Et En
Ava võistluse menüü
Üldinfo Juhend Registreerunud Stardinimekirjad Tulemused Kommentaarid (3)

Korraldajad

Meie Liigume
Rõuge Vallavalitsus
Eesti Triatloni Liit

Peatoetaja

Medita kliinik

Toetajad

AS Giga
Ikodor
synlab
Reginett
Tarmeko
Ehitustrust
Aura keskus
Eesti Kultuurkapital

Energiapartner

Enervit

Joogipartner

A Le Coq

Registreerunud

Registreerunute nimekirja uuendatakse kord ööpäevas. Viimati uuendatud 19.09.2020 08:00.
Kokku: 174
Noorteklass: 73
Harrastajad ja noored B: 52
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid: 49
mees: 99
naine: 75
Nimi Võistkond/Organisatsioon Distants
Alex Aasa
Noorteklass
Kailyn Aasa
Noorteklass
Karmen Aavik
Ujumise Spordiklubi
Harrastajad ja noored B
Sander Aavik
Noorteklass
Ants Aedmaa
Harrastajad ja noored B
Simo Aksalu
Noorteklass
Maria Liis Alt
Noorteklass
Armin Angerjärv
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid
Lars Sebastian Antoniak
Noorteklass
Edmond Aru
Noorteklass
Aaron Ausmees
Noorteklass
Erki Boisen
Harrastajad ja noored B
Liis-Aleksandra Boisen
Noorteklass
Rasmus Boisen
Noorteklass
Ivan Bondarchuk
Noorteklass
Jelena Bondarchuk
Harrastajad ja noored B
Leonid Bondarchuk
Harrastajad ja noored B
Maria Bondarchuk
Noorteklass
Tarvi Drenkhan
Harrastajad ja noored B
Sten-Silver Eiche
Noorteklass
Toomas Ellmann
Enervit
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid
Laura Ernits
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid
Eleri Etverk
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid
Vladimir Galkin
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid
Maribel Haaviste
Noorteklass
Alina Hadijeva
Noorteklass
Raigo Häelme
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid
Anette Hallik
Harrastajad ja noored B
Oskar Hanko
Noorteklass
Rauno Härm
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid
Reio Härm
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid
Helena Heinlo
Noorteklass
Tõnu Hendrikson
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid
Andres Hiiemäe
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid
Oliver Holtsmeier
Noorteklass
Risto Holtsmeier
Harrastajad ja noored B
Eliise Ilves
Noorteklass
Tim Ingo
Tartu Ujumisklubi
Noorteklass
Romi Israel
Noorteklass
Kristel Jallai
Harrastajad ja noored B
Janeli Jaomaa
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid
Toomas Jõgeva
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid
Ida Tuule Jõgi
Noorteklass
Emma Joonas
Noorteklass
Inge Joonas
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid
Jürgen Joonas
Noorteklass
Marta Joonas
Noorteklass
Peep Joonas
Harrastajad ja noored B
Martina Juhansoo
Noorteklass
Katriin Kaasik
Noorteklass
Karoliina Kadak
Noorteklass
Kaarel Kadarik
Harrastajad ja noored B
Trevor Kägo
Noorteklass
Kalev Kajaste
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid
Elar Kala
Harrastajad ja noored B
Toomas Kaljuvee Obrock
Harrastajad ja noored B
Rein Kane
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid
Jaak Kanniste
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid
Karoliina Kets
Noorteklass
Marianne Kivimets
Tabasalu Triatloniklubi
Noorteklass
Merili-Mai Kivimets
Tabasalu Triatloniklubi
Harrastajad ja noored B
Georg Kleinson
Noorteklass
Karl Aleksander Kõlli
Harrastajad ja noored B
Kirke Kool
Noorteklass
Kadri Koreinik
Harrastajad ja noored B
Ander Markus Kroon
Noorteklass
Grete Lucia Kruuse
Tartu Ujumisklubi
Harrastajad ja noored B
Carmen Kuntro
Harrastajad ja noored B
Erko Kurvits
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid
Andrus Kuusk
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid
Livian Laaneots
Harrastajad ja noored B
Mati Laur
Harrastajad ja noored B
Karl Johan Leichter
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid
Getriin Marii Lessing
Noorteklass
Jürgen Ligi
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid
Mattias Lõhmus
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid
Hanna-Lisett Lubi
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid
Merje Luik
Harrastajad ja noored B
Jaan Lusikas
Harrastajad ja noored B
Karin Lusikas
Harrastajad ja noored B
Lembitu Luts
Harrastajad ja noored B
Sigrid Luts
Noorteklass
Hardi Madi
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid
Erkki Mäeorg
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid
Uku Maitsalu
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid
Mirell Märtin
Noorteklass
Ahto Matvejev
Harrastajad ja noored B
Jana Matvejeva
Harrastajad ja noored B
Kaari Meriloo
Harrastajad ja noored B
Katre Meriloo
Harrastajad ja noored B
Beatrice Marlene Metsaorg
Harrastajad ja noored B
Maria Metsaorg
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid
Matteus Miilpalu
Noorteklass
Mia Marta Miller
Noorteklass
Daniel Moppel
Tartu Ujumisklubi
Noorteklass
Hanna-Marleen Mõtsnik
Noorteklass
Kirke Mõtsnik
Noorteklass
Laura Movits
Noorteklass
Andres Nöps
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid
Liis Nurmis
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid
Pille Nurmis
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid
Rein Oder
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid
Eugen Õis
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid
Aare Paulov
Harrastajad ja noored B
Klementina Porechina
Noorteklass
Kadri Possul
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid
Vanessa Potagin
Noorteklass
Kaur Praks
Tartu Ujumisklubi
Noorteklass
Ervin Otto Prank
Noorteklass
Herbert Hugo Prank
Noorteklass
Hubert Uku Prank
Noorteklass
Raivo Prank
Harrastajad ja noored B
Riho Pürn
Harrastajad ja noored B
Luise Puu
Harrastajad ja noored B
Terje Raju
Harrastajad ja noored B
Merli Randoja
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid
Heino Randpere
Harrastajad ja noored B
Kirke Reivart
Harrastajad ja noored B
Kristjan Reivart
Noorteklass
Tiia Riis
Harrastajad ja noored B
Sven Rohlin
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid
Marika Rohtla
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid
Riho Rokk
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid
Ats Rootsma
Noorteklass
Jass Rootsma
Noorteklass
Peeter Erik Rummo
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid
Marek Ruotsalainen
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid
Patrik Ruotsalainen
Noorteklass
Mari Mai Ruus
Noorteklass
Mart Leo Ruus
Harrastajad ja noored B
Gert Saamann
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid
Johann Saamann
Harrastajad ja noored B
Stefan Saks
Noorteklass
Laura Lizette Sander
Noorteklass
Aivar Sarapuu
Harrastajad ja noored B
Gert Martin Savitsch
Noorteklass
Grete Maria Savitsch
Noorteklass
Margis Sein
Harrastajad ja noored B
Mirtel-Madlen Siimar
Noorteklass
Paula-Brit Siimar
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid
Sven Siimar
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid
Eliise Solom
Noorteklass
Enrice Mario Soodla
Harrastajad ja noored B
Nikita Stanitski
Noorteklass
Mart Suurkivi
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid
Johan Tamm
Noorteklass
Andres Aleksander Tammer
Harrastajad ja noored B
Anette Teder
Noorteklass
Lisett Tokovenko
Noorteklass
Janek Trepp
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid
Kaarel Trepp
Harrastajad ja noored B
Grete Tsäro
Noorteklass
Nikita Tserednitsenko
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid
Ilja Tšernõh
Harrastajad ja noored B
Marten Tsimolonskas
Noorteklass
Kalle Uiboleht
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid
Jonas Ustav
Noorteklass
Kairi Ustav
Harrastajad ja noored B
Romet Ustav
Noorteklass
Vaino Vald
Harrastajad ja noored B
Laura-Liis Valdmaa
Noorteklass
Lille Välja
Harrastajad ja noored B
Rein Vares
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid
Hanna-Liisa Värik
Noorteklass
Aleksandr Varikov
Harrastajad ja noored B
Rica Veevo
Noorteklass
Aivar Veri
Harrastajad ja noored B
Aivar Veri
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid
Kairit Veri
Harrastajad ja noored B
Kairit Veri
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid
Vanessa Viiding
Noorteklass
Georgi Vinogradov
Harrastajad ja noored B
Vladimir Vinogradov
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid
Karl Johannes Visnapuu
Noorteklass

...