Et En
Open competition menu
General info Registered Start lists Results Comments

Start lists

Stardinimekiri seisuga 25.06.2024 17:56.

5. etapp stardinimekiri

Nr. Name Birth year Gender VKL Elukoht Võistkond/Organisatsioon
1 Helen Aariste 1976 female N Eesti, Harju maakond
2 Ilze Abola 1978 female N Eesti, Harju maakond
S.W.A.T.T. Team
Eesti Gaas
3 Andre Adler 1992 male M Eesti, Harju maakond
RIKS spordiselts
Riigi Infokommunikatsiooni SA
4 Jüri Aganitš 1988 male M Eesti, Harju maakond
Jüri Aganitš
5 Jaana Aigro 1976 female N Eesti, Harju maakond
Kiired kiired
6 Evelyn Alamets 1973 female N Eesti, Harju maakond
RIKS spordiselts
Riigi Infokommunikatsiooni SA
7 Ly Alaver 1970 female N Eesti, Harju maakond
Eleringi marjulised
8 Ainar Albi 1977 male M Eesti, Harju maakond
9 Kärt Allikvee 1983 female N Eesti, Harju maakond
FLOOR IN MOTUS
Floorin AS
10 Jana Ananin 1987 female N Eesti, Harju maakond
11 Mari Andresen 1990 female N Eesti, Harju maakond
Egas vist
Eesti Gaas
12 Elo Annus 1952 female N Eesti, Harju maakond
Kiired kiired
13 Jane Anton 1971 female N Eesti, Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet
14 Ardi Aolaid 1970 male M Eesti, Harju maakond
SOFTSYSTEMS TAIVI
15 Anneli Arm 1981 female N Eesti, Harju maakond
Eelistan Almale Sakut
16 Kristin Arm 1972 female N Eesti, Harju maakond
Sky Plus
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus
17 Anais Suzanne Micheline Arnout 1987 female N Eesti, Harju maakond
Cheaper than therapy
18 Getter Anett Arro 1995 female N Eesti, Harju maakond
Palk jookseb
19 Raido Marek Arro 1987 male M Eesti, Harju maakond
ABB
20 Helis Aru-Kütt 1980 female N Eesti, Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet
21 Ave Aun 1970 female N Eesti, Harju maakond
RIT spordisõbrad
Riigi IT Keskus
22 Kristi Ausmees 1978 female N Eesti, Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet
23 Marili Belitšev 1996 female N Eesti, Harju maakond
Legs Miserables
24 Rasmus Berens 1993 male M Eesti, Harju maakond
Varumehed
AS Eesti Varude Keskus
25 Jana Björn-Mets 1996 female N Eesti, Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet
26 Minez Villa Mabeza Bombeo 1984 female N Eesti, Harju maakond
Cheaper than therapy
27 Andrea Bonelli 1993 male M Eesti, Harju maakond
Väledad põdrad
28 Peep Bušin 1985 male M Eesti, Harju maakond
MKM JAP
29 Juri Djomin 1986 male M Eesti, Harju maakond
TMT
Tallinna Masinatehas OÜ (TMT)
30 Jevgeni Doronin 1980 male M Eesti, Harju maakond
I Love Supersport Tallinn
Supersport OÜ
31 Anastassia Doronina 1982 female N Eesti, Harju maakond
SuperSport - IPA
Interconnect Product Assembly
32 Natalia Družinina 1976 female N Eesti, Harju maakond
Viis Naist Ja Üks Salapärane Ella
Ettevõtluse ja Innovatsiooni SA
33 Julia Duh 1982 female N Eesti, Harju maakond
TKP008E
34 Lea Eek 1965 female N Eesti, Harjumaa
Leinonen TEAM3
Leinonen OÜ
35 Annely Eeroja 1970 female N Eesti, Harju maakond
Leinonen Raamatupidurid
Leinonen OÜ
36 Ergo Eesmaa 1989 male M Eesti, Harju maakond
Koogiklubi
Harku Vallavalitsus
37 Marko Eha 1978 male M Eesti, Harju maakond
Öökäpik
38 Urmas Eigla 1972 male M Eesti, Harju maakond
Vämmarid
Välisministeerium
39 Karmen Ekbaum 1995 female N Eesti, Harju maakond
Sky Plus
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus
40 Ere Ellermaa 1986 female N Eesti, Harju maakond
Rocky
41 Jenni Karoliina Eloranta 1975 female N Eesti, Harju maakond
ABB Drives MT
ABB
ABB AS
42 Edith End 1976 female N Eesti, Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet
43 Hans Christian Ende 1996 male M Eesti, Harju maakond
Dünaamilised KoopaOravad
Välisministeerium
44 Sven Ersling 1977 male M Eesti, Harju maakond
Lincona SM
Lincona Konsult AS
45 Krista Fazijev 1978 female N Eesti, Harju maakond
MKM Kõnniklubi
46 Mai Freiberg 1972 female N Eesti, Harju maakond
Kiired kiired
47 Vladislav Gavšin 1989 male M Eesti, Harju maakond
Dos Gatos
48 Merilin Gedvil 1991 female N Eesti, Harju maakond
Legs Miserables
49 Karlis Goldstein 1984 male M Eesti, Harju maakond
MKM kauglidujad
50 Jaanika Greim 1979 female N Eesti, Harju maakond
MineMetsa
51 Monika Grinfeld 1976 male M Eesti, Harju maakond
Unifiedposti Mõnusad Mammutid
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
52 Natalja Gromovaja 1991 female N Eesti, Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet
53 Kristo Gumbälis 1989 male M Eesti, Harju maakond
RIKS mehed ei nuta
Riigi Infokommunikatsiooni SA
54 Kaspar Haavajõe 1996 male M Eesti, Harju maakond
55 Mihkel Hakkaja 1988 male M Eesti, Harju maakond
Legs Miserables
56 Triin Hallap 1974 female N Eesti, Harju maakond
Põllumajanduskoda
Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda
57 Kerli Hanniste 1988 female N Eesti, Harju maakond
JKKH
58 Kadri Hansalu 1988 female N Eesti, Harju maakond
Puhas energia III
AS Utilitas Tallinn
59 Reet Hansen 1970 female N Eesti, Harju maakond
Tiim Biscuits
Rahva Raamat AS
60 Triin Hatsukov 1979 female N Eesti, Harju maakond
KitmanThulema
MTÜ Spordiselts
61 Ellen Heinalo 1987 female N Eesti, Harju maakond
62 Joonas Hendre 1982 male M Eesti, Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet
63 Marily Hendrikson 1978 female N Eesti, Harju maakond
MKM kauglidujad
64 Peeter Hendrikson 1967 male M Eesti, Harju maakond
SOFTSYSTEMS LAURA
Softsystems OÜ
65 Einar Hillep 1970 male M Eesti, Harju maakond
Justiitsministeerium
66 Marko Hinn 1987 male M Eesti, Harju maakond
ABB T.E.A.M RunForEst
ABB AS
67 Tiina Hunt 1981 female N Eesti, Harju maakond
Maast lahti
68 Ly Hõbe 1977 female N Eesti, Harju maakond
EEK Mainor: tuleviku loojad
69 Helena Idarand 1994 female N Eesti, Harju maakond
Lidlfoot
70 Sirje Igel 1981 female N Eesti, Harju maakond
71 Carol Illak 1979 female N Eesti, Harju maakond
72 Merli Ilm 1999 female N Eesti, Harju maakond
ABB Drives MT
73 Liis Ilmjärv 1993 female N Eesti, Harju maakond
HELPP
74 Helena Ilves 1978 female N Eesti, Harju maakond
75 Kaidi Ilves 1979 female N Eesti, Harju maakond
Maast lahti
76 Külli Jaakson 1972 female N Eesti, Harju maakond
JUNGENT ESTONIA NAISED
Jungent Estonia OÜ
77 Tiit Jagomäe 1978 male M Eesti, Harju maakond
Välejalgsed
Eesti Rahvusringhääling
78 Nadežda Jasnovskaja 1980 female N Eesti, Harju maakond
Hüpo Energy
Hüpoteeklaen AS
79 Monika Jeenas 1969 female N Eesti, Harju maakond
80 Meril Jerofejev 1999 female N Eesti, Harju maakond
MineMetsa
81 Timo Juhanson 1996 male M Eesti, Harju maakond
KS nutikad
Karl Storz Video Endoscopy Estonia OÜ
82 Julianna Jurtšenko 1990 female N Eesti, Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet
83 Sirje Juudas 1960 female N Eesti, Harju maakond
T:U:K:S kõnnib
Maidiga OÜ
84 Urmas Juudas 1962 male M Eesti, Harju maakond
T:U:K:S kõnnib
Maidiga OÜ
85 Katre Jõgeva 1987 female N Eesti, Harju maakond
Väledad põdrad
86 Ranar Jõgeva 1986 male M Eesti, Harju maakond
Väledad põdrad
87 Andreas Jürgenson 1999 male M Eesti, Harju maakond
RIK
88 Krista Jürgenson 1979 female N Eesti, Harju maakond
FLOORIN JOOKSVAD MEETRID
Floorin AS
89 Kadri Jürjan 1989 female N Eesti, Harju maakond
ABB_RAKA
ABB
90 Tea Kaasik 1974 female N Eesti, Harju maakond
Hüpo Energy
Hüpoteeklaen AS
91 Nadežda Kabrda 1967 female N Eesti, Harju maakond
Puhas energia I
AS Utilitas Tallinn
92 Kristin Kaivo 1990 female N Eesti, Harju maakond
Legs Miserables
93 Grete-Marie Kajandi 1995 female N Eesti, Harju maakond
Puhas energia III
AS Utilitas Tallinn
94 Nele Kalda 1986 female N Eesti, Harju maakond
Tiim Biscuits
Rahva Raamat AS
95 Roland Kaljurand 1979 male M Eesti, Harju maakond
Egas vist
Eesti Gaas
96 Ester Kallas 1960 female N Eesti, Harju maakond
Coats Eesti
97 Tiina Kallas 1984 female N Eesti, Harju maakond
Unifiedposti Leekivad Leemurid
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
98 Kristi Kallip 1981 female N Eesti, Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet
99 Karin Kallisma 1993 female N Eesti, Harju maakond
Softwerk
100 Anary Kalme 1975 female N Eesti, Harju maakond
Käib küll
Eesti Gaas
101 Martti Kalvik 1978 male M Eesti, Harju maakond
MKM kauglidujad
102 Jürgen Kandar 1982 male M Eesti, Harju maakond
TME
Tyre Mould Eesti OÜ
103 Eero Kangor 1982 male M Eesti, Harju maakond
104 Taimi Kangur 1971 female N Eesti, Rapla maakond
Viis pliksi
Aima SK
105 Jaanika Kapp 1985 female N Eesti, Harju maakond
JKKH
106 Kea Karja 1993 female N Eesti, Harju maakond
Softwerk
107 Eliina Karma 1982 female N Eesti, Harju maakond
NAISENERGIA
Eesti Energia Spordiklubi
Enefit
108 Eleri Kartau 1988 female N Eesti, Harju maakond
ABB T.E.A.M RunForEst
ABB AS
109 Arne Karu 1984 male M Eesti, Harju maakond
Cheaper than therapy
110 Jaanus Karu 1985 male M Eesti, Harju maakond
ABB Drives MT
ABB
ABB AS
111 Käthlin Karu 1984 female N Eesti, Harju maakond
112 Mairo Kaseväli 1983 male M Eesti, Harju maakond
Redgate Capitali jooksusõbrad MEHED
Redgate Capital
113 Jana Kask 1973 female N Eesti, Harju maakond
114 Janel Kasuk 1976 male M Eesti, Harju maakond
Jungent Mehed
Jungent Estonia OÜ
115 Andrus Kattel 1972 male M Eesti, Harju maakond
NOVE
Advokaadibüroo NOVE OÜ
116 Kairi Kaur 1977 female N Eesti, Harju maakond
117 Keidi Keidla 1987 female N Eesti, Harju maakond
118 Cristin Kelder 1980 female N Eesti, Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet
119 Monika Kelle 1977 female N Eesti, Harju maakond
120 Kristi Kensap 1989 female N Eesti, Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet
121 Maiju Kerme 1964 female N Eesti, Harju maakond
TKP008E
122 Arlika Kerner 1976 female N Eesti, Harju maakond
Unifiedposti Leekivad Leemurid
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
123 Teele Kesküla 1989 female N Eesti, Harju maakond
124 Urmet Kesküla 1986 male M Eesti, Harju maakond
SOFTSYSTEMS LAURA
Softsystems OÜ
125 Valeria Kiisk 1985 female N Eesti, Harju maakond
Redgate Capitali jooksusõbrad NAISED
Redgate Capital
126 Kristjan Kiisler 1987 male M Eesti, Harju maakond
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
127 Krista Kink 1969 female N Eesti, Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet
128 Anne Kippasto 1950 female N Eesti, Harju maakond
Eleringi marjulised
129 Tiina Kirs 1971 female N Eesti, Harju maakond
T:U:K:S kõnnib
Maidiga OÜ
130 Sulev Kirst 1985 male M Eesti, Harju maakond
JALAJÄLJETA
131 Kristiina Kirves 1990 female N Eesti, Harju maakond
KiKi
132 Natali Kivi 1970 female N Eesti, Harju maakond
TMT
Tallinna Masinatehas OÜ (TMT)
133 Reimo Kivi 1979 male M Eesti, Harjumaa
Lincona AR
Lincona Konsult AS
134 Külli Kivioja-Ööpik 1983 female N Eesti, Harju maakond
Unifiedposti Leekivad Leemurid
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
135 Kristiina Kivirand 1983 female N Eesti, Harju maakond
Varumehed
AS Eesti Varude Keskus
136 Veiko Kivirand 1984 male M Eesti, Harju maakond
KiKi
137 Sander Klaos 1982 male M Eesti, Harju maakond
Redgate Capitali jooksusõbrad MEHED
Redgate Capital
138 Liis Kleemann 1986 female N Eesti, Harju maakond
Liisid
139 Bret Klemm 1990 female N Eesti, Harju maakond
Redgate Capitali jooksusõbrad NAISED
Redgate Capital
140 Jelena Klepikov 1978 female N Eesti, Harju maakond
SuperSport - IPA
Interconnect Product Assembly
141 Roman Klepikov 1980 male M Eesti, Harju maakond
SuperSport - IPA
Interconnect Product Assembly
142 Aet Kolde 1964 female N Eesti, Harju maakond
K-Tiim
Telia SK
Telia Eesti
143 Airi Kontson 1981 female N Eesti, Harju maakond
Haridus- ja Noorteamet
144 Merilin Kopso 1995 female N Eesti, Harju maakond
Finantsvõlurid
145 Monika Korolkov 1976 female N Eesti, Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet
146 Darja Kortšagina 1986 female N Eesti, Harju maakond
Viis Naist Ja Üks Salapärane Ella
Ettevõtluse ja Innovatsiooni SA
147 Kadri Kosk 1991 female N Eesti, Harju maakond
148 Kajali Kotsar 1985 female N Eesti, Harju maakond
Eleringi marjulised
149 Anna Kovaljova 1986 female N Eesti, Harju maakond
Finantsvõlurid
150 Mairit Krabbi 1999 female N Eesti, Harju maakond
Turismihaid
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet
151 Mari-Liis Kreis 1987 female N Eesti, Harju maakond
Käib küll
Eesti Gaas
152 Maie Krusta 1957 female N Eesti, Harju maakond
Välejalgsed
Eesti Rahvusringhääling
153 Robert Kruuda 1987 male M Eesti, Harju maakond
SOFTSYSTEMS TAIVI
Softsystems OÜ
154 Helina Kruuk 1998 female N Eesti, Harju maakond
Jäime hiljaks
155 Marit Kruus 1979 female N Eesti, Harju maakond
TKP008E
156 Krista Kruuse 1971 female N Eesti, Harju maakond
Lincona KN
Lincona Konsult AS
157 Priit Krüüts 1988 male M Eesti, Harju maakond
Välejalgsed
Eesti Rahvusringhääling
158 Anna Kukk 1989 female N Eesti, Harju maakond
Kiired kiired
159 Kristel Kukk 1988 female N Eesti, Harju
Donuts Fitness
160 Andres Kukke 1970 male M Eesti, Harju maakond
FLOORIN JOOKSVAD MEETRID
Floorin AS
161 Laura Kuldkepp 1980 female N Eesti, Harju maakond
Tradehouse Tiigrid
162 Marika Kuldkepp 1971 female N Eesti, Harju maakond
Tiim Biscuits
Rahva Raamat AS
163 Aarne Kurjama 1955 male M Eesti, Harju maakond
164 Jekaterina Kuznetsova 1985 female N Eesti, Harju maakond
Finantsvõlurid
165 Raili Kuurits 1978 female N Eesti, Harju maakond
ABB_RAKA
ABB
166 Edith Kuusemägi 1975 female N Eesti, Harju maakond
Viis Naist Ja Üks Salapärane Ella
Ettevõtluse ja Innovatsiooni SA
167 Kati Kuustik 1992 female N Eesti, Harju maakond
Swolemates Squad
168 Darvet Kõdar 1981 male M Eesti, Harju maakond
169 Iti-Triin Kõll 1995 female N Eesti, Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet
170 Alina Kõrgesaar 1988 female N Eesti, Harju maakond
EEK Mainor: tuleviku loojad
171 Mari Kõrtsini 1998 female N Eesti, Harju maakond
Liikumisministeerium
Kultuuriministeerium
172 Maarja Kõue 1991 female N Eesti, Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet
173 Kadri Kärner 1970 female N Eesti, Harju maakond
Bang@Bonsomer Eesti OÜ
174 Martin Käärid 1985 male M Eesti, Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet
175 Kristiina Käärik 1970 female N Eesti, Harju maakond
MKM VIP
176 Kersti Kübarsepp 1982 female N Eesti, Harju maakond
Ra Pokud
Rahva Raamat AS
177 Kaidi Külaots 1992 female N Eesti, Harju maakond
Puhas energia I
AS Utilitas Tallinn
178 Katre Küngas 1984 female N Eesti, Harju maakond
JUNGENT ESTONIA NAISED
Jungent Estonia OÜ
179 Anneli Kütt 1969 female N Eesti, Harju maakond
Viis Naist Ja Üks Salapärane Ella
Ettevõtluse ja Innovatsiooni SA
180 Jaak Kütt 1972 male M Eesti, Harju maakond
Redgate Capitali jooksusõbrad MEHED
Redgate Capital
181 Eve Küün 1961 female N Eesti, Harju maakond
PE2N
Riigi Tugiteenuste Keskus
182 Piia Laan 1994 female N Eesti, Harju maakond
Cheaper than therapy
183 Laura Laaster 1993 female N Eesti, Harju maakond
MKM ASO
184 Katty Laats 1980 female N Eesti, Harju maakond
Viru Elektrikaubandus AS
185 Artur Thomas Laherand 1998 male M Eesti, Harju maakond
RIK
186 Janek Laidvee 1978 male M Eesti, Harju maakond
Kohtujooksikud
187 Marko Laigna 1978 male M Eesti, Harju maakond
Puhas energia II
AS Utilitas Tallinn
188 Indrek Laineveer 1978 male M Eesti, Harju maakond
MKM "Kiiret pole"
189 Kaari Lainevool 1977 female N Eesti, Harju maakond
ALATI LÕPUNI
EP spordiklubi
190 Mario Lambing 1977 male M Eesti, Harju maakond
MKM "Kiiret pole"
191 Triinu Lamp 1978 female N Eesti, Harju maakond
Kohtujooksikud
192 Hellika Landsmann 1988 female N Eesti, Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet
193 Kadri Laube 1997 female N Eesti, Harju maakond
MKM ASO
194 Tiina Laube 1974 female N Eesti, Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet
195 Tõnu Lauk 1975 male M Eesti, Harju maakond
Hüpo Tony
Hüpoteeklaen AS
196 Martin Laur 1975 male M Eesti, Harju maakond
Redgate Capitali jooksusõbrad MEHED
Redgate Capital
197 Gerlin Leemet 2002 female N Eesti, Harju maakond
Finantsvõlurid
198 Ketter Leemet 1990 female N Eesti, Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool
199 Kairit Lehtpuu 1991 female N Eesti, Harju maakond
Puhas energia III
AS Utilitas Tallinn
200 Allan Leiaru 1983 male M Eesti, Harju maakond
Via3L Freight OÜ
201 Liina Leinštrep 1980 female N Eesti, Harju maakond
JUNGENT ESTONIA NAISED
Jungent Estonia OÜ
202 Elsa Leiten 1975 female N Eesti, Harju maakond
MKM Kõnniklubi
203 Tatjana Lemba-Virkunen 1974 female N Eesti, Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet
204 Kaido Lemendik 1977 male M Eesti, Harju maakond
ALATI LÕPUNI
EP spordiklubi
205 Laura Leotoots 1987 female N Eesti, Harju maakond
SOFTSYSTEMS LAURA
Softsystems OÜ
206 Diana Lepasson 1986 female N Eesti, Harju maakond
Välejalgsed
Eesti Rahvusringhääling
207 Kati Lepik 1982 female N Eesti, Harju maakond
NAISENERGIA
Eesti Energia Spordiklubi
Enefit
208 Ando Leppiman 1975 male M Eesti, Harju maakond
Varumehed
AS Eesti Varude Keskus
209 Siim Lerg 1985 male M Eesti, Harju maakond
210 Andreas Ležnevsky 1975 male M Eesti, Harju maakond
MTÜ Spordiselts
211 Tiina Lever 1985 female N Eesti, Harju maakond
Finantsvõlurid
212 Jane Libe 1984 female N Eesti, Harju maakond
NAISENERGIA
Eesti Energia Spordiklubi
Enefit
213 Anneli Liis 1983 female N Eesti, Harju maakond
Liisid
214 Daimar Liiv 1966 male M Eesti, Harju maakond
Kohtujooksikud
215 Jaanika Lillemets 1975 female N Eesti, Harju maakond
216 Katrin Lillep 1969 female N Eesti, Harju maakond
RIKS spordiselts
Riigi Infokommunikatsiooni SA
217 Martin Lillepuu 1978 male M Eesti, Harju
Donuts Fitness
218 Esther Linask 1985 female N Eesti, Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet
219 Tiivi Lind 1978 female N Eesti, Harju maakond
S.W.A.T.T. Team
Eesti Gaas
220 Mailis Linde 1995 female N Eesti, Harju maakond
Väledad põdrad
221 Terje Lindemäe 1972 female N Eesti, Harju maakond
Leinonen Raamatupidurid
Leinonen OÜ
222 Kärolin Lindmets 1979 female N Eesti, Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet
223 Gerli Linkgreim 1979 female N Eesti, Harju maakond
S.W.A.T.T. Team
Eesti Gaas
224 Taivo Linnamägi 1984 male M Eesti, Harju maakond
MKM "Kiiret pole"
225 Andres Linnasmägi 1978 male M Eesti, Harju maakond
ABB Drives MT
ABB
ABB AS
226 Marika Linntam 1979 female N Eesti, Harju maakond
EO Vaim
Välisministeerium
227 Kertu Lipp 1982 female N Eesti, Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet
228 Achini Thilanka Liyana Gamage 1990 female N Eesti, Harju maakond
Cheaper than therapy
229 Mari Loot 1982 female N Eesti, Harju maakond
VERI GOOD
SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla verekeskus
230 Piia Ludvi 1974 female N Eesti, Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet
231 Reet Luhaäär 1953 female N Eesti, Harju maakond
ROTERMANNI KLIINIK/VIRU HAMBAKLIINIK
Lasnamäe Hambakliinik OÜ
232 Janeli Lukats 1991 female N Eesti, Harju maakond
Palk jookseb
233 Vahur Luts 1962 male M Eesti, Harju maakond
Aadamad jooksus
234 Aivar Luud 1971 male M Eesti, Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet
235 Iivi Luuk 1972 female N Eesti, Harju maakond
Varumehed
AS Eesti Varude Keskus
236 Aime Lõpp 1977 female N Eesti, Harju maakond
JALAJÄLJETA
237 Inga Läänemets 1966 female N Eesti, Harju maakond
KS loeb
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA
238 Lea Maarand 1970 female N Eesti, Harju maakond
Hüpo Kaug
Hüpoteeklaen AS
239 Maarika Maasikas-Tõkke 1991 female N Eesti, Harju maakond
240 Rain-Toomas Madisson 1993 male M Eesti, Harju maakond
Reisile sinuga
241 Liivia Mahlapuu 1964 female N Eesti, Harju maakond
MKM ASAP
242 Rjašidja Mahmutova 1972 female N Eesti, Harju maakond
Kiired kiired
243 Heleen Maibak 1987 female N Eesti, Harju maakond
244 Annela Maidla 1976 female N Eesti, Harju maakond
S.W.A.T.T. Team
Eesti Gaas
245 Kristina Maimann 1972 female N Eesti, Harju maakond
Kohtujooksikud
246 Mait Makkar 1974 male M Eesti, Harju maakond
RIT spordisõbrad
Riigi IT Keskus
247 Janika Mandel 1988 female N Eesti, Harju maakond
Mandlid
248 Taavi Mandel 1988 male M Eesti, Harju maakond
Mandlid
249 Tanel Mangusson 1975 male M Eesti, Harju maakond
Puhas energia II
AS Utilitas Tallinn
250 Merli Maranik 1989 female N Eesti, Harjumaa
Leinonen TEAM3
Leinonen OÜ
251 Tarmo Margat 1979 male M Eesti, Harju maakond
KitmanThulema
MTÜ Spordiselts
252 Erkki Sven Margna 1990 male M Eesti, Harju maakond
Dünaamilised KoopaOravad
Välisministeerium
253 Mari-Liis Matizen 1999 female N Eesti, Harju maakond
Hüpo Girls
Hüpoteeklaen AS
254 Kadri Mats 1979 female N Eesti, Harju maakond
MKM kauglidujad
255 Olga Meinson 1984 female N Eesti, Harju maakond
Lidlfoot
256 Katrin Meister 1974 female N Eesti, Harju maakond
K-Tiim
Telia SK
Telia Eesti
257 Jan Meresmaa 1972 male M Eesti, Harju maakond
SOFTSYSTEMS HEIDI
Softsystems OÜ
258 Margit Mets 1975 female N Eesti, Harju maakond
ABB Drives MT
ABB
ABB AS
259 Kerstin Metsla 1991 female N Eesti, Harju maakond
KS EndoskoPiloodid
Karl Storz Video Endoscopy Estonia OÜ
260 Sirje Metsmaker 1965 female N Eesti, Harju maakond
Harku Vallavalitsus
261 Ülle Metsman 1979 female N Eesti, Harju maakond
PTA Esimene
262 Aare Mettus 1959 male M Eesti, Harjumaa
Lincona AR
Lincona Konsult AS
263 Krista Mihkelsaar 1975 female N Eesti, Harju maakond
Eelistan Almale Sakut
264 Virge Millert 1977 female N Eesti, Harju maakond
RIKS spordiselts
Riigi Infokommunikatsiooni SA
265 Marek Mitri 1972 male M Eesti, Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet
266 Andrei Mokijevski 1974 male M Eesti, Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet
267 Diana Moor 1984 female N Eesti, Harju maakond
VERI GOOD
SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla verekeskus
268 Airi-Anu Mugur 1984 female N Eesti, Harju maakond
AK
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet
269 Marika Mugur 1981 female N Eesti, Harju maakond
NOVE
Advokaadibüroo NOVE OÜ
270 Sander Muhu 1982 male M Eesti, Harju maakond
RIKS mehed ei nuta
Riigi Infokommunikatsiooni SA
271 Triin Mulla 1975 female N Eesti, Harju maakond
Vämmarid
Välisministeerium
272 Anne Murd 1973 female N Eesti, Harju maakond
273 Aimi Murumäe 1972 female N Eesti, Rapla maakond
Viis pliksi
Aima SK
274 Tiia Muul 1977 female N Eesti, Harju maakond
Anname gaasi
Eesti Gaas
275 Piret Mägi 1976 female N Eesti, Harju maakond
PE2N
Riigi Tugiteenuste Keskus
276 Arvi Mägin 1969 male M Eesti, Harju maakond
FLOOR IN MOTUS
Floorin AS
277 Saara Mägin-Pajanen 1993 female N Eesti, Harju maakond
FLOOR IN FLOOR OUT
Floorin AS
278 Annika Mägipõld 1977 female N Eesti, Harju maakond
ALATI LÕPUNI
EP spordiklubi
279 Marge Mänd 1981 female N Eesti, Harju maakond
Põllumajanduskoda
Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda
280 Mariko Männa 1978 female N Eesti, Harju maakond
TTJA Teadlikud Treenijad Jooksevad Aeglaselt
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet
281 Medlin Männimets 1996 female N Eesti, Harju maakond
282 Maido Märss 1987 male M Eesti, Harju maakond
Egas vist
Eesti Gaas
283 Diana Mölder 1988 female N Eesti, Harju maakond
Riigikantselei
284 Helen Naarits 1973 female N Eesti, Harju maakond
Vämmarid
Välisministeerium
285 Maris Nakström 1994 female N Eesti, Harju maakond
Ra Pokud
Rahva Raamat AS
286 Einar Namme 1965 male M Eesti, Harju maakond
287 Ragnar Nauka 1987 male M Eesti, Harju maakond
BESTWAY GRUPP
Bestway Grupp OÜ
288 Kadri Neeme 1991 female N Eesti, Harju maakond
VERI NEEDED
SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla verekeskus
289 Martin Nelis 1990 male M Eesti, Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool
290 Anu Nemvalts 1979 female N Eesti, Harju maakond
PTA Esimene
291 Pelle Nepper 1976 male M Eesti, Harju maakond
Burger King
292 Kaarel Nestor 1990 male M Eesti, Harju maakond
Liikumisministeerium
Kultuuriministeerium
293 Tiina Niilis 1978 female N Eesti, Harju maakond
Mine metsa
294 Ardo Niinre 1949 male M Eesti, Harju maakond
295 Tiina Niinre 1949 female N Eesti, Harju maakond
Kiili Gümnaasium
296 Carlos Niitsoo 1979 male M Eesti, Harju maakond
SOFTSYSTEMS HEIDI
Softsystems OÜ
297 Meri-Ly Nikinen 1992 female N Eesti, Harju maakond
Palk jookseb
298 Indrek Niklus 1977 male M Eesti, Harju maakond
NOVE
Advokaadibüroo NOVE OÜ
299 Veiko Nikolai 1967 male M Eesti, Harju maakond
SOFTSYSTEMS HEIDI
Softsystems OÜ
300 Raido Nikonorov 1985 male M Eesti, Harju maakond
BESTWAY GRUPP
Bestway Grupp OÜ
301 Jukko Nooni 1980 male M Eesti, Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet
302 Helena Noor 1985 female N Eesti, Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet
303 Marika Notta 1968 female N Eesti, Harju maakond
Ra Pokud
Rahva Raamat AS
304 Lembit Nugis 1971 male M Eesti, Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet
305 Katreen Nurk 1976 female N Eesti, Harju maakond
K-Tiim
Telia SK
Telia Eesti
306 Katrin Nurk 1972 female N Eesti, Harju maakond
307 Helen Nurmela 1982 female N Eesti, Harju maakond
Tyre Mould Eesti OÜ
308 Liivi Nõmm 1959 female N Eesti, Harju maakond
Leinonen Raamatupidurid
Leinonen OÜ
309 Mirjam Nõmm 1999 female N Eesti, Harju maakond
VERI GOOD
SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla verekeskus
310 Mirjam Nõmme 1977 female N Eesti, Harju maakond
Põllumajanduskoda
Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda
311 Piret Nõmmela 1970 female N Eesti, Harju maakond
Vämmarid
Välisministeerium
312 Mikk Martin Oinak 2007 male M Eesti, Harju maakond
Jungent Mehed
Jungent Estonia OÜ
313 Siim Sander Oinak 2012 male M Eesti, Harju maakond
Jungent Mehed
Jungent Estonia OÜ
314 Toomas Oinak 1976 male M Eesti, Harju maakond
Jungent Mehed
Jungent Estonia OÜ
315 Thea Oissar 1986 female N Eesti, Harju maakond
VERI NEEDED
SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla verekeskus
316 Janika Ojakivi 1977 female N Eesti, Harju maakond
317 Tuuli Ojasalu 1985 female N Eesti, Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool
318 Kristiina Omuk 1992 female N Eesti, Harju maakond
RIK
319 Marko Ool 1979 male M Eesti, Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet
320 Maarika Org 1990 female N Eesti, Harju maakond
Sportlikud kaks
321 Sirje Org 1956 female N Eesti, Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet
322 Helen Orutar 1987 female N Eesti, Harju maakond
Põllumajanduskoda
Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda
323 Anna-Maria Osula 1984 female N Eesti, Harju maakond
Dünaamilised KoopaOravad
Välisministeerium
324 Kristiina Ott-Rätsepp 1978 female N Eesti, Harju maakond
Koogiklubi
Harku Vallavalitsus
325 Helen Otto 1980 female N Eesti, Harju maakond
ABB Õ&O
ABB
ABB AS
326 Ksenia Ovtšinikova 1986 female N Eesti, Harju maakond
ROTERMANNI KLIINIK/VIRU HAMBAKLIINIK
Lasnamäe Hambakliinik OÜ
327 Ave Paabel 1974 female N Eesti, Harju maakond
Käib küll
Eesti Gaas
328 Kerli Paas 1977 female N Eesti, Harju maakond
Eelistan Almale Sakut
329 Käthlin Paas 1979 female N Eesti, Harju maakond
S.W.A.T.T. Team
Eesti Gaas
330 Sigrid Paavle 1997 female N Eesti, Harju maakond
Harku Vallavalitsus
331 Eenok Pajanen 1993 male M Eesti, Harju maakond
FLOOR IN FLOOR OUT
Floorin AS
332 Katrin Paju 1979 female N Eesti, Harju maakond
Hüpo Tony
Hüpoteeklaen AS
333 Toomas Paju 1971 male M Eesti, Harju maakond
Hüpo Tony
Hüpoteeklaen AS
334 Heily Hedvig Elizabeth Palling 1999 female N Eesti, Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet
335 Anu-Maaja Pallok 1972 female N Eesti, Harju maakond
Liikumisministeerium
Kultuuriministeerium
336 Vesta Palm 1970 female N Eesti, Harju maakond
Hüpo Kaug
Hüpoteeklaen AS
337 Kersti Palu 1958 female N Eesti, Harju maakond
K-Tiim
Telia SK
Telia Eesti
338 Niina Palu 1963 female N Eesti, Harju maakond
Lincona KN
Lincona Konsult AS
339 Silver Palu 1978 male M Eesti, Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool
340 Kaisa Papp 1991 female N Eesti, Harju maakond
Telliskivi Tallad
Rahva Raamat AS
341 Ilme Parik 1963 female N Eesti, Harju maakond
Norma Orienteerumisklubi
Norma
342 Jürgen Parts 1988 male M Eesti, Harju maakond
EEK Mainor: tuleviku loojad
343 Margus Parts 1978 male M Eesti, Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet
344 Olev Parts 1997 male M Eesti, Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet
345 Monika Pau 1995 female N Eesti, Harju maakond
VERI GOOD
SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla verekeskus
346 Piia Pedras 1979 female N Eesti, Harju maakond
347 Tuuli Pedras 1979 female N Eesti, Harju maakond
348 Nikita Pelageich 1987 male M Eesti, Harju maakond
TMT
Tallinna Masinatehas OÜ (TMT)
349 Merle Peldes 1984 female N Eesti, Harju maakond
Redgate Capitali jooksusõbrad NAISED
Redgate Capital
350 Kaja Pellis 1966 female N Eesti, Harju maakond
351 Eerika Pentel 1970 female N Eesti, Harju maakond
Käib küll
Eesti Gaas
352 Brigita Perm 1993 female N Eesti, Harju maakond
Koogiklubi
Harku Vallavalitsus
353 Liis Peterson 1979 female N Eesti, Harju maakond
MineMetsa
354 Agnes Pihelpuu 1975 female N Eesti, Harju maakond
Sky Plus
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus
355 Astrid Pihlak 1986 female N Eesti, Harju maakond
VERI NEEDED
SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla verekeskus
356 Mirjam Pihlak 1979 female N Eesti, Harju maakond
Eleringi marjulised
357 Paul Pihlak 1993 male M Eesti, Harju maakond
MKM ASO
358 Olev Pikker 1981 male M Eesti, Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet
359 Eve Pikner 1975 female N Eesti, Harju maakond
AH ja OH Matkal
360 Taavi Piller 1984 male M Eesti, Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet
361 Andrus Pilt 1975 male M Eesti, Harju maakond
Burger King
362 Taivi Pindis 1987 female N Eesti, Harju maakond
SOFTSYSTEMS TAIVI
Softsystems OÜ
363 Urmet Pinsel 1976 male M Eesti, Harju maakond
JALAJÄLJETA
364 Siiri Pirn 1977 female N Eesti, Harju maakond
Riigikantselei
365 Berit Plado 1968 female N Eesti, Harju maakond
MKM ASAP
366 Risto Pomerants 1967 male M Eesti, Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet
367 Maria Popova 1988 female N Eesti, Harju maakond
MineMetsa
368 Maria Posledova 1989 female N Eesti, Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet
369 Svetlana Prants 1975 female N Eesti, Harju maakond
Leinonen Raamatupidurid
Leinonen OÜ
370 Mairi Priimägi 1982 female N Eesti, Harju maakond
JALAJÄLJETA
371 Tarmo Prikk 1967 male M Eesti, Harju maakond
SmartA
372 Pirjo-Victoria Pruuli 1976 female N Eesti, Harju maakond
Turismihaid
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet
373 Kertu Pruus 1996 female N Eesti, Harju maakond
MKM JAP
374 Rauno Puhke 1990 male M Eesti, Harju maakond
Egas vist
Eesti Gaas
375 Andre Pung 1970 male M Eesti, Harju maakond
Vämmarid
Välisministeerium
376 Veikko Puolakainen 1974 male M Eesti, Harju maakond
NOVE
Advokaadibüroo NOVE OÜ
377 Heigo Puurand 1982 male M Eesti, Harju maakond
HELPP
378 Irene Puusaar 1963 female N Eesti, Harju maakond
Eleringi marjulised
379 Ruth Puusepp 1971 female N Eesti, Harju maakond
380 Kaido Põder 1979 male M Eesti, Harju maakond
AK
381 Karel Põdra 1991 male M Eesti, Harju maakond
Egas vist
Eesti Gaas
382 Dairi Põld 1989 female N Eesti, Harju maakond
Eesti Tõukari
384 Kristjan Põldaas 1983 male M Eesti, Harju maakond
Kohtujooksikud
385 Helina Põldemaa 1993 female N Eesti, Harju maakond
KS nutikad
Karl Storz Video Endoscopy Estonia OÜ
386 Joonas Pärenson 1985 male M Eesti, Harju maakond
MKM JAP
387 Katrin Pööra 1972 female N Eesti, Harju maakond
Viis Naist Ja Üks Salapärane Ella
Ettevõtluse ja Innovatsiooni SA
388 Margit Püss 1965 female N Eesti, Harju maakond
Maast lahti
389 Pille Raaliste 1981 female N Eesti, Harju maakond
Burger King
390 Riinu Rahuoja 1985 female N Eesti, Harju maakond
ROTERMANNI KLIINIK/VIRU HAMBAKLIINIK
Lasnamäe Hambakliinik OÜ
391 Krista Raid 1971 female N Eesti, Harju maakond
MTÜ Spordiselts
392 Ave Raide 1964 female N Eesti, Harju maakond
Spordiselts MTÜ
393 Piret-Ireen Raidmets 1967 female N Eesti, Harju
Donuts Fitness
394 Triin Rait 1975 female N Eesti, Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet
395 Tiina Raja 1976 female N Eesti, Harju maakond
Koogiklubi
Harku Vallavalitsus
396 Sigrid Rajalo 1983 female N Eesti, Harju maakond
MKM kauglidujad
397 Lemme Rajasalu-Pent 1971 female N Eesti, Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet
398 Tarmo Rande 1969 male M Eesti, Harju maakond
Mine metsa
399 Jürgen Randma 1989 male M Eesti, Harju maakond
Riigikantselei
400 Liis Randus 1977 female N Eesti, Harju maakond
Softwerk
401 Hendrick Rang 1988 male M Eesti, Harju maakond
Riigikantselei
402 Tatjana Razguljajeva 1996 female N Eesti, Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet
403 Jana Ravell 1973 female N Eesti, Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet
404 Gerda Rebane 1984 female N Eesti, Harju maakond
OCR Estonia
405 Reelika Rebane 1983 female N Eesti, Harju maakond
KitmanThulema
MTÜ Spordiselts
406 Riina Rebane 1955 female N Eesti, Harju maakond
407 Edward Reeds 1987 male M Eesti, Harju
Donuts Fitness
408 Külli Reha 1986 female N Eesti, Harju maakond
Telliskivi Tallad
Rahva Raamat AS
409 Aaro Reinaru 1967 male M Eesti, Harju maakond
SOFTSYSTEMS HEIDI
Softsystems OÜ
410 Piret Reinike 1982 female N Eesti, Harju maakond
HELPP
411 Eerik Reinsoo 1988 male M Eesti, Harju maakond
Säde
412 Kai Remmelkoor 1970 female N Eesti, Harju maakond
TTJA Teadlikud Treenijad Jooksevad Aeglaselt
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet
413 Kristiina Repp 1970 female N Eesti, Harju maakond
TTJA Teadlikud Treenijad Jooksevad Aeglaselt
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet
414 Eduard Rešetov 1980 male M Eesti, Harju maakond
Aadamad jooksus
415 Piret Riimann 1970 female N Eesti, Harju maakond
HELPP
416 Eha Rinne 1973 female N Eesti, Harju maakond
Ra Pokud
Rahva Raamat AS
417 Sven Rohlin 1966 male M Eesti, Harju maakond
PTA Esimene
418 Cyrsten Rohumaa 1992 female N Eesti, Harju maakond
MKM Kõnniklubi
419 Reet Romet 1966 female N Eesti, Harju maakond
420 Adina Rooba 1971 female N Eesti, Harju maakond
Unifiedposti Mõnusad Mammutid
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
421 Eliis Rooma 1991 female N Eesti, Harju maakond
HELPP
422 Kaidi Roomet 1979 female N Eesti, Harju maakond
Kiisu & Kutsu
423 Renee Roomet 1969 male M Eesti, Harju maakond
Kiisu & Kutsu
424 Reet Roosimägi 1983 female N Eesti, Harju maakond
PTA Esimene
425 Kaarel Roostar 1989 male M Eesti, Harju maakond
FLOOR IN MOTUS
Floorin AS
426 Margit Rootsi 1970 female N Eesti, Harju maakond
Hüpo Tartu
Hüpoteeklaen AS
427 Ruta Rosenfeld 1979 female N Eesti, Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet
428 Airi Rosimannus 1988 female N Eesti, Harju maakond
Puhas energia II
AS Utilitas Tallinn
429 Marek Ross 1991 male M Eesti, Harju maakond
Aadamad jooksus
430 Rauna Paula Runnel 1992 female N Eesti, Harju maakond
MKM ASO
431 Laila Ruusmaa 1981 female N Eesti, Harju maakond
432 Ingrid Rämmeld 1971 female N Eesti, Harju maakond
Maast lahti
433 Reili Rüütel 1984 female N Eesti, Harju maakond
ABB Running Forces
ABB AS
434 Monika Rytberg 1976 female N Eesti, Harju maakond
ALATI LÕPUNI
EP spordiklubi
435 Marianne Saar 1979 female N Eesti, Harju maakond
Reval Sport
Coats Eesti
436 Egle Saaremäe 1989 female N Eesti, Harju maakond
Inission Tallinn OÜ
437 Ele Saarmets 1977 female N Eesti, Harju maakond
Hüpo Tony
Hüpoteeklaen AS
438 Siim Saat 1987 male M Eesti, Harju maakond
RIKS mehed ei nuta
Riigi Infokommunikatsiooni SA
439 Aule Sagen 1979 female N Eesti, Harju maakond
Öökäpik
440 Karin Sahar-Lambinen 1987 female N Eesti, Harju maakond
Legs Miserables
441 Helen Saks 1972 female N Eesti, Harju maakond
Hüpo Energy
Hüpoteeklaen AS
442 Andre Sammelselg 1998 male M Eesti, Harju maakond
Jäime hiljaks
443 Lora Samofalova 1997 female N Eesti, Harju maakond
Hüpo Girls
Hüpoteeklaen AS
444 Vadim Samson 1979 male M Eesti, Harju maakond
Aadamad jooksus
445 Katrin Sari 1967 female N Eesti, Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet
446 Ursula Sarnet 1977 female N Eesti, Harju maakond
MKM Kõnniklubi
447 Mehis Sarrapik 1982 male M Eesti, Lääne maakond
5 Sektor
448 Alla Saul 1979 female N Eesti, Harju maakond
ABB T.E.A.M RunForEst
ABB AS
449 Siret Schaer 1984 female N Eesti, Harju maakond
EO Vaim
Välisministeerium
450 Olle Selliov 1974 male M Eesti, Harju maakond
Aadamad jooksus
451 Aleksandr Semjonov 1990 male M Eesti, Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet
452 Karin Sepp 1983 female N Eesti, Harju maakond
VERI NEEDED
SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla verekeskus
453 Kristo Sepp 1986 male M Eesti, Harju maakond
Peetri Lasteaed-Põhikool
454 Tanel Sepp 1979 male M Eesti, Harju maakond
Dünaamilised KoopaOravad
Välisministeerium
455 Iris Sert 1980 female N Eesti, Harju maakond
MTÜ Spordiselts
456 Michelle Shestakova 1993 female N Eesti, Harju maakond
Hüpo Girls
Hüpoteeklaen AS
457 Boris Shesterikov 1972 male M Eesti, Harju maakond
Hüpo Kaug
Hüpoteeklaen AS
458 Merli Siitan 1984 female N Eesti, Harju maakond
Turismihaid
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet
459 Julia Sikk 1989 female N Eesti, Harju maakond
Hüpo Tartu
Hüpoteeklaen AS
460 Heidi Sild 1973 female N Eesti, Harju maakond
SOFTSYSTEMS HEIDI
Softsystems OÜ
461 Antti Silde 1976 male M Eesti, Harju maakond
Viru Elektrikaubandus AS
462 Gertrud Henna Sildnik 1998 female N Eesti, Harju maakond
VERI GOOD
SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla verekeskus
463 Julia Silgitski 1986 female N Eesti, Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet
464 Piret Simmo 1966 female N Eesti, Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet
465 Ruth Simpson 1986 female N Eesti, Harju maakond
NAISENERGIA
Eesti Energia Spordiklubi
Enefit
466 Katre Sirk 1973 female N Eesti, Harju maakond
Unifiedposti Mõnusad Mammutid
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
467 Katrin Sirtse 1979 female N Eesti, Harju maakond
Puhas energia I
AS Utilitas Tallinn
468 Merit Sisas 1994 female N Eesti, Harju maakond
Puhas energia II
AS Utilitas Tallinn
469 Sigrit Smirnov 1981 female N Eesti, Harju maakond
470 Hellu Smorodin 1989 female N Eesti, Harju maakond
Anname gaasi
Eesti Gaas
471 Janar Soidla 1974 male M Eesti, Harju maakond
472 Inga Sokk 1980 female N Eesti, Harju maakond
Maast lahti
473 Kristjan Sokk 1981 male M Eesti, Harju maakond
SOFTSYSTEMS TAIVI
Softsystems OÜ
474 Mariia Soldatova 1996 female N Eesti, Harju maakond
Säde
475 Kaie Soo 1957 female N Eesti, Harju maakond
476 Anneli Soom 1976 female N Eesti, Harju maakond
Sportlikud kaks
477 Gerda Sooman 1977 female N Eesti, Harju maakond
Burger King
478 Pille Soonmann 1983 female N Eesti, Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet
479 Keiu Soorm 1979 female N Eesti, Harju maakond
480 Malle Soosaar 1988 female N Eesti, Harju maakond
Tiim Biscuits
Rahva Raamat AS
481 Terje Soosaar 1970 female N Eesti, Harju maakond
482 Christel Sootla 1968 female N Eesti, Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet
483 Pille-Riin Soots 1975 female N Eesti, Harju maakond
Unifiedposti Mõnusad Mammutid
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
484 Merje Sooäär 1979 female N Eesti, Harju maakond
AH ja OH Matkal
485 Mare Spitz 1959 female N Eesti, Harju maakond
Telliskivi Tallad
Rahva Raamat AS
486 Karoliina Sreiberg 1997 female N Eesti, Harju maakond
Hüpo Girls
Hüpoteeklaen AS
487 Julia Stepanova 1976 female N Eesti, Harju maakond
Puhas energia I
AS Utilitas Tallinn
488 Kädi Streff 1978 female N Eesti, Harju maakond
TTJA Teadlikud Treenijad Jooksevad Aeglaselt
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet
489 Marko Sulamägi 1991 male M Eesti, Harju maakond
Swolemates Squad
490 Tarmo Sulg 1978 male M Eesti, Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet
491 Maili Suurekivi 1995 female N Eesti, Harju maakond
FLOORIN JOOKSVAD MEETRID
Floorin AS
492 Kai Suurman 1966 female N Eesti, Harju maakond
FLOORIN JOOKSVAD MEETRID
Floorin AS
493 Nele Suursaar 1973 female N Eesti, Harju maakond
Unifiedposti Leekivad Leemurid
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
494 Alesja Svetovidova 1989 female N Eesti, Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet
495 Meeri Sõerd 1972 female N Eesti, Harju maakond
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet
496 Jaanika Sõmer 1989 female N Eesti, Harjumaa
Leinonen TEAM3
Leinonen OÜ
497 Merit Sõrmus 1989 female N Eesti, Harju maakond
Softwerk
498 Jelena Šarõpova 1998 female N Eesti, Harju maakond
Lidlfoot
499 Ilja Šnitko 1989 male M Eesti, Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet
500 Inna Zabalujeva 1972 female N Eesti, Harju maakond
Puhas energia I
AS Utilitas Tallinn
501 Evelyn Zahrens 1977 female N Eesti, Harju maakond
Sky Plus
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus
502 Nonna Zingfeld 1940 female N Eesti, Harju maakond
stamina
503 Marianne Taberland 1972 female N Eesti, Harju maakond
Puhas energia III
AS Utilitas Tallinn
504 Kaja Tael 1960 female N Eesti, Harju maakond
EO Vaim
Välisministeerium
505 Külliki Tafel-Viia 1979 female N Eesti, Harju maakond
MKM JAP
506 Kristi Talbach 1981 female N Eesti, Harju maakond
Unifiedposti Leekivad Leemurid
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
507 Lilian Tali 1996 female N Eesti, Harjumaa
Leinonen TEAM3
Leinonen OÜ
508 Terje Tali 1977 female N Eesti, Harju maakond
509 Annika Talijärv 1984 female N Eesti, Harju maakond
Telliskivi Tallad
Rahva Raamat AS
510 Indrek Talving 1969 male M Eesti, Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet
511 Rain Talvoja 1996 male M Eesti, Harju maakond
512 Andrus Tamm 1976 male M Eesti, Harju maakond
Tammed
Telegrupp
513 Einar Tamm 1957 male M Eesti, Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet
514 Evelin Tamm 1971 female N Eesti, Harju maakond
Tammed
Telegrupp
515 Karmen Tamm 1996 female N Eesti, Harju maakond
Lidlfoot
516 Terje Tammekivi 1971 female N Eesti, Harju maakond
MKM Kõnniklubi
517 Helena Tammela 1984 female N Eesti, Harju maakond
518 Anete Tammeveski 1993 female N Eesti, Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet
519 Betti Tamtik 1989 female N Eesti, Harju maakond
Anname gaasi
Eesti Gaas
520 Krista Tanner 1988 female N Eesti, Harju maakond
VERI NEEDED
SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla verekeskus
521 Triin Tarand 1991 female N Eesti, Harjumaa
Leinonen TEAM3
Leinonen OÜ
522 Tatjana Tarassova 1994 female N Eesti, Harju maakond
ROTERMANNI KLIINIK/VIRU HAMBAKLIINIK
Lasnamäe Hambakliinik OÜ
523 Tiina Tarkus 1975 female N Eesti, Harju maakond
Liikumisministeerium
Kultuuriministeerium
524 Liina Tarmisto 1976 female N Eesti, Harju maakond
525 Miko Tasa 1983 male M Eesti, Harju maakond
Tradehouse Tiigrid
526 Tea Tasa 1969 female N Eesti, Harju maakond
PTA Esimene
527 Eeva Tatter 1984 female N Eesti, Harju maakond
FLOOR IN MOTUS
Floorin AS
528 Kristina Taukul 1995 female N Eesti, Harju maakond
Dos Gatos
529 Helina Teppan 1996 female N Eesti, Harju maakond
Hüpo Tartu
Hüpoteeklaen AS
530 Kristina Teppanainen 1993 female N Eesti, Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet
531 Richard Teppart 1991 male M Eesti, Harju maakond
RIK
532 Alar Teras 1974 male M Eesti, Harju maakond
MKM ASAP
533 Pille Terestal 1974 female N Eesti, Harju maakond
NAISENERGIA
Eesti Energia Spordiklubi
Enefit
534 Aleksei Tereštšenkov 1963 male M Eesti, Harju maakond
AS Utilitas Tallinn
535 Kalvi Tering 1966 male M Eesti, Harju maakond
SOFTSYSTEMS LAURA
Softsystems OÜ
536 Tiia Tiik 1969 female N Eesti, Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet
537 Kaja Tiit 1967 female N Eesti, Harju maakond
538 Üllar Tiit 1965 male M Eesti, Harju maakond
Väledad põdrad
539 Gea Tiits 1985 female N Eesti, Harju maakond
Varumehed
AS Eesti Varude Keskus
540 Kaisa Tiits 1993 female N Eesti, Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet
541 Sten Tikerpe 1993 male M Eesti, Harju maakond
NOVE
Advokaadibüroo NOVE OÜ
542 Oliver Tiks 1979 male M Eesti, Harju maakond
RIK
543 Priit Tiks 1979 male M Eesti, Harju maakond
Lincona AP
Lincona Konsult AS
544 Marina Timakova 1984 female N Eesti, Harju maakond
545 Helena Tipka 2000 female N Eesti, Harju maakond
Turismihaid
Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet
546 Eneken Titov 1977 female N Eesti, Harju maakond
EEK Mainor: tuleviku loojad
547 Tarmo Titov 1978 male M Eesti, Harju maakond
FLOORIN JOOKSVAD MEETRID
Floorin AS
548 Tarmo Toiger 1979 male M Eesti, Harju maakond
MTÜ Spordiselts
549 Silja Toimla 1978 female N Eesti, Harju maakond
550 Monika Tolga 1973 female N Eesti, Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet
551 Kelli Maarja Tolli 2008 female N Eesti, Harju maakond
Unifiedposti Mõnusad Mammutid
MTÜ Spordiselts
Unifiedpost AS
552 Tiina Tomasberg 1962 female N Eesti, Harju maakond
EO Vaim
Välisministeerium
553 Johan Tomberg 1985 male M Eesti, Harju maakond
KS EndoskoPiloodid
Karl Storz Video Endoscopy Estonia OÜ
554 Hanna-Liina Toming 1997 female N Eesti, Harju maakond
Redgate Capitali jooksusõbrad NAISED
Redgate Capital
555 Tanel Tomson 1976 male M Eesti, Harju maakond
MKM ASAP
556 Evelin Toobal 1977 female N Eesti, Harju maakond
MineMetsa
557 Ragna Toom 1953 female N Eesti, Harju maakond
558 Tea Toom 1972 female N Eesti, Harju maakond
MKM VIP
559 Gerli Toomepuu 1984 female N Eesti, Harju maakond
Hüpo Tony
Hüpoteeklaen AS
560 Ursula Toomri 1980 female N Eesti, Harju maakond
MTÜ Spordiselts
Nordea Bank Ab Eesti filiaal
561 Martin-Erich Torjus 1991 male M Eesti, Harju maakond
MKM ASO
562 Karel Torm 1978 male M Eesti, Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet
563 Tatiana Totskaya 1985 female N Eesti, Harju maakond
564 Eeva Treier 1963 female N Eesti, Harju maakond
KS loeb
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA
565 Ruth Trääder 1979 female N Eesti, Harju maakond
ROTERMANNI KLIINIK/VIRU HAMBAKLIINIK
Lasnamäe Hambakliinik OÜ
566 Olga Tšervinskaja 1977 female N Eesti, Harju maakond
Hüpo Kaug
Hüpoteeklaen AS
567 Kristin Tubro 1983 female N Eesti, Harju maakond
Hüpo Kaug
Hüpoteeklaen AS
568 Anna-Maria Tuisk-Küün 1988 female N Eesti, Harju maakond
Lincona AP
Lincona Konsult AS
569 Marianna Tumanski 1987 female N Eesti, Harju maakond
Käib küll
Eesti Gaas
570 Freddi Turmann 1992 male M Eesti, Harju maakond
RIKS mehed ei nuta
Riigi Infokommunikatsiooni SA
571 Raiko Tutt 1979 male M Eesti, Harju maakond
RAIARI
Raiari OÜ
572 Mihkel Tõkke 1990 male M Eesti, Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet
573 Triinu Tõkke 1981 female N Eesti, Harju maakond
Hüpo Tartu
Hüpoteeklaen AS
574 Helis Tõnise 1987 female N Eesti, Harju maakond
JUNGENT ESTONIA NAISED
Jungent Estonia OÜ
575 Taimi Tõnisson 1981 female N Eesti, Harju maakond
ABB T.E.A.M RunForEst
ABB AS
576 Kaisa Tähe 1986 female N Eesti, Harju maakond
Eelistan Almale Sakut
577 Margus Tähepõld 1978 male M Eesti, Harju maakond
MKM "Kiiret pole"
578 Kaisa Tänover 1978 female N Eesti, Harju maakond
Anname gaasi
Eesti Gaas
579 Kristel Tänover 1980 female N Eesti, Harju maakond
MKM VIP
580 Kristina Tärn 1982 female N Eesti, Harju maakond
TMT
Tallinna Masinatehas OÜ (TMT)
581 Olga Uhabakin 1982 female N Eesti, Harju maakond
EEK Mainor: tuleviku loojad
582 Gert Uiboaed 1983 male M Eesti, Harju maakond
Riigikantselei
583 Janek Uiboupin 1976 male M Eesti, Harju maakond
Hüpo Energy
Hüpoteeklaen AS
584 Killi Ummelas 1963 female N Eesti, Harju maakond
MTÜ Spordiselts
585 Oksana Undusk 1981 female N Eesti, Harju maakond
Lidlfoot
586 Lilo Ustaal 1967 female N Eesti, Harju maakond
RIKS spordiselts
Riigi Infokommunikatsiooni SA
587 Marika Uurmann 1980 female N Eesti, Harju maakond
SmartA
588 Kadri Uus 1980 female N Eesti, Harju maakond
Hüpo Energy
Hüpoteeklaen AS
589 Jaana Uustalu-Gerges 1985 female N Eesti, Harju maakond
ABB AS
590 Kej Vackermann 1986 female N Eesti, Harju maakond
591 Kaire Vahermets 1972 female N Eesti, Harju maakond
Palk jookseb
592 Ita Vahi 1971 female N Eesti, Harju maakond
Anname gaasi
Eesti Gaas
593 Toomas Vahi 1973 male M Eesti, Harju maakond
RIKS mehed ei nuta
Riigi Infokommunikatsiooni SA
594 Erika Vahtmäe 1980 female N Eesti, Harju maakond
KS loeb
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA
595 Eva Liisa Vahtramaa 1993 female N Eesti, Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet
596 Reet Vaiga 1951 female N Eesti, Harju maakond
Coats Eesti
597 Arie Vaigurand 1979 female N Eesti, Harju maakond
RAIARI
Raiari OÜ
598 Marge Vaikjärv 1989 female N Eesti, Tartu maakond
FitLife Eeden
Civitta Eesti AS
599 Lasse Vaiksalu 1977 male M Eesti, Harju maakond
SOFTSYSTEMS TAIVI
Softsystems OÜ
600 Jelena Vaimel 1974 female N Eesti, Harju maakond
SuperSport - IPA
Interconnect Product Assembly
601 Rein Vaimel 1982 male M Eesti, Harju maakond
SuperSport - IPA
Interconnect Product Assembly
602 Laine Vain 1983 female N Eesti, Harju maakond
Koogiklubi
Harku Vallavalitsus
603 Mikk Vainik 1987 male M Eesti, Harju maakond
MKM JAP
604 Hillar Vainjärv 1950 male M Eesti, Harju maakond
605 Riina Vainola 1990 female N Eesti, Harju maakond
Redgate Capitali jooksusõbrad NAISED
Redgate Capital
606 Evelin Valdre 1968 female N Eesti, Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet
607 Birgit Valgemäe 1994 female N Eesti, Harju maakond
Reisile sinuga
608 Hans Vallner 1952 male M Eesti, Harju maakond
Tallinna Tehnikaülikool
609 Monika Vapra 1973 female N Eesti, Harju maakond
MKM VIP
610 Erki Varbola 1975 male M Eesti, Harju maakond
Eelistan Almale Sakut
611 Tauno Vare 1974 male M Eesti, Harju maakond
MKM "Kiiret pole"
612 Mariana Vask 1987 female N Eesti, Harju maakond
FLOOR IN MOTUS
Floorin AS
613 Jevgeni Vassiljev 1981 male M Eesti, Harju maakond
TMT
Tallinna Masinatehas OÜ (TMT)
614 Birgit Patrice Veer 1985 female N Eesti, Harju maakond
Sky Plus
Raadioreklaami OÜ / Sky Plus
615 Ergo Veevel 1988 male M Eesti, Harju maakond
Tiim Biscuits
Rahva Raamat AS
616 Tanel Veisson 1976 male M Eesti, Harju maakond
Redgate Capitali jooksusõbrad MEHED
Redgate Capital
617 Kristine Velleste 1972 female N Eesti, Harju maakond
Otiveski Vellekad
618 Toomas Velleste 1963 male M Eesti, Harju maakond
Otiveski Vellekad
619 Katri-Liis Vendel 1995 female N Eesti, Rapla maakond
Viis pliksi
Aima SK
620 Kädi-Riin Vendel 1999 female N Eesti, Rapla maakond
Viis pliksi
Aima SK
621 Mall Vendel 1980 female N Eesti, Rapla maakond
Viis pliksi
Aima SK
622 Jaak Veskimeister 1976 male M Eesti, Harju maakond
Burger King
623 Eda Veskimägi 1974 female N Eesti, Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet
624 Mare Veskimägi 1971 female N Eesti, Harju maakond
KS loeb
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA
625 Evgenia Vesterblom 1987 female N Eesti, Harju maakond
Välejalgsed
Eesti Rahvusringhääling
626 Natalja Videl 1978 female N Eesti, Harju maakond
627 Aivi Viht 1980 female N Eesti, Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet
628 Hannaliis Viibus 1987 female N Eesti, Harju maakond
KitmanThulema
MTÜ Spordiselts
629 Anneli Viikmaa 1976 female N Eesti, Harju maakond
JUNGENT ESTONIA NAISED
Jungent Estonia OÜ
630 Aston Viikmaa 2007 male M Eesti, Harju maakond
Jungent Mehed
Jungent Estonia OÜ
631 Anneliis Viilukas 1998 female N Eesti, Harju maakond
JALAJÄLJETA
632 Janne Viisma 1978 female N Eesti, Harju maakond
Põllumajanduskoda
Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda
633 Pasi Pauli Juhani Viitala 1973 male M Eesti, Harju maakond
TME
Tyre Mould Eesti OÜ
634 Kairi Viitung 1971 female N Eesti, Harju maakond
K-Tiim
Telia SK
Telia Eesti
635 Riina Vilbiks 1963 female N Eesti, Harju maakond
Tallinna Linnaehituse AS
636 Marie Vildersen 1993 female N Eesti, Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet
637 Helen Villmann 1981 female N Eesti, Harju maakond
TKP008E
638 Margo Villmann 1968 male M Eesti, Harju maakond
Lincona SM
Lincona Konsult AS
639 Anneli Vilu 1968 female N Eesti, Harju maakond
Liikumisministeerium
Kultuuriministeerium
640 Liis-Erliken Vinne 1982 female N Eesti, Harju maakond
Vinned
641 Mario Vinne 1982 male M Eesti, Harju maakond
Vinned
642 Kristi Virkus 1970 female N Eesti, Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet
643 Andrei Volter 1979 male M Eesti, Harju maakond
Puhas energia III
AS Utilitas Tallinn
644 Helina Voltri 1980 female N Eesti, Harju maakond
MKM VIP
645 Karin Voodla 1996 female N Eesti, Harju maakond
Dünaamilised KoopaOravad
Välisministeerium
646 Maie Vooglaid 1950 female N Eesti, Harju maakond
647 Gätlin Vunk 1978 female N Eesti, Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet
648 Markus Väin 1999 male M Eesti, Harju maakond
EO Vaim
Välisministeerium
649 Tiina Vändre 1968 female N Eesti, Harju maakond
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet
650 Kristi Värk 1980 female N Eesti, Harju maakond
651 Signe Värk 1987 female N Eesti, Harju maakond
Palk jookseb
652 Kristjan Värv 1978 male M Eesti, Harju maakond
Puhas energia II
AS Utilitas Tallinn
653 Annika Vään 1975 female N Eesti, Harju maakond
Hüpo Tartu
Hüpoteeklaen AS
654 Margen Õlijas 1984 female N Eesti, Harju maakond
TTJA Teadlikud Treenijad Jooksevad Aeglaselt
655 Piret Õun 1979 female N Eesti, Harju maakond
ABB Õ&O
ABB
ABB AS
656 Toomas Übner 1983 male M Eesti, Harju maakond
Rocky
657 Kätlin Ülesoo 1979 female N Eesti, Harju maakond
T:U:K:S kõnnib
Maidiga OÜ
658 Annelii Üprus 1977 female N Eesti, Harju maakond
Telliskivi Tallad
Rahva Raamat AS
659 Lukas Hanschmidt 2013 male M Eesti, Harju maakond
Hanschmidt
660 Hando Hanschmidt 1977 male M Eesti, Harju maakond
Hanschmidt
661 Sirli Jakobson 1988 female N Eesti, Harju maakond
KIKi Hiired & Tihased
KIK
662 Arvo Anni 1952 male M Eesti, Harju maakond
663 Karmen Kurjama 1984 female N Eesti, Harju maakond
664 Aleksander Korolkov 1978 male M Eesti, Harju maakond
665 Helen Tamm 1979 female N Eesti, Harju maakond
Lendoravad
SA KIK
666 Liis Karolin 1985 female N Eesti, Harju maakond
ABB Dream Team
ABB
667 Indrek Reinsoo 1986 male M Eesti, Harju maakond
KIKi Hiired & Tihased
KIK
668 Antti Valkiainen 1975 male M Eesti, Harju maakond
669 Anne Aaver 1971 female N Eesti, Harju maakond
670 Alevtina Fesenko 1970 female N Eesti, Harju maakond
KS Karud
671 Natalija Volynskaja 1978 female N Eesti, Harju maakond
KS Tigud
672 Aleksandr Volõnski 1972 male M Eesti, Harju maakond
KS Tigud
673 Olga Vasõlõk 1971 female N Eesti, Harju maakond
KS Karud
674 Vivika Kurnitski 1969 female N Eesti, Harju maakond
Kaitsevägi
675 Hannes Juuse 1969 male M Eesti, Harju maakond
ALATI LÕPUNI
676 Birgit Tapner 1980 female N Eesti, Harju maakond
Domus Team
677 Ardi Vister 1967 male M Eesti, Harju maakond
678 Gemma Velleste 1971 female N Eesti, Harju maakond
Domus Team
681 Lars Hillar Karlsson 1983 male M Eesti, Harju maakond
ABB Dream Team
ABB
682 Viktor Lõhmus 1967 male M Eesti, Harju maakond
Domus Team
683 Anni Raie 1989 female N Eesti, Harju maakond
KIKi Hiired & Tihased
KIK
684 Krister Randver 1987 male M Eesti, Harju maakond
Lendoravad
SA KIK
685 Marika Ratassepp 1975 female N Eesti, Harju maakond
Domus Team
686 Anastassia Bukovskaja 1985 female N Eesti, Harju maakond
Norte naised
687 Marija Drozdova 1986 female N Eesti, Harju maakond
Norte naised
688 Siret Hinno 1993 female N Eesti, Harju maakond
ABB RetrofittEST
ABB
689 Urmas Jegorov 1970 male M Eesti, Harju maakond
690 Tarmo Kaisla 1982 male M Eesti, Harju maakond
ABB RetrofittEST
ABB
691 Matthew Krisenthal 1988 male M Eesti, Harju maakond
ABB RetrofittEST
ABB
692 Kristel Külmallik 1998 female N Eesti, Harju maakond
ABB Running Forces
ABB AS
693 Kaisa-Liis Mandre 1990 female N Eesti, Harju maakond
ABB Electrified CatMan
ABB
694 Merilin Metsma 1987 female N Eesti, Harju maakond
Eesti Energia Spordiklubi
Eesti Energia
695 Grete Miller 1995 female N Eesti, Harju maakond
Norte naised
696 Liisi Mustkivi 1989 female N Eesti, Harju maakond
ABB
697 Liina Noot 1976 female N Eesti, Harju maakond
Kilpkonnad 3
698 Tiina Noot 1971 female N Eesti, Harju maakond
Kilpkonnad 3
699 Jukka Matti Olavi Patrikainen 1969 male M Eesti, Harju maakond
ABB Running Forces
ABB AS
700 Helen Paul 1991 female N Eesti, Harju maakond
ABB eesti
701 Tiina Pauman 1963 female N Eesti, Harju maakond
702 Heikke Merilin Raidma 1996 female N Eesti, Harju maakond
Kilpkonnad 3
703 Ines Elisabeth Raidma 2009 female N Eesti, Harju maakond
Kilpkonnad 3
704 Pirje Raidma 1972 female N Eesti, Harju maakond
Kilpkonnad 3
705 Kadri Raudsepp 1984 female N Eesti, Harju maakond
ABB Running Forces
ABB AS
706 Silver Rooste 1999 male M Eesti, Harju maakond
ABB RetrofittEST
ABB
707 Katre Siller 1993 female N Eesti, Harju maakond
Norte naised
708 Sven Sommer 1969 male M Eesti, Harju maakond
ABB Running Forces
ABB AS
709 Elin Sui 1982 female N Eesti, Harju maakond
Sparta
710 Kirlis Tammepõld 1986 female N Eesti, Harju maakond
ABB Electrified CatMan
ABB
711 Pille Tennokese 1976 female N Eesti, Harju maakond
ABB
ABB AS
712 Rutt Vaikmäe 1989 female N Eesti, Harju maakond
Norte naised
713 Rain Õisnurm 1982 male M Eesti, Harju maakond
Domus Team
714 Aivi Allikmets 1982 female N Eesti, Harju maakond
KIKi Hiired & Tihased
KIK
715 Daniel Raud 1990 male M Eesti, Harju maakond
Tupla
716 Aire Arike-Trutin 1972 female N Eesti, Harju maakond
KIKi Hiired & Tihased
KIK
717 Mart Põld 1983 male M Eesti, Harju maakond
Eesti Tõukari
718 Siret Väär 1988 female N Eesti, Harju maakond
ABB
719 Tatjana Lilienthal 1973 female N Eesti, Harju maakond
KRISTA
720 Kristina Noor 1973 female N Eesti, Harju maakond
KRISTA
722 Meelis Muuk-Adrat 1966 male M Eesti, Harju maakond
723 Aivar Müürsepp 1967 male M Eesti, Harju maakond

...