Et En

Stardinimekirjad

Vali distants:
Stardinimekiri seisuga 06.03.2021 15:01.

42 km stardinimekiri

Nr. Grupp Nimi Sünniaasta Sugu VKL Elukoht Võistkond/Organisatsioon
1 I grupp Martin Nassar 1993 mees M Eesti, Viljandi maakond
Alutaguse suusaklubi
MTÜ Alutaguse Suusaklubi
2 I grupp Timo Simonlatser 1986 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
Sportland SuusaAkadeemia
3 I grupp Martti Himma 1986 mees M Eesti, Harju maakond
Sparta Spordiselts
4 I grupp Eno Vahtra 1990 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
Alutaguse suusaklubi
MTÜ Alutaguse Suusaklubi
5 I grupp Mart Kevin Põlluste 1994 mees M Eesti, Tartu maakond
Sportland SuusaAkadeemia
6 I grupp Andres Kollo 1988 mees M Eesti, Harju maakond
Sportland SuusaAkadeemia
7 I grupp Vahur Teppan 1985 mees M Eesti, Tartu maakond
Sportland SuusaAkadeemia
8 I grupp Taavi Kaiv 1989 mees M Eesti, Harju maakond
ACTUAL PRINT
9 I grupp Sander Linnus 1991 mees M Eesti, Põlva maakond
Areal team
10 I grupp Taavi Lehemaa 1993 mees M Eesti, Harju maakond
Alutaguse suusaklubi
MTÜ Alutaguse Suusaklubi
11 I grupp Allar Soo 1991 mees M Eesti, Tartu maakond
Areal team
12 I grupp Juri Širokov 1987 mees M Eesti, Tartu maakond
SAINT GOBAIN GLASS ESTONIA
13 I grupp Raivo Sala 1970 mees M40 Eesti, Lääne maakond
One Way Afterski Team
14 I grupp Arvi Anton 1992 mees M Eesti, Tartu maakond
Team 30+
Viljandi Suusaklubi
15 I grupp Priit Kajari 1968 mees M40 Eesti, Harju maakond
Sparta Spordiselts
16 I grupp Virgo Karu 1967 mees M40 Eesti, Harju maakond
17 I grupp Rauno Pikkor 1978 mees M Eesti, Harju maakond
Team Mahe
18 I grupp Andres Juursalu 1982 mees M Eesti, Tartu maakond
Suusahullud (lisame treeningutele värvi!)
19 I grupp Meelis Rebane 1971 mees M40 Eesti, Harju maakond
20 I grupp Rait Pallo 1974 mees M40 Eesti, Valga maakond
Areal team
21 I grupp Raimo Salla 1987 mees M Eesti, Järva maakond
Türi Jõud
22 I grupp Siim Lehismets 1995 mees M Eesti, Valga maakond
Sportland SuusaAkadeemia
23 I grupp Kaidar Hussar 1971 mees M40 Eesti, Võru maakond
Areal team
24 I grupp Lauri Malsroos 1986 mees M Eesti, Harju maakond
Õhuvägi
25 I grupp Ago Veilberg 1963 mees M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
RAKVERE SIPLASED / CRAFT
26 I grupp Andreas Veerpalu 1994 mees M Eesti, Valga maakond
Sparta Spordiselts
27 I grupp Heleri Kivil 1977 naine N Eesti, Tartu maakond
Tartu Suusaklubi
28 I grupp Kaija Vahtra 1986 naine N Eesti, Harju maakond
29 I grupp Terje Piirmann 1980 naine N Eesti, Võru maakond
30 I grupp Jaak Teppan 1984 mees M Eesti, Tartu maakond
Suusahullud
31 I grupp Aimar Hussar 1981 mees M Eesti, Võru maakond
Areal team
32 I grupp Tanel Veski 1983 mees M Eesti, Tartu maakond
Extreme Sport
33 I grupp Hans Teearu 1991 mees M Eesti, Valga maakond
34 I grupp Allar Kivil 1976 mees M40 Eesti, Tartu maakond
Tartu Suusaklubi
35 I grupp Marko Helgand 1971 mees M40 Eesti, Põlva maakond
36 I grupp Kaupo Tammemäe 1995 mees M Eesti, Viljandi maakond
Sportland SuusaAkadeemia
37 I grupp Martin Luts 1997 mees M20 Eesti, Harju maakond
Nõmme Spordiklubi
38 I grupp Üllar Lillmets 1971 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
RAKVERE SIPLASED / CRAFT
Rakvere Siplased/CRAFT
39 I grupp Alar Savastver 1970 mees M40 Eesti, Harju maakond
40 I grupp Oleg Kovaljov 1964 mees M50 Eesti, Harju maakond
41 I grupp Andrus Kasekamp 1973 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
42 I grupp Aivar Ridamäe 1970 mees M40 Eesti, Harju maakond
Areal team
43 I grupp Janno Rodendau 1976 mees M40 Eesti, Järva maakond
44 I grupp Tarmo Neemela 1968 mees M40 Eesti, Harju maakond
EESTI SPORTLANE
45 I grupp Uku Peterson 1980 mees M Eesti, Harju maakond
Team TT
46 I grupp Tiit Orlovski 1981 mees M Eesti, Tartu maakond
47 I grupp Juri Kovaljov 1999 mees M17 Eesti, Harju maakond
48 I grupp Emeri Lepp 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
49 I grupp Tanel Tepaskent 1978 mees M Eesti, Harju maakond
Sparta Spordiselts
Sparta
50 I grupp Kaido Pesor 1970 mees M40 Eesti, Rapla maakond
51 I grupp Teet Jagomägi 1969 mees M40 Eesti, Tartu maakond
52 I grupp Hans-Kristen Rootalu 1996 mees M20 Eesti, Harju maakond
SK Biathlon/Esvika
53 I grupp Peep Kivil 1973 mees M40 Eesti, Ida-Viru maakond
Alutaguse suusaklubi
MTÜ Alutaguse Maraton
54 I grupp Cristian Anton 1995 mees M Eesti, Harju maakond
Team TT
55 I grupp Sairos Tamm 1993 mees M Eesti, Valga maakond
Karupesa Team
56 I grupp Rain Kuresoo 1984 mees M Eesti, Viljandi maakond
57 I grupp Kristjan Linnus 1993 mees M Eesti, Põlva maakond
Areal team
58 I grupp Uku Karing 1984 mees M Eesti, Järva maakond
59 I grupp Indrek Karolin 1973 mees M40 Eesti, Põlva maakond
SPORDIKLUBI METSASÕBRAD
Spordiklubi Metsasõbrad MTÜ
60 I grupp Jaanus Bauman 1976 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
RAKVERE SIPLASED / CRAFT
61 I grupp Ivo Tupits 1968 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
62 I grupp Priit Videvik 1972 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
RAKVERE SIPLASED / CRAFT
63 I grupp Aivar Lagenõmm 1972 mees M40 Eesti, Järva maakond
Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi
64 I grupp Paul Põldsaar 1976 mees M40 Eesti, Järva maakond
Suusagrupp/Tulepuu
65 I grupp Alar Reiska 1963 mees M50 Eesti, Võru maakond
66 I grupp Margus Kaasik 1970 mees M40 Eesti, Jõgeva maakond
67 I grupp Raio Piiroja 1979 mees M Eesti, Pärnu maakond
69 I grupp Urmas Kanep 1954 mees M60 Eesti, Harju maakond
70 I grupp Assar Jõepera 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
71 I grupp Urmas Jool 1964 mees M50 Eesti, Harju maakond
72 I grupp Ain Veemees 1979 mees M Eesti, Valga maakond
Karupesa Team
73 I grupp Roland Toome 1968 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
RAKVERE SIPLASED / CRAFT
74 I grupp Peeter Poopuu 1985 mees M Eesti, Harju maakond
ACTUAL PRINT
75 I grupp Karli Veelain 1993 mees M Eesti, Harju maakond
Suusahullud (lisame treeningutele värvi!)
Suusahullud
76 I grupp Meelis Jürisaar 1971 mees M40 Eesti, Harju maakond
77 I grupp Ragnar Kaasik 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
Jüri Jõud
78 I grupp Alar Krautman 1968 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
Krautmani Terviseakadeemia
79 I grupp Tarmo Selde 1964 mees M50 Eesti, Harju maakond
80 I grupp Kaivo Kiple 1976 mees M40 Eesti, Järva maakond
82 I grupp Jevgeni Voloshin 1951 mees M60 Eesti, Ida-Viru maakond
83 I grupp Priit Rooden 1975 mees M40 Eesti, Tartu maakond
84 I grupp Urmas Rajaver 1988 mees M Eesti, Harju maakond
MEREVÄGI
85 I grupp Hannes Veide 1976 mees M40 Eesti, Tartu maakond
SAINT GOBAIN GLASS ESTONIA
86 I grupp Karel Toss 1994 mees M Eesti, Viljandi maakond
87 I grupp Madis Sildvee 1978 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
88 I grupp Egert Lepiksaar 1999 mees M17 Eesti, Lääne-Viru maakond
Karupesa team
89 I grupp Janek Vana 1972 mees M40 Eesti, Tartu maakond
90 I grupp Andres Pae 1970 mees M40 Eesti, Tartu maakond
Suusahullud (lisame treeningutele värvi!)
Suusahullud
91 I grupp Villu Klesmann 1971 mees M40 Eesti, Harju maakond
MEREVÄGI
92 I grupp Alo Järve 1976 mees M40 Eesti, Tartu maakond
93 I grupp Reimo Leol 1977 mees M Eesti, Pärnu maakond
Suusaklubi Jõulu
94 I grupp Andre Pukk 1977 mees M Eesti, Harju maakond
VIIMSI RATTAKLUBI
95 I grupp Erkki Hummal 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
Sparta Spordiselts
Sparta
96 I grupp Kunnar Zirk 1976 mees M40 Eesti, Tartu maakond
97 I grupp Aivo Traks 1972 mees M40 Eesti, Harju maakond
KAITSEVÄE PEASTAAP
98 I grupp Alar Nigul 1965 mees M50 Eesti, Harju maakond
99 I grupp Avo Siilak 1970 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
SPORDIKLUBI METSASÕBRAD
100 I grupp Assar Tops 1970 mees M40 Eesti, Harju maakond
SK Los Toros
101 II grupp Argo Maasikmäe 1970 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
102 II grupp Erko Virgepuu 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
103 II grupp Toomas Jõgeva 1967 mees M40 Eesti, Harju maakond
104 II grupp Riho Keerme 1985 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
Jõhvi Motoklubi
105 II grupp Viktor Bõkov 1965 mees M50 Eesti, Ida-Viru maakond
106 II grupp Veljo Kattago 1968 mees M40 Eesti, Harju maakond
107 II grupp Oliver Tampuu 1985 mees M Eesti, Tartu maakond
108 II grupp Erki Täht 1968 mees M40 Eesti, Valga maakond
109 II grupp Targo Kalamees 1972 mees M40 Eesti, Harju maakond
Team TT
110 II grupp Priit Pullerits 1965 mees M50 Eesti, Tartu maakond
111 II grupp Kalev Vunk 1969 mees M40 Eesti, Tartu maakond
Suusahullud
112 II grupp Jaanus Tiisvend 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
EESTI SPORTLANE
113 II grupp Marko Lamp 1978 mees M Eesti, Tartu maakond
SAINT GOBAIN GLASS ESTONIA
114 II grupp Jüri Uha 1997 mees M20 Eesti, Viljandi maakond
Sakala Suusaklubi
115 II grupp Jüri Vahar 1967 mees M40 Eesti, Pärnu maakond
Suusaklubi Jõulu
SUKL Jõulu
116 II grupp Margus Lepp 1970 mees M40 Eesti, Ida-Viru maakond
Alutaguse Suusaklubi
117 II grupp Hanno Traks 1971 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
118 II grupp Andres Maarits 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
119 II grupp Margus Kaur 1968 mees M40 Eesti, Tartu maakond
120 II grupp Aivar Juhandi 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
Sparta Spordiselts
121 II grupp Mardo Moumets 1974 mees M40 Eesti, Lääne maakond
Sula
122 II grupp Indrek Petai 1980 mees M Eesti, Harju maakond
Team HOUSEFACTORY
123 II grupp Valentin Lunkov 1973 mees M40 Venemaa, St.Peterburg
ski team Northern Lights
124 II grupp Indrek Lepiksaar 1971 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
Delaval
125 II grupp Lars Riisalu 1981 mees M Eesti, Harju maakond
MEREVÄGI
126 II grupp Dmitry Parygin 1974 mees M40 Venemaa, Pskov region
Pskov Ski Team
127 II grupp Taavi Vahar 1993 mees M Eesti, Pärnu maakond
Suusaklubi Jõulu
128 II grupp Mart Norman 1972 mees M40 Eesti, Harju maakond
ProRunner
129 II grupp Andres Keär 1963 mees M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
Rakke
130 II grupp Daniel Koosma 1986 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
131 II grupp Marek Mägi 1977 mees M Eesti, Saare maakond
A2K
132 II grupp Margus Parts 1978 mees M Eesti, Harju maakond
Kiili Spordiklubi
133 II grupp Tiit Kollo 1964 mees M50 Eesti, Harju maakond
134 II grupp Andres Nurk 1973 mees M40 Eesti, Tartu maakond
Tartu Suusaklubi
135 II grupp Kalev Kalda 1989 mees M Eesti, Võru maakond
Sparta
136 II grupp Viljar Haav 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
VIIMSI RATTAKLUBI
137 II grupp Jaanus Robi 1973 mees M40 Eesti, Tartu maakond
138 II grupp Priit Kuuskla 1982 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
139 II grupp Indrek Valge 1991 mees M Eesti, Tartu maakond
140 II grupp Raivo Terve 1964 mees M50 Eesti, Harju maakond
141 II grupp Bruno Lippur 1973 mees M40 Eesti, Jõgeva maakond
142 II grupp Sille Rell 1970 naine N40 Eesti, Tartu maakond
143 II grupp Alar Abram 1972 mees M40 Eesti, Harju maakond
144 II grupp Andres Jaanikivi 1979 mees M Soome, Tuusula
Suusaakateemia
145 II grupp Meelis Laanemets 1979 mees M Eesti, Lääne-Virumaa
146 II grupp Raimo Rotberg 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
HARJUMAA RATTA- JA SUUSAKLUBI MTÜ
147 II grupp Tiina Idavain 1957 naine N50 Eesti, Järva maakond
Spordiklubi Metsasõbrad MTÜ
148 II grupp Ene Aigro 1960 naine N50 Eesti, Valga maakond
149 II grupp Jaanus Kütson 1980 mees M Eesti, Harju maakond
150 II grupp Alo Raudik 1970 mees M40 Eesti, Tartu maakond
Danske Spordiklubi
151 II grupp Ragnar Krooni 1980 mees M Eesti, Järva maakond
SAINT GOBAIN GLASS ESTONIA
152 II grupp Veiko Hintsov 1969 mees M40 Eesti, Harju maakond
153 II grupp Olivar Kits 1972 mees M40 Eesti, Harju maakond
KAITSEVÄE PEASTAAP
154 II grupp Janek Resev 1978 mees M Eesti, Harju maakond
155 II grupp Indrek Vait 1981 mees M Eesti, Harju maakond
156 II grupp Rasmus Pruul 1982 mees M Eesti, Harju maakond
MEREVÄGI
157 II grupp Silver Eensaar 1978 mees M Eesti, Harju maakond
158 II grupp Hannes Hermaküla 1969 mees M40 Eesti, Harju maakond
159 II grupp Vladimir Vinogradov 1966 mees M50 Eesti, Harju maakond
InFocus
160 II grupp Toomas Teesaar 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
161 II grupp Margus Maidre 1978 mees M Eesti, Rapla maakond
162 II grupp Arno Anton 1958 mees M50 Eesti, Tartu maakond
163 II grupp Mart Vernik 1977 mees M Eesti, Harju maakond
164 II grupp Priit Vakmann 1966 mees M50 Eesti, Valga maakond
165 II grupp Kaarel Kure 1984 mees M Eesti, Tartu maakond
166 II grupp Ilmar Raap 1969 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
Team 30+
167 II grupp Priit Tiidla 1991 mees M Eesti, Võru maakond
Tartu Suusaklubi
168 II grupp Raivo Sellik 1965 mees M50 Eesti, Harju maakond
169 II grupp Jan Raudsepp 1972 mees M40 Eesti, Harju maakond
EESTI SPORTLANE
170 II grupp Janek Jõgis 1971 mees M40 Eesti, Põlva maakond
171 II grupp Ermo Veelain 1962 mees M50 Eesti, Harju maakond
172 II grupp Rain Praks 1992 mees M Eesti, Harju maakond
MEREVÄGI
173 II grupp Cardo Soosaar 1975 mees M40 Eesti, Tartu maakond
174 II grupp Madis Moor 1988 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
175 II grupp Tiina Tiisler 1979 naine N Eesti, Põlva maakond
Tartu Rulluisuklubi
176 II grupp Erik Kirikmäe 1979 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
177 II grupp Andres Leosk 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
178 II grupp Kaspar Kelgo 1992 mees M Eesti, Järva maakond
Spordiklubi Metsasõbrad MTÜ
179 II grupp Romet Rindberg 1973 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
180 II grupp Ahto Vink 1969 mees M40 Eesti, Võru maakond
181 II grupp Veiko Artel 1971 mees M40 Eesti, Harju maakond
DSV Spordiklubi
182 II grupp Sergey Borisov 1964 mees M50 Eesti, Ida-Viru maakond
183 II grupp Hillar Valk 1945 mees M70 Eesti, Lääne-Viru maakond
VOC/Rattabaas
184 II grupp Rein Lehtmets 1968 mees M40 Eesti, Valga maakond
185 II grupp Tarmo Visnapuu 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
VIIMSI RATTAKLUBI
186 II grupp Markko Abel 1978 mees M Eesti, Harju maakond
Tartu Keegliklubi
187 II grupp Kalle Kukk 1970 mees M40 Eesti, Lääne maakond
188 II grupp Kristjan Savisikk 1985 mees M Eesti, Harju maakond
ACTUAL PRINT
189 II grupp Raul Maripuu 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
190 II grupp Tarmo Kärdi 1971 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
191 II grupp Marek Järve 1971 mees M40 Eesti, Harju maakond
192 II grupp Liis Jääger 1998 naine N20 Eesti, Tartu maakond
Karupesa Team
193 II grupp Raivo Erik 1968 mees M40 Eesti, Harju maakond
194 II grupp Marko Greenbaum 1979 mees M Eesti, Harju maakond
195 II grupp Karl Teearu 1955 mees M60 Eesti, Valga maakond
196 II grupp Aivar Angelstok 1967 mees M40 Eesti, Harju maakond
197 II grupp Guido Soodla 1967 mees M40 Eesti, Tartu maakond
Tartu suusaklubi
198 II grupp Heiki Prants 1964 mees M50 Eesti, Võru maakond
Võru Suusaklubi
199 II grupp Janno Greenbaum 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
200 II grupp Aleksander Pimenov 1958 mees M50 Eesti, Ida-Viru maakond
201 III grupp Martin Siimer 1971 mees M40 Eesti, Harju maakond
LiVal
202 III grupp Raido Kukk 1976 mees M40 Eesti, Tartu maakond
Suusahullud (sära silmis läbi talve!)
203 III grupp Margus Kaegas 1970 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
204 III grupp Jaak Urm 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
Serviti
205 III grupp Erki Parri 1983 mees M Eesti, Tartu maakond
Suusahullud (lisame treeningutele värvi!)
Suusahullud
206 III grupp Valdek Rohtma 1978 mees M Eesti, Harju maakond
VIIMSI RATTAKLUBI
207 III grupp Kalev Albri 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
Kärsad lumel
208 III grupp Andrus Danilov 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
209 III grupp Herkki Suurman 1965 mees M50 Eesti, Harju maakond
210 III grupp Reimo Moor 1984 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
211 III grupp Kuido Kond 1970 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
212 III grupp Priit Laidvee 1968 mees M40 Eesti, Võru maakond
213 III grupp Antti Roose 1964 mees M50 Eesti, Tartu maakond
214 III grupp Lauri Tikk 1972 mees M40 Eesti, Tartu maakond
215 III grupp Arne Sammel 1955 mees M60 Eesti, Viljandi maakond
216 III grupp Kalmer Koosapoeg 1972 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
217 III grupp Kalvo Kalmu 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
SAKU SUUSAKLUBI
218 III grupp Margus Tinno 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
velo clubbers
219 III grupp Mikk Jakobson 1989 mees M Eesti, Tartu maakond
220 III grupp Märt Kivila 1982 mees M Eesti, Tartu maakond
221 III grupp Markus Kaasik 1999 mees M17 Eesti, Jõgeva maakond
222 III grupp Jaanus Purga 1968 mees M40 Eesti, Ida-Viru maakond
223 III grupp Hardi Heinsar 1972 mees M40 Eesti, Valga maakond
Scoutspataljon Team
Scoutspataljon TeamKaitsevägi
224 III grupp Margus Kivirüüt 1979 mees M Eesti, Tartu maakond
Simuna SK
225 III grupp Riho Vaikmäe 1980 mees M Eesti, Põlva maakond
MX MANIA
226 III grupp Magnus Künnapas 1990 mees M Eesti, Harju maakond
227 III grupp Rain Jaaksoo 1983 mees M Eesti, Tartu maakond
SAINT GOBAIN GLASS ESTONIA
228 III grupp Jaanus Pulles 1964 mees M50 Eesti, Põlva maakond
Jaanus Pulles
229 III grupp Olavi Ründva 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
230 III grupp Anti Otsla 1968 mees M40 Eesti, Harju maakond
EESTI SPORTLANE
231 III grupp Kaido Hermat 1988 mees M Eesti, Harju maakond
A2K
232 III grupp Anti Looskari 1977 mees M Eesti, Harju maakond
233 III grupp Martin Suuroja 1971 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
Viitna Suusaklubi
234 III grupp Katrin Juurak 1982 naine N Soome, Uusimaa
Suusahullud (lisame treeningutele värvi!)
Suusahullud
235 III grupp Kalle Uiboleht 1971 mees M40 Eesti, Võru maakond
236 III grupp Tiit Kabonen 1960 mees M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
237 III grupp Jaanus Pino 1971 mees M40 Eesti, Tartu maakond
238 III grupp Indrek Reitsak 1977 mees M Eesti, Harju maakond
239 III grupp Andrus Prangli 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
240 III grupp Tarmo Eerik 1982 mees M Eesti, Harju maakond
VIIMSI RATTAKLUBI
241 III grupp Margus Mustimets 1969 mees M40 Eesti, Tartu maakond
Tartu Suusaklubi
242 III grupp Andrey Roop 1958 mees M50 Eesti, Ida-Viru maakond
243 III grupp Juhan Paabstel 1988 mees M Eesti, Harju maakond
244 III grupp Hardo Mõek 1979 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
245 III grupp Margus Raud 1969 mees M40 Eesti, Tartu maakond
Suusahullud
246 III grupp Alvar Asi 1968 mees M40 Eesti, Harju maakond
247 III grupp Jaanika Paalmäe 1986 naine N Eesti, Lääne maakond
Suusaklubi Sula
248 III grupp Ivo Värk 1974 mees M40 Eesti, Tartu maakond
249 III grupp Jaak Kümnik 1959 mees M50 Eesti, Harju maakond
Sparta
250 III grupp Taimar Tilgre 1963 mees M50 Eesti, Põlva maakond
251 III grupp Ahti Seire 1983 mees M Eesti, Järva maakond
252 III grupp Ander Adel 1977 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
Team 30+
253 III grupp Aare Pilvet 1971 mees M40 Eesti, Tartu maakond
254 III grupp Mihkel Laur 1984 mees M Eesti, Tartu maakond
255 III grupp Riho Vals 1970 mees M40 Eesti, Tartu maakond
256 III grupp Toomas Papstel 1977 mees M Eesti, Harju maakond
257 III grupp Jarek Jänese 1968 mees M40 Eesti, Harju maakond
258 III grupp Kaimo Maiste 1980 mees M Eesti, Viljandi maakond
259 III grupp Viktor Isakov 1955 mees M60 Venemaa, Pskov region
Pskov Ski Team
260 III grupp Alexey Mudrov 1960 mees M50 Venemaa, Pskov region
Pskov Ski Team
261 III grupp Airi Undrits 1982 naine N Eesti, Tartu maakond
262 III grupp Tauno Treier 1978 mees M Eesti, Harju maakond
263 III grupp Janno Nõmm 1980 mees M Eesti, Pärnu maakond
A2K
A2K SK
264 III grupp Marek Aarniste 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
EESTI ENERGIA SPORDIKLUBI
265 III grupp Jaanus Keerberg 1971 mees M40 Eesti, Järva maakond
Ambla Spordiklubi
266 III grupp Tarvo Treier 1982 mees M Eesti, Harju maakond
267 III grupp Urmet Hiiekivi 1968 mees M40 Eesti, Harju maakond
Agro93
268 III grupp Jürgo Raid 1970 mees M40 Eesti, Harju maakond
269 III grupp Rando Sui 1981 mees M Eesti, Harju maakond
Team TT
270 III grupp Andres Jaanus 1963 mees M50 Eesti, Harju maakond
EWK
271 III grupp Vjatseslav Umrihhin 1962 mees M50 Eesti, Ida-Viru maakond
272 III grupp Arno Pärna 1969 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
273 III grupp Ardo Virkebau 1981 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
274 III grupp Mare Ulp 1969 naine N40 Eesti, Harju maakond
Swedbank SK
275 III grupp Raul Olesk 1960 mees M50 Eesti, Tartu maakond
276 III grupp Valde Viiding 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
Hang Loose
277 III grupp Ergo Kilki 1969 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
278 III grupp Alar Maasik 1967 mees M40 Eesti, Harju maakond
279 III grupp Tiit Riisalo 1967 mees M40 Eesti, Harju maakond
280 III grupp Mihkel Kure 1984 mees M Eesti, Tartu maakond
281 III grupp Mart Välba 1959 mees M50 Eesti, Harju maakond
Eesti Worldloppeti Klubi
282 III grupp Marko Pruus 1979 mees M Eesti, Harju maakond
Saue SK
283 III grupp Ahto Selter 1970 mees M40 Eesti, Järva maakond
284 III grupp Aleksander Toots 1969 mees M40 Eesti, Harju maakond
285 III grupp Eve Piilmann 1964 naine N50 Eesti, Harju maakond
286 III grupp Ermo Kruuse 1976 mees M40 Eesti, Valga maakond
287 III grupp Tiit Puur 1960 mees M50 Eesti, Jõgeva maakond
288 III grupp Jarmo Kaasiku 1999 mees M17 Eesti, Järva maakond
AMBLA SPORDIKLUBI
289 III grupp Nadežda Poljakova 1946 naine N60 Eesti, Ida-Viru maakond
Narva Spordiveteranide Koondis
290 III grupp Meelis Palover 1975 mees M40 Eesti, Tartu maakond
Suusahullud (lisame treeningutele värvi!)
291 III grupp Leho Laja 1971 mees M40 Eesti, Harju maakond
SK Jooksupartner
292 III grupp Tarmo Maasing 1963 mees M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
293 III grupp Heiki Pensa 1959 mees M50 Eesti, Võru maakond
294 III grupp Elor Ilmet 1960 mees M50 Eesti, Järva maakond
Spordiklubi Metsasõbrad MTÜ
295 III grupp Taavi Tell 1971 mees M40 Eesti, Harju maakond
Areal Team
296 III grupp Priit Kaasik 1969 mees M40 Eesti, Ida-Viru maakond
Jõhvi RS
297 III grupp Raigo Saar 1983 mees M Eesti, Saare maakond
298 III grupp Martin Vinni 1987 mees M Eesti, Harju maakond
299 III grupp Johannes Ütsik 1969 mees M40 Eesti, Harju maakond
JYTS GROUP OÜ
300 III grupp Marti Pungits 1989 mees M Eesti, Võru maakond
301 IV grupp Bruno Tammaru 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
302 IV grupp Urmas Virkebau 1954 mees M60 Eesti, Ida-Viru maakond
303 IV grupp Egert Akenpärg 1986 mees M Eesti, Harju maakond
304 IV grupp Tauno Vare 1974 mees M40 Eesti, Pärnu maakond
305 IV grupp Mati Koppel 1960 mees M50 Eesti, Jõgeva maakond
SK ProRunner
306 IV grupp Vello Luts 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
Trismile
307 IV grupp Valmar Puistaja 1964 mees M50 Eesti, Tartu maakond
308 IV grupp Tõnu Henk 1961 mees M50 Eesti, Viljandi maakond
309 IV grupp Karl Oissar 1957 mees M50 Eesti, Jõgeva maakond
310 IV grupp Taavi Mõts 1981 mees M Eesti, Harju maakond
311 IV grupp Peep Põlluäär 1972 mees M40 Eesti, Harju maakond
312 IV grupp Aivo Rikka 1964 mees M50 Eesti, Põlva maakond
Spordiklubi Teerajaja MTÜ
313 IV grupp Silver Ambos 1958 mees M50 Eesti, Valga maakond
314 IV grupp Peeter Piirimägi 1979 mees M Eesti, Võru maakond
315 IV grupp Marko Allik 1984 mees M Eesti, Viljandi maakond
316 IV grupp Rainer Punga 1986 mees M Eesti, Tartu maakond
317 IV grupp Tarvo Jõeste 1970 mees M40 Eesti, Harju maakond
318 IV grupp Jaanus Altoja 1971 mees M40 Eesti, Ida-Viru maakond
319 IV grupp Einar Tooming 1970 mees M40 Eesti, Harju maakond
320 IV grupp Tarmo Leeman 1971 mees M40 Eesti, Harju maakond
ACTUAL PRINT
321 IV grupp Jüri Ellen 1970 mees M40 Eesti, Harju maakond
322 IV grupp Heiki Tomann 1980 mees M Eesti, Tartu maakond
323 IV grupp Kristjan Sahtel 1980 mees M Eesti, Tartu maakond
324 IV grupp Andres Lukkats 1970 mees M40 Eesti, Järva maakond
325 IV grupp Markku Paloniemi 1959 mees M50 Eesti, Ida-Viru maakond
326 IV grupp Alvar Leola 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
Sparta
327 IV grupp Peep Konrad 1972 mees M40 Eesti, Harju maakond
EESTI SPORTLANE
328 IV grupp Imre Märs 1974 mees M40 Eesti, Tartu maakond
329 IV grupp Mairolt Kakko 1968 mees M40 Eesti, Harju maakond
Aktiivikeskus MTÜ
330 IV grupp Allan Toim 1955 mees M60 Eesti, Harju maakond
331 IV grupp Elina Lasseron 1967 naine N40 Eesti, Harju maakond
EWK
332 IV grupp Marek Ainsam 1972 mees M40 Eesti, Harju maakond
EESTI SPORTLANE
333 IV grupp Robert Mälk 1970 mees M40 Eesti, Saare maakond
334 IV grupp Rain Tulp 1967 mees M40 Eesti, Rapla maakond
335 IV grupp Nikolay Nesterov 1956 mees M60 Eesti, Ida-Viru maakond
Narva Elektrijaamade Spordiklubi
336 IV grupp Jaak Kilmi 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
Eesti Sportlane
337 IV grupp Helges Mändmets 1949 mees M60 Eesti, Harju maakond
338 IV grupp Jaanus Adusoo 1970 mees M40 Eesti, Harju maakond
ACTUAL PRINT
339 IV grupp Kalju Vaikjärv 1954 mees M60 Eesti, Harju maakond
340 IV grupp Kristjan Pärna 1993 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
341 IV grupp Raigo Paas 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
342 IV grupp Kristina Uibo 1974 naine N40 Eesti, Harju maakond
343 IV grupp Björn Puna 1975 mees M40 Eesti, Tartu maakond
ProRunner
344 IV grupp Peeter Liik 1987 mees M Eesti, Tartu maakond
345 IV grupp Kalev Pipenberg 1954 mees M60 Eesti, Lääne-Viru maakond
346 IV grupp Kirke Saar 1979 naine N Eesti, Harju maakond
Elioni spordiklubi
347 IV grupp Marco Haas 1969 mees M40 Eesti, Harju maakond
SAQ SC
348 IV grupp Vello Voolaid 1963 mees M50 Eesti, Harju maakond
349 IV grupp Elen Kaupmees 1977 naine N Eesti, Harju maakond
Sparta
350 IV grupp Mati Jaaku 1962 mees M50 Eesti, Lääne maakond
351 IV grupp Priit Kampus 1977 mees M Eesti, Harju maakond
352 IV grupp Veiko Karp 1964 mees M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
353 IV grupp Lauri Evert 1978 mees M Eesti, Harju maakond
Team TT
354 IV grupp Juhan Änilane 1951 mees M60 Eesti, Viljandi maakond
355 IV grupp Marek Tammemäe 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
356 IV grupp Mati Saarend 1951 mees M60 Eesti, Lääne-Viru maakond
357 IV grupp Anu Kilki 1970 naine N40 Eesti, Lääne-Viru maakond
OpusCapita
358 IV grupp Marten Kuusmann 1999 mees M17 Eesti, Ida-Viru maakond
359 IV grupp Kaarel Tiganik 1953 mees M60 Eesti, Põlva maakond
Spordiklubi Metsasõbrad MTÜ
360 IV grupp Enn Kiiver 1956 mees M60 Eesti, Ida-Viru maakond
Alutaguse suusaklubi
361 IV grupp Gaabriel Tavits 1972 mees M40 Eesti, Tartu maakond
362 IV grupp Andres Viira 1967 mees M40 Eesti, Harju maakond
363 IV grupp Mari Hummal 1976 naine N40 Eesti, Tartu maakond
SK Jooksupartner
364 IV grupp Alari Rahumägi 1977 mees M Eesti, Harju maakond
Suusahullud (sära silmis läbi talve!)
365 IV grupp Udo Lüüs 1955 mees M60 Eesti, Tartu maakond
366 IV grupp Taivo Tolli 1981 mees M Eesti, Lääne maakond
X-Sport Team
367 IV grupp Hjalmar Konno 1970 mees M40 Eesti, Harju maakond
368 IV grupp Aivar Vonk 1957 mees M50 Eesti, Harju maakond
369 IV grupp Raivo Olgo 1970 mees M40 Eesti, Rapla maakond
370 IV grupp Signe Riisalo 1968 naine N40 Eesti, Harju maakond
371 IV grupp Tõnu Ernits 1974 mees M40 Eesti, Võru maakond
372 IV grupp Mari Punab 1968 naine N40 Eesti, Tartu maakond
373 IV grupp Jaanus Kaik 1977 mees M Eesti, Harju maakond
374 IV grupp Kaidu Kepp 1963 mees M50 Eesti, Järva maakond
375 IV grupp Tauno Ojasaar 1972 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
Simuna SK
376 IV grupp Härmo Haljaste 1973 mees M40 Eesti, Tartu maakond
Kaanoni SK
377 IV grupp Vahur Kahu 1970 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
378 IV grupp Raul Jalast 1971 mees M40 Eesti, Tartu maakond
379 IV grupp Tõnis Leier 1952 mees M60 Eesti, Rapla maakond
380 IV grupp Rita Kivila 1974 naine N40 Eesti, Tartu maakond
381 IV grupp Ivar Liivamägi 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
382 IV grupp Jaanus Treilmann 1972 mees M40 Eesti, Harju maakond
383 IV grupp Ago Käis 1953 mees M60 Eesti, Põlva maakond
384 IV grupp Vahur Vingisaar 1975 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
385 IV grupp Kaspar Lood 1985 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
386 IV grupp Kaido Kerik 1970 mees M40 Eesti, Harju maakond
387 IV grupp Sulev Salong 1956 mees M60 Eesti, Saare maakond
JK SARMA
388 IV grupp Mart Aimsalu 1969 mees M40 Eesti, Harju maakond
389 IV grupp Veikko Tamlak 1968 mees M40 Eesti, Harju maakond
390 IV grupp Juhan Paabstel 1959 mees M50 Eesti, Harju maakond
391 IV grupp Teet Kallakmaa 1965 mees M50 Eesti, Järva maakond
Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi
392 IV grupp Reine Koppel 1968 naine N40 Eesti, Jõgeva maakond
SK ProRunner
393 IV grupp Leo Härm 1947 mees M60 Eesti, Viljandi maakond
394 IV grupp Avo Kiir 1952 mees M60 Eesti, Ida-Viru maakond
Alutaguse Suusaklubi
395 IV grupp Taivo Blond 1970 mees M40 Eesti, Harju maakond
396 IV grupp Kristi Kelgo 1983 naine N Eesti, Harju maakond
Elioni Spordiklubi
397 IV grupp Siim Saidla 1981 mees M Eesti, Harju maakond
398 IV grupp Urmas Murumägi 1968 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
Spordiklubi Metsasõbrad MTÜ
399 IV grupp Ruth Pallo 1972 naine N40 Eesti, Harju maakond
400 IV grupp Kalle Kroon 1968 mees M40 Eesti, Ida-Viru maakond
401 V grupp Gennadi Jakovlev 1953 mees M60 Eesti, Ida-Viru maakond
402 V grupp Hillar Kaeval 1958 mees M50 Eesti, Jõgeva maakond
Õhuvägi
Kaitsevägi
403 V grupp Veljo Haube 1961 mees M50 Eesti, Harju maakond
404 V grupp Leili Prans 1951 naine N60 Eesti, Tartu maakond
405 V grupp Kristjan Õim 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
KAITSEVÄE PEASTAAP
406 V grupp Pjotr Aksjonov 1948 mees M60 Eesti, Ida-Viru maakond
407 V grupp Erik Pikkor 1976 mees M40 Eesti, Pärnu maakond
408 V grupp Aivo Sepp 1968 mees M40 Eesti, Harju maakond
409 V grupp Merit Rajas 1986 naine N Eesti, Tartu maakond
410 V grupp Aivar Rahno 1974 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
411 V grupp Vaike Tomann 1954 naine N60 Eesti, Tartu maakond
412 V grupp Hando Rannamägi 1977 mees M Eesti, Harju maakond
413 V grupp Arvi Suur 1970 mees M40 Eesti, Pärnu maakond
414 V grupp Helle Persitski 1966 naine N50 Eesti, Lääne-Viru maakond
SK ProRunner
415 V grupp Karel Krist 1978 mees M Eesti, Harju maakond
416 V grupp Tatiana Borisova 1969 naine N40 Eesti, Ida-Viru maakond
417 V grupp Hillar Vainjärv 1950 mees M60 Eesti, Harju maakond
418 V grupp Katrin Lang 1984 naine N Eesti, Tartu maakond
419 V grupp Tiit Sinisalu 1957 mees M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
420 V grupp Ave Nurk 1973 naine N40 Eesti, Tartu maakond
Tartu Suusaklubi
421 V grupp Üllar Juudas 1965 mees M50 Eesti, Harju maakond
422 V grupp Joosep Kinks 1987 mees M Eesti, Harju maakond
VIIMSI RATTAKLUBI
423 V grupp Mart Suursu 1975 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
424 V grupp Madis Rahu 1964 mees M50 Eesti, Harju maakond
425 V grupp Vallo Vardja 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
426 V grupp Villu Lükk 1980 mees M Eesti, Viljandi maakond
427 V grupp Rivo Tolli 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
428 V grupp Peep Nurm 1977 mees M Eesti, Tartu maakond
429 V grupp Jaanus Urb 1984 mees M Eesti, Harju maakond
430 V grupp Kert Kruusimägi 1981 mees M Eesti, Tartu maakond
431 V grupp Mati Mäe 1986 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
432 V grupp Gaido Kaeramaa 1968 mees M40 Eesti, Tartu maakond
433 V grupp Gerrit Kanarbik 1979 mees M Eesti, Rapla maakond
434 V grupp Urmas Roossaar 1977 mees M Eesti, Harju maakond
Sparta
435 V grupp Kaido Hanikat 1967 mees M40 Eesti, Harju maakond
Conviso
436 V grupp Tõnu Roosaar 1978 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
437 V grupp Vello Solna 1970 mees M40 Eesti, Harju maakond
Värska OK Peko
438 V grupp Helle Väärsi 1964 naine N50 Eesti, Lääne-Viru maakond
Spordiklubi Metsasõbrad MTÜ
439 V grupp Kalle Madis 1978 mees M Eesti, Harju maakond
440 V grupp Eero Liivrand 1965 mees M50 Eesti, Harju maakond
Täppsportlased
441 V grupp Neeme Nurm 1981 mees M Eesti, Tartu maakond
442 V grupp Jalmar Joosep Saar 1993 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
ÜMTR
443 V grupp Raine Hirve 1987 mees M Eesti, Harju maakond
Itella Logistics
444 V grupp Tõnis Prangli 1984 mees M Eesti, Harju maakond
445 V grupp Allar Lepik 1965 mees M50 Eesti, Pärnu maakond
446 V grupp Kristjan Krull 1981 mees M Eesti, Harju maakond
Fujitsu Estonia AS
447 V grupp Garri Krieger 1952 mees M60 Eesti, Harju maakond
448 V grupp Ojari Paas 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
VIIMSI RATTAKLUBI
449 V grupp Silver Palu 1978 mees M Eesti, Harju maakond
450 V grupp Villu Päärt 1972 mees M40 Eesti, Jõgeva maakond
451 V grupp Maili Kahu 1972 naine N40 Eesti, Viljandi maakond
452 V grupp Andrus Kompus 1958 mees M50 Eesti, Tartu maakond
453 V grupp Ülo Urb 1956 mees M60 Eesti, Harju maakond
454 V grupp Tarmo Napa 1990 mees M Eesti, Tartu maakond
455 V grupp Taavi Pae 1976 mees M40 Eesti, Tartu maakond
456 V grupp Oleg Chernov 1961 mees M50 Venemaa, Moscow region
457 V grupp Mihkel Maala 1961 mees M50 Eesti, Viljandi maakond
458 V grupp Ivo Valter 1966 mees M50 Eesti, Harju maakond
459 V grupp Kadri Maala 1990 naine N Eesti, Harju maakond
460 V grupp Matis Märtson 1965 mees M50 Eesti, Harju maakond
metsasõbrad
461 V grupp Rivo Reinson 1983 mees M Eesti, Harju maakond
462 V grupp Anu Malts 1961 naine N50 Eesti, Ida-Viru maakond
463 V grupp Mikk Rajaver 1988 mees M Eesti, Harju maakond
464 V grupp Reedik Kikkas 1981 mees M Eesti, Harju maakond
465 V grupp Priit Palmet 1971 mees M40 Eesti, Ida-Viru maakond
466 V grupp Eero Pärm 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
467 V grupp Kaarel Sirel 1975 mees M40 Eesti, Järva maakond
468 V grupp Ivo Kuusalu 1979 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
EUK Sport
469 V grupp Heino Märks 1971 mees M40 Eesti, Harju maakond
KAITSEVÄE PEASTAAP
470 V grupp Teet Ruuval 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
471 V grupp Andres Brakmann 1980 mees M Eesti, Harju maakond
472 V grupp Igor Lebedev 1958 mees M50 Venemaa, Pskov region
Pskov Ski Team
473 V grupp Ago Murakas 1973 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
474 V grupp Jüri Etverk 1977 mees M Eesti, Harju maakond
475 V grupp Sten Suuroja 1972 mees M40 Eesti, Rapla maakond
476 V grupp Kaire Uiboleht 1977 naine N Eesti, Võru maakond
477 V grupp Raul Raudsepp 1981 mees M Eesti, Harju maakond
Pühajärve Puhkekeskus
478 V grupp Peeter Voovere 1973 mees M40 Eesti, Tartu maakond
479 V grupp Margus Kivisild 1977 mees M Eesti, Tartu maakond
480 V grupp Paavo Nael 1972 mees M40 Eesti, Harju maakond
481 V grupp Indrek Tarum 1970 mees M40 Eesti, Ida-Viru maakond
Avinurme Suusaklubi
482 V grupp Mait Kuldmaa 1969 mees M40 Eesti, Harju maakond
483 V grupp Karin Tamm 1975 naine N40 Eesti, Pärnu maakond
Jõulu
484 V grupp Rauno Randma 1990 mees M Eesti, Tartu maakond
485 V grupp Indrek Roasto 1980 mees M Eesti, Harju maakond
486 V grupp Urmas Volens 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
487 V grupp Hannes Soo 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
488 V grupp Jaak Peterson 1969 mees M40 Eesti, Harju maakond
489 V grupp Mait Kommusaar 1984 mees M Eesti, Tartu maakond
490 V grupp Ivo Linask 1977 mees M Eesti, Harju maakond
491 V grupp Lauri Säärits 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
492 V grupp Taavi Tamm 1978 mees M Eesti, Harju maakond
493 V grupp Eerik Heldna 1977 mees M Eesti, Harju maakond
494 V grupp Jaanis Palm 1984 mees M Eesti, Harju maakond
495 V grupp Tambet Tõnisson 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
496 V grupp Eerik Lossmann 1964 mees M50 Eesti, Harju maakond
497 V grupp Indrek Tammiku 1959 mees M50 Eesti, Harju maakond
498 V grupp Sven-Erik Soosaar 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
499 V grupp Andres Korjus 1946 mees M70 Eesti, Harju maakond
500 V grupp Signe Kaasik 1972 naine N40 Eesti, Tartu maakond
501 VI grupp Eedi Sepp 1978 mees M Eesti, Harju maakond
502 VI grupp Eva Lepik 1968 naine N40 Eesti, Pärnu maakond
503 VI grupp Leonid Malikov 1979 mees M Eesti, Harju maakond
504 VI grupp Margit Vaarma 1982 naine N Eesti, Lääne-Viru maakond
Kaitsevägi, 1.jalaväebrigaad
505 VI grupp Kullar Viimne 1980 mees M Eesti, Harju maakond
KAITSEVÄE PEASTAAP
506 VI grupp Sven Põldme 1982 mees M Eesti, Harju maakond
507 VI grupp Kaupo Püvi 1968 mees M40 Eesti, Harju maakond
508 VI grupp Raines Laul 1981 mees M Eesti, Tartu maakond
SAINT GOBAIN GLASS ESTONIA
509 VI grupp Boris Možžechkov 1945 mees M70 Venemaa, Moskva
510 VI grupp Kaspar Kala 1989 mees M Eesti, Harju maakond
511 VI grupp Ants-Aarne Viirmaa 1969 mees M40 Eesti, Harju maakond
512 VI grupp Siim Talsi 1984 mees M Eesti, Harju maakond
513 VI grupp Alar Rääst 1980 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
514 VI grupp Eike Simmer 1968 naine N40 Eesti, Harju maakond
515 VI grupp Katri Leskelä 1979 naine N Eesti, Ida-Viru maakond
516 VI grupp Jaanus Silland 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
517 VI grupp Meelis Paumets 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
VIIMSI RATTAKLUBI
518 VI grupp Siim Sander Sarri 1990 mees M Eesti, Harju maakond
519 VI grupp Erni Kask 1979 mees M Eesti, Tartu maakond
520 VI grupp Evgeny Sokolov 1941 mees M70 Eesti, Ida-Viru maakond
SK Narva FIRN
521 VI grupp Karli Oja 1967 mees M40 Eesti, Ida-Viru maakond
522 VI grupp Vladislav Sikanov 1973 mees M40 Venemaa, Pskov region
Pskov Ski Team
523 VI grupp Vasily Shikhranov 1951 mees M60 Eesti, Ida-Viru maakond
524 VI grupp Aive Mõttus 1967 naine N40 Eesti, Harju maakond
525 VI grupp Elmar Ekholm 1966 mees M50 Eesti, Tartu maakond
526 VI grupp Raido Rüütli 1986 mees M Eesti, Võru maakond
527 VI grupp Oleg Košik 1985 mees M Eesti, Tartu maakond
528 VI grupp Marti Kuusik 1970 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
EUK Sport
529 VI grupp Jaak Männik 1953 mees M60 Eesti, Harju maakond
530 VI grupp Roland Saarepuu 1997 mees M20 Eesti, Võru maakond
531 VI grupp Silver Taberland 1975 mees M40 Eesti, Ida-Viru maakond
532 VI grupp Merilin Jürisaar 2000 naine N17 Eesti, Harju maakond
533 VI grupp Andres Metsoja 1978 mees M Eesti, Pärnu maakond
534 VI grupp Vello Kilp 1961 mees M50 Eesti, Põlva maakond
535 VI grupp Gerly Vahe 1977 naine N Eesti, Harju maakond
Sparta
536 VI grupp Katrin Varik 1979 naine N Eesti, Harju maakond
Sparta
537 VI grupp Sven Kask 1990 mees M Eesti, Tartu maakond
538 VI grupp Siim Kadak 1982 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
SK Xdream
539 VI grupp Johan Hagelberg 1998 mees M20 Eesti, Harju maakond
540 VI grupp Rivo Kaldvee 1979 mees M Eesti, Harju maakond
541 VI grupp Alexander Tishchenkov 1952 mees M60 Eesti, Harju maakond
542 VI grupp Argen Int 1999 mees M17 Eesti, Lääne-Viru maakond
KF Suusaklubi
543 VI grupp Kirsti Risthein 1972 naine N40 Eesti, Harju maakond
Sparta
544 VI grupp Holger Roonemaa 1983 mees M Eesti, Harju maakond
545 VI grupp Timo Kullerkupp 1982 mees M Eesti, Harju maakond
546 VI grupp Mihkel Sepp 1982 mees M Eesti, Tartu maakond
547 VI grupp Bret-Gregor Maidre 1999 mees M17 Eesti, Rapla maakond
548 VI grupp Margus Siilik 1984 mees M Eesti, Põlva maakond
549 VI grupp Lea Niinepuu 1974 naine N40 Eesti, Harju maakond
Sparta
550 VI grupp Riho Mõtlep 1980 mees M Eesti, Saare maakond
551 VI grupp Mart Saar 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
552 VI grupp Villu Toom 1990 mees M Eesti, Harju maakond
553 VI grupp Jüri Marcinkevicz 1966 mees M50 Eesti, Harju maakond
1001 IX grupp Ulvar Pavlov 1964 mees M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
RAKVERE SIPLASED / CRAFT
1002 IX grupp Sulev Muru 1957 mees M50 Eesti, Võru maakond
1003 IX grupp Indrek Pak 1971 mees M40 Eesti, Harju maakond
1004 IX grupp Arvo Raja 1961 mees M50 Eesti, Harju maakond
1005 IX grupp Kaarel Toss 1952 mees M60 Eesti, Viljandi maakond
1008 IX grupp Agu Lipping 1943 mees M70 Eesti, Harju maakond
1009 IX grupp Juhan Lukk 1949 mees M60 Eesti, Lääne maakond
SK Sula
1010 IX grupp Priidu Priks 1937 mees M70 Eesti, Ida-Viru maakond
1011 IX grupp Heini Tammik 1953 mees M60 Eesti, Tartu maakond

...