Name | Distance |
---|---|
K3
Helin Kanep, Külli Klimbek, Kirsika Kusnets, Kulla Tafitšuk
|
Põhijooks - võistkondlik |
Võitjad
Rait Mänd, Kristiina Stokkeby, Martin Ling, Kätlin Vodja
|
Põhijooks - võistkondlik |
Mulgid
Aivo Ehala, Heiki Randmäe, Kerttu Randmäe, Anu Ehala
|
Põhijooks - võistkondlik |
S.A.S.I
ivi krumm, siiri mäe, sigrid vendla, anneli meidla
|
Põhijooks - võistkondlik |
Mõigu Pekk
Heleliis Oberpal, Taive Sarnik, Kadi Karmann, Gete Nöps
|
Põhijooks - võistkondlik |
NAISTE VÕIM
BRIGITTA MÕTTUS, MERJE TEDER, TRIIN RAJA, AIRE SAAR
|
Põhijooks - võistkondlik |
TÄV Grupp
Gert Pärnaste, Marek Martinson, Tarvo Mägi, Ahti Pärnsalu
|
Põhijooks - võistkondlik |
TÄV Grupp naised
Gerda Martinson, Jaanika Sitsmann, Getter Evertsoo, Reelika Müllerson
|
Põhijooks - võistkondlik |
MUDA KÄRPSED
Silje Soidik, Chris Rose, Andrus Soidik, Ave Peterson
|
Põhijooks - võistkondlik |
Teeled mudas
Anneli Süld, Eva Nigulas, Kaja Mändoja, Lea Kaasik
|
Põhijooks - võistkondlik |
Saku paistab
Raul Pärnasalu, Piret Pärnasalu, Jaanis Nurme, Keidi Nurme
|
Põhijooks - võistkondlik |
täpid
Jane Ilves, Helina Keem, Heidi Jõesaar, kaidi Kann
|
Põhijooks - võistkondlik |
MEHED
Elmo Krumm, Raimo Kurg, Tõnis Trummal, Jürgo Jartsev-Moont
|
Põhijooks - võistkondlik |
Elektrijänesed
Janek Lember, Marjana Lember, Mairo Lemberg, Kadi Varik
|
Põhijooks - võistkondlik |
Kübaramoorid
Olga Tigane, Lea Pikson, Kristel Kolle, Inga Pruel
|
Põhijooks - võistkondlik |
Circle Mimmid
Liivi Lilienthal, Katrin Kikkas, Riina Võsa, Tanja Andrejeva
|
Põhijooks - võistkondlik |
IdaSport
Mariliis Kurs, Andrus Kurs, Daisy Kroon, Sirje Nurgamaa
|
Põhijooks - võistkondlik |
Schmidti Maja tüdrukud
Liis Päivil, Ivi Kolts, Moonika Anvelt, Anu Tammiku
|
Põhijooks - võistkondlik |
Kulbid
Alice Andressoo, Sander Kulp, Kelli-Karita Jefimov, Rainer Kulp
|
Põhijooks - võistkondlik |
SMART
Tagne Kesküla, Sirli Viru, Marko Viru, Raido Ringi
|
Põhijooks - võistkondlik |
KAAGAD
Aale Lavrikov, Keidy-Anet Lavrikov, Aiki Metssalu, Getrin jürgens
|
Põhijooks - võistkondlik |
Pupsikud
Ene-Ly Lääts, Marge Puranen, Maia Lepiste, Kaare Põder
|
Põhijooks - võistkondlik |
UMMA
Peeter Jõgar, Tiit Umbsaar, Merle Tikk, Merle Paas
|
Põhijooks - võistkondlik |
traktor
triin suiste, elen piirsalu, Sälli Preitof, Kaspar Falkenberg
|
Põhijooks - võistkondlik |
CrossFit Tartu
Merle Lillik, Merit Mandel, Liina Raidma, Karin Lusikas
|
Põhijooks - võistkondlik |
TEOD
Marita Laanemäe, Kuido Lepiste, Külvar Laanemäe, Reelika Vatsel
|
Põhijooks - võistkondlik |
Mudapiraadid
Reelika Raudla, Janika Pajula, Hare Unt, Janar Arumets
|
Põhijooks - võistkondlik |
PIONEERIPATALJON
Allar Rump, Rauno Salujärv, Sven Pruel, Helari Lees
|
Põhijooks - võistkondlik |
RööpRähklejad
Helin Raag, Kersti Küpar, Stella Tiit, Ele Hansen
|
Põhijooks - võistkondlik |
BitBoard OÜ
Annika Kuldmaa, Riin Proosa, Urmi Kuningas, Taavi Saaber
|
Põhijooks - võistkondlik |
Mudapikud
Enely Aun, Kaily Moks, Raimo Moks, Allan Aun
|
Põhijooks - võistkondlik |
...