Et En
Ava võistluse menüü
Üldinfo Juhend Registreerunud Stardinimekirjad Tulemused Kommentaarid

TOETAJAD

Rand ja tuulberg
Otepää vald
Winterplace
Salvest
Kulka
Tehvandi
Oteks
Seikluspark
Oti pubi

Registreerunud

Registreerunute nimekirja uuendatakse kord ööpäevas. Viimati uuendatud 27.09.2021 19:02.
Kokku: 618
Põhisõit: 383
Lühisõit: 196
Peresõit: 39
mees: 539
naine: 79
Kõik   |   Põhisõit   |   Lühisõit   |   Peresõit
Nimi Võistkond/Organisatsioon Distants
Jaanus Adusoo
REDBIKE-ACTUAL II
Põhisõit
Maksim Agarkov
Narva Kutseõppekeskus
Põhisõit
Erik Aibast
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM II
Põhisõit
Meelis Ainsoo
Põhisõit
Alvar Alamaa
Lühisõit
Magnar Alev
Põhisõit
Enn Altin
Põhisõit
Ergo Altin
Põhisõit
Priit Alumaa
Põhisõit
Christine Alus
Lühisõit
Jaan Alvela
Rõuge Racing Team
Põhisõit
Markus Ambos
Peresõit
Sven Anderson
Lühisõit
Meelis Angerma
Põhisõit
Reiko Anniko
Põhisõit
Krista Anton
Lühisõit
Kristjan Antsov
Peresõit
Mattias Antsov
Peresõit
Aare Ärmpalu
Ruuveni Spordiklubi
Lühisõit
Agnes Ärmpalu
Ruuveni Spordiklubi
Lühisõit
Joonas Ärmpalu
Ruuveni Spordiklubi
Lühisõit
Marko Aro
Lühisõit
Andres Arro
Põhisõit
Mihkel Arro
Lühisõit
Anti Arumägi
REDBIKE-ACTUAL
Põhisõit
Caspar Austa
Põhisõit
Nikolai Bagajev
Põhisõit
Ravshan Balgabaev
Infocus Team
Põhisõit
Matvei Batulin
Narva Kutseõppekeskus
Põhisõit
Vladimir Beljajev
Põhisõit
Armands Briedis
Põhisõit
Ken Daniel
Lühisõit
Hans Markus Danilas
Peresõit
Meelis Danilas
Fixus VIP Team
Põhisõit
Ruslan Demidko
Lühisõit
Andrey Denisov
Põhisõit
Dmitri Dugin
Põhisõit
Andrus Ebber
RR SIPLASED / WIRU AUTO
Põhisõit
Tõnu Eelma
RR Siplased
Põhisõit
Indrek Eelmets
Põhisõit
Tarmo Eerik
SAAREFOOD-1
Põhisõit
Hanno Eerme
Põhisõit
Enno Eilo
RAKKE GIANT TEAM
Põhisõit
Toomas Elling
REDBIKE-ACTUAL II
Põhisõit
Armas Elo
Põhisõit
Toomas Erikson
REDBIKE-ACTUAL
Põhisõit
Tõnis Erm
SK Xdream
Põhisõit
Alger Ers
Põhisõit
Riho Ever
SAAREFOOD-2
Põhisõit
Hannes Falten
Põhisõit
Nikolai Fjodorov
Omniva Spordiklubi
Lühisõit
Marko Greenbaum
Põhisõit
Eliina Grünberg
Lühisõit
Tarmo Gutmann
Põhisõit
Marco Haas
SAQ SC
Põhisõit
Steve Haas
Põhisõit
Viljar Haav
SAAREFOOD-2
Põhisõit
Henno Haava
GLASSDRIVE
Saint-Gobain Glass Estonia SE
Põhisõit
Ukku Habakukk
Lühisõit
Peeter Hagen
Põhisõit
Elar Häidberg
Lühisõit
Sulev Haldre
Põhisõit
Margus Hallik
Länsi-Uudenmaan Suunnistajat
Põhisõit
ullar hallik
Lühisõit
Greg Hallop
Põhisõit
Kaido Hanikat
Põhisõit
Heiki Hansen
Lühisõit
Tarmo Hanson
Promens
Põhisõit
Simo Harend
Rakke Giant
Peresõit
Rene Hein
Põhisõit
Priit Hiiesalu
Lühisõit
Markus Himma
HoneyPower
Põhisõit
Lars-Erik Hion
CC REKORD
Peresõit
Oliver Hion
Nõmme Rattaklubi
Peresõit
Janek Hirs
RR SIPLASED / LATER
Põhisõit
Marek Hirs
RR SIPLASED / LAADA CAFE
Põhisõit
Igors Hirte
Põhisõit
Kristo Hütt
Haanja rattaklubi
Põhisõit
Herki Idvand
Ruuveni Spordiklubi
Lühisõit
Indrek Idvand
Ruuveni Spordiklubi
Lühisõit
Sirje Igel
Põhisõit
Andrus Ilus
WestlineTeam
Lühisõit
Severin Israel
Põhisõit
Alar Jaanson
Põhisõit
Jarmo Järsk
Lühisõit
Mati Järsk
Lühisõit
Helje Järveoja
Lühisõit
Jaanus Järveoja
Põhisõit
Janno Järvsoo
SK KALJU RATTATIIM
SINDI SPORDIKLUBI KALJU
Põhisõit
Hannes Jõgis
Lühisõit
Janek Jõgis
Lühisõit
Kristjan Johanson
Põhisõit
Kulvo Jõõger
Põhisõit
Juho Joonas
Põhisõit
Janno Joost
Equa-Afterone
Põhisõit
Kristjan Joost
Equa-Afterone
Lühisõit
Martin Joost
Equa-Afterone
Lühisõit
Sören Rhiger Jörgensen
Põhisõit
Kadri-Ann Jundas
Põhisõit
Erik Jürjens
Lühisõit
Regina Kaal
Põhisõit
Kätlin Käär
Lühisõit
Mairit Kaarjärv
Peresõit
Maris Kaarjärv
Lühisõit
Marius Kaarjärv
Lühisõit
Kaupo Kaasik
Lühisõit
Tiit Kabonen
RR SIPLASED / LATER
Põhisõit
Iljar Kabral
Põhisõit
Janek Kadarik
Raplamaa Rattaklubi KoMo
Põhisõit
Kalle Kadarik
Raplamaa Rattaklubi KoMo
Põhisõit
Hannes Kägu
SAAREFOOD-1
Põhisõit
Maili Kahu
Põhisõit
Vahur Kahu
Põhisõit
Jaanus Kaik
PURUSTAJA
Põhisõit
Toomas Kaldma
Lühisõit
Arlis Kaljusaar
Põhisõit
Teet Kallakmaa
Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi
Lühisõit
Taimar Kallari
ASTRO BALTICS
Põhisõit
Toivo Kalpus
Lühisõit
Heiki Kanistik
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM II
Põhisõit
Riho Kapp
Ambla SK
Lühisõit
Lea Karjane
Põhisõit
Mart Kärner
Põhisõit
Kalle Karrofeldt
Põhisõit
Ott Karu
Lühisõit
Virgo Karu
SAAREFOOD-1
Põhisõit
Andres Kase
Lühisõit
Ats Kask
Põhisõit
Indrek Kask
REDBIKE-ACTUAL III
Põhisõit
Kalle Kask
Lühisõit
Kren Kask
SMART SPORT TÜRI
Lühisõit
Renet Kask
SMART SPORT TÜRI
Põhisõit
Kuido Kaskla
PURUSTAJA
Põhisõit
Kait Kasumets
Ruuveni spordiklubi
Põhisõit
Vladimir Katin
Põhisõit
Kaupo Kattai
rtr
Põhisõit
Tõnu Kaukis
Põhisõit
Andres Keär
RAKKE GIANT TEAM
Põhisõit
Tarmo Keel
Põhisõit
Kaidu Kepp
Lühisõit
Urmas Kibe
Põhisõit
Andres Kiigemägi
RAKKE GIANT TEAM
Põhisõit
Alan Kiil
Põhisõit
Lauri Kiivit
Promens
Põhisõit
Riho Kikkas
Valio
Valio Eesti AS
Põhisõit
Erki Kikkerpill
Lühisõit
Raiko Kimmel
SAAREFOOD
Põhisõit
Robert Kimmel
Põhisõit
Margo Kingo
Põhisõit
Reet Kinks
Põhisõit
Mareck Kirch
Põhisõit
Hendrik Kiristaja
Põhisõit
Siim Kiskonen
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM
Põhisõit
Raimo Kivioja
RR SIPLASED / LAADA CAFE
Põhisõit
Risto Kivisikk
Põhisõit
Tarvo Klais
Põhisõit
Tormi Klais
Peresõit
Aiko Klaos
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM II
Põhisõit
Pille Klein
Lühisõit
Raido Kodanipork
Arctic Sport Club
Põhisõit
Valdur Kohandi
Põhisõit
Sigmar Koitsaar
GLASSDRIVE
Saint-Gobain Glass Estonia SE
Põhisõit
Kaspar Kõiv
Haanja rattaklubi
Põhisõit
Kennert Kõiv
SPORTLAND BOTTECHIA
Peresõit
Marek Kõiv
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM II
Põhisõit
Kalle Kolberg
Narva Kutseõppekeskus
Põhisõit
Jevgeni Kolessov
Infocus Team
InFocus
Põhisõit
Andres Kollo
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM
Põhisõit
Alik Kolomenski
Lühisõit
Inge Kool
REDBIKE / PURUSTAJA
Põhisõit
Raul Koov
Lühisõit
Raul Koppelmaa
REDBIKE-ACTUAL II
Põhisõit
Indrek Korb
Põhisõit
Henry Kordmaa
Põhisõit
Toomas Kõrge
REDBIKE-ACTUAL III
Põhisõit
Marek Kostabi
Põhisõit
Rain Kotov
Lühisõit
Daniel Kozelski
KJK / SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM
Lühisõit
Daniil Kozinets
Narva Kutseõppekeskus
Põhisõit
Raul Kozlov
Lühisõit
Sulev Kraam
Põhisõit
Rihard Kreegimets
Lühisõit
Robin Kreegimets
Lühisõit
Helar Kriisa
Ideekamin OÜ
Põhisõit
Tiina Kriisa
Lühisõit
Ragnar Krooni
GLASSDRIVE
Saint-Gobain Glass Estonia SE
Põhisõit
Helen Kübar
SAAREFOOD
Lühisõit
Agur Kull
Põhisõit
Argo Kull
Promens
Põhisõit
karolina kull
rakke giant team
Peresõit
Martin Kull
Allew Ehitus
Põhisõit
oliver kull
rakke giant team
Peresõit
Kaarel Kure
Valio
Valio Eesti AS
Põhisõit
Rain Kuresoo
Põhisõit
Eke Kurg
Rand
Lühisõit
Indra Kutser
Peetri Rattaklubi - Kirkeval
Lühisõit
Karmo Kutser
Peetri Rattaklubi - Kirkeval
Lühisõit
Kevin Kütt
Tartu Akadeemiline spordiklubi
Peresõit
Vello Kütt
Omniva Spordiklubi
Lühisõit
Sven Küttis
Põhisõit
Rainek Kuura
Põhisõit
Maila Kuus
Lühisõit
Raul Kuusalu
Ruuveni Spordiklubi
Lühisõit
Tanel Kuusk
Põhisõit
Mario Kuusma
Glassdrive
Saint-Gobain Glass Estonia SE
Põhisõit
Andre Küüsvek
Põhisõit
Raido Laan
Lühisõit
Meelis Lääne
GLASSDRIVE
Saint-Gobain Glass Estonia SE
Põhisõit
Dmitri Laanemaa
Narva Kutseõppekeskus
Põhisõit
Kristjan Laanemaa
Viimsi Rattaklubi
Põhisõit
Erki Laanemäe
Lühisõit
Raivo Laanemets
Põhisõit
Mart Laaniste
Järva-Jaani RSK
Lühisõit
Ants Ladon
Lühisõit
Marek Ladva
Põhisõit
Aivar Lagenõmm
Järva-Jaani RSK
Lühisõit
Pärtel Lahtvee
Kuusalu rattaklubi
Lühisõit
Eike Laidver
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM II
Põhisõit
Janek Laisaar
Lühisõit
Hendrik Lakk
Saint-Gobain Glass Estonia SE
Lühisõit
Kärt Lang
Lühisõit
Severi Laur
Põhisõit
Tarmo Leeman
REDBIKE-ACTUAL III
Põhisõit
Sten Lehemets
Jalgrattaklubi Viko 1
Jalgrattaklubi Viko
Lühisõit
Ülar Lehiste
Põhisõit
Rein Lehtmets
KARUPESA TEAM
Põhisõit
Paul Lehto
Põhisõit
Tiit Lehto
Põhisõit
Mehis Leigri
RR SIPLASED / LAADA CAFE
Põhisõit
Heiti Lemmats
Lühisõit
Kajar Lepik
Rand
Lühisõit
Sirje Lepik
Põhisõit
Toomas Lepik
ASTRO BALTICS
Põhisõit
Madis Lepiksaar
RR SIPLASED / LATER
Põhisõit
Kristin Lepikson
REDBIKE-ACTUAL PÜSSID
Lühisõit
Mart Lepp
Lühisõit
Ragnar Lepp
Egesten Metallehitused
Lühisõit
Andrus Libek
Lühisõit
Maario Libek
Lühisõit
Toomas Liiva
Lühisõit
Janno Liivak
elva suusaklubi
Põhisõit
Lauri Liivet
Põhisõit
Aiki Lill
Lühisõit
Meelis Lill
Lühisõit
Kaspar Lind
Põhisõit
Kairi Listman
SAAREFOOD
Lühisõit
Anton Litvintsev
KALEVI JALGRATTAKOOL
Lühisõit
Janika Lõiv
CYCLON
Rõuge Racing Team
Põhisõit
Urmas Lõiv
Rõuge Racing Team
Põhisõit
Priit Lomp
Põhisõit
Kevin Longe
Peresõit
Illar Lood
Glassdrive
Saint-Gobain Glass Estonia SE
Põhisõit
Lauri Looga
Lühisõit
Joosep Lossmann
Lühisõit
Liis Lõune
REDBIKE / PURUSTAJA
Põhisõit
Marko Luige
KALEVI JALGRATTAKOOL
Lühisõit
Reimo Luite
Põhisõit
Sven Luks
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM II
Põhisõit
Margus Lumi
Lühisõit
Toomas Lust
SAINT GOBAIN
Lühisõit
Taavi Luts
Põhisõit
Anton Matis Luukas
Eesti Raudtee Spordiklubi
Peresõit
Ervin Luur
Püha Loomaaed
Põhisõit
Andres Maarits
Põhisõit
Alges Maasikmets
Põhisõit
Allan Mägi
Põhisõit
Lauri Mägi
AS Barrus
Lühisõit
Margus Mägi
Põhisõit
Jaagup Maidla
Peresõit
Margus Maidre
Põhisõit
Indrek Majas
Lühisõit
Ailen Mälgi
CYCLON
Peloton
Põhisõit
Tanel Mällas
Põhisõit
Mait Malsroos
Põhisõit
Erhard Mandel
Lühisõit
Margus Mängel
MAN Sport Team
Põhisõit
Ergo Manninen
RR SIPLASED / LATER
Põhisõit
Ahti Mardo
Veixi Rattatiim
Põhisõit
Liina Märtin
SAAREFOOD-2
Põhisõit
Urmas Martinov
Põhisõit
Mihkel Märtson
Simuna SK / Talukartul.ee
Põhisõit
Ahto Matvejev
Lühisõit
Jana Matvejeva
Lühisõit
Marko Mei
Põhisõit
Valdek Meier
Jalgrattaklubi Viko 2
Jalgrattaklubi Viko
Lühisõit
Mart Meltsov
Põhisõit
martin meltsov
Haanja Rattaklubi
Põhisõit
Jaanis Merila
Põhisõit
Hallar Merisaar
Promens
Põhisõit
Are Mets
Põhisõit
Merilin Metsalu
Adduco kolimisteenus
Põhisõit
Martin Metspalu
Põhisõit
Madis Mihkels
TÜASK
Lühisõit
Erkki Mikenberg
RR SIPLASED / METSAHAKE
Põhisõit
Andrus Mikk
Põhisõit
Margus Mikson
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM
Põhisõit
Age Miller
Lühisõit
Tuuli Mizer
Eesti Raudtee Spordiklubi
Lühisõit
Marin Moks
REDBIKE-ACTUAL PÜSSID
Põhisõit
Juri Molev
InFocus Team
Põhisõit
Mari-Liis Mõttus
CYCLON
Põhisõit
Raivo Mõttus
PURUSTAJA
Põhisõit
Risto Mõttus
PURUSTAJA
Põhisõit
Indrek Muhhin
Rand
Lühisõit
Aleksei Muravev
Põhisõit
Mauno Murrut
Saint-Gobain Glass Estonia SE
Lühisõit
Priit Murumets
Põhisõit
Mikk Mustmaa
Lühisõit
Sille Mustonen
REDBIKE-ACTUAL PÜSSID
Põhisõit
Natali Nora Nigul
Peresõit
Ahti Nirgi
RR SIPLASED / METSAHAKE
Peresõit
Robin Nirgi
Lühisõit
Siim Nirgi
RR SIPLASED / METSAHAKE
Põhisõit
Sten Eric Nirgi
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM
Põhisõit
Tobias Nirgi
Siplased
Peresõit
Tõnis Nõgel
ITEE
Põhisõit
Raivo Nõmm
Cyclon
Põhisõit
Reimo Nook
Põhisõit
Neeme Nurm
Lühisõit
Peep Nurm
Lühisõit
Imre Nursi
Lühisõit
Mairis Õispuu
REDBIKE / PURUSTAJA
Põhisõit
Karl Oissar
Põhisõit
Jaan Oja
Lühisõit
ivar ojamaa
Lühisõit
Tarmo Ojasaar
Põhisõit
Kersti Johanna Ojasild
Lühisõit
Mart Ojavee
REDBIKE-ACTUAL
Põhisõit
Siim Ojaver
ASTRO BALTICS
Põhisõit
Marko Ööman
REDBIKE-ACTUAL III
Põhisõit
Anti Oot
amps extreme sport
Lühisõit
Allan Oras
Põhisõit
Tõnu Ord
CC Superior
Lühisõit
Peep Orlovski
Põhisõit
Heigo Otsa
Põhisõit
Erki Otsus
Põhisõit
Sten-Erik Ottender
Rietumu-Delfin
Põhisõit
Uwe Ottender
ITEE
Põhisõit
Valdur Õun
Põhisõit
Harry Õunpuu
Põhisõit
Eerik Överus
Põhisõit
Ainars Ozolins
Põhisõit
Peet Paal
Põhisõit
Ojari Paas
Viimsi Rattaklubi
Põhisõit
Raigo Paas
SAQ SC
Põhisõit
Siim Padosepp
Rõuge Racing Team
Põhisõit
Teet Paju
RAKKE GIANT TEAM
Põhisõit
Thristan Paju
Rakke Giant
Peresõit
Markus Pajur
KJK / SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM
Lühisõit
Rait Pallo
Põhisõit
Bert Palts
KJK / SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM
Lühisõit
Marek Pani
Põhisõit
Meelis Pärn
Põhisõit
Aivar Pärnamets
RAKKE GIANT TEAM
Põhisõit
Valdur Pärt
Lühisõit
Paul Parts
Lühisõit
Dmitry Parygin
Pskov Ski Team
Põhisõit
Aimar Pedari
RR Siplased
Põhisõit
Ivar Perm
PURUSTAJA
Põhisõit
Indrek Peterkopf
Toetuse väejuhatus
Toetuse
Põhisõit
Mattias Pettai
CFC
Lühisõit
Andrus Pihlau
Lühisõit
Kalle Piirioja
Egesten Metallehitused
Lühisõit
Arik Piirisild
Lühisõit
Andris Pikkat
Põhisõit
armin pilv
baltbike/Master Sport
Lühisõit
jaagup pilv
Põhisõit
Meelis Pilv
REDBIKE-ACTUAL II
Põhisõit
Oliver Plaado
Lühisõit
Ilgvars Pletiens
Põhisõit
Erki Pogoretski
Põhisõit
Urmas Pokker
Põhisõit
Margus Pokkinen
Lühisõit
Heigo Põld
SAAREFOOD-2
Põhisõit
Mirko Põldma
RR SIPLASED / LAADA CAFE
Põhisõit
Alo Põldmaa
Simuna SK / Talukartul.ee
Simuna SK/Talukartul.ee
Põhisõit
Peep Poller
Lühisõit
Peeter Poopuu
X-SPORT TEAM
Põhisõit
Kristian Popp
Põhisõit
Renee Praks
Põhisõit
Kristo Prangel
CFC rattaklubi
Põhisõit
Aivar Prants
Eesti Raudtee
Eesti Raudtee Spordiklubi
Põhisõit
Annabrit Prants
KJK
Peresõit
Ahti Prits
Lühisõit
Robin Pruul
KJK / SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM
Lühisõit
Raivo Puhke
Eesti Raudtee
Eesti Raudtee Spordiklubi
Põhisõit
Sille Puhu
CYCLON
Põhisõit
Andre Pukk
RR SIPLASED / WIRU AUTO
Põhisõit
Rainer Punga
Jõhvi Motoklubi
Põhisõit
Rainer Pungar
Põhisõit
Urmas Pungar
Põhisõit
Helin Pungas
REDBIKE / PURUSTAJA
Põhisõit
Paavo Purde
Põhisõit
Alvar Puri
Lühisõit
Erki Pütsep
REDBIKE-ACTUAL
Põhisõit
Kristjan Püttsepp
Põhisõit
Henno Puu
Põhisõit
Karlis Puusepp
Põhisõit
Tõnis Raamets
Põhisõit
Elmo Räbus
ITEE
Põhisõit
Rasmus Rahuoja
Jalgrattaklubi Viko
Lühisõit
Karl Martin Raid
Peresõit
Joonas Raidvee
Lühisõit
Priit Raidvee
Põhisõit
Romet Raig
Lühisõit
Kristjan Randma
VO2 Specialized CC
Põhisõit
Ain Rätsep
Spordipartner
Põhisõit
Peeter Rätsep
RR Siplased / WIRU AUTO
Põhisõit
Kristjan Raud
SK Raudsõrmus
Põhisõit
Ergo Raudsepp
ASTRO BALTICS
Põhisõit
Janar Raudsepp
Põhisõit
Tarmo Rei
CFC
Põhisõit
Ruve Reinaste
Põhisõit
Jaan Reiner
Põhisõit
Vello Reinik
Püha Loomaaed
Põhisõit
Margus Reinoja
Põhisõit
Andres Reiu
Omniva Spordiklubi
Lühisõit
Ragnar Remiküll
RR SIPLASED / METSAHAKE
Põhisõit
Martin Remmelg
SPORTLAND BOTTECCIA TEAM
Põhisõit
Janek Riiner
Lühisõit
Henrik Rikkas
Põhisõit
Jaanus Robi
Põhisõit
Kaspar Rohtla
Põhisõit
Valdek Rohtma
SAAREFOOD-1
Põhisõit
Arvi Romandi
SAAREFOOD-1
Põhisõit
Rando Roomets
Põhisõit
Viljar Roosmaa
Põhisõit
Urmas Rosenberg
Lühisõit
Kristo Rossman
SK KALJU RATTATIIM
Sindi Spordiklubi KALJU
Põhisõit
Eik Rullingo
Lühisõit
Angela Rumm
Lühisõit
Vello Ründva
Lühisõit
Liisi Ruuven
Ruuveni Spordiklubi
Peresõit
Kevin Saal
Jalgrattaklubi Viko 2
Jalgrattaklubi Viko
Lühisõit
Raido Saar
REDBIKE-ACTUAL
Põhisõit
Tõnis Saar
Põhisõit
Peeter Saarep
Põhisõit
Reigo Saarmas
Oü Tmb Element
Lühisõit
Raivo Sala
Põhisõit
Juhan Salm
Põhisõit
Koit Sammel
Põhisõit
Henri Sammul
Ruuveni Spordiklubi
Lühisõit
Laura Lizette Sander
Peresõit
Joosep Sankmann
Lühisõit
Aleksei Šapotšnikov
Narva Kutseõppekeskus
Põhisõit
Georg Sarapuu
KALEVI JALGRATTAKOOL
Lühisõit
Indrek Sarapuu
Põhisõit
Janar Sarja
Lühisõit
Urmas Sarja
Lühisõit
Sander Sassi
Maramaa Kliinik
Lühisõit
Imre Sauks
Lühisõit
Remo Sauks
viljandi rattaklubi
Remo Sauks
Peresõit
Indrek Sauväli
SK KALJU RATTATIIM
SINDI SPORDIKLUBI KALJU
Põhisõit
Sander Sauväli
SK KALJU RATTATIIM
SINDI SPORDIKLUBI KALJU
Lühisõit
Kristjan Savisikk
REDBIKE-ACTUAL II
Põhisõit
Silver Schultz
Põhisõit
Janar Schüts
Põhisõit
Ahto Selter
Lühisõit
Kristo Sepp
REDBIKE-ACTUAL
Põhisõit
Jaanus Sibul
Põhisõit
Marko Sigus
Põhisõit
Siret Siilbaum
Lühisõit
Jan Siim
Rakke Giant
Peresõit
Aik Eerik Sild
Lühisõit
Ivo Sild
Põhisõit
Kalev Sildaru
lebo racing
Põhisõit
Madis Sildvee
RR SIPLASED / LAADA CAFE
Põhisõit
Märt Sildvee
RR SIPLASED / LATER
Põhisõit
Janar Sillaots
Lühisõit
Igor Sinelnikov
Pskov Ski Team
Põhisõit
Veronika Sinilill
CC Superior
Lühisõit
Indrek Sinisaar
Elioni Spordiklubi
Põhisõit
Ever Sinisalu
Põhisõit
Kadri Sirk
Ruuveni Spordiklubi
Lühisõit
Anet Sirvel
Lühisõit
Margus Sirvel
RR SIPLASED / LAADA CAFE
Põhisõit
Merike Sirvel
Lühisõit
Merili Sirvel
KALEVI JALGRATTAKOOL
Lühisõit
Janar Sokk
Lühisõit
Timo Solna
Põhisõit
Kristaps Sondors
REGO XC
Põhisõit
Oole Soodla
Järva Jaani Ratta ja suusaklubi
Lühisõit
Kristel Sandra Soonik
Lühisõit
Hando Soonpuu
Põhisõit
RAGNAR SÕRMUS
REDBIKE TEAM
Põhisõit
Heidi Speck
Lühisõit
Tair Stalberg
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM
Põhisõit
Greete Steinburg
REDBIKE / PURUSTAJA
Põhisõit
Sander Stimmer
Lühisõit
Rego Strazdins
REGO XC
Põhisõit
Eliise Suija
Põhisõit
Piret Suitso
Lühisõit
Kairo Sulbi
Lühisõit
Tiit Šumanov
Põhisõit
Heikki Suokas
Põhisõit
Marko Suslov
GLASSDRIVE
Saint-Gobain Glass Estonia SE
Põhisõit
Ivo Suur
Põhisõit
Siim Suviorg
PURUSTAJA
Põhisõit
Saaga Talvik
Lühisõit
Tarmo Tamkivi
Põhisõit
Helmet Tamkõrv
Põhisõit
Bruno Tamm
CCRM
Põhisõit
Ilmar Tamm
Põhisõit
Margo Tamm
Põhisõit
Reimo Tamm
Põhisõit
Vaido Tamm
Põhisõit
Jaak Tammemägi
Põhisõit
Gerlin Tammoja
CFC
Põhisõit
Mihkel Tammsalu
Rõuge Racing Team
Põhisõit
Erik Tammsoo
REDBIKE-ACTUAL III
Põhisõit
Erko Tamuri
Põhisõit
Kirill Tarassov
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM
Põhisõit
Peeter Tarvis
Põhisõit
Elina Tasane
viljandi rattaklubi
Peresõit
Ilona Tasane
Lühisõit
Jaanus Tasane
Põhisõit
Peeter Tasane
SK Sindi Kalju
Põhisõit
Toomas Tasane
Lühisõit
Egle Teder
Liivimaa Rattaklubi
Peresõit
Henri Teder
Liivimaa Rattaklubi
Peresõit
Karl Martin Teder
Liivimaa Rattaklubi
Peresõit
Rinaldo Teder
Liivimaa Rattaklubi
Peresõit
Toivo Telinen
Lühisõit
Toivo Teng
Lühisõit
Tamur Tensing
SK Pleki Pande
Põhisõit
Margus Tepaskent
Lühisõit
Raiko Tigane
Põhisõit
Carolin Tiido
Lühisõit
Marko Tiisler
Lühisõit
Kaire Tobias
Lühisõit
Katre Tombu
Põhisõit
Tiimo Tõnisson
REDBIKE-ACTUAL II
Põhisõit
Joosep Tõnso
CFC
Lühisõit
Reio Toom
Põhisõit
Rita Toome
REDBIKE / PURUSTAJA
Põhisõit
Roland Toome
RR SIPLASED / WIRU AUTO
Põhisõit
Argo Tõruke
Equa-Afterone
Lühisõit
Janno Tosmin
Lühisõit
Maria Treier
Peresõit
Toomas Treier
Põhisõit
Tanel Tull
Põhisõit
Maive Tummeltau
REDBIKE-ACTUAL PÜSSID
Põhisõit
Alex Tund
Lühisõit
Ivo Tupits
RR SIPLASED / WIRU AUTO
Põhisõit
Reigo Türk
Põhisõit
Annika Tuul
REDBIKE-ACTUAL PÜSSID
Põhisõit
Reeda Tuula
CYCLON
Põhisõit
Maria Tuuna
Lühisõit
Toomas Tuuna
Lühisõit
Leonhard Tuvikene
Eesti Raudtee Spordiklubi
Lühisõit
Janelle Uibokand
CYCLON
Põhisõit
Erki Ulm
Lühisõit
Kaido Ülper
Lühisõit
Fred Üprus
Kulgur Team
Põhisõit
Tarmo Urb
Põhisõit
Piret Urmet
Põhisõit
Johannes Ütsik
JYTS GROUP OÜ
Lühisõit
Andres Ütt
Põhisõit
Tanel Uudeberg
Simuna SK / Talukartul.ee
Põhisõit
Peep Uudeküll
Lühisõit
Aimur Uuk
RR SIPLASED / WIRU AUTO
Põhisõit
Ats Uulimaa
Jalgrattaklubi Viko 2
Jalgrattaklubi Viko
Lühisõit
Marko Uuskar
Lühisõit
Ivar Vaab
RR SIPLASED / WIRU AUTO
Põhisõit
Rain Vaard
Põhisõit
Mattias Vadam
Põhisõit
Jaanus Vagel
Põhisõit
Joonas Vähi
FC Elva
Peresõit
Raul Vahisalu
Põhisõit
Josten Vaidem
Põhisõit
Priit Vakmann
Rand
Lühisõit
Reigo Väli
Põhisõit
Markus Välja
Peresõit
Hillar Valk
VOC/Rattabaas
Lühisõit
Martti Välk
Viljandi Rattaklubi
Põhisõit
Kristjan Vallimäe
Lühisõit
Henri Valmsen
viljandi rattaklubi
Peresõit
Sander Valvas
Lühisõit
Vahur Valvas
RTR
Põhisõit
Tauno Vare
Põhisõit
Rivo Varep
Põhisõit
Aleksandr Varikov
Põhisõit
Küllo Vask
TÜASK
Peresõit
Andres Veebel
Lühisõit
Villu Veel
Spordiklubi Maailmarändurid
Põhisõit
Monika Veelma
Lühisõit
Joosep Veelmaa
Peresõit
Age Veemees
Promens
Lühisõit
Mart-Anton Vendelin
Jalgrattaklubi Viko
Põhisõit
Birgo Vene
Põhisõit
Karl Mihkel Vent
Lühisõit
Henri Ventmann
Põhisõit
Joosep Verbu
Ruuveni Spordiklubi
Lühisõit
Triin Veske
SAAREFOOD
Põhisõit
Harri Vihalemm
Ruuveni Spordiklubi
Peresõit
Jaan Vihalemm
Mittetulundusühing Ruuveni Spordiklubi
Lühisõit
Toomas Viigipuu
Põhisõit
Marek Viikoja
SK KALJU RATTATIIM
Sindi Spordiklubi Kalju
Põhisõit
Aare Viil
Omniva Spordiklubi
Põhisõit
Harri Viks
Põhisõit
Tarvi Viks
Põhisõit
Martins Viksne
REGO XC
Põhisõit
Rainer Villemson
Põhisõit
Jaak Vilonov
Vabajooks
Põhisõit
Georgi Vinogradov
Lühisõit
Vladimir Vinogradov
Põhisõit
Aleksandra Vinogradova
Lühisõit
Ruve Viskov
Lühisõit
Siiri Visnapuu
SAAREFOOD-2
Lühisõit
Tarmo Visnapuu
SAAREFOOD-1
Põhisõit
Rainer Vister
Purustaja
Põhisõit
Jarmo Voitra
Peresõit
Priit Võlli
Põhisõit
Toomas Vool
Lühisõit
Peeter Voolaid
Põhisõit
Steve Võsu
Westline Team
Põhisõit
Arvo Zuts
Lühisõit
Robi Zuts
Lühisõit

...