Et En

Stardinimekirjad

Vali distants:
Stardinimekiri seisuga 10.05.2021 21:32.

22 km Öömaraton stardinimekiri

Nr. Nimi Sünniaasta Sugu VKL Elukoht Võistkond/Organisatsioon
1 Mariliis Kurs 1974 naine N Eesti, Ida-Viru maakond
sk järve
2 Andrus Lehismets 1991 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
3 Andres Kungla 1986 mees M Eesti, Harju maakond
Tallinna Kammerorkester
4 Kadriina Krüüts 2000 naine N Eesti, Ida-Viru maakond
5 Teele Soopalu 1994 naine N Eesti, Harju maakond
6 Elar Kuusk 1985 mees M Eesti, Tartu maakond
7 Siim Tuisk 1985 mees M Eesti, Tartu maakond
Haaslava HMTB
8 Joonas Oja 1988 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
MudEST
9 Riho Unt 1985 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
Pühajõe MK
Toila vald
10 Oleksandr Skolozhabskyy 1975 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
Alutaguse susaklubi
11 Taivo Tolli 1981 mees M Eesti, Harju maakond
X-Sport Team
12 Mikk Teelahk 1993 mees M Eesti, Harju maakond
Tripassion Triatloniklubi
13 Marvin Üürike 1992 mees M Eesti, Harju maakond
Norma Orienteerumisklubi
AS Norma
14 Nikolay Nesterov 1956 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
15 Peter Repkin 1971 mees M Eesti, Tartu maakond
16 Alexander Komshin 1964 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
Sekundomer.ee
17 Avo Sambla 1991 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
Alutaguse Suusaklubi
18 Aleksander Pimenov 1958 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
AltairBait OU
19 Adrian Blake 1954 mees M Eesti, Valga maakond
Adrian Blake Pty Ltd
20 Andrey Roop 1958 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
21 Vladimir Tšaikin 1948 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
22 Kaur Kuurberg 1990 mees M Eesti, Harju maakond
23 Janika Hendrikson 1990 naine N Eesti, Viljandi maakond
24 Rauno Viitmann 1980 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
25 Siim Oja 1997 mees M Eesti, Tartu maakond
26 Karl-Cardo Mere 1997 mees M Eesti, Harju maakond
27 Eiko Nõgols 1972 mees M Eesti, Viljandi maakond
SK Kamus
28 Jaanus Keerberg 1971 mees M Eesti, Järva maakond
Ambla SK
29 Marti Lepik 1979 mees M Eesti, Järva maakond
Ambla SK
30 Aigar Kallas 1973 mees M Eesti, Harju maakond
31 Ole Raudsepp 1978 mees M Eesti, Harju maakond
Kileprof OÜ
32 Eike Raudsepp 1981 naine N Eesti, Harju maakond
Kileprof OÜ
33 Mia Zeiger 2002 naine N Eesti, Harju maakond
Kileprof OÜ
34 Mihkel Part 1995 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
35 Priit Värnomasing 1983 mees M Eesti, Tartu maakond
36 Marko Laas 1979 mees M Eesti, Harju maakond
37 Jaanus Mölder 1984 mees M Eesti, Harju maakond
38 Mihkel Adler 1990 mees M Eesti, Harju maakond
39 Kaidi Külaots 1992 naine N Eesti, Lääne-Viru maakond
40 Kersti Kaljulaid 1969 naine N Eesti, Harju maakond
Spordiklubi IKS
41 Grete Habakukk 1985 naine N Eesti, Ida-Viru maakond
Sigin-Sagin
42 Ave Jääger-Nurgamaa 1984 naine N Eesti, Ida-Viru maakond
Sigin-Sagin
43 Janno Nurgamaa 1983 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
Sigin-Sagin
44 Kristjan Habakukk 1982 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
Sigin-Sagin
45 Helen Aart 1983 naine N Eesti, Lääne-Viru maakond
Virumaa Politsei Spordiselts
46 Liisa Säde 1985 naine N Eesti, Ida-Viru maakond
47 Helge Murutalu 1970 naine N Eesti, Ida-Viru maakond
Alutaguse Suusaklubi
48 Jan Aas 1974 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
Alutaguse Suusaklubi
49 Kert Karu 2004 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
Alutaguse Suusaklubi
50 Leivo Luha 2004 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
Alutaguse Suusaklubi
51 Ardo Virkebau 1981 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
Alutaguse Suusaklubi
52 Liset Vähk 2003 naine N Eesti, Ida-Viru maakond
Alutaguse Suusaklubi
53 Pirjo Orn 1982 naine N Eesti, Harju maakond
54 Veiko Orn 1981 mees M Eesti, Harju maakond
55 Kristjan Pärna 1993 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
56 Lauri Malsroos 1986 mees M Eesti, Harju maakond
SK Saue Tammed
Õhuvägi
57 Ele Luuk 1985 naine N Eesti, Ida-Viru maakond
58 Indrek Reitsak 1977 mees M Eesti, Harju maakond
Enima
59 Ain-Ivar Tupp 1967 mees M Eesti, Võru maakond
Haanja100
60 Liis Kokk 1980 naine N Eesti, Harju maakond
Rannavälja SK
61 Kaido Kokk 1978 mees M Eesti, Harju maakond
Rannavälja SK
62 Kaspar Kokk 2005 mees M Eesti, Harju maakond
Rannavälja SK
63 Veiko Simm 1985 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
Toila Sadam
64 Jalmar Joosep Saar 1993 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
65 Veiko Parts 1971 mees M Eesti, Harju maakond
66 Enno Eilo 1965 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
Spordiklubi Rakke
67 Hans Andre Kiigemägi 2005 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
Spordiklubi Rakke
68 Rainer Punga 1986 mees M Eesti, Tartu maakond
Jõhvi Motoklubi
69 Hado Alapert 1992 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
@MudEst
70 Katrin Juurak 1982 naine N Eesti, Viljandi maakond
Suusahullud
Zoovetvaru/Suusahullud
71 Karl Mathias Tammiste 2008 mees M Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Suusaklubi
72 Arles Pertman 1980 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
73 Robert Peets 1984 mees M Eesti, Harju maakond
74 Tiit Pekk 1970 mees M Eesti, Harju maakond
MTÜ Alutaguse maraton
75 Märt Piirsalu 1979 mees M Eesti, Harju maakond
76 Jonne Rooma 1997 naine N Eesti, Ida-Viru maakond
77 Karli Veelain 1993 mees M Eesti, Viljandi maakond
Suusahullud
78 Joel Kelder 1979 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
79 Erki Rannamees 1996 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
Jõhvi Motoklubi
80 Karry Jallai 1994 mees M Eesti, Tartu maakond
Mapri Ehitus OÜ
81 Taavi Veelmaa 1990 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
Spordiklubi Rakke
82 Aleksandr Kornejev 1984 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
83 Timo Juursalu 1988 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
Alutaguse Vallavalitsus
84 Natalja Skvortsova 1980 naine N Eesti, Ida-Viru maakond
Äkke SK
85 Tiit Sild 1992 mees M Eesti, Tartu maakond
86 Juhan Änilane 1951 mees M Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Rattaklubi
87 Ivan Gavrilov 1988 mees M Eesti, Harju maakond
Skepast&Puhkim OÜ
88 Madis Susi 1993 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
Metok
89 Enn Piip 1980 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
90 Kuldar Kaljurand 1967 mees M Eesti, Tartu maakond
91 Katre Karu 1995 naine N Eesti, Lääne-Viru maakond
Metok
92 Erkko Noormaa 1985 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
Viru-Nigula Motoklubi
93 Agris Kivaste 1987 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
Viru-Nigula Motoklubi
94 Andres Väli 1965 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
Eesti energia
Enefit kaevandused
95 Ando Leppiman 1975 mees M Eesti, Harju maakond
96 Raivo Rimm 1967 mees M Eesti, Harju maakond
Kanal 2
97 Madis Madal 1983 mees M Eesti, Harju maakond
98 Helen Mast 1968 naine N Eesti, Ida-Viru maakond
99 Taavi Toomel 1976 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
Virumaa Politsei Spordiselts
100 Dmitri Margalnikov 1972 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
101 Killu Vunk 1971 naine N Eesti, Tartu maakond
Pala SK
102 Peep Päll 1970 mees M Eesti, Tartu maakond
Pala SK
103 Joosep Ahun 1989 mees M Eesti, Harju maakond
Tallinna Kammerorkester
104 Paul Jaakson 1990 mees M Eesti, Harju maakond
105 Ade Russak 1977 naine N Eesti, Järva maakond
106 Lauri Tarlap 1975 mees M Eesti, Harju maakond
LSF PT
107 Jaanus Liivak 1973 mees M Eesti, Harju maakond
RHKK
Iisaku Gumnaasium
108 Jaanus Purga 1968 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
SK VÄGA AEGLASED
109 Toomas Vain 1970 mees M Eesti, Harju maakond
110 Reimo Ehrstein 1974 mees M Eesti, Harju maakond
YIT Eesti AS
111 Carolin Mesi 1994 naine N Eesti, Ida-Viru maakond
Carolin Mesi
1. Jalaväebrigaad
112 Gert Kaldmäe 1995 mees M Eesti, Saare maakond
1. Jalaväebrigaad
113 Märt Raam 1982 mees M Eesti, Harju maakond
Saku KK
114 Liis Krigul 1991 naine N Eesti, Lääne-Viru maakond
115 Antti Remmel 1977 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
116 Maire Suurkivi 1969 naine N Eesti, Lääne-Viru maakond
117 Indrek Kõverik 1978 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
118 Aleksei Kuligin 1988 mees M Eesti, Harju maakond
119 Siim Särekanno 1984 mees M Eesti, Lääne maakond
Vormsi Maleklubi
120 Rando Annamaa 1994 mees M Eesti, Tartu maakond
121 Sander Sepa 1993 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
122 Piret Sepp 1985 naine N Eesti, Harju maakond
123 Kevin Kuutma 1987 mees M Eesti, Harju maakond
Team Enervit Estonia
124 Alex Siim 1987 mees M Eesti, Estonia
Team Enervit Estonia
125 Ivar Vaab 1991 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
Rattabaas/Enervit
126 Toomas Ellmann 1988 mees M Eesti, Harju maakond
Team Enervit Estonia
127 Valdek Rohtma 1978 mees M Eesti, Tartu maakond
Team Enervit Estonia
Võnnu Keskkool
128 Mari Hütsi 1992 naine N Eesti, Harju maakond
Enervit
129 Janar Pops 1980 mees M Eesti, Harju maakond
130 Arvo Sala 1970 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
Alutaguse Suusaklubi
131 Raimo Sarapuu 1988 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
Alutaguse Suusaklubi
132 Mark Kihu 2000 mees M Eesti, Jõgeva maakond
Pala SK
133 Janar Kihu 1977 mees M Eesti, Jõgeva maakond
Pala SK
134 Ago Võhmar 1978 mees M Eesti, Harju maakond
135 Meelis Mehikas 1980 mees M Eesti, Harju maakond
136 Siim Kadak 1982 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
137 Timo Tasuja 1981 mees M Eesti, Tartu maakond
138 Riho Kokk 1956 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
139 Reijo Peenema 1987 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
140 Tanel Leisalu 1979 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
141 Tiina Voogne 1973 naine N Eesti, Harju maakond
142 Joonatan Voogne 2003 mees M Eesti, Harju maakond
143 Andre Ilves 1990 mees M Eesti, Harju maakond
144 Reve Lambur 1978 naine N Eesti, Harju maakond
145 Sigrid Vergi 1995 naine N Eesti, Lääne-Viru maakond
146 Raivo Pärnpuu 1967 mees M Eesti, Harju maakond
GRAFT
Genur OU
147 Arne Rehi 1969 mees M Eesti, Tartu maakond
Rehi Group OÜ
148 Maila Rehi 1972 naine N Eesti, Tartu maakond
149 Janek Luiv 1973 mees M Eesti, Tartu maakond
150 Martin Kõdar 1976 mees M Eesti, Harju maakond
BaltCap
151 Algo Eskla 1987 mees M Eesti, Harju maakond
152 Meelis Kuldkepp 1982 mees M Eesti, Põlva maakond
Team Think King
153 Toomas Paas 1976 mees M Eesti, Harju maakond
154 Lauri Antalainen 1980 mees M Eesti, Harju maakond
SK Trail Tallinn
Digiwise
155 Eimar Aidma 1976 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
156 Anton Pratkunas 1984 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
Motus spordiklubi
157 Allan Tartu 1993 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
158 Katrin Kivistik 1974 naine N Eesti, Viljandi maakond
Sakala Suusaklubi
159 Loit Kivistik 1969 mees M Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Rattaklubi
160 Magnus Kalmann 1995 mees M Eesti, Harju maakond
SK Paljad Torsod
161 Gert Aasjärv 1995 mees M Eesti, Harju maakond
SK Paljad Torsod
162 Reimo Znamenski 2001 mees M Eesti, Tartu maakond
163 Tõnu Moorast 1987 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
164 Ott Kallas 1968 mees M Eesti, Harju maakond
vk Velron
165 Janno Kasemaa 1979 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
166 Tauno Põldoja 1968 mees M Eesti, Harju maakond
vk Velron
167 Roman Lešihhin 1972 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
Äkke
168 Marek Saar 1970 mees M Eesti, Harju maakond
169 Richard Peterson 1981 mees M Eesti, Tartu maakond
Pekikõhu Reissing Tiim
170 Indrek Saar 1973 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
171 Kadi Roosenbaum 1983 naine N Eesti, Harju maakond
Patendiamet
172 Hannes Kuslap 2000 mees M Eesti, Tartu maakond
173 Oleg Koshik 1985 mees M Eesti, Tartu maakond

...