Et En

Start lists

Vali distants:
Stardinimekiri seisuga 28.09.2022 23:41.

10 km CHALLENGE stardinimekiri

Nr. Name Birth year Gender VKL Elukoht Võistkond/Organisatsioon
1 Taavi Kilki 1995 male M Eesti, Lääne-Viru maakond
KJK VIKE
2 Martin Vilismäe 1989 male M Eesti, Harju maakond
Sparta
3 Bert Tippi 1990 male M Eesti, Harju maakond
CFC Spordiklubi
4 Jaanus Kallaste 1986 male M Eesti, Harju maakond
Treeningpartner
5 Aaro Tiiksaar 1978 male M40 Eesti, Harju maakond
Tigude Jooksuklubi
BE GROUP
6 Ahti Nuga 1984 male M Eesti, Rapla maakond
SK Prorunner
7 Steven Rehelem 1985 male M Eesti, Harju maakond
Sparta
Revin Grupp
8 Anneli Ratassepp 1985 female N Eesti, Harju maakond
Spordiselts
9 Jaan Lilleorg 1991 male M Eesti, Harju maakond
10 Kaidi Kivioja 1993 female N Eesti, Lääne-Viru maakond
T3 Triathlon Team
11 Andrei Škubel 1990 male M Eesti, Harju maakond
Treeningpartner
12 Siim Susi 1980 male M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
Jk Must Puudel
13 Peep Jalakas 1985 male M Eesti, Harju maakond
SPARTA
14 Alekszej Morgunov 1990 male M Eesti, Harju maakond
Sparta
15 Kaupo Uuetoa 1981 male M40 Eesti, Harju maakond
SK Jooksupartner
16 Kaisa Kukk 1984 female N Eesti, Ida-Viru maakond
SS TARTU KALEV
PPA
17 Janar Juhkov 1987 male M Eesti, Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Treeningpartner Sportland Jooksutiim
18 Kardo Haljaste 1983 male M Eesti, Jõgeva maakond
19 Tarmo Pilving 1980 male M40 Eesti, Harju maakond
Maaülikool
20 Stenver Matt 1993 male M Eesti, Harju maakond
Treeningpartner
21 Mattias Pihlak 2005 male Poisid PA Eesti, Jõgeva maakond
Harta
22 Ivo Kreutzvald 1980 male M40 Eesti, Harju maakond
Prorunner
23 Martin Sagaja 1980 male M40 Eesti, Harju maakond
24 Anne-Ly Palm 1976 female N45 Eesti, Harju maakond
SK Prorunner
25 Aivar Jakobson 1978 male M40 Eesti, Pärnu maakond
PPA jooksugrupp
26 Konstantin Root 1979 male M40 Eesti, Harju maakond
MeRun
Miro
27 Kalmer Jegonjan 1970 male M50 Eesti, Harju maakond
UP Sport
28 Randel Mets 1986 male M Eesti, Hiiu maakond
Extery
29 Raul Köster 1971 male M50 Eesti, Harju maakond
Tartu Ülikool
30 Armo Lüütsepp 1995 male M Eesti, Jõgeva maakond
31 Kristjan Roosvald 1986 male M Eesti, Ida-Viru maakond
Luik Triplets Team
32 Martin Heinvee 1984 male M Eesti, Harju maakond
33 Asko Valdmann 1982 male M40 Eesti, Harju maakond
34 Merlyn Lükk 1990 female N Eesti, Harju maakond
#headinimesed
Spordihooldus OÜ
35 Tauno Mölder 1986 male M Eesti, Võru maakond
SK Prorunner
36 Leonid Homin 1987 male M Eesti, Harju maakond
Sparta / MTÜ Spordiselts
MTÜ Spordiselts
37 Mirjam Vint 1977 female N45 Eesti, Harju maakond
treeningpartner/sportland
38 Aleksei Tkach 1985 male M Eesti, Harju maakond
39 Igor Jan Krawczyk 2009 male Poisid PA Eesti, Ida-Viru maakond
40 Taavi Ilp 1983 male M Eesti, Valga maakond
41 Eveli Kurg 1985 female N Eesti, Harju maakond
Maret-Sport
42 Kaido Voogla 1978 male M40 Eesti, Harju maakond
Kuldne Tervis jooksugrupp
43 Kalle Oruaas 1984 male M Eesti, Harju maakond
SK ProRunner
44 Kaari Kink 1996 female N Eesti, Harju maakond
45 Tauno Susi 1977 male M45 Eesti, Lääne-Viru maakond
46 Sander Pihlak 1978 male M40 Eesti, Harju maakond
47 Rico Kruus 2006 male Poisid PA Eesti, Lääne-Viru maakond
48 Mario Rego 1985 male M Eesti, Lääne-Viru maakond
REGO
49 Kertu Kula 1990 female N Eesti, Harju maakond
Sparta
50 Karlis Karm 1988 male M Eesti, Lääne-Viru maakond
Simuna SK
51 Renee Kulbas 1976 male M45 Eesti, Harju maakond
52 Tauri Tomson 1999 male M Eesti, Lääne-Viru maakond
53 Jan Golõnski 1995 male M Eesti, Ida-Viru maakond
Nike Run Club
54 Irina Savinitš 1985 female N Eesti, Lääne-Viru maakond
55 Kaspar Teder 1980 male M40 Eesti, Harju maakond
56 Madis Reinumägi 1983 male M Eesti, Harju maakond
Täppsportlased
57 Rein Kalle 1975 male M45 Eesti, Tartu maakond
Keskkonnaamet
58 Kaitis Kõllamets 1977 male M45 Eesti, Harju maakond
SK Jooksupartner
59 Tauno Pukk 1981 male M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
Jooksuhundid
60 Ardi Ailt 1990 male M Eesti, Pärnu maakond
61 Aapo Tiiksaar 2004 male MJ Eesti, Harju maakond
Spordiklubi Jooksupartner
LOO KOOL
62 Indrek Edasi 1978 male M40 Eesti, Harju maakond
Edassi
63 Margo Pihlak 1974 male M45 Eesti, Lääne-Viru maakond
Rakvere Bont rulluisuklubi
64 Madis Loit 1984 male M Eesti, Harju maakond
65 Ago Lilleorg 1969 male M50 Eesti, Harju maakond
Kaitsevägi
66 Ainar Sepnik 1990 male M Eesti, Lääne-Viru maakond
Spordiklubi Running
67 Toomas Kiis 1992 male M Eesti, Tartu maakond
Luik Triplets Team
68 Ilmar Koolmeister 1979 male M40 Eesti, Harju maakond
SK Prorunner
69 Risto Väljak 1994 male M Eesti, Harju maakond
Sparta
Metos
70 Maarit Einsalu 1986 female N Eesti, Harju maakond
71 Vambo Oolberg 1971 male M50 Eesti, Harju maakond
PPA
72 Ragnar Puio 2006 male Poisid PA Eesti, Harju maakond
73 Regina Kruus 1980 female N40 Eesti, Tartu maakond
Bronx wood
Bronx wood oü
74 Andrei Lambinen 1985 male M Eesti, Harju maakond
SK ProRunner
75 Tarmo Jõgi 1982 male M40 Eesti, Harju maakond
SK Merimetsa
76 Matis Merivee 1980 male M40 Eesti, Harju maakond
Bonava Eesti
77 Ilmar Raap 1969 male M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
meie
78 Toivo Ivainen 1964 male M55 Eesti, Lääne-Viru maakond
TOivo
79 Evelyn Saard 1981 female N40 Eesti, Harju maakond
80 Susan Sarapuu 2008 female Tüdrukud TA Eesti, Harju maakond
81 Endre Varik 1981 male M40 Eesti, Jõgeva maakond
MTÜ Spordiselts
SK ProRunner
82 Märten Mõttus 1981 male M40 Eesti, Harju maakond
83 Üllar Lillmets 1971 male M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
84 Tambet Tõnisson 1975 male M45 Eesti, Harju maakond
85 Loic Marmin 1995 male M Prantsusmaa, hauts de France
86 Ege-Lii Luik 1989 female N Eesti, Harju maakond
Kaisa Kukk’e jooksutiim
87 Liina Jõeleht 1979 female N40 Eesti, Harju maakond
Treeningpartner
88 Dimitri Angloma 1977 male M45 Prantsusmaa, Ile-de-France
89 Andre Lomaka 1975 male M45 Eesti, Harju maakond
90 Kalle Meigas 1973 male M45 Eesti, Harju maakond
91 Toomas Vavilov 1969 male M50 Eesti, Harju maakond
Toomas Vavilov
Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia
92 Eeva Avik 1988 female N Eesti, Harju maakond
21CC Triatloniklubi
93 Diana Kaareste 1976 female N45 Eesti, Harju maakond
HK Roosa Panter
Dafk OÜ
94 Triin Rennit 1998 female N Eesti, Harju maakond
Tripassion Triatloniklubi
95 Mart Sepp 1974 male M45 Eesti, Harju maakond
Kuldne Tervis jooksugrupp
96 Piret Tikva 1974 female N45 Eesti, Harju maakond
97 Kristjan Muld 1978 male M40 Eesti, Harju maakond
98 Rakotomalala Andry 1991 male M Prantsusmaa, France
99 Silver Hein 1997 male M Eesti, Harju maakond
Goswim
Goswim oü
100 Donatas Narmont 1966 male M55 Eesti, Harju maakond
101 Priit Kuuskla 1982 male M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
White Wolf
PALMS
102 Janno Loomus 1972 male M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
Huviklubi Nelson
103 Siim Lõvi 1982 male M40 Eesti, Harju maakond
104 Randy Orel 1968 male M50 Eesti, Ida-Viru maakond
Eesti Energia Spordiklubi
Enefit Connect
105 Aivo Laaneväli 1970 male M50 Eesti, Harju maakond
Metek OÜ
106 Peeter Puio 1974 male M45 Eesti, Harju maakond
107 Rain Raun 1970 male M50 Eesti, Harju maakond
SK Prorunner
ABC Motors AS
108 Alo Viirmaa 1978 male M40 Eesti, Harju maakond
Sparta
109 Oskar Friedrich Oengo 1994 male M Eesti, Harju maakond
110 Rain Gussev 1979 male M40 Eesti, Harju maakond
Päästeamet
111 Viljar Lille 1990 male M Eesti, Jõgeva maakond
112 Ott Põldmäe 1988 male M Eesti, Harju maakond
Clik
113 Tõnis Toom 1998 male M Eesti, Viljandi maakond
114 Laur Saar 1966 male M55 Eesti, Harju maakond
MyFitness
Swixx Biopharma
115 Paul-Kasper Põldmäe 1987 male M Eesti, Harju maakond
Clik
116 Urmas Pihlak 1972 male M50 Eesti, Harju maakond
117 Olev Vahemaa 1974 male M45 Eesti, Lääne-Viru maakond
Kristi
118 Meelis Kadak 1984 male M Eesti, Harju maakond
FB Jooksmine
119 Sille Kaljurand 1983 female N Eesti, Lääne-Viru maakond
120 Raul Sulu 1989 male M Eesti, Harju maakond
Registrite ja Infosüsteemide Keskus
121 Hans Lahi 1957 male M65 Eesti, Lääne-Viru maakond
122 Ingrid Paats 1988 female N Eesti, Harju maakond
123 Mihkel Mäemat 1986 male M Eesti, Harju maakond
SK Tallinn Trail
124 Sirle Loigo 1977 female N45 Eesti, Harju maakond
125 Jaagup Liiv 1983 male M Eesti, Harju maakond
Wolf Group OÜ
126 Kristjan Krull 1981 male M40 Eesti, Harju maakond
127 Igors Vucans 1979 male M40 Läti, Latvia
128 Kristo Tamsalu 1974 male M45 Eesti, Lääne maakond
129 Marek Aasna 1979 male M40 Eesti, Harju maakond
Trismile
130 Erik Nöörlaid 1987 male M Eesti, Harju maakond
131 Laura Maasalu 1980 female N40 Eesti, Harju maakond
MTÜ Spordiselts
132 Risto Novik 1990 male M Eesti, Harju maakond
Anonüümsed kohvijoodikud
133 Harlis Põldaru 1987 male M Eesti, Lääne-Viru maakond
134 Rene Kannel 1989 male M Eesti, Harju maakond
135 Õnne Lees 1971 female N50 Eesti, Lääne-Viru maakond
Eesti Energia Spordiklubi
Eesti Energia AS
136 Priit Saluste 1970 male M50 Eesti, Harju maakond
137 Mattias Meimre 2006 male Poisid PA Eesti, Harju maakond
Tallinna Kuristiku Gümnaasium
138 Inga Leetmaa 1982 female N40 Eesti, Harju maakond
Mikkeller Running Club Tallinn
139 Tanel Veeleid 1972 male M50 Eesti, Harju maakond
MTÜ Spordiselts
140 Anneli Jõeloo 1975 female N45 Eesti, Tartu maakond
141 Signe Holm 1978 female N40 Eesti, Harju maakond
142 Jürgen Mäger 2011 male N Eesti, Harju maakond
143 Kaivi Kukk 1979 female N40 Eesti, Harju maakond
FB Jooksmine
144 Raul Metsaäär 1976 male M45 Eesti, Rapla maakond
145 Krista Mets-Raudla 1973 female N45 Eesti, Lääne-Viru maakond
146 Hevelyn Hanschmidt 1981 female N40 Soome, Mikkeli
147 Urmas Virkebau 1954 male M65 Eesti, Ida-Viru maakond
148 Rain Hallimäe 1957 male M65 Eesti, Harju maakond
149 Bergo Ruberg 1989 male M Eesti, Lääne-Viru maakond
150 Ken Pikkma 1994 male M Eesti, Lääne-Viru maakond
151 Sander Vagula 1988 male M Eesti, Lääne-Viru maakond
152 Kuido Musten 1966 male M55 Eesti, Lääne-Viru maakond
Abaja Mõisa Spordiselts
153 Rainer Amor 1992 male M Eesti, Lääne-Viru maakond
Fractory Solutions
154 Rasmus Jänes 1982 male M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
VÕITLUSKLUBI KYOKOSHIN TAMSALU
155 Hille Sepa 1970 female N50 Eesti, Harju maakond
156 Vladimir Tolmachev 1991 male M Harju maakond
157 Oksana Virolainen 1983 female N Eesti, Lääne-Viru maakond
158 Erki Aljama 1991 male M Eesti, Harju maakond
159 Meelis Pirn 1966 male M55 Eesti, Harju maakond
Barrister
Advokaadibüroo Barrister
160 Andres Paju 1979 male M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
161 Robert Kivimets 2003 male MJ Eesti, Viljandi maakond
162 Ester Leiten-Kukk 1976 female N45 Eesti, Harju maakond
163 Annely Saar 1974 female N45 Eesti, Harju maakond
Sparta Spordiklubi
164 Ave Ehavald 1975 female N45 Eesti, Lääne-Viru maakond
Swedest group
165 Jevgeni Semjonov 1990 male M Eesti, Harju maakond
166 Andres Reimand 1982 male M40 Eesti, Harju maakond
167 Anni Sild 1987 female N Eesti, Harju maakond
BCS Koolitus
168 Maris Lepik 1975 female N45 Eesti, Tartu maakond
LHV
169 Jaanika Kukk 1990 female N Eesti, Pärnu maakond
170 Maido Hermsalu 1979 male M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
171 Tommy Orumaa 1979 male M40 Eesti, Järva maakond
1.JVBr/STVP
172 Malvi Lõhmus 1973 female N45 Eesti, Harju maakond
Swedbank
173 Inga Selmet 1983 female N Eesti, Harju maakond
174 Gert Saare 1978 male M40 Eesti, Harju maakond
Repligen
175 Juhan Paabstel 1959 male M60 Eesti, Harju maakond
176 Rainer Pirn 2005 male Poisid PA Eesti, Lääne-Viru maakond
Barrister
Advokaadibüroo Barrister
177 Ken Laht 1988 male M Soome, Uusimaa
178 Maidu Lääne 1950 male M70 Eesti, Harju maakond
179 Maarja Žugova 1980 female N40 Eesti, Harju maakond
Tervisekassa
180 Aivar Randoja 1964 male M55 Eesti, Lääne-Viru maakond
181 Silver Jänes 1986 male M Eesti, Lääne-Viru maakond
Võitlusklubi Kyokushin Tamsalu
182 Liis Reimand 1982 female N40 Eesti, Harju maakond
ProRunner
183 Jaan Kaljuste 1991 male M Eesti, Tartu maakond
Luik Triplets Team
184 Viljar Käämer 1989 male M Eesti, Rapla maakond
185 Moonika Mestiljainen 1984 female N Eesti, Tartu maakond
186 Olev Moorsoo 1973 male M45 Eesti, Harju maakond
Sparta
187 Hene Karumaa 1969 female N50 Eesti, Harju maakond
188 Vaiko Kivi 1980 male M40 Eesti, Hiiu maakond
Päästeamet
189 Oleg Bolšakov 1990 male M Eesti, Harju maakond
CES Estonia
190 Jaak Vaiknemets 1979 male M40 Eesti, Tartu maakond
191 Ruth Trääder 1979 female N40 Eesti, Harju maakond
192 Reet Luhaäär 1953 female N65 Eesti, Harju maakond
193 Dagmar Ots 2007 female Tüdrukud TA Eesti, Lääne-Viru maakond
194 Ants Einsalu 1986 female N Eesti, Harju maakond
195 Silver Ader 1989 male M Eesti, Harju maakond
Maru Ehitus AS
196 Priit Pallum 1977 male M45 Eesti, Harju maakond
197 Vaimar Sursu 1978 male M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
198 Tanel Veerpalu 1986 male M Eesti, Harju maakond
199 Johannes Ütsik 1969 male M50 Eesti, Harju maakond
200 Kristine Noodla 1994 female N Eesti, Lääne-Viru maakond
201 Meelis Kalda 1975 male M45 Eesti, Harju maakond
G4S Spordiklubi
EE272200001104434335
202 Kadri Koit 1987 female N Eesti, Harju maakond
Telia SK MTÜ
Telia
203 Karel Torm 1978 male M40 Eesti, Harju maakond
FB Jooksmine
204 Margus Normak 1968 male M50 Eesti, Ida-Viru maakond
205 Heli Mäesepp 1982 female N40 Eesti, Harju maakond
Sparta SK
206 Triin Aimla 1991 female N Eesti, Lääne-Viru maakond
207 Martin Kütt 1990 male M Eesti, Harju maakond
208 Liina Liivsoo 1991 female N Eesti, Harju maakond
209 Anna Tetergova 1984 female N Eesti, Harju maakond
Swedbank
210 Aivi Käba 1959 female N60 Eesti, Lääne-Viru maakond
211 Allan Salumäe 1988 male M Eesti, Lääne-Viru maakond
212 Anneli Laaneväli 1969 female N50 Eesti, Harju maakond
Kehra Tervisekeskus OÜ
213 Kairi Jagant 2006 female Tüdrukud TA Eesti, Lääne-Viru maakond
214 Hanna-Liina Palu 2004 female NJ Eesti, Harju maakond
Sparta
215 Janar Metsma 1977 male M45 Eesti, Järva maakond
216 Laura Indus 1989 female N Eesti, Lääne-Viru maakond
Spordiguurud
217 Maia Sinajeva 1988 female N Eesti, Harju maakond
218 Sander Karpp 1996 male M Eesti, Lääne-Viru maakond
219 Kadri Kosk 1991 female N Eesti, Harju maakond
220 Tiit Erm 1988 male M Eesti, Harju maakond
Cybers.eu
221 Marten Lee 2008 male Poisid PA Eesti, Harju maakond
Sparta
222 Reet Järsk 1991 female N Eesti, Harju maakond
Treeningpartner
Spordiselts
223 Jelena Tammik 1971 female N50 Eesti, Järva maakond
Saint-Gobain Eesti AS
224 Tarmo Heinla 1974 male M45 Eesti, Harju maakond
225 Kadi Kask 1988 female N Eesti, Lääne-Viru maakond
226 Herki Laanmets 1981 male M40 Eesti, Viljandi maakond
227 Triin Heinla 1973 female N45 Eesti, Harju maakond
228 Pirre Eevald 1973 female N45 Eesti, Harju maakond
229 Kätlin Tammerand 1994 female N Eesti, Tartu maakond
230 Indrek Vodja 1987 male M Eesti, Harju maakond
231 Piret Pent 1974 female N45 Eesti, Järva maakond
232 Krista Raid 1971 female N50 Eesti, Harju maakond
MTÜ Spordiselts
233 Siim Aas 1988 male M Eesti, Lääne-Viru maakond
Falcon
234 Maaris Hüür 1960 female N60 Eesti, Järva maakond
Tigude Jooksuklubi
235 Julia Lokteva 1991 female N Eesti, Tartu maakond
236 Raili Vaadumäe 1984 female N Eesti, Harju maakond
237 Kelly Kaljur 1980 female N40 Eesti, Harju maakond
238 Harri Alliku 1954 male M65 Eesti, Pärnu maakond
ZINZINO HEALTH CLUB
239 Rein Traus 1948 male M70 Eesti, Lääne-Viru maakond
Traus-RAK
240 Olga Novikova 1963 female N55 Eesti, Tartu maakond
241 Pille Nooni 1977 female N45 Eesti, Harju maakond
242 Jaan Liiders 1955 male M65 Eesti, Rapla maakond
243 Inga Kõiv 1972 female N50 Eesti, Harju maakond
244 Martin Kink 1990 male M Eesti, Lääne-Viru maakond
245 Martin Lillepuu 1978 male M40 Eesti, Harju maakond
246 Maarika Anijärv 1981 female N40 Eesti, Harju maakond
Stebby
247 Gerli Reiman 1981 female N40 Eesti, Jõgeva maakond
248 Martin Tamm 1988 male M Eesti, Harju maakond
Bondora Group AS
249 Elle Tikki 1969 female N50 Eesti, Rapla maakond
250 Janika Ravel 1970 female N50 Eesti, Pärnu maakond
Zinzino Health Club
251 Margus Ratassepp 1980 male M40 Eesti, Harju maakond
252 Gennadi Leppik 1954 male M65 Eesti, Tartu maakond
pensionär
253 Tanel Saar 1982 male M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
Farmi Piimatööstus
254 Toomas Puust 1987 male M Eesti, Lääne-Viru maakond
255 Dmitri Baikov 1986 male M Eesti, Harju maakond
kõik ise
256 Tiina Säälik 1967 female N55 Eesti, Jõgeva maakond
SK ProRunner
257 Anna Maria Võsu 1984 female N Eesti, Harju maakond
258 Liis Siimar 1995 female N Eesti, Harju maakond
BarberLiis OÜ
259 Eva-Lotta Künnap 1993 female N Eesti, Harju maakond
260 Triin Mitt 1990 female N Eesti, Harju maakond
Perenaiste Spordiklubi
Enefit Solutions
261 Uno Hakk 1975 male M45 Eesti, Pärnu maakond
262 Riho Kapp 1947 male M75 Eesti, Järva maakond
EKRE Paide
263 Kristjan Vallner 1980 male M40 Eesti, Harju maakond
264 Ly Hõbe 1977 female N45 Eesti, Harju maakond
265 Frank Johan Ojarand 1996 male M Eesti, Harju maakond
GoSwim
266 Raina Vangonen 1977 female N45 Eesti, Lääne-Viru maakond
267 Allan Uue 1973 male M45 Eesti, Lääne-Viru maakond
Roosna-Alliku Motoklubi
268 Marika Kisand 1971 female N50 Eesti, Tartu maakond
269 Arle Junolainen 1988 male M Eesti, Harju maakond
270 Kadri Marksoo 1967 female N55 Eesti, Lääne-Viru maakond
Rakvere Reaalgümnaasium
271 Laura Kallas 1986 female N Eesti, Harju maakond
272 Kirsti Hinno 1991 female N Eesti, Harju maakond
273 Sander Klaos 1982 male M40 Eesti, Harju maakond
274 Janika Karus 1974 female N45 Eesti, Harju maakond
275 Rasmus Piir 2006 male Poisid PA Eesti, Tartu maakond
Tartu SS Kalev
276 Liina Malva 1989 female N Eesti, Harju maakond
277 Agne Laansalu 1987 female N Eesti, Harju maakond
278 Marie Evart 1990 female N Eesti, Harju maakond
279 Chris-Robin Kukk 2004 male MJ Eesti, Harju maakond
Saue vald
280 Kitty Saar 1984 female N Eesti, Harju maakond
281 Loore Laeks 2007 female Tüdrukud TA Eesti, Lääne-Viru maakond
282 Katre Annion 1981 female N40 Eesti, Harju maakond
Telia Spordiklubi MTÜ
As Eesti Telia
283 Priidik Parmi 1980 male M40 Eesti, Tartu maakond
AS EVIKO
284 Madis Meimre 1979 male M40 Eesti, Harju maakond
MTA sk
Maksu-ja Tolliamet
285 Paula Rapp-Tkach 1990 female N Eesti, Harju maakond
286 Natalja Kravtsova 1988 female N Eesti, Harju maakond
287 Kadri Altküla 1987 female N Eesti, Harju maakond
288 Kaspar Nisu 1990 male M Eesti, Tartu maakond
MyFitness
289 Urmo Karu 1991 male M Eesti, Harju maakond
Sparta
290 Andrei Popov 1977 male M Eesti, Harju maakond
291 Kristjan Maasalu 1978 male M40 Eesti, Harju maakond
292 Pirje Porgand 1989 female N Eesti, Harju maakond
293 Kaupo Sempelson 1982 male M40 Eesti, Harju maakond
294 Ege Tamm 1977 female N45 Eesti, Harju maakond
295 Joonas Jõgi 1985 male M Eesti, Lääne-Viru maakond
296 Ruth Kaldma 1964 female N55 Eesti, Rapla maakond
Naiskodukaitse Märjamaa jaoskond
297 Kaia Lehtsaar 1985 female N Eesti, Tartu maakond
298 Sirle Romanenko 1978 female N40 Eesti, Harju maakond
299 Malle Kase 1971 female N50 Eesti, Viljandi maakond
300 Arette Jõeloo 2007 female Tüdrukud TA Eesti, Tartu maakond
Emajõe Suusaklubi
301 Liis Lehtse 1989 female N Eesti, Tartu maakond
302 Eve Heldja 1981 female N40 Eesti, Harju maakond
303 Piret Pihlak 1971 female N50 Eesti, Harju maakond
304 Anni Pääsuke 1988 female N Eesti, Lääne-Viru maakond
305 Marko Tõldsepp 1993 male M Eesti, Võru maakond
306 Jegor Doroštšenko 1995 male M Eesti, Harju maakond
307 Maris Org 1987 female N Eesti, Tartu maakond
308 Evelin Press 1983 female N Eesti, Harju maakond
309 Artur Pillesson 2006 male Poisid PA Eesti, Lääne-Viru maakond
310 Kirill Pekkonen 1993 male M Eesti, Harju maakond
311 Karl-Martin Pillesson 1998 male M Eesti, Lääne-Viru maakond
312 Piret Born 1986 female N Eesti, Pärnu maakond
313 Raido Onopa 1993 male M Eesti, Tartu maakond
314 Kertu Jukkum 1984 female N Eesti, Harju maakond
315 Geily Sinijärv 1995 female N Eesti, Harju maakond
316 Margus Mikk 1971 male M45 Eesti, Harju maakond
317 Iti-Triinu Grepp 1995 female N Eesti, Harju maakond
318 Aivar Pärlijõe 1975 male M45 Eesti, Harju maakond
319 Aivar Kiik 1976 male M45 Eesti, Ida-Viru maakond
320 Roman Žuravljov 1986 male M Eesti, Harju maakond
ALARMEST OÜ
321 Jaanus Piilmann 1983 male M Eesti, Viljandi maakond
322 Mehis Sarrapik 1982 male M40 Eesti, Lääne maakond
5 sektor
323 Tarmo Välba 1966 male M55 Eesti, Järva maakond
Tripassion
Keremeister
324 Angela Saluste 1983 female N Eesti, Harju maakond
325 Alexey Markov 1986 male M Eesti, Ida-Viru maakond
326 Chris-Kenneth Žuravljov 2009 male Poisid PA Eesti, Harju maakond
327 Tristan Rehelem 1986 male M Eesti, Lääne-Viru maakond
RevinGrupp OÜ
328 Eda Ahi 1990 female N Eesti, Harju maakond
329 Linda Langsepp 1986 female N Eesti, Lääne-Viru maakond
330 Roman Rubinov 1988 male M Eesti, Lääne-Viru maakond
Kaisa Kukk'e jooksutiim
331 Tiina Pärtel 1993 female N Eesti, Harju maakond
332 Raimo Maasik 1971 male M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
333 Elina Laanep 1986 female N Eesti, Harju maakond
Spordiselts MTÜ
Nordea Eesti
334 Pavel Zõrjanov 1998 male M Eesti, Harju maakond
335 Andrei Kokurin 1997 male M Eesti, Harju maakond
336 Monika Ruumet 1986 female N Eesti, Harju maakond
337 Kersti Valdmann 1986 female N Eesti, Harju maakond
338 Sten-Eric Sibul 1993 male M Eesti, Harju maakond
339 Anneli Püvi 1990 female N Eesti, Järva maakond
340 Piret Õun 1979 female N40 Eesti, Harju maakond
341 Katrin Kullasepp 1974 female N45 Eesti, Harju maakond
342 Marin Kranich 1981 female N40 Eesti, Tartu maakond
343 Piret Umbaed 1969 female N50 Eesti, Lääne-Viru maakond
Revin Grupp oü
344 Viktor Soldatov 1986 male M Eesti, Harju maakond
345 Ester Soldatova 1989 female N Eesti, Harju maakond
346 Veronika Verš 1977 female N45 Eesti, Harju maakond
347 Saskia Elanda Saarleht 2003 female NJ Eesti, Harju maakond
348 Hans Vallner 1952 male M70 Eesti, Harju maakond
Tallinna Tehnikaülikool
349 Riina Leht 1986 female N Eesti, Harju maakond
Swedbank Spordiklubi
Swedbank AS
350 Kätlyn Kreegi 1986 female N Eesti, Harju maakond
351 Anna-Kai Tõrs 1978 female N40 Eesti, Harju maakond
Mikkeller Running Club
352 Bruno Münter 1956 male M65 Eesti, Lääne-Viru maakond
Kiltsi Tööjõureservid
353 Reelika Pärn 1978 female N40 Eesti, Pärnu maakond
354 Maaria Põldmäe 1986 female N Eesti, Harju maakond
MAGNUM AS
355 Natalja Danilova 1986 female N Eesti, Harju maakond
356 Tuuli Järve-Žuravljov 1987 female N Eesti, Harju maakond
357 Äli Männa 1980 female N40 Eesti, Rapla maakond
358 Kristiina Paumann 1986 female N Eesti, Lääne-Viru maakond
359 Gendra Melts 1998 female N Eesti, Harju maakond
360 Henelii Tisler 1982 female N40 Eesti, Lääne-Viru maakond
361 Lisette Lindre 2004 female NJ Eesti, Lääne-Viru maakond
362 Ly Pani 1980 female N40 Eesti, Harju maakond
363 Kirsti Priivits 1984 female N Eesti, Harju maakond
364 Nataly Roose 2001 female U 23 naised Eesti, Harju maakond
Sportland Team
Sportland AS
365 Joosep Mart Männik 2000 male U 23 mehed Eesti, Harju maakond
Sportland Team
Sportland AS
366 Andrey Mikheev 1970 male M50 Eesti, Harju maakond
367 Kärt Maasik 1985 female N Eesti, Lääne-Viru maakond
368 Argo Koppel 1962 male M60 Eesti, Harju maakond
369 Katrin Satsi 1967 female N55 Eesti, Lääne-Viru maakond
370 Siiri Kohver 1990 female N Eesti, Lääne-Viru maakond
371 Anton Zolotarjov 1986 male M Eesti, Harju maakond
372 Eva Luik 1984 female N Eesti, Lääne-Viru maakond
373 Aleksandr Tšitškov 1988 male M Eesti, Lääne-Viru maakond
374 Oliver Taal 1995 male M Eesti, Harju maakond
375 Anastassia Zagorulko 1980 female N40 Eesti, Ida-Viru maakond
376 Liisa Lota Runtal 2008 female Tüdrukud TA Eesti, Harju maakond
377 Katre Runtal 1982 female N40 Eesti, Harju maakond
378 Piret Luht 1994 female N Eesti, Lääne-Viru maakond
379 Janne Mägi 1999 female N Eesti, Harju maakond
380 Liisa Turban 1992 female N Eesti, Lääne-Viru maakond
381 Kristiina Sirkel 1992 female N Eesti, Harju maakond
382 Milena Niitov 2000 female U 23 naised Eesti, Harju maakond
383 Kaspar Kukk 1990 male M Eesti, Lääne-Viru maakond
384 Maive Leesnurm 1986 female N Eesti, Lääne-Viru maakond
385 Mari Koks 1987 female N Eesti, Harju maakond
386 Marimai Kesküla 1985 female N Eesti, Lääne-Viru maakond
387 Katre Nõmmerga 1988 female N Eesti, Hiiu maakond
388 Katrin Vilt 1982 female N40 Eesti, Hiiu maakond
389 Andres Hellermaa 1987 male M Eesti, Lääne-Viru maakond
390 Silvia Tsvetkova 1992 female N Eesti, Harju maakond
MTÜ Spordiselts
391 Alina Sabo 1982 female N40 Eesti, Pärnu maakond
392 Birgit Lausing-Larionov 1984 female N Eesti, Harju maakond
393 Ketlin Murdjõe 1982 female N40 Eesti, Lääne-Viru maakond
394 Maarja Maalman 1985 female N Eesti, Harju maakond
395 Ulla Orgus 1991 female N Eesti, Lääne-Viru maakond
396 Evelyn Viibur 1979 female N40 Eesti, Lääne-Viru maakond
397 Triin Kiil 1985 female N Eesti, Harju maakond
398 Alar Luik 1984 male M Eesti, Harju maakond
399 Nicolas Calmes 1979 male M40 Prantsusmaa, AURA
400 Julien Roy 1996 male M Prantsusmaa, France
401 Louis Simon 1995 male M Prantsusmaa, Normandie
402 Marc Kayamare 1971 male M50 Prantsusmaa, Normandie
Team Running Conches
403 Jaana Tiitum 1995 female N Eesti, Lääne-Viru maakond
404 Sirli Spelman 1988 female N Eesti, Harju maakond
405 Kaidi Kukk 1988 female N Eesti, Harju maakond
406 Marika Kookla 1995 female N Eesti, Tartu maakond
SK Prorunner
407 Nataly Abel 1988 female N Eesti, Harju maakond
408 Tõnis Peil 1993 male M Eesti, Lääne-Viru maakond
409 Marianne Lõhmus 1987 female N Eesti, Harju maakond
410 Karoliina Räitsak-Olle 1987 female N Eesti, Harju maakond
411 Aleksei Fursov 1988 male M Eesti, Harju maakond
412 Jukka Antero Halttunen 1973 male M45 Eesti, Harju maakond
413 Maarja Kruusimaa 1989 female N Eesti, Harju maakond
414 Kaarel Allemann 1995 male M Eesti, Harju maakond
415 Anna-Liisa Piirimägi 1999 female N Eesti, Harju maakond
416 Maarja Kährik 1979 female N40 Eesti, Viljandi maakond
417 Liliana Torn 1969 female N50 Eesti, Harju maakond
Täppsportlased
418 Tatiana Markova 1992 female N Eesti, Ida-Viru maakond
419 Jaanika Tammik 1978 female N40 Eesti, Harju maakond
420 Pavel Solovjov 1994 male M Eesti, Harju maakond
421 Martin Peenema 1987 male M Eesti, Harju maakond
Myfitness
422 Kai-Kristel Ehala 1994 female N Eesti, Harju maakond
Mäe Garaaž
423 Kristiina Valter 1988 female N Eesti, Lääne-Viru maakond
424 Ene Liske 1985 female N Eesti, Harju maakond
425 Rein Kriks 1951 male M70 Eesti, Lääne-Viru maakond
426 Silver Nurmsalu 1985 male M Eesti, Harju maakond
Revin Grupp OÜ
427 Marju Soonets 1986 female N Eesti, Harju maakond
428 Romet Kriks 2007 male M40 Eesti, Harju maakond
Sparta
Revin Grupp
429 Anna Oborneva 1987 female N Eesti, Harju maakond
430 Johhanna Loomets 1993 female N Eesti, Lääne-Viru maakond
431 Berit Raudva 1994 female N Eesti, Rapla maakond
Kohila Vineer
432 Sandra Hainas 1989 female N45 Eesti, Harju maakond
Innopolis Insenerid
433 Vesta Golding 1966 female N55 Eesti, Viljandi maakond
434 Margit Sannu 1964 female N55 Eesti, Viljandi maakond
435 Lagle Kuusing 1972 female N50 Eesti, Harju maakond
RTK
436 Maarika Meier 1974 female N45 Eesti, Viljandi maakond
437 Liisa Rohila 1991 female N Eesti, Harju maakond
Tripassion triatloniklubi
438 Erli Kaseväli 1992 female N Eesti, Viljandi maakond
439 Deivi Muld 1989 female N Eesti, Harju maakond
Bondora Group AS
440 Mihkel Kurg 1987 male M Eesti, Lääne-Viru maakond
TK Spordiklubi
441 Andrey Lobanov 1989 male M Eesti, Harju maakond
442 Kristjan Madisson 1981 male M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
revin grupp
443 Kethmar Salumets 1993 male M Eesti, Harju maakond
444 Anna Leena Koržets 1996 female N Eesti, Harju maakond
445 Rauno Lemberg 2000 male U 23 mehed Eesti, Lääne-Viru maakond
446 Natalja Stepanov 1985 female N Eesti, Ida-Viru maakond
447 Mairo Kirss 1980 male M40 Eesti, Harju maakond
Riigi Kinnisvara AS
448 Jekaterina Ivanova 1990 female N Eesti, Tartu maakond
449 Alicia-Jacqueline Bonita Bertscheit 1998 female N Eesti, Harju maakond
450 Alexina-Charleen Angeli Bertscheit 2003 female NJ Eesti, Harju maakond
451 Tõnis Sang 1987 male M Eesti, Lääne-Viru maakond
452 Sten Schwede 1974 male M45 Eesti, Harju maakond
453 Jürgen Soo 1993 male M Eesti, Harju maakond
SK Tallinn Trail
454 Jürgen Post 1993 male M Eesti, Hiiu maakond
Päästeamet
455 Andres Treilmann 1978 male M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
456 Janno Roosimets 1991 male M Eesti, Harju maakond
Sparta
457 Karolin Kuiv 1998 female N Eesti, Harju maakond
458 Roman Gorski 1990 male M Eesti, Harju maakond
459 Oleg Toming 1988 male M Eesti, Harju maakond
Breakwater Technology
460 Anneli Villemson 1985 female N Eesti, Harju maakond
Bonava
461 Peep Bušin 1985 male M Eesti, Tartu maakond
MKM Jooksuklubi
462 Egon Peetersmann 1994 male M Eesti, Harju maakond
463 Claudia Isabel Orumaa 2005 female Tüdrukud TA Eesti, Järva maakond
464 Auli Vaide 1968 female N50 Eesti, Lääne-Viru maakond
465 Kaidi Põder 1972 female N50 Eesti, Lääne-Viru maakond
466 Kristiina Sagaja 1980 female N40 Eesti, Harju maakond
467 Triinu Lepiku 1981 female N40 Eesti, Pärnu maakond
Pärnu Graniit OÜ
468 Argo Aros 1972 male M50 Eesti, Harju maakond
469 Ira Raamat 1951 female N70 Eesti, Lääne-Viru maakond

...