Et En

Karikasarja nimisponsor

Lezyne

Toetajad

Eesti Kultuurkapital

Registered

Registreerunute nimekirja uuendatakse kord ööpäevas. Viimati uuendatud 29.11.2020 20:00.
Kokku: 175
II start - M/N12: 32
III start - M/N14: 38
IV start - M/N16: 25
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME): 26
VI start - NAISED + SEENIORID: 54
male: 140
female: 35
Name Võistkond/Organisatsioon Distance
Hannes Ahman
TÜASK
III start - M/N14
Markku Ainsalu
ProShop Team
VI start - NAISED + SEENIORID
Gevert Aola
Pärnu Kalev Spordikool
Pärnu Spordiselts Kalev
III start - M/N14
Mirt Ärm
Porter Racing
II start - M/N12
Rait Ärm
Tartu2024BalticChainCycling.com
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Hugo Bergson
Kalevi Jalgrattakool
II start - M/N12
Zlata Broniševskaja
Maardu Kalevijalgrattakool
III start - M/N14
Sebastien Cedric
VI start - NAISED + SEENIORID
Tatjana Dobolina
Spordipartner
VI start - NAISED + SEENIORID
Carl Peeter Dooner
CFC
III start - M/N14
Elisabeth Ebras
TEAM RYTGER
VI start - NAISED + SEENIORID
Kristo Ebras
KJK
VI start - NAISED + SEENIORID
Gerd Lauri Eerme
Porter Racing
IV start - M/N16
Thomas Eggleton
Kjk
II start - M/N12
Avo Eljas
VI start - NAISED + SEENIORID
Indrek Epner
ProShop Team
VI start - NAISED + SEENIORID
Evelina Ermane-Marcenko
ZZK
VI start - NAISED + SEENIORID
Riho Ever
Velo Clubbers
VI start - NAISED + SEENIORID
Maksim Fazõlov
Bike Fanatics CC
VI start - NAISED + SEENIORID
Martin Green
Kalevi Jalgrattakool
II start - M/N12
Berit Grünberg
Porter Racing
II start - M/N12
Gert Grünberg
Porter Racing
IV start - M/N16
Hardy Grünberg
Porter Racing
II start - M/N12
Priit Grünberg
Porter Racing
VI start - NAISED + SEENIORID
Jasper Haava
Kalev
II start - M/N12
Mairold Hanson
Pärnu Kalev SK
II start - M/N12
Dani Härginen
MogoldRacing
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Ralf Hürden
CFC
III start - M/N14
Richard Hynninen
Kalevi Jalgrattakool
II start - M/N12
Birgit Irbe
Nõmme Rattaklubi
IV start - M/N16
Joonas Jaht
Rein Taaramäe Rattaklubi
IV start - M/N16
Valdur Jaht
VI start - NAISED + SEENIORID
Kaspar Jakobsoo
Nõmme Rattaklubi
III start - M/N14
Uku Järv
CFC
II start - M/N12
Aaron Parker Järveoja
Raplamaa Rattaklubi KOMO
III start - M/N14
Maria Jürisaar
Haanja Rattaklubi
III start - M/N14
Tauri Jürisaar
Haanja Rattaklubi
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Mairit Kaarjärv
SK Rakke
III start - M/N14
Maris Kaarjärv
SK Rakke
VI start - NAISED + SEENIORID
Ruben Käärst
Kuusalu Rattaklubi
III start - M/N14
Herlen Kajo
Kuusalu Rattaklubi
III start - M/N14
Raiko Kaldoja
CC Rota Mobilis
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Taimar Kallari
Astro Baltics
Astro Baltics OÜ
VI start - NAISED + SEENIORID
Martin Karki
Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Sten Kask
Spordipartner
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Ott Kiivit
Kalevi Jalgrattakool
III start - M/N14
Eero Kiskonen
KJK
VI start - NAISED + SEENIORID
Gert Kivistik
Hawaii Express
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Eliise Kivistu
SK Rakke
IV start - M/N16
Karl Kiviväli
TÜASK
III start - M/N14
Mariann Koik
Porter Racing
III start - M/N14
Aku Koivistoinen
CCH
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Marten Konga
Porter Racing
III start - M/N14
Oskar Kontus
Smart Sport
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Harri Alfred Koonik
Kalevi Jalgrattakool
III start - M/N14
Arthur Kooser
CFC
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Magnus Krusemann
AT SPORDIKLUBI
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Kevin Kubilius
Pärnu Kalevi Spordikool
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Kaupo Kuhlap
Cosmos
VI start - NAISED + SEENIORID
Agnes Kukk
Spordipartner Rattapood
VI start - NAISED + SEENIORID
Erki Kukk
vo2 specialized
VI start - NAISED + SEENIORID
Janek-Robin Kukk
KaleviJjalgrattakool
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Nikita Kulikov
Maardu Kalevi Jalgrattakool
II start - M/N12
Ülo Kuljus
FNT Spordiklubi
VI start - NAISED + SEENIORID
Viljar Kuljus
Rein Taaramäe Rattaklubi
Christon OÜ
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Andre Kull
CC Rota Mobilis
VI start - NAISED + SEENIORID
Jaanika Kurgjärv
Hawaii express
VI start - NAISED + SEENIORID
Aleksei Kušnir
VI start - NAISED + SEENIORID
Tanel Kuusk
Spordipartner Rattapood
VI start - NAISED + SEENIORID
Oskar Küüt
CFC spordiklubi
IV start - M/N16
Märt Laansoo
KJK
II start - M/N12
Mirtel Laht
SK Rakke
III start - M/N14
Arseni Laidinen
Narva SK Energia
IV start - M/N16
Mae Lang
Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
VI start - NAISED + SEENIORID
Loore Lemloch
CFC
III start - M/N14
Linda Lensment
Kalevi Jalgrattakool
II start - M/N12
Robert Lepik
Peloton
MTÜ Peloton
IV start - M/N16
Toomas Lepik
Astro Baltics
Astro Baltics OÜ
VI start - NAISED + SEENIORID
Kaspar Lindre
II start - M/N12
Jaanus Linkgreim
KALEVI JALGRATTAKOOL
VI start - NAISED + SEENIORID
Anton Litvintsev
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Liisi Lohk
Pärnu Kalev Spordikool
Pärnu Spordiselts Kalev
IV start - M/N16
Joonas Maanurm
ProShop Team
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Riko Mäeiubo
III start - M/N14
Markus Mäeuibo
Kalevi jalgrattakool
IV start - M/N16
Aimur Mägi
VI start - NAISED + SEENIORID
Rihard Mägi
Nõmme rattaklubi
II start - M/N12
Mart Markus
Tallinna Kiiruisuklubi
VI start - NAISED + SEENIORID
Ketrin Mesila
Kalevi Jalgrattakool
III start - M/N14
Madis Mihkels
tüask
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Margus Mikson
Valio Eesti AS
VI start - NAISED + SEENIORID
Mairon Milistver
Pärnu Kalev Spordikool
Pärnu Spordiselts Kalev
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Meelis Milistver
Vennad-Dahl
VI start - NAISED + SEENIORID
Artjom Mirzojev
BCC
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Virgo Mitt
Pärnu Kalev Spordikool
Pärnu Spordiselts Kalev
IV start - M/N16
Marten Mööl
Nõmme rattaklubi
IV start - M/N16
Mari-Liis Mõttus
Haanja Rattaklubi
VI start - NAISED + SEENIORID
Marta Mõttus
Haanja Rattaklubi
II start - M/N12
Matthias Mõttus
Haanja Rattaklubi
IV start - M/N16
Henry Närap
TÜASK
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Tarmo Neemela
Team Amps
VI start - NAISED + SEENIORID
Kaspar Neemesto
ProShop Team
VI start - NAISED + SEENIORID
Alar Nigul
CFC Spordiklubi
VI start - NAISED + SEENIORID
Rasmus Nõmm
Nõmme Rattakool
III start - M/N14
Magnus Normak
Kalevii Jalgrattakool
II start - M/N12
Henri Romeo Orav
Kalevi Jalgrattakool
III start - M/N14
Hugo Hendrik Orav
Porter Racing
III start - M/N14
Kristo Õruste
Porter Racing
II start - M/N12
Romet Pajur
ProShop Team
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Helari Pallas
Bike Fanatics CC
VI start - NAISED + SEENIORID
Andri Pärn
tysk
III start - M/N14
Aimar Pedari
Rr Siplased
VI start - NAISED + SEENIORID
Lauri Peil
CX Eesti
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Riko-Sander Pensa
RTR
IV start - M/N16
Pauliine Pesor
Raplamaa Rattaklubi KoMo
II start - M/N12
Roosmarii Pesor
Raplamaa Rattaklubi KoMo
II start - M/N12
Kuldar Põder
Team Vänt
VI start - NAISED + SEENIORID
Marko Pohl
VI start - NAISED + SEENIORID
Annabrit Prants
KJK
VI start - NAISED + SEENIORID
Robert Priilinn
Pärnu Kalev Spordikool
Pärnu Spordiselts Kalev
II start - M/N12
Sille Puhu
Hawaii Express
VI start - NAISED + SEENIORID
Oskar Pukk
IV start - M/N16
Kaupo Raag
velo clubbers
VI start - NAISED + SEENIORID
Frank Aron Ragilo
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Frida Mia Ragilo
II start - M/N12
Matt Rammo
Tripassion Triatloniklubi
VI start - NAISED + SEENIORID
Priit Randpõld
Bike Fanatics CC
VI start - NAISED + SEENIORID
Maribel Rannala
CFC
III start - M/N14
Raul Rätsep
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Mirjam Raun
TÜASK
IV start - M/N16
Karel Gustav Rei
CFC
III start - M/N14
Janek Resev
Spordipartner Rattapood
VI start - NAISED + SEENIORID
Sten Markus Ringi
KJK
III start - M/N14
Richard Ründva
Kalevi Jalgrattakool
IV start - M/N16
Oliver Rüster
Peloton
IV start - M/N16
Marek Säälik
CFC
VI start - NAISED + SEENIORID
Markus Aleksander Saar
Kuusalu Rattaklubi
III start - M/N14
Mauro Erik Saar
Kuusalu Rattaklubi
IV start - M/N16
Robi Saar
Pärnu Kalev Spordikool
Pärnu Spordiselts Kalev
III start - M/N14
Georg Salupuu
Kuusalu Rattaklubi
II start - M/N12
Pavel Samsonov
Kjk
II start - M/N12
Laura Lizette Sander
Pärnu Kalev Spordikool
Pärnu Spordiselts Kalev
VI start - NAISED + SEENIORID
Evar Saul
Kuusalu Rattaklubi
IV start - M/N16
Kristo Sepp
Proshop Team
VI start - NAISED + SEENIORID
Rainer Sildvee
VI start - NAISED + SEENIORID
Maario Silm
Vooremaa Centrum/Rattabaas
VI start - NAISED + SEENIORID
Merili Sirvel
Rakvere Rattaklubi Siplased
VI start - NAISED + SEENIORID
Tauri Soeson
TÜ ASK
III start - M/N14
Sten Erik Soiver
Kuusalu Rattaklubi
III start - M/N14
Rico Soots
Kalevi Jalgrattakool
IV start - M/N16
Rocco Soots
Kalevi Jalgrattakool
III start - M/N14
Steven Sumberg
Porter Racing
II start - M/N12
Sebastian Suppi
Nõmme rattaklubi
III start - M/N14
Simon Suppi
Nõmme rattaklubi
II start - M/N12
Karolin Surva
CFC
IV start - M/N16
Jaagup Tali
TÜASK
II start - M/N12
Lauri Tamm
Kalevi Jalgrattakool
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Egert Tammeleht
Porter Racing
II start - M/N12
Riko Tammepuu
CFC
III start - M/N14
Sofia Tara
Porter Racing
III start - M/N14
Igor Tarassov
Nõmme Rattaklubi
VI start - NAISED + SEENIORID
Mia Carla Tegelmann
Kalevi Jalgrattakool
IV start - M/N16
Tõnu Tõnov
Bike Fanatics CC
VI start - NAISED + SEENIORID
Maria Treier
CFC Spordiklubi
IV start - M/N16
Aron Truvee
Kalevi Jalgrattakool
II start - M/N12
Peeter Tsanev
Kalevi Jalgrattakool
IV start - M/N16
Priit Tuisk
Hawaii Express
VI start - NAISED + SEENIORID
Gregor Vain
Porter Racing
III start - M/N14
Nikita Valashas
Maardu Kalevi Jalgrattakool
II start - M/N12
Pärtel Valge
SK Velo
III start - M/N14
Maikel Magnus Välja
Aruküla sk
II start - M/N12
Oleg Vassiljev
Kalevi Jalgrattakool
VI start - NAISED + SEENIORID
Lauri Verliin
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Andreas Vilbaste
Kuusalu Rattaklubi
III start - M/N14
Maksim Ziborov
Maardu Kalevi Jalgrattakool
II start - M/N12

...