Nimi | Võistkond/Organisatsioon | Distants |
---|---|---|
Marta-Nora Alaväli
|
TÜASK |
Lühike distants - 11.5 km |
Margret Alttoa
|
Moomoo klubi Icosagen AS |
Täispikk distants - 23.2 km, vabaklass |
Krete Auser
|
moomoo Mapri Ehitus OÜ |
Täispikk distants - 23.2 km, vabaklass |
Avely Austa
|
TYASK MTÜ Telia Spordiklubi |
Lühike distants - 11.5 km, vabaklass |
Antti Haljak
|
R.U.S.T. |
Täispikk distants - 23.2 km |
Robert Sebastian Heinsar
|
Lõuna-Eesti Rattaklubi |
Lühike distants - 11.5 km |
Maximilian Huck
|
TÜASK |
Lühike distants - 11.5 km |
Joel Juhanson
|
Tripassion Triatloniklubi |
Täispikk distants - 23.2 km |
Rainer Kaljumäe
|
Täispikk distants - 23.2 km | |
Martin Karro
|
Tüask |
Lühike distants - 11.5 km |
Kaspar Kers
|
Lõuna Eesti rattaklubi |
Lühike distants - 11.5 km |
Karl Kiviväli
|
TÜASK |
Lühike distants - 11.5 km |
Riina Klais-Peets
|
Rein Taaramäe Rattaklubi |
Täispikk distants - 23.2 km |
Meelis Leidt
|
Peloton |
Lühike distants - 11.5 km, vabaklass |
Margus Mikk
|
Sparta Spordiklubi |
Täispikk distants - 23.2 km |
Katriin Millerman
|
Moomoo Kaitsevägi |
Lühike distants - 11.5 km, vabaklass |
Mirjam Minin
|
Lühike distants - 11.5 km, vabaklass | |
Kurmo Neemela
|
Dünamo Kurmo Rattaäri OÜ |
Täispikk distants - 23.2 km |
Liis Nemvalts
|
Mapri Ehitus |
Täispikk distants - 23.2 km |
Allan Oras
|
moomooklubi Disaintekstiil OÜ |
Täispikk distants - 23.2 km, vabaklass |
Kristi Oras
|
moomooklubi Disaintekstiil OÜ |
Lühike distants - 11.5 km, vabaklass |
Oliver Peerna
|
TÜASK |
Lühike distants - 11.5 km |
Rihard Perv
|
Lühike distants - 11.5 km | |
Rebecca Pikner
|
Lõuna Eesti Rattaklubi |
Lühike distants - 11.5 km |
Carmen-Anete Plakso
|
TÜASK |
Lühike distants - 11.5 km |
Martti Poolak
|
Lõuna-Eesti Rattaklubi |
Lühike distants - 11.5 km |
Marika Rohtla
|
TMB Element Spordiklubi |
Täispikk distants - 23.2 km, vabaklass |
Oskar-Martin Ruder
|
TÜASK |
Täispikk distants - 23.2 km |
Marten Seesmaa
|
Lõuna-Eesti Rattakluibi |
Lühike distants - 11.5 km |
Anni Seiler
|
Täispikk distants - 23.2 km, vabaklass | |
Martin Seiler
|
Täispikk distants - 23.2 km | |
Tomi Siilbek
|
Lõuna-Eesti Rattaklubi |
Lühike distants - 11.5 km |
Tarmo Siimsaare
|
21CC Triatloniklubi Mapri Ehitus OÜ |
Täispikk distants - 23.2 km |
Linda Silmere
|
TÜASK |
Lühike distants - 11.5 km |
Mattias Silmere
|
Lühike distants - 11.5 km | |
Anette Teder
|
Haaslava MTB |
Lühike distants - 11.5 km |
Christine Teder
|
Haaslava MTB |
Lühike distants - 11.5 km |
Feeliks Teder
|
Haaslava MTB |
Täispikk distants - 23.2 km, vabaklass |
Roobert Teder
|
Haaslava MTB |
Lühike distants - 11.5 km |
Sander Teder
|
Haaslava MTB |
Lühike distants - 11.5 km |
Ülo Treufeldt
|
KJK |
Täispikk distants - 23.2 km |
Vladimir Tsypin
|
Tartu Ülikooli Akadeemiline spordiklubi |
Täispikk distants - 23.2 km, vabaklass |
Eliis Veske
|
Lõuna-Eesti Rattaklubi |
Lühike distants - 11.5 km |
Anette Zukker
|
Tripassion Triatloniklubi |
Täispikk distants - 23.2 km |
...