Et En
Open competition menu
General info Juhend Registered Start lists Results Comments

Start lists

Stardinimekiri seisuga 26.09.2022 18:42.

Pühajärve pargijooks stardinimekiri

Nr. Name Birth year Gender VKL Elukoht Võistkond/Organisatsioon
1 Argo Alaniit 1989 male M Eesti, Harju maakond
GreenDice
2 Lars Ispert 2009 male M14 Eesti, Viljandi maakond
3 Anna-Liza Jaska 2012 female N14 Eesti, Tartu maakond
Tartu Suusaklubi
4 Einar Kaigas 1976 male M Eesti, Viljandi maakond
SK JOOKSUPARTNER
5 Roland Kingo 2008 male M14 Eesti, Harju maakond
Sparta
6 Tristan Klimbek 2008 male M14 Eesti, Tartu maakond
Kagu Biathlon
7 Jakop Kojus 2009 male M14 Eesti, Valga maakond
Kagu Biathlon
8 Jorgen Kuldkepp 2011 male M14 Eesti, Harju maakond
9 Regon Kuldkepp 2008 male M14 Eesti, Harju maakond
10 Signe Kuus 2005 female N Eesti, Valga maakond
11 Kristofer Kööp 2009 male M14 Eesti, Põlva maakond
12 Simeon Kümmel 2008 male M14 Eesti, Valga maakond
Kagu Biathlon
13 Lorene Laineste 2011 female N14 Eesti, Harju maakond
Saunapunkt
14 Andres Leyva Suits 2009 male M14 Eesti, Harju maakond
15 Laura Leyva Suits 2010 female N14 Eesti, Harju maakond
16 Matis Mändmets 2010 male M14 Eesti, Valga maakond
Kagu Biathlon
17 Martiina Mätas 2009 female N14 Eesti, Valga maakond
Kagu Biathlon
18 Karolin Parmi 1991 female N Eesti, Tartu maakond
Bazaar by Karolin
19 Alo Piho 2008 male M14 Eesti, Valga maakond
Kagu Biathlon
20 Ivo Piho 2007 male M16 Eesti, Valga maakond
Kagu Biathlon
21 Agnes Pärnamägi 1980 female N Eesti, Harju maakond
22 Robert Raak 2011 male M14 Eesti, Valga maakond
SS Tartu Kalev
23 Aaron Randviir 2012 male M14 Eesti, Tartu maakond
24 Aurora Randviir 2014 female N14 Eesti, Tartu maakond
25 Sander Savastver 2005 male M Eesti, Harju maakond
RaM Kool
26 Lukas Suits 2010 male M14 Eesti, Harju maakond
27 Juss Susi 2010 male M14 Eesti, Harju maakond
JK Must Puudel
28 Uku Hann Susi 2008 male M14 Eesti, Harju maakond
JK Must Puudel
29 Marit Tarm 2011 female N14 Eesti, Harju maakond
Sparta
30 Art Aleksander Tatter 2014 male M14 Eesti, Harju maakond
FC Flora
31 Mei Margaret Tatter 2007 female N16 Eesti, Harju maakond
SK Fortis
32 Kadri Toss 1987 female N Eesti, Tartu maakond
33 Andorres Veerpalu 2011 male M14 Eesti, Valga maakond
Kagu Biathlon

...