Et En

RIMI Eesti Linnajooksud 2024

Country Estonia
Spordialad Running
Kepikõnd
Phases 9
Contact Mati Lilliallik, +372 608 7576, jooks@jooks.ee
Homepage http://www.linnajooksud.ee

Series phases

Wed 01.05.2024
Viljandi linnastaadion
Running  
Sat 04.05.2024
Kuressaare linnastaadion
Lastejooks 200 m, Lastejooks 1 km, 5 km, Sportlandi 10km
Running  
Fri 31.05.2024 - Sat 01.06.2024
Joaoru Puhkeala, Narva
21,1 km, 5 km, Limpa lastejooksud
Running  
Sat 01.06.2024
Rakvere linn
Cappy lastejooks, Stebby 5 km ajavõtuga, 5 km Kostüümijooks ajavõtuga, Neptunas 10 km ajavõtuga, VIRTUAAL Cappy lastejooks, VIRTUAAL Stebby 5 km, VIRTUAAL Neptunas 10 km, VIRTUAAL poolmaraton, VIRTUAAL maraton
Running  
Sun 25.08.2024
Maardu
Cappy lastejooks, Stebby 5 km ajavõtuga, Neptunas 10 km ajavõtuga, VIRTUAAL Cappy lastejooks, VIRTUAAL Stebby 5 km, VIRTUAAL Neptunas 10 km
Running  
Sat 31.08.2024 - Sun 01.09.2024
Endla Teater
10 km, Kahe Silla retk (käimine, kepikõnd) ajavõtuga, Kahe Silla retk (käimine, kepikõnd) ajavõtuta, Õhtujooks 3 km
Running  
Sun 01.09.2024 - Mon 30.09.2024
Vabaduse väljak
Maraton, Poolmaraton, 10 km ajavõtuga, 10 km ajavõtuta, Nike Noortejooks, Limpa lastejooksud, Maratoni kombo, Laste virtuaaljooks
Running  
Sat 21.09.2024 - Sun 22.09.2024
Paide
Paide lastejooks, Paide lastejooks 1km, Türi lastejooks, Türi lastejooks 1km, Türi lastejooks 2km, New Balance Türi linnajooks 5km, Viking Window Paide-Türi rahvajooks
Running  
Sat 05.10.2024
Raekoja plats
42.2 km, 21.1 km, 10 km, virtuaal 42.2 km, virtuaal 21.1 km, virtuaal 10 km, Linnamaratoni kombo
Running  

Comments

Kommentaare pole. Saad olla esimene julge, kes kommentaari lisab :)
Name: E-post:
Kontrollkood

Peasponsor

Rimi

Osavõistlused

Suurjooks ümber Viljandi järve
Kuressaare linnajooks
Eesti Ööjooks - Rakvere 2024
Narva Linna Jooks
Maardu City Run 2024
Jüri Jaansoni Kahe Silla Jooks
Tallinna Maraton
Viking Window Paide-Türi Rahvajooks
Tartu Linnamaraton

...