Et En
Ava võistluse menüü
Üldinfo Registreerunud Stardinimekirjad Tulemused Kommentaarid

Stardinimekirjad

Stardinimekiri seisuga 19.07.2024 23:56.

10. ETAPP / Pirita - Kloostrimets stardinimekiri

Nr. Nimi Sünniaasta Sugu VKL Elukoht Võistkond/Organisatsioon
1 Riina Aamisepp 1970 naine N Eesti, Harju maakond
2 Helen Aariste 1976 naine N Eesti, Harju maakond
3 Kätrin Aas 1984 naine N Eesti, Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni SA
4 Anne Aaver 1971 naine N Eesti, Harju maakond
ABB AS
5 Ilze Abola 1978 naine N Eesti, Harju maakond
Eesti Gaas AS
6 Riin Agur 1988 naine N Eesti, Harju maakond
Elisa Spordiklubi
Elisa Eesti AS
7 Maria Alajõe 1969 naine N Eesti, Harju maakond
8 Anni Alas 1990 naine N Eesti, Harju maakond
9 Ainar Albi 1977 mees M Eesti, Harju maakond
Saint-Gobain Eesti AS
10 Karin Alliksaar 1965 naine N Eesti, Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni SA
11 Mari Andresen 1990 naine N Eesti, Harju maakond
Eesti Gaas AS
12 Deniss Anissimov 1977 mees M Eesti, Harju maakond
Eesti Gaas
13 Arvo Anni 1952 mees M Eesti, Harju maakond
14 Jane Anton 1971 naine N Eesti, Harju maakond
15 Maria Anton 1996 naine N Eesti, Harju maakond
ABB AS
16 Anneli Arm 1981 naine N Eesti, Harju maakond
17 Kristin Arm 1972 naine N Eesti, Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus
18 Kätlin Arras 1983 naine N Eesti, Harju maakond
Spordiselts mtü
Kätlin Arras
19 Raido Marek Arro 1987 mees M Eesti, Harju maakond
ABB AS
20 Mari Arusoo 1992 naine N Eesti, Harju maakond
Liivide Spordiklubi
Tallinna Halduskohus
21 Marit Aus 1987 naine N Eesti, Harju maakond
Välisministeerium
22 Ketlin Bachmann 1979 naine N Eesti, Harju maakond
Elisa Spordiklubi
Elisa Eesti AS
23 Jekaterina Belazer 1988 naine N Eesti, Harju maakond
SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla Verekeskus
24 Rasmus Berens 1993 mees M Eesti, Harju maakond
AS Eesti Varude Keskus
25 Kaiti Birk 1984 naine N Eesti, Harju maakond
Inspired SK
Inspired Universal McCann OÜ
26 Roman Bogdanovitš 1979 mees M Eesti, Harju maakond
Eesti Gaas AS
27 Kati Borkman 1984 naine N Eesti, Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni SA
28 Marina Borovkova 1989 naine N Eesti, Harju maakond
ABB AS
29 Piret Bremet 1966 naine N Eesti, Harju maakond
30 Birgit Burring 1980 naine N Eesti, Harju maakond
Domus Kinnisvara Vahendus OÜ
31 Viktoria Burtin 1986 naine N Eesti, Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet
32 Jelena Butajeva 1985 naine N Eesti, Harju maakond
Eesti Gaas
33 Brit Bärengrub 1985 naine N Eesti, Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni SA
34 Juri Djomin 1986 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
TECHNO SERV OÜ
35 Anastassia Doronina 1982 naine N Eesti, Harju maakond
SuperSport - IPA
Interconnect Product Assembly
36 Natalia Družinina 1976 naine N Eesti, Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus
37 Mirjam Helena Eerma 1995 naine N Eesti, Pärnu maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus
38 Urmas Eigla 1972 mees M Eesti, Harju maakond
Välisministeerium
39 Karmen Ekbaum 1995 naine N Eesti, Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus
40 Väino Ellamik 1971 mees M Eesti, Harju maakond
Softsystems OÜ
41 Jenni Karoliina Eloranta 1975 naine N Eesti, Harju maakond
ABB AS
42 Margot Endjärv 1968 naine N Eesti, Harju maakond
Välisministeerium
43 Anne Ensling 1965 naine N Eesti, Harju maakond
44 Sven Ersling 1977 mees M Eesti, Harju maakond
Lincona Konsult AS
45 Heddy Estam 1999 naine N Eesti, Harju maakond
Harku Vallavalitsus
46 Krista Fazijev 1978 naine N Eesti, Harju maakond
47 Elena Fedorova 1987 naine N Eesti, Harju maakond
ABB AS
48 Karit Freienthal 1988 naine N Eesti, Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus
49 Laura Freivald-Heapost 1994 naine N Eesti, Harju maakond
Regionaal- ja Põllumajandusministeerium
50 Maris Gerndorf 1989 naine N Eesti, Harju maakond
51 Helmi Ulrika Gomankova 1995 naine N Eesti, Harju maakond
52 Monika Grinfeld 1976 naine N Eesti, Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
53 Renate Gross 1990 naine N Eesti, Harju maakond
Välisministeerium
54 Kertu Hanni 1985 naine N Eesti, Harju maakond
Tallinna Muusika- ja Balletikool
55 Eliis Hanschmidt 1996 naine N Eesti, Harju maakond
ABB AS
56 Triin Hatsukov 1979 naine N Eesti, Harju maakond
57 Risto Heapost 1991 mees M Eesti, Harju maakond
Regionaal- ja Põllumajandusministeerium
58 Ott Heidmets 1983 mees M Eesti, Harju maakond
59 Hanna-Liis Heinla 1995 naine N Eesti, Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet
60 Joonas Hendre 1982 mees M Eesti, Harju maakond
TALLINNA LINNAVARAAMET
61 Marily Hendrikson 1978 naine N Eesti, Harju maakond
62 Peeter Hendrikson 1967 mees M Eesti, Harju maakond
Softsystems OÜ
63 Mari Hiiemaa 1986 naine N Eesti, Harju maakond
KARKAT FASHION OU
64 Rene Rasmus Hiiu 1993 mees M Eesti, Harju maakond
Tallinna notar Mall Vendel notaribüroo
65 Einar Hillep 1970 mees M Eesti, Harju maakond
Justiitsministeerium
66 Reine Hindrekus-Koppel 1991 naine N Eesti, Harju maakond
67 Siret Hinno 1993 naine N Eesti, Harju maakond
ABB AS
68 Katrin Horn 1971 naine N Eesti, Harju maakond
KARKAT FASHION OU
69 Ave Horn-Kaha 1977 naine N Eesti, Harju maakond
KARKAT FASHION OU
70 Ly Hõbe 1977 naine N Eesti, Harju maakond
71 Triinu Hänilane 1978 naine N Eesti, Harju maakond
i
72 Heigo Härmas 1981 mees M Eesti, Harju maakond
Tallinna linn
73 Merli Ilm 1999 naine N Eesti, Harju maakond
ABB AS
74 Airi Ilves 1970 naine N Eesti, Harju maakond
75 Kaidi Ilves 1979 naine N Eesti, Harju maakond
76 Kerttu Jaanimägi 1979 naine N Eesti, Hiiu maakond
Dagöplast AS
77 Sirli Jakobson 1988 naine N Eesti, Harju maakond
SA KIK
78 Aleksandra Jakovtšenko 1987 naine N Eesti, Harju maakond
Tallinna Mahtra Põhikool
79 Ööle Janson 1979 naine N Eesti, Harju maakond
SA KIK
80 Alar Jasner 1983 mees M Eesti, Harju maakond
81 Nadežda Jasnovskaja 1980 naine N Eesti, Harju maakond
82 Andrus Jauk 1967 mees M Eesti, Harju maakond
Eesti Gaas AS
83 Monika Jeenas 1969 naine N Eesti, Harju maakond
84 Liis Johanson 2001 naine N Eesti, Harju maakond
85 Xenia Joost 1983 naine N Eesti, Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni SA
86 Timo Juhanson 1996 mees M Eesti, Harju maakond
87 Jüri Juhansoo 1957 mees M Eesti, Harju maakond
88 Marianne Juhansoo 1956 naine N Eesti, Harju maakond
89 Igor Jurjev 1986 mees M Eesti, Harju maakond
ABB AS
90 Hannes Juuse 1969 mees M Eesti, Harju maakond
91 Jane-Jaanika Jõenurm 1974 naine N Eesti, Harju maakond
11124461
92 Heli Ann Jõesoo 1962 naine N Eesti, Harju maakond
Stell Eesti AS
93 Tiiu Jõeäär 1968 naine N Eesti, Harju maakond
Stell Eesti AS
94 Mihkel Jõgi 1989 mees M Eesti, Harju maakond
Anora Estonia AS
95 Emili Järv 1999 naine N Eesti, Harju maakond
ABB AS
96 Marleen Järvela 1983 naine N Eesti, Harju maakond
Inspired SK
Inspired Universal McCann OÜ
97 Liis Jääger 1981 naine N Eesti, Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet
98 Jane Jürgenson 1984 naine N Eesti, Harju maakond
Domus Kinnisvara Vahendus OÜ
99 Heigo Jürisoo 1977 mees M Eesti, Tartu maakond
Auroom OÜ
100 Kadri Jürjan 1989 naine N Eesti, Harju maakond
ABB AS
101 Sulev Jürna 1984 mees M Eesti, Harju maakond
Eesti Gaas AS
102 Merle Kaas 1975 naine N Eesti, Harju maakond
Inspired SK
Inspired Universal McCann OÜ
103 Annika Kaasik 1985 naine N Eesti, Harju maakond
104 Margus Kaasik 1973 mees M Eesti, Harju maakond
Eesti Gaas AS
105 Merit Kaasik 1981 naine N Eesti, Harju maakond
Välisministeerium
106 Tea Kaasik 1974 naine N Eesti, Harju maakond
107 Nadežda Kabrda 1967 naine N Eesti, Harju maakond
AS Utilitas Tallinn
108 Dana Kadanik 1998 naine N Eesti, Harju maakond
109 Peeli Kadastu 1968 naine N Eesti, Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus
110 Tarmo Kaisla 1982 mees M Eesti, Harju maakond
ABB AS
111 Marju Kaivapalu 1984 naine N Eesti, Harju maakond
Regionaal- ja Põllumajandusministeerium
112 Grete-Marie Kajandi 1995 naine N Eesti, Harju maakond
AS Utilitas Tallinn
113 Heino Kalberg 1988 mees M Eesti, Harju maakond
114 Pille Kalda 1982 naine N Eesti, Harju maakond
Tripassion Triatloniklubi
115 Külli Kaldma 1982 naine N Eesti, Harju maakond
116 Ingrid Kaljaspolik 1979 naine N Eesti, Harju maakond
Anora Estonia AS
117 Evelyn Hanna Kaljumäe 1972 naine N Eesti, Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus
118 Heleene Kaljurand 1982 naine N Eesti, Harju maakond
119 Roland Kaljurand 1979 mees M Eesti, Harju maakond
Eesti Gaas AS
120 Kadi-Kaisa Kaljuveer 1992 naine N Eesti, Harju maakond
Regionaal- ja Põllumajandusministeerium
121 Anary Kalme 1975 naine N Eesti, Harju maakond
Eesti Gaas AS
122 Martti Kalvik 1978 mees M Eesti, Harju maakond
123 Triin Kand 1991 naine N Eesti, Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus
124 Kaido Kangur 1968 mees M Eesti, Rapla maakond
Aima SK
eraisik
125 Rahel Kangur 1996 naine N Eesti, Harju maakond
126 Taimi Kangur 1971 naine N Eesti, Rapla maakond
Aima SK
eraisik
127 Helen Kapp 1977 naine N Eesti, Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus
128 Helin Karbus 1984 naine N Eesti, Harju maakond
Eesti Gaas AS
129 Jaak Karelson 1961 mees M Eesti, Harju maakond
Tallinna Linnavaraamet
130 Leiu Kari 1973 naine N Eesti, Harju maakond
131 Laura Karindi 1986 naine N Eesti, Harju maakond
132 Erik Marius Karlsen 1990 mees M Eesti, Harju maakond
133 Liis Karolin 1985 naine N Eesti, Harju maakond
ABB AS
134 Olga Karpenko 1964 naine N Eesti, Harju maakond
135 Eleri Kartau 1988 naine N Eesti, Harju maakond
ABB AS
136 Mairo Kaseväli 1983 mees M Eesti, Harju maakond
Redgate Capital AS
137 Erli Kasikov 1995 naine N Eesti, Harju maakond
138 Jana Kask 1973 naine N Eesti, Harju maakond
139 Katrin Kask 1970 naine N Eesti, Harju maakond
140 Maarja Kask 1991 naine N Eesti, Harju maakond
Välisministeerium
141 Keidi Keidla 1987 naine N Eesti, Harju maakond
142 Ivika Kelder 1980 naine N Eesti, Harju maakond
Harku Vallavalitsus
143 Monika Kelle 1977 naine N Eesti, Harju maakond
144 Urmet Kesküla 1986 mees M Eesti, Harju maakond
Softsystems OÜ
145 Kristi Kibuvits 1984 naine N Eesti, Harju maakond
AS Utilitas Tallinn
146 Valeria Kiisk 1985 naine N Eesti, Harju maakond
Redgate Capital AS
147 Kristjan Kiisler 1987 mees M Eesti, Harju maakond
148 Triin Kingisepp 1997 naine N Eesti, Harju maakond
149 Pille Kink 1980 naine N Eesti, Harju maakond
150 Anne Kippasto 1950 naine N Eesti, Harju maakond
151 Natali Kivi 1970 naine N Eesti, Harju maakond
TMT Holding OÜ
152 Reimo Kivi 1979 mees M Eesti, Harju maakond
Lincona Konsult AS
153 Kaie Kivisilla 1981 naine N Eesti, Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus
154 Deivi Kiviste 1983 naine N Eesti, Harju maakond
155 Heddy Klasen 1980 naine N Eesti, Harju maakond
Regionaal- ja Põllumajandusministeerium
156 Kai Klein 1973 naine N Eesti, Harju maakond
157 Bret Klemm 1990 naine N Eesti, Harju maakond
Redgate Capital AS
158 Jelena Klepikov 1978 naine N Eesti, Harju maakond
SuperSport - IPA
Interconnect Product Assembly
159 Roman Klepikov 1980 mees M Eesti, Harju maakond
SuperSport - IPA
Interconnect Product Assembly
160 Veiko-Joel Kokk 1975 mees M Eesti, Harju maakond
161 Mirjam Kolga 1992 naine N Eesti, Harju maakond
162 Kadri Konga 1976 naine N Eesti, Harju maakond
163 Siret Koopuu 1970 naine N Eesti, Harju maakond
164 Aleksander Korolkov 1978 mees M Eesti, Harju maakond
Tallinna Linn
165 Darja Kortšagina 1986 naine N Eesti, Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus
166 Kadri Kosk 1991 naine N Eesti, Harju maakond
MTÜ Spordiselts
167 Gerly Kostla 1980 naine N Eesti, Harju maakond
168 Kajali Kotsar 1985 naine N Eesti, Harju maakond
169 Aljona Kovadlo 1977 naine N Eesti, Harju maakond
AS Utilitas Tallinn
170 Kai-Liis Kreek 1991 naine N Eesti, Harju maakond
Eesti Gaas
171 Mari-Liis Kreis 1987 naine N Eesti, Harju maakond
Eesti Gaas AS
172 Matthew Krisenthal 1988 mees M Eesti, Harju maakond
ABB AS
173 Karel Krist 1978 mees M Eesti, Harju maakond
174 Signe Kroll 1976 naine N Eesti, Harju maakond
Harku Vallavalitsus
175 Robert Kruuda 1987 mees M Eesti, Harju maakond
Softsystems OÜ
176 Krista Kruuse 1971 naine N Eesti, Harju maakond
Lincona Konsult AS
177 Piret Kukebal 1974 naine N Eesti, Harju maakond
Stell Eesti AS
178 Kaili Kukumägi 1980 naine N Eesti, Harju maakond
179 Kristi Kull 1985 naine N Eesti, Harju maakond
ABB AS
180 Tiiu Kumar 1966 naine N Eesti, Harju maakond
Eesti Gaas AS
181 Kersti Kunder 1968 naine N Eesti, Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni SA
182 Ahti Kuningas 1977 mees M Eesti, Harju maakond
183 Merli Kustmann 1985 naine N Eesti, Harju maakond
Sirekar Hulgi OÜ
184 Raili Kuurits 1978 naine N Eesti, Harju maakond
ABB AS
185 Kristel Kuurmaa 1993 naine N Eesti, Harju maakond
186 Edith Kuusemägi 1975 naine N Eesti, Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus
187 Allan Kuusk 1967 mees M Eesti, Harju maakond
11124461
188 Kati Kuustik 1992 naine N Eesti, Harju maakond
189 Darvet Kõdar 1981 mees M Eesti, Harju maakond
190 Kardon Kõiv 1975 mees M Eesti, Harju maakond
191 Margit Kõiv 1977 naine N Eesti, Harju maakond
192 Marek Kõrver 1976 mees M Eesti, Harju maakond
Sirekar Hulgi OÜ
193 Kati Käbin 1986 naine N Eesti, Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet
194 Liina Kägu 1979 naine N Eesti, Tartu maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus
195 Karen Käis 1987 naine N Eesti, Tartu maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus
196 Mihkel Kärg 1992 mees M Eesti, Pärnu maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus
197 Kadri Kärner 1970 naine N Eesti, Harju maakond
Bang@Bonsomer Eesti OÜ
198 Ketter Kärp 1998 naine N Eesti, Harju maakond
Regionaal- ja Põllumajandusministeerium
199 Katrin Kärpuk 1974 naine N Eesti, Harju maakond
AS Eesti Varude Keskus
200 Kaidi Külaots 1992 naine N Eesti, Harju maakond
AS Utilitas Tallinn
201 Anneli Kütt 1969 naine N Eesti, Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus
202 Eve Küün 1961 naine N Eesti, Harju maakond
Riigi Tugiteenuste Keskus
203 Eili Laas 1967 naine N Eesti, Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool
204 Laura Laaster 1993 naine N Eesti, Harju maakond
205 Artur Thomas Laherand 1998 mees M Eesti, Harju maakond
206 Marko Laigna 1978 mees M Eesti, Harju maakond
AS Utilitas Tallinn
207 Kaari Lainevool 1977 naine N Eesti, Harju maakond
208 Mario Lambing 1977 mees M Eesti, Harju maakond
209 Triinu Lamp 1978 naine N Eesti, Harju maakond
Liivide Spordiklubi
Tallinna Halduskohus
210 Marika Kristi Lampi 1983 naine N Eesti, Harju maakond
Välisministeerium
211 Eva-Maria Lass 1983 naine N Eesti, Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni SA
212 Kadri Laube 1997 naine N Eesti, Harju maakond
213 Tõnu Lauk 1975 mees M Eesti, Harju maakond
214 Styna Lavonen 1986 naine N Eesti, Harju maakond
Välisministeerium
215 Artur Lavrov 1999 mees M Eesti, Harju maakond
ABB AS
216 Karl Patrik Lee 1993 mees M Eesti, Harju maakond
217 Ketter Leemet 1990 naine N Eesti, Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool
218 Kairit Lehtpuu 1991 naine N Eesti, Harju maakond
AS Utilitas Tallinn
219 Allan Leiaru 1983 mees M Eesti, Harju maakond
Via3L Freight OÜ
220 Dinara Leit 1983 naine N Eesti, Harju maakond
Spordiselts mtü
Kätlin Arras
221 Kaido Lemendik 1977 mees M Eesti, Harju maakond
222 Irina Leontšik 1985 naine N Eesti, Harju maakond
11124461
223 Laura Leotoots 1987 naine N Eesti, Harju maakond
Softsystems OÜ
224 Kristel Lepik 1985 naine N Eesti, Harju maakond
Telia SK MTÜ
225 Kairi Leppenen 1988 naine N Eesti, Harju maakond
ABB AS
226 Ando Leppiman 1975 mees M Eesti, Harju maakond
AS Eesti Varude Keskus
227 Mona Leppoja 1990 naine N Eesti, Harju maakond
ABB AS
228 Rainer Leppoja 1989 mees M Eesti, Harju maakond
11124461
229 Daimar Liiv 1966 mees M Eesti, Harju maakond
Liivide Spordiklubi
Tallinna Halduskohus
230 Mark Liivamägi 1988 mees M Eesti, Harju maakond
231 Norden Liivrand 1991 mees M Eesti, Harju maakond
Välisministeerium
232 Martin Lillepuu 1978 mees M Eesti, Harju maakond
233 Ken Lilloja 2000 mees M Eesti, Harju maakond
Regionaal- ja Põllumajandusministeerium
234 Gretelis Liländer 1993 naine N Eesti, Harju maakond
Eesti Gaas AS
235 Esther Linask 1985 naine N Eesti, Harju maakond
Tallinna linn
236 Tiivi Lind 1978 naine N Eesti, Harju maakond
Eesti Gaas AS
237 Kersti Lindström 1980 naine N Eesti, Harju maakond
-
238 Kristiina Ling 1981 naine N Eesti, Harju maakond
ABB AS
239 Gerli Linkgreim 1979 naine N Eesti, Harju maakond
Eesti Gaas AS
240 Andres Linnasmägi 1978 mees M Eesti, Harju maakond
ABB AS
241 Sirje Lippe 1966 naine N Eesti, Harju maakond
MTÜ Tallinnmeeting
242 Marit Lippur 1978 naine N Eesti, Harju maakond
243 Marge Litvinov 1974 naine N Eesti, Harju maakond
Stell Eesti AS
244 Triin-Anneli Loodus 1975 naine N Eesti, Harju maakond
Liivide Spordiklubi
Tallinna Halduskohus
245 Kristiina Loonde 1987 naine N Eesti, Harju maakond
246 Tiia Lorents 1968 naine N Eesti, Tartu maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus
247 Reet Luhaäär 1953 naine N Eesti, Harju maakond
ROTERMANNI KLIINIK
248 Merleen Lumiste 1983 naine N Eesti, Harju maakond
ABB AS
249 Vahur Luts 1962 mees M Eesti, Harju maakond
250 Iivi Luuk 1972 naine N Eesti, Harju maakond
AS Eesti Varude Keskus
251 Mari Luuk 1974 naine N Eesti, Harju maakond
ABB AS
252 Viktor Lõhmus 1967 mees M Eesti, Harju maakond
Domus Kinnisvara Vahendus OÜ
253 Laili Lõhmussaar 1977 naine N Eesti, Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus
254 Kristi Lõoke 1981 naine N Eesti, Harju maakond
Eesti Gaas AS
255 Inga Läänemets 1966 naine N Eesti, Harju maakond
256 Laura Maarand 1975 naine N Eesti, Harju maakond
257 Lea Maarand 1970 naine N Eesti, Harju maakond
258 Helina Maasalu 1993 naine N Eesti, Harju maakond
ABB AS
259 Annela Maidla 1976 naine N Eesti, Harju maakond
Eesti Gaas AS
260 Maido Maiste 1984 mees M Eesti, Harju maakond
261 Tanel Mangusson 1975 mees M Eesti, Harju maakond
AS Utilitas Tallinn
262 Tarmo Margat 1979 mees M Eesti, Harju maakond
263 Loreta Marrandi 2000 naine N Eesti, Harju maakond
ROTERMANNI KLIINIK
264 Markus Martsepp 1997 mees M Eesti, Harju maakond
265 Mari-Liis Matizen 1999 naine N Eesti, Harju maakond
266 Kadri Mats 1979 naine N Eesti, Harju maakond
267 Djan Matsova 1984 naine N Eesti, Tartu maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus
268 Natalja Matvejeva 1989 naine N Eesti, Harju maakond
Eesti Gaas AS
269 Sigrid Mehine 1986 naine N Eesti, Harju maakond
Elisa Spordiklubi
Elisa Eesti AS
270 Katrin Meister 1974 naine N Eesti, Harju maakond
Telia SK
Telia Eesti
271 Jan Meresmaa 1972 mees M Eesti, Harju maakond
Softsystems OÜ
272 Iris Meristo 1970 naine N Eesti, Harju maakond
Tallinna Linn
273 Martin Meristo 1971 mees M Eesti, Harju maakond
274 Margit Mets 1975 naine N Eesti, Harju maakond
ABB AS
275 Fia Metsamägi 1982 naine N Eesti, Harju maakond
ABB AS
276 Ille Metsla 1978 naine N Eesti, Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni SA
277 Ülle Metsman 1979 naine N Eesti, Harju maakond
278 Aare Mettus 1959 mees M Eesti, Harju maakond
Lincona Konsult AS
279 Krista Mihkelsaar 1975 naine N Eesti, Harju maakond
280 Katrin Milva 1985 naine N Eesti, Harju maakond
ABB AS
281 Marek Mitri 1972 mees M Eesti, Harju maakond
Tallinna Linn
282 Mereli Moisa 1980 naine N Eesti, Harju maakond
Lincona Konsult AS
283 Monika Montvila 1967 naine N Eesti, Harju maakond
284 Airi-Anu Mugur 1984 naine N Eesti, Harju maakond
285 Triin Mulla 1975 naine N Eesti, Harju maakond
Välisministeerium
286 Anne Murd 1973 naine N Eesti, Harju maakond
287 Kaili Murekas 1972 naine N Eesti, Harju maakond
Välisministeerium
288 Aimi Murumäe 1972 naine N Eesti, Rapla maakond
Aima SK
eraisik
289 Üllar Murumäe 1972 mees M Eesti, Rapla maakond
Aima SK
eraisik
290 Liisi Mustkivi 1989 naine N Eesti, Harju maakond
ABB AS
291 Tiia Muul 1977 naine N Eesti, Harju maakond
Eesti Gaas AS
292 Piret Mägi 1976 naine N Eesti, Harju maakond
Riigi Tugiteenuste Keskus
293 Annika Mägipõld 1977 naine N Eesti, Harju maakond
294 Monica Mänd 1975 naine N Eesti, Harju maakond
AS Utilitas Tallinn
295 Talvike Mändla 1992 naine N Eesti, Harju maakond
Harku Vallavalitsus
296 Mariko Männa 1978 naine N Eesti, Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet
297 Alvin Männik 1968 mees M Eesti, Harju maakond
Tallinna linn
298 Kaia Männiste 1990 naine N Eesti, Harju maakond
Sirekar Hulgi OÜ
299 Maido Märss 1987 mees M Eesti, Harju maakond
Eesti Gaas AS
300 Liina Märtsin 1984 naine N Eesti, Harju maakond
301 Diana Mölder 1988 naine N Eesti, Lääne-Viru maakond
Riigikantselei
302 Kristel Möls 1989 naine N Eesti, Harju maakond
303 Helen Naarits 1973 naine N Eesti, Harju maakond
Välisministeerium
304 Katrin Nahkur 1979 naine N Eesti, Harju maakond
305 Einar Namme 1965 mees M Eesti, Harju maakond
306 Ragnar Nauka 1987 mees M Eesti, Harju maakond
Bestway Grupp OÜ
307 Kadri Neeme 1991 naine N Eesti, Harju maakond
SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla Verekeskus
308 Anu Nemvalts 1979 naine N Eesti, Harju maakond
309 Kärt Nemvalts 1973 naine N Eesti, Harju maakond
310 Pelle Nepper 1976 mees M Eesti, Harju maakond
311 Arno Niidumaa 1992 mees M Eesti, Harju maakond
312 Kati Niin 1985 naine N Eesti, Harju maakond
313 Aiti Niinemets 1979 naine N Eesti, Harju maakond
Lincona Konsult AS
314 Ardo Niinre 1949 mees M Eesti, Harju maakond
-
MTÜ Ajategu
315 Tiina Niinre 1949 naine N Eesti, Harju maakond
Kiili Gümnaasium
316 Harry Niitla 1981 mees M Eesti, Harju maakond
317 Carlos Niitsoo 1979 mees M Eesti, Harju maakond
Softsystems OÜ
318 Niina Nikitina 1976 naine N Eesti, Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool
319 Veiko Nikolai 1967 mees M Eesti, Harju maakond
Softsystems OÜ
320 Svetlana Nikolajeva 1985 naine N Eesti, Harju maakond
ABB AS
321 Raido Nikonorov 1985 mees M Eesti, Harju maakond
Bestway Grupp OÜ
322 Kristiina Noorma 1980 naine N Eesti, Harju maakond
323 Anne-Ly Normak 1975 naine N Eesti, Harju maakond
Eesti Gaas AS
324 Katreen Nurk 1976 naine N Eesti, Harju maakond
Telia SK
Telia Eesti
325 Katrin Nurk 1972 naine N Eesti, Harju maakond
326 Piret Nõmmela 1970 naine N Eesti, Harju maakond
Välisministeerium
327 Elena Obuhhova 1983 naine N Eesti, Harju maakond
328 Melani Oidram 1982 naine N Eesti, Harju maakond
Anora Estonia AS
329 Thea Oissar 1986 naine N Eesti, Harju maakond
SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla Verekeskus
330 Kersti Oja 1985 naine N Eesti, Harju maakond
ABB AS
331 Janika Ojakivi 1977 naine N Eesti, Harju maakond
332 Kristiina Omuk 1992 naine N Eesti, Harju maakond
333 Leigi Onga 1993 naine N Eesti, Harju maakond
Harku Vallavalitsus
334 Getter Oper 1987 naine N Eesti, Harju maakond
335 Avo Org 1952 mees M Eesti, Harju maakond
336 Sirje Org 1956 naine N Eesti, Harju maakond
337 Kristiina Ott-Rätsepp 1978 naine N Eesti, Harju maakond
Harku Vallavalitsus
338 Ksenia Ovtšinikova 1986 naine N Eesti, Harju maakond
ROTERMANNI KLIINIK
339 Ave Paabel 1974 naine N Eesti, Harju maakond
Eesti Gaas AS
340 Käthlin Paas 1979 naine N Eesti, Harju maakond
Eesti Gaas AS
341 Kaisa Pagil 1988 naine N Eesti, Harju maakond
Harku Vallavalitsus
342 Katrin Paju 1979 naine N Eesti, Harju maakond
343 Toomas Paju 1971 mees M Eesti, Harju maakond
344 Janika Pajula 1979 naine N Eesti, Harju maakond
345 Ly Pajur 1978 naine N Eesti, Harju maakond
346 Märt Pakats 1990 mees M Eesti, Harju maakond
Regionaal- ja Põllumajandusministeerium
347 Anu-Maaja Pallok 1972 naine N Eesti, Harju maakond
Kultuuriministeerium
348 Merlin Palmar 1996 naine N Eesti, Harju maakond
349 Kersti Palu 1958 naine N Eesti, Harju maakond
Telia SK
Telia Eesti
350 Silver Palu 1978 mees M Eesti, Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool
351 Kaisa Papp 1991 naine N Eesti, Harju maakond
352 Ilme Parik 1963 naine N Eesti, Harju maakond
353 Kristi Parker 1987 naine N Eesti, Harju maakond
Elisa Spordiklubi
Elisa Eesti AS
354 Heidi Parts 1985 naine N Eesti, Harju maakond
i
355 Jürgen Parts 1988 mees M Eesti, Harju maakond
356 Liisa Pasieko 1998 naine N Eesti, Harju maakond
357 Jukka Matti Olavi Patrikainen 1969 mees M Eesti, Harju maakond
ABB AS
358 Helen Paul 1991 naine N Eesti, Harju maakond
ABB AS
359 Piia Pedras 1979 naine N Eesti, Harju maakond
360 Tuuli Pedras 1979 naine N Eesti, Harju maakond
361 Helen Peebu 1975 naine N Eesti, Harju maakond
Harku Vallavalitsus
362 Hedi Peetermann 1994 naine N Eesti, Harju maakond
ABB AS
363 Gerli Peetsalu 1978 naine N Eesti, Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus
364 Merle Peldes 1984 naine N Eesti, Harju maakond
Redgate Capital AS
365 Eerika Pentel 1970 naine N Eesti, Harju maakond
Eesti Gaas AS
366 Dmitri Peramets 1980 mees M Eesti, Harju maakond
367 Margus Perle 1988 mees M Eesti, Harju maakond
AS Utilitas Tallinn
368 Brigita Perm 1993 naine N Eesti, Harju maakond
Harku Vallavalitsus
369 Teele Perve 1988 naine N Eesti, Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni SA
370 Stella Piberman 1993 naine N Eesti, Harju maakond
MTÜ Spordiselts
371 Agnes Pihelpuu 1975 naine N Eesti, Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus
372 Astrid Pihlak 1986 naine N Eesti, Harju maakond
SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla Verekeskus
373 Mirjam Pihlak 1979 naine N Eesti, Harju maakond
374 Kerstin Piik 1977 naine N Eesti, Harju maakond
AS Utilitas Tallinn
375 Andrea Piip 2002 naine N Eesti, Harju maakond
Sirekar Hulgi OÜ
376 Andrus Pilt 1975 mees M Eesti, Harju maakond
377 Taivi Pindis 1987 naine N Eesti, Harju maakond
Softsystems OÜ
378 Siiri Pirn 1977 naine N Eesti, Lääne-Viru maakond
Riigikantselei
379 Irene Ploom 1967 naine N Eesti, Harju maakond
380 Ere Ploomipuu 1976 naine N Eesti, Harju maakond
381 Lisette Ploomipuu 2000 naine N Eesti, Harju maakond
382 Priit Ploompuu 1977 mees M Eesti, Harju maakond
AS Eesti Varude Keskus
383 Jevgenia Popkova 1979 naine N Eesti, Harju maakond
Tallinna notar Mall Vendel notaribüroo
384 Aile Pops 1974 naine N Eesti, Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni SA
385 Liisa Pormeister 1994 naine N Eesti, Harju maakond
386 Kirsti Priivits 1984 naine N Eesti, Pärnu maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus
387 Tarmo Prikk 1967 mees M Eesti, Harju maakond
388 Rauno Puhke 1990 mees M Eesti, Harju maakond
Eesti Gaas AS
389 Viivika Puik 1976 naine N Eesti, Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni SA
390 Maris Pulk 1991 naine N Eesti, Harju maakond
391 Irene Puusaar 1963 naine N Eesti, Harju maakond
392 Ruth Puusepp 1971 naine N Eesti, Harju maakond
393 Kaido Põder 1979 mees M Eesti, Harju maakond
394 Dairi Põld 1989 naine N Eesti, Harju maakond
395 Helen Põld 1980 naine N Eesti, Harju maakond
396 Mart Põld 1983 mees M Eesti, Harju maakond
397 Kristjan Põldaas 1983 mees M Eesti, Harju maakond
Liivide Spordiklubi
Tallinna Halduskohus
398 Helina Põldemaa 1993 naine N Eesti, Harju maakond
399 Eva Põldis 1986 naine N Eesti, Harju maakond
400 Anneli Põldra 1982 naine N Eesti, Harju maakond
401 Tõnu Põldroo 1952 mees M Eesti, Harju maakond
402 Kadri Päll 1970 naine N Eesti, Harju maakond
403 Keesi Pära 1980 naine N Eesti, Harju maakond
Regionaal- ja Põllumajandusministeerium
404 Mairi Pärn 1980 naine N Eesti, Harju maakond
405 Käthrin Pärnoja 1984 naine N Eesti, Harju maakond
406 Tiina Pärtel 1993 naine N Eesti, Harju maakond
MTÜ Spordiselts
407 Katrin Pööra 1972 naine N Eesti, Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus
408 Margit Püss 1965 naine N Eesti, Harju maakond
409 Evelin Raadik 1984 naine N Eesti, Harju maakond
Harku Vallavalitsus
410 Johanna Raamat 1996 naine N Eesti, Harju maakond
Eesti Gaas AS
411 Ralf Raaper 2001 mees M Eesti, Harju maakond
Regionaal- ja Põllumajandusministeerium
412 Eva Raba 1977 naine N Eesti, Harju maakond
i
413 Maarika Rahumeel 1987 naine N Eesti, Harju maakond
Elisa Spordiklubi
Elisa Eesti AS
414 Riinu Rahuoja 1985 naine N Eesti, Harju maakond
ROTERMANNI KLIINIK
415 Krista Raid 1971 naine N Eesti, Harju maakond
MTÜ Spordiselts
416 Ave Raide 1964 naine N Eesti, Harju maakond
Spordiselts MTÜ
NG Investeeringud OÜ
417 Ines Elisabeth Raidma 2009 naine N Eesti, Harju maakond
418 Pirje Raidma 1972 naine N Eesti, Harju maakond
419 Anni Raie 1989 naine N Eesti, Harju maakond
SA KIK
420 Sigrid Rajalo 1983 naine N Eesti, Harju maakond
421 Kristiina Ramat 1987 naine N Eesti, Harju maakond
422 Kristi Ramsden 1983 naine N Eesti, Harju maakond
Inspired SK
Inspired Universal McCann OÜ
423 Tarmo Rande 1969 mees M Eesti, Harju maakond
424 Jürgen Randma 1989 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
Riigikantselei
425 Krister Randver 1987 mees M Eesti, Harju maakond
SA KIK
426 Hendrick Rang 1988 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
Riigikantselei
427 Annika Rannamets 1975 naine N Eesti, Harju maakond
Harku Vallavalitsus
428 Marika Ratassepp 1975 naine N Eesti, Harju maakond
Domus Kinnisvara Vahendus OÜ
429 Kadri Raudsepp 1984 naine N Eesti, Harju maakond
ABB AS
430 Reelika Rebane 1983 naine N Eesti, Harju maakond
431 Marilind Reemann 1997 naine N Eesti, Harju maakond
Välisministeerium
432 Külli Reha 1986 naine N Eesti, Harju maakond
433 Lembe Reiman 1974 naine N Eesti, Harju maakond
Regionaal- ja Põllumajandusministeerium
434 Aaro Reinaru 1967 mees M Eesti, Harju maakond
Softsystems OÜ
435 Sigrid Reinvelt 1991 naine N Eesti, Harju maakond
436 Kai Remmelkoor 1970 naine N Eesti, Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet
437 Kristiina Repp 1971 naine N Eesti, Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet
438 Eduard Rešetov 1980 mees M Eesti, Harju maakond
439 Pille Riimast 1984 naine N Eesti, Harju maakond
440 Aulika Riisenberg 1972 naine N Eesti, Harju maakond
Reval Sport
441 Mirje Roasto 1985 naine N Eesti, Harju maakond
442 Sven Rohlin 1966 mees M Eesti, Harju maakond
443 Alan Rood 1977 mees M Eesti, Harju maakond
Regionaal- ja Põllumajandusministeerium
444 Renee Roomet 1969 mees M Eesti, Harju maakond
445 Grete Roop 1997 naine N Eesti, Harju maakond
446 Jaana Roopa 1985 naine N Eesti, Harju maakond
Karl Bilder OÜ
447 Gerli Roos 1977 naine N Eesti, Harju maakond
Välisministeerium
448 Reet Roosimägi 1983 naine N Eesti, Harju maakond
449 Tõnis Roossaar 1980 mees M Eesti, Harju maakond
Eesti Gaas AS
450 Margit Rootsi 1970 naine N Eesti, Harju maakond
451 Riina Rosenfeld 1981 naine N Eesti, Harju maakond
452 Airi Rosimannus 1988 naine N Eesti, Harju maakond
AS Utilitas Tallinn
453 Reela Rosin 1986 naine N Eesti, Harju maakond
Eesti Gaas AS
454 Marek Ross 1991 mees M Eesti, Harju maakond
455 Ievgeniia Rudkovska 1990 naine N Eesti, Harju maakond
CrossFit Peetri
Repligen
456 Kersti Rumm 1972 naine N Eesti, Harju maakond
AS Utilitas Tallinn
457 Rauna Paula Runnel 1992 naine N Eesti, Harju maakond
458 Henri Räim 1989 mees M Eesti, Pärnu maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus
459 Ingrid Rämmeld 1971 naine N Eesti, Harju maakond
460 Liisa Rüütel 1990 naine N Eesti, Harju maakond
Harku Vallavalitsus
461 Reili Rüütel 1984 naine N Eesti, Harju maakond
ABB AS
462 Monika Rytberg 1976 naine N Eesti, Harju maakond
463 Aimar Saage 1968 mees M Eesti, Harju maakond
464 Kaja Saage 1975 naine N Eesti, Harju maakond
465 Marian Saage 2012 naine N Eesti, Harju maakond
466 Heidi Saar 1965 naine N Eesti, Harju maakond
i
467 Madli Saar 1976 naine N Eesti, Harju maakond
Tallinna notar Mall Vendel notaribüroo
468 Reimu Saaremaa 1992 mees M Eesti, Harju maakond
469 Mari Saarniit 1977 naine N Eesti, Harju maakond
470 Naimi Saartson 1987 naine N Eesti, Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni SA
471 Helen Saks 1972 naine N Eesti, Harju maakond
472 Marina Saks 1984 naine N Eesti, Harju maakond
473 Kadi Salm-Dikker 1984 naine N Eesti, Harju maakond
474 Kristian Samm 1990 mees M Eesti, Hiiu maakond
475 Vadim Samson 1979 mees M Eesti, Harju maakond
476 Eleri Savi 2002 naine N Eesti, Harju maakond
477 Siret Schaer 1984 naine N Eesti, Harju maakond
Välisministeerium
478 Alina Schmidt 1986 naine N Eesti, Harju maakond
Eesti Gaas
479 Olle Selliov 1974 mees M Eesti, Harju maakond
480 Kätlin Selvet 1982 naine N Eesti, Harju maakond
Inspired SK
Inspired Universal McCann OÜ
481 Eneken Sepa 1993 naine N Eesti, Harju maakond
482 Sirje Sepaste 1972 naine N Eesti, Harju maakond
Välisministeerium
483 Kristo Sepp 1986 mees M Eesti, Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool
484 Merje Liis Sepp 1994 naine N Eesti, Harju maakond
485 Iris Sert 1980 naine N Eesti, Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Selver AS
486 Alle-Riin Siimo 1987 naine N Eesti, Harju maakond
Harku Vallavalitsus
487 Silver Siimon 1988 mees M Eesti, Harju maakond
Lincona Konsult AS
488 Renate Siitan 1986 naine N Eesti, Harju maakond
489 Tiia Sikk 1973 naine N Eesti, Harju maakond
490 Kairit Sikkal 1984 naine N Eesti, Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni SA
491 Heidi Sild 1973 naine N Eesti, Harju maakond
Softsystems OÜ
492 Jaana Siliksaar 1980 naine N Eesti, Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus
493 Anu Sillandi 1967 naine N Eesti, Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus
494 Edith Silm 1987 naine N Eesti, Harju maakond
KARKAT FASHION OU
495 Piret Simmo 1966 naine N Eesti, Harju maakond
Tallinna linn
496 Raul Sintonen 1986 mees M Eesti, Harju maakond
497 Jaanus Sirge 1982 mees M Eesti, Harju maakond
Tallinn linn
498 Katre Sirk 1973 naine N Eesti, Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
499 Katrin Sirtse 1979 naine N Eesti, Harju maakond
AS Utilitas Tallinn
500 Merit Sisas 1994 naine N Eesti, Harju maakond
AS Utilitas Tallinn
501 Hellu Smorodin 1989 naine N Eesti, Harju maakond
Eesti Gaas AS
502 Janar Soidla 1974 mees M Eesti, Harju maakond
503 Inga Sokk 1980 naine N Eesti, Harju maakond
504 Kristjan Sokk 1981 mees M Eesti, Harju maakond
Softsystems OÜ
505 Kaie Soo 1957 naine N Eesti, Harju maakond
506 Riina Soobik 1984 naine N Eesti, Harju maakond
507 Heiko Soodla 1978 mees M Eesti, Harju maakond
Softsystems OÜ
508 Gerda Sooman 1977 naine N Eesti, Harju maakond
509 Annika Soone 1984 naine N Eesti, Harju maakond
Harku Vallavalitsus
510 Terje Soosaar 1970 naine N Eesti, Harju maakond
Sirekar Hulgi OÜ
511 Veronika Soosaar 1981 naine N Eesti, Harju maakond
512 Pille-Riin Soots 1975 naine N Eesti, Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
513 Maksim Spiridonov 1982 mees M Eesti, Harju maakond
Eesti Gaas
514 Mare Spitz 1959 naine N Eesti, Harju maakond
515 Karoliina Sreiberg 1997 naine N Eesti, Harju maakond
516 Anna Stankova 1984 naine N Eesti, Harju maakond
AS Utilitas Tallinn
517 Jan Sebastian Stoltman 1996 mees M Eesti, Harju maakond
518 Kädi Streff 1978 naine N Eesti, Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet
519 Jekaterina Stsimborski 1993 naine N Eesti, Harju maakond
ABB AS
520 Marko Sulamägi 1991 mees M Eesti, Harju maakond
521 Sigmar Suu 1978 mees M Eesti, Harju maakond
Regionaal- ja Põllumajandusministeerium
522 Nele Suursaar 1973 naine N Eesti, Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
523 Meeri Sõerd 1972 naine N Eesti, Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet
524 Jana Šalamova 1992 naine N Eesti, Harju maakond
Softsystems OÜ
525 Marge Šinkarev 1971 naine N Eesti, Harju maakond
526 Inna Zabalujeva 1972 naine N Eesti, Harju maakond
AS Utilitas Tallinn
527 Marianne Taberland 1972 naine N Eesti, Harju maakond
AS Utilitas Tallinn
528 Merle Sirje Tael 1997 naine N Eesti, Harju maakond
529 Kristi Talbach 1981 naine N Eesti, Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
530 Annika Talijärv 1984 naine N Eesti, Harju maakond
531 Liina Talu 1982 naine N Eesti, Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni SA
532 Andrus Tamm 1976 mees M Eesti, Harju maakond
Telegrupp
533 Evelin Tamm 1971 naine N Eesti, Harju maakond
Telegrupp
534 Silver Tammik 1979 mees M Eesti, Harju maakond
535 Kadri Tammoja 1985 naine N Eesti, Harju maakond
Eesti Gaas AS
536 Betti Tamtik 1989 naine N Eesti, Harju maakond
Eesti Gaas AS
537 Krista Tanner-Männik 1988 naine N Eesti, Harju maakond
SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla Verekeskus
538 Liina Tarmisto 1976 naine N Eesti, Harju maakond
539 Tea Tasa 1969 naine N Eesti, Harju maakond
540 Carmen Tau 1999 naine N Eesti, Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet
541 Hellika Teder 1986 naine N Eesti, Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet
542 Kaspar Teder 1980 mees M Eesti, Harju maakond
Tallinna notar Mall Vendel notaribüroo
543 Annika Teino 1975 naine N Eesti, Harju maakond
Regionaal- ja Põllumajandusministeerium
544 Ave Liina Tennokese 1998 naine N Eesti, Harju maakond
545 Pille Tennokese 1976 naine N Eesti, Harju maakond
ABB AS
546 Kaidi Teppor-Roomet 1979 naine N Eesti, Harju maakond
547 Alar Teras 1974 mees M Eesti, Harju maakond
548 Kalvi Tering 1966 mees M Eesti, Harju maakond
Softsystems OÜ
549 Svetlana Ternavskihh 1976 naine N Eesti, Harju maakond
550 Iti-Mall Tiigimäe 1984 naine N Eesti, Harju maakond
11124461
551 Oliver Tiks 1979 mees M Eesti, Harju maakond
552 Kaari Timuska 1989 naine N Eesti, Harju maakond
553 Eneken Titov 1977 naine N Eesti, Harju maakond
554 Tarmo Toiger 1979 mees M Eesti, Harju maakond
MTÜ Spordiselts
555 Silja Toimla 1978 naine N Eesti, Harju maakond
556 Johan Tomberg 1985 mees M Eesti, Harju maakond
557 Tanel Tomson 1976 mees M Eesti, Harju maakond
558 Ragna Toom 1953 naine N Eesti, Harju maakond
Põllumajandus ja Toiduamet
559 Tea Toom 1972 naine N Eesti, Harju maakond
560 Terly Toomast 1987 naine N Eesti, Harju maakond
561 Ursula Toomri 1980 naine N Eesti, Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea Bank Ab Eesti filiaal
562 Tatiana Totskaya 1985 naine N Eesti, Harju maakond
563 Eeva Treier 1963 naine N Eesti, Harju maakond
564 Kristin Truus 1998 naine N Eesti, Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet
565 Ruth Trääder 1979 naine N Eesti, Harju maakond
ROTERMANNI KLIINIK
566 Vika Tšebotar 1987 naine N Eesti, Harju maakond
ABB AS
567 Olga Tšetverikova 1982 naine N Eesti, Harju maakond
Lincona Konsult AS
568 Virge Tumm 1971 naine N Eesti, Rapla maakond
569 Raiko Tutt 1979 mees M Eesti, Harju maakond
Raiari OÜ
570 Anne-Ly Tuul 1982 naine N Eesti, Harju maakond
Stell Eesti AS
571 Monika Tuuling 1965 naine N Eesti, Harju maakond
572 Triinu Tõkke 1981 naine N Eesti, Harju maakond
573 Stefany Tõll 1990 naine N Eesti, Harju maakond
ABB AS
574 Taimi Tõnisson 1981 naine N Eesti, Harju maakond
ABB AS
575 Kaisa Tähe 1986 naine N Eesti, Harju maakond
576 Kaisa Tänover 1978 naine N Eesti, Harju maakond
Eesti Gaas AS
577 Kristel Tänover 1980 naine N Eesti, Harju maakond
578 Sven Tölp 1964 mees M Eesti, Harju maakond
Välisministeerium
579 Triin Udevald 1987 naine N Eesti, Harju maakond
580 Olga Uhabakin 1982 naine N Eesti, Harju maakond
581 Asso Uibo 1985 mees M Eesti, Pärnu maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus
582 Gert Uiboaed 1983 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
Riigikantselei
583 Janek Uiboupin 1976 mees M Eesti, Harju maakond
584 Birgit Uibu 1991 naine N Eesti, Pärnu maakond
birkle IT Estonia
585 Killi Ummelas 1963 naine N Eesti, Harju maakond
MTÜ Spordiselts
586 Lea Urgard 1966 naine N Eesti, Harju maakond
587 Urmas Urgard 1963 mees M Eesti, Harju maakond
588 Anna-Liis Uuetoa 1997 naine N Eesti, Harju maakond
589 Marika Uurmann 1980 naine N Eesti, Harju maakond
590 Andres Uusma 1967 mees M Eesti, Harju maakond
591 Madli Uustalu 1985 naine N Eesti, Harju maakond
Välisministeerium
592 Jaana Uustalu-Gerges 1985 naine N Eesti, Harju maakond
ABB AS
593 Kristiina Vaher 1972 naine N Eesti, Harju maakond
ABB AS
594 Ita Vahi 1971 naine N Eesti, Harju maakond
Eesti Gaas AS
595 Erika Vahtmäe 1980 naine N Eesti, Harju maakond
596 Mikk Vahtrus 1989 mees M Eesti, Harju maakond
597 Arie Vaigurand 1979 naine N Eesti, Harju maakond
Raiari OÜ
598 Lasse Vaiksalu 1977 mees M Eesti, Harju maakond
Softsystems OÜ
599 Jelena Vaimel 1974 naine N Eesti, Harju maakond
SuperSport - IPA
Interconnect Product Assembly
600 Rein Vaimel 1982 mees M Eesti, Harju maakond
SuperSport - IPA
Interconnect Product Assembly
601 Laine Vain 1983 naine N Eesti, Harju maakond
Harku Vallavalitsus
602 Marek Vainola 1973 mees M Eesti, Harju maakond
LKB OÜ
603 Raili Vainola 1974 naine N Eesti, Harju maakond
LKB OÜ
604 Riina Vainola 1990 naine N Eesti, Harju maakond
Redgate Capital AS
605 Hans Vallner 1952 mees M Eesti, Harju maakond
Tallinna Tehnikaulikool
606 Katrin Valma 1987 naine N Eesti, Harju maakond
SA KIK
607 Monika Vapra 1973 naine N Eesti, Harju maakond
608 Kristiina Varblane 1976 naine N Eesti, Harju maakond
KARKAT FASHION OU
609 Erki Varbola 1975 mees M Eesti, Harju maakond
610 Tauno Vare 1974 mees M Eesti, Harju maakond
611 Ronald Vari 1970 mees M Eesti, Harju maakond
Eesti Gaas AS
612 Kersti Varik 1983 naine N Eesti, Harju maakond
613 Vallo Varjo 1961 mees M Eesti, Harju maakond
Eesti Gaas AS
614 Oksana Varunov 1968 naine N Eesti, Harju maakond
Lincona Konsult AS
615 Jevgeni Vassiljev 1981 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
TECHNO SERV OÜ
616 Andreas Veber 1991 mees M Eesti, Harju maakond
617 Mairit Veedla 1988 naine N Eesti, Harju maakond
Eesti Gaas AS
618 Tanel Veeleid 1972 mees M Eesti, Harju maakond
MTÜ Spordiselts
619 Birgit Patrice Veer 1985 naine N Eesti, Harju maakond
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus
620 Airi Vekmann 1975 naine N Eesti, Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni SA
621 Gemma Velleste 1971 naine N Eesti, Harju maakond
Domus Kinnisvara Vahendus OÜ
622 Mall Vendel 1980 naine N Eesti, Harju maakond
623 Jaak Veskimeister 1976 mees M Eesti, Harju maakond
624 Mare Veskimägi 1971 naine N Eesti, Harju maakond
625 Mari Vester 1969 naine N Eesti, Harju maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus
626 Kristi Vettik 1977 naine N Eesti, Harju maakond
Wolf Group OÜ
627 Marta Vibo 2000 naine N Eesti, Harju maakond
Tallinna notar Mall Vendel notaribüroo
628 Hannaliis Viibus 1987 naine N Eesti, Harju maakond
629 Annely Viira 1978 naine N Eesti, Harju maakond
Anora Estonia AS
630 Kairi Viitung 1971 naine N Eesti, Harju maakond
Telia SK
Telia Eesti
631 Riina Vilbiks 1963 naine N Eesti, Harju maakond
Tallinna Linnaehituse AS
632 Liis-Erliken Vinne 1982 naine N Eesti, Harju maakond
633 Mario Vinne 1982 mees M Eesti, Harju maakond
634 Rando Visnapuu 1994 mees M Eesti, Harju maakond
Regionaal- ja Põllumajandusministeerium
635 Ardi Vister 1967 mees M Eesti, Harju maakond
Seikleja
636 Helina Voltri 1980 naine N Eesti, Harju maakond
637 Markus Väin 1999 mees M Eesti, Harju maakond
Välisministeerium
638 Anna-Liina Väkram 1987 naine N Eesti, Harju maakond
639 Heli Välba 1960 naine N Eesti, Harju maakond
Anora Estonia AS
640 Kristjan Värv 1978 mees M Eesti, Harju maakond
AS Utilitas Tallinn
641 Annika Vään 1975 naine N Eesti, Harju maakond
642 Piret Õun 1979 naine N Eesti, Harju maakond
ABB AS
643 Piret Õun 1975 naine N Eesti, Harju maakond
644 Annelii Üprus 1977 naine N Eesti, Harju maakond
645 Krista Üts 1975 naine N Eesti, Tartu maakond
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus
646 Jaana Vilde 1988 naine N Eesti, Harju maakond
647 Kati Peramets 1983 naine N Eesti, Harju maakond
LHV
648 Ragne Siimer 1971 naine N Eesti, Harju maakond
649 Hannes Laansalu 1974 mees M Eesti, Harju maakond
650 Kerli Anett Türk 1993 naine N Eesti, Harju maakond
651 Kadi Kivirand 1982 naine N Eesti, Harju maakond
652 Jevgeni Doronin 1980 mees M Eesti, Harju maakond
653 Sirli Stalde 1980 naine N Eesti, Harju maakond
654 Kristiina Leht 1988 naine N Eesti, Harju maakond
655 Kristi Lint 1981 naine N Eesti, Harju maakond
656 Jaanus Kütt 1971 mees M Eesti, Harju maakond
657 Marek Oja 1988 mees M Eesti, Harju maakond
658 Jaan Schults 1965 mees M Eesti, Harju maakond
659 Aivi Juhkam 1981 naine N Eesti, Harju maakond
660 Priit Vaht 1976 mees M Eesti, Harju maakond
661 Eve-Ly Saluraid 1977 naine N Eesti, Harju maakond
662 Pille-Mai Helemäe 1979 naine N Eesti, Harju maakond
663 Ester Urbala 1982 naine N Eesti, Harju maakond
664 Raul Lobanov 1978 mees M Eesti, Harju maakond
665 Raigo Piibar 1972 mees M Eesti, Harju maakond
666 Kadri Tartlan 1982 naine N Eesti, Harju maakond
667 Kairit Leibold 1974 naine N Eesti, Harju maakond
668 Leelo Laiverik 1967 naine N Eesti, Harju maakond
669 Karin Juhkam 1980 naine N Eesti, Harju maakond
670 Priit Tiks 1979 mees M Eesti, Tartu maakond
Lincona Konsult AS
671 Anne Erlach 1956 naine N Eesti, Harju maakond
672 Kairi Kaldur 1981 naine N Eesti, Harju maakond
673 Andrus Kuldkepp 1975 mees M Eesti, Harju maakond
674 Jorgen Kuldkepp 2011 mees M Eesti, Harju maakond
675 Regon Kuldkepp 2008 mees M Eesti, Harju maakond

...