Et En

Start lists

Vali distants:
Stardinimekiri seisuga 11.08.2022 13:46.

44 km klassika stardinimekiri

Nr. Name Birth year Gender VKL Elukoht Võistkond/Organisatsioon
1 Sander Linnus 1991 male M Eesti, Harju maakond
Team Kaitsevägi
2 Taavi Kaiv 1989 male M Eesti, Harju maakond
SUUSASEMUD I
CO3
3 Andres Juursalu 1982 male M40 Eesti, Valga maakond
SUUSASEMUD I
Suusasemud/Suusahullud
4 Martin Nassar 1993 male M Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Suusaklubi
5 Robin Möll 2000 male M Eesti, Tartu maakond
Team Nordic Jobs Worldwide
6 Norman Pirk 1989 male M Eesti, Lääne maakond
7 Peeter Poopuu 1985 male M Eesti, Järva maakond
SUUSASEMUD I
SUUSASEMUD
8 Bert Tippi 1990 male M Eesti, Harju maakond
CFC
9 Siim Vinter 1986 male M Eesti, Harju maakond
CFC
10 Alar Ervin 1993 male M Eesti, Harju maakond
AS Merko Ehitus Eesti
11 Alvar Ratt 1998 male M Eesti, Tartu maakond
12 Indrek Hubel 1986 male M Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Suusaklubi
13 Taavi Lehemaa 1993 male M Eesti, Lääne maakond
Team Nordic Jobs Worldwide
14 Meelis Rebane 1971 male M50 Eesti, Harju maakond
AT Spordiklubi
15 Jürgen Kukk 2000 male M Eesti, Tartu maakond
Team Nordic Jobs Worldwide
16 Madis Vaikmaa 1985 male M Eesti, Harju maakond
Lääne-Harju spordikeskus
Lääne-Harju vald
17 Virgo Karu 1967 male M50 Eesti, Harju maakond
CFC
Craft
18 Emeri Lepp 1976 male M40 Eesti, Harju maakond
SUUSASEMUD I
Suusasemud
19 Tatjana Mannima 1980 female N40 Eesti, Ida-Viru maakond
SUUSASEMUD I
Suusasemud
20 Merilin Jürisaar 2000 female N Eesti, Harju maakond
Team Nordic Jobs Worldwide
21 Reeda Tuula-Fjodorov 1977 female N40 Eesti, Valga maakond
AT Spordiklubi
22 Anette Baum 1998 female N Eesti, Pärnu maakond
Pärnu Aerutamisklubi
23 Relika Toome 1994 female N Eesti, Lääne-Viru maakond
Tripassion Triatloniklubi
24 Ann-Christine Allik 1994 female N Eesti, Harju maakond
25 Evelyn Himma 1972 female N50 Eesti, Lääne-Viru maakond
26 Kaidar Hussar 1971 male M50 Eesti, Võru maakond
Areal Team
27 Joosep Tammemäe 1990 male M Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Suusaklubi
28 Danny-Rocco Anton 2001 male M Eesti, Ida-Viru maakond
Alutaguse Suusaklubi
29 Rait Pallo 1974 male M40 Eesti, Valga maakond
AT Spordiklubi
30 Aimar Hussar 1981 male M40 Eesti, Võru maakond
Areal Team
31 Lauri Malsroos 1986 male M Eesti, Harju maakond
Team Kaitsevägi
32 Alar Savastver 1970 male M50 Eesti, Harju maakond
SUUSASEMUD I
Suusasemud
33 Taavi Raudsaar 1983 male M Eesti, Rapla maakond
Tripassion Triatloniklubi
34 Aivar Ridamäe 1970 male M50 Eesti, Harju maakond
Areal Team
35 Janno Rodendau 1976 male M40 Eesti, Järva maakond
RR Suusaklubi
36 Riho Rebane 1980 male M40 Eesti, Harju maakond
Viimsi Sport
Spordiklubi VIIMSI SPORT
37 Madis Sildvee 1978 male M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
RR Siplased
38 Kaspar Kaasla 1994 male M Eesti, Tartu maakond
Team Nordic Jobs Worldwide
39 Raivo Pärnpuu 1967 male M50 Eesti, Harju maakond
40 Erkki Hummal 1973 male M40 Eesti, Harju maakond
SUUSASEMUD I
Sparta
41 Raimo Salla 1987 male M Eesti, Järva maakond
Türi Ohvitseride Maja
42 Piret Pärnik 1993 female N Eesti, Harju maakond
Team Nordic Jobs Worldwide
43 Arvi Anton 1992 male M Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Suusaklubi
44 Allain-Marco Anton 2001 male M Eesti, Ida-Viru maakond
Alutaguse Suusaklubi
45 Ago Veilberg 1963 male M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
RR Siplased
Pääste
46 Indrek Vait 1981 male M40 Eesti, Harju maakond
My fitness
47 Artur Rauk 1986 male M Eesti, Harju maakond
Team Kaitsevägi
48 Toomas Laur 1964 male M50 Eesti, Põlva maakond
Saarjärve Suusaklubi
49 Siim Milli 1989 male M Eesti, Harju maakond
SnowHunter
Helmes
50 Sergei Jurlov 1967 male M50 Eesti, Ida-Viru maakond
Aquaphor
51 Tarmo Neemela 1968 male M50 Eesti, Harju maakond
Eesti Sportlane
Sirius Microwave OÜ
52 Kalev Kalda 1989 male M Eesti, Võru maakond
Suusasemud
53 Kevo Kärp 1984 male M Eesti, Viljandi maakond
54 Kaido Pesor 1970 male M50 Eesti, Rapla maakond
KoMo
55 Marek Mägi 1977 male M40 Eesti, Saare maakond
Nordic Jobs Worldwide Masters
56 Jarek Mäestu 1977 male M40 Eesti, Tartu maakond
Tartu Rulluisuklubi
57 Indrek Klampe 1973 male M40 Eesti, Võru maakond
Võru Biathlon
58 Jaanus Laidvee 1974 male M40 Eesti, Harju maakond
SUUSASEMUD II
Suusasemud
59 Raio Piiroja 1979 male M40 Eesti, Pärnu maakond
anu jooksutrennid
60 Magnus Krusemann 1976 male M40 Eesti, Harju maakond
AT SPORDIKLUBI
61 Tarmo Napa 1990 male M Eesti, Tartu maakond
Suusahullud
62 Targo Kalamees 1972 male M50 Eesti, Valga maakond
Team TT
63 Jaanus Kütson 1980 male M40 Eesti, Harju maakond
64 Kristen Soo 1993 male M Eesti, Harju maakond
Areal Team
65 Kaupo Kaiv 1970 male M50 Eesti, Võru maakond
Võru Suusaklubi
66 Eduard Taivere 1973 male M40 Eesti, Tartu maakond
67 Valdur Jaht 1981 male M40 Eesti, Tartu maakond
68 Margus Hubel 1984 male M Eesti, Viljandi maakond
69 Kaivo Kiple 1976 male M40 Eesti, Harju maakond
Olympic
70 Priit Rooden 1975 male M40 Eesti, Tartu maakond
Alpiklubi Firn
71 Üllar Lillmets 1971 male M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
Siplased Craft
72 Tarmo Siimsaare 1981 male M40 Eesti, Tartu maakond
21CC Triatloniklubi
73 Tanel Uudeberg 1983 male M Eesti, Valga maakond
120+
74 Janek Vana 1972 male M50 Eesti, Tartu maakond
75 Raivo Terve 1964 male M50 Eesti, Harju maakond
Omniva SK
76 Heleri Kivil 1977 female N40 Eesti, Tartu maakond
Areal Team
77 Raido Mitt 1991 male M Eesti, Harju maakond
#headinimesed
78 Heigo Paglant 1976 male M40 Eesti, Harju maakond
79 Tõnis Vaikmaa 1983 male M Eesti, Harju maakond
80 Alar Reiska 1963 male M50 Eesti, Võru maakond
Haanja RK
CRISTELLA VT OÜ
81 Tiit Arus 1971 male M50 Eesti, Saare maakond
SUUSASEMUD II
Suusasemud
82 Ain Veemees 1979 male M40 Eesti, Tartu maakond
RTG Spordiklubi MTÜ
83 Toomas Jõgeva 1967 male M50 Eesti, Valga maakond
MTÜ Spordiselts
Harmet OÜ
84 Erko Karo 1971 male M50 Eesti, Harju maakond
Metek
85 Tiit Pruuli 1978 male M40 Eesti, Võru maakond
Kagu elekter oü
86 Indrek Virumäe 1975 male M40 Eesti, Ida-Viru maakond
87 Andrei Kuznetsov 1990 male M Eesti, Ida-Viru maakond
Sekundomer.ee
88 Dmitry Parygin 1974 male M40 Venemaa, Pleskov region
Pskov Ski Team
89 Jaanus Bauman 1976 male M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
90 Alar Nigul 1965 male M50 Eesti, Harju maakond
CFC Spordiklubi
91 Vahur Luik 1986 male M Eesti, Pärnu maakond
Sk A2K
92 Sander Mirme 1981 male M40 Eesti, Tartu maakond
93 Jürgen Soo 1993 male M Eesti, Harju maakond
SK Tallinn Trail
JSport OÜ
94 Alar Just 1969 male M50 Eesti, Harju maakond
Team TT
95 Ardo Pajur 1974 male M40 Eesti, Harju maakond
Swedbank Spordiklubi
Swedbank
96 Jaanus Mölder 1984 male M Eesti, Harju maakond
NOBE
97 Anti Looskari 1977 male M40 Eesti, Harju maakond
SUUSASEMUD II
SUUSASEMUD
98 Peeter Jalasto 1986 male M Eesti, Harju maakond
99 Ain Kilk 1967 male M50 Eesti, Harju maakond
Eesti Worldloppeti Klubi
100 Kaido Perm 1969 male M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
101 Indrek Karolin 1973 male M40 Eesti, Põlva maakond
102 Hannes Hermaküla 1969 male M50 Eesti, Harju maakond
SPARTA
Esimees/ERR
103 Meelis Peterson 1974 male M40 Eesti, Harju maakond
Team TT
104 Margus Kaasik 1970 male M50 Eesti, Jõgeva maakond
105 Tanel Kurs 1980 male M40 Eesti, Harju maakond
Team Kileprof
Kileprof.ee
106 Meelis Jürisaar 1971 male M50 Eesti, Harju maakond
107 Alo Raudik 1970 male M50 Eesti, Tartu maakond
LHV
108 Taavi Tammik 1993 male M Eesti, Pärnu maakond
Suusaklubi Jõulu
109 Andrus Heinsoo 1967 male M50 Eesti, Viljandi maakond
CYCLON
110 Lars Riisalu 1981 male M40 Eesti, Harju maakond
Team Kaitsevägi
Merevägi
111 Kaupo Jalasto 1958 male M60 Eesti, Harju maakond
112 Andres Pae 1970 male M50 Eesti, Tartu maakond
Suusahullud
113 Viktor Shemarin 1966 male M50 Eesti, Ida-Viru maakond
AKKE
114 Kalle Kiiranen 1953 male M60 Eesti, Tartu maakond
Tartu Suusaklubi
115 Endrus Arge 1974 male M40 Eesti, Harju maakond
SUUSASEMUD II
Suusasemud
116 Kalle Kukk 1970 male M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
AO Suusaklubi
117 Kaupo Jansen 1977 male M40 Eesti, Tartu maakond
HANSO MK
118 Kunnar Vahi 1972 male M50 Eesti, Valga maakond
119 Marko Lamp 1978 male M40 Eesti, Tartu maakond
Suusahullud
120 Brent Janno 2003 male M20 Eesti, Lääne-Viru maakond
KF Suusaklubi
121 Andres Maarits 1973 male M40 Eesti, Harju maakond
122 Jevgeni Voloshin 1951 male M70 Eesti, Ida-Viru maakond
FIRN
123 Sille Rell 1970 female N50 Eesti, Tartu maakond
124 Paul Teearu 1989 male M Eesti, Valga maakond
Otepää
Sõidaks kiiremini aga ei jõua
125 Siim Kaljund 1985 male M Eesti, Tartu maakond
126 Dmitri Aleksejev 1967 male M50 Eesti, Ida-Viru maakond
127 Taavo Randna 1980 male M40 Eesti, Harju maakond
Nordic Jobs Worldwide Masters
128 Evar Saul 2005 male M17 Eesti, Harju maakond
Kuusalu Rattaklubi
129 Veiko Artel 1971 male M50 Eesti, Harju maakond
DSV Spordiklubi
130 Margus Kivirüüt 1979 male M40 Eesti, Tartu maakond
Simuna SK
Kuubik Projekt OÜ
131 Erko Virgepuu 1976 male M40 Eesti, Harju maakond
Swedbank Spordiklubi
Swedbank
132 Raiko Tigane 1981 male M40 Eesti, Tartu maakond
133 Silver Eensaar 1978 male M40 Eesti, Harju maakond
ACE Adventure
134 Sander Reitalu 1990 male M Eesti, Harju maakond
Snowhunter
Enemat OÜ
135 Jaanika Paalmäe 1986 female N Eesti, Lääne maakond
Suusaklubi Sula
136 Mardo Moumets 1974 male M40 Eesti, Lääne maakond
137 Janek Trepp 1972 male M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
Tamsalu AO Suusaklubi
138 Argo Olesk 1973 male M40 Eesti, Võru maakond
139 Toomas Teesaar 1975 male M40 Eesti, Harju maakond
Sparta
140 Tõnu Karelson 1966 male M50 Eesti, Viljandi maakond
MTÜ Spordiselts
Enersense
141 Andrus Sojone 1972 male M50 Eesti, Ida-Viru maakond
Alutaguse Suusaklubi
142 Vladimir Vinogradov 1966 male M50 Eesti, Valga maakond
143 Kalev Albri 1975 male M40 Eesti, Harju maakond
SUUSASEMUD II
Suusasemud
144 Urmo Kesküla 1977 male M40 Eesti, Pärnu maakond
RR suusaklubi
Päästeamet
145 Uuno Ruus 1953 male M60 Eesti, Võru maakond
146 Kunnar Zirk 1976 male M40 Eesti, Tartu maakond
147 Tarmo Lillsoo 1974 male M40 Eesti, Harju maakond
Verston
148 Rando Sui 1981 male M40 Eesti, Harju maakond
Skywish OÜ
149 Andres Žavoronkov 1976 male M40 Eesti, Tartu maakond
SA Tartu Kiirabi
150 Tarmo Pintson 1966 male M50 Eesti, Harju maakond
UP43
151 Mehis Rebane 1994 male M Eesti, Lääne-Viru maakond
152 Egert Akenpärg 1986 male M Eesti, Harju maakond
153 Silver Aros 1979 male M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
SILFER OÜ
154 Urmas Rajaver 1988 male M Eesti, Saare maakond
Team Kaitsevägi
155 Urmas Kanep 1954 male M60 Eesti, Harju maakond
156 Margus Malkus 1973 male M40 Eesti, Tartu maakond
OÜ Almar
157 Gaido Kaeramaa 1968 male M50 Eesti, Tartu maakond
Mariine Auto AS
158 Toomas Uiboleht 1967 male M50 Eesti, Harju maakond
ASSA ABLOY
159 Lauri Tammemäe 1988 male M Eesti, Harju maakond
SK100
160 Priit Kampus 1977 male M40 Eesti, Harju maakond
161 Erkki Aadli 1974 male M40 Eesti, Harju maakond
Saue Tammed
162 Kert Kruusimägi 1981 male M40 Eesti, Tartu maakond
163 Anti Otsla 1968 male M50 Eesti, Harju maakond
Eesti Sportlane
164 Härmo Haljaste 1973 male M40 Eesti, Tartu maakond
Suusahullud
165 Erik Kirikmäe 1979 male M40 Eesti, Harju maakond
166 Margus Lepp 1970 male M50 Eesti, Ida-Viru maakond
SK Los Toros
167 Karl Egert Sepp 1998 male M Eesti, Valga maakond
PKV
Mardeko Vili OÜ
168 Viljar Kuljus 1984 male M Eesti, Võru maakond
Rein Taaramäe Rattaklubi
169 Hannes Kuslap 2000 male M Eesti, Tartu maakond
OK Ilves
170 Vladimir Sidorov 1959 male M60 Eesti, Ida-Viru maakond
171 Raido Kukk 1976 male M40 Eesti, Tartu maakond
Suusahullud
172 Kristjan Pärna 1993 male M Eesti, Lääne-Viru maakond
173 Jüri Ellen 1970 male M50 Eesti, Harju maakond
Greentek
174 Andres Kaju 1983 male M Eesti, Harju maakond
175 Richard Leemits 1968 male M50 Eesti, Harju maakond
176 Tarvo Treier 1982 male M40 Eesti, Harju maakond
Sparta
TalTech
177 Jaak Kümnik 1959 male M60 Eesti, Harju maakond
Sparta
178 Urmas Roossaar 1977 male M40 Eesti, Pärnu maakond
179 Thristan Paju 2006 male M17 Eesti, Lääne-Viru maakond
Spordiklubi Rakke
180 Tiit Kollo 1964 male M50 Eesti, Harju maakond
EWK
181 Indrek Vaher 1973 male M40 Eesti, Harju maakond
FB JOOKSMINE
182 Erki Kukk 1980 male M40 Eesti, Harju maakond
CFC
183 Merilin Metsalu 1987 female N Eesti, Harju maakond
Adduco OÜ
184 Aimo Raudsepp 1976 male M40 Eesti, Valga maakond
185 Anton Bazõlev 1985 male M Eesti, Harju maakond
Adduco OÜ
186 Jaanus Tiisvend 1975 male M40 Eesti, Harju maakond
Eesti Sportlane
187 Krister Aule 1977 male M40 Eesti, Harju maakond
Viimsi Sport
Spordiklubi VIIMSI SPORT
188 Olavi Poolakene 1980 male M40 Eesti, Harju maakond
189 Lauri Karelson 1981 male M40 Eesti, Harju maakond
Swedbank Spordiklubi
Swedbank
190 Kalvo Kalmu 1973 male M40 Eesti, Harju maakond
SAKU SUUSAKLUBI
191 Marek Kotsulim 1980 male M40 Eesti, Harju maakond
192 Margit Ahu 1983 female N Eesti, Ida-Viru maakond
193 Ardo Virkebau 1981 male M40 Eesti, Ida-Viru maakond
Alutaguse Suusaklubi
194 Marti Pungits 1989 male M Eesti, Võru maakond
Taristu Grupp OÜ
195 Erki Täht 1968 male M50 Eesti, Valga maakond
Eesti Worldloppeti Klubi
196 Andro Mikkor 1984 male M Eesti, Harju maakond
Transpordiamet
197 Andre Pukk 1977 male M40 Eesti, Hiiu maakond
198 Priit Kotkas 1979 male M40 Eesti, Harju maakond
Suusahoolikud
199 Rainer Punga 1986 male M Eesti, Tartu maakond
Jõhvi Motoklubi
200 Tarvo Leesik 1994 male M Eesti, Ida-Viru maakond
Ida Prefektuur
201 Riho Vals 1970 male M50 Eesti, Tartu maakond
202 Aile Kaljumäe 1974 female N40 Eesti, Harju maakond
Sparta
203 Agur Alev 1960 male M60 Eesti, Pärnu maakond
Jõulu suusaklubi
204 Priit Nõmmeots 1975 male M40 Eesti, Harju maakond
205 Priit Kurve 1986 male M Eesti, Ida-Viru maakond
Päästeamet
206 Indro Dsilna 1978 male M40 Eesti, Harju maakond
207 Marek Lemsalu 1972 male M50 Eesti, Harju maakond
208 Rauno Agu 1969 male M50 Eesti, Järva maakond
Retlar Spordiselts
Retlar
209 Mairolt Kakko 1968 male M50 Eesti, Harju maakond
OK TON
REIB OÜ
210 Janis Kreegimets 1968 male M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
SK KNT
211 Tago Teetamm 1975 male M40 Eesti, Harju maakond
212 Kuno Peek 1981 male M40 Eesti, Harju maakond
Suusahoolikud
213 Tauno Treier 1978 male M40 Eesti, Harju maakond
214 Aivar Taro 1979 male M40 Eesti, Harju maakond
MTÜ Spordiselts
215 Alar Lehesmets 1981 male M40 Eesti, Harju maakond
SK Jõusport
216 Ando Frei 1978 male M40 Eesti, Tartu maakond
217 Kati Helmja 1980 female N40 Eesti, Harju maakond
218 Rein Lehtmets 1968 male M50 Eesti, Valga maakond
RTG Spordiklubi MTÜ
219 Arno Pärna 1969 male M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
220 Jaan Sibul 1977 male M40 Eesti, Harju maakond
21CC Triatloniklubi
221 Jaak Kilmi 1973 male M40 Eesti, Harju maakond
Eesti Sportlane
Pimik
222 Enn Kaaret 1966 male M50 Eesti, Harju maakond
223 Martin Tekkel 1999 male M Eesti, Valga maakond
224 Peep Põlluäär 1972 male M50 Eesti, Harju maakond
225 Karl Teearu 1955 male M60 Eesti, Valga maakond
Kauakulgeja
226 Leho Laja 1971 male M50 Eesti, Harju maakond
227 Antti Haljak 1978 male M40 Eesti, Harju maakond
R.U.S.T.
228 Antti Roose 1964 male M50 Eesti, Tartu maakond
229 Marek Mustonen 1973 male M40 Eesti, Pärnu maakond
230 Tõnu Tänav 1963 male M50 Eesti, Harju maakond
Areal Team
231 Liisa Säde 1985 female N Eesti, Ida-Viru maakond
Alutaguse Suusaklubi
232 Hardi Heinsar 1972 male M50 Eesti, Valga maakond
Team Kaitsevägi
233 Marek Järve 1971 male M50 Eesti, Harju maakond
234 Martin Meltsov 1980 male M40 Eesti, Võru maakond
Haanja Rattaklubi
235 Teet Paju 1975 male M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
Spordiklubi Rakke
236 Aivo Traks 1972 male M50 Eesti, Harju maakond
TEAM KAITSEVÄGI
Aivo Traks
237 Andrus Danilov 1973 male M40 Eesti, Harju maakond
Suusaakadeemia
238 Vallo Vardja 1973 male M40 Eesti, Harju maakond
239 Kristjan Krull 1981 male M40 Eesti, Harju maakond
240 Priit Laidvee 1968 male M50 Eesti, Võru maakond
241 Arne Sammel 1955 male M60 Eesti, Viljandi maakond
242 Rene Varul 1978 male M40 Eesti, Tartu maakond
Advokaadibüroo Lillo & Lõhmus
243 Alar Maasik 1967 male M50 Eesti, Harju maakond
244 Vjatseslav Umrihhin 1962 male M60 Eesti, Ida-Viru maakond
FIRN
Aquaphor
245 Einar Tooming 1970 male M50 Eesti, Harju maakond
246 Kristi Heilman 1973 female N40 Eesti, Harju maakond
247 Rauno Puusepp 1990 male M Eesti, Tartu maakond
248 Jaanus Altoja 1971 male M50 Eesti, Ida-Viru maakond
249 Liis Siigur 2003 female N20 Eesti, Tartu maakond
MHG
250 Andres Pak 1975 male M40 Eesti, Harju maakond
251 Andres Kungla 1986 male M Eesti, Harju maakond
Tallinna Kammerorkester
252 Karin Tamm 1975 female N40 Eesti, Pärnu maakond
SK Jõulu
253 Raoul Raidna 1973 male M40 Eesti, Harju maakond
Kaitseliidu Spordiklubi
Aktsiaselts Tallinna Linnatransport
254 Ago Käis 1953 male M60 Eesti, Põlva maakond
OK Põlva Kobras
255 Hans Orru 1980 male M40 Eesti, Tartu maakond
256 Taivo Tolli 1981 male M40 Eesti, Harju maakond
Team Tolli
257 Kalev Viidemann 1975 male M40 Eesti, Harju maakond
258 Tarmo Oidjärv 1972 male M50 Eesti, Harju maakond
259 Martin Täht 1987 male M Eesti, Harju maakond
260 Andris Lokna 1973 male M40 Eesti, Rapla maakond
Tõdva VPK MTÜ
261 Jaan Saviir 1961 male M60 Eesti, Lääne maakond
Jalgrattaklubi Paralepa
Tehnikasalong OÜ
262 Indrek Põder 1983 male M Eesti, Tartu maakond
Indrek Põder
263 Karel Krist 1978 male M40 Eesti, Harju maakond
264 Annika Altoja 1997 female N Eesti, Ida-Viru maakond
265 Jenni Eloranta 1975 female N40 Eesti, Harju maakond
Sparta
266 Madis Mägi 1968 male M50 Eesti, Harju maakond
kosei.ee
267 Sergei Maksimov 1965 male M50 Eesti, Harju maakond
268 Andres Brakmann 1980 male M40 Eesti, Harju maakond
269 Ermo Veelain 1962 male M60 Eesti, Harju maakond
270 Raul Lepasild 1981 male M40 Eesti, Tartu maakond
271 Andrus Stimmer 1986 male M Eesti, Harju maakond
272 Ave Visnapuu 1975 female N40 Eesti, Võru maakond
Võru Suusaklubi
273 Allan Aniott 1970 male M50 Eesti, Võru maakond
274 Kersti Kaljulaid 1969 female N50 Eesti, Harju maakond
Spordiklubi IKS
275 Mart Laid 1970 male M50 Eesti, Harju maakond
Intrac Eesti AS
276 Merike Mumme 1975 female N40 Eesti, Harju maakond
277 Hardo Mõek 1979 male M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
278 Kaire Uiboleht 1977 female N40 Eesti, Võru maakond
279 Veikko Tamlak 1968 male M50 Eesti, Harju maakond
Swedbanki Spordiklubi
280 Tanel Kumm 1973 male M40 Eesti, Viljandi maakond
281 Sergei Zelenin 1991 male M Eesti, Lääne-Viru maakond
Team Kaitsevägi
Kaitsevägi
282 Jaak Lääne 1980 male M40 Eesti, Järva maakond
283 Kristjan Saar 1981 male M40 Eesti, Harju maakond
21CC triatloniklubi
284 Martin Suuroja 1971 male M50 Eesti, Harju maakond
Viitna Suusaklubi
285 Raul Raudsepp 1981 male M40 Eesti, Harju maakond
Pühajärve SPA - HEISI
HEISI IT OÜ
286 Lauri Alamets 1991 male M Eesti, Harju maakond
SK Tallinn Trail
287 Rain Raudsepp 1981 male M40 Eesti, Tartu maakond
Simuna SK
288 Rivo Tolli 1976 male M40 Eesti, Harju maakond
Greentek
289 Margus Mustimets 1969 male M50 Eesti, Tartu maakond
Tartu Suusaklubi
Emajõe suusaklubi
290 Henari Nõu 1981 male M40 Eesti, Tartu maakond
291 Kaarel Kuurmaa 1983 male M Eesti, Harju maakond
292 Hendrick Rang 1988 male M Eesti, Harju maakond
293 Kristjan Jansen 1984 male M Eesti, Tartu maakond
HANSO MK OÜ
294 Ivar Maripuu 1982 male M40 Eesti, Hiiu maakond
DSV Spordiklubi
295 Roman Pankov 1989 male M Eesti, Harju maakond
296 Urmet Hiiekivi 1968 male M50 Eesti, Harju maakond
Agro 93
297 Allan Tartu 1993 male M Eesti, Ida-Viru maakond
298 Tarmo Rindla 1965 male M50 Eesti, Harju maakond
Norma Orienteerumisklubi
AS Norma
299 Endel Karp 1960 male M60 Eesti, Harju maakond
Norma Orienteerumisklubi
AS Norma
300 Vello Luts 1976 male M40 Eesti, Harju maakond
Trismile
301 Marek Pauklin 1982 male M40 Eesti, Hiiu maakond
Paukkatused OÜ
302 Eiki Orgmets 1968 male M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
SK KNT
303 Raina Vaarmaa 1985 female N Eesti, Harju maakond
304 Heiki Prants 1964 male M50 Eesti, Võru maakond
Võru Suusaklubi
305 Rein Sõõrd 1983 male M Eesti, Pärnu maakond
RS Varad oü
306 Andrey Roop 1958 male M60 Eesti, Ida-Viru maakond
Narva Suusaklubi FIRN
307 Lauri Evert 1978 male M40 Eesti, Harju maakond
Team TT
308 Alari Rahumägi 1977 male M40 Eesti, Harju maakond
DSV Spordiklubi
309 Alvar Leola 1975 male M40 Eesti, Harju maakond
Liputehas.ee
310 Indrek Siilaberg 1980 male M40 Eesti, Harju maakond
311 Ülo Urb 1956 male M60 Eesti, Harju maakond
IMS Solutions OÜ
312 Kalle Kesa 1972 male M50 Eesti, Viljandi maakond
313 Kulvo Jõõger 1976 male M40 Eesti, Harju maakond
314 Roland Lemendik 1968 male M50 Eesti, Harju maakond
315 Silver Palu 1978 male M40 Eesti, Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool
316 Eke Kurg 1966 male M50 Eesti, Tartu maakond
RTG Spordiklubi MTÜ
317 Juhan Paabstel 1959 male M60 Eesti, Harju maakond
FIE Juhan Paabstel
318 Jaanus Toiger 1964 male M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
319 Eve Kitvel 1973 female N40 Eesti, Harju maakond
Eesti Energia Spordiklubi
320 Aivar Romet 1962 male M60 Eesti, Tartu maakond
321 Juhan Änilane 1951 male M70 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Rattaklubi
322 Hillar Kaeval 1958 male M60 Eesti, Jõgeva maakond
-/
-Nurga koduloomuuseum
323 Ain-Ivar Tupp 1967 male M50 Eesti, Võru maakond
Haanja100
324 Rain Hallimäe 1957 male M60 Eesti, Harju maakond
325 Kaido Kägu 1968 male M50 Eesti, Harju maakond
Põhja-Eesti Regionaalhaigla
326 Aigar Kallas 1973 male M40 Eesti, Harju maakond
327 Lauri Punga 1987 male M Eesti, Harju maakond
Eesti Panga SK
328 Koit Eller 1966 male M50 Eesti, Harju maakond
Elkonte Grupp OÜ ,Rohuneeme tee 1,Harjumaa 74001
329 Raul Olesk 1960 male M60 Eesti, Tartu maakond
Eesti Worldloppeti Klubi
330 Madis Raidma 1974 male M40 Eesti, Harju maakond
331 Priit Haug 1985 male M Eesti, Saare maakond
332 Mart Suursu 1975 male M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
333 Vardo Oolmets 1976 male M40 Eesti, Hiiu maakond
334 Asso Treksler 1981 male M40 Eesti, Harju maakond
335 Ruth Pallo 1972 female N50 Eesti, Harju maakond
Sparta
336 Mati Mõtte 1978 male M40 Eesti, Tartu maakond
337 Jüri Marcinkevicz 1966 male M50 Eesti, Harju maakond
Sparta
Sporttravel
338 Eero Pärm 1976 male M40 Eesti, Harju maakond
339 Raivo Erik 1968 male M50 Eesti, Harju maakond
340 Ervi Kaasiku 1959 male M60 Eesti, Järva maakond
341 Heiki Pensa 1959 male M60 Eesti, Võru maakond
Valio Eesti AS
342 Meelis Maidla 1968 male M50 Eesti, Põlva maakond
Põlva Matkaklubi
343 Elor Ilmet 1960 male M60 Eesti, Järva maakond
344 Kristjan Vällik 1966 male M50 Eesti, Tartu maakond
345 Willy Koorits 1979 male M40 Eesti, Tartu maakond
346 Anne Aaver 1971 female N50 Eesti, Harju maakond
Sparta
347 Peep Mardiste 1972 male M50 Eesti, Tartu maakond
OK Kape
348 Kaido Hanikat 1967 male M50 Eesti, Harju maakond
Conviso
349 Kristo Taal 1970 male M50 Eesti, Järva maakond
EESTI SPORTLANE
350 Timo Hermlin 1981 male M40 Eesti, Tartu maakond
Saavutusspordiklubi OLEV
351 Kaido Kerik 1970 male M50 Eesti, Harju maakond
352 Marek Tammemäe 1975 male M40 Eesti, Harju maakond
353 Tiit Luman 1986 male M Eesti, Harju maakond
354 Rein Oder 1972 male M50 Eesti, Tartu maakond
21CC Triatloniklubi
355 Anneli Prodel 1978 female N40 Eesti, Harju maakond
Top Marine OÜ
356 Andry Prodel 1968 male M50 Eesti, Harju maakond
Top Marine OÜ
357 Keili Karu 2002 female N20 Eesti, Ida-Viru maakond
Alutaguse Suusaklubi
358 Marko Veidemann 1992 male M Eesti, Harju maakond
359 Andres Tammsaar 1975 male M40 Eesti, Harju maakond
EKA
360 Jarmo Karing 1978 male M40 Eesti, Harju maakond
361 Kirsti Risthein 1972 female N50 Eesti, Harju maakond
Sparta
362 Madis Kimmel 1989 male M Eesti, Harju maakond
363 Andres Teder 1977 male M40 Eesti, Järva maakond
364 Taavi Pae 1976 male M40 Eesti, Tartu maakond
365 Margus Mikk 1971 male M50 Eesti, Harju maakond
366 Mart Varvas 1959 male M60 Eesti, Harju maakond
367 Arno Proode 1961 male M60 Eesti, Ida-Viru maakond
VKG
368 Sulev Liht 1964 male M50 Eesti, Harju maakond
369 Urmas Murumägi 1968 male M50 Eesti, Viljandi maakond
370 Martin Varvas 1983 male M Eesti, Harju maakond
Salme Reegi nimeline bridžiklubi
371 Roman Sokolov 1972 male M50 Eesti, Tartu maakond
372 Jaak Jaagus 1956 male M60 Eesti, Tartu maakond
373 Einar Mitt 1957 male M60 Eesti, Põlva maakond
374 Erki Michelson 1981 male M40 Eesti, Harju maakond
Ramm
375 Mihkel Märtin 1972 male M50 Eesti, Harju maakond
376 Tarvo Jõeste 1970 male M50 Eesti, Harju maakond
377 Kristjan Ok 1984 male M Eesti, Harju maakond
378 Raul Silde 1982 male M40 Eesti, Harju maakond
379 Liisa-Lota Kaivo 1978 female N40 Eesti, Tartu maakond
380 Eedi Sepp 1978 male M40 Eesti, Harju maakond
381 Madis Täht 1989 male M Eesti, Harju maakond
UP43
382 Kuldar Õunapuu 1983 male M Eesti, Harju maakond
383 Kristjan Urm 1971 male M50 Eesti, Harju maakond
384 Maidu Allikas 1973 male M40 Eesti, Tartu maakond
385 Nikolai Taivere 1946 male M70 Eesti, Tartu maakond
386 Anton Maljugin 1978 male M40 Eesti, Harju maakond
LTH-Baas
387 Toivo Mangusson 1945 male M70 Eesti, Harju maakond
388 Asko Seeba 1975 male M40 Eesti, Tartu maakond
Emajõe Suusaklubi
Mooncascade
389 Arvi Palutaja 1969 male M50 Eesti, Harju maakond
Greentek
390 Mihkel Trees 2000 male M Eesti, Tartu maakond
Team Kaitsevägi
Kaitsevägi
391 Aleksandr Gildi 1989 male M Eesti, Ida-Viru maakond
392 Jan Raudsep 1972 male M50 Eesti, Harju maakond
Eesti Sportlane
Syrakusa Majad Ltd
393 Tarmo Sukk 1977 male M40 Eesti, Viljandi maakond
394 Ergo Mikkor 1982 male M40 Eesti, Harju maakond
Telia SK
395 Sander Klaos 1982 male M40 Eesti, Harju maakond
396 Vello Solna 1970 male M50 Eesti, Harju maakond
OK Peko
397 Gregor Solna 2000 male M Eesti, Harju maakond
Eesti Maaülikool
398 Kaarel Piirimäe 1979 male M40 Eesti, Tartu maakond
OK Põlva Kobras
399 Tanel Mangusson 1975 male M40 Eesti, Harju maakond
400 Liina Volmerson 1984 female N Eesti, Harju maakond
401 Jaanus Loog 1971 male M50 Eesti, Järva maakond
402 Aliriza Bilal 1973 male M40 Türgi, Estonia
ARBCOACHİNG
403 Kristiin Oja 1984 female N Eesti, Harju maakond
404 Mikko Nurminen 1983 male M Soome, Finland
405 Jan Gädda 1982 male M40 Eesti, Harju maakond
Surftown Surfiklubi
406 Ivars Zvirbulis 1964 male M50 Läti, Valmiera
407 Martin Kõdar 1976 male M40 Eesti, Harju maakond
BaltCap
408 Raul Velt 1964 male M50 Eesti, Harju maakond
409 Ivo Sild 1969 male M50 Eesti, Tartu maakond
Haaslava MTB
410 Merle Kale 1975 female N40 Eesti, Valga maakond
AT Spordiklubi
411 Kadri Kimsen 1976 female N40 Eesti, Harju maakond
412 Gunnar Koitne 1953 male M60 Eesti, Harju maakond
413 Tarmo Kärdi 1971 male M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
SuusaAkadeemia
5001 Arvo Raja 1961 male M60 Eesti, Harju maakond
5002 Indrek Pak 1971 male M50 Eesti, Harju maakond
5003 Kaarel Toss 1952 male M70 Eesti, Viljandi maakond
5004 Sulev Muru 1957 male M60 Eesti, Võru maakond
5005 Ulvar Pavlov 1964 male M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
5009 Mati Saarend 1951 male M70 Eesti, Lääne-Viru maakond
5010 Martin Siimer 1971 male M50 Eesti, Harju maakond
ProRunner
5066 Juhan Lukk 1949 male M70 Eesti, Lääne maakond
Sukl Sula

...