Et En
Ava võistluse menüü
Üldinfo Registreerunud Stardinimekirjad Tulemused Kommentaarid (5)

Korraldajad

Meie Liigume
Tõrva Spordiselts
Mulgimaa Spordiklubi

Peatoetaja

Medita kliinik

Toetajad

AS Giga
Ikodor
synlab
Reginett
Tarmeko
Tõrva Linnavalitsus
Ehitustrust
Aura keskus
Eesti Kultuurkapital
Eesti Kultuurkapital

Energiapartner

Enervit

Joogipartner

A Le Coq

Registreerunud

Registreerunute nimekirja uuendatakse kord ööpäevas. Viimati uuendatud 12.08.2020 15:02.
Kokku: 87
Noorteklass: 28
Harrastajateklass: 46
Põhiklass: 9
Võistkonnad: 4
mees: 48
naine: 35
Kõik   |   Noorteklass   |   Harrastajateklass   |   Põhiklass   |   Võistkonnad
Nimi Võistkond/Organisatsioon Distants
Ploffid
Edgar Metsar, Kristo Oja, Edgar Metsar
Võistkonnad
SK Keremeister
Ander Raud, Erko Kurvits, Ander Raud
Võistkonnad
Üks on loll ja teine laisk ja ...
Ervin Otto Prank, Raivo Prank, Ervin Otto Prank
Võistkonnad
Kelk´s
Margus Kelk, Margus Kelk, Hugo Makus Kelk
Võistkonnad
Alex Aasa
Noorteklass
Kailyn Aasa
Noorteklass
Karmen Aavik
Ujumise Spordiklubi
Harrastajateklass
Maria Liis Alt
Noorteklass
Marti Alt
Harrastajateklass
Aaron Ausmees
Noorteklass
Erki Boisen
Harrastajateklass
Liis-Aleksandra Boisen
Noorteklass
Ivan Bondarchuk
Noorteklass
Jelena Bondarchuk
Harrastajateklass
Leonid Bondarchuk
Harrastajateklass
Maria Bondarchuk
Noorteklass
Tarvi Drenkhan
Harrastajateklass
Ott-Erik Eendra
Harrastajateklass
Alina Hadijeva
Noorteklass
Raig Häelme
Põhiklass
Oskar Hanko
Noorteklass
Romi Israel
Noorteklass
Valdo Jahilo
Põhiklass
Kristel Jallai
Harrastajateklass
Indrek Kadak
Harrastajateklass
Silver Kask
Harrastajateklass
Karoliina Kets
Noorteklass
Ander Markus Kroon
Noorteklass
Geidi Kruusmann
Väike-Maarja
Harrastajateklass
Kalev Laul
Harrastajateklass
Margus Lepik
Põhiklass
Merje Luik
Harrastajateklass
Jaan Lusikas
Harrastajateklass
Karin Lusikas
Harrastajateklass
Lembitu Luts
Harrastajateklass
Sigrid Luts
Noorteklass
Kätlin Madis
Harrastajateklass
Uku Maitsalu
Põhiklass
Margo Malm
Harrastajateklass
Martin Malm
Harrastajateklass
Ahto Matvejev
Harrastajateklass
Jana Matvejeva
Harrastajateklass
Maria Metsaorg
Põhiklass
Jane Mölder
Harrastajateklass
Ilmar Niilits
Harrastajateklass
Triin Olesk
Harrastajateklass
Aare Paulov
Harrastajateklass
Vanessa Potagin
Noorteklass
Herbert Hugo Prank
Tartu Ujumisklubi
Noorteklass
Hubert Uku Prank
Tartu Ujumisklubi
Noorteklass
Riho Pürn
Harrastajateklass
Luise Puu
Harrastajateklass
Heino Randpere
Harrastajateklass
Getrin Raudsepp
Noorteklass
Heliis Reinmägi
Harrastajateklass
Olev Reinmägi
Harrastajateklass
Oliver Reinmägi
Harrastajateklass
Kirke Reivart
Harrastajateklass
Kristjan Reivart
Noorteklass
Tiia Riis
Harrastajateklass
Riho Rokk
Põhiklass
Ats Rootsma
Noorteklass
Jass Rootsma
Noorteklass
Jackson Rothermel
Harrastajateklass
Marek Ruotsalainen
Paide UK
Põhiklass
Patrik Ruotsalainen
Noorteklass
Gert Saamann
Põhiklass
Johann Saamann
Harrastajateklass
Stefan Saks
Noorteklass
Aivar Sarapuu
Harrastajateklass
Gert Martin Savitsch
Noorteklass
Grete Maria Savitsch
Tabasalu triatloniklubi
Noorteklass
Margis Sein
Harrastajateklass
Aveli Tättar
Harrastajateklass
Kaja Tättar
Harrastajateklass
Anette Teder
Noorteklass
Anette Teder
Noorteklass
Tõnis Tomson
Harrastajateklass
Ivar Unt
Harrastajateklass
Jonas Ustav
Noorteklass
Kairi Ustav
Harrastajateklass
Vaino Vald
Harrastajateklass
Rein Vares
Põhiklass
Aivar Veri
Harrastajateklass
Kairit Veri
Harrastajateklass
Vanessa Viiding
Noorteklass
Ardo Virkebau
Kiviõli Moto- ja ekstreemspordiklubi MTÜ
Harrastajateklass

...