Et En

Stardinimekirjad

Vali distants:
Stardinimekiri seisuga 27.05.2024 23:56.

Saaremaa NOVA duatlon stardinimekiri

Nr. Nimi Sünniaasta Sugu VKL Elukoht Võistkond/Organisatsioon
1 Gregor Rasva 2005 mees Noored A (P) Eesti, Harju maakond
Audentese SK / Tr1Hards
2 Karl-Eric Ott 2008 mees Noored B (P) Eesti, Tartu maakond
Ujumise Spordiklubi
3 Arseni Loginov 2007 mees Noored B (P) Eesti, Tartu maakond
YESS
4 Robin Randoja 2006 mees Noored A (P) Eesti, Tartu maakond
T3 Triathlon Team
5 Oskar Hein 2005 mees Noored A (P) Eesti, Harju maakond
Tabasalu Triatloniklubi
6 Beate Jansone 2008 naine Noored B (T) Läti, Latvia
21CC triatloniklubi
7 Gert Martin Savitsch 2006 mees Noored A (P) Eesti, Harju maakond
Tabasalu Triatloniklubi
8 Laur Välja 2007 mees Noored B (P) Eesti, Harju maakond
Tabasalu Triatloniklubi
9 Artur Abras 2008 mees Noored B (P) Eesti, Tartu maakond
Ujumise Spordiklubi
10 Holger Vitsur 2007 mees Noored B (P) Eesti, Harju maakond
21CC Triatloniklubi
11 Kert Pallo 2005 mees Noored A (P) Eesti, Harju maakond
Tabasalu Triatloniklubi
12 Kristo Timuska 2008 mees Noored B (P) Eesti, Harju maakond
13 Hugo Markus Kelk 2005 mees Noored A (P) Eesti, Tartu maakond
14 Kaur Erik Kuum 2005 mees Noored A (P) Eesti, Tartu maakond
Yess
15 Liis Kapten 2006 naine Noored A (T) Eesti, Harju maakond
21CC Triatloniklubi/Tr1hards
16 Hugo Rask 2006 mees Noored A (P) Eesti, Harju maakond
21cc triatloniklubi
17 Hanna-Liisa Värik 2005 naine Noored A (T) Eesti, Harju maakond
Tabasalu Triatloniklubi
18 Meri-Lill Plagnaud 2006 naine Noored A (T) Eesti, Harju maakond
HikoTri
19 Aleksandra Kurs 2008 naine Noored B (T) Eesti, Harju maakond
Orca Swim Club
20 Tau Sebastian Mölder 2008 mees Noored B (P) Eesti, Harju maakond
21CC Triatloniklubi
21 Toomas Paejärv 2005 mees Noored A (P) Eesti, Harju maakond
Triathlon Estonia
22 Robert Sammel 2006 mees Noored A (P) Eesti, Lääne-Viru maakond
Vinni VAK
23 Johannes Rohiväli 2008 mees Noored B (P) Eesti, Tartu maakond
Yess
24 Mirtel-Madlen Siimar 2007 naine Noored B (T) Eesti, Harju maakond
21CC Triatloniklubi
25 Ralf Robin Kruusimägi 2005 mees Noored A (P) Eesti, Harju maakond
21CC Triatloniklubi
26 Ingrid Hiiemäe 2007 naine Noored B (T) Eesti, Tartu maakond
YESS
27 Anti Oot 1951 mees M 70-74 Eesti, Tartu maakond
SK VELO TARTU
28 Rein Kane 1945 mees M 75-79 Eesti, Harju maakond
Loksa RSK
29 Vladimir Pennert 1953 mees M 65-69 Eesti, Järva maakond
Järva-Jaani RSK
30 Ronan Salmu 2008 mees Noored B (P) Eesti, Harju maakond
21CC Triatloniklubi
31 Marie Kalda 2007 naine Noored B (T) Eesti, Harju maakond
Saku Sporting
32 Kaspar Haav 2005 mees Noored A (P) Eesti, Harju maakond
21CC Triatloniklubi
33 Tristan Vertmann 2005 mees Noored A (P) Eesti, Harju maakond
21CC Triatloniklubi
34 Joonas Haav 2007 mees Noored B (P) Eesti, Harju maakond
21CC Triatloniklubi
35 Georg Hein 2006 mees Noored A (P) Eesti, Harju maakond
Tabasalu Triatloniklubi
Eesti Triatloni Liit
36 Rando Raul Rikanson 2008 mees Noored B (P) Eesti, Harju maakond
37 Morten Kosk 2007 mees Noored B (P) Eesti, Saare maakond

...