Pärnus selgusid Eesti meistrid rulluisumaratonis.

10.07.2016

10. juulil Pärnus peetud rulluisumaratonil selgitati välja Eesti meistrid.

Meeste arvestuses võitis Kert Keskpaik (Albe Team/Bont) ajaga 1.09.27.

Teise koha saavutas Lauri Koort (Albe Team/Bont) ajaga 1.12.18 ning kolmanda Mart Markus (Albe Team/Bont) ajaga 1.12.18.

Naiste arvestuses saavutas esikoha ning Eesti meistritiitli Saskia Alusalu (Albe Team Bont) ajaga 1.18.00

Teise koha Enel Kõrva (ABEC/AT Sport) ajaga 1.21.21. ning kolmanda koha Diana Kaareste (ABEC/AT Sport) ajaga 1.21.22.

Üldarvestuses läks aga maratoni võit Lätti. Võitjaks, ajaga 1.09.26, tuli Reinis Znotins LAT (Poweslide Laimite).

Teisele kohale platseerus Kert Keskpaik EST(Albe Team/Bont) ajaga 1.09.27 ning kolmandale kohale Roberts Bundurs LAT (Poweslide Laimite)  ajaga 1.12.17.

SiS Maratoni naiste arvestuses oli ka üldarvestuses kiireimaks naiseks Saskia Alusalu EST (Albe Team Bont) ajaga 1.18.00. Teine koht Jevenia Radionik´ule Venemaalt (MapleRUS) ajaga 1.19.02 ning kolmas koht Enel Kõrva´le (ABEC/AT Sport) ajaga 1.21.21.

III Holger Mägi (EST) 1.34.19

UusMaa Rullituur on Põhja-Euroopa suurim erinevatest distantsivalikutest kokku pandud rulluisutamise sarivõistlus, millel osalemine on jõukohane erineva vanuse ja oskusega harrastajatele. Uus Maa Rullituuri eesmärgiks on rulluisutamise, kui meeldiva suveharrastuse propageerimine laste, harrastajate ja sportlaste seas.