Et En
Open competition menu

Registered

Registreerunute nimekirja uuendatakse kord ööpäevas. Viimati uuendatud 26.09.2022 19:40.
Kokku: 55
I start - M/N8, M/N10: 8
II start - M/N12: 7
III start - M/N14: 16
IV start - M/N16: 16
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME): 2
VI start - NAISED + SEENIORID: 6
male: 46
female: 9
Name Võistkond/Organisatsioon Distance
Mirt Ärm
SK Porter Racing
III start - M/N14
Adam Bazõlev
Nõmme Rattakool
I start - M/N8, M/N10
Hugo Bazõlev
Nõmme Rattakool
I start - M/N8, M/N10
Zlata Broniševskaja
Kalevi Jalgrattakool
IV start - M/N16
Ivan Chornogor
III start - M/N14
Rando Marten Evendi
CFC Spordiklubi
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Sten-Roland Guläjev
Nõmmerattakool
II start - M/N12
Uko Hommik
Hauka Veloklubi
IV start - M/N16
Maximilian Huck
Tüask
IV start - M/N16
Richard Hynninen
III start - M/N14
Uku Järv
CFC
III start - M/N14
Martin Karro
TÜASK
II start - M/N12
Koit Carlos Kesa
Nõmme Rattakool
I start - M/N8, M/N10
Koit Carlos Kesa
Nõmme Rattakool
I start - M/N8, M/N10
Mariann Koik
SK Porter Racing
IV start - M/N16
Marten Konga
SK Porter Racing
IV start - M/N16
Harri Alfred Koonik
Kalevi Jalgrattakool
IV start - M/N16
Kaspar Kostin
Kalevi Jalgrattakool
III start - M/N14
Aleksei Kušnir
ABB
VI start - NAISED + SEENIORID
Kaarel Laansoo
Kalevi Jalgrattakool
II start - M/N12
Märt Laansoo
Kalevi Jalgrattakool
III start - M/N14
Andri Lebedev
Lõuna Eesti rattaklubi
VI start - NAISED + SEENIORID
Räni Aksel Lehis
TYASK
III start - M/N14
Linda Lensment
Kalevi Jalgrattakool
III start - M/N14
Margus Mikson
Valio Eesti AS
VI start - NAISED + SEENIORID
Joosep Mitt
Pärnu kalev
I start - M/N8, M/N10
Marta Mõttus
Haanja Rattaklubi
III start - M/N14
Hans Hendrik Orav
SK Porter Racing
I start - M/N8, M/N10
Hugo Hendrik Orav
SK Porter Racing
IV start - M/N16
Kristo Õruste
SK Porter Racing
III start - M/N14
Andri Pärn
TYASK
IV start - M/N16
Aimar Pedari
RR Siplased
AS Kitzinger Progress
VI start - NAISED + SEENIORID
Pauliine Pesor
Raplamaa Rattaklubi KoMo
III start - M/N14
Roosmarii Pesor
Raplamaa Rattaklubi KoMo
III start - M/N14
Tormi Pesor
Raplamaa Rattaklubi KoMo
I start - M/N8, M/N10
Kaupo Raag
velo clubbers
VI start - NAISED + SEENIORID
Priit Randpõld
Bike Fanatics CC
VI start - NAISED + SEENIORID
Maribel Rannala
IV start - M/N16
Raul Rätsep
V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME)
Kirke Rehme
Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
III start - M/N14
Karel Gustav Rei
CFC
IV start - M/N16
Oskar Rusing
Nõmme Rattakool
III start - M/N14
Artem Shelenkov
Lõna Eesti Rattaklubi
IV start - M/N16
Tauri Soeson
TÜASK
IV start - M/N16
Steven Sumberg
SK Porter Racing
II start - M/N12
Sebastian Suppi
CFC Spordiklubi
IV start - M/N16
Simon Suppi
Nõmme Rattakool
II start - M/N12
Tauri-Tristan Taal
Komo Rattaklubi
III start - M/N14
Egert Tammeleht
SK Porter Racing
III start - M/N14
Riko Tammepuu
CFC
IV start - M/N16
Kevin Teeäär
Nõmme Rattakool
II start - M/N12
Uku Übner
Nõmme Rattakool
I start - M/N8, M/N10
Gregor Vain
Porter Racing
IV start - M/N16
Marko Vain
Raplamaa Rattaklubi KoMo
IV start - M/N16
Maikel Magnus Välja
Kalevi jalgrattakool
II start - M/N12

...