Et En
Open competition menu
General info Juhend Registered Results Comments

Registered

Registreerunute nimekirja uuendatakse kord ööpäevas. Viimati uuendatud 15.08.2020 05:00.
Kokku: 60
M12 10-15 min sõit: 2
N12 10-15 min sõit: 1
M14 20-30 min sõit: 5
N14 20-30 min sõit: 3
M16 30-45 min sõit: 3
N16 30-45 min sõit: 2
MJ 60-75 min sõit: 6
ME 90-105 min sõit: 5
NE 70-80 min sõit: 4
MSport 75-90 min sõit: 4
MSen1 75-90 min sõit: 9
MSen2 75-90 min sõit: 9
MSen3 75-90 min sõit: 2
M10 10-15 min sõit: 4
N10 10-15 min sõit: 1
male: 49
female: 11
Name Võistkond/Organisatsioon Distance
Marii-Isabel Allikberg
N16 30-45 min sõit
Ricardo Almeida Lima
MSen2 75-90 min sõit
Elena Davydova
NE 70-80 min sõit
Stepanov Dmitri
MSen1 75-90 min sõit
Ainar Elberg
MSport 75-90 min sõit
Indrek Epner
ProShop Team
MSen2 75-90 min sõit
Risto Erik
Sportlove
MSen1 75-90 min sõit
Rando Marten Evendi
MJ 60-75 min sõit
Henry Grünberg
M16 30-45 min sõit
Janno Idavain
Kostivere Spordiselts MTÜ
MSen1 75-90 min sõit
Kert Järva
MJ 60-75 min sõit
Alari Kannel
MSen3 75-90 min sõit
Eliise Kivistu
Rakke SK
N14 20-30 min sõit
Oskar Kontus
MJ 60-75 min sõit
Magnus Krusemann
ME 90-105 min sõit
Erki Kukk
ME 90-105 min sõit
Elvis Leon Laanjõe
Kalevi Jalgrattakool
MJ 60-75 min sõit
Arseni Laidinen
Narva SK Energia
M14 20-30 min sõit
Loore Lemloch
N12 10-15 min sõit
Oskar Lemloch
M10 10-15 min sõit
Aleksei Leonov
M14 20-30 min sõit
Rainis Liiva
M10 10-15 min sõit
Aleksandr Lomakin
Author Russia
ME 90-105 min sõit
Markus Mäeuibo
M14 20-30 min sõit
Martin Mäggi
Sportlove
MSen2 75-90 min sõit
Margus Malva
MSen1 75-90 min sõit
Demid Matvejev
M12 10-15 min sõit
Maaris Meier
NE 70-80 min sõit
Joosep Mesi
MJ 60-75 min sõit
Virgo Mitt
Pärnu Spordiselts Kalev
M14 20-30 min sõit
Juri Molev
Kalevi Jalgrattakool
MSen2 75-90 min sõit
Marta Mõttus
N10 10-15 min sõit
Matthias Mõttus
M14 20-30 min sõit
Tarmo Mõttus
MSen2 75-90 min sõit
Imre Ojavere
CC Rota Mobilis
MSen1 75-90 min sõit
Romet Pajur
CFC
M16 30-45 min sõit
Aleksandr Patrenkin
Narva SK Energia
MJ 60-75 min sõit
Armin Pilv
ME 90-105 min sõit
Annabrit Prants
KJK
N16 30-45 min sõit
Robin Pruul
ME 90-105 min sõit
Johann Mattias Puuorg
M16 30-45 min sõit
Maribel Rannala
N14 20-30 min sõit
Alar Reiska
Haanja RK
MSen3 75-90 min sõit
Egon Rembla
Sportlove
MSen2 75-90 min sõit
Janek Resev
MSen2 75-90 min sõit
Dmitri Rusovich
MSen1 75-90 min sõit
Taavi Selder
MSen1 75-90 min sõit
Tauri Selder
MSen1 75-90 min sõit
Aivar Silland
M10 10-15 min sõit
Merili Sirvel
RR Siplased
NE 70-80 min sõit
Nikita Sozonov
MSen1 75-90 min sõit
Iiris Takel
NE 70-80 min sõit
Kalle Takel
MSport 75-90 min sõit
Kaspar Tamm
MSport 75-90 min sõit
Riko Tammepuu
NRK
M12 10-15 min sõit
Oliver Toovis
M10 10-15 min sõit
Maria Treier
N14 20-30 min sõit
Ivar Vaab
MSport 75-90 min sõit
Vladimir Vsivtsev
MSen2 75-90 min sõit
Juri Zobnitsev
MSen2 75-90 min sõit

...