Et
En
Sulge
Uudised
Sündmuste kalender
Sarjad
Registreerumine
Tulemused
Võistlejad
Fotod
Spordiala
Jooksmine
Kepikõnd
Jalgrattasport
Maanteerattasõit
Maastikurattasõit
Tsüklokross
Rulluisutamine
Rullsuusatamine
Triatlon/duatlon
Triatlon
Duatlon
Orienteerumine
Seiklussport
Ujumine
Suusatamine
Uisutamine
Kiiruisutamine
Rulasport
Alates
Kuni
Võistlus
P 12.05
Tallinn Tondiraba
Tallinna meistrivõistlused kriteeriumis
P 12.05
Ülenurme Spordihoone
Siseboccia KV paarismängus
P 12.05
Tartumaa Tervisespordikeskus
42. Tartu Maastikumaraton
42 km , 21 km , 10 km , 5 km , virtuaal 42 km , virtuaal 21 km , virtuaal 10 km , virtuaal 5 km , virtuaal maratoni kombo
P 12.05
Tartumaa Tervisespordikeskus
42. Tartu Maastikumaratoni Elva lastejooks
Elva lastejooks
L 11.05
Tallinna Lilleküla Gümnaasium
Shining Star 2024
L 11.05
Järvakandi TERVISERADA
Järvakandi duatlon 2024
Frank Kutter põhidistants 5km+20km+2,5km , Hoog noorteduatlon 2,5km+10km+1,2km , MAMMA Lasteduatlon 0,7km+2+0,4 , Frank Kutter põhidistants võistkonnad
L 11.05
A. Le Coq Sport Spordimaja
Tartu MV ilu- ja rühmvõimlemises 2024
L 11.05
Sauga Avatud Noortekeskus/ Sauga Must Maja
Sauga Kevadjooks 2024
10 km ajavõtuga jooks - kõnd , 5 km ajavõtuga jooks-kõnd , MUUTI lastejooksud - 400 m - tasuta
L 11.05
Keava suveaed
VELOPLUS 22. Raplamaa Rattamaraton (Estonian Cup)
62 km , 46,5 km , 23 km
L 11.05
Hummuli terviserajad
Hummuli Pargijooks
L 11.05
Palivere Turismi- ja Tervisespordikeskus
Palivere miilijooks
L 11.05
"Netsport" spordihall; padel, beach volley
TEAM GYM EESTI MEISTRIVÕISTLUSED 2024
L 11.05
Viimsi staadion
36. Viimsi Jooks
15 km jooks , 7 km jooks , 7 km ajavõtuta käimine ja kepikõnd , Noortejooks 2,3 km , Lastejooksud staadionil
L 11.05
Paala järve rand
79.Laste Paala järvejooks
L 11.05
Tähtvere Puhkepark SA
42. Tartu Maastikumaratoni lastejooksud
Lastejooks , Virtuaaljooks
R 10.05
Roosna-Alliku
VI mudilaste karikasarja III etapp pargijooks
R 10.05
SA Tähtvere Puhkepark
Heateo jooks
Heateo jooks
R 10.05
Kääriku Spordikeskus
Eesti Kergejõustikuliidu noortekoondiste kandidaatide kevadlaager
R 10.05
Kilingi-Nõmme Spordihoone
VK GITHA emadepäeva võimlemispidu
N 09.05
Rava järv
Ambla SK seerivõistlus kevad 2024 ümber järve jooks Rava
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
...
Uudised
Sauga Kevadjooksu võitsid Franko Reinhold ja Triin Gede
Selgusid Järvamaa parimad valikorienteerumises
11. mail stardib teistkordne Sauga Kevadjooks
Kuula Stebby podcasti Ööjooksu teemadel: Stuudios peakorraldaja Marko Torm
TÜRIL VÕTSID TOLLI TERVISERAJAL OMAVAHEL MÕÕTU NOORSPORTLASED
Maikuu on õuekuu!
TUTVUSTAME Rakvere Ööjooksu uut RADA!
04. - 05.05.2024 toimus Riias, Balti riikide karikavõistluse II etapp haavlilaskmise Olümpiaharjutustes
53.jooksu ümber Harku järve võitsid Juri Kovaljov ja Liis-Grete Arro
Bosch Eesti Maastikurattasarja kümnes hooaeg algas Viljandis
43. Kuressaare Linnajooksu Sportlandi 10 km võitsid Tiidrek Nurme ja Kertu Kula
OSALEJA INFO - 53.jooks ümber Harku järv
Härku järve ring toob jooksjad ja kõndijad juba tuttavale rajale
Esitleme Rakvere Ööjooksu T-särki "PIDURDAMATU"!
95. Suurjooksu ümber Viljandi järve võitsid Leonid Latsepov ja Laura Maasik
Kõik uudised
...