Et En

Start lists

Vali distants:
Stardinimekiri seisuga 16.06.2024 23:56.

XXL-sõit stardinimekiri

Nr. Name Birth year Gender VKL Elukoht Võistkond/Organisatsioon
1 Peeter Pruus 1989 male M XXL Eesti, Rapla maakond
Torpado Südtirol
2 Martin Loo 1988 male M XXL Eesti, Harju maakond
3 Gert Jõeäär 1987 male M XXL Eesti, Harju maakond
VELOPLUS
Spordiklubi
4 Peeter Tarvis 1993 male M XXL Eesti, Rapla maakond
VELOPLUS
Spordiklubi
5 Josten Vaidem 1994 male M XXL Eesti, Viljandi maakond
FIXUS
6 Martin Parv 1991 male M XXL Eesti, Tartu maakond
VELOPLUS
Spordiklubi
7 Gert Kivistik 1995 male M XXL Eesti, Pärnu maakond
8 Henrik Kivilo 1985 male M XXL Eesti, Harju maakond
REDBIKE TEAM I
Spordiklubi
9 Toomas Lepik 1979 male M XXL Eesti, Tartu maakond
ASTRO BALTICS
Astro Baltics OÜ
10 Ivar Vaab 1991 male M XXL Eesti, Lääne-Viru maakond
RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS
Spordiklubi
11 Toomas Erikson 1976 male M XXL Eesti, Harju maakond
REDBIKE TEAM I
Spordiklubi
12 Magnus Krusemann 1976 male M XXL Eesti, Harju maakond
KULGUR TEAM 1
Spordiklubi
13 Markku Ainsalu 1979 male M XXL Eesti, Tartu maakond
ProShop Team
14 Joonas Maanurm 1976 male M XXL Eesti, Harju maakond
PROSHOP TEAM
15 Tarmo Neemela 1968 male M XXL Eesti, Harju maakond
REDBIKE TEAM I
16 Armin Pilv 1999 male M XXL Eesti, Võru maakond
TEAM ANSTLA
Spordiklubi
17 Margus Sirvel 1977 male M XXL Eesti, Lääne-Viru maakond
RR Siplased
18 Peeter Poopuu 1985 male M XXL Eesti, Harju maakond
REDBIKE TEAM I
Spordiklubi
19 Vahur Valvas 1981 male M XXL Eesti, Tartu maakond
RTR
20 Kaspar Neemesto 1989 male M XXL Eesti, Saare maakond
PROSHOP TEAM
Spordiklubi
21 Kristers Kovgers 1992 male M XXL Läti, Latvia
22 Meelis Rebane 1971 male M XXL Eesti, Harju maakond
AT SPORT TEAM
Spordiklubi
23 Madis Sildvee 1978 male M XXL Eesti, Lääne-Viru maakond
RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS
Spordiklubi
24 Imre Ojavere 1988 male M XXL Eesti, Harju maakond
CCRM 1
Spordiklubi
25 Andre Kull 1978 male M XXL Eesti, Harju maakond
CCRM 1
Spordiklubi
26 Kristjan Randma 1986 male M XXL Eesti, Tartu maakond
ASTRO BALTICS
Astro Baltics OÜ
27 Tarmo Mõttus 1971 male M XXL Eesti, Võru maakond
TEAM ANSTLA
Spordiklubi
28 Anti Arumägi 1990 male M XXL Eesti, Harju maakond
REDBIKE TEAM I
Spordiklubi
29 Reiko Rosenthal 1981 male M XXL Eesti, Tartu maakond
ASTRO BALTICS
Astro Baltics OÜ
30 Joosep Mesi 2001 male M XXL Eesti, Pärnu maakond
31 Robin Pruul 2000 male M XXL Eesti, Hiiu maakond
AT SPORT TEAM
Spordiklubi
32 Emeri Lepp 1976 male M XXL Eesti, Harju maakond
KULGUR TEAM 1
Spordiklubi
33 Risto Raid 1990 male M XXL Eesti, Tartu maakond
RTR
34 Indrek Epner 1972 male M XXL Eesti, Harju maakond
ProShop Team
35 Aali Lill 1987 male M XXL Eesti, Harju maakond
RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS
Spordiklubi
36 Andres Peets 1985 male M XXL Eesti, Harju maakond
Sportlove
37 Rait Pallo 1974 male M XXL Eesti, Valga maakond
A&T Sport
38 Rain Lond 1978 male M XXL Eesti, Harju maakond
Voorema Centrum/Rattabaas
39 Janek Resev 1978 male M XXL Eesti, Järva maakond
JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI
Spordiklubi
40 Tarmo Rei 1971 male M XXL Eesti, Harju maakond
CFC
41 Dmitri Rusovitš 1986 male M XXL Eesti, Harju maakond
42 Eero Kiskonen 1971 male M XXL Eesti, Harju maakond
43 Virgo Karu 1967 male M XXL Eesti, Harju maakond
Hawaii Express
44 Keijo Priks 1987 male M XXL Eesti, Valga maakond
Korpus racing team
45 Aigar Raja 1979 male M XXL Eesti, Pärnu maakond
Freesport
46 Ivar Pilv 1967 male M XXL Eesti, Harju maakond
ONNINEN
Äriettevõte
47 Marko Pohl 1986 male M XXL Eesti, Harju maakond
AT SPORT TEAM
Spordiklubi
48 Taimar Kallari 1969 male M XXL Eesti, Tartu maakond
ASTRO BALTICS
Astro Baltics OÜ
49 Väino Kaur 1967 male M XXL Eesti, Pärnu maakond
50 Greete Steinburg 1991 female N XXL Eesti, Lääne-Viru maakond
SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND
Spordiklubi
51 Aimar Pedari 1965 male M XXL Eesti, Harju maakond
RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS
Spordiklubi
52 Kaur Ojala 1999 male M XXL Eesti, Tartu maakond
ProShop Team
53 Mehis Leigri 1987 male M XXL Eesti, Lääne-Viru maakond
RR SIPLASED / VIITNA KÕRTS
Spordiklubi
54 Kaido Pesor 1970 male M XXL Eesti, Rapla maakond
Raplamaa Rattaklubi KoMo
55 Andres Maarits 1973 male M XXL Eesti, Harju maakond
56 Alar Reiska 1963 male M XXL Eesti, Võru maakond
Haanja RK
57 Rando Marten Evendi 2001 male M XXL Eesti, Harju maakond
CFC Spordiklubi
58 Alar Sala 1982 male M XXL Eesti, Harju maakond
Extrahaus
59 Janelle Uibokand 1992 female N XXL Eesti, Tartu maakond
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM
60 Tiit Pekk 1970 male M XXL Eesti, Harju maakond
Alutaguse maraton
61 Mari-Liis Mõttus 1997 female N XXL Eesti, Võru maakond
Haanja Rattaklubi
62 Raino Einroos 1968 male M XXL Eesti, Harju maakond
CCRM 1
63 Kardo Kõiv 1980 male M XXL Eesti, Harju maakond
RedBike Rattaklubi
64 Aivar Lipp 1974 male M XXL Eesti, Rapla maakond
AT SPORT TEAM
Spordiklubi
65 Evert Einroos 1995 male M XXL Eesti, Harju maakond
CCRM 1
66 Rene Kübar 1976 male M XXL Eesti, Harju maakond
Raplamaa Rattaklubi KoMo
67 Eero Jakobson 1976 male M XXL Eesti, Harju maakond
68 Siim Ojaver 1982 male M Eesti, Tartu maakond
ASTRO BALTICS
Astro Baltics OÜ
69 Margo Kippasto 1973 male M XXL Eesti, Tartu maakond
AT SPORT TEAM
Spordiklubi
70 Kaspar Rohtla 1982 male M XXL Eesti, Harju maakond
REDBIKE TEAM II
REDBIKE TEAM
71 Kristjan Koik 1988 male M XXL Eesti, Valga maakond
72 Egon Rembla 1976 male M XXL Eesti, Harju maakond
Sportlove
73 Vaido Padumäe 1978 male M XXL Eesti, Harju maakond
Rimi Cycling Club
74 Aimur Uuk 1961 male M XXL Eesti, Tartu maakond
RR SIPLASED / LATER GR
Spordiklubi
75 Peeter Tarvis 1956 male M XXL Eesti, Rapla maakond
Raplamaa Rattaklubi KoMo
76 Roland Toome 1968 male M XXL Eesti, Lääne-Viru maakond
RR SIPLASED / LATER GR
Spordiklubi
77 Merili Sirvel 1999 female N XXL Eesti, Lääne-Viru maakond
RR SIPLASED / VITAX
Spordiklubi
78 Toomas Kõrge 1983 male M XXL Eesti, Harju maakond
PROSHOP TEAM
Spordiklubi
79 Erkki Stüf 1986 male M XXL Eesti, Lääne-Viru maakond
Jalgrattaklubi Vooremaa Centrum
80 Sergei Johanson 1983 male M XXL Eesti, Tartu maakond
VELO CLUBBERS
81 Meelis Luiks 1976 male M XXL Eesti, Harju maakond
Telia Spordiklubi
Telia
82 Raido Tonts 1985 male M XXL Eesti, Tartu maakond
Haaslava MTB
83 Kajar Kuldsepp 1977 male M XXL Eesti, Harju maakond
Sportlove
84 Tauno Põldoja 1968 male M XXL Eesti, Harju maakond
vk Velron
85 Raul Talumaa 1971 male M XXL Eesti, Harju maakond
CCRM 2
Spordiklubi
86 Harri Sügis 1964 male M XXL Eesti, Harju maakond
Spordipartner
87 Vladimir Beljajev 1966 male M XXL Eesti, Tartu maakond
Tartu SK Velo
88 Heigo Paglant 1976 male M XXL Eesti, Harju maakond
JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI
89 Margus Kivirüüt 1979 male M XXL Eesti, Tartu maakond
Simuna SK
90 Ergo Pank 1972 male M XXL Eesti, Harju maakond
91 Bruno Tamm 1974 male M XXL Eesti, Harju maakond
CCRM 2
Spordiklubi
92 Janno Idavain 1988 male M XXL Eesti, Harju maakond
ProCoating Kostivere Rattatiim
93 Rinaldo Teder 1978 male M XXL Eesti, Valga maakond
Päästeamet
94 Risto Erik 1981 male M XXL Eesti, Harju maakond
Sportlove
95 Rene Mainsoo 1979 male M XXL Eesti, Viljandi maakond
ProShop Team
Spordiklubi
96 Priit Randpõld 1968 male M XXL Eesti, Rapla maakond
SPORDIPARTNER
Spordiklubi
97 Martin Sildre 1980 male M XXL Eesti, Harju maakond
98 Tatjana Dobolina 1984 female N XXL Eesti, Harju maakond
SPORDIPARTNER RACING GIRLS
Spordiklubi
99 Age Jaanimets 1980 female N XXL Eesti, Tartu maakond
VELO CLUBBERS
100 Lauri Kiivit 1976 male M XXL Eesti, Tartu maakond
KULGUR TEAM 1
Spordiklubi
101 Jüri Suluste 1963 male M XXL Eesti, Saare maakond
SJK Viiking
102 Kuldar Reiljan 1963 male M XXL Eesti, Harju maakond
VELO CLUBBERS
103 Ülari Alaväli 1981 male M XXL Eesti, Tartu maakond
104 Hardi Teder 1981 male M XXL Eesti, Tartu maakond
Haaslava MTB
105 Kalev Albri 1975 male M XXL Eesti, Harju maakond
ONNINEN
106 Merilin Metsalu 1987 female N XXL Eesti, Harju maakond
A&T SPORT ADUCCO
Hawaii Express
107 Janek Maidla 1976 male M XXL Eesti, Harju maakond
CC Rota Mobilis
108 Gunnar Bergvald 1974 male M XXL Eesti, Harju maakond
SPORDIPARTNER
109 Tavo Tenson 1976 male M XXL Eesti, Harju maakond
ONNINEN
Äriettevõte
110 Armas Elo 1970 male M XXL Eesti, Harju maakond
Kruvid.ee
111 Paul Teearu 1989 male M XXL Eesti, Valga maakond
OÜ Valga Puu
112 Laur Hiob 1976 male M XXL Eesti, Harju maakond
113 Ailar Kiristaja 1979 male M XXL Eesti, Tartu maakond
VELO CLUBBERS
114 Alar Nääme 1983 male M XXL Eesti, Harju maakond
A&T SPORT ADUCCO
Spordiklubi
115 Jaanus Paju 1976 male M40 Eesti, Harju maakond
AT SPORT TEAM
Spordiklubi
116 Marek Maasikmets 1978 male M XXL Eesti, Harju maakond
SHOPROLLER KOSE AMK CT1
Spordiklubi
117 Raivo Terve 1964 male M XXL Eesti, Harju maakond
Omniva Spordiklubi
118 Raini Valgma 1975 male M XXL Eesti, Harju maakond
SAQ SC
119 Vallo Vahesaar 1988 male M XXL Eesti, Lääne-Viru maakond
120 Taago Tamm 1981 male M XXL Eesti, Viljandi maakond
Cyclon
121 Kevin Kuusik 1993 male M XXL Eesti, Harju maakond
122 Tõnis Kristal 1965 male M XXL Eesti, Harju maakond
SHOPROLLER KOSE AMK CT1
Spordiklubi
123 Teet Kallakmaa 1965 male M XXL Eesti, Järva maakond
JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI
Spordiklubi
124 Ivar Kivimäe 1974 male M XXL Eesti, Harju maakond
ONNINEN II
Äriettevõte
125 Mait Malsroos 1968 male M XXL Eesti, Harju maakond
MTÜ Spordiselts
126 Raigo Paas 1976 male M XXL Eesti, Harju maakond
SAQ SC
127 Robert Kimmel 1971 male M XXL Eesti, Harju maakond
128 Reigo Türk 1985 male M XXL Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Rattaklubi
129 Toomas Kurg 1974 male M XXL Eesti, Harju maakond
SK Parksi
130 Kermo Tsäro 1977 male M XXL Eesti, Tartu maakond
ONNINEN
Äriettevõte
131 Priit Saksniit 1982 male M XXL Eesti, Harju maakond
ONNINEN
Äriettevõte
132 Sille Puhu 1984 female N XXL Eesti, Viljandi maakond
HAWAII EXPRESS
133 Tiit Lubi 1980 male M XXL Eesti, Tartu maakond
134 Toomas Zaletajev 1975 male M XXL Eesti, Harju maakond
135 Indra Kutser 2001 female N XXL Eesti, Hiiu maakond
136 Sergei Kljujev 1978 male M XXL Eesti, Harju maakond
Broadcom
137 Rainer Kukk 1975 male M XXL Eesti, Harju maakond
138 Ainar Münt 1982 male M XXL Eesti, Harju maakond
Iv Pluss
139 Maris Lillep 1986 female N XXL Eesti, Harju maakond
REDBIKE TEAM NAISED
Spordiklubi
140 Tarmo Mooste 1975 male M XXL Eesti, Harju maakond
141 Toomas Viigipuu 1959 male M XXL Eesti, Tartu maakond
142 Hans Teearu 1991 male M XXL Eesti, Valga maakond
MTÜ Karupesa Team
143 Ahti Hinnov 1987 male M XXL Eesti, Harju maakond
144 Alar Nõmmik 1991 male M XXL Eesti, Järva maakond
145 Kaido Kaschan 1970 male M XXL Eesti, Harju maakond
VELO CLUBBERS
146 Heikki Suokas 1976 male M XXL Eesti, Tartu maakond
Wõrnu
147 Rauno Agu 1969 male M XXL Eesti, Järva maakond
JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI
Spordiklubi
148 Alar Liin 1978 male M XXL Eesti, Tartu maakond
149 Tõnu Lensment 1974 male M XXL Eesti, Harju maakond
Kalevi Jalgrattakool
150 Aivo Piirsalu 1981 male M XXL Eesti, Järva maakond
ONNINEN II
Äriettevõte
151 Margus Meidla 1973 male M XXL Eesti, Harju maakond
ONNINEN II
Äriettevõte
152 Mario Mardim 2000 male M XXL Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Rattaklubi
Spordiklubi
153 Kaspar Kristal 1994 male M Eesti, Harju maakond
SHOPROLLER KOSE AMK CT2
Spordiklubi
154 Valmer Stalkov 1968 male M XXL Eesti, Võru maakond
155 Merike Meriküla 1982 female N XXL Eesti, Rapla maakond
SPORDIPARTNER RACING GIRLS
Spordiklubi
156 Dmitri Vavilov 1982 male M XXL Eesti, Harju maakond
157 Sander Värv 1984 male M XXL Eesti, Harju maakond
158 Andrus Oruste 1972 male M XXL Eesti, Harju maakond
159 Anneliis Puu 1986 female N XXL Eesti, Harju maakond
Nõmme Rattakool
160 Priit Alumaa 1966 male M XXL Eesti, Harju maakond
161 Kaido Hermat 1988 male M XXL Eesti, Harju maakond
SPORTLOVE
162 Tanel Uudeberg 1983 male M XXL Eesti, Valga maakond
SuusaAkadeemia
163 Mae Lang 1996 female N XXL Eesti, Tartu maakond
Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
164 Karl Teearu 1955 male M XXL Eesti, Valga maakond
Mis ei tapa teeb tugevaks
165 Liivar Saaremäe 1985 male M XXL Eesti, Harju maakond
166 Erki Sing 1983 male M XXL Eesti, Lääne-Viru maakond
167 Silver Saarva 1981 male M XXL Eesti, Viljandi maakond
168 Ardu Ernits 1960 male M XXL Eesti, Jõgeva maakond
Vänta Aga
169 Heigo Kopso 1987 male M XXL Eesti, Harju maakond
SAQ SC
170 Peeter Kand 1968 male M XXL Eesti, Harju maakond
veloclubbers
171 Erol Jürgenson 1987 male M XXL Eesti, Harju maakond
SAQ SC
172 Anton Bazõlev 1985 male M XXL Eesti, Harju maakond
A&T SPORT ADUCCO
173 Aleksandr Abrossimov 1988 male M XXL Eesti, Harju maakond
wolfpacking
174 Priit Rahnel 1971 male M XXL Eesti, Saare maakond
175 Andre Kütt 1984 male M Eesti, Harju maakond
A&T SPORT ADUCCO
Spordiklubi
176 Tatjana Mannima 1980 female N XXL Eesti, Valga maakond
Cosmos
177 Aivo Uude 1974 male M XXL Eesti, Lääne-Viru maakond
178 Marek Kostabi 1976 male M XXL Eesti, Võru maakond
MTÜ Spordiselts
179 Roomet Pikkor 1976 male M40 Eesti, Harju maakond
Sami Masinakeskus
180 Ott Niggulis 1988 male M XXL Eesti, Harju maakond
181 Reijo Sikk 1983 male M XXL Eesti, Harju maakond
A&T SPORT ADUCCO
Spordiklubi
182 Erik Valdmaa 1984 male M XXL Eesti, Põlva maakond
183 Margo Haljand 1979 male M XXL Eesti, Harju maakond
184 Andres Kase 1974 male M XXL Eesti, Pärnu maakond
Opstar Profit OÜ
185 Ivo Suur 1989 male M XXL Eesti, Harju maakond
ProShop Team
186 Villu Veel 1971 male M XXL Eesti, Saare maakond
Viiking
SJK Viiking
187 Arturs Sisolatins 1983 male M XXL Läti, Riga
ZZK TEAM
188 Ats Uulimaa 2000 male M XXL Eesti, Pärnu maakond
viko
Jalgrattaklubi viko
189 Arttu Mattias Jauhiainen 1998 male M XXL Eesti, Harju maakond
CFC
190 Are Mets 1958 male M XXL Eesti, Valga maakond
Cosmos
191 Margus Merisalu 1955 male M XXL Eesti, Tartu maakond
Tartu SK Velo
192 Dmitry Maletskiy 1988 male M XXL Eesti, Harju maakond
Wolfpacking
193 Maaris Meier 1983 female N XXL Eesti, Harju maakond
Miranda Factory Team
194 Janika Lõiv 1989 female N XXL Eesti, Valga maakond
Hawaii Express
195 Sami Tapio Juutinen 1972 male M XXL Eesti, Harju maakond
196 Jelena Kirillova 1979 female N XXL Eesti, Harju maakond
197 Lars Riisalu 1981 male M XXL Eesti, Harju maakond
Merevägi

...