Et En
Ava võistluse menüü
Üldinfo Registreerunud Stardinimekirjad Tulemused Kommentaarid

Stardinimekirjad

Vali distants:
Stardinimekiri seisuga 17.05.2022 11:44.

2. etapp - Eesti Vabaõhumuuseum stardinimekiri

Nr. Nimi Sünniaasta Sugu VKL Elukoht Võistkond/Organisatsioon
1 Kati Aaren 1978 naine N Eesti, Harju maakond
LEHE SPORT
2 Helen Aariste 1976 naine N Eesti, Harju maakond
3 Triin Aarna 1985 naine N Eesti, Harju maakond
TEAM5
4 Ketty Aas 1987 naine N Eesti, Harju maakond
ABB Wondersellid
ABB
5 Kauri Aaslaid 1991 mees M Eesti, Harju maakond
Roheliikurid
Greencarrier Freight Services Estonia OÜ
6 Monika Aaslaid 1951 naine N Eesti, Harju maakond
Pirita
7 Lili Aasumäe 1964 naine N Eesti, Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Selver
8 Regina Aava 1989 naine N Eesti, Harju maakond
9 Anne Aaver 1971 naine N Ecuador, Harju
ABB WOLF1
ABB
10 Ilze Abola 1978 naine N Eesti, Harju maakond
KES TEGI?
11 Andre Adler 1992 mees M Eesti, Harju maakond
RIKSraksrull
Riigi Infokommunikatsiooni SA
12 Airi Aedla 1988 naine N Eesti, Harju maakond
KAKS NAIST JA KOER
13 Avantika Arya Agrawal 1999 naine N Eesti, Harju maakond
NOT FAST JUST FURIOUS
14 Kristi Ainjärv 1973 naine N Eesti, Harju maakond
ABB HR
ABB AS
15 Maryn Ait 1990 naine N Eesti, Harju maakond
O-DOO-OO
16 Merilyn Ait 1978 naine N Eesti, Harju maakond
VIRU HAMBAKLIINIK
17 Jaana Alamaa 1988 naine N Eesti, Harju maakond
RUNNING IS MY HAPPY HOUR
18 Evelyn Alamets 1973 naine N Eesti, Harju maakond
RIKSrahumeelsed
Riigi Infokommunikatsiooni SA
19 Svetlana Aleksandrova 1986 naine N Eesti, Harju maakond
KES TEGI?
20 Kaia Alev 1973 naine N Eesti, Harju maakond
Maailmaparimad
21 Rauno Aljas 1991 mees M Eesti, Harju maakond
PTA Teine
22 Maris Aljaste 1990 naine N Eesti, Harju maakond
Marumatk
23 Aivi Allikmets 1982 naine N Eesti, Harju maakond
Hiired ja tihased
SA KIK
24 Heleri Alliksoo 1996 naine N Eesti, Harju maakond
ABB Välejalad
ABB
25 Marja-Liisa Alliksoo 1991 naine N Eesti, Harju maakond
ABB Välejalad
ABB
26 Anne Altermann 1977 naine N Eesti, Harju maakond
27 Mart Altvee 1970 mees M Eesti, Harju maakond
Redgate Capitali jooksusõbrad II
Redgate Capital
28 Jana Ananin 1987 naine N Eesti, Harju maakond
Fast & Curious
29 Priit Annusver 1983 mees M Eesti, Harju maakond
K-Projekt AS
MTÜ Spordiselts
30 Imre Anton 1985 mees M Eesti, Harju maakond
31 Merilyn Anton 1997 naine N Eesti, Harju maakond
RIK 3
32 Maksim Antonov 1993 mees M Eesti, Harju maakond
MERIKOTKAS
33 Heikko Antsmäe 1978 mees M Eesti, Harju maakond
Hiired ja tihased
SA KIK
34 Mari Arike 1983 naine N Eesti, Harju maakond
Playtech
35 Gerli Aringo 1970 naine N Eesti, Harju maakond
LIDLI SUVITAJAD
36 Kristin Arm 1972 naine N Eesti, Harju maakond
Sky Plus
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus
37 Kätlin Arras 1983 naine N Eesti, Harju maakond
E-lõvitarid
Spordiselts mtü
38 Getter Anett Arro 1995 naine N Eesti, Harju maakond
DISTANCEKILLERS
39 Raido Marek Arro 1987 mees M Eesti, Harju maakond
ABB
40 Vitali Artemjev 1960 mees M Eesti, Harju maakond
41 Helis Aru-Kütt 1980 naine N Eesti, Harju maakond
42 Kertu Arumetsa 1982 naine N Eesti, Harju maakond
43 Reili Arumäe 1992 naine N Eesti, Harju maakond
ABB
44 Nele Aruvee 1986 naine N Eesti, Harju maakond
AGNES & NELE
45 Kristi Auger 1992 naine N Eesti, Harju maakond
Puhas energia III
AS Utilitas Tallinn
46 Ave Aun 1970 naine N Eesti, Harju maakond
RIT spordisõbrad
Riigi IKT Keskus
47 Marite Aus 1996 naine N Eesti, Harju maakond
ABB Välejalad
ABB
48 Asko Ausmees 1986 mees M Eesti, Harju maakond
Domus nomenklatuur
Domus Kinnisvara Vahendus OÜ
49 Kristi Ausmees 1978 naine N Eesti, Harju maakond
50 Alevtina Baljasnikova 1974 naine N Eesti, Harju maakond
FIVEX
51 Fred Baranov 1996 mees M Eesti, Harju maakond
Roheliikurid
Greencarrier Freight Services Estonia OÜ
52 Rainer Barjabin 1974 mees M Eesti, Harju maakond
RB INFRA
53 Vladimir Beljajev 1987 mees M Eesti, Harju maakond
54 Liia Beljajeva 1985 naine N Eesti, Harju maakond
SÕÕRIK 604
55 Naatan Johannes Bender 1998 mees M Eesti, Harju maakond
NOT FAST JUST FURIOUS
56 Maria Boguš 1988 naine N Eesti, Harju maakond
FIVEX
57 Andrea Bonelli 1993 mees M Eesti, Harju maakond
Väledad põdrad
58 Marina Borovkova 1989 naine N Eesti, Tartu maakond
ABB TnE rütmirühm
ABB
59 Siim Brazier 1992 mees M Eesti, Harju maakond
KIIREM KUI 5G
60 Jevgeni Budjak 1981 mees M Eesti, Harju maakond
61 Riina Celik 1979 naine N Eesti, Harju maakond
62 Julia Danilov 1977 naine N Eesti, Harju maakond
Floorin Jooksvad Meetrid
Floorin AS
63 Juri Djomin 1986 mees M Eesti, Harju maakond
TMT
Tallinna Masinatehas OÜ
64 Jekaterina Domaševa 1991 naine N Eesti, Harju maakond
ABB
65 Alla Doroško 1975 naine N Eesti, Harju maakond
66 Helen Drobet 1995 naine N Eesti, Harju maakond
67 Natalia Družinina 1976 naine N Eesti, Harju maakond
KENAM kõigist
EAS
68 Gerda Eerma 1976 naine N Eesti, Harju maakond
69 Liisa Eesmaa 1980 naine N Eesti, Harju maakond
KARJAVÄLJA LIDL
70 Marja-Liisa Eesmäe 1983 naine N Eesti, Harju maakond
EG Ehitus
71 Ines Ehavald 1960 naine N Eesti, Harju maakond
RIKSrahumeelsed
Riigi Infokommunikatsiooni SA
72 Urmas Eigla 1972 mees M Eesti, Harju maakond
EO Vaim
Välisministeerium
73 Karmen Ekbaum 1995 naine N Eesti, Harju maakond
Sky Plus
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus
74 Erik Elango 1991 mees M Eesti, Harju maakond
Roheliikurid
Greencarrier Freight Services Estonia OÜ
75 Elise Ellermaa 1993 naine N Eesti, Harju maakond
Fast & Curious
76 Jenni Karoliina Eloranta 1975 naine N Eesti, Harju maakond
ABB Drives MT
ABB
77 Edith End 1976 naine N Eesti, Harju maakond
Harku kiired
Harku Vallavalitsus
78 Andreas Fredrik Engberg 1980 mees M Eesti, Harju maakond
IMAGINE POSSIBLE
79 Estin Engbusk 2000 naine N Eesti, Harju maakond
The Fabulous Five
80 Sven Ersling 1977 mees M Eesti, Harju maakond
Lincona Tallinn
Lincona Konsult AS
81 Julia Esaulenko 1983 naine N Eesti, Harju maakond
EDELWEISS
82 Ubaid Fayaz 1993 mees M Eesti, Harju maakond
TITAN
83 Elis Fels 1977 mees M Eesti, Harju maakond
Puhas energia I
AS Utilitas Tallinn
84 Kristel Filippov 1974 naine N Eesti, Harju maakond
SUCCESSFACTORS
85 Natalja Fomenko 1969 naine N Eesti, Harju maakond
Puhas energia IV
AS Utilitas Tallinn
86 Diana Fomina 1978 naine N Eesti, Harju maakond
87 Semjon Galajev 1983 mees M Eesti, Harju maakond
TEELÕIKAJAD
88 Natalja Gapon 1970 naine N Eesti, Harju maakond
HORNETS
89 Abhishek Gautam 1975 mees M Eesti, Harju maakond
90 Triin Gede 1992 naine N Eesti, Harju maakond
RUNNING IS MY HAPPY HOUR
91 Merilin Gedvil 1991 naine N Eesti, Harju maakond
DISTANCEKILLERS
92 Marian Gilden 1977 naine N Eesti, Harju maakond
Postikanad
MTÜ Spordiselts
Posti Messaging OÜ
93 Pavel Glubakov 1991 mees M Eesti, Harju maakond
94 Jaanika Greim 1979 naine N Eesti, Harju maakond
SÕÕRIK 604
95 Monika Grinfeld 1976 naine N Eesti, Harju maakond
Unifiedposti Mõnusad Mammutid
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
96 Uljana Grinina 1981 naine N Eesti, Harju maakond
K-Projekt AS
MTÜ Spordiselts
97 Ilya Guriev 1990 mees M Eesti, Harju maakond
AAALWAYS ON TOP
98 Marina Gusseva 1983 naine N Eesti, Harju maakond
LATATARAD 605
99 Kadri Haamer-Tibar 1981 naine N Eesti, Harju maakond
Hiired ja tihased
SA KIK
100 Eveli Haas 1970 naine N Eesti, Harju maakond
LIDLI SUVITAJAD
101 Ashat Hairulin 1970 mees M Eesti, Harju maakond
102 Anastasiia Hall 1990 naine N Eesti, Harju maakond
ABB fast snails
ABB AS
103 Krista Hallik 1988 naine N Eesti, Harju maakond
Maailmaparimad
104 Maret Hallikma 1975 naine N Eesti, Harju maakond
Kohtujooksikud
Liivide SK
Tallinna Halduskohus
105 Kadri Halling 1989 naine N Eesti, Harju maakond
ABB
106 Reet Hansen 1970 naine N Eesti, Harju maakond
Tiim Biscuits
107 Syed Muhammad Jawad Hassan 1988 mees M Eesti, Harju maakond
TITAN
108 Anna Hazinskaja 1995 naine N Eesti, Harju maakond
Rituals
109 Signe Haug 1977 naine N Eesti, Harju maakond
RIK 1
110 Maike Heido 1969 naine N Eesti, Harju maakond
111 Eleri Heinnurm 1988 naine N Eesti, Harju maakond
ABB T.E.A.M RunForEst
ABB
112 Aleksei Heinsaar 1989 mees M Eesti, Harju maakond
ABB RetrofittEST
ABB
113 Maarika Helmik 1980 naine N Eesti, Harju maakond
O-DOO-OO
114 Joonas Hendre 1982 mees M Eesti, Harju maakond
115 Iris Herman 1993 naine N Eesti, Harju maakond
Ilumimmud
116 Einar Hillep 1970 mees M Eesti, Harju maakond
Justiitsministeerium
117 Kairi Hindreko 1976 naine N Eesti, Harju maakond
Kõnniklubi
118 Helen Hindrichson-Nairis 1980 naine N Eesti, Harju maakond
Pinginaabrid
119 Marko Hinn 1987 mees M Eesti, Harju maakond
ABB T.E.A.M RunForEst
ABB
120 Taavi Hirtentreu 1978 mees M Eesti, Harju maakond
121 Aljona Hitrova 1987 naine N Eesti, Harju maakond
SÕÕRIK 604
122 Sven Holter 1969 mees M Eesti, Harju maakond
RB INFRA
123 Martin Hunt 1986 mees M Eesti, Harju maakond
Team Lõheäri
Eksfisk OÜ
124 Tiina Hunt 1981 naine N Eesti, Harju maakond
Maast lahti
125 Ly Hõbe 1977 naine N Eesti, Harju maakond
EEK START: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna
126 Helena Idarand 1994 naine N Eesti, Harju maakond
LIDL FOOT
127 Sergei Iljin 1989 mees M Eesti, Harju maakond
WE MATCH!
128 Evelyn Ilves 1976 naine N Eesti, Harju maakond
VIRU HAMBAKLIINIK
129 Kaidi Ilves 1979 naine N Eesti, Harju maakond
Maast lahti
130 Muhammad Qazi Junaid Iqbal 1986 mees M Eesti, Harju maakond
TITAN
131 Tatjana Ivanova 1988 naine N Eesti, Harju maakond
Fast & Curious
132 Iris Jaago 1968 naine N Eesti, Harju maakond
Kõnniklubi
133 Kristel Jaakson 1980 naine N Eesti, Harju maakond
134 Mari-Liis Jaanus 1984 naine N Eesti, Harju maakond
KARJAVÄLJA LIDL
135 Dmitri Jalakas 1990 mees M Eesti, Harju maakond
136 Erki Jansen 1987 mees M Eesti, Harju maakond
TEAM5
137 Monika Jeenas 1969 naine N Eesti, Harju maakond
138 Julia Jegorova 1978 naine N Eesti, Harju maakond
139 Marina Jerofejeva 1980 naine N Eesti, Harju maakond
140 Anneli Jervson 1974 naine N Eesti, Harju maakond
Unifiedposti Leekivad Leemurid
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
141 Olga Jevgrafova 1978 naine N Eesti, Harju maakond
ABB Book&Go
ABB
142 Piret Josing 1977 naine N Eesti, Harju maakond
Telegrupi naisvõitlejad
143 Timo Juhanson 1996 mees M Eesti, Harju maakond
KS nutikad
Karl Storz Video Endoscopy Estonia OÜ
144 Merle Juhe 1985 naine N Eesti, Harju maakond
Jooksulõvid
145 Hannes Juuse 1969 mees M Eesti, Harju maakond
ALATI LÕPUNI
146 Katre Jõgeva 1987 naine N Eesti, Harju maakond
Väledad põdrad
147 Margot Jõgiste 1995 naine N Eesti, Harju maakond
Ilumimmud
148 Sigrid Jõhve 1989 naine N Eesti, Harju maakond
Väledad jalad
149 Helen Järve 1982 naine N Eesti, Harju maakond
Domus eliit
Domus Kinnisvara Vahendus OÜ
150 Jaana Järve 1976 naine N Eesti, Lääne-Viru maakond
151 Mai Järving 1960 naine N Eesti, Harju maakond
KENAM kõigist
EAS
152 Maire Jäärats 1978 naine N Eesti, Harju maakond
ABB
153 Suzanna Jürgen 1979 naine N Eesti, Harju maakond
KS Päike
154 Andreas Jürgenson 1999 mees M Eesti, Harju maakond
RIK 3
155 Krista Jürgenson 1979 naine N Eesti, Harju maakond
Floor In Motus
Floorin AS
156 Ly Jürgenson 1981 naine N Eesti, Harju maakond
157 Maiken Jürgenson 1982 naine N Eesti, Harju maakond
Eleringi marjulised
158 Tebe Jürgenson 1989 naine N Eesti, Harju maakond
AAALWAYS ON TOP
159 Sirly Jürioja 1980 naine N Eesti, Harju maakond
LIDLI SUVITAJAD
160 Luule Jürisson 1949 naine N Eesti, Harju maakond
Pirita
161 Kadri Jürjan 1989 naine N Eesti, Harju maakond
ABB RAKa
162 Nadežda Kabrda 1967 naine N Eesti, Harju maakond
Puhas energia IV
AS Utilitas Tallinn
163 Kairi Kadastik 1970 naine N Eesti, Harju maakond
Anname gaasi
164 Kerli Kaelep 1997 naine N Eesti, Harju maakond
Puhas energia V
AS Utilitas Tallinn
165 Tarmo Kaisla 1982 mees M Eesti, Harju maakond
ABB RetrofittEST
ABB
166 Grete-Marie Kajandi 1995 naine N Eesti, Harju maakond
Puhas energia III
AS Utilitas Tallinn
167 Rashiduddin Kakar 1987 mees M Eesti, Harju maakond
TITAN
168 Birgit Kald 1979 naine N Eesti, Harju maakond
Unifiedposti Mõnusad Mammutid
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
169 Nele Kalda 1986 naine N Eesti, Harju maakond
Tiim Biscuits
170 Kristina Kaljumets 1979 naine N Eesti, Harju maakond
Telegrupi naisvõitlejad
171 Ester Kallas 1960 naine N Eesti, Harju maakond
Coats Eesti
172 Tiina Kallas 1984 naine N Eesti, Harju maakond
Unifiedposti Nobedad Nugised
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
173 Piret Kallis 1977 naine N Eesti, Harju maakond
Kõnniklubi
174 Karin Kallisma 1993 naine N Eesti, Harju maakond
Softwerk
Softwerk OÜ
175 Käthlin Kalmann 1984 naine N Eesti, Harju maakond
176 Anary Kalme 1975 naine N Eesti, Harju maakond
Käib küll
177 Anneliis Kalmus 1987 naine N Eesti, Harju maakond
SUPERTALENT
178 Enelys Kalmus 1992 naine N Eesti, Harju maakond
ABB Book&Go
ABB
179 Triin Kand 1991 naine N Eesti, Harju maakond
Harku kiired
Harku Vallavalitsus
180 Nagarjuna Kandarapu 1991 mees M Eesti, Harju maakond
181 Liis Karama 1984 naine N Eesti, Harju maakond
KARJAVÄLJA LIDL
182 Kea Karja 1993 naine N Eesti, Harju maakond
Softwerk
Softwerk OÜ
183 Anett Karjamaa 1994 naine N Eesti, Harju maakond
ABB fast snails
ABB AS
184 Marian Karjus 1988 naine N Eesti, Harju maakond
SIBAJAD
185 Eliina Karma 1982 naine N Eesti, Harju maakond
ABB This Is The End
ABB
186 Helena Karo 1995 naine N Eesti, Harju maakond
Terves kehas terve vaim
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet
187 Liis Karolin 1985 naine N Eesti, Harju maakond
ABB
188 Helena Karpin 1997 naine N Eesti, Harju maakond
TEELÕIKAJAD
189 Lilia Karpova 1989 naine N Eesti, Harju maakond
BLONDIINID UDUS
190 Tatjana Karro-Iljina 1990 naine N Eesti, Harju maakond
WE MATCH!
191 Jaanus Karu 1985 mees M Eesti, Harju maakond
ABB RetrofittEST
ABB
192 Mari Kasemets 1994 naine N Eesti, Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet
193 Pirgit Kasemets 1980 naine N Eesti, Harju maakond
Pinginaabrid
194 Annika Kaseorg 1978 naine N Eesti, Harju maakond
SUCCESSFACTORS
195 Mairo Kaseväli 1983 mees M Eesti, Harju maakond
Redgate Capitali jooksusõbrad
Redgate Capital
196 Iuliia Kasianova 1991 naine N Eesti, Harju maakond
197 Jana Kask 1973 naine N Eesti, Harju maakond
Eesti Panga spordiklubi
Eesti Pank
198 Maarja Kask 1991 naine N Eesti, Harju maakond
EO Vägi
Eesti Välisministeerium
199 Sylvia Kass 1995 naine N Eesti, Harju maakond
PIXIE DIXIES
200 Bharti Katre 1984 naine N Eesti, Harju maakond
201 Natalja Kattai 1981 naine N Eesti, Harju maakond
LIDLI JOOKSJAD
202 Merli Kaunissaar 1991 naine N Eesti, Harju maakond
203 Tiia Kaupmees 1980 naine N Eesti, Harju maakond
RUNNING IS MY HAPPY HOUR
204 Keidi Keidla 1987 naine N Eesti, Harju maakond
KS paras paar
Karl Storz Video Endoscopy Estonia
205 Meivi Kekkar 1988 naine N Eesti, Harju maakond
Postikanad
MTÜ Spordiselts
Posti Messaging OÜ
206 Cristin Kelder 1980 naine N Eesti, Harju maakond
207 Kristi Kensap 1989 naine N Eesti, Harju maakond
208 Kertu Kesküla 1990 naine N Eesti, Harju maakond
Väledad jalad
209 Teele Kesküla 1989 naine N Eesti, Harju maakond
KIIREM KUI 5G
210 Kristi Kessel 1981 naine N Eesti, Pärnu maakond
Mtü spordiselt
211 Evo Kessler 1982 mees M Eesti, Harju maakond
IMAGINE POSSIBLE
212 Ruslan Kevorkov 1989 mees M Eesti, Harju maakond
213 Zeyad Masry Zaky Attia Khalaf 1981 mees M Eesti, Harju maakond
214 Valeria Kiisk 1985 naine N Eesti, Harju maakond
Redgate Capitali jooksusõbrad
Redgate Capital
215 Naomi Jessica Kiivikas 1994 naine N Eesti, Harju maakond
Redgate Capitali jooksusõbrad
Redgate Capital
216 Evelin Kikas 1980 naine N Eesti, Harju maakond
NIPERNAADI
217 Kersti Kikas 1989 naine N Eesti, Harju maakond
SUCCESSFACTORS
218 Oliver Arthur Kikkas 1997 mees M Eesti, Harju maakond
ABB AP Core
ABB
219 Marina Kilter 1988 naine N Eesti, Harju maakond
VALLATUD KALORID
220 Lea Kimber 1970 naine N Eesti, Harju maakond
221 Anne Kippasto 1950 naine N Eesti, Harju maakond
Eleringi marjulised
222 Liina Kippasto 1970 naine N Eesti, Harju maakond
RUNNING IS MY HAPPY HOUR
223 Natali Kivi 1970 naine N Eesti, Harju maakond
TMT
Tallinna Masinatehas OÜ
224 Haidee Kivimägi 1968 naine N Eesti, Harju maakond
225 Külli Kivioja-Ööpik 1983 naine N Eesti, Harju maakond
Unifiedposti Nobedad Nugised
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
226 Riina Kivirüüt 1980 naine N Eesti, Harju maakond
227 Deivi Kiviste 1983 naine N Eesti, Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus
228 Sander Klaos 1982 mees M Eesti, Harju maakond
Redgate Capitali jooksusõbrad II
Redgate Capital
229 Sigrid Kleidov 1984 naine N Eesti, Harju maakond
Unifiedposti Nobedad Nugised
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
230 Piret Klooren 1986 naine N Eesti, Harju maakond
Harku kiired
Harku Vallavalitsus
231 Hedza Kochani 1986 naine N Eesti, Harju maakond
TEAM5
232 Merit Kohv 1996 naine N Eesti, Harju maakond
SIBAJAD
233 Kätlin Koit 1993 naine N Eesti, Harju maakond
Curious Furious
234 Sergey Koleda 1972 mees M Eesti, Harju maakond
MERIKOTKAS
235 Mirjam Kolga 1992 naine N Eesti, Harju maakond
Domus eliit
Domus Kinnisvara Vahendus OÜ
236 Sander Kollom 1971 mees M Eesti, Tartu maakond
Lincona Konsult AS
237 Daniil Kondrashov 1981 mees M Eesti, Harju maakond
238 Sander Konso 1993 mees M Eesti, Harju maakond
Team SN
239 Avo Kont 1979 mees M Eesti, Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus
240 Siret Koopuu 1970 naine N Eesti, Harju maakond
Wolf Group'i Hundid
WG Hundid
Wolf Group OÜ
241 Kristi Koora 1977 naine N Eesti, Harju maakond
Koogiklubi
Harku Vallavalitsus
242 Kardo Koplus 1991 mees M Eesti, Harju maakond
K-Projekt AS
MTÜ Spordiselts
243 Kadri Kosk 1991 naine N Eesti, Harju maakond
Öed
244 Triin Kosso 1983 naine N Eesti, Harju maakond
ABB Wondersellid
ABB
245 Stiven Kossorotov 1995 mees M Eesti, Harju maakond
DUALBAND
246 Inessa Kozenko 1964 naine N Eesti, Harju maakond
FIVEX
247 Sergei Kozlov 1991 mees M Eesti, Harju maakond
AAALWAYS ON TOP
248 Liubov Kotova 1984 naine N Eesti, Harju maakond
LIDLI JOOKSJAD
249 Kajali Kotsar 1985 naine N Eesti, Harju maakond
Eleringi marjulised
250 Natalja Kovtunova 1982 naine N Eesti, Harju maakond
K-Projekt AS
MTÜ Spordiselts
251 Ilja Kretšin 1981 mees M Eesti, Harju maakond
Puhas energia II
AS Utilitas Tallinn
252 Matthew Krisenthal 1988 mees M Eesti, Harju maakond
ABB RetrofittEST
ABB
253 Karmen Kruus 1986 naine N Eesti, Harju maakond
The Fabulous Five
254 Birgit Kruusmaa 1997 naine N Eesti, Harju maakond
ABB
255 Raili Kruusmaa-Moks 1982 naine N Eesti, Harju maakond
Tippvorm
256 Karmen Kruutmann 1996 naine N Eesti, Harju maakond
The Fabulous Five
257 Anna Krõlova 1978 naine N Eesti, Harju maakond
Run4Fun
258 Kerli Krõm 1992 naine N Eesti, Harju maakond
Imelised õed
259 Mikhail Kudinskiy 1993 mees M Eesti, Harju maakond
260 Julia Kudrjavtseva-Arruda 1987 naine N Eesti, Harju maakond
Puhas energia V
AS Utilitas Tallinn
261 Kristel Kukk 1988 naine N Eesti, Harju maakond
Curious Furious
262 Kristel Kukk 1993 naine N Eesti, Harju maakond
ABB This Is The End
ABB
263 Laura Kuldkepp 1980 naine N Eesti, Harju maakond
TH Tiigrid
264 Marika Kuldkepp 1971 naine N Eesti, Harju maakond
265 Manasi Jayant Kulkarni 1993 naine N Eesti, Harju maakond
A-TEAM
266 Aet Kull 1964 naine N Eesti, Harju maakond
EEK START: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna
267 Krista Kupits 1994 naine N Eesti, Harju maakond
KEM
Keskkonnaministeerium
268 Mihkel Kurg 1987 mees M Eesti, Harju maakond
Harku kiired
Harku Vallavalitsus
269 Aivi Kurim 1965 naine N Eesti, Harju maakond
Mine metsa
270 Gert Kevin Kurmiste 1992 mees M Eesti, Harju maakond
USAINBOLT2
271 Sille Kurn 1987 naine N Eesti, Harju maakond
Mõnglid
272 Merli Kurus 1978 naine N Eesti, Harju maakond
JaNiiEdasi
273 Karin Kuslapuu 1984 naine N Eesti, Harju maakond
Maestro maja hambakliinik
MMHK
274 Andžei Kuznets 1969 mees M Eesti, Harju maakond
HORNETS
275 Olga Kuznetsova 1983 naine N Eesti, Harju maakond
276 Raili Kuurits 1978 naine N Eesti, Harju maakond
ABB RAKa
277 Edith Kuusemägi 1975 naine N Eesti, Harju maakond
KENAM kõigist
EAS
278 Andres Kuusk 1981 mees M Eesti, Harju maakond
Do It Smart
279 Leho Kuusk 1970 mees M Eesti, Harju maakond
ABB LIIGUB
ABB spordiklubi
ABB
280 Marko Kuusk 1970 mees M Eesti, Harju maakond
A-TEAM
281 Piret Kuusk 1981 naine N Eesti, Harju maakond
Riigi Infokommunikatsiooni SA
282 Joonas Kuuskla 1996 mees M Eesti, Harju maakond
ABB AP Core
ABB
283 Darvet Kõdar 1981 mees M Eesti, Harju maakond
284 Kirsika Kõiv 2002 naine N Eesti, Harju maakond
LATATARAD 605
285 Alina Kõrgesaar 1988 naine N Eesti, Harju maakond
EEK ettevõtlikud
286 Joanna Kõrtsmann 1992 naine N Eesti, Harju maakond
287 Eliise Kõva 1994 naine N Eesti, Harju maakond
288 Kadri Kärner 1970 naine N Eesti, Harju maakond
Bang@Bonsomer Eesti OÜ
289 Victoria Kübard 1998 naine N Eesti, Harju maakond
ABB
290 Kaidi Külaots 1992 naine N Eesti, Harju maakond
Puhas energia V
AS Utilitas Tallinn
291 Anneli Kütt 1969 naine N Eesti, Harju maakond
KENAM kõigist
EAS
292 Jaak Kütt 1972 mees M Eesti, Harju maakond
Redgate Capitali jooksusõbrad
Redgate Capital
293 Natalja Kütt 1980 naine N Eesti, Harju maakond
ABB fast snails
ABB AS
294 Eve Küün 1961 naine N Eesti, Harju maakond
PE2N
Riigi Tugiteenuste Keskus
295 Kätlin Küünemäe 1978 naine N Eesti, Harju maakond
RUNNING IS MY HAPPY HOUR
296 Reili Küünruss 1987 naine N Eesti, Harju maakond
PIXIE DIXIES
297 Selyn Laande 1997 naine N Eesti, Harju maakond
TEAM5
298 Maarja Laane 1984 naine N Eesti, Harju maakond
ABB
299 Marek Laanisto 1975 mees M Eesti, Harju maakond
Unifiedposti Mõnusad Mammutid
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
300 Liia Laanson 1988 naine N Eesti, Harju maakond
ABB
301 Andres Ladva 1977 mees M Eesti, Harju maakond
Floorin Jooksvad Meetrid
Floorin AS
302 Ruth Laev 1953 naine N Eesti, Harju maakond
Käib küll
303 Olve Lagemaa 1992 mees M Eesti, Harju maakond
RIK 2
304 Natalja Lahk 1960 naine N Eesti, Harju maakond
HORNETS
305 Lenne Lahtvee 1991 naine N Eesti, Harju maakond
Playtech
306 Margit Lahtvee 1972 naine N Eesti, Harju maakond
307 Janek Laidvee 1978 mees M Eesti, Harju maakond
Kohtujooksikud
Liivide SK
Tallinna Halduskohus
308 Marko Laigna 1978 mees M Eesti, Harju maakond
Puhas energia I
AS Utilitas Tallinn
309 Kaari Lainevool 1977 naine N Eesti, Harju maakond
ALATI LÕPUNI
310 Veronika Laur 1977 naine N Eesti, Harju maakond
311 Tiina Lauri 1969 naine N Eesti, Harju maakond
LC SUPPLY
312 Karl Patrik Lee 1993 mees M Eesti, Harju maakond
Kotzebue
313 Ketter Leemet 1990 naine N Eesti, Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool
314 Anni Lehtmets 2016 naine N Eesti, Harju maakond
LEHE SPORT
315 Janek Lehtmets 1977 mees M Eesti, Harju maakond
LEHE SPORT
316 Lenna Lehtmets 2011 naine N Eesti, Harju maakond
LEHE SPORT
317 Kairit Lehtpuu 1991 naine N Eesti, Harju maakond
Puhas energia III
AS Utilitas Tallinn
318 Allan Leiaru 1983 mees M Eesti, Harju maakond
319 Kaire Leibak 1988 naine N Eesti, Harju maakond
KARJAVÄLJA LIDL
320 Sten Leima 1987 mees M Eesti, Harju maakond
321 Indrek Leinuste 1981 mees M Eesti, Harju maakond
Paju tee vanakesed
322 Dinara Leit 1983 naine N Eesti, Harju maakond
E-lõvitarid
Spordiselts mtü
323 Mariliis Leitud 1987 naine N Eesti, Harju maakond
SIBAJAD
324 Triin Lekk 1976 naine N Eesti, Harju maakond
325 Tatjana Lemba-Virkunen 1974 naine N Eesti, Harju maakond
326 Kaido Lemendik 1977 mees M Eesti, Harju maakond
ALATI LÕPUNI
327 Merleen Lemetsar 1983 naine N Eesti, Harju maakond
ABB AS
328 Liana Lemkov 1987 naine N Eesti, Harju maakond
KIIREM KUI 5G
329 Kirke Maria Lepik 1999 naine N Eesti, Harju maakond
SIBAJAD
330 Silja Lepik 1981 naine N Eesti, Harju maakond
SUCCESSFACTORS
331 Eliise Lepp 1989 naine N Eesti, Harju maakond
Telegrupi naisvõitlejad
332 Agnes Leppik 1997 naine N Eesti, Harju maakond
AGNES & NELE
333 Janec Leppik 1970 mees M Eesti, Harju maakond
RIK 2
334 Andreas Ležnevsky 1975 mees M Eesti, Harju maakond
MTÜ Spordiselts
335 Raido Liiksmann 1986 mees M Eesti, Harju maakond
336 Daimar Liiv 1966 mees M Eesti, Harju maakond
Kohtujooksikud
Liivide SK
Tallinna Halduskohus
337 Kristin Liiv 1990 naine N Eesti, Harju maakond
Imelised õed
338 Liina Liiv 1989 naine N Eesti, Harju maakond
Postikanad
MTÜ Spordiselts
Posti Messaging OÜ
339 Eleen Lilienthal 1989 naine N Eesti, Harju maakond
NIPERNAADI
340 Everiin Lill 1995 naine N Eesti, Harju maakond
PTA Teine
341 Karl-Gerhard Lille 1992 mees M Eesti, Harju maakond
EO Vägi
Eesti Välisministeerium
342 Lisa-Maria Lillemägi 1997 naine N Eesti, Harju maakond
LIDLI JOOKSJAD
343 Katrin Lillep 1969 naine N Eesti, Harju maakond
RIKSraksrull
Riigi Infokommunikatsiooni SA
344 Martin Lillepuu 1978 mees M Eesti, Harju maakond
345 Remo Lillepõld 1983 mees M Eesti, Harju maakond
Peetri Maja
346 Andres Lilleste 1982 mees M Eesti, Harju maakond
Unifiedposti Nobedad Nugised
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
347 Karl Limbak 1995 mees M Eesti, Harju maakond
LIDL FOOT
348 Esther Linask 1985 naine N Eesti, Harju maakond
349 Roger Linask 1994 mees M Eesti, Harju maakond
IMMO
350 Tiivi Lind 1978 naine N Eesti, Harju maakond
KES TEGI?
351 Mailis Linde 1995 naine N Eesti, Harju maakond
Väledad põdrad
352 Gerli Linkgreim 1979 naine N Eesti, Harju maakond
Should've Stayed In Excel
353 Andres Linnasmägi 1978 mees M Eesti, Harju maakond
ABB Drives MT
ABB
354 Marika Linntam 1979 naine N Eesti, Harju maakond
EO Vaim
Välisministeerium
355 Pawel Filip Lison 1996 mees M Eesti, Harju maakond
Solita F5
MTÜ Spordiselts
Solita
356 Kristi Listmann 1985 naine N Eesti, Tartu maakond
ABB TnE rütmirühm
ABB
357 Katrin Lohk 1986 naine N Eesti, Harju maakond
SUCCESSFACTORS
358 Janne Lokkota 1990 naine N Eesti, Harju maakond
JaNiiEdasi
359 Karel Lomp 1990 mees M Eesti, Harju maakond
RB INFRA
360 Triin-Anneli Loodus 1975 naine N Eesti, Harju maakond
Kohtujooksikud
Liivide SK
Tallinna Halduskohus
361 Kristjan Lorentson 1980 mees M Eesti, Harju maakond
TH Tiigrid
362 Piia Ludvi 1974 naine N Eesti, Harju maakond
363 Reet Luhaäär 1953 naine N Eesti, Harju maakond
VIRU HAMBAKLIINIK
364 Kaidi Luide 1979 naine N Eesti, Harju maakond
ABB Drives MT
ABB
365 Raili Luikmel 1979 naine N Eesti, Harju maakond
Maestro maja hambakliinik
MMHK
366 Janeli Lukats 1991 naine N Eesti, Harju maakond
MOOSIPALLID
367 Inga Luks 1975 naine N Eesti, Harju maakond
PTA Teine
368 Liis Lume 1976 naine N Eesti, Harju maakond
369 Liisi Lumi 1987 naine N Eesti, Harju maakond
ABB This Is The End
ABB
370 Viktoria Lumi 1956 naine N Eesti, Harju maakond
SIBAJAD
371 Ilja Lušpajev 1996 mees M Eesti, Harju maakond
372 Vahur Luts 1962 mees M Eesti, Harju maakond
Aadamad jooksus
373 Sergey Lvov 1984 mees M Eesti, Harju maakond
MERIKOTKAS
374 Marelle Lõhmus 1995 naine N Eesti, Harju maakond
ABB
375 Reelika Lõhmus 1991 naine N Eesti, Harju maakond
Harku kiired
Harku Vallavalitsus
376 Viktor Lõhmus 1967 mees M Eesti, Harju maakond
Domus eliit
Domus Kinnisvara Vahendus OÜ
377 Britta Lõõbas 1989 naine N Eesti, Harju maakond
Postikanad
MTÜ Spordiselts
Posti Messaging OÜ
378 Allar Läll 1979 mees M Eesti, Harju maakond
EG Ehitus
379 Janek Lünekund 1976 mees M Eesti, Harju maakond
Puhas energia V
AS Utilitas Tallinn
380 Helina Maasalu 1993 naine N Eesti, Harju maakond
ABB
381 Andre Maasikas 1972 mees M Eesti, Harju maakond
Playtech
382 Terttu Maastik 1993 naine N Eesti, Harju maakond
Curious Furious
383 Riina Maat 1981 naine N Eesti, Harju maakond
384 Angela Madisson 1973 naine N Eesti, Harju maakond
MOOSIPALLID
385 Jana Mahlapuu 1984 naine N Eesti, Harju maakond
ABB HR
ABB AS
386 Heleen Maibak 1987 naine N Eesti, Harju maakond
387 Annela Maidla 1976 naine N Eesti, Harju maakond
KES TEGI?
388 Kristina Maimann 1972 naine N Eesti, Harju maakond
Kohtujooksikud
Liivide SK
Tallinna Halduskohus
389 Merle Maisla 1979 naine N Eesti, Harju maakond
390 Maido Maiste 1984 mees M Eesti, Harju maakond
Kotzebue
391 Mait Makkar 1974 mees M Eesti, Harju maakond
RIT spordisõbrad
Riigi IKT Keskus
392 Olga Mamajeva 1982 naine N Eesti, Harju maakond
VALLATUD KALORID
393 Ilja Mandrikov 1998 mees M Eesti, Harju maakond
394 Tanel Mangusson 1975 mees M Eesti, Harju maakond
Puhas energia I
AS Utilitas Tallinn
395 Tarmo Margat 1979 mees M Eesti, Harju maakond
KitmanThulema
396 Gertu Margus 1991 naine N Eesti, Harju maakond
K-Projekt AS
MTÜ Spordiselts
397 Karin Marjapuu 1981 naine N Eesti, Harju maakond
IMAGINE POSSIBLE
398 Aleks Mark 1996 mees M Eesti, Harju maakond
Puhas energia V
AS Utilitas Tallinn
399 Danel Mark 1979 mees M Eesti, Harju maakond
RÖÖPRÄHKLEJAD
Spordiselts MTÜ
400 Derek Mark 2013 mees M Eesti, Harju maakond
RÖÖPRÄHKLEJAD
Spordiselts MTÜ
401 Dione Leandra Mark 2009 naine N Eesti, Harju maakond
RÖÖPRÄHKLEJAD
Spordiselts MTÜ
402 Selene Kerlin Mark 2005 naine N Eesti, Harju maakond
RÖÖPRÄHKLEJAD
Spordiselts MTÜ
403 Marvin Martinson 1991 mees M Eesti, Harju maakond
RIT spordisõbrad
Riigi IKT Keskus
404 Alla Maslennikova 1975 naine N Eesti, Harju maakond
DOUBLEA
405 Merilin Massakas 1982 naine N Eesti, Harju maakond
Unifiedposti Leekivad Leemurid
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
406 Karmen Matteus 1986 naine N Eesti, Harju maakond
ABB Golden Girls
ABB
407 Marika Matvejeva 1984 naine N Eesti, Harju maakond
Maailmaparimad
408 Jenny Johanna Maunula 1992 naine N Eesti, Harju maakond
ABB Golden Girls
ABB
409 Julia Medved 1986 naine N Eesti, Harju maakond
IZJUM
410 Karol Meerja 1995 mees M Eesti, Harju maakond
Puhas energia I
AS Utilitas Tallinn
411 Jaanika Meister 1977 naine N Eesti, Harju maakond
SÕÕRIK 604
412 Eva-Lota Meres 1997 naine N Eesti, Harju maakond
413 Kairi Merila 1981 naine N Eesti, Harju maakond
414 Iris Meristo 1970 naine N Eesti, Harju maakond
Väledad jalad
415 Martin Meristo 1971 mees M Eesti, Harju maakond
Väledad jalad
416 Margit Mets 1975 naine N Eesti, Harju maakond
ABB Drives MT
ABB
417 Susanna Metsla 1996 naine N Eesti, Harju maakond
RIK 3
418 Ülle Metsman 1979 naine N Eesti, Harju maakond
PTA Esimene
419 Aare Mettus 1959 mees M Eesti, Harju maakond
Lincona Tallinn
Lincona Konsult AS
420 Johannes Michels 1992 mees M Eesti, Harju maakond
Telegrupp
421 Kertu Mikk 1998 naine N Eesti, Harju maakond
EEK START: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna
422 Marin Miller 1988 naine N Eesti, Harju maakond
Kõnniklubi
423 Virge Millert 1977 naine N Eesti, Harju maakond
RIKSrahumeelsed
Riigi Infokommunikatsiooni SA
424 Katrin Milva 1985 naine N Eesti, Tartu maakond
ABB TnE rütmirühm
ABB
425 Liudmila Mishina 1985 naine N Eesti, Harju maakond
KS Päike
426 Amit Misra 1982 mees M Eesti, Harju maakond
427 Gohar Mnatsakanyan 1997 naine N Eesti, Harju maakond
428 Hans Christoffer Mo 1985 mees M Eesti, Harju maakond
IMAGINE POSSIBLE
429 Elari Moks 1981 mees M Eesti, Harju maakond
Tippvorm
430 Hanna-Maria Morel 1993 naine N Eesti, Harju maakond
Ilumimmud
431 Airi-Anu Mugur 1984 naine N Eesti, Harju maakond
Mine metsa
432 Sander Muhu 1982 mees M Eesti, Harju maakond
RIKSrahumeelsed
Riigi Infokommunikatsiooni SA
433 Tatjana Murkajeva 1965 naine N Eesti, Harju maakond
EDELWEISS
434 Liisi Mustkivi 1989 naine N Eesti, Harju maakond
ABB This Is The End
ABB
435 Inga Mustonen 1985 naine N Eesti, Harju maakond
MOOSIPALLID
436 Suryaraghavendran Muthukrishnan 1996 mees M Eesti, Harju maakond
437 Reilika Muuli 1989 naine N Eesti, Harju maakond
Maailmaparimad
438 Marjel Mõis 1992 naine N Eesti, Harju maakond
JM
439 Liia Mõrd 1987 naine N Eesti, Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Thorn Plus
440 Karl Mõttus 1988 mees M Eesti, Harju maakond
441 Cecilia-Martina Mägi 2000 naine N Eesti, Harju maakond
Mõnglid
442 Piret Mägi 1976 naine N Eesti, Harju maakond
PE2N
Riigi Tugiteenuste Keskus
443 Arvi Mägin 1969 mees M Eesti, Harju maakond
Floorin Jooksvad Meetrid
Floorin AS
444 Annika Mägipõld 1977 naine N Eesti, Harju maakond
ALATI LÕPUNI
445 Monica Mänd 1975 naine N Eesti, Harju maakond
Puhas energia III
AS Utilitas Tallinn
446 Kattre Männik 1992 naine N Eesti, Harju maakond
ABB Book&Go
ABB
447 Maido Märss 1987 mees M Eesti, Harju maakond
Should've Stayed In Excel
448 Elina Märtin 1992 naine N Eesti, Harju maakond
BC
449 Kermo Mölder 1998 mees M Eesti, Harju maakond
O-DOO-OO
450 Maarja Mölder 1989 naine N Eesti, Harju maakond
Ilumimmud
451 Lisett Münter 1986 naine N Eesti, Harju maakond
452 Maarja Müür 1990 naine N Eesti, Harju maakond
Ladies Circling Eesti
LCE
453 Anilkumar Nagavelli 1991 mees M Eesti, Harju maakond
454 Einar Namme 1965 mees M Eesti, Harju maakond
Profit Software OÜ 10257119
455 Ragnar Nauka 1987 mees M Eesti, Harju maakond
Bestway Grupp
Bestway Grupp OÜ
456 Aleksandr Nedorezov 1976 mees M Eesti, Harju maakond
457 Nikolay Nesterovich 1989 mees M Eesti, Harju maakond
458 Ardo Niinre 1949 mees M Eesti, Harju maakond
459 Tiina Niinre 1949 naine N Eesti, Harju maakond
Kiili Gümnaasium
460 Anastasia Niitmets 1994 naine N Eesti, Harju maakond
Team SN
461 Niina Nikitina 1976 naine N Eesti, Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool
462 Indrek Niklus 1977 mees M Eesti, Harju maakond
NOVE
Advokaadibüroo NOVE OÜ
463 Svetlana Nikolajeva 1985 naine N Eesti, Harju maakond
Reval
ABB
464 Raido Nikonorov 1985 mees M Eesti, Harju maakond
Bestway Grupp
Bestway Grupp OÜ
465 Obinna Olaoluwa Njoku 1990 mees M Eesti, Harju maakond
NOT FAST JUST FURIOUS
466 Helena Noor 1985 naine N Eesti, Harju maakond
467 Ants Noot 1969 mees M Eesti, Harju maakond
468 Marge Normet 1967 naine N Eesti, Harju maakond
MARU
469 Marek Nuka 1976 mees M Eesti, Harju maakond
Mine metsa
470 Aire Nurm 1978 naine N Eesti, Harju maakond
471 Kristi Nurmik 1988 naine N Eesti, Harju maakond
A-TEAM
472 Piret Nõmmela 1970 naine N Eesti, Harju maakond
EO Vaim
Välisministeerium
473 Margo Nõukas 1988 mees M Eesti, Harju maakond
Marumatk
474 Dea Oidekivi 1989 naine N Eesti, Harju maakond
Eksinud seenelised
475 Jekaterina Oja 1985 naine N Eesti, Harju maakond
MERIKOTKAS
476 Janika Ojakivi 1977 naine N Eesti, Harju maakond
477 Eveli Ojamäe-Veider 1978 naine N Eesti, Harju maakond
Maailmaparimad
478 Tuuli Ojasalu 1985 naine N Eesti, Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool
479 Katrin Olak 1972 naine N Eesti, Harju maakond
Kõnniklubi
480 Kristiina Omuk 1992 naine N Eesti, Harju maakond
RIK 3
481 Andres Oras 1990 mees M Eesti, Harju maakond
Playtech
482 Maarika Org 1990 naine N Eesti, Harju maakond
The Fabulous Five
483 Sirje Org 1956 naine N Eesti, Harju maakond
484 Evelin Orgmets 1973 naine N Eesti, Harju maakond
ABB Golden Girls
ABB
485 Rudolf Osman 1982 mees M Eesti, Harju maakond
486 Vlada Ozerova 1992 naine N Eesti, Harju maakond
KS Päike
487 Helen Otto 1980 naine N Eesti, Harju maakond
ABB Õ&O
ABB AS
488 Kristiina Ott-Rätsepp 1978 naine N Eesti, Harju maakond
Koogiklubi
Harku Vallavalitsus
489 Ksenia Ovtšinikova 1986 naine N Eesti, Harju maakond
VIRU HAMBAKLIINIK
490 Ave Paabel 1974 naine N Eesti, Harju maakond
Käib küll
491 Tiina Paalberg 1946 naine N Eesti, Harju maakond
Pirita
492 Käthlin Paas 1979 naine N Eesti, Harju maakond
Should've Stayed In Excel
493 Õnnela Paas 1979 naine N Eesti, Harju maakond
ABB AS
494 Markki Padar 1968 naine N Eesti, Harju maakond
LC SUPPLY
495 Kristi Paimla 1990 naine N Eesti, Harju maakond
KARJAVÄLJA LIDL
496 Märt Pais 1970 mees M Eesti, Harju maakond
Telegrupp
497 Eenok Pajanen 1993 mees M Eesti, Harju maakond
Floor In Motus
Floorin AS
498 Lilian Paju 1994 naine N Eesti, Saare maakond
499 Triinu Eleri Paju 1990 naine N Eesti, Harju maakond
TRIINUJAURMO
500 Urmo Paju 1989 mees M Eesti, Harju maakond
TRIINUJAURMO
501 Ly Pajur 1978 naine N Eesti, Harju maakond
502 Ivar Pajuste 1965 mees M Eesti, Harju maakond
KIIREM KUI 5G
503 Susanna Tuuli Pakaslahti 1994 naine N Eesti, Harju maakond
ABB Golden Girls
ABB
504 Egle Palk 1996 naine N Eesti, Harju maakond
Solita F5
MTÜ Spordiselts
Solita
505 Kersti Palu 1958 naine N Eesti, Harju maakond
K-Tiim
506 Silver Palu 1978 mees M Eesti, Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool
507 Anna Pankevitšjute 2001 naine N Eesti, Harju maakond
LIDLI JOOKSJAD
508 Viktoria Panova 1982 naine N Eesti, Harju maakond
509 Kaisa Papp 1991 naine N Eesti, Harju maakond
Telliskivi Tallad
510 Gerttu Pardla 1989 naine N Eesti, Tartu maakond
ABB TnE rütmirühm
ABB
511 Ilme Parik 1963 naine N Eesti, Harju maakond
512 Mart Parind 1992 mees M Eesti, Harju maakond
NOVE
Advokaadibüroo NOVE OÜ
513 Olivia Parmasto 1988 naine N Eesti, Harju maakond
Curious Furious
514 Jürgen Parts 1988 mees M Eesti, Harju maakond
EEK START: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna
515 Margus Parts 1978 mees M Eesti, Harju maakond
516 Julia Passetšnik 1988 naine N Eesti, Harju maakond
FIVEX
517 Jukka Matti Olavi Patrikainen 1969 mees M Eesti, Harju maakond
ABB LIIGUB
ABB spordiklubi
ABB
518 Helen Paul 1991 naine N Ecuador, Harju
ABB WOLF1
ABB
519 Maksim Pavlov 1984 mees M Eesti, Harju maakond
SUPERTALENT
520 Elsbet Pedaja 2001 naine N Eesti, Harju maakond
LATATARAD 605
521 Piia Pedras 1979 naine N Eesti, Harju maakond
522 Tuuli Pedras 1979 naine N Eesti, Harju maakond
523 Merilin Peetris 1993 naine N Eesti, Harju maakond
ABB fast snails
ABB AS
524 Lada Peikre 1963 naine N Eesti, Harju maakond
Statistikaamet
525 Signe Peipman 1972 naine N Eesti, Harju maakond
526 Nikita Pelageich 1987 mees M Eesti, Harju maakond
TMT
Tallinna Masinatehas OÜ
527 Piret Pent 1974 naine N Eesti, Harju maakond
528 Eerika Pentel 1970 naine N Eesti, Harju maakond
Käib küll
529 Brigita Perm 1993 naine N Eesti, Harju maakond
Koogiklubi
Harku Vallavalitsus
530 Kristina Pešehodko 1997 naine N Eesti, Harju maakond
531 Madis Peterson 1998 mees M Eesti, Harju maakond
Should've Stayed In Excel
532 Pille Pets 1985 naine N Eesti, Harju maakond
Ladies Circling Eesti
LCE
533 Dmitrii Pianichuk 1987 mees M Eesti, Harju maakond
534 Rauno Pihel 1996 mees M Eesti, Harju maakond
RIK 1
535 Agnes Pihelpuu 1975 naine N Eesti, Harju maakond
Sky Plus
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus
536 Mirjam Pihlak 1979 naine N Eesti, Harju maakond
Eleringi marjulised
537 Elen Piik 1979 naine N Eesti, Harju maakond
Maestro maja hambakliinik
MMHK
538 Tauri Piir 1989 mees M Eesti, Harju maakond
Anname gaasi
539 Kerly Piirsalu 1997 naine N Eesti, Harju maakond
Pirita
540 Marju Piirsalu 1964 naine N Eesti, Harju maakond
Pirita
541 Taavet Pilvar 1989 mees M Eesti, Harju maakond
Puhas energia II
AS Utilitas Tallinn
542 Peeter Plakk 1978 mees M Eesti, Harju maakond
Telegrupp
543 Irene Ploom 1967 naine N Eesti, Harju maakond
Karl Storz Estonia
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
544 Regina Poks 1992 naine N Eesti, Harju maakond
KIIREM KUI 5G
545 Katrin Poller 1989 naine N Eesti, Harju maakond
ABB
546 Kristi Poobus 1982 naine N Eesti, Harju maakond
BC
547 Kristina Poolak 1993 naine N Eesti, Harju maakond
DUALBAND
548 Tuuliki Poom 1986 naine N Eesti, Harju maakond
ABB LIIGUB
ABB spordiklubi
ABB
549 Vahur Pormeister 1984 mees M Eesti, Harju maakond
TEAM5
550 Morten Prikk 2005 mees M Eesti, Harju maakond
551 Tarmo Prikk 1967 mees M Eesti, Harju maakond
552 Pirjo-Victoria Pruuli 1976 naine N Eesti, Harju maakond
Terves kehas terve vaim
553 Maris Pulk 1991 naine N Eesti, Harju maakond
RIK 1
554 Veikko Puolakainen 1974 mees M Eesti, Harju maakond
NOVE
Advokaadibüroo NOVE OÜ
555 Irene Puusaar 1963 naine N Eesti, Harju maakond
Eleringi marjulised
556 Ruth Puusepp 1971 naine N Eesti, Harju maakond
557 Anette Põder 2006 naine N Eesti, Harju maakond
Mine metsa
558 Kaido Põder 1979 mees M Eesti, Harju maakond
Mine metsa
559 Kerlin Põder 1990 naine N Eesti, Harju maakond
IMMO
560 Elis Põld 1990 naine N Eesti, Harju maakond
561 Armand Põldoja 1963 mees M Eesti, Harju maakond
RB INFRA
562 Taisi Põllu 1989 naine N Eesti, Harju maakond
LIDL FOOT
563 Marleen Pärn 1999 naine N Eesti, Harju maakond
564 Tiina Pärtel 1993 naine N Eesti, Harju maakond
Öed
565 Külli Pööbo 1978 naine N Eesti, Harju maakond
LIDLI SUVITAJAD
566 Katrin Pööra 1972 naine N Eesti, Harju maakond
KENAM kõigist
EAS
567 Margit Püss 1965 naine N Eesti, Harju maakond
Maast lahti
568 Heili Püümann 1991 naine N Eesti, Harju maakond
NOVE
Advokaadibüroo NOVE OÜ
569 Anam Qureshi 1994 naine N Eesti, Harju maakond
ABB RetrofittEST
ABB
570 Kaarel Rahu 1976 mees M Eesti, Harju maakond
Puhas energia II
AS Utilitas Tallinn
571 Krista Raid 1971 naine N Eesti, Harju maakond
MTÜ Spordiselts
572 Ave Raide 1964 naine N Eesti, Harju maakond
Spordiselts MTÜ
573 Piret-Ireen Raidmets 1967 naine N Eesti, Harju maakond
KitmanThulema
574 Anni Raie 1989 naine N Eesti, Harju maakond
Hiired ja tihased
SA KIK
575 Triinu Raig 1988 naine N Eesti, Harju maakond
Mõnglid
576 Tiina Raja 1976 naine N Eesti, Harju maakond
Koogiklubi
Harku Vallavalitsus
577 Lemme Rajasalu-Pent 1971 naine N Eesti, Harju maakond
578 Krister Randver 1987 mees M Eesti, Harju maakond
Hiired ja tihased
SA KIK
579 Reelika Rannamaa 1993 naine N Eesti, Harju maakond
Fast & Curious
580 Karin Rannu 1974 naine N Eesti, Harju maakond
EO Vaim
Välisministeerium
581 Marika Ratassepp 1975 naine N Eesti, Harju maakond
Domus nomenklatuur
Domus Kinnisvara Vahendus OÜ
582 Heleri Ratt 1992 naine N Eesti, Harju maakond
583 Krista Rattus 1978 naine N Eesti, Harju maakond
Wolf Group'i Hundid
WG Hundid
Wolf Group OÜ
584 Lisette Raud 2001 naine N Eesti, Harju maakond
Eksinud seenelised
585 Sandra Raud 1996 naine N Eesti, Harju maakond
PIXIE DIXIES
586 Kadri Raudsepp 1984 naine N Eesti, Harju maakond
ABB LIIGUB
ABB spordiklubi
ABB
587 Jana Ravell 1973 naine N Eesti, Harju maakond
588 Riina Rebane 1955 naine N Eesti, Harju maakond
Wolf Group'i Hundid
WG Hundid
Wolf Group OÜ
589 Külli Reha 1986 naine N Eesti, Harju maakond
Telliskivi Tallad
590 Marge Rehepapp 1991 naine N Eesti, Harju maakond
IMAGINE POSSIBLE
591 Liis Reim 1987 naine N Eesti, Harju maakond
592 Helen Reinik 1984 naine N Eesti, Harju maakond
593 Kaisa Reivart 1995 naine N Eesti, Harju maakond
DISTANCEKILLERS
594 Eve Relvik 1959 naine N Eesti, Harju maakond
MTÜ Spordiselts
595 Kai Remmelkoor 1970 naine N Eesti, Harju maakond
**TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT**
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet
596 Rainer Renn 1980 mees M Eesti, Harju maakond
O-DOO-OO
597 Evelyn Renser 1981 naine N Eesti, Harju maakond
ABB Book&Go
ABB
598 Triin Reose 1980 naine N Eesti, Harju maakond
Jooksulõvid
599 Kristiina Repp 1971 naine N Eesti, Harju maakond
**TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT**
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet
600 Eduard Rešetov 1980 mees M Eesti, Harju maakond
Aadamad jooksus
601 Kristin Riiberk 1997 naine N Eesti, Rapla maakond
ABB
602 Pille Riimast 1984 naine N Eesti, Harju maakond
Storz Active Baby
MTÜ Stamina Spordiklubi
603 Silver Riismaa 1983 mees M Eesti, Harju maakond
EG Ehitus
604 Eve Riistop 1957 naine N Eesti, Harju maakond
Paap Suurmaa
605 Piret Riit 1980 naine N Eesti, Harju maakond
SUPERTALENT
606 Maria Rivero Zurita 1993 naine N Eesti, Harju maakond
A-TEAM
607 Alexander Rodionov 1986 mees M Eesti, Harju maakond
I Love Supersport
Interconnect Product Assembly AS
608 Sven Rohlin 1966 mees M Eesti, Harju maakond
PTA Esimene
609 Krista Rohula 1972 naine N Eesti, Harju maakond
610 Adina Rooba 1971 naine N Eesti, Harju maakond
Unifiedposti Leekivad Leemurid
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
611 Viljar Rooda 1989 mees M Eesti, Harju maakond
Telegrupp
612 Sander Rool 1974 mees M Eesti, Harju maakond
Anname gaasi
613 Kristina Rooma 1985 naine N Eesti, Harju maakond
614 Renee Roomet 1969 mees M Eesti, Harju maakond
Tipp ja Täpp
615 Jaana Roopa 1985 naine N Eesti, Harju maakond
616 Ivan Roos 1987 mees M Eesti, Harju maakond
IMMO
617 Reet Roosimägi 1983 naine N Eesti, Harju maakond
PTA Esimene
618 Kaarel Roostar 1989 mees M Eesti, Harju maakond
Floor In Motus
Floorin AS
619 Ruta Rosenfeld 1979 naine N Eesti, Harju maakond
620 Airi Rosimannus 1988 naine N Eesti, Harju maakond
Puhas energia II
AS Utilitas Tallinn
621 Signe Rosimannus 1991 naine N Eesti, Harju maakond
Playtech
622 Marek Ross 1991 mees M Eesti, Harju maakond
Aadamad jooksus
623 Marta Rudzka 1991 naine N Eesti, Harju maakond
KES TEGI?
624 Anu Ruuven 1969 naine N Eesti, Harju maakond
MARU
625 Merili Rämmel 1993 naine N Eesti, Harju maakond
ABB This Is The End
ABB
626 Ingrid Rämmeld 1971 naine N Eesti, Harju maakond
Maast lahti
627 Kaili Ränkel 1981 naine N Eesti, Harju maakond
ABB Välejalad
ABB
628 Reili Rüütel 1984 naine N Eesti, Harju maakond
ABB AS
629 Andrus Rüütelmaa 1972 mees M Eesti, Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool
630 Monika Rytberg 1976 naine N Eesti, Harju maakond
ALATI LÕPUNI
631 Kalle Saar 1988 mees M Eesti, Harju maakond
Kotzebue
632 Marianne Saar 1979 naine N Eesti, Harju maakond
Coats Eesti
633 Madis Saarma 1992 mees M Eesti, Harju maakond
634 Karin Saarnak 1986 naine N Eesti, Harju maakond
Maestro maja hambakliinik
MMHK
635 Siim Saaroja 1983 mees M Eesti, Harju maakond
Karl Storz Estonia
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
636 Karin Sahar-Lambinen 1987 naine N Eesti, Harju maakond
SUPERTALENT
637 Mikk-Erik Saidla 1990 mees M Eesti, Harju maakond
638 Helena Saks 2008 naine N Eesti, Harju maakond
.emt5
Telia SK
Telia
639 Laura Saks 2008 naine N Eesti, Harju maakond
.emt5
Telia SK
Telia
640 Raimond Saks 1960 mees M Eesti, Harju maakond
.emt5
Telia SK
Telia
641 Sandra Saks 1988 naine N Eesti, Harju maakond
EO Vägi
Eesti Välisministeerium
642 Mehin Salimli 2000 naine N Eesti, Harju maakond
NOT FAST JUST FURIOUS
643 Shirley Salm 1985 naine N Eesti, Harju maakond
RIK 1
644 Janell Salumäe 1991 naine N Eesti, Harju maakond
BLONDIINID UDUS
645 Triin Salumägi 1976 naine N Eesti, Harju maakond
IMMO
646 Kirstin Saluveer 1989 naine N Eesti, Harju maakond
Redgate Capitali jooksusõbrad
Redgate Capital
647 Lev Samarin 1987 mees M Eesti, Harju maakond
VALLATUD KALORID
648 Vadim Samson 1979 mees M Eesti, Harju maakond
Aadamad jooksus
649 Grethe Samun 1989 naine N Eesti, Harju maakond
Mõnglid
650 Siia Sannik 1983 naine N Eesti, Harju maakond
BC
651 Edgar Sarap 1986 mees M Eesti, Harju maakond
RIKSraksrull
Riigi Infokommunikatsiooni SA
652 Katriin Sarap 1988 naine N Eesti, Harju maakond
Team Lõheäri
Eksfisk OÜ
653 Liisbet Sarapuu 1995 naine N Eesti, Harju maakond
Eksinud seenelised
654 Jana Sarri 1980 naine N Eesti, Harju maakond
655 Alla Saul 1979 naine N Eesti, Harju maakond
ABB T.E.A.M RunForEst
ABB
656 Maarja-Liis Saul 1989 naine N Eesti, Harju maakond
Jooksulõvid
657 Anneli Schults 1967 naine N Eesti, Harju maakond
PTA Teine
658 Jaan Schults 1965 mees M Eesti, Harju maakond
659 Helina Seemen 1993 naine N Eesti, Harju maakond
KS nutikad
Karl Storz Video Endoscopy Estonia OÜ
660 Merelle Sein 1993 naine N Eesti, Harju maakond
Domus nomenklatuur
Domus Kinnisvara Vahendus OÜ
661 Olle Selliov 1974 mees M Eesti, Harju maakond
Aadamad jooksus
662 Dmitri Semjonov 1978 mees M Eesti, Harju maakond
Run4Fun
663 Dmytro Senchenko 1990 mees M Eesti, Harju maakond
664 Annemari Sepp 1994 naine N Eesti, Harju maakond
A-TEAM
665 Mari-Liis Seppago 2000 naine N Eesti, Harju maakond
O-DOO-OO
666 Sergei Serbin 1962 mees M Eesti, Harju maakond
HORNETS
667 Andrii Shchablyka 1988 mees M Eesti, Harju maakond
668 Muhammad Ibraheem Sherzad 1992 mees M Eesti, Harju maakond
TITAN
669 Sten-Eric Sibul 1993 mees M Eesti, Harju maakond
Gest
670 Kristiina Sigur 1974 naine N Eesti, Harju maakond
Redgate Capitali jooksusõbrad II
Redgate Capital
671 Taavi Siilbek 1986 mees M Eesti, Harju maakond
.emt5
Telia SK
Telia
672 Martin Siimer 1971 mees M Eesti, Harju maakond
673 Merli Siitan 1984 naine N Eesti, Harju maakond
Terves kehas terve vaim
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet
674 Rita Siitan 1976 naine N Eesti, Harju maakond
675 Riina Silk 1975 naine N Eesti, Harju maakond
Paju tee vanakesed
676 Marit Sillamaa 1986 naine N Eesti, Harjumaa
ABB
677 Raina Sillaots 1982 naine N Eesti, Harju maakond
Ladies Circling Eesti
LCE
678 Piret Simmo 1966 naine N Eesti, Harju maakond
679 Geily Sinijärv 1995 naine N Eesti, Harju maakond
Gest
680 Katre Sirk 1973 naine N Eesti, Harju maakond
Unifiedposti Mõnusad Mammutid
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
681 Katrin Sirtse 1979 naine N Eesti, Harju maakond
Puhas energia IV
AS Utilitas Tallinn
682 Merit Sisas 1994 naine N Eesti, Harju maakond
Puhas energia II
AS Utilitas Tallinn
683 Elerin Sisask 1985 naine N Eesti, Harju maakond
ABB
684 Katarina Sizõh 1982 naine N Eesti, Harju maakond
Storz Active Baby
MTÜ Stamina Spordiklubi
685 Kadri-Anna Sklave 1988 naine N Eesti, Harju maakond
ABB HR
ABB AS
686 Natalja Sleptšuk 1980 naine N Eesti, Harju maakond
AAALWAYS ON TOP
687 Allan Soikonen 1969 mees M Eesti, Harju maakond
.emt5
Telia SK
Telia
688 Inga Sokk 1980 naine N Eesti, Harju maakond
Maast lahti
689 Anita Sokolova 1987 naine N Eesti, Harju maakond
690 Sven Sommer 1969 mees M Eesti, Harju maakond
ABB
691 Kaie Soo 1957 naine N Eesti, Harju maakond
692 Anneli Soom 1976 naine N Eesti, Harju maakond
The Fabulous Five
693 Malle Soosaar 1988 naine N Eesti, Harju maakond
Tiim Biscuits
694 Christel Sootla 1968 naine N Eesti, Harju maakond
695 Pille-Riin Soots 1975 naine N Eesti, Harju maakond
Unifiedposti Mõnusad Mammutid
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
696 Elen Soppe 1990 naine N Eesti, Harju maakond
697 Mare Spitz 1959 naine N Eesti, Harju maakond
Telliskivi Tallad
698 Eliina Stafejev 1984 naine N Eesti, Harju maakond
KAKS NAIST JA KOER
699 Dmitri Stalnuhhin 1989 mees M Eesti, Harju maakond
while true run
700 Jekaterina Stepanova 1968 naine N Eesti, Harju maakond
FIVEX
701 Marina Stepanova 1984 naine N Eesti, Harju maakond
KS Päike
702 Kädi Streff 1980 naine N Eesti, Harju maakond
**TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT**
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet
703 Alla Suckovs 1963 naine N Eesti, Harju maakond
704 Enri Suimets 1997 mees M Eesti, Harju maakond
sABBatical
ABB
705 Maili Suurekivi 1995 naine N Eesti, Harju maakond
Floorin Jooksvad Meetrid
Floorin AS
706 Aire Suurkuusk 1966 naine N Eesti, Harju maakond
707 Paap Suurmaa 1946 mees M Eesti, Harju maakond
Paap Suurmaa
708 Kai Suurman 1966 naine N Eesti, Harju maakond
Floor In Motus
Floorin AS
709 Meeri Sõerd 1972 naine N Eesti, Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet
711 Made Sügis 1971 naine N Eesti, Harju maakond
TEELÕIKAJAD
712 Aveli Šmigelskite 1994 naine N Eesti, Harju maakond
MOOSIPALLID
713 Inna Zabalujeva 1972 naine N Eesti, Harju maakond
Puhas energia IV
AS Utilitas Tallinn
714 Oksana Zadonski 1964 naine N Eesti, Harju maakond
Vaggen
715 Irina Zadunaiskaja 1986 naine N Eesti, Harju maakond
IZJUM
716 Evelyn Zahrens 1977 naine N Eesti, Harju maakond
Sky Plus
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus
717 Wenjing Zhang 1982 naine N Eesti, Harju maakond
718 Nonna Zingfeld 1940 naine N Eesti, Harju maakond
stamina
719 Volodymyr Zublevskyi 1987 mees M Eesti, Harju maakond
720 Jelena Žuravel 1981 naine N Eesti, Harju maakond
721 Marianne Taberland 1972 naine N Eesti, Harju maakond
Puhas energia III
AS Utilitas Tallinn
722 Helen Tabur 1980 naine N Eesti, Harju maakond
Kaunid kaunimaks
723 Kaja Tael 1960 naine N Eesti, Harju maakond
EO Vaim
Välisministeerium
724 Laura Tael 1991 naine N Eesti, Harju maakond
LIDLI SUVITAJAD
725 Merle Sirje Tael 1997 naine N Eesti, Harju maakond
RIK 2
726 Ksenija Tajur 1989 naine N Eesti, Harju maakond
Unifiedposti Nobedad Nugised
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
727 Neeme Takk 1975 mees M Eesti, Harju maakond
EG Ehitus
728 Maris Taklai 1993 naine N Eesti, Harju maakond
RIK 1
729 Kristi Talbach 1981 naine N Eesti, Harju maakond
Unifiedposti Leekivad Leemurid
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
730 Annika Talijärv 1984 naine N Eesti, Harju maakond
Telliskivi Tallad
731 Rain Talvoja 1996 mees M Eesti, Harju maakond
sABBatical
ABB
732 Lauri Tamberg 1977 mees M Eesti, Harju maakond
ABB Drives MT
ABB
733 Andrus Tamm 1976 mees M Eesti, Harju maakond
Telegrupp
734 Einar Tamm 1957 mees M Eesti, Harju maakond
735 Ergo Tamm 1992 mees M Eesti, Harju maakond
TEELÕIKAJAD
736 Karmen Tamm 1996 naine N Eesti, Harju maakond
LIDL FOOT
737 Taavi Tamm 1982 mees M Eesti, Harju maakond
Peetri Maja
738 Talis Tamm 1994 mees M Eesti, Harju maakond
KS paras paar
Karl Storz Video Endoscopy Estonia
739 Eliis Tammela 1995 naine N Eesti, Harju maakond
Jooksulõvid
740 Sander Tammer 2001 mees M Eesti, Harju maakond
Eksinud seenelised
741 Peedu Tammistu 1990 mees M Eesti, Harju maakond
ROI OÜ
742 Kairit Tammoja 1974 naine N Eesti, Harju maakond
TH Tiigrid
743 Alexander Taranenko 1990 mees M Eesti, Harju maakond
AAALWAYS ON TOP
744 Liina Tarmisto 1976 naine N Eesti, Harju maakond
745 Evely Tarre 1977 naine N Eesti, Harju maakond
Do It Smart
746 Ergo Tars 1978 mees M Eesti, Harju maakond
RIT spordisõbrad
Riigi IKT Keskus
747 Miko Tasa 1983 mees M Eesti, Harju maakond
TH Tiigrid
748 Tea Tasa 1969 naine N Eesti, Harju maakond
PTA Esimene
749 Anna Tashlikovich 1994 naine N Eesti, Harju maakond
BC
750 Svetlana Tatarlõ 1981 naine N Eesti, Harju maakond
MERIKOTKAS
751 Eeva Tatter 1984 naine N Eesti, Harju maakond
Floorin Jooksvad Meetrid
Floorin AS
752 Hellika Teder 1986 naine N Eesti, Harju maakond
Terves kehas terve vaim
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet
753 Kristina Tee 1989 naine N Eesti, Harju maakond
Roheliikurid
Greencarrier Freight Services Estonia OÜ
754 Silva Teemets 1946 naine N Eesti, Harju maakond
755 Urmas Teeorg 1962 mees M Eesti, Harju maakond
756 Sandra-Lone Teesaar 1999 naine N Eesti, Harju maakond
LATATARAD 605
757 Hela Teesalu 1969 naine N Eesti, Harju maakond
Puhas energia IV
AS Utilitas Tallinn
758 Pille Tennokese 1976 naine N Eesti, Harju maakond
ABB
759 Richard Teppart 1991 mees M Eesti, Harju maakond
RIK 2
760 Kaidi Teppor-Roomet 1979 naine N Eesti, Harju maakond
Tipp ja Täpp
761 Sirje Terve 1961 naine N Eesti, Harju maakond
TEELÕIKAJAD
762 Kaja Tiit 1967 naine N Eesti, Harju maakond
Väledad põdrad
763 Üllar Tiit 1965 mees M Eesti, Harju maakond
Väledad põdrad
764 Riina Tiitson 1976 naine N Eesti, Harju maakond
BLONDIINID UDUS
765 Sten Tikerpe 1993 mees M Eesti, Harju maakond
NOVE
Advokaadibüroo NOVE OÜ
766 Kevin Tiks 1993 mees M Eesti, Harju maakond
USAINBOLT2
767 Oliver Tiks 1979 mees M Eesti, Harju maakond
RIK 2
768 Priit Tiks 1979 mees M Eesti, Tartu maakond
Lincona Konsult AS
769 Kai Timmusk 1972 naine N Eesti, Harju maakond
PTA Esimene
770 Maria Timofejeva 1986 naine N Eesti, Harju maakond
ABB
771 Viktoria Timohhina 1983 naine N Eesti, Harju maakond
Rituals
772 Helena Tipka 2000 naine N Eesti, Harju maakond
Terves kehas terve vaim
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet
773 Angela Tirp 1992 naine N Eesti, Harju maakond
ABB Välejalad
ABB
774 Eneken Titov 1977 naine N Eesti, Harju maakond
EEK ettevõtlikud
775 Tarmo Titov 1978 mees M Eesti, Harju maakond
Floor In Motus
Floorin AS
776 Silja Toimla 1978 naine N Eesti, Harju maakond
Ladies Circling Eesti
LCE
777 Hanna-Liina Toming 1997 naine N Eesti, Harju maakond
Redgate Capitali jooksusõbrad II
Redgate Capital
778 Evelin Toobal 1977 naine N Eesti, Harju maakond
MOOSIPALLID
779 Ragna Toom 1953 naine N Eesti, Harju maakond
PTA Teine
780 Annely Toomemäe 1978 naine N Eesti, Pärnu maakond
MTÜ Spordiselts
781 Eliise Toomeoja 1994 naine N Eesti, Harju maakond
VALLATUD KALORID
782 Jana Toomi 1975 naine N Eesti, Harju maakond
Telegrupi naisvõitlejad
783 Liina Toomlaid 1983 naine N Eesti, Harju maakond
BLONDIINID UDUS
784 Kadi Torila 1995 naine N Eesti, Harju maakond
Maestro maja hambakliinik
MMHK
785 Karel Torm 1978 mees M Eesti, Harju maakond
786 Laura Torri 1996 naine N Eesti, Harju maakond
RIK 3
787 Kristi Treier 1994 naine N Eesti, Harju maakond
ABB Wondersellid
ABB
788 Signe Trempi 1974 naine N Eesti, Harju maakond
ABB HR
ABB AS
789 Eva Dominica Trubetskoi 1982 naine N Eesti, Harju maakond
elustiilimeditsiin.ee
790 Ruth Trääder 1979 naine N Eesti, Harju maakond
VIRU HAMBAKLIINIK
791 Žanna Tšernetskaja 1978 naine N Eesti, Harju maakond
EG Ehitus
792 Anastassia Tšernõšova 1986 naine N Eesti, Harju maakond
ABB fast snails
ABB AS
793 Olga Tšumakova 1975 naine N Eesti, Harju maakond
PIXIE DIXIES
794 Moonika Tuhkanen 1980 naine N Eesti, Harju maakond
Solita F5
MTÜ Spordiselts
Solita
795 Marianna Tumanski 1987 naine N Eesti, Harju maakond
Käib küll
796 Marilin Tumanski 1995 naine N Eesti, Harju maakond
797 Freddi Turmann 1992 mees M Eesti, Harju maakond
RIKSraksrull
798 Raiko Tutt 1979 mees M Eesti, Harju maakond
Raiari
799 Margita Tuulik 1976 naine N Eesti, Harju maakond
ABB LIIGUB
ABB spordiklubi
ABB
800 Taimi Tõnisson 1981 naine N Eesti, Harju maakond
ABB T.E.A.M RunForEst
ABB
801 Toomas Tõnisson 1971 mees M Eesti, Harju maakond
802 Kaisa Tänover 1978 naine N Eesti, Harju maakond
Anname gaasi
803 Kristina Tärn 1982 naine N Eesti, Harju maakond
TMT
Tallinna Masinatehas OÜ
804 Jere Henri Töyryvuo 1990 mees M Eesti, Harju maakond
JM
805 Olga Uhabakin 1982 naine N Eesti, Harju maakond
EEK START: Sinu Tulevik Algab Reaalselt Täna
806 Birgit Uibu 1991 naine N Eesti, Pärnu maakond
Scoro Software OÜ
807 Aleksandra Ulm 1967 naine N Eesti, Harju maakond
DOUBLEA
808 Kaiti Ummelas 1988 naine N Eesti, Harju maakond
809 Killi Ummelas 1963 naine N Eesti, Harju maakond
MTÜ Spordiselts
810 Oksana Undusk 1981 naine N Eesti, Harju maakond
LIDL FOOT
811 Riinu Urban 1989 naine N Eesti, Harju maakond
812 Lilo Ustaal 1967 naine N Eesti, Harju maakond
RIKSraksrull
Riigi Infokommunikatsiooni SA
813 Keilika Uudikas 1988 naine N Eesti, Harju maakond
814 Janne Vagula 1988 naine N Eesti, Harju maakond
ABB
815 Kristiina Vaher 1972 naine N Eesti, Tartu maakond
ABB TnE rütmirühm
ABB
816 Sirli Vaher 1981 naine N Eesti, Harju maakond
817 Ita Vahi 1971 naine N Eesti, Harju maakond
Anname gaasi
818 Gitana Vahter 1985 naine N Eesti, Harju maakond
SUPERTALENT
819 Hanna Vahter 1995 naine N Eesti, Harju maakond
KEM
Keskkonnaministeerium
820 Erika Vahtmäe 1980 naine N Eesti, Harju maakond
Karl Storz Estonia
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
821 Kaisa Vahtra-Palok 1987 naine N Eesti, Lääne-Viru maakond
ABB
822 Reet Vaiga 1951 naine N Eesti, Harju maakond
Coats Eesti AS
823 Arie Vaigurand 1979 naine N Eesti, Harju maakond
Raiari
824 Marge Vaikjärv 1989 naine N Eesti, Tartu maakond
FitLife Eeden
Migrevention OÜ
825 Rein Vaimel 1982 mees M Eesti, Harju maakond
SuperSport - IPA
826 Laine Vain 1983 naine N Eesti, Harju maakond
Koogiklubi
Harku Vallavalitsus
827 Aljona Vaino 1991 naine N Eesti, Harju maakond
SÕÕRIK 604
828 Kristel Vaino 1982 naine N Eesti, Harju maakond
829 Egle Vainula 1978 naine N Eesti, Harju maakond
830 Tais Vakrõõm 1986 naine N Eesti, Harju maakond
**TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT**
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet
831 Toomas Vaks 1987 mees M Eesti, Harju maakond
Domus nomenklatuur
Domus Kinnisvara Vahendus OÜ
832 Barbi Valdmann 1982 naine N Eesti, Harju maakond
Ladies Circling Eesti
LCE
833 Valery Valdyrev 1978 mees M Eesti, Harju maakond
834 Antti Valkiainen 1975 mees M Eesti, Harju maakond
KitmanThulema
835 Liis Valma 1993 naine N Eesti, Harju maakond
DISTANCEKILLERS
836 Esmaeil Varasteh 1984 mees M Eesti, Harju maakond
Solita F5
MTÜ Spordiselts
Solita
837 Anni Sandra Varblane 1994 naine N Eesti, Harju maakond
Eksinud seenelised
838 Olev Vares 1965 mees M Eesti, Harju maakond
839 Kadri Varjend 1973 naine N Eesti, Harju maakond
ABB HR
ABB AS
840 Margit Vasser 1994 naine N Eesti, Harju maakond
LIDLI JOOKSJAD
841 Jevgeni Vassiljev 1981 mees M Eesti, Harju maakond
TMT
Tallinna Masinatehas OÜ
842 Jelena Vassiljeva 1979 naine N Eesti, Harju maakond
ABB
843 Madli Vatsfeldt 1997 naine N Eesti, Harju maakond
ABB Wondersellid
ABB
844 Andreas Veber 1991 mees M Eesti, Harju maakond
Kotzebue
845 Tanel Veeleid 1972 mees M Eesti, Harju maakond
MTÜ Spordiselts
846 Birgit Patrice Veer 1985 naine N Eesti, Harju maakond
Sky Plus
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus
847 Erki Veeroos 1977 mees M Eesti, Harju maakond
RB INFRA
848 Ergo Veevel 1988 mees M Eesti, Harju maakond
Tiim Biscuits
849 Tanel Veisson 1976 mees M Eesti, Harju maakond
Redgate Capitali jooksusõbrad II
Redgate Capital
850 Tatiana Velitškina 1979 naine N Eesti, Harju maakond
KS Päike
851 Jaanika Venkova 1995 naine N Eesti, Harju maakond
LATATARAD 605
852 Eda Veskimägi 1974 naine N Eesti, Harju maakond
853 Mare Veskimägi 1971 naine N Eesti, Harju maakond
Karl Storz Estonia
Karl Storz Video Endoscopy Estonia oü
854 Kristi Vettik 1977 naine N Eesti, Harju maakond
Wolf Group'i Hundid
WG Hundid
Wolf Group OÜ
855 Natalja Videl 1978 naine N Eesti, Harju maakond
856 Aivi Viht 1980 naine N Eesti, Harju maakond
857 Hannaliis Viibus 1987 naine N Eesti, Harju maakond
KitmanThulema
858 Taavi Viilukas 1981 mees M Eesti, Harju maakond
RIT spordisõbrad
Riigi IKT Keskus
859 Kristina Viirsaar 1992 naine N Eesti, Harju maakond
860 Kairi Viitung 1971 naine N Eesti, Harju maakond
K-Tiim
861 Riina Vilbiks 1963 naine N Eesti, Harju maakond
Tallinna Linnaehituse AS
862 Heleri Vilu 1998 naine N Eesti, Harju maakond
Väledad jalad
863 Liis-Erliken Vinne 1982 naine N Eesti, Harju maakond
Vinned
864 Mario Vinne 1982 mees M Eesti, Harju maakond
Vinned
865 Kristi Virkus 1970 naine N Eesti, Harju maakond
866 Ardi Vister 1967 mees M Eesti, Harju maakond
Seikleja
867 Kairi Vjatkin 1975 naine N Eesti, Harju maakond
Unifiedposti Leekivad Leemurid
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
868 Katri Voit 1975 naine N Eesti, Harju maakond
RIKSrahumeelsed
Riigi Infokommunikatsiooni SA
869 Märt Volmer 1966 mees M Eesti, Harju maakond
EO Vägi
Eesti Välisministeerium
870 Maie Vooglaid 1950 naine N Eesti, Harju maakond
871 Irina Voronina 1980 naine N Eesti, Harju maakond
872 Kairi Voss 1985 naine N Eesti, Harju maakond
873 Jelena Vozmilova 1986 naine N Eesti, Harju maakond
874 Gätlin Vunk 1978 naine N Eesti, Harju maakond
875 Erkki Vähi 1984 mees M Eesti, Harju maakond
Solita F5
MTÜ Spordiselts
Solita
876 Kristofer Vähi 1991 mees M Eesti, Harju maakond
Should've Stayed In Excel
877 Kaisa Välk 1976 naine N Eesti, Harju maakond
ABB Book&Go
ABB
878 Kristjan Värv 1978 mees M Eesti, Harju maakond
Puhas energia I
AS Utilitas Tallinn
879 Siret Väär 1988 naine N Eesti, Harju maakond
ABB
880 Heleen Vöörmann 1979 naine N Eesti, Harju maakond
Kotzebue
881 Rain Õisnurm 1982 mees M Eesti, Harju maakond
Domus eliit
Domus Kinnisvara Vahendus OÜ
882 Astrit Õispuu 1982 naine N Eesti, Harju maakond
MTÜ Spordiselts
883 Margen Õlijas 1984 naine N Eesti, Harju maakond
**TEADLIKUD TREENIJAD JOOKSEVAD AEGLASELT**
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet
884 Piret Õun 1979 naine N Eesti, Harju maakond
ABB Õ&O
ABB AS
885 Triin Üksvärav 1980 naine N Eesti, Harju maakond
Kaunid kaunimaks
886 Annelii Üprus 1977 naine N Eesti, Harju maakond
Telliskivi Tallad
887 Nodirkhon Yusupov 1991 mees M Eesti, Harju maakond
888 Merje Muiso 1974 naine N Eesti, Harju maakond
Helemeel
889 Eleri Kautlenbach 1982 naine N Eesti, Harju maakond
Helemeel
890 Lembe Reiman 1974 naine N Eesti, Harju maakond
Helemeel
891 Heddy Klasen 1980 naine N Eesti, Harju maakond
Helemeel
892 Taavi Audo 1994 mees M Eesti, Harju maakond
MKM Jooks!
893 Peep Bušin 1985 mees M Eesti, Harju maakond
MKM Jooks!
894 Marily Hendrikson 1978 naine N Eesti, Harju maakond
JAP
895 Margot Hinn 1993 naine N Eesti, Harju maakond
Mõnglid
896 Jürgen Kandar 1982 mees M Eesti, Harju maakond
Aeglased Teod
Tyre Mould Eesti OÜ
897 Kristjan Kaunissaare 1978 mees M Eesti, Harju maakond
MKM Jooks!
898 Marin Kõbu 1988 naine N Eesti, Harju maakond
Aeglased Teod
Tyre Mould Eesti OÜ
899 Kristjan Kruus 1992 mees M Eesti, Harju maakond
900 Laura Laaster 1993 naine N Eesti, Harju maakond
JAP
902 Mario Lambing 1977 mees M Eesti, Harju maakond
Kiiret pole
903 Aivar Müürsepp 1967 mees M Eesti, Harju maakond
904 Meelis Muuk-Adrat 1966 mees M Eesti, Harju maakond
905 Monika Pajuri 1986 naine N Eesti, Harju maakond
906 Krista Fazijev 1978 naine N Eesti, Harju maakond
MKM Kõnniklubi
907 Natalia Kond 1974 naine N Eesti, Harju maakond
908 Anu Põder 1984 naine N Eesti, Harju maakond
909 Alar Teras 1974 mees M Eesti, Harju maakond
ASAP
910 Anastassia Bukovskaja 1985 naine N Eesti, Harju maakond
Norte naised
911 Marija Drozdova 1986 naine N Eesti, Harju maakond
Norte naised
912 Ando Leppiman 1975 mees M Eesti, Harju maakond
ASAP
913 Annika Luiga 1974 naine N Eesti, Harju maakond
EO Vägi
914 Indrek Laineveer 1978 mees M Eesti, Harju maakond
Kiiret pole
915 Elsa Leiten 1975 naine N Eesti, Harju maakond
MKM Kõnniklubi
916 Henri Lindeberg 1987 mees M Eesti, Harju maakond
917 Taivo Linnamägi 1984 mees M Eesti, Harju maakond
Kiiret pole
918 Martin Mändla 1973 mees M Eesti, Harju maakond
919 Aljona Miljutina 1985 naine N Eesti, Harju maakond
Active Stars
920 Grete Miller 1995 naine N Eesti, Harju maakond
Norte naised
921 Sven Nurk 1982 mees M Eesti, Harju maakond
MKM Jooks!
922 Helen Nurmela 1982 naine N Eesti, Harju maakond
Aeglased Teod
Tyre Mould Eesti OÜ
923 Gertrud Pärn 2009 naine N Eesti, Harju maakond
Pärn
924 Kristi Pärn 1974 naine N Eesti, Harju maakond
Pärn
925 Berit Plado 1968 naine N Eesti, Harju maakond
ASAP
926 Märt Raaga 1984 mees M Eesti, Harju maakond
Aeglased Teod
Tyre Mould Eesti OÜ
927 Ines Elisabeth Raidma 2009 naine N Eesti, Harju maakond
(Kilp)konnad 2
928 Pirje Raidma 1972 naine N Eesti, Harju maakond
(Kilp)konnad 2
929 Helmuth Martin Reisner 1995 mees M Eesti, Harju maakond
JAP
930 Heldin Rikk 1981 naine N Eesti, Harju maakond
BC
931 Rauna Paula Runnel 1992 naine N Eesti, Harju maakond
JAP
932 Kadi Saks 1986 naine N Eesti, Harju maakond
JAP
933 Eela Samblik 1978 naine N Eesti, Harju maakond
Norte naised
934 Katre Siller 1993 naine N Eesti, Harju maakond
Norte naised
935 Margus Tähepõld 1978 mees M Eesti, Harju maakond
Kiiret pole
936 Terje Tammekivi 1971 naine N Eesti, Harju maakond
ASAP
937 Toomas Tilk 1977 mees M Eesti, Harju maakond
938 Tanel Tomson 1976 mees M Eesti, Harju maakond
ASAP
939 Irina Tšuklinova 1982 naine N Eesti, Harju maakond
Active Stars
940 Andres Uusma 1967 mees M Eesti, Harju maakond
MKM Jooks!
941 Tauno Vare 1974 mees M Eesti, Harju maakond
Kiiret pole
942 Pasi Pauli Juhani Viitala 1973 mees M Eesti, Harju maakond
Aeglased Teod
Tyre Mould Eesti OÜ
943 Kaili Kukumägi 1980 naine N Eesti, Harju maakond
944 Aivo Normak 1978 mees M Eesti, Harju maakond
945 Lilja Normak 1976 naine N Eesti, Harju maakond
946 Maiga Karlson 1967 naine N Eesti, Harju maakond
947 Hanna Karlson 2003 naine N Eesti, Harju maakond
948 Gerly Kostla 1980 naine N Eesti, Harju maakond
949 Heila Rosenfeldt 1983 naine N Eesti, Harju maakond
950 Avo Org 1952 mees M Eesti, Harju maakond
951 Liisbeth Traks 1988 naine N Eesti, Harju maakond
Enersense As

...