 101-300 Ivo Stolfot 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
301 2. grupp 301-500 Aigar Kesas 1983 mees M21 Eesti, Tartu maakond
Karmet Grupp
302 2. grupp 301-500 Maido Janke 1983 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
IITEE Spordiklubi
303 2. grupp 301-500 Antti Nöps 1969 mees M45 Eesti, Tartu maakond
304 2. grupp 301-500 Erkki Ehasalu 1980 mees M35 Eesti, Tartu maakond
SK Prorunner
305 2. grupp 301-500 Jüri Tõnisson 1993 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
306 2. grupp 301-500 Jaanus Joasoo 1985 mees M21 Eesti, Harju maakond
307 2. grupp 301-500 Rene Mustasaar 1983 mees M21 Eesti, Harju maakond
Helmes AS
308 2. grupp 301-500 Kennet Kärema 1997 mees M21 Eesti, Harju maakond
309 2. grupp 301-500 Magnus Mirka 1984 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
Sveba-Dahlen Spordiklubi
310 2. grupp 301-500 Sander Randaru 1995 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
311 2. grupp 301-500 Aigar Mäesepp 1978 mees M35 Eesti, Harju maakond
Swedbank SK
312 2. grupp 301-500 Jaanus Ruut 1981 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
313 2. grupp 301-500 Mairo Kirss 1980 mees M35 Eesti, Harju maakond
314 2. grupp 301-500 Ando Hermsalu 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
Treeningpartner
315 2. grupp 301-500 Riho Markvart 1994 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi suusaklubi
316 2. grupp 301-500 Joonas Toom 2000 mees M16 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Spordikool
317 2. grupp 301-500 Siim Kambek 1988 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
318 2. grupp 301-500 Kaspar Vitsur 1990 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
319 2. grupp 301-500 Martin Rist 1986 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
320 2. grupp 301-500 Kristjan Kurik 1977 mees M35 Eesti, Harju maakond
321 2. grupp 301-500 Henn Zvorovski 1967 mees M45 Eesti, Harju maakond
Lennuliiklusteeninduse AS
322 2. grupp 301-500 Elin Ilves 1965 naine N50 Eesti, Tartu maakond
323 2. grupp 301-500 Erkki Haljastamm 1985 mees M21 Eesti, Harju maakond
324 2. grupp 301-500 Raid Vellerind 1995 mees M21 Eesti, Harju maakond
325 2. grupp 301-500 Marko Metsma 1981 mees M35 Eesti, Tartu maakond
326 2. grupp 301-500 Velar Väli 1984 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
Karmet Grupp
327 2. grupp 301-500 Erki Eismann 1997 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
328 2. grupp 301-500 Einar Kaigas 1976 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
SK Jooksupartner
329 2. grupp 301-500 Ludmila Joce 1964 naine N50 Läti, Latvia
330 2. grupp 301-500 Priit Lopsik 1979 mees M35 Eesti, Harju maakond
Swedbank SK
331 2. grupp 301-500 Siim Peetrimägi 1981 mees M35 Eesti, Harju maakond
Kaevukad
332 2. grupp 301-500 Tauri Hainsoo 1987 mees M21 Eesti, Põlva maakond
333 2. grupp 301-500 Tarmo Luik 1984 mees M21 Eesti, Harju maakond
334 2. grupp 301-500 Eik Eller 1956 mees M60 Eesti, Harju maakond
335 2. grupp 301-500 Toivo Tinast 1992 mees M21 Eesti, Pärnu maakond
336 2. grupp 301-500 Andris Dainis 1949 mees M65 Läti, Vidzeme
5A-Valka/LV
337 2. grupp 301-500 Janis Mikuckis 1998 mees M18 Läti, Ventspils nov.
338 2. grupp 301-500 Andres Hajanen 1983 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
339 2. grupp 301-500 Tanner Saar 1996 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
340 2. grupp 301-500 Tarmo Holsting 1991 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
341 2. grupp 301-500 Neeme Ponder 1958 mees M55 Eesti, Viljandi maakond
342 2. grupp 301-500 Rain Vosman 1982 mees M21 Eesti, Tartu maakond
343 2. grupp 301-500 Kristjan Tulp 1981 mees M35 Eesti, Harju maakond
Treeningpartner
344 2. grupp 301-500 Toomas Ellervee 1962 mees M50 Eesti, Tartu maakond
OK ILVES
345 2. grupp 301-500 Aivo Kaljumäe 1972 mees M40 Eesti, Harju maakond
346 2. grupp 301-500 Timo Vares 1980 mees M35 Eesti, Harju maakond
Staier
347 2. grupp 301-500 Björn Puna 1975 mees M40 Eesti, Tartu maakond
ProRunner
348 2. grupp 301-500 Merike Muru 1966 naine N50 Eesti, Harju maakond
349 2. grupp 301-500 Toomas Toom 1960 mees M55 Eesti, Harju maakond
Stamina SK
350 2. grupp 301-500 Arno Anton 1958 mees M55 Eesti, Tartu
351 2. grupp 301-500 Stanislav Gurba 1986 mees M21 Eesti, Tartu maakond
eratreening.ee
352 2. grupp 301-500 Janno Kikojan 1996 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
353 2. grupp 301-500 Erik Nääb 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
354 2. grupp 301-500 Toomas Keernik 1970 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
355 2. grupp 301-500 Ain Särev 1965 mees M50 Eesti, Viljandi maakond
356 2. grupp 301-500 Sander Põldveer 1994 mees M21 Eesti, Harju maakond
357 2. grupp 301-500 Henrijs Lerme 2000 mees M16 Läti, Latvia
358 2. grupp 301-500 Märt Kivila 1982 mees M21 Eesti, Tartu maakond
359 2. grupp 301-500 Indrek Vassus 1979 mees M35 Eesti, Harju maakond
360 2. grupp 301-500 Meelis Kokk 1961 mees M55 Eesti, Pärnu maakond
361 2. grupp 301-500 Karel Toss 1994 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
362 2. grupp 301-500 Tiit Rosenberg 1982 mees M21 Eesti, Harju maakond
KL Tallinna Malev
363 2. grupp 301-500 Genri Pähnapuu 1999 mees M18 Eesti, Viljandi maakond
364 2. grupp 301-500 Andres Klettenberg 1983 mees M21 Eesti, Harju maakond
High5 Estonia
365 2. grupp 301-500 Kaire Matson 1980 naine N35 Eesti, Harju maakond
ELUJOOKS
366 2. grupp 301-500 Väino Miil 1976 mees M40 Eesti, Tartu maakond
Team Honey Power
367 2. grupp 301-500 Renee Praks 1975 mees M40 Eesti, Valga maakond
368 2. grupp 301-500 Margus Nurk 1969 mees M45 Eesti, Tartu maakond
369 2. grupp 301-500 Vladimir Vinogradov 1966 mees M50 Eesti, Harju maakond
370 2. grupp 301-500 Kaspar Mihailov 1986 mees M21 Eesti, Tartu maakond
371 2. grupp 301-500 Mati Kallas 1961 mees M55 Eesti, Viljandi maakond
TSK Joosu
372 2. grupp 301-500 Maikel Mikson 1985 mees M21 Eesti, Jõgevamaa
373 2. grupp 301-500 Silver Maar 1999 mees M18 Eesti, Viljandi maakond
Karmet Grupp
374 2. grupp 301-500 Morten Vaalma 1991 mees M21 Eesti, Tartu maakond
375 2. grupp 301-500 Kaarel Tõruvere 1984 mees M21 Eesti, Tartu maakond
376 2. grupp 301-500 Allan Järv 1973 mees M40 Eesti, Tartu maakond
377 2. grupp 301-500 Raimo Kurg 1982 mees M21 Eesti, Tartu maakond
378 2. grupp 301-500 Kaimo Maiste 1980 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
TSK Joosu
379 2. grupp 301-500 Illar Lood 1988 mees M21 Eesti, Tartu maakond
380 2. grupp 301-500 Hannes Naur 1970 mees M45 Eesti, Tartu maakond
381 2. grupp 301-500 Mati Koppel 1960 mees M55 Eesti, Jõgeva maakond
SK ProRunner
382 2. grupp 301-500 Aleksandr Petrov 1950 mees M65 Venemaa, Venemaa
Pskov Ski Team
383 2. grupp 301-500 Juris Cernadjevs 1963 mees M50 Läti, Ventspils novads
384 2. grupp 301-500 Alar Alajaan 1979 mees M35 Eesti, Harju maakond
Staabi-ja sidepataljon
385 2. grupp 301-500 Lennart Pulk 1973 mees M40 Eesti, Pärnu maakond
Treeningpartner
386 2. grupp 301-500 Liis Grete Atonen 2001 naine N16 Eesti, Harju maakond
387 2. grupp 301-500 Vahur Luts 1962 mees M50 Eesti, Harju maakond
388 2. grupp 301-500 Kuno Oja 1972 mees M40 Eesti, Valga maakond
389 2. grupp 301-500 Andres Keär 1963 mees M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
390 2. grupp 301-500 Aare Nurk 1967 mees M45 Eesti, Valga maakond
391 2. grupp 301-500 Dailis Grinbergs 1994 mees M21 Läti, Ventspils nov.
392 2. grupp 301-500 Mart Sillaots 1972 mees M40 Eesti, Harju maakond
393 2. grupp 301-500 Virgo Arge 1978 mees M35 Eesti, Harju maakond
394 2. grupp 301-500 Ivo Karilaid 1973 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
TPMM Advisory
395 2. grupp 301-500 Härmo Tellas 1971 mees M45 Eesti, Harju maakond
Pesmel
396 2. grupp 301-500 Toomas Kaldma 1983 mees M21 Eesti, Harju maakond
Jooksuklubi Hermes
397 2. grupp 301-500 Kristjan Peterson 1986 mees M21 Eesti, Harju maakond
Staabi ja Sid
398 2. grupp 301-500 Madis Kass 1990 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
399 2. grupp 301-500 Rain Randlepp 1989 mees M21 Eesti, Harju maakond
Kaitseliidu Allohvitseride Kogu
400 2. grupp 301-500 Margus Parts 1978 mees M35 Eesti, Harju maakond
Kiili Spordiklubi
401 2. grupp 301-500 Karl-Romet Nõmm 1998 mees M18 Eesti, Viljandi
JK Tulevik
402 2. grupp 301-500 Indrek Kadak 1995 mees M21 Eesti, Valga maakond
403 2. grupp 301-500 Kaarel Henn 1988 mees M21 Eesti, Viljandi
JK Tulevik
404 2. grupp 301-500 Anneli Lenk 1972 naine N40 Eesti, Viljandi maakond
405 2. grupp 301-500 Indrek Org 1974 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
406 2. grupp 301-500 Martin Veermäe 1972 mees M40 Eesti, Tartu maakond
407 2. grupp 301-500 Raido Roman 1987 mees M21 Eesti, Viljandi
JK Tulevik
408 2. grupp 301-500 Meelis Lill 1970 mees M45 Eesti, Valga maakond
409 2. grupp 301-500 Rain Eller 1977 mees M35 Eesti, Harju maakond
Swedbank SK
410 2. grupp 301-500 Janek Käärd 1977 mees M35 Eesti, Harju maakond
Elujooks MTÜ
411 2. grupp 301-500 Ülo Suursaar 1962 mees M50 Eesti, Harju maakond
412 2. grupp 301-500 Kristjan Puusild 1980 mees M35 Eesti, Pärnu maakond
Elujooks
413 2. grupp 301-500 Margus Ibis 1967 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
414 2. grupp 301-500 Kaspar Teder 1980 mees M35 Eesti, Harju maakond
415 2. grupp 301-500 Margo Siimumäe 1965 mees M50 Eesti, Harju maakond
416 2. grupp 301-500 Toomas Raag 1983 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
Laduks
417 2. grupp 301-500 Rauno Mikkor 1980 mees M35 Eesti, Pärnu
PREAB
418 2. grupp 301-500 Priit Pihl 1982 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
Airok Team
419 2. grupp 301-500 Marko Pedak 1995 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi sõudeklubi
420 2. grupp 301-500 Rasmus Luhakooder 1988 mees M21 Eesti, Viljandi
JK Tulevik
421 2. grupp 301-500 Kristen Kähr 1989 mees M21 Eesti, Viljandi
JK Tulevik
422 2. grupp 301-500 Marko Suurmägi 1975 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
423 2. grupp 301-500 Sander Loigo 1995 mees M21 Eesti, Viljandi
JK Tulevik
424 2. grupp 301-500 Rainis Viikoja 1976 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
425 2. grupp 301-500 Jaanus Kaur 1963 mees M50 Eesti, Harju maakond
426 2. grupp 301-500 Laur Saar 1966 mees M50 Eesti, Harju maakond
427 2. grupp 301-500 Ainars Rencis 1958 mees M55 Läti, Valmiera
PaBaso.lv
428 2. grupp 301-500 Romet Puhk 1969 mees M45 Eesti, Tartu maakond
429 2. grupp 301-500 Kristjan Niinemaa 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
430 2. grupp 301-500 Taavi Libe 1988 mees M21 Eesti, Harju maakond
431 2. grupp 301-500 Sandra Alusalu 1987 naine N21 Eesti, Jõgevamaa
432 2. grupp 301-500 Ardi Printsmann 1968 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
433 2. grupp 301-500 Kaarel Rand 1983 mees M21 Eesti, Harju maakond
Salme Reegi nimeline bridŚZ
434 2. grupp 301-500 Silja Mikk 1968 naine N45 Eesti, Viljandi maakond
435 2. grupp 301-500 Tõnis Ukkivi 1981 mees M35 Eesti, Harju maakond
436 2. grupp 301-500 Ott Ahonen 1981 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
Airok Team
437 2. grupp 301-500 Neeme Univer 1974 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
438 2. grupp 301-500 Toomas Truu 1971 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
439 2. grupp 301-500 Maria Metsaorg 1993 naine N21 Eesti, Harju maakond
Maria jooksuklubi
440 2. grupp 301-500 Alar Lõhmus 1963 mees M50 Eesti, Viljandi maakond
441 2. grupp 301-500 Heilo Järve 1972 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
Jooksupartner
442 2. grupp 301-500 Toomas Soonik 1968 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
443 2. grupp 301-500 Kristjan Kalda 1980 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
444 2. grupp 301-500 Laurits Puust 1990 mees M21 Eesti, Harju
445 2. grupp 301-500 Märt Prosin 1977 mees M35 Eesti, Harju maakond
446 2. grupp 301-500 Mikk Pääru 1966 mees M50 Eesti, Harju maakond
447 2. grupp 301-500 Marco Maleva 1967 mees M45 Eesti, Tartu maakond
448 2. grupp 301-500 Mikael Hytönen 1996 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Spordikool
449 2. grupp 301-500 Eido Seil 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
450 2. grupp 301-500 Aare Piire 1970 mees M45 Eesti, Harju maakond
451 2. grupp 301-500 Raul Lepik 1980 mees M35 Eesti, Valga maakond
452 2. grupp 301-500 Tõnu Tammemäe 1975 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
453 2. grupp 301-500 Heiko Pikkor 1969 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
454 2. grupp 301-500 Koit Tammist 1969 mees M45 Eesti, Harju maakond
455 2. grupp 301-500 Villu Zirnask 1966 mees M50 Eesti, Harju maakond
456 2. grupp 301-500 Lilian Estorn 1955 naine N60 Eesti, Viljandi
VAK Staier
457 2. grupp 301-500 Anneli Vaher 1986 naine N21 Eesti, Harju maakond
458 2. grupp 301-500 Arturs Pupsis 1981 mees M35 Läti, Ventspils nov.
459 2. grupp 301-500 Andrus Heinsoo 1967 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
Spordiklubi Cyclon
460 2. grupp 301-500 Raivo Sellik 1965 mees M50 Eesti, Harju maakond
461 2. grupp 301-500 Raul Vassus 1977 mees M35 Eesti, Harju maakond
462 2. grupp 301-500 Tõnu Elismäe 1969 mees M45 Eesti, Harju maakond
463 2. grupp 301-500 Erik Kadajane 1978 mees M35 Eesti, Harju maakond
464 2. grupp 301-500 Martin Vedler 1989 mees M21 Eesti, Harju maakond
465 2. grupp 301-500 Teevi Tuul 1997 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
SE Põhjakotkas Viljandi
466 2. grupp 301-500 Jürgen Soo 1993 mees M21 Eesti, Harju maakond
467 2. grupp 301-500 Andry Nõgols 1996 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi suusaklubi
468 2. grupp 301-500 Gunars Grundstoks 1983 mees M21 Läti, Riga
469 2. grupp 301-500 Vallo-Peedu Lubi 1964 mees M50 Eesti, Pärnu maakond
Raita Environment Baltic OÜ
470 2. grupp 301-500 Roomet Leiger 1977 mees M35 Eesti, Harju maakond
471 2. grupp 301-500 Villi Tõld 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
472 2. grupp 301-500 Marina Järve 1967 naine N45 Eesti, Harju maakond
473 2. grupp 301-500 Andres Viira 1967 mees M45 Eesti, Harju maakond
474 2. grupp 301-500 Sander Maasing 1988 mees M21 Eesti, Jõgeva maakond
475 2. grupp 301-500 Villu Joa 1973 mees M40 Eesti, Valga maakond
476 2. grupp 301-500 Kristjan Krull 1981 mees M35 Eesti, Harju maakond
Fujitsu Estonia AS
477 2. grupp 301-500 Toomas Vaks 1987 mees M21 Eesti, Harju maakond
Domus Kinnisvara Vahendus OÜ
478 2. grupp 301-500 Kalev Kalda 1989 mees M21 Eesti, Võru maakond
Sparta
479 2. grupp 301-500 Hannes Soo 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
480 2. grupp 301-500 Vladimir Sedov 1955 mees M60 Venemaa, Pskovskaya oblast
481 2. grupp 301-500 Andres Kiisler 1972 mees M40 Eesti, Harju maakond
TSK Joosu
482 2. grupp 301-500 Vambo Plaks 1985 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
Karmet Grupp
483 2. grupp 301-500 Laura Ojaots 1978 naine N35 Eesti, Harju maakond
484 2. grupp 301-500 Peep Teppo 1984 mees M21 Eesti, Tartu maakond
485 2. grupp 301-500 Anette Kasemets 1997 naine N21 Eesti, Põlva maakond
486 2. grupp 301-500 Kristo Siimer 1999 mees M18 Eesti, Harju maakond
Nõmme Spordiklubi Biathlon
487 2. grupp 301-500 Heino Miina 1967 mees M45 Eesti, Tartu maakond
488 2. grupp 301-500 Kaarel Toss 1952 mees M60 Eesti, Viljandi maakond
489 2. grupp 301-500 Günther Veidenberg 1981 mees M35 Eesti, Harju maakond
490 2. grupp 301-500 Raul Heinsalu 1969 mees M45 Eesti, Harju maakond
491 2. grupp 301-500 Allan Roosimägi 1985 mees M21 Eesti, Ida-Viru maakond
RSK Jõhvikas
492 2. grupp 301-500 Leho Rennit 1960 mees M55 Eesti, Harju maakond
Albe Team
493 2. grupp 301-500 Juhan Telling 1967 mees M45 Eesti, Harju maakond
JK HERMES
494 2. grupp 301-500 Andreas Lehmann 1969 mees M45 Eesti, Harju maakond
495 2. grupp 301-500 Roland Nemeth 1978 mees M35 Eesti, Harju maakond
496 2. grupp 301-500 Mikk Savisto 1988 mees M21 Eesti, Harju maakond
Merevägi
497 2. grupp 301-500 Raivo Raudsepp 1964 mees M50 Eesti, Järva maakond
498 2. grupp 301-500 Mihkel Nestor 1986 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
499 2. grupp 301-500 Joonas Russak 1986 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
500 2. grupp 301-500 Meelik Saviste 1974 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
501 3. grupp 501-1000 Indrek Moks 1983 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
502 3. grupp 501-1000 Jüri Leesmäe 1946 mees M70 Saksamaa, Pärnu maakond
503 3. grupp 501-1000 Kaupo Maasing 1981 mees M35 Eesti, Harju maakond
Swedbank SK
504 3. grupp 501-1000 Mario Tammoja 1990 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
Sportivad eestlased
505 3. grupp 501-1000 Jaak Ritso 1988 mees M21 Eesti, Harju maakond
506 3. grupp 501-1000 Ats Kobrusepa 1989 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
507 3. grupp 501-1000 Marek Meiesaar 1992 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Sõudeklubi
508 3. grupp 501-1000 Marko Tutt 1987 mees M21 Eesti, Harju maakond
Treeningpartner
509 3. grupp 501-1000 Marge Nõmm 1969 naine N45 Eesti, Harju maakond
Täppsportlased
510 3. grupp 501-1000 Aigar Kõuhkna 1982 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
511 3. grupp 501-1000 Marko Kolk 1968 mees M45 Eesti, Saare maakond
Sarma
512 3. grupp 501-1000 Rebeca Lotta Aasmäe 2000 naine N16 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Spordikool
513 3. grupp 501-1000 Marge Jänes 1984 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
514 3. grupp 501-1000 Silver Koovit 1974 mees M40 Eesti, Viljandi
Sakala Suusaklubi
515 3. grupp 501-1000 Holger Part 1990 mees M21 Eesti, Harju maakond
516 3. grupp 501-1000 Evelin Terro 1981 naine N35 Eesti, Viljandi maakond
517 3. grupp 501-1000 Sven Sarapuu 1984 mees M21 Eesti, Harju maakond
High5
518 3. grupp 501-1000 Martin Juurik 1995 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
TSK Joosu
519 3. grupp 501-1000 Reigo Hendrikson 1990 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
520 3. grupp 501-1000 Kristjan Kuusik 1983 mees M21 Eesti, Harju maakond
521 3. grupp 501-1000 Andres Uusma 1967 mees M45 Eesti, Harju maakond
MKM jooksuklubi
522 3. grupp 501-1000 Mamikon Hadojev 1990 mees M21 Eesti, Harju maakond
523 3. grupp 501-1000 Kristel Putnik 1990 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
Karmet Grupp
524 3. grupp 501-1000 Raul Metsva 1987 mees M21 Eesti, Harju maakond
VAK Staier
525 3. grupp 501-1000 Aivar Lillevere 1962 mees M50 Eesti, Viljandi
JK Tulevik
526 3. grupp 501-1000 Monika Lillevere 1973 naine N40 Eesti, Viljandi
JK Tulevik
527 3. grupp 501-1000 Denis Sapogov 2003 mees M14 Venemaa, Venemaa
Pskov Ski Team
528 3. grupp 501-1000 Melvin Sinirand 1972 mees M40 Eesti, Harju maakond
529 3. grupp 501-1000 Viljo Prantsus 1971 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
SK Võhma
530 3. grupp 501-1000 Valentin Ivanov 1989 mees M21 Eesti, Harju maakond
531 3. grupp 501-1000 Erik Becker 1998 mees M18 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Spordikool
532 3. grupp 501-1000 Raul Metshein 1966 mees M50 Eesti, Harju maakond
533 3. grupp 501-1000 Kitty Kubo 1972 naine N40 Eesti, Harju maakond
Maria jooksuklubi
534 3. grupp 501-1000 Markus Vedler 1999 mees M18 Eesti, Harju maakond
535 3. grupp 501-1000 Carl Robert Kallaste 2002 mees M14 Eesti, Harju maakond
536 3. grupp 501-1000 Jaago Jõeleht 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
Swedbank SK
537 3. grupp 501-1000 Oliver Pikkor 2000 mees M16 Eesti, Viljandi maakond
538 3. grupp 501-1000 Marko Anton 1989 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
539 3. grupp 501-1000 Raimo Oinus 1978 mees M35 Eesti, Harju maakond
540 3. grupp 501-1000 Indrek Võhumõõk 1976 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
Baltic Hunter SC
541 3. grupp 501-1000 Meelis Muts 1973 mees M40 Eesti, Viljandimaa
542 3. grupp 501-1000 Aimur Mägi 1981 mees M35 Eesti, Harju maakond
543 3. grupp 501-1000 Peeter Kuznetsov 1975 mees M40 Eesti, Tartu maakond
544 3. grupp 501-1000 Caspar Aru 2002 mees M14 Eesti, Viljandi maakond
545 3. grupp 501-1000 Silva Suvi 1989 naine N21 Eesti, Ida-Viru maakond
546 3. grupp 501-1000 Raimo Siibak 1982 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
547 3. grupp 501-1000 Roger Ote 1995 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
interLAN
548 3. grupp 501-1000 Herkki Suurman 1965 mees M50 Eesti, Harju maakond
549 3. grupp 501-1000 Raido Valdmaa 1983 mees M21 Eesti, Harju maakond
550 3. grupp 501-1000 Agris Eensalu 1979 mees M35 Eesti, Harju maakond
SK Pleki Pande
551 3. grupp 501-1000 Anders Eensalu 1981 mees M35 Eesti, Harju maakond
SK Pleki Pande
552 3. grupp 501-1000 Mait Allas 1999 mees M18 Eesti, Viljandi maakond
553 3. grupp 501-1000 Olle Selliov 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
554 3. grupp 501-1000 Kaspar Lind 2003 mees M14 Eesti, Viljandi maakond
555 3. grupp 501-1000 Kalmer Kikas 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
556 3. grupp 501-1000 Mihkel Jürimaa 1988 mees M21 Eesti, Harju maakond
557 3. grupp 501-1000 Robin Joost 2003 mees M14 Eesti, Viljandi maakond
558 3. grupp 501-1000 Risto Tamme 1978 mees M35 Eesti, Harju maakond
559 3. grupp 501-1000 Veiko Pullmann 1995 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
560 3. grupp 501-1000 Markus Arm 2001 mees M16 Eesti, Harju maakond
TSK Joosu
561 3. grupp 501-1000 Jüri Soovik 1958 mees M55 Eesti, Viljandi maakond
562 3. grupp 501-1000 Kert Männik 1996 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
563 3. grupp 501-1000 Tiina Kuusik 1960 naine N55 Eesti, Viljandi maakond
564 3. grupp 501-1000 Meelik Gornoi 1980 mees M35 Eesti, Harju maakond
Testlio OÜ
565 3. grupp 501-1000 Jüri Laanmets 1956 mees M60 Eesti, Harju maakond
566 3. grupp 501-1000 Aare Hommik 1977 mees M35 Eesti, Harju maakond
567 3. grupp 501-1000 Karl-Ernst Saal 1996 mees M21 Eesti, Tartu maakond
Spordiklubi Altia
568 3. grupp 501-1000 Patrick Tukk 1994 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
569 3. grupp 501-1000 Mario Zirnask 1988 mees M21 Eesti, Tartu maakond
570 3. grupp 501-1000 Andreas Pajupuu 1991 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
571 3. grupp 501-1000 Juri Brjunin 1986 mees M21 Venemaa, Venemaa
Pskov Ski Team
572 3. grupp 501-1000 Dmitri Vasiljev 1984 mees M21 Venemaa, Venemaa
Pskov Ski Team
573 3. grupp 501-1000 Katrin Lemsalu 1978 naine N35 Eesti, Tartu maakond
574 3. grupp 501-1000 Tarmo Laht 1965 mees M50 Eesti, Tartu maakond
575 3. grupp 501-1000 Hannes Veski 1966 mees M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
576 3. grupp 501-1000 Mairo Pukk 1973 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
577 3. grupp 501-1000 Liis Varik 1991 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
578 3. grupp 501-1000 Hans Erik Atonen 1996 mees M21 Eesti, Harju maakond
579 3. grupp 501-1000 Triin Peterson 1971 naine N45 Eesti, Harju maakond
Sparta
580 3. grupp 501-1000 Andrus Ründal 1964 mees M50 Eesti, Rapla maakond
581 3. grupp 501-1000 Siiri Kaaver 1964 naine N50 Eesti, Tartu maakond
582 3. grupp 501-1000 Indrek Jürgenson 1974 mees M40 Eesti, Tartu maakond
Omniva SK
583 3. grupp 501-1000 German Frolov 1986 mees M21 Venemaa, Venemaa
Pskov Ski Team
584 3. grupp 501-1000 Rein Kriks 1951 mees M65 Eesti, Lääne-Viru maakond
585 3. grupp 501-1000 Ivo Kaljula 1973 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
586 3. grupp 501-1000 Maris Moor 1973 naine N40 Eesti, Võru maakond
587 3. grupp 501-1000 Andreas Martin Reili 1999 mees M18 Eesti, Viljandi maakond
IITEE Spordiklubi
588 3. grupp 501-1000 Ott Toomsalu 1993 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
589 3. grupp 501-1000 Ermo Veelain 1962 mees M50 Eesti, Harju maakond
590 3. grupp 501-1000 Leho Laja 1971 mees M45 Eesti, Harju maakond
SK Jooksupartner
591 3. grupp 501-1000 Rannar Raba 1979 mees M35 Eesti, Viljandimaa
592 3. grupp 501-1000 Kermo Aasmäe 1998 mees M18 Eesti, Viljandi maakond
593 3. grupp 501-1000 Rene Hallemaa 1987 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
594 3. grupp 501-1000 Kevin Ervald 1998 mees M18 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Spordikool
595 3. grupp 501-1000 Virgo Laansoo 1977 mees M35 Eesti, Harju maakond
Domus Kinnisvara Vahendus OÜ
596 3. grupp 501-1000 Martin Riives 2000 mees M16 Eesti, Tartu maakond
597 3. grupp 501-1000 Viljar Veevo 1968 mees M45 Eesti, Harju maakond
598 3. grupp 501-1000 Kristo Kompus 1994 mees M21 Eesti, Tartu maakond
599 3. grupp 501-1000 Jüri Saar 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
600 3. grupp 501-1000 Andre Uin 1988 mees M21 Eesti, Tartu maakond
Spordiklubi Altia
601 3. grupp 501-1000 Kalev Vunk 1969 mees M45 Eesti, Tartu maakond
Oskar
602 3. grupp 501-1000 Kaido Kivipõld 1978 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
Sportivad eestlased
603 3. grupp 501-1000 Maret Volens 1971 naine N45 Eesti, Harju maakond
Treeningpartner
604 3. grupp 501-1000 Lauri Tomp 1985 mees M21 Eesti, Harju maakond
Sparta
605 3. grupp 501-1000 Kaire Roosalk 1973 naine N40 Eesti, Viljandi maakond
606 3. grupp 501-1000 Meelis Atonen 1966 mees M50 Eesti, Harju maakond
VAK Staier
607 3. grupp 501-1000 Jakob Univer 1999 mees M18 Eesti, Viljandi maakond
VAK Staier
608 3. grupp 501-1000 Signe Seskena 1989 naine N21 Läti, Vidzeme
609 3. grupp 501-1000 Siim Rein 1986 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
610 3. grupp 501-1000 Silver Verrev 1980 mees M35 Eesti, Harju maakond
611 3. grupp 501-1000 Ain Allas 1987 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
612 3. grupp 501-1000 Kristjan Lusikas 1985 mees M21 Eesti, Tartu maakond
eratreening.ee
613 3. grupp 501-1000 Ave Ojasoon 1987 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
614 3. grupp 501-1000 Tommi Ründal 1991 mees M21 Eesti, Rapla maakond
615 3. grupp 501-1000 Arvi Meidla 1956 mees M60 Eesti, Viljandi maakond
616 3. grupp 501-1000 Rendi Riisa 1983 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
617 3. grupp 501-1000 Silver Laiv 1968 mees M45 Eesti, Harju maakond
618 3. grupp 501-1000 Art Elmik 1979 mees M35 Eesti, Harju maakond
619 3. grupp 501-1000 Marek Pihlak 1977 mees M35 Eesti, Tartu maakond
Spordiklubi Altia
620 3. grupp 501-1000 Krister Kallas 1985 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
TSK Joosu
621 3. grupp 501-1000 Ailo Hantson 1977 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
Vak Staier
622 3. grupp 501-1000 Alvar Loog 1975 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
Hokiklubi Viljandi
623 3. grupp 501-1000 Indrek Viikmaa 1971 mees M45 Eesti, Pärnu maakond
OK West
624 3. grupp 501-1000 Mihkel Tikerpalu 1987 mees M21 Eesti, Harju maakond
625 3. grupp 501-1000 Kadri Hekk 1986 naine N21 Eesti, Harju maakond
Swedbank SK
626 3. grupp 501-1000 Erje Maas 1975 naine N40 Eesti, Harju maakond
627 3. grupp 501-1000 Taivo Kask 1982 mees M21 Eesti, Tartu maakond
628 3. grupp 501-1000 Lauri Luptov 2000 mees M16 Eesti, Viljandi maakond
VAK Staier
629 3. grupp 501-1000 Kaspar Riis 1981 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
630 3. grupp 501-1000 Andrey Denisov 1972 mees M40 Venemaa, Venemaa
Pskov Ski Team
631 3. grupp 501-1000 Anželika Väli 1988 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
Karmet Grupp
632 3. grupp 501-1000 Madis Kallakas 1984 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
633 3. grupp 501-1000 Mikk Miländer 1989 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
634 3. grupp 501-1000 Rasmus Viikoja 1998 mees M18 Eesti, Viljandi maakond
635 3. grupp 501-1000 Märt Jõekäär 1967 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
636 3. grupp 501-1000 Olesja Liberova 1978 naine N35 Eesti, Viljandi maakond
637 3. grupp 501-1000 Tanel Kumm 1973 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
638 3. grupp 501-1000 Margus Uuetoa 1968 mees M45 Eesti, Harju maakond
639 3. grupp 501-1000 Rait Rebane 1990 mees M21 Eesti, Harju maakond
EE spordiklubi
640 3. grupp 501-1000 Sonja Anderson 2001 naine N16 Eesti, Viljandi maakond
641 3. grupp 501-1000 Kermo Tungal 1989 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
642 3. grupp 501-1000 Indrek Ränd 1971 mees M45 Eesti, Harju maakond
Areal Team
643 3. grupp 501-1000 Rain Hallimäe 1957 mees M55 Eesti, Harju maakond
644 3. grupp 501-1000 Vladimir Rõžov 1968 mees M45 Eesti, Tartu maakond
645 3. grupp 501-1000 Janis Avens 1969 mees M45 Läti, Keguma novads
MARATONA KLUBS
646 3. grupp 501-1000 Marek Ojasalu 1984 mees M21 Eesti, Harju maakond
Oskar
647 3. grupp 501-1000 Hannes Murulaid 1979 mees M35 Eesti, Viljandi
Print Best
648 3. grupp 501-1000 Maris Freudenthal 1980 naine N35 Eesti, Harju maakond
649 3. grupp 501-1000 Uku Laul 1978 mees M35 Eesti, Tartu maakond
2. jalaväebrigaad
650 3. grupp 501-1000 Jaanus Õlge 1970 mees M45 Eesti, Järva maakond
651 3. grupp 501-1000 Janar Jürgens 1975 mees M40 Eesti, Pärnu maakond
652 3. grupp 501-1000 Kaido Aaslaid 1967 mees M45 Eesti, Pärnu maakond
653 3. grupp 501-1000 Andrus Tulp 1976 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
654 3. grupp 501-1000 Ranno Maripuu 1983 mees M21 Eesti, Harju maakond
655 3. grupp 501-1000 Oskar Friedrich Oengo 1994 mees M21 Eesti, Harju maakond
656 3. grupp 501-1000 Janek Kalvi 1974 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
Liviko
657 3. grupp 501-1000 Johannes Ütsik 1969 mees M45 Eesti, Harju maakond
JYTS GROUP OÜ
658 3. grupp 501-1000 Janika Koskela 1977 naine N35 Soome, Askola
659 3. grupp 501-1000 Ingrid Riipus 1980 naine N35 Eesti, Jõgeva maakond
660 3. grupp 501-1000 Ene Aigro 1960 naine N55 Eesti, Valga
661 3. grupp 501-1000 Aili Sempelson 1970 naine N45 Eesti, Harju maakond
Staabi-ja sidepataljon
662 3. grupp 501-1000 Leena Kauko 1970 naine N45 Soome, Uusimaa
663 3. grupp 501-1000 Raimo Tropp 1982 mees M21 Eesti, Harju maakond
Merimetsa matkaklubi
Telia
664 3. grupp 501-1000 Pärt Talimaa 1987 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
665 3. grupp 501-1000 Einar Järve 1967 mees M45 Eesti, Harju maakond
666 3. grupp 501-1000 Alina Rence 1985 naine N21 Läti, Riga
PaBaso.lv
667 3. grupp 501-1000 Ants Noot 1969 mees M45 Eesti, Harju maakond
668 3. grupp 501-1000 Heigo Otsa 1984 mees M21 Eesti, Tartu maakond
669 3. grupp 501-1000 Marko Kivisild 1980 mees M35 Eesti, Harju maakond
670 3. grupp 501-1000 Janek Mõndresku 1974 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
Sveba-Dahlen Spordiklubi
671 3. grupp 501-1000 Tuuli Mizer 1973 naine N40 Eesti, Harju maakond
Eesti Raudtee Spordiklubi
672 3. grupp 501-1000 Tarmo Sidron 1979 mees M35 Eesti, Pärnu maakond
673 3. grupp 501-1000 Toomas Ronk 1971 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
Kolmeks
AS Kolmeks
674 3. grupp 501-1000 Raul Kaljuraid 1972 mees M40 Eesti, Harju maakond
675 3. grupp 501-1000 Riho Siil 1985 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
676 3. grupp 501-1000 Taavi Silber 1980 mees M35 Eesti, Tartu maakond
677 3. grupp 501-1000 Priit Pärg 1964 mees M50 Eesti, Harju maakond
678 3. grupp 501-1000 Rauno Parts 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
FB Jooksmine
679 3. grupp 501-1000 Mario Atonen 1995 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
680 3. grupp 501-1000 Keit Lõhmus 1981 mees M35 Eesti, Tartu maakond
681 3. grupp 501-1000 Kristi Siibak 1977 naine N35 Eesti, Viljandi maakond
682 3. grupp 501-1000 Siim Piirak 1990 mees M21 Eesti, Pärnu maakond
683 3. grupp 501-1000 Allar Ninn 1980 mees M35 Eesti, Harju maakond
684 3. grupp 501-1000 Siim Sülla 1987 mees M21 Eesti, Harju maakond
685 3. grupp 501-1000 Mihkel Schmidt 1983 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
686 3. grupp 501-1000 Heli Ajaots 1972 naine N40 Eesti, Tartu maakond
687 3. grupp 501-1000 Janno Rillo 1979 mees M35 Eesti, Harju maakond
Swedbank SK
688 3. grupp 501-1000 Alar Ritval 1964 mees M50 Eesti, Viljandi maakond
689 3. grupp 501-1000 Urmas Õunap 1968 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
690 3. grupp 501-1000 Mihkel Muri 2000 mees M16 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Spordikool
691 3. grupp 501-1000 Joosep Mölder 1990 mees M21 Eesti, Tartu maakond
692 3. grupp 501-1000 Vladimir Heerik 1949 mees M65 Eesti, Tartu
693 3. grupp 501-1000 Raini Reinhold 1965 mees M50 Eesti, Pärnu maakond
694 3. grupp 501-1000 Andres Bester 1985 mees M21 Eesti, Pärnu maakond
695 3. grupp 501-1000 David Arutyunyan 1985 mees M21 Eesti, Tartu maakond
BIM
696 3. grupp 501-1000 Rauno Tafenau 1998 mees M18 Eesti, Viljandi maakond
Põhjakotkas
697 3. grupp 501-1000 Billy Toomla 1983 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
698 3. grupp 501-1000 Ard-Kristian Kakko 1972 mees M40 Eesti, Harju maakond
699 3. grupp 501-1000 Üllar Vill 1969 mees M45 Eesti, Pärnu maakond
700 3. grupp 501-1000 Aivo Agu 1976 mees M40 Eesti, Tartu maakond
A2A OÜ
701 3. grupp 501-1000 Greete-Liisa Toom 2001 naine N16 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Spordikool
702 3. grupp 501-1000 Janno Kasemaa 1979 mees M35 Eesti, Ida-Viru maakond
703 3. grupp 501-1000 Juhan Änilane 1951 mees M65 Eesti, Viljandi maakond
704 3. grupp 501-1000 Mario Kuusma 1988 mees M21 Eesti, Tartu maakond
705 3. grupp 501-1000 Lauri Sarikas 1990 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
706 3. grupp 501-1000 Sander Vahtramäe 1989 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
707 3. grupp 501-1000 Aleksander Rebane 1978 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
VAK Staier
708 3. grupp 501-1000 Kärt Tambet 1999 naine N18 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Spordikool
709 3. grupp 501-1000 Robin Koovit 2000 mees M16 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Spordikool
710 3. grupp 501-1000 Heikki Kukke 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
Kaera Antsud 2
711 3. grupp 501-1000 Indrek Jaadla 1985 mees M21 Eesti, Pärnu maakond
712 3. grupp 501-1000 Kaire Kallak 1971 naine N45 Eesti, Tartu maakond
Suusahullud
713 3. grupp 501-1000 Alo Saare 1988 mees M21 Eesti, Lääne maakond
714 3. grupp 501-1000 Katre Tatrik 1988 naine N21 Eesti, Tartu maakond
Karmet Grupp
715 3. grupp 501-1000 Harry Volke 1977 mees M35 Eesti, Harju maakond
TAMREX
716 3. grupp 501-1000 Marko Leemet 1978 mees M35 Eesti, Harju maakond
717 3. grupp 501-1000 Argo Põldoja 1982 mees M21 Eesti, Harju maakond
718 3. grupp 501-1000 Toomas Salumäe 1964 mees M50 Eesti, Viljandi maakond
719 3. grupp 501-1000 Marko Laigna 1978 mees M35 Eesti, Pärnu maakond
720 3. grupp 501-1000 Vello Oras 1952 mees M60 Eesti, Tartu maakond
721 3. grupp 501-1000 Aivo Ehala 1977 mees M35 Eesti, Harju maakond
722 3. grupp 501-1000 Grete Jaeski 2000 naine N16 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Spordikool
723 3. grupp 501-1000 Raul Mändla 1972 mees M40 Eesti, Harju maakond
Täppsportlased
724 3. grupp 501-1000 Jaak Kümnik 1959 mees M55 Eesti, Harju maakond
Sparta
725 3. grupp 501-1000 Robert Born 1988 mees M21 Eesti, Pärnu maakond
726 3. grupp 501-1000 Rita Muttel 1982 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
727 3. grupp 501-1000 Nikolai Kin 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
Eesti Raudtee Spordiklubi
728 3. grupp 501-1000 Mario Karotam 1984 mees M21 Eesti, Pärnu maakond
Karmet Grupp
729 3. grupp 501-1000 Tõnu Ibis 1990 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
730 3. grupp 501-1000 Frid Kaljas 1972 mees M40 Eesti, Harju maakond
ABEC Rulluisuklubi
731 3. grupp 501-1000 Jakob Jääger 2001 mees M16 Eesti, Pärnu maakond
732 3. grupp 501-1000 Sergei Ištšenko 1960 mees M55 Eesti, Harju maakond
733 3. grupp 501-1000 Laura Laagus 2000 naine N16 Eesti, Viljandi
Print Best
734 3. grupp 501-1000 Rein Toodu 1963 mees M50 Eesti, Pärnu maakond
735 3. grupp 501-1000 Kaido Karussaar 1967 mees M45 Eesti, Harju maakond
736 3. grupp 501-1000 Riivo Neering 1973 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
737 3. grupp 501-1000 Sten Jakobson 1989 mees M21 Eesti, Harju maakond
738 3. grupp 501-1000 Mariliis Paris 2004 naine N Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Spordikool
739 3. grupp 501-1000 Janne Kozer 1978 naine N35 Eesti, Saare maakond
JK AameraaS
740 3. grupp 501-1000 Renee Sildnik 1979 mees M35 Eesti, Valga maakond
741 3. grupp 501-1000 Maija Ojanen 1990 naine N21 Soome, Finland
742 3. grupp 501-1000 Juhan Rehand 1991 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
743 3. grupp 501-1000 Janno Tubala 1981 mees M35 Eesti, Pärnu
PREAB
744 3. grupp 501-1000 Riho Raabe 1992 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
745 3. grupp 501-1000 Ingemar Paan 1978 mees M35 Eesti, Harju maakond
746 3. grupp 501-1000 Janno Veldemann 1982 mees M21 Eesti, Tartu maakond
Tartu Rulluisuklubi
747 3. grupp 501-1000 Indrek Pitk 1969 mees M45 Eesti, Tartu maakond
748 3. grupp 501-1000 Jaan Mättas 1935 mees M80 Eesti, Viljandi
749 3. grupp 501-1000 Ken Uibo 1993 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
750 3. grupp 501-1000 Sten Vesiallik 1979 mees M35 Eesti, Harju maakond
WÜRTH
751 3. grupp 501-1000 Merilin Jürisson 1997 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
752 3. grupp 501-1000 Karin Ulejev 1969 naine N45 Eesti, Lääne maakond
Risti Spordiklubi
753 3. grupp 501-1000 Aivars Caklis 1953 mees M60 Läti, Ventspils
754 3. grupp 501-1000 Einars Jansons 1986 mees M21 Läti, Ventspils nov.
755 3. grupp 501-1000 Rain Ruus 1970 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
756 3. grupp 501-1000 Jaanek Simso 1976 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
Sveba-Dahlen Spordiklubi
757 3. grupp 501-1000 Villu Lükk 1980 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
758 3. grupp 501-1000 Ülo-Jürgen Russak 2001 mees M16 Eesti, Harju maakond
759 3. grupp 501-1000 Rein Piirsalu 1946 mees M70 Eesti, Harju maakond
760 3. grupp 501-1000 Ülar Vihul 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
761 3. grupp 501-1000 Mihkel Rähn 1983 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
762 3. grupp 501-1000 Andres Siimon 1972 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
Anweb OÜ
763 3. grupp 501-1000 Aija Lace 1952 naine N60 Läti, Vidzeme
5A-Valka/LV
764 3. grupp 501-1000 Janari Laatsarus 1987 mees M21 Eesti, Pärnu maakond
765 3. grupp 501-1000 Mare Mändla 1966 naine N50 Eesti, Lääne-Viru maakond
766 3. grupp 501-1000 Jarmo Randmäe 2002 mees M14 Eesti, Viljandi maakond
JK Viljandi Tulevik
767 3. grupp 501-1000 Jaak Rohtsalu 1960 mees M55 Eesti, Lääne-Viru maakond
768 3. grupp 501-1000 Liisi Järve 1988 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
769 3. grupp 501-1000 Danel Kangro 1987 mees M21 Eesti, Võru maakond
770 3. grupp 501-1000 Maido Puks 1983 mees M21 Eesti, Harju maakond
771 3. grupp 501-1000 Jaanus Saarepera 1977 mees M35 Eesti, Harju maakond
Ars Projekt
772 3. grupp 501-1000 Lembitu Lükk 1992 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
773 3. grupp 501-1000 Järvi Valter 1956 naine N60 Eesti, Harju maakond
774 3. grupp 501-1000 Gunnar Printsmann 1992 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
775 3. grupp 501-1000 Andrus Rämmann 1960 mees M55 Eesti, Harju maakond
776 3. grupp 501-1000 Eelika Naarits 1992 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi sõudeklubi
777 3. grupp 501-1000 Kaidu Kontkar 1973 mees M40 Eesti, Tartu maakond
778 3. grupp 501-1000 Indrek Aasa 1984 mees M21 Eesti, Harju maakond
779 3. grupp 501-1000 Kristo Kaljuvee 1981 mees M35 Eesti, Harju maakond
780 3. grupp 501-1000 Alan Kaasla 1970 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
781 3. grupp 501-1000 Agris Knope 1953 mees M60 Läti, Vidzeme
5A-Valka/LV
782 3. grupp 501-1000 Kristjan Taidur 1972 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
783 3. grupp 501-1000 Kalle Lillemets 1966 mees M50 Eesti, Viljandi maakond
784 3. grupp 501-1000 Avo Lode 1963 mees M50 Eesti, Põlva maakond
785 3. grupp 501-1000 Anni Niidumaa 1988 naine N21 Eesti, Tartu maakond
786 3. grupp 501-1000 Anto Mätas 1989 mees M21 Eesti, Harju maakond
787 3. grupp 501-1000 Rein Väin 1978 mees M35 Eesti, Harju maakond
788 3. grupp 501-1000 Keliis Lillemets 2002 naine N14 Eesti, Viljandi maakond
789 3. grupp 501-1000 Kenno Kokk 1993 mees M21 Eesti, Rapla maakond
Liviko
790 3. grupp 501-1000 Gerly Vahe 1977 naine N35 Eesti, Harju maakond
791 3. grupp 501-1000 Priit Hiob 1976 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
Jooksupartner
792 3. grupp 501-1000 Taavi Alekõrs 1978 mees M35 Eesti, Valga maakond
793 3. grupp 501-1000 Martin Palmiste 2001 mees M16 Eesti, Viljandi maakond
794 3. grupp 501-1000 Janne Lindepuu 1980 naine N35 Eesti, Viljandi maakond
795 3. grupp 501-1000 Marek Lahe 1980 mees M35 Eesti, Harju maakond
796 3. grupp 501-1000 Mart Laid 1970 mees M45 Eesti, Harju maakond
797 3. grupp 501-1000 Indrek Ilves 1979 mees M35 Holland, Holland
Viljandi sõudeklubi
798 3. grupp 501-1000 Meelis Mütt 1990 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
799 3. grupp 501-1000 Marje Ott 1959 naine N55 Eesti, Harju maakond
800 3. grupp 501-1000 Urmo Käosaar 1979 mees M35 Eesti, Harju maakond
J&U Speedway Racing Team
801 3. grupp 501-1000 Kaarel Tark 1987 mees M21 Eesti, Tartu maakond
802 3. grupp 501-1000 Uno Markson 1957 mees M55 Eesti, Rapla maakond
803 3. grupp 501-1000 Rasmus Järveküla 1997 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
804 3. grupp 501-1000 Sander Lepiste 1974 mees M40 Eesti, Järva maakond
805 3. grupp 501-1000 Kertu Rauk 1988 naine N21 Eesti, Tartu maakond
806 3. grupp 501-1000 Veiko Sepp 1972 mees M40 Eesti, Tartu maakond
807 3. grupp 501-1000 Tarvo Hendrikson 1966 mees M50 Eesti, Viljandi maakond
808 3. grupp 501-1000 Mardo Lundver 1992 mees M21 Eesti, Harju maakond
809 3. grupp 501-1000 Tea Mey 1974 naine N40 Eesti, Tartu maakond
810 3. grupp 501-1000 Riko Kändma 1985 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
811 3. grupp 501-1000 Vahur Pindma 1965 mees M50 Eesti, Harju maakond
JK Hermes
812 3. grupp 501-1000 Marju Lepmets 1977 naine N35 Eesti, Viljandi maakond
813 3. grupp 501-1000 Karl Erik Heinsoo 1998 mees M18 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Suusaklubi
814 3. grupp 501-1000 Kristel Vetemäe 1979 naine N35 Belgia, Brussel Hoofdstedelijk Gewest
815 3. grupp 501-1000 Bruno Pugal 2002 mees M14 Eesti, Viljandi maakond
816 3. grupp 501-1000 Marika Roopärg 1967 naine N45 Eesti, Harju maakond
Täppsportlased
817 3. grupp 501-1000 Erki Kade 1983 mees M21 Eesti, Tartu maakond
818 3. grupp 501-1000 Marko Pent 1981 mees M35 Eesti, Tartu maakond
819 3. grupp 501-1000 Kaarel Kuusk 1985 mees M21 Eesti, Harju maakond
Eesti Energia Spordiklubi
820 3. grupp 501-1000 Taimar Pärtel 1981 mees M35 Eesti, Harju maakond
BC Connection
821 3. grupp 501-1000 Jane Änilane 1988 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
822 3. grupp 501-1000 Katrina Ojavee 1996 naine N21 Eesti, Tartu maakond
Tartu Suusaklubi
823 3. grupp 501-1000 Daniel Michael Tikva 1998 mees M18 Eesti, Harju maakond
Albe Team
824 3. grupp 501-1000 Kaari Tilga 1994 naine N21 Eesti, Valga maakond
825 3. grupp 501-1000 Gert Klaaser 1968 mees M45 Eesti, Harju maakond
826 3. grupp 501-1000 Kuldar Ennika 1997 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Spordikool
827 3. grupp 501-1000 Ruve Viskov 1976 mees M40 Eesti, Viljandi
Print Best
828 3. grupp 501-1000 Riho Jesse 1967 mees M45 Eesti, Tartu maakond
829 3. grupp 501-1000 Eero Raja 1995 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
Raja&Raja Oü
830 3. grupp 501-1000 Janek Mõtsar 1973 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
831 3. grupp 501-1000 Merle Milvek 1978 naine N35 Eesti, Viljandi maakond
832 3. grupp 501-1000 Marko Mikk 1990 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
833 3. grupp 501-1000 Hillar Lepik 1954 mees M60 Eesti, Harju maakond
834 3. grupp 501-1000 Rait Mändmets 1998 mees M18 Eesti, Viljandi maakond
835 3. grupp 501-1000 Janek Vahtra 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
836 3. grupp 501-1000 Mariann Jürisson 1992 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
837 3. grupp 501-1000 Hans Väre 1979 mees M35 Eesti, Viljandimaa
838 3. grupp 501-1000 Margus Andresson 1970 mees M45 Eesti, Harju maakond
839 3. grupp 501-1000 Merle Männik 1972 naine N40 Eesti, Harju maakond
Täppsportlased
840 3. grupp 501-1000 Hendrik Veevo 1984 mees M21 Eesti, Harju maakond
841 3. grupp 501-1000 Šerelin Zverev 1996 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
VAK Staier
842 3. grupp 501-1000 Helis Pajuste 1997 naine N21 Eesti, Harju maakond
HP-Sport team
HP Toitlustuse OÜ
843 3. grupp 501-1000 Johanna Mõtsar 2001 naine N16 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Spordikool
844 3. grupp 501-1000 Ahti Raba 1986 mees M21 Eesti, Harju maakond
Danske Spordiklubi
845 3. grupp 501-1000 Ave Toomingas 1974 naine N40 Eesti, Harju maakond
FB jooksmine
846 3. grupp 501-1000 Kauri Kübar 1985 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
847 3. grupp 501-1000 Ain Kurvits 1967 mees M45 Eesti, Harju maakond
Sparta
848 3. grupp 501-1000 Eiko Nõgols 1972 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
849 3. grupp 501-1000 Karolina Pugal 2000 naine N16 Eesti, Viljandi maakond
850 3. grupp 501-1000 Kaido Karu 1983 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
IITEE Spordiklubi
851 3. grupp 501-1000 Agris Linnaste 1993 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
852 3. grupp 501-1000 Urmet Arm 1978 mees M35 Eesti, Harju maakond
853 3. grupp 501-1000 Aivo Priks 1969 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
VAK Staier
854 3. grupp 501-1000 Edvin Ast 1994 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
855 3. grupp 501-1000 Tiit Vaasna 1959 mees M55 Eesti, Tartu maakond
856 3. grupp 501-1000 Aleksei Vorontsov 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
857 3. grupp 501-1000 Kristjan Tammsaar 1984 mees M21 Eesti, Tartu maakond
858 3. grupp 501-1000 Kirsi Rappu 1988 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
859 3. grupp 501-1000 Ivo Raudheiding 1983 mees M21 Eesti, Tartu maakond
860 3. grupp 501-1000 Kersti Härm 1986 naine N21 Eesti, Harju maakond
861 3. grupp 501-1000 Toomas Müürsepp 1970 mees M45 Eesti, Järva maakond
862 3. grupp 501-1000 Jaanika Kindlam 1976 naine N40 Eesti, Harju maakond
863 3. grupp 501-1000 Katrena Tenno 1988 naine N21 Eesti, Harju maakond
864 3. grupp 501-1000 Kristjan Illisson 1983 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
865 3. grupp 501-1000 Agur Jõgi 1971 mees M45 Eesti, Harju maakond
866 3. grupp 501-1000 Klen Krünberg 1990 mees M21 Eesti, Lääne-Viru maakond
867 3. grupp 501-1000 Rene Mainsoo 1979 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
Aatrium Sisustuskaubamaja
868 3. grupp 501-1000 Kaili Vainumaa 1970 naine N45 Eesti, Harju maakond
869 3. grupp 501-1000 Toomas Hain 1968 mees M45 Eesti, Valga maakond
870 3. grupp 501-1000 Andor Pilve 1977 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
871 3. grupp 501-1000 Helen Kask 1980 naine N35 Eesti, Harju maakond
872 3. grupp 501-1000 Eve Jaeski 1974 naine N40 Eesti, Tartu maakond
873 3. grupp 501-1000 Arvi Puusaar 1968 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
874 3. grupp 501-1000 Kelli Ilisson 1995 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
875 3. grupp 501-1000 Andrus Ilus 1971 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
WestlineTeam
876 3. grupp 501-1000 Arvi Hindriks 1965 mees M50 Eesti, Viljandi maakond
OÜ Eesti Höövelliist
877 3. grupp 501-1000 Margus Pulin 1976 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
Oskar
878 3. grupp 501-1000 Heiki Pajuste 1970 mees M45 Eesti, Harju maakond
HP-Sport team
HP Toitlustuse OÜ
879 3. grupp 501-1000 Margus Rink 1972 mees M40 Eesti, Harju maakond
880 3. grupp 501-1000 Remy Tiitre 1977 mees M35 Eesti, Harju maakond
881 3. grupp 501-1000 Joel Keernik 1979 mees M35 Eesti, Pärnu
PREAB
882 3. grupp 501-1000 Tõnn Pinsel 1988 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
Sveba-Dahlen Spordiklubi
883 3. grupp 501-1000 Siiri Leskov 1978 naine N35 Eesti, Harju maakond
884 3. grupp 501-1000 Jaan Keerma 1967 mees M45 Eesti, Järva maakond
885 3. grupp 501-1000 Sten Üprus 1987 mees M21 Eesti, Tartu maakond
42koma
886 3. grupp 501-1000 Henry Vessenberg 1991 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
887 3. grupp 501-1000 Gunnar Koitne 1953 mees M60 Eesti, Harju maakond
888 3. grupp 501-1000 Viljar Käärt 1980 mees M35 Eesti, Harju maakond
889 3. grupp 501-1000 Allar Kärmo 1988 mees M21 Eesti, Valga maakond
Karmet Grupp
890 3. grupp 501-1000 Germo Eismann 1997 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
891 3. grupp 501-1000 Dzintars Mocs 1976 mees M40 Läti, Valmiera
892 3. grupp 501-1000 Anneli Soop 1991 naine N21 Eesti, Tartu maakond
893 3. grupp 501-1000 Janeli Alliksaar 2002 naine N14 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Spordikool
894 3. grupp 501-1000 Tõnu Pullerits 1982 mees M21 Eesti, Harju maakond
MTÜ Spordiselts
895 3. grupp 501-1000 Margus Muld 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
896 3. grupp 501-1000 Joel Jaago 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
897 3. grupp 501-1000 Kenert Tamm 1999 mees M18 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Spordikool
898 3. grupp 501-1000 Laidi Sergejeva 1989 naine N21 Eesti, Harju maakond
899 3. grupp 501-1000 Raines Laul 1981 mees M35 Eesti, Tartu maakond
900 3. grupp 501-1000 Kristjan Männa 1971 mees M45 Eesti, Järva maakond
Türi Ujumisklubi
901 3. grupp 501-1000 Enn Laante 1961 mees M55 Eesti, Viljandi maakond
902 3. grupp 501-1000 Raini Tammann 1979 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
903 3. grupp 501-1000 Triin Sults 1976 naine N40 Eesti, Viljandi maakond
904 3. grupp 501-1000 Johannes Kruusma 1997 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
905 3. grupp 501-1000 Katrin Varik 1979 naine N35 Eesti, Harju maakond
906 3. grupp 501-1000 Alar Savastver 1970 mees M45 Eesti, Harju maakond
Stamina Sk
907 3. grupp 501-1000 Kuido Kond 1970 mees M45 Eesti, Lääne-Viru maakond
908 3. grupp 501-1000 Triinu Haavapuu 1979 naine N35 Eesti, Viljandi maakond
909 3. grupp 501-1000 Toomas Vilberg 1969 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
910 3. grupp 501-1000 Mikk Mihkel Vaabel 1995 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
911 3. grupp 501-1000 Marek Magnus 1985 mees M21 Eesti, Viljandimaa
912 3. grupp 501-1000 Kaimar Tamm 2002 mees M14 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Spordikool
913 3. grupp 501-1000 Inga Parve 1986 naine N21 Eesti, Harju maakond
Swedbank SK
914 3. grupp 501-1000 Grete Almre 1995 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Suusaklubi
915 3. grupp 501-1000 Eve Tammemäe 1965 naine N50 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi suusaklubi
916 3. grupp 501-1000 Gunnar Obolenski 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
Selver AS
917 3. grupp 501-1000 Martin Tukk 2001 mees M16 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Spordikool
918 3. grupp 501-1000 Peeter Vister 1961 mees M55 Eesti, Tartu maakond
919 3. grupp 501-1000 Margareth Sonntak 2000 naine N16 Eesti, Pärnu maakond
Pärnu Kalevi Tenniseklubi
920 3. grupp 501-1000 Kaido Kurvits 1970 mees M45 Eesti, Harju maakond
921 3. grupp 501-1000 Rain Kallaste 1977 mees M35 Eesti, Rapla maakond
922 3. grupp 501-1000 Andres Sööt 1983 mees M21 Eesti, Harju maakond
Alla tunni vana
Alla tunni klubi
923 3. grupp 501-1000 Ann Elismäe 1991 naine N21 Eesti, Harju maakond
924 3. grupp 501-1000 Aiko Aigro 1981 mees M35 Eesti, Harju maakond
925 3. grupp 501-1000 Hannes Must 1977 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
Nordecon
926 3. grupp 501-1000 Krista Puks 1989 naine N21 Eesti, Pärnu maakond
Sportland Eesti AS
927 3. grupp 501-1000 Madis Järvis 1997 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
928 3. grupp 501-1000 Andrus Reimaa 1972 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
929 3. grupp 501-1000 Elis Liiva 1988 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
930 3. grupp 501-1000 Merike Org 1968 naine N45 Eesti, Viljandi maakond
espak viljandi as
931 3. grupp 501-1000 Piia Enno 1981 naine N35 Eesti, Harju maakond
932 3. grupp 501-1000 Hanno Suits 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
933 3. grupp 501-1000 Hando Ruusmaa 1977 mees M35 Eesti, Pärnu maakond
934 3. grupp 501-1000 Karin Sangla 1971 naine N45 Eesti, Tartu maakond
935 3. grupp 501-1000 Madis Randaru 1967 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
936 3. grupp 501-1000 Silja Paulus 1988 naine N21 Eesti, Harju maakond
937 3. grupp 501-1000 Kairi Luik 1982 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
938 3. grupp 501-1000 Tiit Lemsalu 1983 mees M21 Eesti, Tartu maakond
Upsijad
939 3. grupp 501-1000 Kalmer Laev 1989 mees M21 Eesti, Harju maakond
940 3. grupp 501-1000 Roomet Rästa 2000 mees M16 Eesti, Valga maakond
941 3. grupp 501-1000 Kaili Kuusik 1990 naine N21 Eesti, Harju maakond
942 3. grupp 501-1000 Monika Vehlmann 1980 naine N35 Eesti, Harju maakond
JK HERMES
943 3. grupp 501-1000 Keio Nõgel 1995 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
CYCLON
944 3. grupp 501-1000 Lehar Oha 1982 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
FSW Vabamaadlus
945 3. grupp 501-1000 Andrus Nurmik 1965 mees M50 Eesti, Jõgeva maakond
946 3. grupp 501-1000 Mikk Kadak 1989 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
947 3. grupp 501-1000 Veiko Möldre 1975 mees M40 Eesti, Pärnu maakond
948 3. grupp 501-1000 Toomas Vallikivi 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
Aatrium Sisustuskaubamaja AS
949 3. grupp 501-1000 Erkki Mäeorg 1978 mees M35 Eesti, Tartu maakond
950 3. grupp 501-1000 Urmet Peterson 1980 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
951 3. grupp 501-1000 Oliver Muni 1990 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
952 3. grupp 501-1000 Tarvo Metsavas 1987 mees M21 Eesti, Harju maakond
Swedbank SK
953 3. grupp 501-1000 Margus Kõiv 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
954 3. grupp 501-1000 Rauno Raudsepp 1992 mees M21 Eesti, Valga maakond
955 3. grupp 501-1000 Katrin Kahu 1998 naine N18 Eesti, Viljandi maakond
956 3. grupp 501-1000 Indrek Ermel 1977 mees M35 Eesti, Tartu maakond
957 3. grupp 501-1000 Virge Tamme 1988 naine N21 Eesti, Tartu maakond
958 3. grupp 501-1000 Mart Moor 1990 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
959 3. grupp 501-1000 Jana Sampetova 1981 naine N35 Eesti, Harju maakond
SK Jooksupartner
960 3. grupp 501-1000 Anatoli Šuvalov 1948 mees M65 Eesti, Harju maakond
961 3. grupp 501-1000 Jan-Villem Jamnes 1999 mees M18 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Spordikool
962 3. grupp 501-1000 Veiko Piho 1980 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
963 3. grupp 501-1000 Teesi Tuul 1999 naine N18 Eesti, Viljandi maakond
SE Põhjakotkas Viljandi
964 3. grupp 501-1000 Joonas Ariva 1997 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
965 3. grupp 501-1000 Evelin Pihlak 1977 naine N35 Eesti, Tartu maakond
Spordiklubi Altia
966 3. grupp 501-1000 Erki Säks 1983 mees M21 Eesti, Valga maakond
Tõrva Jooksusõbrad
967 3. grupp 501-1000 Kerttu Aaring 1988 naine N21 Eesti, Harju maakond
968 3. grupp 501-1000 Indrek Kaskpeit 1981 mees M35 Eesti, Harju maakond
969 3. grupp 501-1000 Helen Mere 1984 naine N21 Eesti, Harju maakond
970 3. grupp 501-1000 Kaspar Kaur 1987 mees M21 Eesti, Harju maakond
Swedbank SK
971 3. grupp 501-1000 Tiina Bogdanov 1976 naine N40 Eesti, Viljandi maakond
972 3. grupp 501-1000 Avo Kask 1964 mees M50 Eesti, Pärnu maakond
973 3. grupp 501-1000 Peeter Napp 1976 mees M40 Eesti, Tartu maakond
974 3. grupp 501-1000 Joosep Loost 1983 mees M21 Eesti, Harju maakond
975 3. grupp 501-1000 Veiko Valjala 1977 mees M35 Eesti, Tartu maakond
976 3. grupp 501-1000 Rainer Naggel 1967 mees M45 Eesti, Tartu maakond
977 3. grupp 501-1000 Laura Püvi 1988 naine N21 Eesti, Harju maakond
Treeningpartner
978 3. grupp 501-1000 Agur Ostrak 1959 mees M55 Eesti, Valga maakond
979 3. grupp 501-1000 Birgit Nool 1972 naine N40 Eesti, Viljandi maakond
980 3. grupp 501-1000 Urmas Teeorg 1962 mees M50 Eesti, Harju maakond
981 3. grupp 501-1000 Richard Pajuväli 1991 mees M21 Eesti, Pärnu maakond
982 3. grupp 501-1000 Liisa Soomets 1997 naine N21 Eesti, Tartu maakond
983 3. grupp 501-1000 Brit Bärengrub 1985 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
Liviko
984 3. grupp 501-1000 Neeme Naaris 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
985 3. grupp 501-1000 Urmas Rebane 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
SK Jooksupartner
986 3. grupp 501-1000 Kerli Valge 1987 naine N21 Eesti, Harju maakond
SK Jooksupartner
987 3. grupp 501-1000 Kender Annus 2001 mees M16 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Spordikool
988 3. grupp 501-1000 Mudite Ritere 1964 naine N50 Läti, Ogres novads
989 3. grupp 501-1000 Janno Rebane 1980 mees M35 Eesti, Pärnu maakond
990 3. grupp 501-1000 Romet Vinnal 2000 mees M16 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Spordikool
991 3. grupp 501-1000 Sergei Žuravski 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
992 3. grupp 501-1000 Gunnar Eensoo 1974 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
CYCLON
993 3. grupp 501-1000 Enna Kralla 1961 naine N55 Eesti, Viljandi maakond
994 3. grupp 501-1000 Taavi Tuul 1974 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
Sveba-Dahlen Spordiklubi
995 3. grupp 501-1000 Janar Kalmus 1982 mees M21 Eesti, Harju maakond
trenn.ee
996 3. grupp 501-1000 Marko Vest 1994 mees M21 Eesti, Järva maakond
997 3. grupp 501-1000 Piret Hirv 1970 naine N45 Eesti, Viljandi maakond
VAK Staier
998 3. grupp 501-1000 Aivar Aalmann 1967 mees M45 Eesti, Tartu maakond
A.Le Coq
999 3. grupp 501-1000 Nils Pure 1969 mees M45 Eesti, Tartu
A.Le Coq
1000 3. grupp 501-1000 Aimi Pihel 1951 naine N65 Eesti, Harju maakond
1001 4. grupp 1001-1500 Priit Hõbemäe 1973 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
1002 4. grupp 1001-1500 Jan Puskar 1991 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
1003 4. grupp 1001-1500 Tarmo Koll 1969 mees M45 Eesti, Harju maakond
1004 4. grupp 1001-1500 Tiina Mattiisen 1965 naine N50 Eesti, Pärnu maakond
1005 4. grupp 1001-1500 Annika Artla 1979 naine N35 Eesti, Viljandi maakond
1006 4. grupp 1001-1500 Henn Sepp 1948 mees M65 Eesti, Viljandi maakond
TSK Joosu
1007 4. grupp 1001-1500 Enno Luuri 1967 mees M45 Eesti, Ida-Viru maakond
1008 4. grupp 1001-1500 Ranne Jakobi 1967 mees M45 Eesti, Harju maakond
SK Jooksupartner
1009 4. grupp 1001-1500 Keijo Kokamägi 1988 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
1010 4. grupp 1001-1500 Eero Rannama 1977 mees M35 Eesti, Harju maakond
1011 4. grupp 1001-1500 Merle Siibak 1981 naine N35 Eesti, Viljandi maakond
Sparta
1012 4. grupp 1001-1500 Eerik Hudilainen 2005 mees M Eesti, Harju maakond
1013 4. grupp 1001-1500 Kenneth Lehtla 1993 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
1014 4. grupp 1001-1500 Kert Hunt 1999 mees M18 Eesti, Viljandi maakond
Karmet Grupp
1015 4. grupp 1001-1500 Neeme Gross 1972 mees M40 Eesti, Järva maakond
1016 4. grupp 1001-1500 Kristjan-Mark Kaasik 2000 mees M16 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Spordikool
1017 4. grupp 1001-1500 Rain Pelapson 1985 mees M21 Eesti, Lääne maakond
1018 4. grupp 1001-1500 Martti Kallikorm 1981 mees M35 Soome, kirkkonummi
1019 4. grupp 1001-1500 Jane Pang 1991 naine N21 Eesti, Võru maakond
1020 4. grupp 1001-1500 Jaanus Heile 1971 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
Sakala Suusaklubi
1021 4. grupp 1001-1500 Aivar Apsalon 1980 mees M35 Eesti, Pärnu
PREAB
1022 4. grupp 1001-1500 Gunnar Zirnask 1956 mees M60 Eesti, Tartu maakond
1023 4. grupp 1001-1500 Marleen Riiner 2002 naine N14 Eesti, Viljandi maakond
1025 4. grupp 1001-1500 Kaur Karro 1990 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
1026 4. grupp 1001-1500 Raiko Kavak 1983 mees M21 Eesti, Tartu maakond
1027 4. grupp 1001-1500 Erkki Naaris 1978 mees M35 Eesti, Valga maakond
1028 4. grupp 1001-1500 Georgi Jasnov 1997 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Spordikool
1029 4. grupp 1001-1500 Margus Raud 1969 mees M45 Eesti, Tartu maakond
1030 4. grupp 1001-1500 Joosep Balõnski 2004 mees M Eesti, Harju maakond
TSK Joosu
1031 4. grupp 1001-1500 Aimar Purju 1997 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
1032 4. grupp 1001-1500 Kristin Arm 1972 naine N40 Eesti, Harju maakond
TSK Joosu
1033 4. grupp 1001-1500 Piret Helve 1984 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
Sveba-Dahlen Spordiklubi
1034 4. grupp 1001-1500 Franko Dosugov 2001 mees M16 Eesti, Viljandi maakond
Karmet Grupp
1035 4. grupp 1001-1500 Jüri Jaanson 1965 mees M50 Eesti, Pärnu maakond
1036 4. grupp 1001-1500 Toomas Aas 1973 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
1037 4. grupp 1001-1500 Priit Piir 1991 mees M21 Eesti, Tartu maakond
1038 4. grupp 1001-1500 Allan Lahe 1967 mees M45 Eesti, Harju maakond
Swedbank SK
1039 4. grupp 1001-1500 Riina Soolo 1975 naine N40 Eesti, Viljandi maakond
Kõpu Spordiklubi
1040 4. grupp 1001-1500 Veljo Väliste 1969 mees M45 Eesti, Järva maakond
1041 4. grupp 1001-1500 Andres Tinkus 1985 mees M21 Eesti, Harju
1042 4. grupp 1001-1500 Ivo Volt 1968 mees M45 Eesti, Harju maakond
1043 4. grupp 1001-1500 Eda Lehmann 1968 naine N45 Eesti, Harju maakond
1044 4. grupp 1001-1500 Jaak Jaago 1962 mees M50 Eesti, Viljandi maakond
1045 4. grupp 1001-1500 Sigrid Koorep 1988 naine N21 Eesti, Viljandimaa
1046 4. grupp 1001-1500 Tõnu Vähi 1956 mees M60 Eesti, Harju maakond
1047 4. grupp 1001-1500 Maive Leif 1968 naine N45 Eesti, Järva maakond
1048 4. grupp 1001-1500 Gert Saamann 1968 mees M45 Eesti, Järva maakond
1049 4. grupp 1001-1500 Sander Soonik 1993 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
1050 4. grupp 1001-1500 Ketrin Sibrits 1984 naine N21 Eesti, Ida-Viru maakond
1051 4. grupp 1001-1500 Marek Jääger 1976 mees M40 Eesti, Pärnu maakond
1052 4. grupp 1001-1500 Andrei Lopsik 1955 mees M60 Eesti, Ida-Viru maakond
1053 4. grupp 1001-1500 Alar Siemann 1973 mees M40 Eesti, Järva maakond
1054 4. grupp 1001-1500 Andrus Kivari 1976 mees M40 Eesti, Tartu maakond
1055 4. grupp 1001-1500 Alar Koot 1981 mees M35 Eesti, Harju maakond
1056 4. grupp 1001-1500 Erki Sool 1979 mees M35 Eesti, Võru maakond
1057 4. grupp 1001-1500 Triin Kihuoja 1997 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
1058 4. grupp 1001-1500 Helen Viir 1989 naine N21 Eesti, Harju maakond
1059 4. grupp 1001-1500 Martin Pajur 1986 mees M21 Eesti, Harju maakond
1060 4. grupp 1001-1500 Rauno Ruut 1971 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
Airok Team
1061 4. grupp 1001-1500 Riina Mardla 1973 naine N40 Eesti, Viljandi maakond
Kolmeks
As Kolmeks
1062 4. grupp 1001-1500 Krister Kansi 1999 mees M18 Eesti, Viljandi maakond
JK Viljandi Tulevik
1063 4. grupp 1001-1500 Kadre Viltmann 1984 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
Kolmeks
AS Kolmeks
1064 4. grupp 1001-1500 Marek Ross 1991 mees M21 Eesti, Harju maakond
1065 4. grupp 1001-1500 Indrek Purga 1978 mees M35 Eesti, Tartu maakond
1066 4. grupp 1001-1500 Jarmo Rohtla 1985 mees M21 Eesti, Tartu maakond
1067 4. grupp 1001-1500 Lennart Kütt 1993 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
1068 4. grupp 1001-1500 Tanel Kipper 1992 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
1069 4. grupp 1001-1500 Kristjan Vällik 1966 mees M50 Eesti, Tartu maakond
1070 4. grupp 1001-1500 Bruno Tammaru 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
1071 4. grupp 1001-1500 Kristina Uibo 1974 naine N40 Eesti, Harju maakond
1072 4. grupp 1001-1500 Kaarel Pehk 1982 mees M21 Eesti, Tartu maakond
1073 4. grupp 1001-1500 Triin Hüva 1998 naine N18 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Spordikool
1074 4. grupp 1001-1500 Maigi Tomp 1987 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
1075 4. grupp 1001-1500 Tarmo Rikkinen 1972 mees M40 Eesti, Harju maakond
VAHANEN
1076 4. grupp 1001-1500 Merlin Mürk 1987 naine N21 Eesti, Võru maakond
1077 4. grupp 1001-1500 Ando Konrad 1991 mees M21 Eesti, Harju maakond
1078 4. grupp 1001-1500 Liisa Marie Printsmann 2002 naine N14 Eesti, Viljandi maakond
1079 4. grupp 1001-1500 Maarja Soolo 1988 naine N21 Eesti, Harju maakond
EBS MBA
1080 4. grupp 1001-1500 Karol Toompalu 1987 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
1081 4. grupp 1001-1500 Irmen Noormaa 1990 naine N21 Eesti, Võru maakond
1082 4. grupp 1001-1500 Elar Jeeger 1987 mees M21 Eesti, Valga maakond
1083 4. grupp 1001-1500 Toomas Viira 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
1084 4. grupp 1001-1500 Tõnu Mäe 1966 mees M50 Eesti, Pärnu maakond
1085 4. grupp 1001-1500 Erki Tamm 1972 mees M40 Eesti, Tartu maakond
Tursaklubi
1086 4. grupp 1001-1500 Vambola Lauk 1971 mees M45 Eesti, Tartu maakond
1087 4. grupp 1001-1500 Signe Uibo 1971 naine N45 Eesti, Harju maakond
FB Jooksmine
1088 4. grupp 1001-1500 Veiko Mäekivi 1983 mees M21 Eesti, Harju maakond
Swedbank SK
1089 4. grupp 1001-1500 Rebeka Kukk 1992 naine N21 Eesti, Harju maakond
1090 4. grupp 1001-1500 Lauri Sõõro 1978 mees M35 Eesti, Tartu maakond
1091 4. grupp 1001-1500 Anneli Peebu 1971 naine N45 Eesti, Ida-Viru maakond
1092 4. grupp 1001-1500 Mati Kütt 1975 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
1093 4. grupp 1001-1500 Riho Kapp 1947 mees M65 Eesti, Järva maakond
AMBLA SK
1094 4. grupp 1001-1500 Ljudmilla Getman 1956 naine N60 Eesti, Harju maakond
1095 4. grupp 1001-1500 Allar Priimats 1993 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
Oskar
1096 4. grupp 1001-1500 Maieke Palm 1979 naine N35 Eesti, Viljandi maakond
1097 4. grupp 1001-1500 Kenneth Vallik 1984 mees M21 Eesti, Harju maakond
1098 4. grupp 1001-1500 Marge Almre 1970 naine N45 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Suusaklubi
1099 4. grupp 1001-1500 Tarvo Jõeste 1970 mees M45 Eesti, Harju maakond
1100 4. grupp 1001-1500 Külli Hunt 1984 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
1101 4. grupp 1001-1500 Enn Sihver 1959 mees M55 Eesti, Viljandi maakond
1102 4. grupp 1001-1500 Janar Alamäe 1987 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
1103 4. grupp 1001-1500 Siim Saar 1957 mees M55 Eesti, Harju maakond
1104 4. grupp 1001-1500 Rait Lillepuu 1992 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
1105 4. grupp 1001-1500 Urmas Rannala 1967 mees M45 Eesti, Viljandi maakond
1106 4. grupp 1001-1500 Margus Mäemets 1980 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
1107 4. grupp 1001-1500 Markus Michelis 2002 mees M14 Eesti, Viljandi maakond
1108 4. grupp 1001-1500 Guldar Järve 1966 mees M50 Eesti, Viljandi maakond
1109 4. grupp 1001-1500 Neeme Tõnisson 1971 mees M45 Eesti, Tartu maakond
1110 4. grupp 1001-1500 Hedvig Ots 1995 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
1111 4. grupp 1001-1500 Margus Lai 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
1112 4. grupp 1001-1500 Meelis Tooding 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
1113 4. grupp 1001-1500 Kärt Hüva 2003 naine N14 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Spordikool
1114 4. grupp 1001-1500 Sandra Gornischeff 1987 naine N21 Eesti, Harju maakond
1115 4. grupp 1001-1500 Raivo Meier 1946 mees M70 Eesti, Harju maakond
JK Hermes
1116 4. grupp 1001-1500 Merike Ilves 1976 naine N40 Eesti, Tartu maakond
1117 4. grupp 1001-1500 Kristiina Mõtsar 1976 naine N40 Eesti, Viljandi maakond
1118 4. grupp 1001-1500 Reelika Kattai 1977 naine N35 Eesti, Harju maakond
1119 4. grupp 1001-1500 Heiki Reinmann 1978 mees M35 Eesti, Harju maakond
1120 4. grupp 1001-1500 Marek Järv 1979 mees M35 Eesti, Harju maakond
Merevägi
1121 4. grupp 1001-1500 Kaspar Viira 1988 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
1122 4. grupp 1001-1500 Rainis Saar 1968 mees M45 Eesti, Harju maakond
1123 4. grupp 1001-1500 Marko Lelov 1973 mees M40 Eesti, Pärnu
1124 4. grupp 1001-1500 Kaari Lelov 1978 naine N35 Eesti, Pärnu maakond
1125 4. grupp 1001-1500 Avo Reimets 1948 mees M65 Eesti, Tartu
1126 4. grupp 1001-1500 Airet Andresson 1977 mees M35 Eesti, Tartu maakond
G4S
1127 4. grupp 1001-1500 Kalle Roosi 1978 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
Sveba-Dahlen Spordiklubi
1128 4. grupp 1001-1500 Gert Tomson 1981 mees M35 Eesti, Harju maakond
Telia Spordiklubi
1129 4. grupp 1001-1500 Marek Siimon 1974 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
1130 4. grupp 1001-1500 Viigi Kipper 1988 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
1131 4. grupp 1001-1500 Margus Lepmets 1983 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
IITEE
1132 4. grupp 1001-1500 Aavo Aermann 1989 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
1133 4. grupp 1001-1500 Hanna Moor 1999 naine N18 Eesti, Võru maakond
1134 4. grupp 1001-1500 Helgi Sagor 1944 naine N70 Eesti, Tartu maakond
1135 4. grupp 1001-1500 Kevin Hunt 2002 mees M14 Eesti, Viljandi maakond
Karmet Grupp
1136 4. grupp 1001-1500 Erki Kaur 1970 mees M45 Eesti, Tartu maakond
1137 4. grupp 1001-1500 Mari Mets 1991 naine N21 Eesti, Harju maakond
1138 4. grupp 1001-1500 Andrus Rahnu 1972 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
1139 4. grupp 1001-1500 Ingrida Greivule 1969 naine N45 Läti, Latvia
1140 4. grupp 1001-1500 Sirle Nõmm 1971 naine N45 Eesti, Harju maakond
1141 4. grupp 1001-1500 Kaido Reivelt 1970 mees M45 Eesti, Tartu maakond
1142 4. grupp 1001-1500 Arnika Kajaste 1985 naine N21 Eesti, Tartu maakond
Safran/Sense
1143 4. grupp 1001-1500 Raul Sulu 1989 mees M21 Eesti, Harju maakond
1144 4. grupp 1001-1500 Üllar Kaljumäe 1964 mees M50 Eesti, Tartu maakond
1145 4. grupp 1001-1500 Mart Oja 1982 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
1146 4. grupp 1001-1500 Elar Rosental 1981 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
1147 4. grupp 1001-1500 Evelin Kose 1974 naine N40 Eesti, Harju maakond
1148 4. grupp 1001-1500 Vello Raja 1988 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
Raja&Raja oü
1149 4. grupp 1001-1500 Herki Laanmets 1981 mees M35 Eesti, Viljandi maakond
1150 4. grupp 1001-1500 Ditmar Martinson 1986 mees M21 Eesti, Viljandimaa
1151 4. grupp 1001-1500 Oliver Lätte 1981 mees M35 Eesti, Harju maakond
1152 4. grupp 1001-1500 Bruno Born 1967 mees M45 Eesti, Pärnu maakond
1153 4. grupp 1001-1500 Heigo Reima 1981 mees M35 Eesti, Tartu maakond
1154 4. grupp 1001-1500 Jürgen Joonas 2003 mees M14 Eesti, Võru maakond
1155 4. grupp 1001-1500 Madleen Mänd 1994 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
1156 4. grupp 1001-1500 Kädi-Liis Sepp 1978 naine N35 Eesti, Harju maakond
1157 4. grupp 1001-1500 Ants Animägi 1963 mees M50 Eesti, Tartu maakond
1158 4. grupp 1001-1500 Risto Sepp 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
1159 4. grupp 1001-1500 Ergo Rästas 1974 mees M40 Eesti, Tartu maakond
suusahullud
1160 4. grupp 1001-1500 Piia Kivisild 1976 naine N40 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Kutseõppekeskus
1161 4. grupp 1001-1500 Ülle Liiv 1972 naine N40 Eesti, Lääne-Viru maakond
1162 4. grupp 1001-1500 Ülo Luuka 1961 mees M55 Eesti, Tartu maakond
Staier
1163 4. grupp 1001-1500 Tiina Säälik 1967 naine N45 Eesti, Jõgeva maakond
SK ProRunner
1164 4. grupp 1001-1500 Klaid Bakhoff 1990 mees M21 Eesti, Viljandi maakond
1165 4. grupp 1001-1500 Heino Mikk 1949 mees M65 Eesti, Viljandi maakond
1166 4. grupp 1001-1500 Thomas Kipper 1998 mees M18 Eesti, Viljandi maakond
1167 4. grupp 1001-1500 Ahto Jaska 1965 mees M50 Eesti, Tartu maakond
1168 4. grupp 1001-1500 Aiver Oja 1987 mees M21 Eesti, Pärnu
PREAB
1169 4. grupp 1001-1500 Mati Valli 1966 mees M50 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Kutseõppekeskus
1170 4. grupp 1001-1500 Maarjo Rösler 1998 mees M18 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Spordikool
1171 4. grupp 1001-1500 Andres Läänesaar 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
1172 4. grupp 1001-1500 Raimo Einberg 1981 mees M35 Eesti, Harju maakond
1173 4. grupp 1001-1500 Maie Alaots 1965 naine N50 Eesti, Lääne-Viru maakond
1174 4. grupp 1001-1500 Henri Laumets 1988 mees M21 Eesti, Tartu maakond
1175 4. grupp 1001-1500 Cether Jürisson 1997 naine N21 Eesti, Viljandi maakond
1176 4. grupp 1001-1500 Marek Varblane 1975 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
1177 4. grupp 1001-1500 Alar Lanna 1979 mees M35 Eesti, Harju maakond
1178 4. grupp 1001-1500 Ando Laanesoo 1970 mees M45 Eesti, Lääne maakond
1179 4. grupp 1001-1500 Ivo Lenk 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
1180 4. grupp 1001-1500 Marju Jürgens 1974 naine N40 Eesti, Tartu maakond
1181 4. grupp 1001-1500 Katrin Peterkopf