Et En

Stardinimekirjad

Vali distants:
Stardinimekiri seisuga 27.01.2022 15:42.

19. Audi Vana-aasta jooks stardinimekiri

Nr. Nimi Sünniaasta Sugu VKL Elukoht Võistkond/Organisatsioon
1 Marek Aasna 1979 mees M Eesti, Harju maakond
3D Multisport
2 Alar Alajaan 1979 mees M Eesti, Harju maakond
Sidepataljon
Kaitsevägi
3 Merilin Algma 1984 naine N Eesti, Harju maakond
4 Aron Altmets 2004 mees M Eesti, Harju maakond
5 Kristina Andronova 2001 naine N Eesti, Harju maakond
6 Anastasia Artemjeva 2012 naine N Eesti, Harju maakond
7 Anna Artemjeva 2012 naine N Eesti, Harju maakond
8 Konstantin Bilozor 1989 mees M Eesti, Harju maakond
Tripassion triatloniklubi
9 Janno Broberg 1981 mees M Eesti, Harju maakond
10 Roman Dranov 1984 mees M Eesti, Harju maakond
11 Karl Eensaar 1989 mees M Eesti, Harju maakond
12 Airika Evestus 1977 naine N Eesti, Harju maakond
13 Adam Harnusek 1999 mees M Slovakkia, Slovenská Republika
14 Tero Kalervo Hihnala 1974 mees M Eesti, Harju maakond
15 Einar Hillep 1970 mees M Eesti, Harju maakond
Justiitsministeerium
16 Karel Hussar 1995 mees M Eesti, Harju maakond
Jooksupartner
17 Ahto Jakson 1971 mees M Eesti, Saare maakond
SK ProRunner
18 Sander Jürs 1985 mees M Eesti, Harju maakond
Sparta Spordiselts
19 Valeri Kääpa 1958 mees M Eesti, Lääne maakond
EKVA
20 Viivi Kääpa 1962 naine N Eesti, Lääne maakond
EKVA
21 Rita Kadak 1982 naine N Eesti, Harju maakond
22 Terttu Kadarpik 1982 naine N Eesti, Harju maakond
23 Ivan Kalašnikov 1991 mees M Eesti, Harju maakond
24 Külli Kaldma 1982 naine N Eesti, Harju maakond
25 Liina Kaldma 1979 naine N Eesti, Harju maakond
Treeningpartner
26 Urmas Kaljuvee 1971 mees M Eesti, Harju maakond
27 Rein Kalle 1975 mees M Eesti, Tartu maakond
Keskkonnaamet
28 Marianne Kalma 1989 naine N Eesti, Harju maakond
Tradehouse
29 Kristofer Erik Kamberg 1997 mees M Eesti, Harju maakond
ProRunner
Colliers International
30 Janika Karus 1974 naine N Eesti, Harju maakond
31 Kristofer Kerves 2008 mees M Eesti, Harju maakond
32 Riho Kirsipuu 1996 mees M Eesti, Harju maakond
Sparta SS
33 Jevgeni Kolessov 1987 mees M Eesti, Harju maakond
34 Evelin Kose 1974 naine N Eesti, Harju maakond
35 Tõnu Kõva 1970 mees M Eesti, Harju maakond
Tradehouse
36 Kirill Kovadlo 1982 mees M Eesti, Harju maakond
37 Kaivi Kukk 1979 naine N Eesti, Harju maakond
FB Jooksmine
38 Laura Kuldkepp 1980 naine N Eesti, Harju maakond
Tradehouse
39 Aivo Laaneväli 1970 mees M Eesti, Harju maakond
Metek
40 Anneli Laaneväli 1969 naine N Eesti, Harju maakond
Kehra Tervisekeskus
41 Jüri Laanmets 1956 mees M Eesti, Harju maakond
42 Siret Laasner 1987 naine N Eesti, Harju maakond
43 Andres Laast 1964 mees M Eesti, Harju maakond
CFC/Elite Sport
44 Regina Labent 1975 naine N Eesti, Tartu maakond
45 Nikolas Lahno 2005 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
Atleetika
46 Ken Laht 1988 mees M Soome, Uusimaa
47 Eero Lapp 1955 mees M Eesti, Harju maakond
48 Terje Lapp 1964 naine N Eesti, Harju maakond
49 Kalle Liebert 1969 mees M Eesti, Harju maakond
50 Andres Lillemägi 1971 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
Näpi Kool
51 Tiivi Lind 1978 naine N Eesti, Harju maakond
Eesti Gaas
52 Priit Lopsik 1979 mees M Eesti, Harju maakond
Swedbank SK
53 Reet Luhaäär 1953 naine N Eesti, Harju maakond
54 Helina Mäekivi 1985 naine N Eesti, Harju maakond
55 Mihkel Mäemat 1986 mees M Eesti, Harju maakond
SK Tallinn Trail
56 Jannes Mäeots 1979 mees M Eesti, Harju maakond
SK Prorunner
57 Tarmo Margat 1979 mees M Eesti, Harju maakond
MTÜ Spordiselts
58 Enn Masing 1968 mees M Eesti, Rapla maakond
59 Bruno Meder 1991 mees M Eesti, Harju maakond
Eesti Energia Spordiklubi
Eesti Energia AS
60 Jelena Mets 1965 naine N Eesti, Harju maakond
Telia SK
AS Connecto Eesti
61 Mark Mets 1998 mees M Eesti, Harju maakond
62 Olev Mitt 1961 mees M Eesti, Rapla maakond
63 Olev Moorsoo 1973 mees M Eesti, Hiiu maakond
Sparta
64 Kaja Mulla 1966 naine N Eesti, Harju maakond
MTÛ Spordiselts
65 Donatas Narmont 1966 mees M Eesti, Harju maakond
Jooksja
66 Hugo Narmont 2008 mees M Eesti, Harju maakond
TK USTA
67 Ahti Nurme 1984 mees M Eesti, Harju maakond
Path OÜ
68 Pille Nurmis 1961 naine N Eesti, Harju maakond
21 CC
69 Alex Ojava 2005 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
Treeningpartner-Eviko
70 Vambo Oolberg 1971 mees M Eesti, Harju maakond
71 Eili Paap 1975 naine N Eesti, Harju maakond
72 Priidik Parmi 1980 mees M Eesti, Tartu maakond
SK RAADI
73 Agnes Pärnamägi 1980 naine N Eesti, Harju maakond
74 Raimond Parts 2003 mees M Eesti, Harju maakond
Treeningpartner-Eviko
75 Katrin Pata 1974 naine N Eesti, Harju maakond
Stokcman
76 Karl-Andres Peärnberg 1985 mees M Eesti, Harju maakond
77 Kaupo Pedosk 1982 mees M Eesti, Tartu maakond
78 Ahto Peever 1992 mees M Eesti, Harju maakond
79 Katrin Peterson 1976 naine N Eesti, Harju maakond
Coop Pank
80 Jaanus Piilmann 1983 mees M Eesti, Viljandi maakond
81 Rein Piirsalu 1946 mees M Eesti, Harju maakond
82 Tarmo Pilving 1980 mees M Eesti, Harju maakond
Maaülikool
83 Monika Poll 1985 naine N Eesti, Tartu maakond
84 Raido Puust 1978 mees M Eesti, Harju maakond
Sparta
85 Henrico Räim 1997 mees M Eesti, Harju maakond
86 Ilze Rainska 1973 naine N Läti, Riga
Taisnais.lv
87 Sven Rohlin 1966 mees M Eesti, Harju maakond
U-klubi
Tervisekassa
88 Aleksei Ronkel 1984 mees M Eesti, Harju maakond
89 Gerly Roon 1991 naine N Eesti, Harju maakond
90 Annika Roosleht 1999 naine N Eesti, Harju maakond
Treeningpartner Sportland Jooksutiim
91 Ulf Rosen 1969 mees M Rootsi, harju
21 CC Tri
92 Annely Saar 1974 naine N Eesti, Harju maakond
Sparta Spordiklubi
93 Valter Saar 1991 mees M Eesti, Harju maakond
94 Deniss Šalkauskas 1998 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
TÜ ASK
95 Ondrej Schejbal 1998 mees M Tšehhi Vabariik, Velke Popovice
96 Hille Sepa 1970 naine N Eesti, Harju maakond
97 Hanno Soans 1974 mees M Eesti, Harju maakond
Katie Sandwina Fan Club
98 Elion Sõber 1991 mees M Eesti, Harju maakond
99 Ats Sõnajalg 1990 mees M Eesti, Harju maakond
100 Jürgen Soo 1993 mees M Eesti, Harju maakond
SK Tallinn Trail
101 Zaira Sorokina 1968 naine N Eesti, Harju maakond
Spordiselts
Spordiselts MTÜ
102 Silvia Sosaar 1979 naine N Eesti, Harju maakond
Katie Sandwina Fan Club
103 Triinu Suur 1984 naine N Eesti, Harju maakond
ADN
104 Martin Tarkpea 1982 mees M Eesti, Pärnu maakond
Treeningtiim
Politsei- ja Piirivalveamet
105 Marko Teinburk 1987 mees M Eesti, Pärnu maakond
Anu Jooksutrennid
106 Juhan Telling 1967 mees M Eesti, Harju maakond
Hermes
107 Lauri Teorein 1974 mees M Eesti, Harju maakond
108 Romet Tooding 2005 mees M Eesti, Harju maakond
109 Ruth Trääder 1979 naine N Eesti, Harju maakond
VIRU HAMBAKLIINIK
110 Külliki Trepp 1981 naine N Eesti, Harju maakond
111 Johannes Ütsik 1969 mees M Eesti, Harju maakond
112 Ülar Vaadumäe 1977 mees M Eesti, Harju maakond
113 Laine Vain 1983 naine N Eesti, Harju maakond
114 Reigo Väli 1968 mees M Eesti, Harju maakond
115 Annika Veisson 1986 naine N Eesti, Harju maakond
Sparta Spordiklubi
Advokaadibüroo Magnusson
116 Veronika Verš 1977 naine N Eesti, Harju maakond
117 Alo Viirmaa 1978 mees M Eesti, Harju maakond
Sparta
118 Auri Viitak 1975 naine N Eesti, Harju maakond
Swedbank
119 Jan Vladar 1998 mees M Slovakkia, Zilinsky kraj
Extreme Obstacle Runners
120 Maret Volens 1971 naine N Eesti, Harju maakond
121 Kaido Voogla 1978 mees M Eesti, Harju maakond
Kalevi Jalgrattakool

...