Et
En
Sulge
Uudised
Sündmuste kalender
Sarjad
Registreerumine
Tulemused
Võistlejad
Fotod
Spordiala
Jooksmine
Kepikõnd
Jalgrattasport
Maanteerattasõit
Maastikurattasõit
Tsüklokross
Rulluisutamine
Rullsuusatamine
Triatlon/duatlon
Triatlon
Duatlon
Orienteerumine
Seiklussport
Ujumine
Suusatamine
Uisutamine
Kiiruisutamine
Rulasport
Alates
Kuni
Võistlus
R 10.05
Roosna-Alliku
VI mudilaste karikasarja III etapp pargijooks
R 10.05
SA Tähtvere Puhkepark
Heateo jooks
Heateo jooks
R
R 10.05
Kääriku Spordikeskus
Eesti Kergejõustikuliidu noortekoondiste kandidaatide kevadlaager
R 10.05
Kilingi-Nõmme Spordihoone
VK GITHA emadepäeva võimlemispidu
N 09.05
Rava järv
Ambla SK seerivõistlus kevad 2024 ümber järve jooks Rava
N 09.05
Tartu Ülikooli Staadion
Tartu heitjate seeriavõistluse I etapp
N 09.05
Kastani pst 12
Lääne-Virumaa kergejõustikuhooaja avavõistlus
N 09.05
Võru Spordikeskuse staadion
Võru Kergejõustikuõhtute 1. etapp
N 09.05
Tori
RMK Pärnumaa orienteerumisneljapäevak
K 08.05
Nõmme Spordikeskus
1. ETAPP / Nõmme terviserada
1. ETAPP / Nõmme terviserada
K 08.05
Jaansoni Terviserada
Pärnu laste jalgrattasari
K 08.05
Kohila Spordikeskuse staadion
Kohila pikamaajooksude sari 2024 I etapp 3000m
K 08.05
Eesti
JOOKSUSILMAD - me paneme su liikuma!
K 08.05
Jõhvi Kesklinna Kooli staadion
KJK Atleetika noorte heitjate seeriavõistluse I etapp
K 08.05
Põlva keskväljak
Heino Kusnetsi nimeline TEATEJOOKS/KÕND
K 08.05
Krossiraja parkla, Panga küla, Haapsalu linn
LÄÄNEMAA ORIENTEERUMISKOLMAPÄEVAKUD Panga
K 08.05
Saku
Filter Temposari Sakus (1. etapp)
K 08.05
Türi Tolli mets
Türi Maratoni laste metsajooks 2024
K 08.05
Kärstna orienteerumiskaart
Viljandimaa orienteerumispäevakud 3. etapp
K 08.05
Kilingi-Nõmme
COOP Kilingi-Nõmme maijooks
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
...
Uudised
11. mail stardib teistkordne Sauga Kevadjooks
Kuula Stebby podcasti Ööjooksu teemadel: Stuudios peakorraldaja Marko Torm
TÜRIl VÕTSID TOLLI TERVISERAJAL OMAVAHEL MÕÕTU NOORSPORTLASED
Maikuu on õuekuu!
TUTVUSTAME Rakvere Ööjooksu uut RADA!
04. - 05.05.2024 toimus Riias, Balti riikide karikavõistluse II etapp haavlilaskmise Olümpiaharjutustes
53.jooksu ümber Harku järve võitsid Juri Kovaljov ja Liis-Grete Arro
Bosch Eesti Maastikurattasarja kümnes hooaeg algas Viljandis
43. Kuressaare Linnajooksu Sportlandi 10 km võitsid Tiidrek Nurme ja Kertu Kula
OSALEJA INFO - 53.jooks ümber Harku järv
Härku järve ring toob jooksjad ja kõndijad juba tuttavale rajale
Esitleme Rakvere Ööjooksu T-särki "PIDURDAMATU"!
95. Suurjooksu ümber Viljandi järve võitsid Leonid Latsepov ja Laura Maasik
Viljandi Järvejooksul SUPERPAKKUMINE Rakvere Ööjooksul osalemiseks!
Kuressaare Linnajooksul taas uued medalid
Kõik uudised
...