Et En

Stardinimekirjad

Vali distants:
Stardinimekiri seisuga 20.04.2021 01:02.

21 km stardinimekiri

Nr. Nimi Sünniaasta Sugu VKL Elukoht Võistkond/Organisatsioon
2001 Andreas Vilbaste 2007 mees M15 Eesti, Harju maakond
Kuusalu Rattaklubi
2002 Mauro Erik Saar 2006 mees M15 Eesti, Harju maakond
Kuusalu Rattaklubi
2003 Markus Aleksander Saar 2008 mees M15 Eesti, Harju maakond
Kuusalu Rattaklubi
2004 Robin Randoja 2006 mees M15 Eesti, Lääne-Viru maakond
T3 Triathlon Team
2005 Ruben Käärst 2007 mees M15 Eesti, Harju maakond
Kuusalu Rattaklubi
2006 Georgi Zhurba 2006 mees M15 Eesti, Harju maakond
Nõmme Spordiklubi
2007 Gerlin Lipp 2009 naine N15 Eesti, Lääne-Viru maakond
KF Suusaklubi/Rakvere SPK
2008 Karl Mathias Tammiste 2008 mees M15 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Suusaklubi
2009 Karolina Kull 2007 naine N15 Eesti, Lääne-Viru maakond
Spordiklubi Rakke
2010 Thristan Paju 2006 mees M15 Eesti, Lääne-Viru maakond
Spordiklubi Rakke
2011 Karl Andreas Nurme 2006 mees M15 Eesti, Harju maakond
2012 Romet Kriks 2007 mees M15 Eesti, Harju maakond
LSF PT
2013 Christian-Marcus Kasesalu 2006 mees M15 Eesti, Lääne-Viru maakond
Mikado
2014 Karl Rohtmets 2008 mees M15 Eesti, Harju maakond
2015 Marju Pruul 1972 naine N Eesti, Harju maakond
2016 Sander Sulane 1989 mees M Eesti, Valga maakond
2017 Andrus Kurvits 1972 mees M Eesti, Tartu maakond
SA Tartu Teaduspark
2018 Willem Mangusson 2003 mees M Eesti, Harju maakond
2019 Tanel Mangusson 1975 mees M Eesti, Harju maakond
2020 Kalle Kesa 1972 mees M Eesti, Viljandi maakond
2021 Jaanus Mölder 1984 mees M Eesti, Harju maakond
2022 Liis Krigul 1991 naine N Eesti, Lääne-Viru maakond
2023 Raavo Vask 1977 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
2024 Riho Kokk 1956 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
2025 Martin Kiis 1989 mees M Eesti, Tartu maakond
2026 Vaiko Saar 1982 mees M Eesti, Järva maakond
2027 Aron Kuusik 1994 mees M Eesti, Harju maakond
2028 Siim Vaade 1995 mees M Eesti, Harju maakond
2029 Hillar Reissaar 1992 mees M Eesti, Harju maakond
Reakt Füsioteraapia OÜ
2030 Karl-Leo Part 1999 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
2031 Ignat Bobrovich 1986 mees M Eesti, Pärnu maakond
MTÜ EESTI ARVUTISPORDI LIIT
2032 Helges Mändmets 1949 mees M Eesti, Harju maakond
Kolgaküla Spordiklubi Rada
2033 Raul Metsaäär 1976 mees M Eesti, Rapla maakond
2034 Raili Kers 1968 naine N Eesti, Pärnu maakond
Võiste Puukool
2035 Karmo Kalamäe 1994 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
Kadrina EPT
2036 Alari Jüriöö 1983 mees M Eesti, Harju maakond
Alavere Spordiklubi
2037 Heleene Mäe 1995 naine N Eesti, Lääne-Viru maakond
Kadrina EPT
2038 Rait Karus 1989 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
Kadrina EPT
2039 Anu Kilki 1970 naine N Eesti, Lääne-Viru maakond
MTÜ Spordiselts
2040 Siiri Murakas 1964 naine N Eesti, Harju maakond
2041 Daisy Kroon 1967 naine N Eesti, Ida-Viru maakond
PPA
2042 Georgi Vinogradov 2000 mees M Eesti, Harju maakond
SK BUDO
2043 Marek Meus 1982 mees M Eesti, Tartu maakond
2044 Vlada Fidinich 1996 naine N Eesti, Harju maakond
2045 Merje Kallip 1963 naine N Eesti, Lääne-Viru maakond
2046 Elin Sui 1982 naine N Eesti, Harju maakond
2047 Hjalmar Konno 1970 mees M Eesti, Harju maakond
2048 Mattias Gross 1990 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
Kadrina EPT
2049 Janek Nõgu 1986 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
2050 Fred Sooläte 1976 mees M Eesti, Harju maakond
2051 Aki Kadulin 1986 naine N Eesti, Harju maakond
2052 Alar Kupp 1995 mees M Eesti, Harju maakond
MTÜ Spordiselts
2053 Taimar Tilgre 1963 mees M Eesti, Põlva maakond
OK Põlva Kobras
2054 Maris Lillep 1986 naine N Eesti, Harju maakond
RedBike Team
2055 Gerly Ragilo 1978 naine N Eesti, Harju maakond
2056 Frank Aron Ragilo 2004 mees M Eesti, Harju maakond
2057 Mari-Liis Toom 1978 naine N Eesti, Lääne-Viru maakond
2058 Lauri Valdmaa 1980 mees M Eesti, Harju maakond
SK Prorunner
2059 Priit Pullerits 1976 mees M Eesti, Harju maakond
2060 Rein Kriks 1951 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
2061 Kaarel Kuurmaa 1983 mees M Eesti, Harju maakond
2062 Malle Rohtla 1960 naine N Eesti, Lääne-Viru maakond
2063 Kaspar Karolin 2005 mees M Eesti, Põlva maakond
2064 Vello Lillipuu 1969 mees M Eesti, Järva maakond
Anu Jooksutrennid
2065 Eike Raudsepp 1981 naine N Eesti, Harju maakond
Kileprof OÜ
2066 Terje Odamus 1969 naine N Eesti, Harju maakond
Rannarootsi Lihatööstus AS
2067 Karin Lehtme 1983 naine N Eesti, Harju maakond
2068 Mari Koldits 1997 naine N Eesti, Harju maakond
2069 Ivar Puusepp 1974 mees M Eesti, Pärnu maakond
Nordcel Climate OÜ
2070 Andrus Oruste 1972 mees M Eesti, Harju maakond
2071 Evelin Ausmees 1978 naine N Eesti, Harju maakond
Eesti Töötukassa
2072 Egne Lappmaa 1977 naine N Eesti, Lääne maakond
AS Holm Bank
2073 Martina Muld 2004 naine N Eesti, Lääne maakond
2074 Riivo Lukmann 1979 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
2075 Raul Rebane 1962 mees M Eesti, Harju maakond
2076 Alari Reissaar 1968 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
2077 Kristo Tartu 1995 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
2078 Einar Mitt 1957 mees M Eesti, Põlva maakond
2079 Märt Raam 1982 mees M Eesti, Harju maakond
Saku KK
2080 Jelena Prants 1967 naine N Eesti, Võru maakond
Võru Suusaklubi
AS HeSveKa & Co
2081 Marken Raudnagel 1995 mees M Eesti, Tartu maakond
Pedaskonna Spordikool
2082 Martin Tulit 1987 mees M Eesti, Harju maakond
Tripassion Triatloniklubi
Siseministeerium
2083 Katriin Pirk 1992 naine N Eesti, Lääne maakond
2084 Rain Raudnagel 1970 mees M Eesti, Põlva maakond
Raudnagel oü
2085 Tiit Järvekülg 1951 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
Isetegija OÜ
2086 Valmer Stalkov 1968 mees M Eesti, Harju maakond
2087 Markus Faster 2001 mees M Eesti, Harju maakond
SPKL Biathlon
2088 Janek Pallase 1973 mees M Eesti, Harju maakond
2089 Margit Mitt 1980 naine N Eesti, Harju maakond
2090 Jaanus Kivistu 1972 mees M Eesti, Harju maakond
2091 Mia Zeiger 2002 naine N Eesti, Harju maakond
Kileprof OÜ
2092 Andrus Ebber 1966 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
2093 Ossi Rasmus Priks 2005 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
2094 Aleksandr Ljapustin 1959 mees M Eesti, Harju maakond
G4S
2095 Kristo Ojaste 1993 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
2096 Mihkel Part 1995 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
2097 Kennet Kaasik 1995 mees M Eesti, Harju maakond
2098 Raul Velt 1964 mees M Eesti, Harju maakond
2099 Grete Almre 1995 naine N Eesti, Tartu maakond
2100 Ago Vahtra 1990 mees M Eesti, Tartu maakond
2101 Kati Orru 1982 naine N Eesti, Tartu maakond
2102 Karl-Gustav Kello 1999 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
2103 Keiro Orgus 1999 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
2104 Eve Karo 1975 naine N Eesti, Harju maakond
Metek
2105 Teet Sulakatko 1984 mees M Eesti, Tartu maakond
2106 Jaanika Kaljuvee 1984 naine N Eesti, Tartu maakond
2107 Kenet Kroon 1990 mees M Eesti, Harju maakond
Innopolis Insenerid
2108 Magnus Kalmann 1995 mees M Eesti, Harju maakond
SK Paljad Torsod
2109 Karl Aavik 1994 mees M Eesti, Harju maakond
SK Paljad Torsod
2110 Gert Aasjärv 1995 mees M Eesti, Harju maakond
SK Paljad Torsod
2111 Taimo Lipp 1974 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
Rakvere Orienteerumisklubi
2112 Yaroslav Neverov 2005 mees M Eesti, Harju maakond
2113 Marilin Metsmaaker 1985 naine N Eesti, Lääne-Viru maakond
2114 Heiki Pensa 1959 mees M Eesti, Võru maakond
Valio Eesti AS
2115 Martin Kruus 1975 mees M Eesti, Harju maakond
LEEK
2116 Heini Tammik 1953 mees M Eesti, Tartu maakond
OK Kape
2117 Lauri Jürjen 1981 mees M Eesti, Harju maakond
2118 Enn Kiiver 1956 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
Alutaguse Suusaklubi
2119 Indrek Viska 1982 mees M Eesti, Harju maakond
MyBody.ee
2120 Sven Selge 1985 mees M Eesti, Järva maakond
2121 Sander Jakunin 1993 mees M Eesti, Harju maakond
Arro ja Agasild Inseneribüroo OÜ
2122 Annika Õkva 1981 naine N Eesti, Lääne-Viru maakond
2123 Janar Põldma 1980 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
Mõisakivi Ehitus OÜ
2124 Kertu Fedotov 1979 naine N Eesti, Harju maakond
CFC Jaak Mae Suusakool
2125 Igor Fedotov 1976 mees M Eesti, Harju maakond
CFC Jaak Mae Suusakool
IIZI
2126 Helar Kriisa 1971 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
Siplased
2127 Tiina Kriisa 1973 naine N Eesti, Lääne-Viru maakond
Siplased
2128 Priit Pilden 1985 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
2129 Piret Pilden 1983 naine N Eesti, Lääne-Viru maakond
2130 Hans Andre Kiigemägi 2005 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
Spordiklubi Rakke
2131 Kristjan Pärna 1993 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
2132 Arno Pärna 1969 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
2133 Jane Aavik 1981 naine N Eesti, Harju maakond
Luminor
2134 Koit Eller 1966 mees M Eesti, Harju maakond
2135 Reigo Podar 1979 mees M Eesti, Harju maakond
2136 Jaanis Pikkof 1989 mees M Eesti, Rapla maakond
Sportlove
2137 Juss Leinbock 1996 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
2138 Toomas Paas 1976 mees M Eesti, Harju maakond
2139 Mari Hütsi 1992 naine N Eesti, Harju maakond
Enervit
2140 Veiko Karlis 1983 mees M Eesti, Jõgeva maakond
2141 Risto Vahimets 1974 mees M Eesti, Harju maakond
Ellex Raidla
2142 Aleksander Pimenov 1958 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
AltairBait OU
2143 Meelis Valk 1977 mees M Eesti, Harju maakond
2144 Kärt Praks 1990 naine N Eesti, Rapla maakond
2145 Margus Pauts 1981 mees M Eesti, Tartu maakond
2146 Kati Võrk 1974 naine N Eesti, Tartu maakond
2147 Sergei Zelenin 1991 mees M Eesti, Rapla maakond
Kaitsevägi, Sõjaväepolitsei
2148 Hannes Aavaste 1976 mees M Eesti, Harju maakond
CR14
2149 Allar Vallaots 1988 mees M Eesti, Harju maakond
CR14
2150 Urmas Lepik 1975 mees M Eesti, Harju maakond
Eesti Energia Spordiklubi
Eesti Energia
2151 Alar Sildvee 1968 mees M Eesti, Harju maakond
2152 Armand Pihlak 2000 mees M Eesti, Jõgeva maakond
2153 Kadri Limberg 1982 naine N Eesti, Tartu maakond
Spordipood Duncan.ee
2154 Sander Roosve 2003 mees M Eesti, Harju maakond
Nõmme Spordiklubi
Gustav Adolfi Gümnaasium
2155 Mikk Rooden 2003 mees M Eesti, Tartu maakond
2156 Veronika Verš 1977 naine N Eesti, Harju maakond
2157 Jarmo Idavain 1983 mees M Eesti, Harju maakond
Saunapõrgu
2158 Maive Leif 1968 naine N Eesti, Järva maakond
2159 Kristel Velling 1971 naine N Eesti, Harju maakond
Tervise Catering
2160 Sandra Velling 2003 naine N Eesti, Harju maakond
Tabasalu Triatloniklubi
2161 Joonas Pikka 2003 mees M Eesti, Harju maakond
Aegviidu sk
2162 Rain Pajur 1976 mees M Eesti, Harju maakond
Swedbank Spordiklubi
Swedbank AS
2163 Agris Kivaste 1987 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
2164 Veiko Pak 1965 mees M Eesti, Harju maakond
Kadarbiku Köögivili OÜ
2165 Karin Raudsalu 1995 naine N Eesti, Lääne-Viru maakond
2166 Erkko Noormaa 1985 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
Viru-Nigula Motoklubi
2167 Tarmo Valdmaa 1973 mees M Eesti, Harju maakond
2168 Ainar Sepnik 1990 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
Spordiklubi Running
2169 Alar Kukka 1986 mees M Eesti, Võru maakond
2170 Madis Lepiksaar 1989 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
2171 Markus Lepmets 2001 mees M Eesti, Harju maakond
2172 Priit Lepmets 1971 mees M Eesti, Harju maakond
2173 Erkki Luuk 1970 mees M Eesti, Harju maakond
CFC
2174 Lauri Tarlap 1975 mees M Eesti, Harju maakond
LSF PT
2175 Janete Trestip 1994 naine N Eesti, Lääne-Viru maakond
2176 Ivar Sikk 1978 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
2177 Mattias Reinaas 2004 mees M Eesti, Rapla maakond
2178 Raul Aarma 1976 mees M Eesti, Rapla maakond
Raplamaa Rattaklubi KoMo
2179 Enno Eilo 1965 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
2180 Adrian Robert Blake 1954 mees M Eesti, Valga maakond
Adrian Blake Pty Ltd
2181 Gert Gordejev 1984 mees M Eesti, Harju maakond
2182 Iljar Kabral 1975 mees M Eesti, Valga maakond
2183 Sven Selberg 1971 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
2184 Eimar Aidma 1976 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
2185 Pille Palumaa 1974 naine N Eesti, Järva maakond
Järva-Jaani Ratta-ja Suusaklubi
Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi
2186 Veljo Kupp 1965 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
2187 Kert Kupp 2004 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
2188 Krista Tegelmann 1979 naine N Eesti, Harju maakond
2189 Marek Saar 1970 mees M Eesti, Harju maakond
2190 Oliver Reinaas 1996 mees M Eesti, Rapla maakond
2191 Siim Külasepp 1986 mees M Eesti, Tartu maakond
Eeesti Worldloppeti Klubi
2192 Ernst Pallase 2005 mees M Eesti, Harju maakond
Tallinna Inglise Kolledž
2193 Jan Aasma 1972 mees M Eesti, Järva maakond
2194 Heli Aasma 1972 naine N Eesti, Järva maakond
2195 Kati Raudsaar 1982 naine N Eesti, Harju maakond
2196 Rety Estorn 1987 naine N Eesti, Harju maakond
2197 Meelis Muhk 1985 mees M Eesti, Harju maakond
HP-Sport team

...