Et En
Open competition menu
General info Juhend Registered Start lists Results Comments

Nimisponsor

Transtar TP

Toetajad

Tartu linn
Hasartmängumaksu Nõukogu

Start lists

Vali distants:
Stardinimekiri seisuga 27.05.2024 23:56.

Täispikk distants - 41 km + 31 km stardinimekiri

Stardi aeg Nr. Name Birth year Gender VKL Elukoht Võistkond/Organisatsioon
18:00:00 5 Riho Alaru 1985 male Mehed - vabaklass, pikk distants Eesti, Tartu maakond
Peloton
18:00:30 16 Deniss Vladimirov 1991 male M Eesti, Ida-Viru maakond
18:01:00 119 Liis Jääger 1998 female N Eesti, Tartu maakond
Kalevi jalgrattakool
18:06:00 11 Rando Kall 1975 male Seenior 2 Eesti, Tartu maakond
18:10:00 109 Andres Metsmägi 1984 male M Eesti, Tartu maakond
Peloton
18:18:00 25 Marika Rohtla 1965 female N Eesti, Tartu maakond
18:21:00 32 Maria Jänese 1987 female N Eesti, Tartu maakond
SK Jooksupartner
18:30:30 30 Madis Paluoja 1970 male Seenior 2 Eesti, Tartu maakond
TriSmile
18:31:00 3 Peeter Illak 1966 male Seenior 3+ Eesti, Tartu maakond
18:32:00 4 Mart Mikkelsaar 1960 male Seenior 3+ Eesti, Tartu maakond
Trismile
18:33:00 20 Margus Mikk 1975 male Seenior 2 Eesti, Harju maakond
Amps-Extreme Sport
18:34:00 22 Anette Zukker 1996 female N Eesti, Tartu maakond
Tartu Ujumisklubi
18:35:00 9 Aivar Veri 1965 male Seenior 3+ Eesti, Tartu maakond
Vooremaa Centrum Rattabaas
18:39:00 47 Priit Kasenõmm 1975 male Seenior 2 Eesti, Tartu maakond
18:40:00 53 Toomas Viigipuu 1959 male Seenior 3+ Eesti, Tartu maakond
18:40:30 29 Arthur Kooser 1997 male M Eesti, Järva maakond
CFC
18:43:00 14 Ülo Treufeldt 1946 male Seenior 3+ Eesti, Harju maakond
18:45:00 13 Meelis Leidt 1969 male Seenior 2 Eesti, Tartu maakond
18:45:30 31 Toomas Hunt 1972 male Seenior 2 Eesti, Tartu maakond
Peloton
18:49:00 111 Valdur Jaht 1981 male M Eesti, Tartu maakond
18:51:30 10 Madis Sildvee 1978 male Seenior 2 Eesti, Lääne-Viru maakond
RR Siplased
18:55:00 118 Tauno Koort 1969 male Seenior 2 Eesti, Tartu maakond
18:58:00 28 Kert Martma 1983 male M Eesti, Harju maakond
CFC Spordiklubi
18:58:30 19 Viljar Kuljus 1984 male M Eesti, Võru maakond
Rein Taaramäe Rattaklubi
18:59:00 6 Valdek Rohtma 1978 male Seenior 2 Eesti, Tartu maakond
TÜ ASK
18:59:30 65 Raimo Kivioja 1983 male M Eesti, Lääne-Viru maakond
RR Siplased/Sportlab
19:01:00 110 Allar Pähn 1987 male M Eesti, Tartu maakond
19:02:00 12 Karl Kristofer Kurruk 1993 male M Eesti, Tartu maakond
Tartu Ujumisklubi

...