Et En

Stardinimekirjad

Vali distants:
Stardinimekiri seisuga 23.09.2020 23:00.

39 km stardinimekiri

Nr. Grupp Nimi Sünniaasta Sugu VKL Elukoht Võistkond/Organisatsioon
1 I Martti Himma 1986 mees M Eesti, Tartu maakond
Sparta Spordiselts
2 I Mart Kevin Põlluste 1994 mees M Eesti, Tartu maakond
Team Horeca Service
3 I Sander Linnus 1991 mees M Eesti, Võru maakond
Areal Team
4 I Raido Ränkel 1990 mees M Eesti, Võru maakond
Haanja
5 I Risto Roonet 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
RR Siplased / CRAFT
6 I Martin Nassar 1993 mees M Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Suusaklubi
7 I Karl Erik Rabakukk 1997 mees M Eesti, Valga maakond
Team Haanja MTÜ
8 I Raivo Sala 1970 mees M40 Eesti, Pärnu maakond
9 I Taavi Lehemaa 1993 mees M Eesti, Lääne maakond
Alutaguse Suusaklubi
10 I Allar Soo 1991 mees M Eesti, Jõgeva maakond
Areal Team
11 I Alvar Ratt 1998 mees M20 Eesti, Tartu maakond
12 I Virgo Karu 1967 mees M50 Eesti, Harju maakond
13 I Andreas Baum 1995 mees M Eesti, Pärnu maakond
Pärnu Aerutajate Klubi
14 I Raul Seema 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
Sportservice
15 I Johan Talihärm 1994 mees M Eesti, Harju maakond
16 I Andres Juursalu 1982 mees M Eesti, Tartu maakond
Suusahullud
17 I Raimo Salla 1987 mees M Eesti, Järva maakond
RR Suusaklubi
18 I Kaidar Hussar 1971 mees M40 Eesti, Võru maakond
Areal Team
19 I Jarmo Kaasiku 1999 mees M20 Eesti, Järva maakond
Ambla SK
20 I Tatjana Mannima 1980 naine N Eesti, Valga maakond
21 I Triin Ojaste 1990 naine N Eesti, Valga maakond
Team Horeca Service
22 I Kadri Lehtla 1985 naine N Eesti, Harju maakond
Sparta Spordiselts
23 I Heleri Kivil 1977 naine N40 Eesti, Tartu maakond
Tartu Suusaklubi
24 I Merilin Jürisaar 2000 naine N20 Eesti, Harju maakond
25 I Kristel Viigipuu 1990 naine N Eesti, Tartu maakond
26 I Marko Helgand 1971 mees M40 Eesti, Põlva maakond
27 I Indrek Hubel 1986 mees M Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Suusaklubi
28 I Tiit Orlovski 1981 mees M Eesti, Tartu maakond
29 I Aimar Hussar 1981 mees M Eesti, Võru maakond
Areal Team
30 I Andrus Kasekamp 1973 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
CYCLON
31 I Juri Kovaljov 1999 mees M20 Eesti, Harju maakond
CFC Jaak Mae SUKO
32 I Emeri Lepp 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
33 I Ago Veilberg 1963 mees M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
RR Siplased / CRAFT
34 I Margus Rõuk 1983 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
35 I Kert Keskpaik 1983 mees M Eesti, Harju maakond
Albe Team/Bont
36 I Tanel Levkoi 1990 mees M Eesti, Harju maakond
37 I Kaupo Tammemäe 1995 mees M Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Suusaklubi
38 I Tanel Uudeberg 1983 mees M Eesti, Valga maakond
SuusaAkadeemia
39 I Norman Pirk 1989 mees M Eesti, Lääne maakond
40 I Üllar Lillmets 1971 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
RR Siplased / CRAFT
41 I Tarmo Neemela 1968 mees M50 Eesti, Harju maakond
Eesti Sportlane
42 I Kristjan Linnus 1993 mees M Eesti, Võru maakond
Areal Team
43 I Indrek Klampe 1973 mees M40 Eesti, Võru maakond
44 I Jüri Vahar 1967 mees M50 Eesti, Pärnu maakond
Team Horeca Service
45 I Rimo Timm 1993 mees M Eesti, Harju maakond
46 I Taavi Raudsaar 1983 mees M Eesti, Harju maakond
Tripassion
47 I Argo Maasikmäe 1970 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
Alutaguse Suusaklubi
48 I Jaanus Laidvee 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
49 I Joosep Tammemäe 1990 mees M Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Suusaklubi
50 I Oleg Kovaljov 1964 mees M50 Eesti, Harju maakond
51 I Andreas Kraas 1978 mees M40 Eesti, Tartu maakond
52 I Viljar Haav 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
VIIMSI SPORT
53 I Janek Punkov 1970 mees M40 Eesti, Pärnu maakond
54 I Mikk Jakobson 1989 mees M Eesti, Tartu maakond
55 I Allan Aim 1991 mees M Eesti, Harju maakond
56 I Ain Kilk 1967 mees M50 Eesti, Harju maakond
57 I Indrek Karolin 1973 mees M40 Eesti, Põlva maakond
58 I Margus Kaasik 1970 mees M40 Eesti, Jõgeva maakond
59 I Alar Krautman 1968 mees M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
60 I Margus Sirvel 1977 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
RR Siplased / CRAFT
61 I Madis Sildvee 1978 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
RR Siplased / CRAFT
62 I Talis Nurk 1982 mees M Eesti, Tartu maakond
63 I Kaivo-Mart Kangro 1998 mees M20 Eesti, Ida-Viru maakond
Alutaguse Suusaklubi
64 I Carl Sõlg 1985 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
Grossi Toidukaubad
65 I Toivo Tinast 1992 mees M Eesti, Pärnu maakond
AS STOKKER
66 I Erkki Hummal 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
SPARTA
67 I Matt Rammo 1988 mees M Eesti, Harju maakond
68 I Urmas Kanep 1954 mees M60 Eesti, Harju maakond
69 I Jevgeni Voloshin 1951 mees M60 Eesti, Ida-Viru maakond
70 I Andres Pae 1970 mees M40 Eesti, Tartu maakond
Suusahullud
71 I Aivar Villemson 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
72 I Jaanus Bauman 1976 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
RR Siplased / CRAFT
73 I Raimond Voolaid 1995 mees M Eesti, Harju maakond
74 I Jaanus Kütson 1980 mees M Eesti, Harju maakond
75 I Rauno Tiits 1984 mees M Eesti, Harju maakond
Eesti trepi- ja tõusujooksud
76 I Meelis Jürisaar 1971 mees M40 Eesti, Harju maakond
77 I Indrek Vait 1981 mees M Eesti, Harju maakond
78 I Andrus Prangli 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
Suusaakadeemia
79 I Tarmo Selde 1964 mees M50 Eesti, Harju maakond
80 I Terje Piirmann 1980 naine N Eesti, Võru maakond
81 I Kurmo Neemela 1970 mees M40 Eesti, Tartu maakond
82 I Reimo Leol 1977 mees M40 Eesti, Pärnu maakond
Team Horeca Service
83 I Arno Bachaus 1978 mees M40 Eesti, Tartu maakond
84 I Eerik Överus 1992 mees M Eesti, Harju maakond
85 I Villu Toom 1990 mees M Eesti, Harju maakond
86 I Tarmo Kärdi 1971 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
SuusaAkadeemia
87 I Kaupo Jalasto 1958 mees M60 Eesti, Harju maakond
88 I Heidi Raju 1990 naine N Eesti, Harju maakond
Sportservice
89 I Tarmo Visnapuu 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
VIIMSI SPORT
90 I Jaanika Paalmäe 1986 naine N Eesti, Lääne maakond
Suusaklubi Sula
91 I Toomas Teesaar 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
92 I Andero Põllu 1981 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
93 I Kuido Koppel 1966 mees M50 Eesti, Saare maakond
SpordiTurg.ee
94 I Leons Seskens 1956 mees M60 Läti, Vidzeme
95 I Paul Teearu 1989 mees M Eesti, Valga maakond
OÜ Valga Puu
96 I Tõnu Reinov 1969 mees M40 Eesti, Ida-Viru maakond
97 I Anti Arak 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
Areal Team
Ateal team
98 I Kalle Uiboleht 1971 mees M40 Eesti, Võru maakond
99 I Tarmo Karama 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
100 I Andrus Lein 1974 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
101 II Ergo Kilki 1969 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
102 II Marko Lamp 1978 mees M40 Eesti, Tartu maakond
Saint-Gobain Glass Estonia
103 II Tiit Arus 1971 mees M40 Eesti, Harju maakond
104 II Veljo Kattago 1968 mees M50 Eesti, Harju maakond
105 II Tõnu Tänav 1963 mees M50 Eesti, Harju maakond
106 II tiit voodla 1953 mees M60 Eesti, Võru maakond
107 II Assar Tops 1970 mees M40 Eesti, Harju maakond
SK Los Toros
108 II Vladimir Vinogradov 1966 mees M50 Eesti, Harju maakond
InFocus
109 II Aivar Juhandi 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
Sparta
110 II Jaanus Undrest 1974 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
111 II Ilmar Raap 1969 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
112 II Anti Looskari 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
REDBIKE
113 II Ott Reinaas 1981 mees M Eesti, Rapla maakond
114 II Heigo Saar 1969 mees M40 Eesti, Harju maakond
115 II Raivo Terve 1964 mees M50 Eesti, Harju maakond
Omniva
116 II Kalle Kiiranen 1953 mees M60 Eesti, Tartu maakond
Tartu Suusaklubi
117 II Olavi Israel 1971 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
118 II Heiki Kulu 1970 mees M40 Eesti, Tartu maakond
119 II Romet Rindberg 1973 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
120 II Urmas Männa 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
121 II Valdek Rohtma 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond
VIIMSI SPORT
122 II Margus Kaegas 1970 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
123 II Margus Lepp 1970 mees M40 Eesti, Ida-Viru maakond
124 II Ene Aigro 1960 naine N50 Eesti, Valga maakond
125 II Rain Seepõld 1989 mees M Eesti, Harju maakond
Head Inimesed
126 II Lauri Tikk 1972 mees M40 Eesti, Tartu maakond
127 II Siim Suviorg 1988 mees M Eesti, Harju maakond
128 II Anette Baum 1998 naine N20 Eesti, Pärnu maakond
Pärnu Aerutajate Klubi
129 II Asko Kuusalu 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
130 II Kalev Albri 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
SK Suusakärsad
131 II Virgo Arge 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond
VIIMSI SPORT
132 II Rasmus Pruul 1982 mees M Eesti, Harju maakond
133 II Riho Vaikmäe 1980 mees M Eesti, Põlva maakond
134 II Relika Toome 1994 naine N Eesti, Lääne-Viru maakond
135 II Kristjan Pärna 1993 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
136 II Toomas Viigipuu 1959 mees M50 Eesti, Tartu maakond
137 II Meelis Laanemets 1979 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
138 II Ivar Pilv 1967 mees M50 Eesti, Harju maakond
139 II Andres Vaide 1984 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
140 II Arno Anton 1958 mees M60 Eesti, Tartu maakond
Tartu Suusaklubi
141 II Aleksander Tishtshenkov 1952 mees M60 Eesti, Harju maakond
142 II Ermo Veelain 1962 mees M50 Eesti, Harju maakond
143 II Arno Pärna 1969 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
144 II Margit Ahu 1983 naine N Eesti, Ida-Viru maakond
145 II Kuido Kond 1970 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
146 II Mark Laine 1988 mees M Eesti, Võru maakond
147 II Anti Otsla 1968 mees M50 Eesti, Harju maakond
Eesti Sportlane
148 II Kalmar Karro 1975 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
149 II Andres Leosk 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
150 II Rain Raidna 1970 mees M40 Eesti, Harju maakond
151 II Mihkel Nanits 1985 mees M Eesti, Harju maakond
152 II Adrian Blake 1954 mees M60 Austraalia, NSW
153 II Arvi Schilf 1964 mees M50 Eesti, Harju maakond
154 II Gaido Kaeramaa 1968 mees M50 Eesti, Tartu maakond
155 II Raigo Rehepapp 1980 mees M Eesti, Harju maakond
156 II Kalle Kukk 1970 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
157 II Johannes Ütsik 1969 mees M40 Eesti, Harju maakond
158 II Kaido Perm 1969 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
159 II Indrek Saar 1973 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
160 II Indrek Müürsep 1983 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
161 II Georgi Vinogradov 2000 mees M20 Eesti, Harju maakond
JK Kalev
162 II Ergo Mikkor 1982 mees M Eesti, Harju maakond
163 II Avo Kirsipuu 1967 mees M50 Eesti, Harju maakond
Kirss
164 II Sergei Jurlov 1967 mees M50 Eesti, Ida-Viru maakond
165 II Ingmar Vutt 1971 mees M40 Eesti, Harju maakond
166 II Ago Murakas 1973 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
167 II Marek Säälik 1971 mees M40 Eesti, Harju maakond
168 II Marek Saar 1970 mees M40 Eesti, Harju maakond
169 II Regina Kaal 1981 naine N Eesti, Pärnu maakond
170 II Jürgo Raid 1970 mees M40 Eesti, Harju maakond
171 II Jaak Kilmi 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
Eesti Sportlane
172 II Andrey Roop 1958 mees M60 Eesti, Ida-Viru maakond
Eesti Energia Spordiklubi
173 II Margus Kuusk 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
174 II Leho Laja 1971 mees M40 Eesti, Harju maakond
Sparta / Jooksupartner
175 II Tiina Tiisler 1979 naine N Eesti, Põlva maakond
Tartu Rulluisuklubi
176 II Kaire Uiboleht 1977 naine N40 Eesti, Võru maakond
177 II Mart Välba 1959 mees M50 Eesti, Harju maakond
178 II Taavi Tell 1971 mees M40 Eesti, Harju maakond
Areal Team
179 II Maria Cherkasskaia 1986 naine N Venemaa, Russia
180 II Ander Kuusk 1975 mees M40 Eesti, Võru maakond
181 II Jaanus Keerberg 1971 mees M40 Eesti, Järva maakond
Anbla SK
182 II Jan Minski 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
183 II Alar Maasik 1967 mees M50 Eesti, Harju maakond
184 II Priit Laidvee 1968 mees M50 Eesti, Võru maakond
185 II Richard Peterson 1981 mees M Eesti, Tartu maakond
186 II Marju Tempel 1974 naine N40 Eesti, Harju maakond
Aegviidu sk
187 II Jüri Ellen 1970 mees M40 Eesti, Harju maakond
188 II Leho Leimann 1969 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
189 II Erki Alas 1984 mees M Eesti, Harju maakond
190 II Riho Vals 1970 mees M40 Eesti, Tartu maakond
191 II Rain Tulp 1967 mees M50 Eesti, Rapla maakond
192 II Alar Just 1969 mees M40 Eesti, Harju maakond
Team TT
193 II Ülari Ahu 1989 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
194 II Raigo Paas 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
195 II Robert Mälk 1970 mees M40 Eesti, Saare maakond
Väga Aeglased
196 II Hannes Kägu 1968 mees M50 Eesti, Harju maakond
VIIMSI SPORT
197 II Rando Sui 1981 mees M Eesti, Harju maakond
Team TT
198 II Vladimir Baskakov 1956 mees M60 Eesti, Harju maakond
199 II Vahur Pops 1970 mees M40 Eesti, Harju maakond
200 II Marco Haas 1969 mees M40 Eesti, Harju maakond
SAQ SC
201 III Marko Ploom 1985 mees M Eesti, Harju maakond
202 III Jaanus Purga 1968 mees M50 Eesti, Ida-Viru maakond
Väga Aeglased
203 III Timo Runge 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
204 III Peep Nurm 1977 mees M40 Eesti, Tartu maakond
205 III Martti Orr 1992 mees M Eesti, Jõgeva maakond
206 III Vello Luts 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
207 III Kalle Karrofeldt 1979 mees M Eesti, Tartu maakond
208 III Karel Krist 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond
209 III Hannes Aron 1970 mees M40 Eesti, Pärnu maakond
210 III Aivo Rikka 1964 mees M50 Eesti, Põlva maakond
Spordiklubi Teerajaja MTTÜ
211 III Gunnar Koitne 1953 mees M60 Eesti, Harju maakond
Kosses OÜ
212 III Toomas Hiielaid 1961 mees M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
213 III Margus Tinno 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
velo clubbers
214 III Tanel Toots 1979 mees M Eesti, Pärnu maakond
215 III Kaido Kerik 1970 mees M40 Eesti, Harju maakond
216 III Reimo Moor 1984 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
217 III Signe Seskena 1989 naine N Läti, Vidzeme
218 III Kaur Kõue 1989 mees M Eesti, Võru maakond
219 III Tarmo Tempel 1951 mees M60 Eesti, Harju maakond
220 III Andres Brakmann 1980 mees M Eesti, Harju maakond
221 III Allan Tartu 1993 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
222 III Kaire Vaher 1972 naine N40 Eesti, Lääne-Viru maakond
223 III Mihkel Tammeleht 1977 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
224 III Taimar Tilgre 1963 mees M50 Eesti, Põlva maakond
225 III Andres Lukkats 1970 mees M40 Eesti, Järva maakond
226 III Maila Rehi 1972 naine N40 Eesti, Tartu maakond
227 III Kristjan Krull 1981 mees M Eesti, Harju maakond
228 III Raul Aarma 1976 mees M40 Eesti, Rapla maakond
MTÜ Raikküla VTS
229 III Teet Enok 1974 mees M40 Eesti, Ida-Viru maakond
230 III Mehis Täpp 1972 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
231 III Neeme Nurm 1981 mees M Eesti, Tartu maakond
232 III Ago Käis 1953 mees M60 Eesti, Põlva maakond
233 III Peeter Müürsepp 1961 mees M50 Eesti, Põlva maakond
234 III Toomas Kogger 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
235 III Rait Kärner 1984 mees M Eesti, Harju maakond
236 III Andres Jaanus 1963 mees M50 Eesti, Harju maakond
EWK
237 III Mairolt Kakko 1968 mees M50 Eesti, Harju maakond
238 III Meelis Palover 1975 mees M40 Eesti, Tartu maakond
Suusahullud
239 III Priit Nõmmeots 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
240 III Sten Teppan 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond
241 III Siim Saidla 1981 mees M Eesti, Harju maakond
242 III Kaido Muug 1966 mees M50 Eesti, Tartu maakond
243 III Illar Kaasik 1962 mees M50 Eesti, Harju maakond
VIIMSI SPORT
244 III Rene Lilienberg 1979 mees M Eesti, Harju maakond
245 III Arthur Raichmann 1972 mees M40 Eesti, Harju maakond
246 III Tauno Vare 1974 mees M40 Eesti, Pärnu maakond
247 III Kalle Lett 1954 mees M60 Eesti, Harju maakond
248 III Vladimir Bobrov 1954 mees M60 Venemaa, Moscow
249 III Einar Tooming 1970 mees M40 Eesti, Harju maakond
250 III Kaido Hanikat 1967 mees M50 Eesti, Harju maakond
Conviso OÜ
251 III Ahto Selter 1970 mees M40 Eesti, Järva maakond
Eesti Pagar AS
252 III Iljar Kabral 1975 mees M40 Eesti, Valga maakond
253 III Vello Voolaid 1963 mees M50 Eesti, Harju maakond
254 III Aivar Kuusmik 1966 mees M50 Eesti, Harju maakond
255 III Lauri Jaanus 1991 mees M Eesti, Harju maakond
256 III Andres Blank 1972 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
1. Jalaväebrigaad
257 III Andres Koitmäe 1979 mees M Eesti, Harju maakond
258 III Hillar Vainjärv 1950 mees M60 Eesti, Harju maakond
259 III Kalmer Kallasmaa 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
Saku Suusaklubi
260 III Tarmo Napa 1990 mees M Eesti, Tartu maakond
261 III Juhan Paabstel 1959 mees M50 Eesti, Harju maakond
262 III Bruno Tammaru 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
263 III Anti Oot 1951 mees M60 Eesti, Tartu maakond
264 III Antti Haljak 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond
265 III Rain Leisi 1968 mees M50 Eesti, Harju maakond
266 III Margus Männik 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
267 III Rita Kivila 1974 naine N40 Eesti, Tartu maakond
268 III Silvar Kallip 1978 mees M40 Eesti, Tartu maakond
269 III Allan Toim 1955 mees M60 Eesti, Harju maakond
270 III Silver Kroon 1980 mees M Eesti, Harju maakond
Merevägi
271 III Raido Türk 1984 mees M Eesti, Tartu maakond
272 III Gunnar Baum 1972 mees M40 Eesti, Pärnu maakond
273 III Aivar Romet 1962 mees M50 Eesti, Tartu maakond
274 III Taivo Tolli 1981 mees M Eesti, Harju maakond
X-Sport Team
275 III Margus Pauts 1981 mees M Eesti, Harju maakond
F5
276 III Laur Hiob 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
277 III Voova Vilberg 1945 mees M Eesti, Harju maakond
278 III Lauri Valdmaa 1980 mees M Eesti, Harju maakond
279 III Rain Vaikmäe 1984 mees M Eesti, Põlva maakond
280 III Oleg Koshik 1985 mees M Eesti, Tartu maakond
281 III Leonid Malikov 1979 mees M Eesti, Harju maakond
282 III Madis Raidma 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
283 III Raul Villo 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
Tripassion
284 III Karl-Thomas Kallasmaa 1997 mees M Eesti, Harju maakond
Saku Suusaklubi
285 III Indrek Jürgenson 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
Omniva SK
286 III Signe Parm 1980 naine N Eesti, Harju maakond
287 III Eve Jaeski 1974 naine N40 Eesti, Tartu maakond
288 III Marko Viru 1984 mees M Eesti, Harju maakond
289 III Indrek Koort 1970 mees M40 Eesti, Harju maakond
290 III Kadri Limberg 1982 naine N Eesti, Tartu maakond
291 III Arno Ojamets 1968 mees M50 Eesti, Harju maakond
292 III Silver Sauman 1980 mees M Eesti, Tartu maakond
293 III Jaanus Pauts 1979 mees M Eesti, Harju maakond
294 III Cris Koppel 1996 mees M Eesti, Harju maakond
295 III Jaanus Männik 1979 mees M Eesti, Harju maakond
296 III Roman Kattai 1966 mees M50 Eesti, Tartu maakond
297 III Aleksey Mersadykov 1979 mees M Venemaa, St.Petersburg
SF Vershina
298 III Siiri Visnapuu 1973 naine N40 Eesti, Harju maakond
VIIMSI SPORT
299 III Kaspar Russak 1987 mees M Eesti, Võru maakond
300 III Mati Maine 1967 mees M50 Eesti, Tartu maakond
301 III Madis Ratassepp 1981 mees M Eesti, Harju maakond
302 III Ott Telga 1988 mees M Eesti, Harju maakond
Telia SK
303 III Taivo Ruhno 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
304 III Stefan Lootus 2001 mees M17 Eesti, Lääne-Viru maakond
305 III Arthur Kooser 1997 mees M Eesti, Järva maakond
CFC
306 III Leonid Latsepov 1998 mees M20 Eesti, Harju maakond
SPARTA
307 III Rauno Pohlak 1979 mees M Eesti, Harju maakond
308 III Riido Raudsik 1989 mees M Eesti, Harju maakond
309 III Lauri Eskor 1981 mees M Eesti, Tartu maakond
310 III Vidrik Vaiksaar 1989 mees M Eesti, Harju maakond
Tripassion
311 III Halmar Heinmets 1986 mees M Eesti, Harju maakond
312 III Mikk Ööbik 1971 mees M40 Eesti, Harju maakond
313 III Risto Härmatis 1984 mees M Eesti, Harju maakond
314 III Marko Varik 1984 mees M Eesti, Harju maakond
315 III Siim Padosepp 1988 mees M Eesti, Harju maakond
VELOPLUS
316 III Kai Kalamees 1963 naine N50 Eesti, Harju maakond
317 III Urmas Sulaoja 1963 mees M50 Eesti, Ida-Viru maakond
318 III Veigo Mark 1982 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
Cromar OÜ
319 III Andres Matkur 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
320 III Indrek Klaos 1982 mees M Eesti, Harju maakond
Zelluloosi Racing Team
321 III Reimo Krass 1985 mees M Eesti, Järva maakond
322 III Veiko Posti 1970 mees M40 Eesti, Harju maakond
323 III Allan Harand 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
4001 Arvo Raja 1961 mees M50 Eesti, Harju maakond
4002 Indrek Pak 1971 mees M40 Eesti, Harju maakond
4003 Kaarel Toss 1952 mees M60 Eesti, Viljandi maakond
4004 Sulev Muru 1957 mees M60 Eesti, Võru maakond
4005 Ulvar Pavlov 1964 mees M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
4008 Margus Kaur 1968 mees M50 Eesti, Tartu maakond
4009 Elina Lasseron 1967 naine N50 Eesti, Harju maakond
EWK
4014 Andres Maarits 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
4015 Dmitry Parygin 1974 mees M40 Venemaa, Pskov region
Pskov Ski Team
4017 Mati Saarend 1951 mees M60 Eesti, Lääne-Viru maakond
4020 Heini Tammik 1953 mees M60 Eesti, Tartu maakond

...