Et En

Stardinimekirjad

Vali distants:
Stardinimekiri seisuga 10.05.2021 21:32.

38 km vabatehnika stardinimekiri

Nr. Grupp Nimi Sünniaasta Sugu VKL Elukoht Võistkond/Organisatsioon
1 I grupp Sander Linnus 1991 mees M Eesti, Võru maakond
Areal Team
2 I grupp Taavi Kaiv 1989 mees M Eesti, Harju maakond
Suusasemud
CO3 OÜ
3 I grupp Martin Nassar 1993 mees M Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Suusaklubi
4 I grupp Bert Tippi 1990 mees M Eesti, Harju maakond
CRAFT
5 I grupp Siim Vinter 1986 mees M Eesti, Harju maakond
Team TT
6 I grupp Peeter Poopuu 1985 mees M Eesti, Harju maakond
Suusasemud
7 I grupp Raido Ränkel 1990 mees M Eesti, Võru maakond
8 I grupp Kalev Ermits 1992 mees M Eesti, Tartu maakond
Elva Suusaklubi
9 I grupp Rimo Timm 1993 mees M Eesti, Saare maakond
Treeningpartner
10 I grupp Alvar Ratt 1998 mees M Eesti, Tartu maakond
11 I grupp Kaspar Vaher 1996 mees M Eesti, Harju maakond
CRAFT
12 I grupp Indrek Hubel 1986 mees M Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Suusaklubi
13 I grupp Hans Teearu 1991 mees M Eesti, Valga maakond
Karupesa Team
14 I grupp Taavi Lehemaa 1993 mees M Eesti, Lääne maakond
MTÜ Spordiselt
15 I grupp Rene Zahkna 1994 mees M Eesti, Võru maakond
SÜ Võru Biathlon
16 I grupp Meelis Rebane 1971 mees M50 Eesti, Harju maakond
CRAFT
17 I grupp Gert Jõeäär 1987 mees M Eesti, Harju maakond
Veloplus
18 I grupp Karl Laasik 1992 mees M Eesti, Harju maakond
Karupesa team
19 I grupp Rainer Tokko 1971 mees M50 Eesti, Harju maakond
Koidu Suusaklubi
20 I grupp Aron Ott 2002 mees M20 Eesti, Järva maakond
RR Suusaklubi
21 I grupp Tatjana Mannima 1980 naine N40 Eesti, Valga maakond
CRAFT
22 I grupp Anette Kasemets 1997 naine N Eesti, Põlva maakond
Võru Suusaklubi
23 I grupp Kaija Vahtra 1986 naine N Eesti, Võru maakond
Võru Suusaklubi
24 I grupp Eveli Saue 1984 naine N Eesti, Tartu maakond
SK Biathlon
Nortal
25 I grupp Merilin Jürisaar 2000 naine N Eesti, Harju maakond
Team Nordic Jobs Worldwide
26 I grupp Kaidar Hussar 1971 mees M50 Eesti, Võru maakond
Areal Team
27 I grupp Aimar Hussar 1981 mees M40 Eesti, Võru maakond
Areal Team
28 I grupp Kristjan Koll 1995 mees M Eesti, Harju maakond
Maximum Effort MTÜ
29 I grupp Aimer Peensalu 1972 mees M40 Eesti, Harju maakond
Team TT
30 I grupp Virgo Karu 1967 mees M50 Eesti, Harju maakond
CRAFT
31 I grupp Alar Savastver 1970 mees M50 Eesti, Harju maakond
Suusasemud
32 I grupp Allain-Marco Anton 2001 mees M20 Eesti, Ida-Viru maakond
Alutaguse suusaklubi
33 I grupp Norman Pirk 1989 mees M Eesti, Lääne maakond
34 I grupp Joosep Tammemäe 1990 mees M Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Suusaklubi
35 I grupp Tanel Levkoi 1990 mees M Eesti, Harju maakond
Enervit Estonia
36 I grupp Rait Pallo 1974 mees M40 Eesti, Valga maakond
Areal Team
37 I grupp Cristian Anton 1995 mees M Eesti, Harju maakond
38 I grupp Janno Rodendau 1976 mees M40 Eesti, Järva maakond
RR Suusaklubi
39 I grupp Arvi Anton 1992 mees M Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Suusaklubi
40 I grupp Taavi Raudsaar 1983 mees M Eesti, Harju maakond
Tripassion Triatloniklubi
41 I grupp Kaupo Tammemäe 1995 mees M Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Suusaklubi
42 I grupp Timo Lomp 1988 mees M Eesti, Harju maakond
RR Suusaklubi
43 I grupp Madis Sildvee 1978 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
RR Siplased
44 I grupp Ago Veilberg 1963 mees M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
CRAFT
45 I grupp Viljar Haav 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
V/H Team
46 I grupp Erkki Hummal 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
Sparta
47 I grupp Aivar Ridamäe 1970 mees M50 Eesti, Harju maakond
Areal Team
48 I grupp Kaspar Päärson 2002 mees M20 Eesti, Harju maakond
CFC
49 I grupp Karl-August Tiirmaa 1989 mees M Eesti, Valga maakond
50 I grupp Andreas Tobreluts 1991 mees M Eesti, Tartu maakond
Elva Suusaklubi
51 II grupp Üllar Lillmets 1971 mees M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
52 II grupp Andrus Kasekamp 1973 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
CYCLON
53 II grupp Klaus Mark Kolpakov 1999 mees M Eesti, Tartu maakond
Võru biathlon
54 II grupp Jüri Uha 1997 mees M Eesti, Viljandi maakond
Sakala Suusaklubi
55 II grupp Andreas Koppa 2002 mees M20 Eesti, Harju maakond
CFC Spordiklubi
56 II grupp Rico Rohi 2003 mees M20 Eesti, Järva maakond
RR Suusaklubi
57 II grupp Raimo Salla 1987 mees M Eesti, Järva maakond
Türi Ohvitseride Maja
58 II grupp Tauri Kaasik 2001 mees M20 Eesti, Jõgeva maakond
CFC spordiklubi
59 II grupp Hanno Priks 1963 mees M50 Eesti, Valga maakond
VAK Staier
60 II grupp Tarmo Neemela 1968 mees M50 Eesti, Harju maakond
Eesti Sportlane
61 II grupp Kert Keskpaik 1983 mees M Eesti, Harju maakond
CRAFT
62 II grupp Kaido Pesor 1970 mees M50 Eesti, Rapla maakond
Raplamaa Rattaklubi Komo
63 II grupp Roland Toome 1968 mees M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
RR Siplased
64 II grupp Mark Ubaleht 1995 mees M Eesti, Järva maakond
Kehvade sportlaste ühisus
65 II grupp Marek Antoniak 1968 mees M50 Eesti, Harju maakond
66 II grupp Aivo Kaljumäe 1972 mees M40 Eesti, Harju maakond
Areal Team
67 II grupp Karel Lõhmus 1984 mees M Eesti, Harju maakond
X-Fly
68 II grupp Indrek Klampe 1973 mees M40 Eesti, Võru maakond
Vôru Biathlon
69 II grupp Kalev Kalda 1989 mees M Eesti, Võru maakond
Suusasemud
70 II grupp Raivo Pärnpuu 1967 mees M50 Eesti, Harju maakond
CRAFT
GRAFT
71 II grupp Jaanus Kütson 1980 mees M40 Eesti, Harju maakond
72 II grupp Alar Ervin 1993 mees M Eesti, Harju maakond
Tripassion Triatloniklubi
Nordecon AS
73 II grupp Alar Reiska 1963 mees M50 Eesti, Võru maakond
Haanja RK
CRISTELLA VT OÜ
74 II grupp Hans-Kristen Rootalu 1996 mees M Eesti, Harju maakond
Sk Biathlon
75 II grupp Kristen Soo 1993 mees M Eesti, Harju maakond
Areal Team
76 II grupp Meelis Jürisaar 1971 mees M50 Eesti, Harju maakond
77 II grupp Raio Piiroja 1979 mees M40 Eesti, Pärnu maakond
Team HoReCa Service
78 II grupp Kaivo Kiple 1976 mees M40 Eesti, Järva maakond
79 II grupp Allan-Peeter Jaaska 1970 mees M50 Eesti, Harju maakond
Koidu SK
80 II grupp Gert Noormets 1982 mees M Eesti, Harju maakond
81 II grupp Raivo Terve 1964 mees M50 Eesti, Harju maakond
Omniva SK
82 II grupp Ivar Vaab 1991 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
Rattabaas/Enervit
83 II grupp Hannes Normak 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond
SK Los Toros
84 II grupp Heigo Paglant 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
85 II grupp Sergei Jurlov 1967 mees M50 Eesti, Ida-Viru maakond
Aquaphor
86 II grupp Lauri Tikk 1972 mees M40 Eesti, Tartu maakond
Suusahullud
87 II grupp Tanel Uudeberg 1983 mees M Eesti, Valga maakond
SuusaAkadeemia
88 II grupp Janek Vana 1972 mees M40 Eesti, Tartu maakond
G4S Spordiklubi
MTÜ Spordiklubi G4S
89 II grupp Romet Sutt 1995 mees M Eesti, Pärnu maakond
SK Jõulu
90 II grupp Mait Miller 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
Koidu Suusaklubi
91 II grupp Erko Karo 1971 mees M50 Eesti, Harju maakond
Metek
92 II grupp Ants Einsalu 1959 mees M60 Eesti, Lääne-Viru maakond
93 II grupp Tõnis Vaikmaa 1983 mees M Eesti, Harju maakond
94 II grupp Toomas Teesaar 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
Sparta
95 II grupp Erik Bauman 1980 mees M40 Eesti, Hiiu maakond
Suusahoolikud
96 II grupp Alar Just 1969 mees M50 Eesti, Harju maakond
Team TT
97 II grupp Cheron Lukk 1991 mees M Eesti, Põlva maakond
98 II grupp Raul Maripuu 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
99 II grupp Rando Kaljuvee 1991 mees M Eesti, Tartu maakond
Elva Suusaklubi
Optiwax
100 II grupp Andres Maarits 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
101 III grupp Anti Looskari 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
Suusasemud II
RedBike
SUUSASEMUD
102 III grupp Markus Vähi 1981 mees M40 Eesti, Harju maakond
RedBike Team
103 III grupp Jürgen Soo 1993 mees M Eesti, Harju maakond
SK Tallinn Trail
104 III grupp Oliver Tampuu 1985 mees M Eesti, Tartu maakond
105 III grupp Kaido Perm 1969 mees M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
106 III grupp Mardo Moumets 1974 mees M40 Eesti, Lääne maakond
107 III grupp Veikko Savvest 1969 mees M50 Eesti, Pärnu maakond
Jõulu
108 III grupp Anette Baum 1998 naine N Eesti, Pärnu maakond
Pärnu Aerutamisklubi
109 III grupp Ain Kilk 1967 mees M50 Eesti, Harju maakond
Eesti Worldloppeti Klubi
110 III grupp Rauno Tiits 1984 mees M Eesti, Harju maakond
trepijooks.ee
Eesti trepi- ja tõusujooksud
111 III grupp Taavi Tammik 1993 mees M Eesti, Pärnu maakond
Suusaklubi Jõulu
112 III grupp Timmo Tammemäe 1984 mees M Eesti, Harju maakond
La Sportiva
113 III grupp Indrek Karolin 1973 mees M40 Eesti, Põlva maakond
114 III grupp Oleg Kovaljov 1964 mees M50 Eesti, Harju maakond
115 III grupp Raiko Tigane 1981 mees M40 Eesti, Tartu maakond
Elva Keegliklubi
116 III grupp Sander Mirme 1981 mees M40 Eesti, Tartu maakond
117 III grupp Sten Selge 1990 mees M Eesti, Järva maakond
Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi
118 III grupp Kalle Kiiranen 1953 mees M60 Eesti, Tartu maakond
Tartu Suusaklubi
119 III grupp Kaupo Jalasto 1958 mees M60 Eesti, Harju maakond
120 III grupp Marko Rohtmets 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
121 III grupp Kalle Kukk 1970 mees M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
122 III grupp Markko Abel 1978 mees M40 Eesti, Tartu maakond
Elva Keegliklubi
123 III grupp Kaspar Lind 2003 mees M20 Eesti, Viljandi maakond
Sakala Suusaklubi
124 III grupp Ott Viirmann 1987 mees M Eesti, Harju maakond
HANSAB
125 III grupp Karel Toss 1994 mees M Eesti, Põlva maakond
126 III grupp Kaspar Kaasla 1994 mees M Eesti, Võru maakond
Pedaskonna Spordikool
Sportland
127 III grupp Margus Kaasik 1970 mees M50 Eesti, Jõgeva maakond
128 III grupp Alo Raudik 1970 mees M50 Eesti, Tartu maakond
LHV Pank
129 III grupp Karl-Thomas Kallasmaa 1997 mees M Eesti, Harju maakond
Üksnurme küla Suusakoondis
130 III grupp Paul Teearu 1989 mees M Eesti, Valga maakond
Tunne on tugev aga sõita ei jõua
131 III grupp Reimo Ehrstein 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
YIT Eesti AS
132 III grupp Siim Milli 1989 mees M Eesti, Harju maakond
SnowHunters
133 III grupp Sven Milli 1991 mees M Eesti, Harju maakond
SnowHunters
134 III grupp Martin Länts 1985 mees M Eesti, Harju maakond
135 III grupp Andre Mägi 1988 mees M Eesti, Harju maakond
Verston Ehitus
136 III grupp Raul Köster 1971 mees M50 Eesti, Harju maakond
Myfitness Viru
137 III grupp Anatolii Shibanov 1980 mees M40 Eesti, Ida-Viru maakond
Äkke spordiklubi
138 III grupp Janek Trepp 1972 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
Tamsalu AO Suusaklubi
139 III grupp Aivar Juhandi 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
Sparta
140 III grupp Üllar Karu 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
141 III grupp Marko Lamp 1978 mees M40 Eesti, Tartu maakond
142 III grupp Tarmo Selde 1964 mees M50 Eesti, Harju maakond
Saku Suusaklubi
143 III grupp Lars Riisalu 1981 mees M40 Eesti, Harju maakond
Suusahullud
Merevägi
144 III grupp Vladimir Vinogradov 1966 mees M50 Eesti, Harju maakond
145 III grupp Uuno Ruus 1953 mees M60 Eesti, Võru maakond
Kirikumäe Matkamaja
146 III grupp Aimur Mägi 1981 mees M40 Eesti, Harju maakond
147 III grupp Rando Sui 1981 mees M40 Eesti, Harju maakond
Team TT
148 III grupp Sille Rell 1970 naine N50 Eesti, Tartu maakond
149 III grupp Alar Alumaa 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
Home
150 III grupp Tõnu Karelson 1966 mees M50 Eesti, Viljandi maakond
CYCLON
151 IV grupp Joosep Ulm 1988 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
152 IV grupp Märt Kivila 1982 mees M Eesti, Tartu maakond
OK Ilves
153 IV grupp Mart Andresson 1985 mees M Eesti, Tartu maakond
TüASK
154 IV grupp Indrek Pung 1985 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
Sõmeru SK
155 IV grupp Meelis Laanemets 1979 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
156 IV grupp Jevgeni Voloshin 1951 mees M70 Eesti, Ida-Viru maakond
FIRN
157 IV grupp Kaupo Jansen 1977 mees M40 Eesti, Tartu maakond
HANSO MK
158 IV grupp Indrek Reitsak 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
Enima
159 IV grupp Silver Laaneveer 1994 mees M Eesti, Harju maakond
160 IV grupp Indrek Saar 1973 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
161 IV grupp Andrei Kuznetsov 1990 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
Sillamäe SUKL
162 IV grupp Madis Moor 1988 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
Sõmeru SK
163 IV grupp Alar Alajaan 1979 mees M40 Eesti, Harju maakond
sidepataljon
Kaitsevägi
164 IV grupp Viktor Kassatkin 1971 mees M50 Eesti, Harju maakond
165 IV grupp Pait Peri 1972 mees M40 Eesti, Võru maakond
EJL
166 IV grupp Alex Siim 1987 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
Team Enervit Estonia
167 IV grupp Raido Kukk 1976 mees M40 Eesti, Tartu maakond
Suusahullud
168 IV grupp Priit Kampus 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
Lopetijukud
169 IV grupp Martin Müür 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond
170 IV grupp Kristo Ebras 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond
171 IV grupp Martin Siimer 1971 mees M50 Eesti, Harju maakond
ProRunner
172 IV grupp Andero Põllu 1981 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
173 IV grupp Tiit Kollo 1964 mees M50 Eesti, Harju maakond
EWK
174 IV grupp Relika Toome 1994 naine N Eesti, Lääne-Viru maakond
Tripassion Triatloniklubi
175 IV grupp Kalev Albri 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
Suusasemud II
Suusasemud
176 IV grupp Ago Murakas 1973 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
177 IV grupp Martin Laur 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
Eesti Sportlane
178 IV grupp Johannes Ütsik 1969 mees M50 Eesti, Harju maakond
179 IV grupp Mehis Rebane 1994 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
180 IV grupp Jüri Ellen 1970 mees M50 Eesti, Harju maakond
181 IV grupp Marju Tempel 1974 naine N40 Eesti, Harju maakond
Aegviidu sk
182 IV grupp Jaanus Mölder 1984 mees M Eesti, Harju maakond
183 IV grupp Indrek Müürsep 1983 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
BGM
184 IV grupp Merilin Metsalu 1987 naine N Eesti, Harju maakond
RedBike Team
Adduco kolimisteenused
185 IV grupp Indrek Kelk 1969 mees M50 Eesti, Tartu maakond
186 IV grupp Anton Bazõlev 1985 mees M Eesti, Harju maakond
Adduco kolimisteenused
187 IV grupp Madis Põld 1993 mees M Eesti, Harju maakond
188 IV grupp Kuido Kond 1970 mees M50 Eesti, Ida-Viru maakond
189 IV grupp Taavi Kõvatomas 1987 mees M Eesti, Viljandi maakond
190 IV grupp Regina Kaal 1981 naine N40 Eesti, Rapla maakond
191 IV grupp Eero Einblau 1964 mees M50 Eesti, Harju maakond
MOTOMARKET
192 IV grupp Valdek Rohtma 1978 mees M40 Eesti, Tartu maakond
Team Enervit Estonia
Enervit
193 IV grupp Peeter Jalasto 1986 mees M Eesti, Harju maakond
194 IV grupp Janel Jürissaar 1989 mees M Eesti, Jõgeva maakond
195 IV grupp Reito Trei 1972 mees M40 Eesti, Rapla maakond
Raplamaa Rattaklubi KOMO
196 IV grupp Argo Nõmmik 1984 mees M Eesti, Harju maakond
197 IV grupp Mart Välba 1959 mees M60 Eesti, Harju maakond
Eesti Worldloppeti Klubi
Thomeko Eesti
198 IV grupp Alo Põldmaa 1987 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
Simuna SK
199 IV grupp Urmas Rajaver 1988 mees M Eesti, Saare maakond
Toetuse väejuhatus
Kaitsevägi
200 IV grupp Ene Aigro 1960 naine N60 Eesti, Valga maakond
201 V grupp Rainer Punga 1986 mees M Eesti, Tartu maakond
Jõhvi Motoklubi
202 V grupp Riho Vals 1970 mees M50 Eesti, Tartu maakond
203 V grupp Rita Kivila 1974 naine N40 Eesti, Tartu maakond
Valio
204 V grupp Mairolt Kakko 1968 mees M50 Eesti, Harju maakond
REIB OÜ
205 V grupp Kert Kruusimägi 1981 mees M40 Eesti, Tartu maakond
206 V grupp Valde Viiding 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
RedBike Team
207 V grupp Priit Nõmmeots 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
208 V grupp Mati Mäe 1986 mees M Eesti, Harju maakond
Sõmeru SK
209 V grupp Karli Veelain 1993 mees M Eesti, Viljandi maakond
Suusahullud
210 V grupp Magnus Mangusson 2004 mees M17 Eesti, Harju maakond
211 V grupp Raul Roose 1969 mees M50 Eesti, Harju maakond
Sparta
Triston OÜ
212 V grupp Marvo Maar 1980 mees M40 Eesti, Harju maakond
213 V grupp Marek Järve 1971 mees M50 Eesti, Harju maakond
214 V grupp Elar Tovstik 1981 mees M40 Eesti, Harju maakond
TEMAT
215 V grupp Alari Tovstik 1984 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
216 V grupp Gert Saamann 1968 mees M50 Eesti, Järva maakond
217 V grupp Andres Brakmann 1980 mees M40 Eesti, Harju maakond
218 V grupp Raigo Rehepapp 1980 mees M40 Eesti, Harju maakond
Bennet puit
219 V grupp Cris Koppel 1996 mees M Eesti, Harju maakond
Üksnurme küla Suusakoondis
220 V grupp Jaak Väärsi 1963 mees M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
Oandu Woodpeckers
221 V grupp Kristjan Krull 1981 mees M40 Eesti, Harju maakond
222 V grupp Marko Pruus 1979 mees M40 Eesti, Harju maakond
223 V grupp Riho Männi 1951 mees M70 Eesti, Harju maakond
Keskkonnaagentuur
224 V grupp Catry Kiipus 1981 naine N40 Eesti, Harju maakond
225 V grupp Vladimir Baskakov 1956 mees M60 Eesti, Harju maakond
226 V grupp Tõnu Armulik 1963 mees M50 Eesti, Harju maakond
227 V grupp Maarten Jaanikivi 2001 mees M20 Soome, Uusimaa
Xc
228 V grupp Adrian Blake 1954 mees M60 Eesti, Valga maakond
229 V grupp Veljo Haube 1961 mees M60 Eesti, Harju maakond
230 V grupp Rain Tulp 1967 mees M50 Eesti, Rapla maakond
MetsaProff OÜ
231 V grupp Richard Leemits 1968 mees M50 Eesti, Harju maakond
232 V grupp Sven Põldme 1982 mees M Eesti, Harju maakond
233 V grupp Marti Tutt 1986 mees M Eesti, Harju maakond
234 V grupp Riho Rokk 1988 mees M Eesti, Tartu maakond
JK Welco
235 V grupp Jaak Kilmi 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
Eesti Sportlane
236 V grupp Rita Toome 1970 naine N50 Eesti, Lääne-Viru maakond
237 V grupp Leho Laja 1971 mees M50 Eesti, Harju maakond
238 V grupp Karl Teearu 1955 mees M60 Eesti, Valga maakond
Kauakulgeja
239 V grupp Tarmo Oidjärv 1972 mees M40 Eesti, Harju maakond
240 V grupp Andres Kungla 1986 mees M Eesti, Harju maakond
Tallinna Kammerorkester
241 V grupp Ago Käis 1953 mees M60 Eesti, Põlva maakond
OK Põlva Kobras
242 V grupp Mihkel Tammeleht 1977 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
243 V grupp Hardi Heinsar 1972 mees M40 Eesti, Valga maakond
2. jalaväebrigaad
244 V grupp Ermo Veelain 1962 mees M50 Eesti, Harju maakond
245 V grupp Mati Saarend 1951 mees M70 Eesti, Lääne-Viru maakond
246 V grupp Andris Lokna 1973 mees M40 Eesti, Rapla maakond
247 V grupp Vjatseslav Umrihhin 1962 mees M50 Eesti, Ida-Viru maakond
Aquaphor
248 V grupp Erkki Luuk 1970 mees M50 Eesti, Harju maakond
CFC Spordiklubi
249 V grupp Kati Helmja 1980 naine N40 Eesti, Harju maakond
250 V grupp Evar Saul 2005 mees M17 Eesti, Harju maakond
Kuusalu Rattaklubi
251 VI gupp Jaanus Keerberg 1971 mees M50 Eesti, Järva maakond
Ambla SK
252 VI gupp Erik Zavadskis 1971 mees M50 Eesti, Harju maakond
253 VI gupp Rauno Viitmann 1980 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
254 VI gupp Rauno Pikver 1988 mees M Eesti, Jõgeva maakond
255 VI gupp Indrek Lepiksaar 1971 mees M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
256 VI gupp Janno Tilk 1992 mees M Eesti, Saare maakond
257 VI gupp Lauri Ellram 1984 mees M Eesti, Järva maakond
OÜ LK MAJUTUS
258 VI gupp Heiki Prants 1964 mees M50 Eesti, Võru maakond
Võru Suusaklubi
259 VI gupp Harro Rannamets 1986 mees M Eesti, Harju maakond
MTÜ 7AM
Muhe Mesi
260 VI gupp Ervin Kõll 1989 mees M Eesti, Järva maakond
261 VI gupp Priit Kaasik 1969 mees M50 Eesti, Ida-Viru maakond
Jõhvi RS
262 VI gupp Jaan Saviir 1961 mees M60 Eesti, Lääne maakond
Jalgrattaklubi Paralepa
263 VI gupp Alvar Ild 1989 mees M Eesti, Pärnu maakond
264 VI gupp Katrin Juurak 1982 naine N Eesti, Viljandi maakond
Suusahullud
Zoovetvaru
265 VI gupp Kristjan Pärna 1993 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
266 VI gupp Alar Maasik 1967 mees M50 Eesti, Harju maakond
267 VI gupp Mart Laid 1970 mees M50 Eesti, Harju maakond
Intrac Eesti AS
268 VI gupp Allan Kivi 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
Limitless lifestyle
269 VI gupp Anders Eensalu 1981 mees M40 Eesti, Harju maakond
Metek OÜ
270 VI gupp Robert Mälk 1970 mees M50 Eesti, Saare maakond
SK Väga Aeglased
271 VI gupp Raiko Utsal 1988 mees M Eesti, Tartu maakond
JK Welco
272 VI gupp Anton Safonov 1979 mees M40 Eesti, Ida-Viru maakond
273 VI gupp Riho Ahtijainen 1987 mees M Eesti, Harju maakond
Swedbank Spordiklubi
Swedbank
274 VI gupp Tarmo Tempel 1951 mees M70 Eesti, Harju maakond
Matate sk
275 VI gupp Kert Olle 1984 mees M Eesti, Harju maakond
276 VI gupp Indro Dsilna 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond
TriSmile
277 VI gupp Lauri Alamets 1991 mees M Eesti, Harju maakond
SnowHunters
278 VI gupp Kertu Kumm 2000 naine N Eesti, Viljandi maakond
279 VI gupp Marti Lepik 1979 mees M40 Eesti, Järva maakond
Ambla SK
280 VI gupp Priit Puskar 1981 mees M40 Eesti, Harju maakond
Rahmqvist
281 VI gupp Marten Kuusmann 1999 mees M Eesti, Tartu maakond
282 VI gupp Vello Luts 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
Trismile
283 VI gupp Teet Kallakmaa 1965 mees M50 Eesti, Järva maakond
Järva-Jaani Ratta-ja Suusaklubi
Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi
284 VI gupp Mait Visnapuu 1986 mees M Eesti, Harju maakond
285 VI gupp Heiki Randmäe 1969 mees M50 Eesti, Viljandi maakond
286 VI gupp Rein Rebas 1986 mees M Eesti, Harju maakond
PERI AS
287 VI gupp Hans Üürike 1985 mees M Eesti, Harju maakond
Global Throwing
TeamWorks Management OÜ
288 VI gupp Richard Peterson 1981 mees M40 Eesti, Tartu maakond
Pekikõhu Reissing Tiim
289 VI gupp Janno Greenbaum 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
290 VI gupp Hando Rannamägi 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
YIT Eesti AS
291 VI gupp Madis Mägi 1968 mees M50 Eesti, Harju maakond
kosei.ee
292 VI gupp Martin Suuroja 1971 mees M50 Eesti, Harju maakond
OÜ GeoTrail KS
293 VI gupp Priit Põder 1963 mees M50 Eesti, Pärnu maakond
A2K Spordiklubi
294 VI gupp Silver Palu 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond
Rae Spordikool
295 VI gupp Arno Pärna 1969 mees M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
296 VI gupp Patrick Bibb 1989 mees M Eesti, Harju maakond
Sparta
TransferWise
297 VI gupp Marje Viirmann 1960 naine N60 Eesti, Harju maakond
Harju OK
298 VI gupp Andres Blank 1972 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
1. Jalaväebrigaad
299 VI gupp Ando Kangur 1972 mees M40 Eesti, Harju maakond
Alutaguse Suusaklubi
300 VI gupp Marek Tomingas 1979 mees M40 Eesti, Harju maakond
301 VII grupp Priit Kuuskla 1982 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
Äpud
302 VII grupp Timmo Kuuskla 1992 mees M Eesti, Harju maakond
303 VII grupp Sten Teppan 1978 mees M40 Eesti, Harju maakond
304 VII grupp Koit Põldmaa 1981 mees M40 Eesti, Tartu maakond
Simuna SK
305 VII grupp Priit Kallaste 1989 mees M Eesti, Harju maakond
STEIGER
306 VII grupp Nikolay Nesterov 1956 mees M60 Eesti, Ida-Viru maakond
Akke Spordiklubi
307 VII grupp Kaupo Kaiv 1970 mees M50 Eesti, Võru maakond
pensionär
308 VII grupp Ander Kuusk 1975 mees M40 Eesti, Võru maakond
309 VII grupp Alexander Khalyapin 1968 mees M50 Eesti, Harju maakond
310 VII grupp Sander Sisask 1994 mees M Eesti, Harju maakond
311 VII grupp Kristjan Onton 1995 mees M Eesti, Tartu maakond
Prokliima
312 VII grupp Timo Moorast 1986 mees M Eesti, Harju maakond
Norma Orienteerumisklubi
313 VII grupp Kuno Peek 1981 mees M40 Eesti, Harju maakond
Suusahoolikud
314 VII grupp Marek Karm 1990 mees M Eesti, Harju maakond
SK100
315 VII grupp Kaido Muug 1966 mees M50 Eesti, Tartu maakond
Infast Oil AS
316 VII grupp Lauri Tammemäe 1988 mees M Eesti, Harju maakond
SK100
317 VII grupp Merje Luik 1968 naine N50 Eesti, Pärnu maakond
A2K Spordiklubi
318 VII grupp Andres Tammsaar 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
EKA
319 VII grupp Mirjo Koit 1989 mees M Eesti, Harju maakond
DMT Insenerid OÜ
320 VII grupp Janis Kreegimets 1968 mees M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
SK KNT
321 VII grupp Andrey Roop 1958 mees M60 Eesti, Ida-Viru maakond
322 VII grupp Lauri Valdmaa 1980 mees M40 Eesti, Harju maakond
SK Prorunner
323 VII grupp Mihkel Märtin 1972 mees M40 Eesti, Harju maakond
324 VII grupp Alari Rahumägi 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
RMG Cargo
325 VII grupp Mats Karo 1995 mees M Eesti, Valga maakond
Team Hardstyle
326 VII grupp Kaido Hanikat 1967 mees M50 Eesti, Harju maakond
CONVISO
327 VII grupp Ott Talvik 1983 mees M Eesti, Harju maakond
MTÜ Spordiselts
328 VII grupp Viljar Nurme 1966 mees M50 Eesti, Harju maakond
329 VII grupp Taavi Tell 1971 mees M50 Eesti, Harju maakond
Areal Team
330 VII grupp Meelis Luiks 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
Telia Spordiklubi
Telia
331 VII grupp Kalle Kuusik 1966 mees M50 Eesti, Harju maakond
332 VII grupp Alar Kupp 1995 mees M Eesti, Harju maakond
MTÜ Spordiselts
333 VII grupp Villu Lükk 1980 mees M40 Eesti, Harju maakond
334 VII grupp Rivo Tolli 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
335 VII grupp Veikko Tamlak 1968 mees M50 Eesti, Harju maakond
Swedbank Spordiklubi
Swedbank
336 VII grupp Eero Liivrand 1965 mees M50 Eesti, Harju maakond
337 VII grupp Aigar Kallas 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
338 VII grupp Veiko Rist 1987 mees M Eesti, Harju maakond
339 VII grupp Veiko Herodes 1969 mees M50 Eesti, Harju maakond
340 VII grupp Eve Kitvel 1973 naine N40 Eesti, Harju maakond
Eesti Energia Spordiklubi
341 VII grupp Kristo Rääk 1979 mees M40 Eesti, Harju maakond
PERI AS
342 VII grupp Jaak Lääne 1980 mees M40 Eesti, Järva maakond
343 VII grupp Tarmo Rindla 1965 mees M50 Eesti, Harju maakond
Norma Orienteerumisklubi
AS Norma
344 VII grupp Aivar Romet 1962 mees M50 Eesti, Tartu maakond
345 VII grupp Meelis Zimmermann 1968 mees M50 Eesti, Tartu maakond
OK Kape
346 VII grupp Riho Maripuu 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
347 VII grupp Rauno Puusepp 1990 mees M Eesti, Tartu maakond
348 VII grupp Toomas Kask 1980 mees M40 Eesti, Harju maakond
349 VII grupp Andres Suitso 1970 mees M50 Eesti, Harju maakond
Stokker AS
350 VII grupp Joonas Latik 2004 mees M17 Eesti, Harju maakond
Kuusalu rattaklubi
351 VIII grupp Katrin Kruusamägi 1980 naine N40 Eesti, Harju maakond
MTÜ Spordiselts
352 VIII grupp Mart Einpalu 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
Voltride Team
Fortunati
353 VIII grupp Vahur Kahu 1970 mees M50 Eesti, Viljandi maakond
354 VIII grupp Hannalore Taal 1994 naine N Eesti, Harju maakond
355 VIII grupp Eiki Orgmets 1968 mees M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
SK KNT
356 VIII grupp Tõnu Roosve 1971 mees M50 Eesti, Harju maakond
Eesti Energia Spordiklubi
357 VIII grupp Halmar Heinmets 1986 mees M Eesti, Harju maakond
YIT Eesti AS
358 VIII grupp Katrin Pärn 1990 naine N Eesti, Jõgeva maakond
359 VIII grupp Indrek Jürgenson 1974 mees M40 Eesti, Tartu maakond
Omniva SK
Omniva
360 VIII grupp Einar Tooming 1970 mees M50 Eesti, Harju maakond
361 VIII grupp Olavi Loo 1971 mees M50 Eesti, Harju maakond
OK West
Geohunt OÜ
362 VIII grupp Martin Mäsak 1982 mees M Eesti, Harju maakond
363 VIII grupp Jenni Eloranta 1975 naine N40 Eesti, Harju maakond
Sparta
364 VIII grupp Juhan Änilane 1951 mees M70 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Rattaklubi
365 VIII grupp Silver Aros 1979 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
Silfer OÜ
366 VIII grupp Valmer Stalkov 1968 mees M50 Eesti, Harju maakond
367 VIII grupp Reigo Roasto 1983 mees M Eesti, Harju maakond
368 VIII grupp Indrek Saarepera 1968 mees M50 Eesti, Harju maakond
369 VIII grupp Juhan Paabstel 1959 mees M60 Eesti, Harju maakond
370 VIII grupp Marvin Üürike 1992 mees M Eesti, Harju maakond
Norma Orienteerumisklubi
AS Norma
371 VIII grupp Jarmo Randmäe 2002 mees M20 Eesti, Viljandi maakond
372 VIII grupp Denis Shestakov 1979 mees M40 Soome, Uusimaa
373 VIII grupp Roman Pankov 1989 mees M Eesti, Harju maakond
Eesti Energia Spordiklubi
374 VIII grupp Voldemar Sindonen 1958 mees M60 Eesti, Lääne-Viru maakond
RMK
375 VIII grupp Peep Konrad 1972 mees M40 El Salvador, Harju maakond
ProfiLohvid
376 VIII grupp Mihkel Mandre 1979 mees M40 Eesti, Harju maakond
Swedbank Spordiklubi
Swedbank
377 VIII grupp Endel Karp 1960 mees M60 Eesti, Harju maakond
Norma Orienteerumisklubi
AS Norma
378 VIII grupp Kristi Heilman 1973 naine N40 Eesti, Harju maakond
379 VIII grupp Taivo Varik 1983 mees M Eesti, Harju maakond
380 VIII grupp Raivo Rimm 1967 mees M50 Eesti, Harju maakond
Duo Media
381 VIII grupp Illimar Merilain 1969 mees M50 Eesti, Tartu maakond
382 VIII grupp Sofia Shestakova 2004 naine N17 Soome, Uusimaa
EHS
383 VIII grupp Vello Einland 1958 mees M60 Eesti, Harju maakond
EWK
384 VIII grupp Aleksei Kuligin 1988 mees M Eesti, Harju maakond
385 VIII grupp Keneth Saartson 1994 mees M Eesti, Pärnu maakond
WENDRE
386 VIII grupp Peter Repkin 1971 mees M50 Eesti, Tartu maakond
387 VIII grupp Raul Soopalu 1966 mees M50 Eesti, Jõgeva maakond
388 VIII grupp Ralf Okermann 1972 mees M40 Eesti, Harju maakond
389 VIII grupp Priit Randpõld 1968 mees M50 Eesti, Rapla maakond
Raplamaa Rattaklubi KOMO
390 VIII grupp Elar Jeeger 1987 mees M Eesti, Valga maakond
391 VIII grupp Marek Ainsam 1972 mees M40 Eesti, Harju maakond
-
Stigmar Oü
392 VIII grupp Marek Tammemäe 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
393 VIII grupp Peeter Müürsepp 1961 mees M60 Eesti, Põlva maakond
394 VIII grupp Helvin Kaljula 1972 mees M40 Eesti, Rapla maakond
395 VIII grupp Marek Kotsulim 1980 mees M40 Eesti, Harju maakond
396 VIII grupp Timo Piirmann 1989 mees M Eesti, Tartu maakond
397 VIII grupp Madis Lukk 1970 mees M50 Eesti, Harju maakond
398 VIII grupp Ago Kirsipuu 1965 mees M50 Eesti, Lääne maakond
399 VIII grupp Tarmo Kilp 1979 mees M40 Eesti, Harju maakond
Kalevi Jahtklubi
400 VIII grupp Priit Pihelgas 1993 mees M Eesti, Valga maakond
Team Hardstyle
401 IX grupp Koit Veeorg 1970 mees M50 Eesti, Harju maakond
402 IX grupp Epp Paal 1975 naine N40 Eesti, Tartu maakond
403 IX grupp Priit Värnomasing 1983 mees M Eesti, Tartu maakond
404 IX grupp Raavo Vask 1977 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
405 IX grupp Indrek Ränd 1971 mees M50 Eesti, Harju maakond
Areal Team
406 IX grupp Karl Pae 1984 mees M Eesti, Harju maakond
ProShop Team
407 IX grupp Rein Sõõrd 1983 mees M Eesti, Pärnu maakond
Alfapower
408 IX grupp Arno Proode 1961 mees M60 Eesti, Ida-Viru maakond
VKG
409 IX grupp Viljar Mangelsoo 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
MTÜ Spordiselts
410 IX grupp Vahur Vingisaar 1975 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
411 IX grupp Peeter Välkmann 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
412 IX grupp Maili Kahu 1972 naine N40 Eesti, Viljandi maakond
413 IX grupp Indrek Alliksaar 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
414 IX grupp Lauri Karelson 1981 mees M40 Eesti, Harju maakond
Swedbank Spordiklubi
Swedbank
415 IX grupp Marko Lepp 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
416 IX grupp Merike Meriküla 1982 naine N Eesti, Rapla maakond
Raplamaa Rattaklubi KOMO
417 IX grupp Toomas Vain 1970 mees M50 Eesti, Harju maakond
KimaRillen
418 IX grupp Priit Pilden 1985 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
Pääste
419 IX grupp Aleksei Zverkov 1976 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
MOHINI
420 IX grupp Kärol Nõmm 2003 naine N20 Eesti, Harju maakond
Nõmme Rattakool
Nõmme Rattaklubi
421 IX grupp Kalev Nõmm 1964 mees M50 Eesti, Harju maakond
Nõmme Rattakool
Nõmme Rattaklubi MTU
422 IX grupp Martin Lumiste 1987 mees M Eesti, Harju maakond
Spoleman OÜ
423 IX grupp Hillar Petersen 1982 mees M Eesti, Tartu maakond
Iglu
424 IX grupp Siim Sindonen 1983 mees M Eesti, Harju maakond
425 IX grupp Monika Pärnsalu 1979 naine N40 Eesti, Harju maakond
426 IX grupp Helen Aart 1983 naine N Eesti, Lääne-Viru maakond
Virumaa Politsei Spordiselts
427 IX grupp Veiko Kase 1969 mees M50 Eesti, Harju maakond
Täppsportlased
428 IX grupp Robert Hein 1992 mees M Eesti, Harju maakond
Miko's Academy
429 IX grupp Kristiina Rebane 1994 naine N Eesti, Harju maakond
430 IX grupp Liis Krigul 1991 naine N Eesti, Lääne-Viru maakond
431 IX grupp Siim Luhaorg 1993 mees M Eesti, Rapla maakond
Raplamaa Rattaklubi KoMo
432 IX grupp Tambet Nugin 1992 mees M Eesti, Harju maakond
Mõnnakas OÜ
433 IX grupp Reigo Lehtla 1970 mees M50 Eesti, Harju maakond
SAKU MARATON
ELVL
434 IX grupp Leonid Latsepov 1998 mees M Eesti, Harju maakond
Sparta Spordiklubi
435 IX grupp Artem Isakov 1989 mees M Eesti, Harju maakond
436 IX grupp Romet Tammistu 1993 mees M Eesti, Pärnu maakond
437 IX grupp Märt Raam 1982 mees M Eesti, Harju maakond
Saku KK
438 IX grupp Krista Norak 1996 naine N Eesti, Harju maakond
439 IX grupp Ainar Sepnik 1990 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
Spordiklubi Running
440 IX grupp Pille-Riin Piirmets 1980 naine N40 Eesti, Harju maakond
Õhuvägi
441 IX grupp Oskar Märtin 2005 mees M17 Eesti, Harju maakond
442 IX grupp Aivar Korela 1968 mees M50 Eesti, Harju maakond
Inspired UM
443 IX grupp Hille Sepa 1970 naine N50 Eesti, Harju maakond
444 IX grupp Ragnar Karumaa 1990 mees M Eesti, Harju maakond
Sportlove
445 IX grupp Riivo Lukmann 1979 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
446 IX grupp Sander Reitalu 1990 mees M Eesti, Harju maakond
Enemat Team
447 IX grupp Eglit Väli 1992 naine N Eesti, Harju maakond
448 IX grupp Tanel Toots 1979 mees M40 Eesti, Pärnu maakond
Rattaklubi Vanad Vändad
449 IX grupp Kristo Must 1988 mees M Eesti, Tartu maakond
Tartu Rulluisuklubi
450 IX grupp Mirjam Metslang 1993 naine N Eesti, Tartu maakond
Tartu Rulluisuklubi
451 IX grupp Uku Inglist 1989 mees M Eesti, Harju maakond
452 IX grupp Veiko Parts 1971 mees M50 Eesti, Harju maakond
453 IX grupp Virko Tugevus 1981 mees M40 Eesti, Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Selver as
454 IX grupp Tanel Kaare 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
-
Bauhof Group AS
455 IX grupp Harrys Puusepp 1983 mees M Eesti, Harju maakond
Spordiklubi TS
456 IX grupp Peeter Salong 1982 mees M Eesti, Harju maakond
457 IX grupp Aleksandr Povarov 1983 mees M Eesti, Harju maakond
Ski Time
458 IX grupp Sergei Karpovitš 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
459 IX grupp Aleksandr Bogatõrjov 1987 mees M Eesti, Harju maakond
460 IX grupp Kirill Temerbulatov 1985 mees M Eesti, Harju maakond
461 IX grupp Ervi Kaasiku 1959 mees M60 Eesti, Järva maakond
462 IX grupp Siim Older 1971 mees M50 Eesti, Harju maakond
Saku Suusaklubi
463 IX grupp Oskar Older 2002 mees M20 Eesti, Harju maakond
Saku Suusaklubi
464 IX grupp Heimo Sammal 1985 mees M Eesti, Harju maakond
465 IX grupp Maario Koplus 1984 mees M Eesti, Pärnu maakond
466 IX grupp Margus Nisuma 1984 mees M Eesti, Pärnu maakond
Hotell Pärnu
467 IX grupp Piret Laurimäe 1983 naine N Eesti, Lääne-Viru maakond
468 IX grupp Kert Järva 2002 mees M20 Eesti, Järva maakond
469 IX grupp Kaido Ploompuu 1982 mees M Eesti, Rapla maakond
470 IX grupp Karl Saat 1994 mees M Eesti, Pärnu maakond
471 IX grupp Marko Saat 1968 mees M50 Eesti, Pärnu maakond
472 IX grupp Tea Halla 1970 naine N50 Eesti, Harju maakond
473 IX grupp Argo Stallmeister 1980 mees M40 Eesti, Harju maakond
474 IX grupp Martti Välk 1991 mees M Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Rattaklubi
475 IX grupp Reimo Liiv 1994 mees M Eesti, Harju maakond
476 IX grupp Alar Kukka 1986 mees M Eesti, Võru maakond
477 IX grupp Priit Kingo 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
Swedbank
478 IX grupp Tõnis Paat 1975 mees M40 Eesti, Saare maakond
Orissaare Sport
479 IX grupp Andre Kuntsel 1977 mees M40 Eesti, Saare maakond
MTÜ Orissaare Sport
480 IX grupp Allar Vallaots 1988 mees M Eesti, Harju maakond
CR14
481 IX grupp Hannes Aavaste 1976 mees M40 Eesti
CR14
482 IX grupp Mati Tiit 1971 mees M50 Eesti, Tartu maakond
SKM
483 IX grupp Tero Hihnala 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
484 IX grupp Alari Lumberg 1982 mees M Eesti, Pärnu maakond
Anu Jooksutrennid
485 IX grupp Jan Raidloo 1987 mees M Eesti, Harju maakond
Päästeamet
486 IX grupp Markkus Alter 2002 mees M20 Eesti, Valga maakond
Otepää Põhjakotkas
487 IX grupp Markus Kägu 2002 mees M20 Eesti, Harju maakond
Nõmme spordiklubi
488 IX grupp Erkki Brakmann 1982 mees M Eesti, Harju maakond
489 IX grupp Marko Varik 1984 mees M Eesti, Harju maakond
490 IX grupp Jan Raudsepp 1972 mees M40 Eesti, Harju maakond
Eesti Sportlane
491 IX grupp Mikk Põder 1984 mees M Eesti, Harju maakond
492 IX grupp Jonatan Karjus 1991 mees M Eesti, Harju maakond
Orienteerumisklubi Võru
493 IX grupp Veigo Mark 1982 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
Sõmeru Racing
494 IX grupp Stenver Matt 1993 mees M Eesti, Harju maakond
Treeningpartner
495 IX grupp Madis Mahlapuu 1987 mees M Eesti, Harju maakond
TERA
496 IX grupp Tiit Järvekülg 1951 mees M70 Eesti, Lääne-Viru maakond
Isetegija OÜ
497 IX grupp Villu Toom 1990 mees M Eesti, Harju maakond
498 IX grupp Sven Selberg 1971 mees M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
499 IX grupp Renee Hein 1982 mees M Eesti, Pärnu maakond
Rattaklubi Vanad vändad
500 IX grupp Joonatan Johanson 2003 mees M20 Eesti, Saare maakond
Orissaare Sport
501 IX grupp Agu Lehemaa 1963 mees M50 Eesti, Lääne maakond
jalgrattaklubi Paralepa
502 IX grupp Angela Randver 1985 naine N Eesti, Rapla maakond
503 IX grupp Sirli Nõmm 1976 naine N40 Eesti, Harju maakond
Ladvaõun OÜ
504 IX grupp Eimar Aidma 1976 mees M40 Eesti, Ida-Viru maakond
505 IX grupp Polina Varšavskaja 1995 naine N Eesti, Ida-Viru maakond
506 IX grupp Heiki Kanistik 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
Suusasemud
Sportland
4001 Arvo Raja 1961 mees M60 Eesti, Harju maakond
4002 Indrek Pak 1971 mees M50 Eesti, Harju maakond
4003 Kaarel Toss 1952 mees M60 Eesti, Viljandi maakond
4004 Sulev Muru 1957 mees M60 Eesti, Võru maakond
4005 Ulvar Pavlov 1964 mees M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
4006 Margus Kaur 1968 mees M50 Eesti, Tartu maakond
Võru tn.SK
4007 Elina Lasseron 1967 naine N50 Eesti, Harju maakond
Eesti Worldloppeti Klubi

...